Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 14-04-10, 21:56 #1
dervegider dervegider çevrimdışı
Thumbs up Facebook Giriş ve Şifre Yardım Merkezi |Her Türlü Giriş ve Şifre Sorularının CevaplarGiriş ve Şifre: Facebook'a giriş yapamıyorum veya hesabıma erişemiyorum.


Şifremi unuttum/değiştirmek istiyorum.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. Şifrenizi biliyorsanız ve değiştirmek istiyorsanız, Hesap sayfasındaki "[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]" sekmesinden değiştirebilirsiniz.Şifremi yenileme e-postasını almadım.
Bu sorunu çözmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1. E-posta uygulamanızın spam veya önemsiz posta klasörünü ya da filtresini kontrol edin.
2. Bazı e-postaların ISS'niz (internet servis sağlayıcısı) tarafından engellenebileceğini lütfen unutmayın.Şifremi yenileme e-postasını alamıyorum çünkü hesabımla ilişkili e-posta adresine artık erişimim yok.
Giriş e-posta adresinizi Hesap sayfasının [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] sekmesinden istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Hesabınıza eklediğiniz herhangi bir e-posta adresiyle giriş yapabileceğinizi lütfen unutmayın. Ancak, Facebook hesabınızla ilişkili bir e-posta adresine artık erişiminiz yoksa, söz konusu adrese yeniden erişebilmek için e-posta servis sağlayıcınızla başvurmanız gerekir.

Şifrenizi unuttuysanız veya yenilemek istiyorsanız, şifrenizi yenilemek için [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız].

Sitedeki mevcut hesabınıza erişimde sorun yaşıyorsanız, lütfen başka bir hesap oluşturmayın; bu işlem Kullanım Koşullarımızı ihlal eder ve sorunun çözülmesini geciktirebilir.Şifremi yeniliyorum ancak tekrar giriş yaptığımda çalışmıyor.
Her giriş yaptığınızda şifrenizi yenilemeniz isteniyorsa, sorununuz internet tarayıcınızla ilgili olabilir. Lütfen sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
1. Tarayıcınızın önbelleğini ve çerezleri temizlemek için [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] izleyin.
2. Sorun yaşamaya devam ederseniz, [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] ve [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız].
3. Çıktıktan sonra tekrar giriş yapamadığınızı doğrularsanız, [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]."Şifremi yenilemeden bir kopyasını bana gönderemez misiniz?
Güvenlik nedeniyle, Facebook geçerli şifrenizin bir kopyasını size gönderemez. Ancak şifrenizi [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] yenileyebilirsiniz.Hesabımı nasıl yeniden etkinleştiririm?
Hesabınızı giriş e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaparak istediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz. Girişle ilgili sorun yaşıyorsanız, lütfen yukarıda yer alan sık sorulan sorular listesine bakın.Windows Live ID'den çıkmaya çalıştığımda accept_token.php hata mesajını alıyorum.
Bazı kullanıcılar Windows Live ID'den çıkmaya çalıştığında [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] adresinden çıkamayacaklarını belirten bir hata mesajı almaktadır. Bu sorun, hesabınızın gizliliğinin tehlikeye atılmış olmasından değil, bir Windows Live ID hatasından kaynaklanmaktadır. Bu sorunu çözmek için lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]ziyaret edin.Yeni iletişim e-posta adresimi onaylamaya çalıştığımda hata mesajı alıyorum.
Lütfen aldığınız bağlantıyı eksiksiz olarak kopyalayarak adres çubuğunuza yapıştırmayı deneyin. Bazı e-posta istemcileri bağlantıyı birden fazla satıra böler, bu nedenle bağlantının tamamını kopyaladığınızdan emin olun. Bu yöntem işe yaramazsa, Hesap sayfasının Ayarlar sekmesinde "Onay E-postasını Yeniden Gönder"e tıklayın. Bu hata mesajını almaya devam ederseniz, lütfen bu sorunu [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] bildirin.


Giriş ve Şifre: Giriş e-posta adresimi değiştirmek veya yeni bir e-posta iletişim adresi eklemek istiyorum


Giriş e-posta adresimi değiştirmek istiyorum.
Hesabınızla ilişkili e-posta adreslerinden herhangi birinin giriş e-posta adresi olarak kullanılabileceğini lütfen unutmayın. Hesap sayfasının [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] sekmesinden e-posta adresleri ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Sitedeki mevcut hesabınıza erişimde sorun yaşıyorsanız, başka bir hesap oluşturmayın; bu işlem Kullanım Koşullarımızı ihlal eder ve sorunun çözülmesini geciktirebilir.Başka bir kişinin e-posta adresimi kaydettirdiğini onaylayan bir e-posta aldım.
Bir hesapla ilişkili e-posta adreslerinden biri bir kişi tarafından kaydettirildiğinde, Facebook söz konusu hesapla ilişkili tüm e-posta adreslerine bir bildirim gönderir. Bir kişi yeni bir hesap oluştururken veya bir e-posta adresini mevcut bir hesaba eklerken, e-posta adresine gönderilen bağlantıya tıkladığında bu durum gerçekleşir.

Söz konusu e-posta adresi hala size aitse, Hesap sayfasında "[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]" sekmesine gidip aynı işlemi tekrarlayarak söz konusu adresi yeniden hesabınıza ekleyebilirsiniz. İletişim bilgilerindeki değişikliği onaylamak üzere başka birisi e-posta adresinize erişmiş olabileceğinden, söz konusu e-posta adresinin şifresini değiştirmek isteyebilirsiniz.

Adres artık size ait değilse, tekrar hesabınıza ekleyemezsiniz. E-posta adresi hala size ait olduğu halde adrese erişemiyorsanız, adrese yeniden erişim sağlamayla ilgili olarak lütfen e-posta sağlayıcınızdan yardım isteyin.Üniversite mezunuyum/mezunu olacağım. Üniversite e-posta adresim dondurulduğunda artık Facebook'a erişimimi kaybedecek miyim?
Hayır. Mezun olduktan sonra Facebook'a erişiminiz devam edecek. Ancak, sizinle iletişim kurabilmemizin tek yolu iletişim e-posta adresiniz olduğundan, güncel olmasını kesinlikle öneririz. İletişim e-posta adresiniz güncel değilse, Hesap sayfasındaki "[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]" sekmesinden güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca çalıştığınız kuruluşta desteklediğimiz bir e-posta adresi kullanılıyorsa, hesabınıza bir işyeri ağı ekleyebilirsiniz. Bu bağlantıyı Hesap sayfasındaki "[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]" sekmesinden ekleyebilirsiniz.Giriş ve Şifre › Kaydolma


Facebook'a kaydolmak için en az kaç yaşında olmak gerekiyor?
Kullanıcıların Facebook'a kaydolabilmeleri için on üç (13) yaşında veya daha büyük olmaları gerekiyor.


Siteye kaydolmak için ne yapmam gerekiyor?
Kaydol sayfamızda, tam adınızı, e-posta adresinizi, istediğiniz şifreyi, cinsiyetinizi ve doğum tarihinizi bize bildirmeniz yeterlidir.

Şu an bir lise öğrencisiyseniz, desteklediğimiz lise ağlarından birine katılma seçeneğiniz vardır. Liseyi bitirdiyseniz, üniversite veya işyeri ağlarımızdan birine katılabilirsiniz.

Kayıt formunu doldurmanızın ardından, verdiğiniz e-posta adresine bir e-posta göndereceğiz. Onay bağlantısına tıklayarak kaydolma işlemini tamamlayabilirsiniz.En düşük şifre güvenliği düzeyi nedir? Güçlü bir şifre nasıl oluşturabilirim?
Yeni bir şifre oluştururken, en az 6 karakter uzunluğunda olmasına ve sayılardan, harflerden ve noktalama işaretlerinden oluşan karışık bir dizi kullanmaya dikkat edin. Girdiğiniz şifre yeterince güçlü değilse, büyük harflerle küçük harfleri karıştırmayı veya şifrenizi uzatmayı deneyebilirsiniz.

İdeali, seçtiğiniz şifrenin sizin için hatırlaması kolay ama başka birisinin tahmin etmesinin zor olmasıdır. Daha güvenli olması için, Facebook şifrenizin internette kullandığınız diğer şifrelerden farklı olmalıdır.Kaydolma: Hesabımı onaylamamı isteyen sarı bir alan var.

Hesabımı nasıl onaylarım?
Facebook hesabınızı şu yollardan biriyle onaylayabilirsiniz:

* Kayıt onaylama e-postasındaki bağlantıya tıklayın.
* E-posta kişilerinizden hangilerinin Facebook'ta profili olduğunu öğrenmek için, Arkadaş Bulucu aracını kullanın. Arkadaş Bulucu aracına gitmek için tek yapmanız gereken Arkadaşlar açılır menüsünün üzerine gelip "Arkadaşlarını Bul"a tıklamaktır.
* Facebook'tan aldığınız herhangi bir e-posta bildirimindeki bağlantıya tıklayın.
* Hesabınızı cep telefonunuzla onaylamak için, Facebook onay metnini cep telefonunuzla alabiliyor olmanız gerekir. Cep telefonu numaranızı girin. Bu telefonun size ait olduğunu onaylamak için size özel bir kod gönderilecektir. [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] sayfasına giderek başlayın.

Yukarıdaki adımları uyguladığınız halde hala sorun yaşıyorsanız, lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] tıklayın.Hesabımı neden onaylamam gerekiyor?
Kayıt sırasında girdiğiniz e-posta adresine erişiminiz olduğunu doğrulamak için hesabınızı onaylamanız gerekir. Hesabınızı onayladıktan sonra mesaj gönderebilir, arkadaşlarınızın Duvar'larında yazabilir, tartışmalara katılabilir, arkadaşlarınızı dürtebilir ve etiketleyebilir, yorum yapabilir ve gruplar ile hayran sayfalarına katılabilirsiniz.Yeni hesabıma erişebiliyorum, ancak mesaj göndermek ve Duvar'da yazmak gibi bazı işlemleri yapamıyorum. Sorun nedir?
Hesabınız onaylı değilken mesaj gönderemez, arkadaşlarınızın Duvar'larında yazamaz, tartışmalara katılamaz, arkadaşlarınızı dürtemez ve fotoğraflarda ya da notlarda etiketleyemez, içerik hakkında yorum yapamaz ve gruplara veya hayran sayfalarına katılamazsınız. Bu sınırlama güvenlik nedenleriyle uygulanmaktadır.

Aşağıdaki yollardan herhangi biriyle hesabınızı onaylayabilir ve yukarıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

* Kayıt onaylama e-postasındaki bağlantıya tıklayın.
* E-posta kişilerinizden hangilerinin Facebook'ta profili olduğunu öğrenmek için, Arkadaş Bulucu aracını kullanın. Arkadaş Bulucu aracına gitmek için tek yapmanız gereken Arkadaşlar açılır menüsünün üzerine gelip "Arkadaşlarını Bul"a tıklamaktır.
* Facebook'tan aldığınız herhangi bir e-posta bildirimindeki bağlantıya tıklayın.
* Hesabınızı cep telefonunuzla onaylamak için, Facebook onay metnini cep telefonunuzla alabiliyor olmanız gerekir. Cep telefonu numaranızı girin. Bu telefonun size ait olduğunu onaylamak için size özel bir kod gönderilecektir. [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] sayfasına giderek başlayın.

Yukarıdaki adımları uyguladığınız halde hala sorun yaşıyorsanız, lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] tıklayın.Sarı alandan nasıl kurtulurum?

Sarı alan, Facebook hesabınızın hala onaylanmadığını gösterir. Hesabınızı onayladığınızda, bu alan kaybolacaktır. Hesabınızı şu yollardan biriyle onaylayabilirsiniz:

* Kayıt onaylama e-postasındaki bağlantıya tıklayın.
* E-posta kişilerinizden hangilerinin Facebook'ta profili olduğunu öğrenmek için, Arkadaş Bulucu aracını kullanın. Arkadaş Bulucu aracına gitmek için tek yapmanız gereken Arkadaşlar açılır menüsünün üzerine gelip "Arkadaşlarını Bul"a tıklamaktır.
* Facebook'tan aldığınız herhangi bir e-posta bildirimindeki bağlantıya tıklayın.
* Hesabınızı cep telefonunuzla onaylamak için, Facebook onay metnini cep telefonunuzla alabiliyor olmanız gerekir. Cep telefonu numaranızı girin. Bu telefonun size ait olduğunu onaylamak için size özel bir kod gönderilecektir. [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] sayfasına giderek başlayın.

Yukarıdaki adımları uyguladığınız halde hala sorun yaşıyorsanız, lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] tıklayın.Onaylanmaması durumunda hesabıma ne olur?
Onaylanmayan bir hesap sitede en fazla yedi gün tutulur. Bu süre dolmadan önce hesabınızı onaylamanız gerekir. Hesabınızı onaylama önemli bir güvenlik önlemidir ve ayrıca sitenin tüm özelliklerini kullanabilmenizi sağlar.

Facebook, hesabınızı onaylamadığınız sürece, hesabınızı onaylama hakkında ayrıntılı talimatlar içeren e-posta bildirimleri ve ekran istemleri gönderecektir.
Neden Facebook'tan bir onay e-postası aldım?
Facebook'tan e-posta adresinizi onaylamanızı isteyen bir e-posta alabilirsiniz. Kayıt sırasında girdiğiniz e-posta adresine erişiminiz olduğunu doğrulamak için hesabınızı onaylamanız gerekir. Hesabınızı onayladıktan sonra mesaj gönderebilir, arkadaşlarınızın Duvar'larında yazabilir, tartışmalara katılabilir, arkadaşlarınızı dürtebilir ve etiketleyebilir, yorum yapabilir ve gruplar ile hayran sayfalarına katılabilirsiniz.

Bir Facebook hesabınız yoksa ve yanlışlıkla bir onay e-postası aldıysanız, e-postanın altındaki bağlantıya tıklayarak ilgili hesabı devre dışı bırakabilirsiniz.Yanlış e-posta adresini kullanarak yanlışlıkla kaydoldum. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?
E-posta adresinizi düzeltmek için, şu adımları izleyin:

1. Ana sayfanızın üstündeki sarı alanın sağ tarafında görüntülenen "E-posta Ayarları" bağlantısına tıklayın.
2. "Yeni E-posta" alanına doğru e-posta adresinizi girin.
3. Şifrenizi girmeniz istenir. Şifrenizi yazıp "Onayla"ya tıklayın.
4. Girdiğiniz e-posta adresine bir başka onay e-postası gönderilecektir. Hesabınızı onaylamak için, bu e-postadaki onay bağlantısına tıklayın.

Onaylanan yeni e-posta adresinin ilk kaydolurken girdiğiniz yanlış adresin yerini alacağına dikkat edin.

[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]Giriş ve Şifre: "Beni hatırla" seçeneği hakkında sorularım var


Giriş sayfasındaki "Beni Hatırla" seçeneği çalışmıyor.
Sorununuz büyük olasılıkla internet tarayıcınızdan kaynaklanmaktadır. İnternet tarayıcınızı yükseltmek veya önbelleğini ve çerezlerini temizlemek için lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] izleyin.Mevcut giriş bilgilerini giriş sayfasından nasıl temizlerim? Paylaşılan bir bilgisayarda, giriş yaptığımda başka birinin hesabını görmemi nasıl engellerim?
Sorununuz büyük olasılıkla internet tarayıcınızdan kaynaklanmaktadır. İnternet tarayıcınızı yükseltmek veya önbelleğini ve çerezlerini temizlemek için lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] izleyin.E-posta adresim giriş kutusunda hatırlanmıyor.
Siteden doğru şekilde çıkış yaptığınızda, Facebook internet tarayıcınızın giriş kutusunda e-posta adresinizi saklamasını engeller. Bu bilginin gizli kalması için e-posta adresini kaldırırız. Bu, özellikle genel bir bilgisayardan Facebook'a erişen kullanıcılarımızı korumaya yönelik bir gizlilik önlemidir.Giriş ve Şifre: Giriş yapmaya çalıştığımda hata mesajı alıyorum


Şifre yenileme bağlantısıyla şifremi yenilemeye çalıştığımda "geçersiz bağlantı" hatası alıyorum.
Lütfen aldığınız bağlantıyı eksiksiz olarak kopyalayarak adres çubuğunuza yapıştırmayı deneyin. Bazı e-posta istemcileri bağlantıyı birden fazla satıra böler, bu nedenle bağlantının tamamını kopyaladığınızdan emin olun.Şifrenin doğru olduğundan emin olduğum halde "şifre yanlış" hata mesajı alıyorum.
Caps lock tuşunun kapalı olduğundan lütfen emin olun. Sorun yaşamaya devam ediyorsanız, şifrenizi güncellemek için lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] tıklayın.E-postamın kayıtlı olmadığı belirtiliyor.
Bu sorunu çözmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1. Doğru e-posta adresinizle giriş yaptığınızdan emin olun. Emin olmak için e-postanızdan orijinal onay e-postasını kontrol edin.
2. Hesabınızla ilişkili başka bir e-posta adresinden giriş yapmayı deneyin. Hepsi giriş e-posta adresi işlevi görür.
3. Şifrenizle ilgili sorun yaşıyorsanız, [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]E-posta adresimin geçersiz olduğu söylendi.
Ne yazık ki, genel önekleri olan e-posta adreslerini desteklemiyoruz (örn. [email protected], [email protected] vb.). Bu tür e-posta adresleri genellikle kuruluşlar ve işletmeler için kullanıldığından, kişisel Facebook hesaplarında bunların kullanılmasına izin vermiyoruz. Bu tür bir öneki olmayan, kişisel bir e-posta adresi kullanmanız gerekiyor. Bu kuralın istisnası yoktur.Giriş ve Şifre: Hatalar ve bilinen sorunlar


Bağlantılara tıkladığımda sürekli siteden çıkarılıyorum.
Bu sorunu çözmek için, giriş yapmayı denemeden önce tarayıcınızın önbelleğini temizlemek için lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] izleyin. Sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen sorunu [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] bildirin.Şifremi yeniliyorum ancak tekrar giriş yaptığımda çalışmıyor.
Her giriş yaptığınızda şifrenizi yenilemeniz isteniyorsa, sorununuz internet tarayıcınızla ilgili olabilir. Lütfen sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Tarayıcınızın önbelleğini ve çerezleri temizlemek için [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] izleyin.
2. Sorun yaşamaya devam ederseniz, [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] ve [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] yapın.
3. Çıktıktan sonra tekrar giriş yapamadığınızı doğrularsanız, lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]."Hata bildirimi göndermek istiyorum.
Mevcut hesabınıza erişimle ilgili sorunlara dair yeni hata bildirimlerini lütfen [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız] gönderin.
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-04-10, 22:33 #2
Zero Zero çevrimdışı
Varsayılan C: Facebook Giriş ve Şifre Yardım Merkezi |Her Türlü Giriş ve Şifre Sorularının Cevap


konu alıntı ise bunu belirtiniz...teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-04-10, 23:19 #3
MomoJee MomoJee çevrimdışı
Varsayılan C: Facebook Giriş ve Şifre Yardım Merkezi |Her Türlü Giriş ve Şifre Sorularının Cevap


Teşekkurler .
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-10, 10:31 #4
Onur Onur çevrimdışı
Varsayılan C: Facebook Giriş ve Şifre Yardım Merkezi |Her Türlü Giriş ve Şifre Sorularının Cevap


Eline Sağlık
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-07-10, 11:55 #5
palmite55 palmite55 çevrimdışı
Alarm C: Facebook Giriş ve Şifre Yardım Merkezi |Her Türlü Giriş ve Şifre Sorularının Cevap


***** y a r d i m ******

selam arkadaŞlar facebook un yenİsİyİm e-posta adresİmİ yalniŞlikla deĞİŞtİrdİm ve hatirliyamiyorum arkadaŞimin profİlİnden baktim e postam gorunmÜyor Şİfremİ bİlİyorum fakat e postami nasil bulabİlİrİm lÜtfen yardimedİn
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Taglar
facebook giriş sorunu, facebook giriş ve şifre, facebook şifre sorunu, hakan akkır, hknhsyn

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 07:46
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016