Eski 21-05-04, 05:08 #1
alikaraman alikaraman çevrimdışı
Question Sony Ericsson T200

Arkadaşlar T200 Cep Telefonu var.
Bunu bilgisayari baglandim Lakin melodi veya Logo/Resim yollamak istiyorum. Bu programı nasıl bulabilirim Bana yardımcı olun lütfen.

Şimdiden teşekkür ederim. Hoş Sohbetler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-05-04, 10:41 #2
maninblue maninblue çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Sony Ericsson T200

logo melodi yollamak için sonyericcson unun sayfasında mypictures diye bir program var onu yükleyerek bağlantı üzerinden istersen onların verdiği resimlerden birini istersen kendi resimlerinden (normal jpg,bmp,gif fotolarıda kendi ceviriyor) arka plan atabiliyorsun. melodi gönderme olayını bende araştırıyorum henüz bir şey bulamadım aslında r520m kullanıyporum ama sanırım dediğim program standart bi incele istersen http://www.sonyericsson.com Bu arada kablo ile melodi gönderme yolunu bilen arkadaşlardan yardım istiyoruz
Eski 23-05-04, 20:03 #3
omer omer çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Sony Ericsson T200

sitesinden yazılımını indirin ben yğkledim ve kullandım hatta kendi resmimi siyah beyaza çevirdim onu ekledim ama pek uğraşmayın hevesiniz çabuk geçecek, ekran küçük ve siyah beyaz..

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 02:26
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Tatil