Eski 31-10-21, 13:31 #41
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan The Girl In The Woods, 21 Ekim’de Peacock’ta başladı

The Girl In The Woods, 21 Ekim’de Peacock’ta başladıPeacock, Krysten Ritter’ın yönetmenlik yapacağı, Crypt TV IP’sine dayanan doğaüstü drama The Girl in the Woods’un 21 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

Stefanie Scott (Insidious: Chapter 3), Misha Osherovich (Freaky), Sofia Bryant (I Am Not Okay with This), Will Yun Lee (The Good Doctor), Kylie Liya Page (Social Distance), Reed Diamond (13 Reasons Why) ve Leonard Roberts’ın (The Magicians) dizinin kadrosunu oluşturdukları ile ilgili haberi Mayıs ayında almıştık.

Dizi, Joey Greene tarafından yazılan ve yönetilen 2018 yapımı kısa film The Door in the Woods ve David Calbert, Van Nguyen tarafından yazılan ve Roxine Helberg tarafından yönetilen 2020’deki devam filmi The Girl in the Woods‘a dayanıyor.

Stefanie Scott, Crypt TV serisinin baş karakteri Carrie’yi canlandıracak. Carrie, dünyayı ormandaki gizli bir kapının arkasına gizlenmiş canavarlardan koruyan kült benzeri bir koloniden kaçan gizemli bir savaşçıdır. Peacock serisinde Carrie, koloniden kaçar ve kendisini Kuzeybatı Pasifik’teki küçük West Pine kasabasında güvende kalmak için savaşırken bulur.

Will Yun Lee, “AD” olarak da bilinen Arthur Deane’i canlandıracak. AD, Carrie’nin kaçışının sonuçlarıyla yüzleşebilmesi için Carrie’yi takip etmek ve onu koloniye geri döndürmekle görevlendirilmiş, şimdinin hasmı, öncesinin akıl hocasıdır.

2020’de yayınlanan The Girl In the Woods’un ana karakterleri olan Carrie ve Arthur Deane’i, Peyton List (yok diğeri) ve Kal Penn canlandırmıştı.

Misha Osherovich, yerel madenin güvenliği hakkında kasaba tartışmasına karışan çevre aktivistlerinin çocuğu Nolan rolünü üstleniyor. Nolan, cinsel kimliğini keşfeden zorbalığa uğramış bir gençtir.

Sofia Bryant, çevre tartışmasının karşı tarafında yer alan madencilerin çocuğu Tasha’yı canlandıracak. Ailelerinin farklılıklarına rağmen Tasha ve Nolan, birbirlerinin en iyi arkadaşlarıdır. Carrie’nin kasabaya gelişine çok farklı tepki verdiler. Nolan, başlangıçta şüpheciyken Tasha, hemen Carrie’ye yardım etmeye ve gizemli koloniyle ilgili daha fazla şey öğrenmeye çalışır.

Reed Diamond, sırlarını korumak ve kutsal kurumunun kurallarını sürdürmekle görevli ormandaki koloninin lideri Hosea’yı canlandıracak.

Leonard Roberts, Tasha’nın sevgi dolu babası ve West Pine madencilerinin lideri Alex’i canlandırıyor. Alex, doğuştan yardımsever biri olduğundan Carrie’yi ağırlıyor. Ancak, madenlerin kapanma ihtimali konusunda büyük mali sıkıntı ve baskı ile karşı karşıya. Onu koloninin cazibesine karşı savunmasız bırakabilecek baskı.

Kylie Liya Page, Carrie’nin koloniden eski en iyi arkadaşı Sara’yı canlandıracak. Carrie ve Sara’nın uzun ve karmaşık bir geçmişi vardır; Carrie, Tasha ve Nolan’la yeni ilişkiler kurarken, bu onu rahatsız eder.

Krysten Ritter, Netflix/Marvel serisi Jessica Jones’un 3. sezonunda ilk yönetmenlik denemesini yapmıştı. Pilot dahil ilk 4 bölümü yönetecek ve dizinin ortak yönetici yapımcısı olacak. Jacob Chase (Come Play), final de dahil olmak üzere sezonun son dört bölümünü yönetecek ve J.Casey Modderno‘nun (The Birch) baş yazar ve ortak yönetici yapımcı olarak görev yaptığı dizinin yapımcılığını üstlenecek. “The Girl in the Woods”un tamamı kadınlardan oluşan bir yazar ekibi tarafından yazıldı.

Crypt TV’den Jack Davis ve Darren Brandl, yönetici yapımcı olarak görev yapacaklar. Jeremy Elliott ve Jasmine Johnson ortak yönetici yapımcılar. Joey Greene ve Cameron Fuller ortak yapımcılar.Kaynak:22dakika.org
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-21, 14:44 #42
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan MacGruber, 16 Aralık’ta başlıyor.

MacGruber, 16 Aralık’ta başlıyor.10 yıldan fazla bir süre sonra MacGruber geri döndü. Saturday Night Live’ın yinelenen karakterine ve 2010’da yayınlanan filme dayanan komedi dizisi 16 Aralık’ta Peacock’da gösterime girecek.

MacGruber’a hayat veren Will Forte (The Last Man on Earth), dizide de karakterini canlandırmaya devam edecek. Filmde rol alan Kristen Wiig ve Ryan Phillippe, karakterlerini canlandırmak üzere geri dönen isimler.

İlk sezonu 8 bölüm sürecek olan dizide, 10 yılı aşkın bir süredir hapishanede çürüyen Amerika’nın son kahramanı ve über vatansever MacGruber (Forte) sonunda serbest bırakılır. Görevi: Geçmişinden gelen gizemli bir kötü adamı, Tuğgeneral Enos Queeth’i devirmek. Tüm dünya hedef tahtasındayken, MacGruber kötü güçleri yenmek için eski takımı Vicki St. Elmo (Kristen Wiig) ve Dixon Piper’ı (Ryan Phillippe) yeniden bir araya getirmek zorundadır.

Sam Elliott, Laurence Fishburne, Billy Zane ve Joseph Lee Anderson dizide göreceğimiz oyuncular. 2010’daki filmde Constantine Bach karakterini canlandıran Timothy V. Murphy, dizide rol alacak bir diğer isim.

Sam Elliott, MacGruber’ın babası Perry karakterini canlandıracak. Yıllar içinde birbirlerinden uzaklaşmış olsalar da MacGruber başarılı olmayı umuyorsa babasının rehberliğine ihtiyaç duyacaktır.

Laurence Fishburne, tüm ABD ordusunun saygısını kazanan, çok sayıda madalyalı bir asker olan General Barrett Fasoose karakterini canlandıracak. Şanlı kariyerine ek olarak, MacGruber’in eski karısı Vicki St. Elmo ile evlidir.

Billy Zane, MacGruber’ın can düşmanlarından Tuğgeneral Enos Queeth’i canlandıracak. Uzun zaman önce öldüğü düşünülüyordu. Şimdi dünyayı yok etmek için yaptığı kötü planı ile yeniden ortaya çıktı.

Will Forte, John Solomon ve Jorma Taccone ile birlikte dizinin yazarlığını ve yönetici yapımcılığını üstleniyor. Solomon ve Taccome, ayrıca dizinin yönetmeliğini üstlendiler. Lorne Michaels, John Goldwyn, Andrew Singer ve Erin David yönetici yapımcı olarak görev alan diğer isimler. MacGruber, Universal Studio Group ve Broadway Video tarafından üretilecek.

MacGruber, NBC’de Saturday Night Live’da tekrar eden bir skeçti ve ilk olarak Ocak 2007’deki programda yer aldı. Skeç, 1985-1992 yılları arasında ABC’de yayınlanan macera serisi MacGyver’ın bir parodisiydi. Will Forte, her bölümde bir saatli bombayı devre dışı bırakmakla görevlendirilen, ancak kişisel meselelerle dikkati dağılan, bombanın patlamasına ve (muhtemelen) arkadaşlarının ve kendisinin ölümüne neden olan özel harekat ajanı MacGruber’u canlandırıyordu. İlk skeçte MacGruber kendini ve asistanlarını bir saatli bomba ile bir kontrol odasında kapana kısılmış bulmuştu. MacGruber’in kadın asistanı 2007’de Maya Rudolph ve daha sonra Kristen Wiig ya da haftanın SNL sunucusu tarafından canlandırmıştır. Bombayı etkisiz hale getirmeye çalışırken, MacGruber insanları kendisine lastik bantlar veya ciklet ambalajları gibi sıradan nesneleri (MacGyver tarafından tipik olarak kullanılan nesnelere gönderme) vermelerini ister, ancak MacGruber kaçınılmaz olarak işi bitirmeden önce odağını kaybeder ve bomba patlayarak skeçi bitirirlerdi.Kaynak:22dakika.org
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-21, 14:48 #43
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan We Are Lady Parts, 2. sezon onayını aldı.

We Are Lady Parts, 2. sezon onayını aldı.Nida Manzoor’un eleştirmenlerce beğenilen müzikal komedi dizisi We Are Lady Parts, Peacock ve Channel 4’dan 2. sezon onayını aldı.

Manzoor’un deneyimlerinden ve Londra’daki zengin ve çeşitli kültürel kolektifler ve sanatçılardan ilham alan dizi, geek doktora öğrencisi ve baş gitarist Amina Hussain (Anjana Vasan), sert ve esrarengiz solist Saira, taksi şoförü davulcu Ayesha ve karikatür çizen basçı ve yardımcı vokalist Bisma’nın (Faoth Omole) yer aldığı Müslüman punk grubunu takip ediyor.

We Are Lady Parts kısa süre önce iki Gotham Ödülü’ne aday gösterildi ve en iyi komedi dizisi dalında prestijli Edinburgh TV ödülünü kazandı. Ek olarak, her bölümü yazan ve yöneten Manzoor, dizideki çalışmaları nedeniyle 2021 Rose d’Or Gelişen Yetenek Ödülü’nü almaya hazırlanıyor.


Kaynak:22dakika.org
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-21, 20:18 #44
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan Peacock dizisi Bel-Air’in tanıtım videosu yayınlandı.

Peacock dizisi Bel-Air’in tanıtım videosu yayınlandı.Will Smith’i üne kavuşturan, NBC’nin 1990-1996 yılları arasında 6 sezon 148 bölüm yayınladığı komedi dizisi The Fresh Prince of Bel-Air’in daha karanlık daha dramatik yeniden çevrimi olan Bel-Air’in tanıtım videosu yayınlandı.

2016 yılında dizinin yeniden çevrimi ile ilgili haberlere “hiç sanmıyorum, asla” diye olumsuz tepki veren Will Smith, Morgan Cooper’ın 2019’da yayınlanan ve viral olan 4 dakikalık hayran yapımı videosuna oldukça olumlu tepki vermişti. 2020’nin Ağustos ayında Jada Pinkett Smith ve Will Smith’in yapım stüdyosu Westbrook Studios ve Universal Television, Cooper’ın videosundan ilham olan projeyi yayıncılara sunmuş ve Netflix, HBO Max ve Peacock’tan teklifler gelmişti. 2020’nin Eylül ayında Bel-Air, Peacock’tan 2 sezonluk onay aldı.


Bu senenin Ağustos ayında yeni isimlerden Jabari Banks, Will Smith tarafından yaratılan ikonik Will karakterini canlandırmak üzere dizinin başrolüne seçildi.


Eylül ayında canlandıracakları karakterle birlikte dizinin ana kadrosunda yer alacak isimler açıklandı.

Adrian Holmes (At That Age): Phillip Banks (The Fresh Prince of Bel-Air’de James Avery canlandırmıştı).

Cassandra Freeman (Atlanta): Vivian Banks (The Fresh Prince of Bel-Air’de Janet Hubert/Daphne Maxwell Reid canlandırmıştı)

Olly Sholotan (Run Hide Fight): Carlton Banks (The Fresh Prince of Bel-Air’de Alfonso Ribeiro canlandırmıştı)

Coco Jones (Let It Shine): Hilary Banks (The Fresh Prince of Bel-Air’de Karyn Parsons canlandırmıştı)

Akira Akbar (We Can Be Heroes): Ashley Banks (The Fresh Prince of Bel-Air’de Tatyana M. Ali canlandırmıştı)

Jimmy Akingbola (Most Dangerous Game): Geoffrey Butler (The Fresh Prince of Bel-Air’de Joseph Marcell canlandırmıştı)

Jordan L. Jones(Rel): Jazz (The Fresh Prince of Bel-Air’de DJ Jazzy Jeff canlandırmıştı)

Simone Joy Jones (The Chair): Lisa Wilkes (The Fresh Prince of Bel-Air’de Nia Long canlandırmıştı)


Günümüz Amerika’sında geçen bu Bel-Air, orijinal diziye dayanan 90’ların sit-com’u “The Fresh Prince of Bel-Air”in bir saatlik dramatik bir analoğudur: Will’in Batı Philadelphia sokaklarından Bel-Air’in kapılı malikanelerine uzanan karmaşık yolculuğu. Yeniden tasarlanan bir vizyonla Bel-Air, 30 dakikalık bir sitcom formatında tam olarak keşfedilmesi imkansız olan içsel çatışmalara, duygulara ve önyargılara daha derinden dalacak.

Hayran yapımı videoyu yapan Morgan Cooper, dizinin ortak yazarı, yönetmeni ve yönetici yapımcısı. The Chi, The Fix, The 100, Shooter dizilerinden T.J. Brady ve Rasheed Newson, yönetici ve ortak yürütücü yapımcı olarak projede görev alacaklar. Will Smith, Terence Carter, James Lassiter, Miguel Melendez, Malcolm Spellman, Quincy Jones, Benny Medina ve Andy & Susan Borowitz dizinin yönetici yapımcıları.

Los Angeles ve Philadelphia’da çekilen dizi 2022’de ekranlarda olacak.

Tanıtım videosunda Jabari Banks, Smith’in orijinal tema şarkısının dramatik bir okumasını seslendirirken, Smith’in karakterine saygı göstermek için Jordan ayakkabı giydi.Kaynak:22dakika.org
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-21, 13:13 #45
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan A.P. Bio dizisi 4. sezonun ardından iptal oldu

A.P. Bio dizisi 4. sezonun ardından iptal olduA.P. Bio dizisi için yolun sonu gözüktü.

Eylül ayında 4. sezonuyla ekrana gelen dizinin 5. sezonunun olmayacağı açıklandı. İptal haberini sosyal medya hesabından dizinin yaratıcısı Mike O'Brien açıkladı. İlk sezonuyla NBC'de ekrana gelen komedi dizisi daha sonra iptal olmuş, ardından NBCUniversal'a bağlı Peacock'a geçiş yapmıştı ve böylece iki sezon daha ekranda kalmış oldu.

Okul komedisi olarak öne çıkan dizinin kadrosunda Glenn Howerton, Patton Oswalt, Lyric Lewis, Mary Sohn, Jean Villepique ve Paula Pell gibi isimler rol alıyor.
Kaynak:Ranini.tv
---
En azından istedikleri gibi hikayelerini tamamlayabilmişler sanırım.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-12-21, 14:19 #46
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan Wolf Like Me, 13 Ocak’ta izleyici karşısına çıkacak.

Wolf Like Me, 13 Ocak’ta izleyici karşısına çıkacak.Avustralya’da yayın yapan online dijital platform Stan ile Peacock’un ortak yapımı Wolf Like Me, 13 Ocak’ta 2 platformda da izleyici karşısına çıkacak. Bu da diziye ait paylaşılan poster ve kısa fragman:
Abe Forsythe‘in yazıp yönettiği drama türündeki dizinin başrollerini Isla Fisher ile Josh Gad paylaşıyor. İkili aynı zamanda Steve Hutensky, Jodi Matterson ve Bruna Papandrea ile birlikte dizinin yapımcılığını da üstlenmiş.

6 bölümden oluşacak olan dizinin konusu ise şu şekilde:

Gary (Gad) ve Mary (Fisher) yeni bir ilişkiye yelken açmışlardır; ancak ikisi de geçmişten gelen yüklerini beraberlerinde getirmişlerdir. Gary, duygusal açıdan enkaz haldedir. Karısının ölümünden bu yana kızının ihtiyaçlarını karşılamak için için mücadele vermektedir. Mary’nin ise kimseyle paylaşamayacağı bir sırrı vardır. Evren, bu ikiliyi bir sebepten dolayı bir araya getirmiştir. Sadece işaretleri takip etmeye devam etmeleri gerekmektedir.


Kaynak:22dakika.org
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-01-22, 13:03 #47
Salvador.Dali Salvador.Dali çevrimdışı
Varsayılan C: GÜNCEL | Onaylar / İptaller / Haberler Konusu [3]

Dan Brown Uyarlaması The Lost Symbol, İlk Sezon Sonunda İptal Edildi

Peacock, beklentileri karşılayamayan dizi için iptal kararı verdiPeacock, sadece bir sezonun ardından Dan Brown uyarlaması The Lost Symbol”ü iptal etti. 10 bölümlük dizi 16 Eylül'de giriş yaptı ve aynı zamanda son sezonu olan ilk sezonu 18 Kasım'da tamamladı. Dan Brown'un çok satan gerilim romanı “The Lost Symbol”den uyarlanan dizi, kaçırılan akıl hocasını kurtarmak ve küresel bir komployu engellemek için bir dizi ölümcül bulmacayı çözmesi gereken genç Harvard sembolbilimci Robert Langdon'ın ilk maceralarını takip ediyor.

NBCUniversal'ın sahip olduğu platformda yayınlanmaya devam edecek olan “The Lost Symbol”ü iptal etme kararına aşina olan bir kaynak, Peacock ve yapımcıların, kitabın dizi uyarlamasının kaynak materyalin tam hikayesini anlattığına inandıklarını söylüyor. Böylece, zaten beklenen karşılığın alınamadığı dizi için anlatacak bir hikaye kalmadığı düşünceler arasında yer alıyor.

“The Lost Symbol”da Ashley Zukerman (“Succession”), Valorie Curry (“Blair Witch”), Sumalee Montano (“10 Cloverfield Lane”), Rick Gonzalez (“Arrow”), Eddie Izzard (“Ocean's Thirteen”) ve Beau Knapp (“Seven Seconds”) rol alıyor. Peacock tarafından yapılan açıklamada, "Bu aksiyon dolu gizemli gerilim filmini üyelerimize sunmaktan gurur duyduk ve bu ilgi çekici dizinin tatmin edici, eksiksiz bir hikayeyle ortaya çıkmasını izlemekten zevk aldık. Bu uluslararası çok satan romanı hayata geçirdikleri için CBS Studios, Imagine Television ve UTV ile birlikte Dan Dworkin, Jay Beattie, Dan Brown, Brian Grazer ve Ron Howard'a minnettarız." denildi.

“The Lost Symbol”, yazarlar Dan Dworkin ve Jay Beattie ile birlikte Brown, Brian Grazer, Ron Howard, Samie Kim Falvey, Anna Culp, John Weber ve Frank Siracusa tarafından yürütülüyor. Dan Trachtenberg, pilot bölümün yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendi. Drama, Universal Studio Group'un bir bölümü olan CBS Studios, Imagine Television Studios ve Universal Television'dan geliyor.

#beyazperde
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-03-22, 22:15 #48
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan Peacock dizisi Pitch Perfect’in kadrosu büyüyor.

Peacock dizisi Pitch Perfect’in kadrosu büyüyor.Peacock’ın müzikal komedi filmi Pitch Perfect‘in dizi uzantısına doğrudan onay verdiği ve ilk iki Pitch Perfect filminde Bumper Allen karakterini canlandıran Adam Devine’ın dizinin başrol oyuncusu olarak geri döneceği ile ilgili haberi 2021’in Eylül ayında almıştık.

Bumper Allen, Pitch Perfect’in ilk filminde The Barden Bellas grubunun ana rakibi ve düşmanı, John Mayer’in yedek şarkıcısı olmak için ayrılmadan önce The Treblemaker’ın kibirli ve bencil lideriydi. Devamında, Barden Üniversitesi’ne güvenlik görevlisi olarak geri dönmüş ve sonunda The Tonehangers’a katılmıştı.

Dizi, “Pitch Perfect”den birkaç yıl sonra geçiyor ve Bumper’ın şarkılarından birinin Berlin’de popüler olmasından sonra müzik kariyerini canlandırmak için Almanya’ya taşınması ve sonrasındaki olayları anlatıyor.

Pitch Perfect 2 filminde Pieter Krämer karakterini canlandıran Flula Borg’un karakterini yeniden canlandırmak üzere diziye katıldığı ile ilgili haberi Ocak ayında almıştık. Alman grubu Das Sound Machine’de Kommissar (Birgitte Hjort Sørensen) ile birlikte The Barden Bellas grubunun ana rakipleriydiler.

Dizide Pieter, Alman akapella yıldızından itibarsız Alman müzik yöneticisine geçti. Bumper’ı tek müşterisi olarak kabul eder ve hayallerinin peşinden gitmesi için onu Berlin’e getirir.

Bugün gelen haberle Sarah Hyland (Modern Family), Jameela Jamil (The Good Place) ve Lera Abova’nın (Anna) dizinin kadrosuna katıldığını öğrendik.

Sarah Hyland, Piëter ve Bumper’ın neşeli ve biraz tuhaf Amerikalı asistanı Heidi’yi canlandıracak. Gündüzleri Bumper’ın ekibinde çalışırken, geceleri bir Berlin kabaresinde özgün şarkılar seslendirerek, kendisi de şarkıcı-söz yazarı olma hayalleri kurar.

Lera Abova, Piëter’in kız kardeşi, Berlin’in önde gelen DJ’i ve müzik yapımcısına hayat verecek. Şehrin her yerindeki kulüplerde DJ Das Boot olarak sahne alıyor. Kendisi Aralık ayındaki Berlin kadar soğuktur.

Jameela Jamil, Piëter’in eski kız arkadaşı ve Bumper’ın Alman Birliği Günü konserindeki ana rakibi olan, gelecek vaat eden gösterişli ve çarpıcı Alman pop yıldızı Gisela’yı canlandıracak. Bumper’ı yenip yıldızlığa ulaşmak için her şeyi yapacak.

Pitch Perfect, aynı zamanda yönetici ve yürütücü yapımcı olarak görev yapacak olan Megan Amram (The Good Place, Silicon Valley) tarafından yazılacak. Brownstone Productions’tan Elizabeth Banks ve Max Handelman ve Gold Circle Films’den Paul Brooks ve Scott Niemeyer dizinin yürütücü yapımcıları. Universal Television, dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Brownstone ve Gold Circle, “Pitch Perfect” serisindeki üç filmin de yapımcılığını üstlenmişti. Elizabeth Banks, Pitch Perfect 2’yi yönetti ve üç filmde de rol aldı.


Kaynak:22dakika.org
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-03-22, 13:58 #49
cenkaycnr cenkaycnr çevrimdışı
Varsayılan Renée Zellweger, İkinci Dünya Savaşı DizisindeRenée Zellweger, NBCUniversal ile başka bir TV rolü için anlaştı. Aktrisin Peacock'ta geliştirilmekte olan “Avenger Field” dramasında rol alacağı bildirildi. MGM Television'ndan gelen bir saatlik drama dizisi, Hitler'le savaşmak için WASP'ler (Kadın Hava Kuvvetleri Hizmet Pilotları) adlı, tamamen kadın ABD Hava Kuvvetleri üyelerinden oluşan ve gizli bir şekilde kurulan topluluğun hikayesini anlatıyor.

Dizi, WASP lideri Jackie Cohran'ın (Zellweger) gerçek hikayesinden ve herkesi güvenli bir şekilde eve getirmek için sistem, şüpheciler ve hatta sabotajlarla savaşan çeşitli kadın gruplarından esinlenecek. Felicia D. Henderson, WaterWalk Entertainment aracılığıyla yazar, dizi sorumlusu ve yönetici yapımcı olarak görev yapmak üzere projeye dahil oldu. Susanna White diziyi yönetecek ve yürütücü yapımcılık yapacak. Zellweger, Big Picture Co. adı altında Carmella Casinelli ile birlikte yürütücü yapımcılardan biri olacak.

Diziyle ilgili haberler, Zellweger'ın Pam Hupp'u canlandırdığı gerçek bir suç draması olan NBC mini dizisi “The Thing About Pam”in çıkışıyla aynı gün geliyor. Zellweger ayrıca, yakın zamanda Netflix dizisi “What/If”te de rol aldı. Öncelikle film çalışmalarıyla tanınıyor ve Judy Garland biyografik filmi “Judy”deki rolüyle büyük beğeni topladı. Zellweger film için Oscar, BAFTA, Altın Küre, Screen Actors Guild ve Critics Choice Ödülü'nü kazandı. Diğer önemli film rolleri arasında “Bridget Jones” serisi, “Chicago”, “Cold Mountain” ve “Jerry Maguire” yer alıyor.

Henderson daha önce BET dizisi “The Quad”ın ortak yaratıcısıydı ve Showtime için “Soul Food” filminin dizi versiyonunu geliştirdi. Ayrıca, “The Fresh Prince of Bel-Air”, “Moesha”, “Everybody Hates Chris”, “Empire” ve “Fringe” gibi diziler için de yazarlık yaptı. Şu anda yaklaşan Netflix dizisi “First Kill”in showrunner'ı. White, “Generation Kill”, “Boardwalk Empire”, “The Deuce”, “Billions” ve “Trust” dahil olmak üzere çok çeşitli şovlar yönetti. Ayrıca “Dadı McPhee Dönüyor”, “Bizim Türümüz Hain” ve “Kadın İleride Yürür” gibi yapımların da yönetmenliğini yaptıBEYAZPERDE
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-22, 16:09 #50
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan C: NBCUniversal'ın yeni online platformu: Peacock

Peacock'un en yeni dizilerinden, egzotik hayvanlar uzmanı Joe Exotic ile büyük kedi tutkunu Carole Baskin'i konu alan limitli dizi Joe vs. Carole Digitürk mecralarında yayına başladı:

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-22, 16:14 #51
snoxizmir snoxizmir çevrimdışı
Varsayılan C: NBCUniversal'ın yeni online platformu: Peacock

Netfilix ve Disney + kadar ilgimi çekmiyor açıkçası
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-04-22, 11:22 #52
Salvador.Dali Salvador.Dali çevrimdışı
Arrow Casper'ın Live-Action Dizisi İçin Çalışmalar Başladı

Peacock, sevimli hayaleti yeniden evlere getiriyor!Peacock, Türkiye'de bilinen adıyla Sevimli Hayalet Casper hakkında yeni bir canlı aksiyon dizisi geliştiriyor. Potansiyel seri, UCP ve DreamWorks Animation'ın ortak yapımcılığını üstlendiği yazar ve yönetici yapımcı Kai Yu Wu'dan geliyor. Seri, Casper'ın kökenini, hayatta olmanın ne demek olduğunu araştıran bir büyüme hikayesinde, yeniden canlandıran bir korku/macera dizisi olarak tanımlanıyor.

Küçük Eternal Falls kasabasına yeni bir aile geldiğinde, Casper kendini 100 yılı aşkın süredir gömülü olan karanlık sırları ortaya çıkaran bir gizemin içinde bulur. Wu daha önce NBC'de "Hannibal", CW'de "The Flash" ve ABC'de "Deception" gibi diziler için yazmıştı. En son Netflix dizisi “The Ghost Bride”ı yarattı ve türe oldukça hakim bir isim.

Casper karakteri ilk olarak 1940'larda başlayan bir dizi kısa animasyon filminde ve onun adını taşıyan Harvey Comics serisinde tanıtıldı. Karakter ayrıca, 2009-2012 yılları arasında Kanada kanalı YTV için en son "Casper's Scare School" olmak üzere birçok televizyon programının merkezinde yer aldı. İlk “Casper” canlı aksiyon filmi, Malachi Pearson'ın karakteri bir hayalet olarak seslendirdiği ve Devon Sawa tarafından insan formunda canlandırıldığı 1995'te gösterime girdi.

Casper'da Christina Ricci, Bill Pullman, Cathy Moriarty ve Eric Idle da rol aldı. Bildirilen 55 milyon dolarlık bütçeye karşı dünya çapında 287 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek bir gişe başarısı olduğunu kanıtladı. Ardından canlı aksiyon filmleri “Casper: A Spirted Beginning” ve “Casper Meets Wendy” yayınlandı. "Casper's Haunted Christmas" ve "Casper's Scare School" adlı animasyon filmleri sırasıyla 2000 ve 2006'da gösterime girdi

#beyazperde
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-04-22, 21:06 #53
Salvador.Dali Salvador.Dali çevrimdışı
Arrow "Ted" Dizisi Oyuncu Kadrosunu Tamamladı

Ayı Teddy, bu kez TV projesi olarak geliyor!Seth MacFarlane'in Peacock'taki “Ted” dizisi uyarlaması şekilleniyor. Komedi dizisine üç yeni oyuncu eklenmenin yanı sıra ortak showrunner dahil edildiği de öğrenildi. İlk olarak, MacFarlane'in iki "Ted" filminde oynadığı ağzı bozuk, esrar içen oyuncak ayı Ted'i yeniden seslendireceği biliniyor. Bu durum, diziyi yaratmaya ve yönetici yapımcı, yönetmen ve ortak showrunner olarak hizmet vermeye ek olarak gelecek.

Giorgia Whigham, Max Burkholder ve sık sık MacFarlane'le çalışan Scott Grimes da dizide yer alacak. Ayrıca, “Modern Family”nin yönetici yapımcıları Paul Corrigan ve Brad Walsh, dizinin baş yapımcıları ve yazarları olarak hizmet vermek üzere diziye katıldılar. Gösteri ilk olarak Haziran 2021'de Peacock tarafından sipariş edildi. Dizide, Ted'in şöhret anı geride kaldı ve onu, ailesi ve kuzeniyle birlikte Boston'da bir işçi sınıfı evinde yaşayan en iyi arkadaşı 16 yaşındaki John Bennett ile yaşamaya bıraktı.

Ted, John üzerinde en iyi etkiyi yapan kişi olmasa da konu doğru olduğunda, arkadaşına ve ailesine yardım etmek için her şeyi göze alır. Burkholder (“Parenthood”), John Bennett rolünü oynayacak. John, iyi bir adam ve sevimli bir genç, ancak, yine de garip bir aşamada. John, Ted'in yardımıyla ergenliği atlatmak için elinden geleni yapıyor. Whigham ("The Punisher", "13 Reasons Why"), Blaire Bennett olarak görünecek. Blaire, Matty Amca, Susan Teyze ve genç kuzeni John ile birlikte yaşayan zeki ve politik olarak doğru bir üniversite öğrencisi. Açık sözlü olmaktan korkmuyor ve daha gelenekçi ailesiyle sık sık çatışıyor.

Grimes (“Oppenheimer”, “The Orville”) Matty Bennett'i oynayacak. Matty, ailenin açık ara patronu olduğunu düşünen ve kendisine meydan okuyan hiç kimseyi sevmeyen, özellikle liberal fikirli yeğeni Blaire'i sevmeyen, küstah, mavi yakalı bir Boston'lı. İlk “Ted” filmi 2012'de vizyona girdi. 65 milyon dolarlık bir bütçeyle yaklaşık 550 milyon dolar hasılat elde ederek büyük bir gişe rekoru kırdığını kanıtladı. 2015 yılında 215 milyon doların üzerinde hasılat elde eden bir devam filmi yayınlandı. Her iki film de Universal Pictures ve MRC Films tarafından yapıldı.

#beyazperde
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-22, 18:55 #54
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan Queer as Folk, yeni versiyonuyla 9 Haziran'da ekrana dönüyor!

Queer as Folk, yeni versiyonuyla 9 Haziran'da ekrana dönüyor!Queer as Folk dizisi yeni versiyonuyla ekranlara dönüyor. NBCUniversal şirketine bağlı dijital platform Peacock'ta yayınlanacak dizi 9 Haziran'da başlayacak.

1999'da yayınlanan İngiliz yapımı orijinal dizinin ve ABD yapımı 5 sezon süren uzantının mutfağında yer alan Russell T. Davies, projede yürütücü yapımcı olarak yer aldı. Stephen Dunn (Little America) ise yaratıcı, senarist ve bazı bölümlerde yönetmen olarak görev aldı. Yeni dizi de diğer iki yapım gibi bir grup eşcinsel arkadaşın hayatında olup bitenleri anlatacak. New Orleans'ta yaşayan birbirinden farklı bir grup arkadaşın hayatı, yaşadıkları bir trajedi sonucunda dönüşüm geçirecek.

Queer as Folk'in modern versiyonunda Kim Cattrall, Ryan O’Connell, Jesse James Keitel, Nyle DiMarco, Juliette Lewis, Lukas Gage, Megan Stalter, Candace Grace, Johnny Sibilly, Devin Way, Fin Argus, Ed Begley Jr., Armand Fields, Chris Renfro, Eric Graise, Sachin Bhatt, Benito Skinner, Olli Haaskivi ve Calvin Seabrooks rol alıyor.Kaynak:Ranini.tv
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-05-22, 12:51 #55
cenkaycnr cenkaycnr çevrimdışı
Varsayılan ‘Twisted Metal’in TV Uyarlamasına Önemli TransferNeve Campbell, Peacock'tan gelen “Twisted Metal” dizisinin kadrosuna katıldı. Campbell, Playstation video oyunu serisinin TV versiyonunda daha önce adı duyurulan oyuncular Anthony Mackie, Stephanie Beatriz ve Thomas Haden Church'e katılıyor. Yarım saatlik aksiyon komedi gösterisinde, bir yabancıya (Mackie) daha iyi bir yaşam için bir şans sunulur ama tek şartla: Kıyamet sonrası bir çorak arazide gizemli bir paketi başarılı bir şekilde teslim etmesi gerekmektedir.

Yabancı, bir araba hırsızının (Beatriz) yardımıyla, yıkım araçları kullanan vahşi yağmacılar ve çok tanıdık bir dondurma kamyonunu kullanan dengesiz bir palyaço da dahil olmak üzere diğer tehlikelerle yüzleşecek. Campbell, büyük olasılıkla “Twisted Metal: Black”te tanıtılan, aynı adı taşıyan “Twisted Metal” karakterinin bir versiyonu olan Raven olarak görünecek. Campbell şu anda, Netflix dizisi “The Lincoln Lawyer”da rol alıyor. Ayrıca, yakın zamanda “Scream” korku filmi serisinin son bölümü “Scream” için Sidney Prescott rolünü yeniden canlandırdı.

Campbell'ın diğer televizyon rolleri arasında "House of Cards" ve "Party of Five" yer alırken, "Scream" serisinin yanı sıra diğer film rolleri arasında "Wild Things", "Clouds" ve "Skyscraper" yer alıyor. Dizi, “Deadpool” yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick'in fikrine dayanıyor. Michael Jonathan Smith yazar, showrunner ve yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Hem Reese, hem de Wernick aynı zamanda yönetici yapımcılık yapıyor. Mackie, başrolün yanı sıra yürütücü yapımcılık yapacak. Kitao Sakurai birden fazla bölümü yönetecek ve aynı zamanda yönetici yapımcılık yapacak.

Will Arnett ve Marc Forman, materyalin haklarını güvence altına alan ve projenin bir araya getirilmesine yardımcı olan Electric Avenue aracılığıyla yürütücü yapımcılığı üstlenecek. Ayrıca, Inspire Entertainment'tan Jason Spire, Artists First'ten Peter Principato, PlayStation Productions'tan Asad Qizilbash ve Carter Swan ve PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst da yürütücü yapımcı kadrosunda yer alacak. Sony Pictures Television, Playstation Productions ve Universal Television yapımcılık yapacak.


BEYAZPERDE
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-06-22, 21:51 #56
heulwen heulwen çevrimdışı
Varsayılan Seth MacFarlane, Ted Dizisi Hakkında KonuştuTed'in prequel serisi, serinin yaratıcısı ve oyuncak ayının sesi olan Seth MacFarlane'e göre prodüksiyona başlamak üzere. 2012'de vizyona giren Ted, Mark Wahlberg'i, yetişkin sorumluluklarından çoğunlukla en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted'le kaçan John Bennett olarak karşımıza çıkardı. Film, büyük bir hit oldu ve 2015'te devamı geldi. Peacock'ın geçen yıl Ted'e dayalı bir dizi sipariş ettiği duyuruldu.

Wahlberg dizide yer almayacak ama MacFarlane bir kez daha kendi adını taşıyan ayıyı seslendirecek. Ted serisi, doldurulmuş hayvan arkadaşıyla John'un gelişim yıllarını keşfedecek. 90'ların başında geçen hikayede genç John'u Parenthood'dan Max Burkholder canlandıracak. MacFarlane, gösterinin John'un ilk filmin başındaki tükenmişliğine neden olan durumlara dalacağını söyledi. MacFarlane, Ted'i televizyona uyarlamanın zorlu bir süreç olduğunu kabul etti ama son açıklamalarına bakılırsa bunu çözmüş gibi görünüyor.

Amerika Yapımcılar Birliği'nin Yapımcılar Konferansı'nda konuşan MacFarlane, gösterinin ilerleyişi hakkında bir güncelleme yaptı ve kameraların çekimlere başlamak için neredeyse hazır olduğunu ima etti. The Wrap'a göre MacFarlane, yazma sürecinin oldukça geride kaldığını ve prodüksiyonun yakında başlayacağını söyledi. Ancak, doldurulmuş bir hayvanı hayata geçirmek için gereken görsel efekt çalışmaları göz önüne alındığında, gösterinin post prodüksiyonu anıtsal bir görev olacak.

MacFarlane; “Prodüksiyonda istediğiniz kadar hızlı hareket edebilirsiniz ve CGI'ın tamamlanması ne kadar uzun sürerse sürsün, hala altı ya da sekiz ayın merhametine kalmış durumdasınız. Yani bilirsiniz, birçok yönden, 'The Orville'da yaşadığımız şey buydu ve sadece büyük bir post prodüksiyon girişimiydi. Dizi şimdi yayınlanıyor ve uzun zaman önce çekimleri bitirdiğimizi hissediyorum.” dedi.

MacFarlane, en çok Family Guy ve American Dad gibi animasyon dizileriyle tanınıyor olsa da üçüncü sezona yeni giren The Orville'deki son başarısı, canlı aksiyon, VFX ağırlıklı prodüksiyonları da yönetebileceğinin kanıtı. Şansı yaver giderse, Orville deneyimini Ted'e aktarabilecek. Muhtemelen Ted dizisiyle ilgili geriye kalan en büyük soru, John rolünde Mark Wahlberg olmadan nasıl ilerleyeceği. Posterlerde Ted'in adı geçse de, filmler Wahlberg ve MacFarlane'in arasındaki komedi enerjisinin bir sonucu.


beyazperde
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-22, 14:48 #57
heulwen heulwen çevrimdışı
Varsayılan Craig Robinson Komedisi 'Killing It', İkinci Sezon Onayı Aldı

Dizi onayı finalden kısa bir süre sonra geldi"Killing It", Peacock tarafından ikinci sezon için yenilendi. Serinin yıldızı Craig Robinson, ilk sezonu nisan ayında yayınlanan dizinin ikinci sezonu için geri dönecek. İlk sezon 10 bölümden oluşuyordu. Dizi, ikinci sezon için ortak showrunner ve yönetici yapımcı olarak geri dönecek olan Dan Goor ve Luke Del Tredici'den geliyor.

NBCUniversal Television Eğlence İçeriği Başkanı Susan Rovner, “Killing It'le ender bir cevherimiz olduğunu biliyorduk ve Peacock izleyicilerinin, komedi efsanesi Craig Robinson tarafından yönetilen bu diziye ilgi göstermelerinden dolayı çok mutluyuz.” dedi. Robinson, dizide Amerikan Rüyası'nın peşinde koşan daimi bir mazlum olan Craig olarak rol alıyor. Bu amaçla, Florida'da 20.000 $ kazanmak için bir yılan avı yarışmasına katılmaya karar veriyor.

Robinson'la birlikte dizide Rell Battle, Claudia O'Doherty, Scott MacArthur, Stephanie Nogueras, Wyatt Walter ve Jet Miller yer alıyor. Goor ve Tredici, “Universal Television ve Peacock'taki herkese çok minnettarız. Yılan temelli ekonomik hiciv tam olarak tanıdık, sevilen bir televizyon komedisi türü değil, ancak başından beri projenin tamamen arkasındaydılar. Daha fazlasını yapmak için sabırsızlanıyoruz!” dedi.

Goor ve Tredici ile birlikte Robinson, Mark Schulman ve Mo Marable, “Killing It”in baş yapımcılığını üstleniyorlar. Marable ayrıca ilk üç bölümü de yönetti. Universal Television stüdyo olarak hizmet veriyor. Dizinin ikinci sezonu için yaz aylarında prodüksiyon aşamasının başlaması ve gelecek baharda yayında olması bekleniyor.


beyazperde
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-07-22, 11:28 #58
heulwen heulwen çevrimdışı
Varsayılan Simon Helberg, Rian Johnson Dizisi ‘Poker Face’in KadrosundaNatasha Lyonne ve Rian Johnson'ın Peacock serisi “Poker Face”in kadrosunun en son üyesi Simon Helberg oldu. Kaynakların söylediğine göre, hikaye prosedürel bir format izleyecek ve Lyonne'nin karakterinin her bölümde farklı cinayetleri çözmeye çalıştığını görecek. Senaryo ve karakterlerle ilgili daha fazla ayrıntı gizli tutuluyor. Helberg, aralarında Joseph Gordon-Levitt, Benjamin Bratt, Stephanie Hsu, David Castañeda, Jameela Jamil ve Tim Meadows gibi isimlerin de bulunduğu bir kadroya katılıyor.

Helberg, en çok CBS sitcomu “The Big Bang Theory”nin 12 sezonunda Howard Wolowitz'i oynamasıyla tanınıyor. Dizi, 275'ten fazla bölümün ardından 2019'da tamamlandı. Helberg ayrıca “As They Made Us”, “Annette”, “Florence Foster Jenkins”, “Good Night and İGood Luck ” ve “A Seriosu Man” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınıyor. “Florence Foster Jenkins” filmindeki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Altın Küre adaylığı aldı.

“Poker Face”, Mart 2021'de Peacock'tan 10 bölümlük bir sipariş aldı. Johnson, diziyi yarattı ve baş yapımcılığı T-Street Productions aracılığıyla yaptı. Lyonne, Animal Pictures'tan Maya Rudolph ve Danielle Renfrew Behrens ile ortak yapımcılığın yanı sıra Animal Pictures çatısı altında yapımcılık yapıyor. Nora ve Lilla Zuckerman, baş yapımcı ve ortak showrunner olarak görev yapıyor. T-Street'ten Ram Bergman ve Nena Rodrigue de baş yapımcılar.


beyazperde
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-07-22, 12:35 #59
Thatcher Thatcher çevrimdışı
Varsayılan C: Simon Helberg, Rian Johnson Dizisi ‘Poker Face’in Kadrosunda

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen heulwen Mesajı Göster


Natasha Lyonne ve Rian Johnson'ın Peacock serisi “Poker Face”in kadrosunun en son üyesi Simon Helberg oldu. Kaynakların söylediğine göre, hikaye prosedürel bir format izleyecek ve Lyonne'nin karakterinin her bölümde farklı cinayetleri çözmeye çalıştığını görecek. Senaryo ve karakterlerle ilgili daha fazla ayrıntı gizli tutuluyor. Helberg, aralarında Joseph Gordon-Levitt, Benjamin Bratt, Stephanie Hsu, David Castañeda, Jameela Jamil ve Tim Meadows gibi isimlerin de bulunduğu bir kadroya katılıyor.

Helberg, en çok CBS sitcomu “The Big Bang Theory”nin 12 sezonunda Howard Wolowitz'i oynamasıyla tanınıyor. Dizi, 275'ten fazla bölümün ardından 2019'da tamamlandı. Helberg ayrıca “As They Made Us”, “Annette”, “Florence Foster Jenkins”, “Good Night and İGood Luck ” ve “A Seriosu Man” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınıyor. “Florence Foster Jenkins” filmindeki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Altın Küre adaylığı aldı.

“Poker Face”, Mart 2021'de Peacock'tan 10 bölümlük bir sipariş aldı. Johnson, diziyi yarattı ve baş yapımcılığı T-Street Productions aracılığıyla yaptı. Lyonne, Animal Pictures'tan Maya Rudolph ve Danielle Renfrew Behrens ile ortak yapımcılığın yanı sıra Animal Pictures çatısı altında yapımcılık yapıyor. Nora ve Lilla Zuckerman, baş yapımcı ve ortak showrunner olarak görev yapıyor. T-Street'ten Ram Bergman ve Nena Rodrigue de baş yapımcılar.


beyazperde
Bu eleman epeydir ortalarda görünmüyordu
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 06:23
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Tatil