Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 04-02-13, 19:59 #1
Kızıl Elma Kızıl Elma çevrimdışı
Varsayılan Tüm Video Convert Programları ve Özellikleri


#1 Video Converter 4.1.38

Avi, mpeg1, mpeg2, mpeg4, asf, wmv, DivX, XviD, vcd, svcd, dvd formatları arasında çeviri yapabilmenizi sağlayan #1 Video Converter ile aynı zamanda videolarınızı kolayca kesip bileştirebilir, istediğiniz bölümlerinden resim veya ses alabilirsiniz.


4Free Video Converter 2.9.8

4Free Video Converter, video, ses ve haraketli resim dosyalarını kolay bir şekilde farklı formatlara çevirmenizi ve düzenlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. HD (H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD (*.m2ts, *.mts), MKV, HD WMV, MPEG2/MPEG-4 TS HD) video biçimlerini de çevirebilen program HD’den SD’ye çeviri yapabilir, videodan ses ve resim çıkartabilirsiniz. Program ile videolar üzerinde kesme, bölme, birleştirme yapabilir, altyazı ve filigran ekleyebilirsiniz.


Acala 3GP Movies Free 4.2.6

Acala 3GP Movies Free ile avi, divx, xvid, mpeg, vob, vcd vb.. çoğu video formatını cep telefonlarında kullanılan format olan 3gp formatına çevirebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızda sakladığınız tüm küçük videolarınızı cep telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerde izleme ve gösterme şansına sahip olacaksınız.

Programın önizleme ve toplu çevirme gibi özellikleri de var, bir de Acala 3GP Movies Free programı adından da anlaşıldığı gibi ücretsiz olunca denememek olmaz değil mi?Acala DVD 3GP Ripper 4.0.8

Acala DVD 3gp Ripper ile DVD disklerinizi cep telefonunuzda izleyebilmek için 3GP formatına dönüştürebilirsiniz. Bu işlem sırasında en küçük dosya boyutu ve en yüksek görüntü kalitesini sağlamayı hedeflemektedir. Acala DVD 3gp Ripper tek tıklama ile dönüşüm yapmaktadır. Kullanabilmek için yüksek derecede bilgisayar bilgisi gerekmez. Toplu şekilde dosya dönüşümünü destekler, dönüşüm yapmadan önce videoyu önizleme yapabilmenizi sağlar. Tüm DVD diskini çevirmenize gerek yoktur, örneğin bir filmin sadece seçeceğiniz bir kısmını çevirerek cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.


acdVIDEO Converter 2

acdVIDEO Converter, kolay bir HD video dönüştürücü uygulamadır. Popüler video formatları arasında dönüşüm yapabildiği gibi indirmiş olduğunuz bir videodaki müziği ayırıp, kaydedebilmenizi de sağlamaktadır. Desteklediği dosya türleri arasında AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, 3G2, WMV, MOV, VOB, MPG, PSP, M4V, VCD, DVD, ARM, ASF, AVS, SWF, MPEG, MTV, OGG, H261, H263, H264, MP3 ve daha fazlası yeralmaktadır.


Advanced X Video Converter 6.2.0

Advanced X Video Converter ile kolaylıkla dönüştürme, birleştirme ve parçalama işlemlerini AVI, MPEG (MPEG1, MPEG2), MOV (QuickTime), WMV/ASF, VCD/DAT ve SVCD video formatları üzerinde yapabilirsiniz. Ayrıca bir video üzerinden istediğiniz müzik bölümünü çıkarabilirsiniz.


All Video Converter 4.3.4

All Video Converter programı ile AVI, MPEG1, MPEG2, DVD, VCD, SVCD, ve DivX (MPEG4) formatlarında çeviri yapabilirsiniz. Kolay kullanımlı arayüzü ve bu sürümünde eklenen birkaç küçük özellikle beraber dosyalarda çıkan arızaları saptama ve onarabilme özelliği de yazılımın diğer güzellikleri.


AlltoAvi 4.53.94

AlltoAvi, temel olarak ogm ve mkv dosyalarını avi formatına çevirmek için kullanılabilecek başarılı bir uygulama. Altyazı desteği, video boyutlandırma, ses ve bitrate seçenekleri sunuyor. Program temelde ogm ve mkv formatı için hazırlanmış olsa da diğer video dosyalarını da dönüşüm yapabiliyor.


Amaze Flv Converter 0.1.138

Amaze Flv Converter ile FLV dosyalarını VCD formatına dönüştürebilirsiniz. Bu dönümüşmen sonra herhangi bir medya oynatıcısında bu videoyu izleyebilirsiniz.


Any Video Converter Free 5.0.3

Any Video Converter Freeware tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Tamamen ücretsizdir, virüs yok, araç çubuğu yok, herhangi bir ek yazılım yok, kullanım süre kısıtlaması yok, kayıt gerektirmez… Any Video Converter Freeware iPod, iPad, iPhone, Android cihazlar gibi taşınabilir cihazlar için, HD videoları ve sesler farklı formatlar arasında dönüştürmenizi sağlar. Aynı zamanda mükemmel bir ses kaydedici ve ekran görüntüsü yakalayıcısıdır. Any Video Converter Freeware aynı zamanda YouTube videolarını çevrimdışı olarak indirir: YouTube videolarını kolaylıkla ve birkaç tanesi bir arada olarak indirin ve dönüştürün. Videoları MP4 ve FLV gibi akıcı hale getirin ve kendi sunucularınıza ya da web sitenize yükleyin! YouTube haricinde, Google Video ve Japon Nico Video gibi onlarca video sitesi de desteklenmektedir. Any Video Converter Freeware'ın düzenleme fonksiyonu size birden çok dosyayı tek dosya halinde birleştirme, bölümleri kesme, çerçeve boyutunu kırpma ve siyah çizgileri yok etme, altyazı ekleme gibi özellikler sunar. Bunun yanında videoları özel efektler ekleyerek, parlaklığı ve renhi ayarlayarak, döndürerek ve çevirerek özelleştirebilirsiniz. Any Video Converter Freeware videoları DVD, CD disklere yazmayı destekler. DVD videoyu TV sisteminizin özelliklerine uygun olarak, NTSC Filmi ya da PAL Filmi olarak seçebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile inanılmaz bir eğlence yaşayacaksınız.


Any Video Converter Ultimate 4.5.8

iPhone 4, iPad, iPod, Google Android, PSP, Nokia, Samsung Galaxy gibi taşınabilir multimedya cihazlarının tamamı ile uyumlu, videoları kaliteleri eksilmeden dönüştürebilen hepsi bir arada, kullanıcı dostu DVD Ripper, gerçek zamanlı video yakalayıcı-kaydedici, video dönüştürücü, YouTube video ve muzik indirici, video düzenleyici ve DVD yazıcı.

Özellikler ve Avantajlar;

Ekranda gördüğünüz her şeyi kaydedin.
Video kaydedin ve masaüstü aktivitelerinizi yakalayın.
DVD dosyalarını ve DVD klasörlerini sabit diskinize ripleyin.
iPhone, iPad, Android Telefonlar, Samsung Galaxy SII, Amazon Kindle Fire ve daha bir çok cihaz için dönüştürmeyi destekler.
DVD'leri medya oynatıcılar tarafından okunabilen dosya formatlarına sıkıştırın.
Tüm video formatlarını çeşitli cihazlara uygun şekilde dönüştürün.
YouTube videolarını birkaç tıklama ile indirin.
Videoları DVD'ye DVD yazma araçları ile yazın.
DVD menü şablonları ile bir DVD menüsü oluşturun.
Videoları keserek, kırparak ve özel efektler ekleyerek kendinize özgü videolar hazırlayın.
CUDA Teknolojisi ile Sezgisel arayüz ve hızlı dönüştürme.AVCHD Editor 0.4.4.1

AVCHD, Sony ve Panasonic tarafından geliştirilen bir HD video formatı. AVCHD Editor, oynatma listenizi düzenlemenizi ve blu-ray diskinizin yedeğini almanızı sağlayan ücretsiz bir program.

Desteklediği giriş formatları:

avchd/blu-ray root dosyaları (index.bdmv, index.bdm, movieObject.bdmv ya da movieObj.bdm)
oynatma listeleri dosyaları (playlist.mpls ya da playlist.mpl)
klip bilgisi dosyaları (*.clpi,*.clp)
.mts ya da m2ts...
Çıkış Formatları

AVCHD uzun fotmat
AVCHDkısa format
Blu-Ray uyumuAvi2Dvd 0.6.4

Avi2Dvd ile sadece birkaç tıklama ile Avi/Ogm/Mkv/Wmv/Dvd formatlarını Dvd/Svcd/Vcd formatlarına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Avi2Dvd, birden fazla sesi (dual) ve üç adete kadar altyazıyı desteklemektedir, DV-AVI videolarını, dijital video kameralarından kaydedilmiş görüntüleri de desteklemektedir.

Avi2dvd ile ayrıca bölüm/ses/altyazı butonları içeren profesyonel dvd menüleri de hazırlayabilirsiniz. Bu ücretsiz programı mutlaka deneyiniz.AVI2ISO 2.10.02

AVI2ISO, AVI, MP4 video dosyalarınız DVD'ye çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. DVD altyazılarını da desteklemektedir.

Özellikleri
NTSC > PAL ve PAL > NTSC dönüşümlerini yapabilir.
Dolby 5.1 ses özelliğini çevirme işleminde korur.
Aynı anda birden fazla dönüştürme yapabilir
DirectShow ve AVISource dönüştürme metodlarını kullanır
Dönüştürmeden sonra DVD'ye yazabilir
Bir DVD'yi rip ederek AVI formatına dönüştürebilir.AVS Video Converter 8.3

AVS Video Converter, video ile ilişkili çeşitli aktiviteleri yapabilmenizi sağlayan yeni bir programdır. AVS Video Converter ile DVD disklerinizi kaydedebilir ve DVD yazdırabilirsiniz. Bunun yanında AVI (DivX, XviD, vb.), DV AVI, MP4 (Sony PSP ve Apple iPod), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, DVD, VOB, VRO,MPG, MPEG 1,2,4, DAT, VCD, SVCD, ASF, MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB), DVR-MS, MKV, OGM, FLV gibi tüm video türlerini dönüştürebilirsiniz. Menü ekleyip, yazdırarak kendi oluşturmuş olduğunuz filmleri evdeki DVD oynatıcınızda aileniz ve arkadaşlarınızla izleyebilirsiniz. İstemediğiniz bölümleri videodan silebilir, videoları kesebilir veya birleştirebilirsiniz. Bunların yanında döndürme, başlık ve telif de ekleyebilir, 50'den fazla ses ve görüntü efekti uygulayabilirsiniz. Sony PSP, Apple iPod, Taşınabilir Medya Oynatıcı (PMP) ve cep telefonlarınıza direkt olarak (Bluetooth, Kızılötesi veya USB kablosu ile) yükleme yapabilirsiniz. Birden çok videoyu da toplu olarak tek seferde önüştürebilirsiniz. Yine toplu olarak kesme ve birleştirme yapabilir, çoklu videoları tek bir DVD yapabilirsiniz. AVS Video Converter basit bir arayüze sahiptir, öğrenmek ve kullanmak sadece birkaç dakikanızı alır.


BitComet FLV Converter 1.0

BitComet FLV Converter ile YouTube gibi sitelerden indirdiğiniz FLV dosyalarını AVI, WMV, MP4, iPod, PSP, MOBILE formatlarına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.


Blaze Media Pro 8.02

Neredeyse tüm multimedia araçlarını bünyesinde barındıran bir yazılım. Hemen hemen tüm video ve ses formatları arasında dönüşüm yapabilmesi, video ve ses editörü ile istediğiniz bölümü kesip istediğiniz dosyaya ekleyebilmeniz, cd/dvd yakma özelliği ve dahası... En önemlisi de tüm bunları kolaylıkla yapabilmenize imkan tanıyan bir yapıya sahip olması.


Blaze Video Magic 6.1.1

Blaze Video Magic ile *.RM , *.RMVB , *.AVI , *.WMV , *.ASF , *.MPG , *.MPEG , *.MPE , *M1V , *MPV2 , *.MP4 , *.DAT , *.MOV , *.VOB file to AVI-MPEG4 , ASF-MPEG4 , MP4-MPEG4, PSP-MPEG4, 3GP-MPEG4, AVI-DIVX video dosyalarını dönüştürebilirsiniz. Bunun yanında büyük videoları küçük parçalara ayırmak için de kullanabilirsiniz. Blaze Video Magic aynı zamanda ses ve fotoğraf dönüştürme desteği de sunuyor.


Catalencoder 1.4.3

Catalencoder, mpeg2 (vob) formatından XVID (Avi) formatına çeviren çok güzel bir video dönüştürücüsüdür Video dönüştürme sırasında görüntüyü istediğiniz boyuta düşürebilir, ses kalitesini ayarlayabilir ve ayrıca video görüntü kalitesinde hemen hemen hiç kayıp yaşanmaz


ClipsID Encoder 1.5

ClipsID Encoder ile AVI, MPG, WMV, DAT, MOV ve RM dosyalarınızı FLV formatına dönüştürebilirsiniz.


DigitalVideo Converter 2.9.0.53

DigitalVideo Converter ile DivX, XviD, MPEG-4, H264), MPEG (MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD), WMV, QuickTime (MOV ), FLV, iPod, PSP, 3GP, WAV, MP3 gibi en popüler formatlarını birbirlerine kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Ayrıca video parçalarını kolaylıkla kesebilir veya birleştirebilirsiniz.


DivX2Mp4 1.7

DivX2Mp4 AVI dosyalarını MPEG4 formatına dönüştürmek için kullanabileceğiniz küçük bir uygulamadır. DivX, XviD, 3ivX, Angel Potion ve Microsoft MPEG4 formatları arasında dönüşüm yapabilmektedir.


Dr. DivX 2.0.1 B 7

Dr. DivX, neredeyse tüm video formatlarını DivX'e dönüştürebiliyor. MPEG-1, -2, -4, DV, AVI, WMV, AVS, FLV, MOV gibi temel formatların dışında webcam ve görüntü yakalama programlarının verilerinide dönüştürebilen bu program DVD kalitesinde görüntüyü neredeyse 15 kat daha az boyuta indirgiyor, üstelik kullanımıda oldukça kolay.


FAVC 1.07

FAVC, başarılı birkaç ücretsiz video yazılımdan oluşan bir paket programdır. Temel Özellikleri: · avi/mov/wmv/asf/avs/vdr dosyalarını bir DVD klasörüne hazırlayarak DVD diski yazdırmak için hazır hale getirir. · Otomatik dosya tanıma ve analiz etme özelliği · Seçilmiş disk boyutuna göre otomatik bitrate seçebilme · Kolaylıkla bölüm (chapter) oluşturma · Otomatik DVD menü oluşturma


Flash2Video 6.6

Flash2Video ile Macromedia Flash SWF dosyalarını AVI, VCD, SVCD veya DVD formatlarına dönüştürebilirsiniz.


FLV Audio Extractor 3,0

Flv Audio Extractor ile YouTube gibi video sitelerinden indirmiş olduğunuz FLV dosyalarındaki sesleri mp3 olarak kaydedebilmenizi sağlayan ücretsiz bir program.


Format Factory 3.00

Format Factory bir multi fonksiyonel medya dönüştürücüsüdür. Videoları MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, müzikleri MP3/OGG/WMA/M4A/WAV, resimleri JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/.... vb. dönüşümleri gerçekleştirebiliyor.

Zarar görmüş video ve ses dosyalarını onarabiliyor, multimedya dosyalarının boyutlarını küçültebiliyor, iphone ve ipod formatlarına destek veriyor. Format factory aynı zamanda DVD ripleme işlemi de gerçekleştirebiliyor.


Önemli Notlar: İçerdiği bir reklam uygulaması nedeniyle bazı antivirüsler uyarı verebilmektedir.


Free 3GP Video Converter 5.0.22.128

Free 3GP Video Converter ile cep telefonunuzla çektiğiniz 3GP uzantılı videoları bilgisayarınıza AVI veya MP4 video formatlarında kaydedebilirsiniz. Dilerseniz sadece video dosyalarındaki sesleri de alabilir ve mp3 formatında kaydedebilirsiniz


Free CUDA Video Converter 6.1.6

Free CUDA Video Converter, popüler bir çok video formatını destekleyen, bunları HD'den HD'ye, HD'den SD'ye, SD'den SD'ye çevirebilme, ses dosyası formatlarını dönüştürme, videolardan ses dosyası & fotoğraf yakalama ya da fotoğraflarınızdan video yapmanızı sağlayan ücretsiz bir program. Program ile videolarınızı PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV ve Xbox gibi cihazların desteklediği uygun formatlara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca program ile hızlı bir şekilde videolarınızı bölebilir ya da birleştirebilirsiniz. Ücretsiz versiyonunda bazı formatlar kullanılamamakta.


Free FLV Converter 7.0

Free FLV Converter ile popüler video sitelerinden arayarak bulduğunuz video dosyalarını kolaylıkla kaydedebilir ve Avi, Ipod, Iphone, 3GP veya Psp formatına dönüştürebilirsiniz.


Free Flv to AVI Converter 1.5

Free Flv to AVI Converter ile Flash FLV video dosyalarını AVI, MPEG, WMV video formatlarına dönüştürebilir ve favori video oynatıcınızla sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Dönüştürme işlemi sırasında video ayarlarını seçebildiğiniz gibi toplu şekilde FLV dönüştürme işlemi de yapabilirsiniz. Kullanımı da gayet kolay bir program


Free FLV to AVI Video Converter 1.2

Free FLV to AVI Video Converter ile Flash Video (.flv) dosyalarını avi formatına dönüştürebilirsiniz.


Free HD Converter 2.0

Free HD Converter ile MTS ve M2TS dosyalarını başka formatlara dönüştürebilirsiniz. AVCHD olarak bilinen MPEG-4 AVC/H.264 formatı Canon HF10, HG20, Sony HDR-SR1, HDR-XR100, Panasonic Lumix FZ28, FZ35 vb.. popüler fotoğraf makinesi ve kameralar tarafından kullanılan bir HD video türüdür. Bu program ile HD videolarınızı kolaylıkla AVI, MPEG2, DVD formatı, Ipod, Mp4, Wmv formatına dönüştürebilirsiniz.


Free HD Video Converter Factory 2.0

HD video formatları olan M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS başta olmak üzere 150 üzeri video formatı dönüştürebilen ücretsiz bir uygulama. Free HD Video Converter Factory, çok işlemcili çalışmayı da destekliyor, bu sayede işlemci sayınıza bağlı olarak video dönüştürme işlemi o oranda hızlanıyor.


Free HTML5 Video Player and Converter 5.0.22.128

HTML5 videoları, Adobe Flash Player'a ihtiyaç duymadan masaüstü ve mobil cihazlarda video oynatmaya imkan tanıyan bir format. HTML5'i Internet Explorer 9, Chrome 3.0, FireFox 3.5, Safari 3.1, Opera 10.5, Android 2.0 ve iOS 2.0 gibi birçok tarayıcı ve mobil işletim sistemi desteklemekte.

Free HTML5 Video Player and Converter, videolarınızı kolayca HTML5 formatına çevirmenizi (mp4 ya da .ogv) ve bunu web sayfanızda ya da blogunuzda yayınlayabilmenizi sağlıyor. Böylelikle özellikle mobil ziyaretçileriniz videolarınızı izleyebilmek için Flash Player'a ihtiyaç duymayacak.

Giriş formatları: .avi; .ivf; .div; .divx; .mpg; .mpeg; .mpe; .mp4; .m4v; .webm; .wmv; .asf; .mov; .qt; .mts; .m2t; .m2ts; .mod; .tod; .vro; .dat; .3gp2; .3gpp; .3gp; .3g2; .dvr-ms; .flv; .f4v; .amv; .rm; .rmm; .rv; .rmvb; .ogv; .mkv; .ts.Free MP4 Video Converter 5.0.22.128

Free MP4 Video Converter, aşağıda listesi bulunan dosya fotmatlarını Apple iPod, iPhone, iPad, Acer Iconia Tab, Acer Iconia Smart, Blackberry, HP Touchpad, HTC, LG, Motorola, Netgear Eva2000, Samsung, Sony gibi popüler multimedya cihazları için uygun olan MP4 formatına dönüştüren ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunan bir programdır.

Giriş formatları: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts.Free Studio 6.0.0.128

Free Studio Manager, YouTube, MP3&Ses, CD-DVD-BD, DVD&Video, Fotoğraf&Resim, Taşınabilir Aygıtlar, Apple Aygıtları, 3D kategorilerinde 48 adet ücretsiz programlardan oluşan komple bir multimedya stüdyosudur.

İçerdiği Araçlar:
Free YouTube Download
Free YouTube to MP3 Converter
Free YouTube to iPod and PSP Converter
Free YouTube to iPhone Converter
Free YouTube to DVD Converter
Free YouTube Uploader
Free Uploader for Facebook

Free Video to Android Converter
Free Video to Apple TV Converter
Free Video to BlackBerry Converter
Free Video to HTC Phones Converter
Free Video to iPad Converter
Free Video to iPod Converter
Free Video to iPhone Converter
Free Video to LG Phones Converter
Free Video to Motorola Phones Converter
Free Video to Nintendo Converter
Free Video to Nokia Phones Converter
Free Video to Samsung Phones Converter
Free Video to Sony Phones Converter
Free Video to Sony Playstation Converter
Free Video to Sony PSP Converter
Free Video to Xbox Converter
Free Video to Tablet PC Converter

Free DVD Video Converter
Free Video to DVD Converter
Free Video to Flash Converter
Free 3GP Video converter
Free Video to MP3 Converter
Free Video to JPG Converter
Free Audio Converter
Free Audio to Flash Converter
Free WebM Video Converter
Free MP4 Video Converter
Free AVI Video Converter
Free HTML5 Video Player and Converter

Free DVD Video Burner
Free Disc Burner
Free Audio CD Burner
Free Audio CD to MP3 Converter

Free Screen Video Recorder
Free Image Convert and Resize
Free Video Dub
Free Audio Dub
Free Video Flip and Rotate

Free 3D Photo Maker
Free 3D Video Maker
Free Video Converter 1.0.0.1

Free Video Converter ile videolar üzerinde dönüştürme, kesme, bölme ve düzenleme işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kolay arayüzü ile temel dönüştürme işlemlerinin yanında birleştirme, küçük kliplere ayırma ve toplu dönüştürme gibi işlemleri de amatör bir bilgisayar kullanıcısı bile rahatlıkla yapabilmektedir. Free Video Converter: • Tanıyabildiği formatlar: AVI, FLV, MOV, MP4, MPG, MPEG, MTS, RM, RMVB, QT, WMV • Dönüştürdüğü formatlar: AVI, MP4, MPEG1, MPEG2, QuickTime (QT), WMV.


Free Video Converter 1.0.0.1

Videolarınızı, diğer popüler video ve ses formatlarına dönüştürmekte kullanabileceğiniz hızlı ve pratik dönüştürme programıdır. MP4,FLV,AVI,MKV,MPG,WMV,ASF,VOB,MOV,MP3,WAV gibi yaygın video biçimlerini desteklemektedir. Ayrıca videolarınızı mp3 ve wav gibi ses dosyalarına da çevirebilmeniz mümkün.


Free Video Converter Factory 2.0

Free Video Converter Factory, başarılı bir video dönüştürme uygulaması. Görüntü kaybı olmadan başarılı bir şekilde dönüştürme işlemi yapabiliyor. Dönüştürdüğünüz videoları iPod, Zune, PSP, Pocket PC, Creative Zen, Archos, PS3, Xbox 360, Wii, HP iPAQ, iRiver gibi taşınabilir aygıtlarınızda kullanabilirsiniz. Desteklediği aygıtlar: AVI, DivX, Xvid, VOB, MOV, WMV, ASF, RMVB, RM, MPEG, MPEG-1, MPEG-2, FLV, MPG, MP4, MP3, WMA, 3GP, MKV, etc. Plus, the video profile is to a specific need for you, like iPod MP4, iPhone MP4, PSP MP4, PSP AVI, BlackBerry MP4, Zune WMV, etc.


Free Video to Android Converter 5.0.22.128

Free Video to Android Converter: Android Cihazlar için Video Dönüştürücü

Free Video to Android Converter, *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. gibi video formatlarını Android cihazınıza uygun format ve ekran çözünürlüğünde dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe arayüzlü bir program.Free Video to BlackBerry Converter 5.0.22.128

Free Video to BlackBerry Converter: BlackBerry Telefonlar için Video Dönüştürücü

Free Video to BlackBerry Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler BlackBerry Bold 9650, Bold 9700, Bold 9780, Bold 9000, Bold Touch 9900, Curve 3G, Curve 8300, Curve 8330, Curve 8500, Curve 8900, Curve 9350, Pearl Flip, Pearl 3G, Pearl 8100 series, Pearl 8800 series, PlayBook, Storm, Style 9670, Torch 9800, Torch 9810, Torch 9850, Tour telefonlar için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video to DVD Converter 5.0.22.128

Free Video To DVD Converter ile herhangi bir videoyu DVD formatına çevirebilir ve bir DVD ortamına yazdırıp, evinizde DVD playerinizde izleyebilirsiniz.

Free Video to DVD Converter Özellikleri:
Değişik birçok video formatını DVD formatına çevirebilir.
Birçok video dosyasını tek bir DVD diskine yazdırabilir
DVD ye yazdırdığınız videolar için basit ve kullanışlı bir menüyü otomatik olarak oluşturur.Free Video to Flash Converter 5.0.22.128

Free Video to Flash Converter ile elinizdeki video dosyalarınızı SWF veya FLV formatına dönüştürebilir ve web siteleri gibi çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Bu program ile *.avi, *.mpeg, *.mpg, *.mp4, *.m4v, *.wmv, *.asf, *.mov, *.qt, *.3gp, *.3g2, *.dvr-ms. *.flv videolarını *.flv ve *.swf formatına dönüştürebilirsiniz.


Free Video to HTC Phones Converter 5.0.22.128

Free Video to HTC Phones Converter: HTC Telefonlar için Video Dönüştürücü

Free Video to HTC Phones Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler HTC Advantage X7500, Advantage X7510, Aria, Desire, Desire HD, Desire S, Desire Z, Dream, Droid Incredible, Droid Incredible S, EVO 3D, Evo 4G, Evo 4G Pro, EVO View 4G, Flyer, Gratia, HD Mini, HD2, HD7, Hero, Incredible S, Legend, Magic, Max 4G, Mozart, Nexus One, 7 Pro, Paradise, P3470, P6500, Salsa, Sensation, Shift, Smart, Surround, Tattoo, Touch, Touch Cruise, Touch Diamond, Touch Diamond2, Touch Diamond Pro, Touch Dual, Touch HD, Touch HD2, Touch Pro2, Touch Viva, Touch 2, Touch 3G, Trophy, TyTN II, Wildfire telefonlar için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video to iPad Converter 5.0.22.128

Free Video to iPad Converter: iPad için Video Dönüştürücü

Free Video to iPad Converter, *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. gibi video formatlarını iPad cihazınıza uygun format ve ekran çözünürlüğünde dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe arayüzlü bir programdır.Free Video to LG Phones Converter 5.0.22.128

Free Video to LG Phones Converter: LG Telefonlar için Video Dönüştürücü

Free Video to LG Phones Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler LG Ally, Aloha, Arena, Bliss, BL20, BL40, Chocolate BL40, Chocolate Touch, Cookie Fresh, Cookie Music, CF360, Dare, Decoy, dLite, enV Touch, enV3, eXpo, Fathom, GB230, GB270, GB280, GC900, GD510, GD880 Mini, GD900, Glimmer, GM360, GM600, GM650s, GM730, GM750, GS200, GS500, GT350, GT405, GT505, GT950, GU230, GU292, GW520, GW550, GW620, GW880, GX300, GX500, Incite, Joypop, KC550, KF305, KF310, KF900, KH5200, KM380, KM500, KM555E, KM900, KP500, KP501, KS660, KS360, KS365, KT770, KU2100, Lotus, LU2300, LX370, Neon, Optimus, Optimus 3D, Optimus Q, Optimus Z, Popcorn, Prada 2, Prime, Pure, Renoir, Rhapsody, Rhythm, Scoop, Secret, Sentio, Shine, Shine II, Smart, Swift, Touch, Tritan, UX830, Vantage, Vantage 830, Venus, Versa, Viewty, Viewty Smart, Viewty Smile, Voyager, Vu, Vu Plus, VX8360, Wine II, Wink, Xenon, XOXO telefonlar için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video to Motorola Phones Converter 5.0.22.128

Free Video to Motorola Phones Converter: Motorola Telefonlar için Video Dönüştürücü

Free Video to Motorola Phones Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler Motorola Admiral, Atrix, Backflip, Bravo, Cliq, Cliq XT, Defy, Defy+, Devour, Dext, Droid, Droid X, EX119, EX212, Fire, FlipOut, Gleam, i1, Karma, Milestone, Milestone XT720, Milestone 2, Motocubo A45, MT720, Photon, Pro+, Spice, Quench, Q 9h, Q 11, RAZR, RAZR2, Rival, RIZR, ROKR, Triumph, VE66, Wilder, XOOM, XT701, XT702, XT800 telefonlar için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video to Nokia Phones Converter 5.0.22.128

Free Video to Nokia Phones Converter: Nokia Telefonlar için Video Dönüştürücü

Free Video to Nokia Phones Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler Nokia C5, C6, E50, E51, E52, E55, E60, E61, E62, E63, E65, E66, E70, E71, E75, E90, N71, N72, N73, N75, N76, N77, N78, N79, N80, N81, N82, N85, N86, N90, N92, N93, N95, N96, N97, N800, N900, X3, X6, 53x, 56x, 57x, 71x, 5130, 5200, 5220, 5228, 5230, 5530, 5800, 6700, 6760, 7020, 7705 telefonlar için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video to Samsung Phones Converter 5.0.22.128

Free Video to Samsung Phones Converter: Samsung Telefonlar için Video Dönüştürücü

Free Video to Samsung Phones Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler Samsung Acclaim, Behold, Behold II, BlackJack, BlackJack II, Caliber, Captivate, Code, Comeback, Convoy, Convoy 2, Corby, Droid Charge, Epic 4G, Exec, Fascinate, Finesse, Flight, Focus, Freeform 2, Galaxy, Galaxy Pro, Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy Spica, Galaxy Tab, Genio Touch, Gravity II, GT-i8320, Highnote, Impression, Infuse 4G, Innov8, Instinct, Intrepid, i740, Jet, L870, Marvel, Nexus S4G,S, Omnia, Omnia II, Omnia HD, Omnia lite, Omnia Pro B7320, Omnia Pro B7330, Omnia Pro B7610, Pixon 8, Pixon 12, Reality, Renown, Rogue, Scarlet, SGH U800, Star, Strike, Strive, Sunburst, Sway, Tocco Ultra Edition, Tocco Ultra Lite, Trill, t349, t369, Wave II/I, Wave S5250, WiTu telefonlar için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video to Sony Phones Converter 5.0.22.128

Free Video to Sony Phones Converter: Sony Telefonlar için Video Dönüştürücü

Free Video to Sony Phones Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler Sony Ericsson Aino, Arc, Arc S, Aspen, A8i, Bravia, Cedar, C510, C702, C702i, C901, C902, C902i, C903, C905, Elm, F305, GreenHeart, G502, G700, G700i, G705, G900, G900i, Hazel, Idou, Jalou, Kurara, K630i, K660i, K850i, Live with Walkman, Mini pro, Naite, Neo V, P1i, P5i, Play 4g, Pro, Ray, Satio, Spiro, S003, S302, S312, S500, TM506, T700, T707, T715, Vivaz, Vivaz Pro, V640i, W380i, W595, W705, W715, W760i, W890i, W902, W910i, W960i, W980i, W995, X8, X10, Xperia Active, Xperia X1, Xperia X2, Xperia X8, Xperia X10, Xperia X10 mini, Yari, Yendo, Zylo, Z770i, Z780 telefon modelleri için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video to Sony PSP Converter 5.0.22.128

Free Video to Sony PSP Converter: Sony PSP için Video Dönüştürücü

Free Video to Sony PSP Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler Sony PSP Go, PSP-1000, PSP-2000, PSP-3000 cihazlar için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Free Video To Tablet PC Converter 5.0.22.128

Free Video To Tablet PC Converter: Tablet PC için Video Dönüştürücü

Free Video To Tablet PC Converter ile *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts. formatlarındaki videoları popüler Android 4.0 Ice Cream Sandwich kurulu tabletler: Asus Transformer Prime (Qad Core), Motorola DROID XYBOARD, Sony Tablet S, Motorola Xoom, Acer Iconia Tab, Toshiba Thrive, Asus Eee Pad, State, Lenovo ThinkPad, T-Mobile G-Slate, LG Optimus Pad, HP TouchPad, Gpad Gforce MID 9.7, BlackBerry Playbook, ViewSonic gTablet, Ainol Novo7 Aurora, ELF, Arnova 10, ViewSonic Viewpad 10, SuperPad, Acer Aspire One, HP Slate 500, Creative ZiiO 10, Toshiba Folio, ZTE V, Coby Kyros MID8024, Velocity Micro, ViewSonic ViewPad 7, Dell Streak 7, Sylvania Magni, Coby Kyros 7, Archos 7, Creative ZiiO 7, Ainol NOVO 7, Dropad A8, Onda 7.0, MOMO9 7.0. için uygun olan MP4 (MPEG4, AAC) formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir programdır.Freemake Video Converter 3.2.1.5

Freemake Video Converter ile video formatlarını birbirlerine çevirebilir, DVD kopyalayabilir, fotoğraflardan slayt oluşturabilir, video kesip birleştirip internet sitelerine yükleyebilirsiniz. Popüler video sitelerinden video indirebilir, indirdiğiniz videoları blue ray disklere yine Freemake Video Converter yardımıyla yazdırabilirsiniz.


Freemore Audio Video Suite 3.2.2

Freemore Audio Video Suite: Ücretsiz Multimedya & Dökümantasyon Oluşturma

Freemore Audio Video Suite, video, ses, disk, disk görüntüsü ve belgelere ilişkin komple çözümler sunan ücretsiz bir programdır.


Ses dosyalarını (MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, M4a, FLAC) farklı formatlara dönüştürme ve videodan ses çıkartabilme
AVI/WMV/MP4/MPEG/DIVX video formatlarını MP4, WMV, AVI, 3GP, FLV, MPEG gibi mobil cihazlara uygun formatlara çevirme
Dilediğiniz kaynaktan çeşitli efektler ekleyerek özgün zil sesleri oluşturma
Ses ve video dosyalarını tek dosyada birleştirebilme
YouTube'dan ses ve video indirerek bunları MP3, WMA, WAV formatlarına çevirebilme
CD/DVD'lerinizin yedeğini ISO formatından almanızı ve bunu CD/DVD'ya yazdırmanızı sağlar
Fotoğraflarınızdan AVI, MP4, MPEG, FLV, MOV, 3GP formatında slatylar ve GIF formatında animasyon üretebilme
Yüzlerce çevrimiçi radyo ve televizyon yayınını takip edebilmeFreeStar 3GP Converter 2.02

FreeStar 3GP Converter ile rm, rmvb, divx, xvid, avi, wmv, asf, mpg, mpeg, vob, mov, qt, mp4, flv, swf, nsv formatlarını cep telefonunuzda kullanabileceğiniz 3gp video formatına dönüştürür.


FreeStar Free iPod Video Converter 3.0.14

FreeStar Free iPod Video Converter ile DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPG, MPEG, VOB, VCD, DVD, SVCD, AVI video dosyalarınızı iPod formatına dönüştürebilirsiniz. Program YouTube sitesinden video indirip, otomatik dönüşüm de yapabiliyor. Bilgisayarınızın işlemcisini tanıyan ve dönüştürme işleminde en yüksek hızı hedefliyor.


FreeStar Free PSP Video Converter 2.011

Free PSP Video Converter ile DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPG, MPEG, VOB, VCD, DVD, SVCD, AVI dosyalarını sony PSP MP4 formatına dönüştürebilirsiniz.


Freez 3GP Video Converter 2.0

Freez 3GP Video Converter, cep telefonu kullanıcıları için bir video dönüşüm programıdır. Bilgisayarınızda bulunan videoları 3gp ve 3gp2 formatlarına dönüştürerek cep telefonunuzda izleyebilirsiniz Freez 3GP Video Converter AVI, DivX, Xvid, MPEG 1/2/4, VOB, WMV, ASF, MP4, MOV, RM, RMVB, Flv, SWF gibi çok geniş bir video aralığına destek veriyor.


Freez Flv to AVI/MPEG/WMV Converter 1.6

Freez Flv to AVI/MPEG/WMV Converter ile Flash FLV dosyalarını AVI, MPEG, WMV videolarına dönüştürebilirsiniz. Oluşacak video için bitrate, framerate, output audio's bitrate oranlarını ayarlayabilirsiniz. Bu kullanımı basit programla toplu dönüştürme de yapabilirsiniz


WinMPG Video Converter 9.3.2

WinMPG Video Convert video dönüştürme işlemleri için komple bir çözüm, tüm medya formatları bu programla birbirine çevrilebiliyor. Dönüştürdüğü formatlar arasında AVI/XviD/DivX; WMV /VCD /DVD /SVCD /MPEG1 / MPEG2; IPOD/ PSP/ FLV/ SWF /GIF/ AMV; 3GP/ MP4 yeralıyor


WinX Video Converter 4.5.11

WinX Video Converter, profesyonel bir video dönüştürme yazılımı. Çok kullanışlı ve kolay bir arayüzle video dosyalarınızı AVI, WMV, FLV, MOV, MP4, MPEG gibi popüler formatlara dönüştürebilmenizi sağlıyor. Hatta dilerseniz video içindeki sesi MP3 olarak kaydedebilmenize de imkan veriyor. Programın toplu dönüştürme özelliği ve hızıyla birçok video dosyasını aynı anda format dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. WinX Video Converter ile çok kolay bir şekilde videonun hangi bölümünü dönüştürebileceğinizi seçebiliyorsunuz, böylece videonun sadece seçtiğiniz bölümünü dönüştürebiliyorsunuz. Program ayrıca videonun belirttiğiniz bölümlerinin ekran görüntüsünü de JPG formatında kaydedebiliyor. Ücretsiz bir yazılıma göre çok başarılı özellikler içeren WinX Video Converter yazılımını tavsiye etmekteyiz.


WM Converter 2.0

Bilgisayarınızdaki multimedya dosyalarınızı dönüştürme amaçlı kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım. Zune için WMV, IPOD için MP4, bilgisayarınız için MPG, AVI, MP3, WAV, internette yayınlayabilmeniz için ise FLV dosyalarına dönüştürme yapabilirsiniz. Dönüştürme işleminin yanında yeni versiyonuyla birlikte kesme, birleştirme ve onarma işlemleri de yapıyor.


WMV Converter 3.2

WMV Converter ile avi, mpeg, mp4 ve diğer formatları WMV formatına dönüştürebilirsiniz.


Wondershare Video Converter Platinum 5.2.3

Wondershare Video Converter Platinum ile başta HD ve AVCHD video formatları gelmek üzere tüm videoları dönüştürebilir ve dilediğiniz aygıtta kullanabilirsiniz.


XMedia Recode 3.1.4.5

Popüler video formatlarını 3GP, AVI, DVD, MP4, WMV, ASF tüm PDA, iPod, iPhone, Samsung, SonyEricsson, Zune, PSP, Blackberry, LG gibi aygıtlarda kullanıma uygun hale getirir. Desteklediği Formatlar 3GPP2, AAC, AC3, AMR, ASF, AVI, AviSynth, DVD, FLAC, FLV, H.261, H.263, H.264, M4A , M1V, M2V, M4V, Matroska (MKV), MMF, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, TS, TRP, MP2, MP3, MP4, MP4V, MOV, QT, OGG, (S) VCD PSP , SWF, VOB, WAV, WebM, WMA ve WMV


Nokia Video Converter Factory 3.0

Free Nokia Video Converter Factory hızlı, kolay ve güvenilir bir dosya dönüştürme uygulaması. Uygulama ile tüm popüler video formatlarını ve ses formatlarını Nokia telefonlarında kullanabilmek için dönüştürebilirsiniz. Video dosyalarından sesi de çıkarıp kaydedebilmektedir. Free Nokia Video Converter, Nserisi(N8, N900, N 97,etc); Xserisi(X6, X3, etc); E-serisi(E7-00, E71, E63, E62, etc); C-serisi(C7, C6, C5, etc); 7-serisi; 6-serisi; 5-serisi(5800XM, 5700XM, 5530XM, 5230XM, etc); 3-serisi vb.. Nokia telefonlarına destek vermektedir. Desteklediği formatlar ise Video: AVI, MPEG, WMV, FLV, RM, MDV, 3GP, MP4... Ses: MP3, WMA, WAV, M4A, AAC, AC3, MP2, OGG, RA...


FVD Suite 3.0.2

FVD Suite: Flash Video İndirme, Kaydetme, Çevirme
FVD Suite, flash videolar için indirme, akış kaydetme ve farklı formatlara çevirmenin yanında ayrıca ekran görüntüsü yakalama aracı ile 4 modülden oluşan ücretsiz bir program.

FVD Downloader: myspace, facebook, vimeo, veoh, break, blip gibi video sitelerinden video kaydetmenizi sağlayan araç.
FVD Converter: .avi, .wmv, .mpg, .3gp, .mp4, .webm, mov gibi video formatlarını birçok popüler diğer video fotmatlarına dönüştürme aracı.
FVD Player: .flv, .webm, .avi, .mp4, .mkv, .mp3 gibi birçok ses ve video formatını destekleyen bir multimedya oynatıcı.
FVD Screen Recorder: Ekran görüntüsü, ekran görüntüsü kaydı ve ses kaydı alma aracı.Gogo DVD to 3gp Converter 1.3.8

Gogo DVD to 3gp Converter, DVD videolarınız cep telefonunuzda izleyebilmeniz için 3gp formatına çeviren ücretsiz bir program. Çok basit bir kullanıma sahip ve aynı zamanda çok da hızlı. Dilerseniz DVD'nizin sadece bir bölümünü de kesip 3gp formatına çevirebilirisiniz. Gogo DVD to 3gp Converter ile çevirme işlemi yapmadan önce uygun altyazı ve sesi de seçebilmektesiniz. Hem NTSC hem de PAL formatlarını destekler.


GOM Video Converter 1.1.0.55

GOM Video Converter (GOM Encoder), Gom Player yazılımından tanıdığımız Gretech firmasının AVI, MP4, WMV, FLV ve OGM video dosyalarını dönüştürebilen yazılımı.
Temel Özellikleri
GOM Player ile çalınabilen tüm video formatlarını oluşturabilir
Altyazıları filme entegre edebilir
Videoyu MP4/3GP/SKM formatlarına dönüştürerek PSP, iPod ve cep telefonunuzda kullanabilmenizi sağlayabilirHamster Free Video Converter 3.0.0.0

Neden Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü?

Birincisi; ÜCRETSİZ! Herkes tam sürümü ücretsiz kullanabilir!

Her formattan videoyu iPod, iPhone, PS3, PSP, xBox, Zune, Apple TV, iRiver ve benzeri formatlara dönüştürür!

AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, DVD, M2TS ve diğer formatları dönüştürür!

Dahili video oynatıcı özelliği!

Kullanımı kolay! Sürükle-Bırak özelliği! Özel bilgi gerektirmez. Yeni başlayanlar için Sihirbaz yardımı.

Codec'i/Sistem türünü değiştirir; video dosyasınızı ayrıştırır

Birçok video dosyasını toplu olarak dönüştürür

Ses/Görüntü bit hızını, Kare Hızını ayarlar

Windows'a entegre olur! Windows 7/Vista/XP sürümlerine uyumludur!

40 farklı dil desteği sunar (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Japonca, Rusça, Portekizce, Çince, Arapça, Korece)HandBrake 0.9.8

HandBrake ile DVD disklerini ve DVD ISO dosyalarını MP4, AVI ve OGM formatına dönüştürebilirsiniz. Handbrake, VIDEO_TS klasöründen, DVD kalıp dosyasından veya gerçek bir DVD üzerinden dosya dönüştürme işlemi yapabilmektedir. PAL veya NTSC görüntü formatlarıyla birlikte, AC-3, LPCM veya MPEG ses formatlarını destekler. Altyazı ve bölüm seçebilme desteği sunar. Resim kesme imkanı da sunar.


HDTV2DVD 0.4

HDTV2DVD programıyla HDTV video dosyalarını DVD formatına dönüştürebiliyoruz. HDTV videoları bilindiği gibi yüksek çözünürlüklü (high definition), 1280 x 720p veya 1920 x 1080i çözünürlüğünde olurlar, Standart DVD formatı ise 720 x 480 (NTSC) olduğundan HDTV videolarını DVD playerimizde görüntüleyememekteyiz.

Yani elimizde bulunan bir HDTV filmini DVD oynatıcımızda görüntülemek için DVD formatına dönüştürmemiz gerekir. Bu program ile DVD dosyalarını ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.ImTOO 3GP Video Converter 5.1

MPEG, AVI, GIF, WMV, H.264, WMA, WAV, MP3, MP4, M4A, OGG, AAC dosyalarını 3gp formatına çevirebilirsiniz


ImTOO Mpeg Encoder 3.1

ImTOO Mpeg Encoder; MP4, h.264, APE, CUE, CDA, 3GP, 3G2,m4v, ASF, AVI, DVD, DivX, MOV, RM, VCD, VOB, WMV, XviD, Animated GIF, DV Video etc. ve MP2, MP3, AAC, AC3, M4A, OGG, RA, WAV, WMA etc formatları arasında çeviri yapan oldukça başarılı bir program.


iSpring Converter 5.7.0

iSpring Converter, Power Point uygulamanıza bir araç çubuğu olarak ekleniyor ve tek bir tıklamayla Power Point sunusunu Flash uygulamasına dönüştürebiliyor.


IVC - Internet Video Converter 1.53

IVC - Internet Video Converter, açık kaynak kodlu video yazılımlarına bir ön arabirim oluşturmuş ücretsiz bir programdır. Mencoder, FFmpeg & FLVtool2 araçlarını flash videoları dönüştürmek, Flash FLV, SWF, VCD, SVCD, DVD, DV, Mpeg, Divx, Xvid, AVI, Quicktime, WMV, H.264,iPod, PSP, 3GP gibi formatları karşılıklı dönüştürmek için kullanmaktadır.

Temel Özellikleri

• En temel video formatları arasında dönüşüm yapabilir (Mpeg (vcd/svcd/dvd compliant), DV, Quicktime, Windows Media, Xvid, H264, 3GP, PSP, iPod, Flash video (FLV, Swf) Youtube videoları, DailyMotion, Google Video vb...
• Tümleşik olarak bir video oynatıcı barındırır.
• Youtube, DailyMotion, Google Video gibi en popüler 50 video sitesinden video indirebilmenizi sağlar.
• Video içerisindeki müziği ayrı olarak kaydedebilmenizi sağlar.K-Lite Video Conversion Pack 1.9.0

K-Lite Video Conversion Pack, video dönüştürmek için gerekli araçları içeren bir paket uygulama. İçerdiği Araçlar:
Avidemux: Video düzenleme yazılımı
ImgBurn: ISO, IMG gibi dvd görüntü dosyalarını yazdırmak için uygulama
DVDStyler: DVD oluşturma yazılımıMagic Swf2Avi 6.8

2008 model bir flash dönüştürme yazılımıdır, Magic Swf2Avi 2008 sayesinde flash dosyası olan SWF uzantılı dosyaları birkaç basit işlemden geçirdikten sonra kolaylıkla AVI dosya formatlı video dosyası haline gelecektir.

Oldukça kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolay bir yazılım olan Magic Swf2Avi ile VCD, DVD vd Svcd dosya formatlarınada video dönüşümü yapabilirsiniz. Magic Swf2Avi yazılımı, AVI, MPEG, MPEG2 TS, MP4, WMV, 3GP, GIF, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC Video, MOV, Youtube FLV video formatlarıyla MP2, MP3, AC3, WMA, WAV, FLAC, M4A, OGG, AAC, AU, MMF ses formatlarına destek vermektedir.MakeInstantPlayer 1.60

MakeInstantPlayer, oldukça kolay arayüzüyle, video dosyanızı kendi içindeki dahili oynatıcısıyla yürütülmesini sağlayan tek bir EXE dosyasına dönüştüren başarılı ve ücretsiz bir uygulama. Uygulama ile EXE ikonunu, açılış ekranını ve diğer görüntüleme seçeneklerini kişiselleştirebilirsiniz.


Media Cope 3.3

Media Cope, çok fonksiyonlu ve ücretsiz bir multimedya programdır.

Özellik Başlıkları

Audio/Video Oynatıcı: Neredeyse tüm dosya formatlarını oynatır
Audio/Video Cutter: Bir çok video ve ses formatını bölme-kesme işlemi yapabilir
Audio/Video Joiner: Neredeyde tüm ses ve video formatlarını birleştirebilir
Audio Converter: Ses dosyalarını farklı formatlarda dönüştürebilir
Photo Cutter: Yüzlerce fotoğrafı birkaç dakikada çevirebilir
Photo Resizer: jpg, bmp, gif, tiff, png, emf and wmf formatlarındaki resim dosyalarında çoklu boyutlandırma
Slide Show: Fotoğraflarınızla kolayca slaytlar yapmanızı sağlarMediaCoder 0.8.18 Build 5350

MediaCoder, ücretsiz & açık kaynak kodlu video ve ses dönüştürme yazılımıdır. Elinizdeki videoları veya müzik parçalarını birçok formata kolaylıkla bu program aracılığıyla ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz. Çalışabilmesi için başka herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymaz.

Desteklediği Ses&Video Formatları:
MP3, Ogg Vorbis, AAC, AAC+, AAC+V2, MusePack, WMA, RealAudio
FLAC, WavPack, Monkey's Audio, OptimFrog, AAC Lossless, WMA Lossless, WAV
H.264, Xvid, DivX, MPEG 1/2/4, H.263, Flash Video, 3ivx*, RealVideo*, Windows Media Video*
AVI, MPEG/VOB, Matroska, MP4, RealMedia*, ASF/WMV*, Quicktime*, OGM*
CD, VCD, DVD, CUE Sheet

* ile işaretli olanların sadece tanıma desteği verir, o formata dönüştüremez.MediaCoder iPhone / iPod Touch 0.7.3.4640

MediaCoder iPhone / iPod Touch sürümü ile iPhone / iPod Touch kullanıcıları tüm videoları kolaylıkla iPhone ve iPod formatına çevirip kullanabilirler. Dönüştürme işleminin özelliklerini de kendileri belirleyebilecekler. MediaCoder iPhone iPod Video ve iPod Nano Fatty ile de çalışabilmektedir.


Mobile 3GP converter 1.1

Mobile 3GP Converter ile 3GP (*.3gp) dosyalarınızı sıkıştırılmamış AVI (*.avi) formatına dönüştürebilirsiniz. Program tek dosya dönüşümü ve toplu dosya dönüşümü olarak iki seçenek sunuyor. Tek dosya dönüşümünde yalnız ses, yalnız video veya her ikisini birden dönüştürebilirsiniz. Toplu dosya dönüşümünde ise birçok dosyayı tek seferde AVI formatına dönüştürebilirsiniz


Movavi Video Converter 12.2.1

Çeşitli Format ve Öntanımlılar
Süper Hızlı Dönüştürme
Video Düzenleme Araçları
Çevrimiçi Video Paylaşma

Movavi Video Converter
180+ dosya türü: AVI, MP4, FLV, MKV, SWF, DVD, MOV, VOB, 3GP, MP3, FLAC, vb.

200+ cihaz: iPhone, iPad, iPod, Xbox, Android, Sony PSP, Samsung, HTC, vb.

Hızlı Medya Dosyası Dönüştürme

Videoları Her Formata Dönüştür
"180 medya biçimi arasında dönüştürme. DVD, HD desteği. Movavi Video Converter 180'den fazla video,
ses ve görüntü formatını destekler. Daha fazla ayrıntı için desteklenen biçimler listesini kontrol edin.
Video dosyalarını, tüm DVD ya da ayrı ayrı DVD bölümlerini dönüştürme."

Süper hızlı işlem hızının keyfini çıkarın
Movavi Video Converter AMD veya Intel çok çekirdekli işlemcileri üzerinde video dönüştürmede muhteşem hızlar gösterir. NVIDIA CUDA destekli GPU ile hızlandırılmış DVD dönüşümü sayesinde, 8 kata kadar daha hızlı video ripleyebilir ve DVD'den iPod'a dosya dönüştürebilirsiniz!

Dönüştürme İçin Tam İstediğiniz Ses Parçalarını Seçin
"Çok sayıda ses parçası içeren bir videonuz var ama hepsinin çevrilmesi gerekmiyor mu?
Çıktı dosyasında olmasını istediğinizi seçin!
Movavi Video Converter ses dosyalarını bağımsız olarak seçmenizi sağlar."

DVDlerden* Video Ripleyin
"Dönüştürücümüz şifrelenmemiş DVD'lerden video ripler ve istediğiniz herhangi bir medya formatına dönüştürür.
Video riplenirken ve AVI formatına dönüştürülürken, DVD'den çok kanallı seslerin kalite kayıpsız naklini sağlar."

Film Müziği Ayıklayın. Kareleri Yakalayın
"Videolardan ve DVD'lerden MP3'de yada istediğiniz herhangi bir formatda müzik kaydedin.
Dosyaların içine film karelerini kaydetmek için video formatı çeviricimizi kullanın."

Otomatik Bit ​​Hızı Seçimi
Aynı giriş ve çıkış video parametreleri ile MPEG-4, MPEG-1, 2, H.264, WMV, veya FLV (H.264 kodek ile) türlerine video dönüştürmede, Otomatik Bit Oranı'nı etkinleştirebilirsiniz. Bu özellik dönüştürülen video boyutu ve kalitesi arasında en iyi dengeyi sağlar. Eğer hangi bit oranının iyi olduğundan emin değilseniz, sadece Ayarlar penceresinden "Otomatik" bit oranını seçin.

Özelleştirilebilir Format Ayarları
"İleri düzey kullanıcılar bit oranı, görünüm oranı vb. çıktı dosyasının manuel ayarlarının keyfini sürmeye kararlılar.
Video çeviricimiz ayrıca çıktı dosyasının kalitesini ve boyutunu ayarlamanızı sağlar."

Tam İstediğiniz DVD Bölümlerini dönüştürme
"Artık ""O an""ı bulmak için bütün bir DVD'yi aramak yok. Dönüşüm için ayrı ayrı DVD bölümleri seçin,
böylece, kolaylıkla videonun tam da aradığınız kısmını bulun."

Mobil Cihazlar İçin Dönüşüm

Mobil Cihazlar İçin Hazır Öntanımlılar
"Videoları ya da diğer medyaları ripleyin ve bir mobil cihaz tarafından desteklenen bir dosya türüne dönüştürün.
Yalnızca yazılımımızın çok çeşitli öntanımlılarından işinize yarayanı seçin. Dahasını Öğrenin"

iTunes ve PSP'ye Dosyaları Kolayca Aktarma
Sadece video dönüştürmenizi değil, Movavi Video Converter yazılımı aynı zamanda ses ve video riplediğinizde ya da dönüştürdüğünüzde dönüştürülen medyayı iTunes'a aktarmanızı da sağlar. Dönüştürülmüş videoyu doğrudan dosya dönüştürücüden PSP'ye aktarın.
Video Düzenleme Araçları

Otomatik Bölme
Movavi'nin format dönüştürücüsü iki bölme kipi içerir: boyut ve süre. Dosyaları taşınabilir araçlarda rahat oynatma için daha küçük dosyalara bölün, büyük dosyaları DVD'ye yazdırmak için bölümlere ayırın.

Video Ayarlama
Videonuza kolay kullanımlı düzenleme araçları ile dokunun: kırp, dönüştür, filigran ekle ve video kalitesini parlaklık/ kontrast ayarlayarak ve sanatsal efektler kullanarak otomatik iyileştir.

Profesyonel Blokajı Açma ve Görüntü Ayrıştırma Filtreleri
Video dönüştürücümüz sadece video dönüştürme için müthiş değildir, aynı zamanda profesyonel filtreleriyle en yaygın video problemlerinden ikisini düzeltmenizi sağlamaktadır.

Çevrimiçi Video Paylaşım

Çevrimiçi Video Paylaşın, YouTube ve Facebook'a Video Yükleyin
Movavi Share Online ile dönüştürülen videoları doğrudan Movavi Video Converter'dan YouTube ve Facebook'a yükleyin. Ayrıca bu uygulamayı Facebook'da resim paylaşmak için de kullanabilirsiniz. İnternete video ve imaj dosyası yüklemek şimdi tek tıklık iş.

Gömülü Videolu HTML Sayfaları Oluşturun
Videoyu FLV'ye dönüştür ve videonun içine gömülü olduğu HTML sayfa oluştur. Web tasarımcısı olmanıza gerek yok - sadece bir kontrol kutucuğu seçin

FTP ile Sitenize veya Blogunuza Video Yükleyin
Bir siteniz ya da blogunuz varsa, dönüştürülmüş dosyaları FTP ile doğrudan sitenize yüklemenizi sağlayacak bu özelliği çok seveceksiniz
İzlenen Dosya

Tüm Dönüşüm Görevlerini Otomatikleştirin
Dönüştürmeyi daha da kolaylaştırın: sadece seçtiğiniz klasöre dosyaları kopyalayın ve belirlenmiş öntanımlılar kullanılarak otomatik olarak çevrilsinler. Tüm dönüştürücüyü açmanıza gerek olmaksızın - Sadece İzlenen Dosya uygulamasını kullanın!Movies To DVD 4.0

Free Movies To DVD ile videolarınızı DVD formatına dönüştürebilirsiniz. Videolarınızı DVD playerinizde oynatabileceğiniz şekilde dönüştürme işlemi yapmaktadır. Free Movies To DVD; avi, divx, xvid, mpeg, mp4, vob, wmv gibi en popüler formatları desteklemektedir. Dilerseniz direkt olarak DVD diskine yazabilir veya ISO formatında kaydedebilirsiniz.


Oxelon Media Converter 1.1

Oxelon Media Converter, medya dönüştürme işlemlerini işlemci sayınıza ve yeni işlemci teknolojilerine göre çoklu ve aynı anda yapabilme mantığı üzerine geliştirilen ücretsiz bir uygulama. Böylece toplu dönüştürme işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabilmeyi hedefliyor.

Desteklediği Formatlar: Video Formatları: 3GP, 3G2, ASF, AVI, DV, DVD MPEG2, FFM, FLV, GIF, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2 PS, MPEG2 TS, NUT, PSP, RAW YUV, RM, SVCD MPEG2, SWF, VCD MPEG1, VOB, YUV4MPEG, M1V, M2V, M4V. Ses Formatları: AC3, AAC, AIFF, AMR, AU, FLAC, MMF, MP2, MP3, OGG, VOC, WAV. WMA V2.Pazera Free 3GP to AVI Converter 1.4

Pazera Free 3GP to AVI Converter ile cep telefonunuzdaki video dosyalarınızı (3GP veya 3G2) AVI veya MPG formatına dönüştürebilirsiniz. Pazera Free 3GP to AVI Converter, XviD, DivX 3, H.264, WMV, MPEG4-FFmpeg, S-Mpeg 4 v. 2, Motion JPEG (MJPEG) görüntü codeclerini ve MP3 (Lame), MP2, AC3, AAC, WMA ses codeclerini desteklemektedir.


Pazera Free FLV to AVI Converter 1.1

Pazera Free FLV to AVI Converter iile flash videolarını (SWF, FLV) MPG veya AVI formatına dönüştürebilirsiniz. XviD, DivX 3, H.264, WMV, MPEG4-FFmpeg, S-Mpeg 4 v.2, Motion JPEG (MJPEG) görüntü codeclerine, Lame (MP3), MP2, AC3, AAC, WMA ses codeclerine destek vermektedir


Pazera Free MP4 to AVI Converter 1.6

Pazera Free MP4 to AVI Converter ile M4V, MP4 ve MP4V formatlarını AVI veya MPG formatlarına dönüştürebilirsiniz. XviD, DivX 3, H.264, WMV, MPEG4-FFmpeg, S-Mpeg 4 v. 2, Motion JPEG (MJPEG) video codecleri ile MP3 (Lame), MP2, AC3, AAC, WMA ses codeclerine destek verir.


Pazera Free Video to 3GP Converter 1.2

Pazera Free Video to 3GP Converter ile videoları 3GP formatına dönüştürebilir, böylece telefonunuza aktararak seyredebilirsiniz. Pazera Free Video to 3GP Converter ile dilerseniz tüm videoyu, dilerseniz bir kısmını dönüştürebilir, dönüştürme işleminde oluşacak videonun tüm detaylarını seçebilirsiniz.
Desteklediği Video Formatları: AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, VCD DAT.
Desteklediği Video Codecleri: H.263, MPEG-4 AVC, XviD.
Desteklediği Ses Codecleri: AMR-NB (AMR Narrowband) ve AAC.Pazera Free Video to Flash Converter 1.1

Pazera Free Video to Flash Converter ile videolarınızı SWF ve FLV flash video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Desteklediği Video Formatları: AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, VCD DAT.


PowerPoint to DVD 4.0

PowerPoint2DVD PowerPoint sunumlarınızı MPEG olarak DVD'ye kaydederek evdeki DVD Player'ınızdan izlemenize imkan tanıyan bir program. Program powerpoint sunumlarını videoya çevirebiliyor, toplu dönüşümlere de imkan tanıyor.


PowerPoint to Video 1.3.0

PowerPoint dosyalarınız var ve bu dosyalarınızı video dosyası yapmak istiyorsanız bu program size yardım edecektir. Yapmış olduğunuz video dosyasını cd ye kayıt ederek VCD'de de izleyebilirsiniz.


Prism Video Converter 1.81

Prism Video File Converter, ufak boyutuna rağmen çok yetenekli ve başarılı bir video dönüştürme yazılımı. Elinizdeki avi, mpg, vob, wmv (Windows Media Video formats) gibi popüler formatları avi, asf, mpg, 3gp, mp4, mov, wmv türüne dönüştürme işleminde kullanabiliyorsunuz. Eğer dönüştürme işlemi için bir codec yazılımına ihtiyaç duyarsa internet üzerinden kendisi gerekli codeci indirebiliyor


Quick Media Converter 4.5.0.2

Quick Media Converter güçlü bir ses ve görüntü dönüştürme programıdır.

Desteklediği Formatlar;

· FLV, AVI, DIVX, XVID, MPEG, MPEG 2, MP3, MP4, MPEG4 · Real Media TS QuickTime, PSP · iPod Iphone WMV VCD 3GP 3G2 · M4A AMR H264 H263 Quick Media Converter hem başlangıç seviyesindeki genel kullanıcı için hem de gelişmiş kullanıcılar için expert mod barındırıyor. Web kamerasından veya DV kameradan görüntü yakalayabiliyor.RipTunes YouTube to MP3 Converter 2.0

RipTunes YouTube to MP3 Converter: YouTube Videolarını MP3'e Çevirme

RipTunes YouTube to MP3 Converter, YouTube'de bulunan şarkıları bir kaç tık ile MP3'e dönüştüren, kullanımı kolay ve ücretsiz bir programdır. Yapmanız gereken tek şey programı çalıştırıp, arama kutusuna indirmek istediğiniz başlığı yazmak. Program, indirme ve dönüştürme işleme tek seferde yapmaktadır.Riva FLV Encoder 2.0

Riva FLV Encoder ile elinizdeki video dosyalarını FLV formatına dönüştürebilirsiniz. AVI, MPEG, Quicktime, WMV formatındaki video dosyalarınızı bu ücretsiz program yardımıyla FLV formatına dönüştürerek herhangi bir FLV Player yazılımı ile izleyebilir ya da web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Gitgide popülerleşen FLV (Advanced Flash Video) formatında video oluşturmak için bu programı kurmanız ve kaynak dosyayı seçip encode etmeniz yeterliSimeranya 1.4.0

Simeranya herkesin ihtiyacı olan bir müzik arama motorudur. YouTube, DailyMotion, SoundCloud, GrooveShark, MP3Skull ve Izlesene gibi dünyada ve Türkiye'de sıklıkla kullanılan video sitelerinde arama yapar ve sonuçları mp3 olarak indirmenize olanak sağlar. Üstelik sizden hiç bir ücret talep etmez ve son derece güvenlidir.

Ücretsizdir. Reklam adware, spyware, malware içermez.
Üyelik, aktivasyon talep etmez.
Birden çok sekmede arama özelliği
Clipboarddaki kopyaladığınız linkleri otomatik yakalar(opsiyonel)
Arama kutusuna dilerseniz video linkini yazarak direk indirmeye de başlayabilirsiniz.
İndirme listesinde silme, tekrar indirme seçenekleri.
Dosyalarınız için ortak kayıt yeri.
Seçilen şarkıları farklı kaydedebilme.
Seçilen şarkıları browserda görüntüleyebilme.
Hızlı arama.
Aynı anda birden fazla indirme işlemi gerçekleştirebilir.
Hafızada fazla yer tutmaz ve işlemlerinizi engellemez
Eklenti desteklidir.
Eklentiler otomatik güncellenir.
Grooveshark, Youtube, Soundcloud, Izlesene, Dailymotion, mp3skull gibi dünyaca ünlü video paylaşım sitelerinde paylaşılan içerikleri isterseniz video şeklinde isterseniz de mp3 şeklinde indirmeye imkan sunar.
Program yeni sürümü çıktığında size bilgi verir.
Mp3 listelerinizi kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Wpf teknolojisi kullanılmıştır, hoş bir arayüzü vardır.
İstediğiniz zaman sistem tepsisine küçültüp programın çalışmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.SUPER 2012 b54

SUPER, adı gibi gerçekten de süper bir video dönüştürücü programı. Bu ücretsiz program ile video formatlarını birbirleri arasında dönüşüm yaptırabilirsiniz. Desteklediği formatlar arasında ffmpeg, mencoder, mplayer, x264, ffmpeg2theora & the theora/vorbis ve neredeyse aklınıza gelen tüm formatlar...


Total Video Converter 3.71

Total Video Convert çoğu video ve ses formatları arasında dönüşüm gerçekleştirebilen bir yazılım. Geniş dosya desteği, kolay ve hızlı işlem yapması, videodan sesi ayırma ve toplu işlem gibi özellikleri ile tüm video dönüştürme işlemleriniz için komple bir çözüm sunuyor.

Video Formatları:
Rmvb(.rm,.rmvb)
MPEG4(.mp4)
3gp(.3gp, 3g2)
Game Psp(.psp)
MPEG1(.mpg, mpeg)
MPEG2 PS (.mpg, mpeg, vob)
MPEG2 TS (DVB Transport Stream)
Ms ASF(.asf, .wmv)
Ms AVI(.avi)
Macromedia Flash video FLV (.flv)
Real Video (rm)
Apple Quicktime(.mov)
FLIC format(.fli, .flc)
Gif Animation(.gif)
DV (.dv)
Video Formats Dx9 Directshow
Ses Formatları:
CD audio(.cda)
MPEG audio(.mp3, mp2)
Ms WAV(.wav)
Ms WMA(.wma)
Real Audio (.ra)
OGG(.ogg)
Amr audio(.amr)
AC3(.ac3)
SUN AU format (.au)
Macromedia Flash embedded audio(.swf)
Audio Formats Dx9 Directshow ...ve bazı oyun video formatları.VCD Gear 3.56

VCDGear, VCD film dosyaları olan *.dat dosyalarını MPG formatına dönüştürmeyi sağlar.


Video DVD Maker Free 3.32.0.80

Sadece 3 tıklama ile dvd diskinizi oluşturabileceğiniz ücretsiz bir yazılım. Video DVD Maker FREE sizi en az uğraşla dvd yapmaya çağırıyor. Tv kartı, web kamerası, DV kameralar gibi ortamlardan videoları alabileceği gibi AVI, DIVX, XVID, MP4, MPG, WMV, ASF ve MOV gibi video formatlarından da DVD oluşturabilir. Oluşturduğunuz videoları DVD, VCD, SVCD gibi değişik formatlarda kaydererek ve CD/DVD ortamına yazdırarak kendi DVD playerinizde izleyebilirsiniz.


Videora iPhone Converter 6.00

Videora iPhone Converter ile video dosyalarınızı (avi, divx, xvid, flv, x264, vob, mpeg, DVD's, YouTube vb.) iPhone video formatına (MPEG-4, H.264) dönüştürebilirsiniz.


VideoSlurp FLV to MP3 Converter 1.0

VideoSlurp Flv to MP3 Converter ile YouTube vb.. online video sitelerinden indirdiğiniz FLV uzantılı videoları MP3 ses formatına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. En basit anlamda videodaki sesi dışarı çıkarmanızı ve mp3 olarak kaydedip bilgisayarınızda Winamp veya Media Player ile dinleyebilmenizi sağlar. VideoSlurp üretimi bu program, VideoSlurp YouTube Downloader programını tamamlar nitelikte...


VOB2MPG 3.0

VOB2MPG ile DVD filmlerinde yeralan VOB dosyalarını (VIDEO_TS klasöründe) MPEG formatına dönüştürmeye yarayan ücretsiz bir programdır. DVD'lerinizi bu program yardımıyla küçük boyutlardaki mpg dosyalarına dönüştürebilirsiniz
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-13, 22:00 #2
Sherlockforumtr Sherlockforumtr çevrimdışı
Varsayılan C: Tüm Video Convert Programları ve Özellikleri


Teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-13, 09:46 #3
LandBird LandBird çevrimdışı
Varsayılan C: Tüm Video Convert Programları ve Özellikleri


teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 16:20
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2018