Eski 10-04-04, 03:26 #1
SHAD SHAD çevrimdışı
Arrow MS Office OneNote 2003 detaylı bilgi

Bu ürünü hakkında detaylı bilgi verebilicekmisiniz ? veya kull*****z varmı
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-04-04, 14:38 #2
MiRaBiLiS MiRaBiLiS çevrimdışı
Varsayılan Cvp: MS Office OneNote 2003 detaylı bilgi

Öncelikle Soru sormadan önce www.google.com da arama yaparak bulmanızı tekrar isteyeceğim arkadaşlar.. ben oradan bulduğum notu aşağıya yazıyorum...

Saygılar...

OneNote 2003 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Microsoft Office Sistemi’nin not alma ve yönetme programı olan OneNote 2003 hakkında sıkça sorulan sorulara (SSS) yanıtlar bulun.

Q.

OneNote nedir ve ne işe yarar?

A.

OneNote 2003, Microsoft Office Sistemi’nin yeni programlarından biridir. Dizüstü, masaüstü ya da Tablet bilgisayarlarda not tutmanızı, notlarınızı düzene koymanızı ve yeniden kullanmanızı sağlar. OneNote 2003, tüm notlarınızı saklayabileceğiniz bir konum ve onları dilediğiniz gibi düzenlemeniz için bir araç sunuyor. Bilgiyi çeşitli yollarla toplamanıza ve gereksinimlerinize göre kullanmanıza olanak sağlayarak notlarınızla ve bilgiyle daha verimli çalışabilmenizi sağlıyor.Q.

OneNote’u kimler kullanabiliyor?

A.

OneNote ile, notlarınızdan ve bilgiden en iyi şekilde yararlanabiliyorsunuz. Bu uygulamayla, farklı biçimlerde not tutabilir ve sonra da bilgiyi kolayca düzenleyebilir, arama yapabilir, yeniden kullanabilir, paylaşabilir ve dilediğiniz zaman bilgiye erişebilirsiniz. Örneğin, OneNote kullanarak şunları yapabilirsiniz:
§ Notlarınızı ve bilgiyi kolayca ve hızla düzenleyebilirsiniz.

§ Dilediğiniz biçimde not alabilir ve bilgiyi yapılandırabilirsiniz.

§ Önemli bilgileri nereye kaydetmiş olursanız olun hızla bulabilirsiniz.

§ Diğer OneNote not defterlerine ve Microsoft Office Word, Microsoft Office Outlook®, Microsoft Office PowerPoint® gibi Microsoft Office programlarına aldığınız notları yeniden kullanabilirsiniz.

§ Bilgiyi yazı, sesli kayıt, el yazısı ya da çizim gibi çeşitli biçimlerde kaydedebilirsiniz.

§ İşlem öğelerine ve önemli bilgiye öncelik atayabilirsiniz.

§ Notlarınızı paylaşabilirsiniz.

§ El yazısıyla tutulan notları anlamaya çalışmak için zaman kaybetmezsiniz.
Q.

OneNote ne zaman piyasaya sürülüyor?

A.

OneNote, A.B.D.’de 21 Ekim 2003 tarihinde piyasaya sürülüyor, ancak bazı müşterilerimiz uygulamaya daha erken bir tarihte sahip olabilirler. Microsoft Office Sistemi programları makalesi’nden, uygulamaların ne zaman piyasaya sürüleceklerini öğrenebilirsiniz.Q.

OneNote 2003, Microsoft Office 2003 sürümlerine dahil olacak mı?

A.

Hayır. OneNote 2003, tek başına bir program olarak piyasaya sürülecektir; hiçbir Office 2003 sürümüne dahil edilmeyecektir. Hangi uygulamaların dahil olduğunu, Office 2003 Sürümleri makalesi’nden öğrenebilirsiniz. .Q.

OneNote’u, diğer Office 2003 sürümleriyle birlikte mi yüklemeliyim?

A.

Hayır. OneNote, diğer Office 2003 sürümleri olmadan çalışabilen bağımsız bir uygulamadır. Ancak, bazı gelişmiş özellikler yalnızca OneNote ile diğer Microsoft Office Sistemi programları bir arada yüklenirse kullanılabilir. Örneğin, OneNote ve Outlook 2003 uygulamalarını birlikte kullanan müşterilerimiz, OneNote uygulaması içinden tek bir düğmeyi tıklayıp notlarını e-posta mesajı içinde gönderebiliyor.Q.

OneNote, Office’in önceki sürümleriyle de çalışabiliyor mu?

A.

Evet. OneNote 2003, Office 97 ve Office XP gibi önceki Office sürümleriyle çalışabiliyor. Ancak, doğrudan OneNote uygulaması içinden Outlook görevleri oluşturma ya da notları e-posta ile gönderme gibi OneNote’un Office programlarıyla entegre edilmesini gerektiren bazı özellikleri, Office 2003’ten önceki sürümlerle kullanılamıyor.Q.

OneNote, diğer Microsoft Office Sistemi programlarıyla nasıl entegre ediliyor?

A.

OneNote 2003 tek başına bir uygulama olsa da, diğer Microsoft Office Sistemi programlarıyla entegre edilebiliyor. Örneğin, OneNote ile şunları yapabiliyorsunuz:
Microsoft Office programlarıyla oluşturulan diğer dosyalardan veri kopyalamak ya da bu dosyalara yapıştırmak için Clipboard aracını kullanabilirsiniz.
Outlook 2003’te görevlerinize Note Flags ekleyebilirsiniz.
Notlarınızı bir Outlook 2003 e-posta mesajında ek ya da Hypertext Markup Language (HTML) olarak gönderebilirsiniz.
Word 2003 sözlüğünü kullanabilirsiniz. OneNote, sözlükleri Office 2003 Edition’ın diğer programlarıyla paylaşıyor; böylece, başka bir program için hazırladığınız sözlükler OneNote’ta da kullanılabiliyor.
Research görev bölmesini kullanarak, Intranet ve Web’de çevrimiçi sözlüklerden, ansiklopedilerden, terimler sözlüğünden, çeviri hizmetlerinden ve başvuru malzemelerinden yararlanabilirsiniz.
IFilter for OneNote kullanarak, OneNote dosyalarını Microsoft SharePoint™ Portal Server ile arayabilirsiniz.
Microsoft Windows® SharePoint Services sitesinde bir paylaşılan çalışma alanı oluşturabilir ve Shared Workspace görev bölmesini Web tarayıcısında ya da başka bir Microsoft Office programında açabilirsiniz.
Not Shared Workspace görev bölmesi, yalnızca Windows SharePoint Services ile kullanılabiliyor.
Q.

OneNote 2003 hangi dillerde piyasaya sürülüyor?

A.

OneNote 2003, İngilizce, Arapça, Portekizce (Brezilya), Çince (Basitleştirilmiş, Geleneksel ve Hong Kong), Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İbranice, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe ve İsveççe olarak piyasaya sürülecektir. Gelecekte, OneNote başka dillerde de hazırlanıp piyasaya sürülecektir.Q.

OneNote 2003, el yazısını hangi dillerde algılayabiliyor?

A.

OneNote 2003, Microsoft Windows XP Tablet PC Edition’daki el yazısı algılama motorunu kullandığı için, Tablet PC’nin algıladığı dillerdeki el yazısını algılayabiliyor: İngilizce, Almanca, Fransızca, Japonca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) ve Korece. Tablet PC ve OneNote, gelecekte daha fazla dilde el yazısını algılayabilecektir.Q.

OneNote, Tablet PC ile nasıl çalışıyor?

A.

OneNote, Tablet PC kullanıcılarının el yazısıyla not tutabilmelerini ya da dijital kalemlerle çizim yapabilmelerini sağlayan gelişmiş özellikler içeriyor—el yazısı notlarla metin gibi çalışmanızı sağlayan yeni bir Microsoft teknolojidir! Aynı sayfada hem el yazısıyla not alabilir, hem de klavyenizi kullanarak yazı yazabilirsiniz. OneNote’un madde işaretleri ve numaralandırma, el yazısını metne dönüştürme, el yazısı notları arama gibi yazılı metin notu özellikleri, dijital kalem notları için de kullanılabiliyor.
Kalem cihazınız yoksa, OneNote’ta çizim yapmak için fareyi kullanabilirsiniz.
Q.

OneNote yalnızca Tablet PC’lerde mi kullanılıyor?

A.

Hayır. OneNote kullanmak için bir Tablet PC’niz olması gerekmiyor. OneNote, dizüstü, masaüstü ya da Tablet bilgisayarlarda not tutmanıza, notlarınızı düzene koymanıza ve yeniden kullanmanıza yardımcı oluyor. Tablet PC ile kullanıldığında, OneNote notlarınızı dijital kalemle tutup arama yapmak ve dilerseniz el yazınızı metne dönüştürmek gibi bazı gelişmiş özellikler sunuluyor.Q.

OneNote ile Table PC kullanmadan da el yazısıyla not tutabilir miyim?

A.

Evet. OneNote ile çalışırken, el yazısı notlarınızı bir fare ya da üçüncü kişilere ait bir kalem cihazıyla tutabilirsiniz. Ancak, bu tür el yazısı notlar dijital kalem metni değil, resim olarak kaydedilir ve bu nedenle, içlerinde arama yapılması ya da metne dönüştürülmeleri mümkün değildir.
OneNote, kalem desteği olarak Windows XP Tablet PC Edition işletim sistemi becerilerini kullanır. Bir Tablet PC ile çalışmadığınız zamanlarda, Tablet PC’nin el yazısı algılama motorlarına OneNote erişemez. Dolayısıyla, Tablet PC ile çalışmadığınız zamanlarda OneNote, tüm el yazısı notları resim ya da çizim olarak algılıyor (arama ve algılama özellikleri kullanılamıyor).
Q.

OneNote 2003 için sistem gereksinimleri nelerdir?

A.

OneNote 2003 için sistem gereksinimlerini öğrenin.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-04-04, 22:27 #3
SHAD SHAD çevrimdışı
Varsayılan Cvp: MS Office OneNote 2003 detaylı bilgi

saol mira
zahmet oldu sana
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-04-04, 22:49 #4
SHAD SHAD çevrimdışı
Varsayılan Cvp: MS Office OneNote 2003 detaylı bilgi

www.onenote.com gaet iyiyimiş
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 06:01
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz.