Kapalı Konu
 
Konu Araçları
Eski 22-07-06, 13:38 #1
Reobig Reobig çevrimdışı
Cool Boy uzatmak için tamamen doğal uzamax ..


[IMG]http://img220.**************/img220/75/dikkatva4.jpg[/IMG]
BAZI İNSANLAR YÜZÜNDEN BU YAZIYI YAZMA GEREKSİNİMİ DUYDUM LÜTFEN ÖNCE AŞAĞIDAKİ MAVİ YAZIYI OKUYUNUZ
:BU FİRMAYLA HERHANGİ BİR MAİL YOLU İLE DAHİ OLSA HERHANGİ İLGİM - ALAKAM - KAZANCIM - REKLAM AMAÇLI BİR DUYGUM YOKTUR - EĞER BÖYLE BİR PAYLAŞIMDAN CEBİME 1 KURUŞ DAHİ GİRDİYSE BENDEN KURŞUN OLARAK ÇIKSIN - BÖYLE KÖTÜLENMEYE HİÇ KİMSENİN HAKKI YOK - BUNU YAZMA GEREĞİM 5. SAYFADA İLK MESAJI ATAN BİR ""İNSAN""DIR , BU SİTEDE BENİ TANIYAN HERKES BİLİR , AMACIM SADECE PAYLAŞMAK , PİYASADA BÖYLE BİR ÜRÜNÜN BULUNDUĞUNU , DOSTLUK VE PAYLAŞIM ADINA SUNMUŞUMDUR , HİÇBİR ŞEKİLDE AÇIK ADRES VERMEDİM SERBEST OLDUĞU HALDE .. HİÇBİR ŞEKİLDE KİMSEYE ZORLA ALIN DEMEDİM , BEN EKONOMİK DURUMUMDAN DOLAYI (ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM) BU EK BESİNİ ALAMADIM , ÇOK BÜYÜK VAADLERİNİN OLDUĞU , İNANDIRICI GELMEDİĞİNİ DAHİ (KÖTÜLERCESİNE ) 2. VEYA 3. SAYFADAKİ MESAJIMDA BELİRTTİM , DAHİ İNANDIRAMADIĞIM VAZİFEDE LUTFU SİZE KALMIŞ...TEK İSTEĞİM KELİMELER İLE PAYLAŞIMIMA BİR TEŞEKKÜRDÜ..SAYGILAR.. EĞER DAHİ KÖTÜLEMELER DEVAM ETTİĞİ TAKDİRDE TÜM MESAJLARIMI SİLİP ADMİNLERDEN KONUNUN KİLİTLENMESİ İSTEYECEĞİMDEN TÜM FORUMTR ÜYELERİ EMİN OLSUN - KİMSEYE ZARARIM OLMAMIŞTIR BUGÜNE DEK , KİMSEYE HAK ETMEDİĞİ SÖZÜ SÖYLEMEMİŞİMDİR.

UZAMAX (BOY UZATMA TOZU) BİTKİSEL TOZ KARIŞIM GIDA TAKVİYESİ EK BESİN;

TARIM BAKANLIĞININ 13. 09. 2005 TARİH VE G 38 - 0393 - 00007 SAYILI İZNİ İLE ÜRETİLMİŞTİR.

ÖZELLİĞİ: UZAMAX içerdiği doğal mineral ve vitaminler ile, 0 ile 20 arası insanlarda boyun bir ay gibi kısa bir sürede uzamasını sağlar.

20 ile 25 yaş arasında olanlarda ise, büyüme olabilir, fakat kesin olarak her şahısta büyüme olmayabilir, kişi denemek isterse en az 3 - 5 ay süre ile kullanmalıdır. Bu süre içersinde eklem yerlerinde hareketlilik hissederse büyüme başlamış demektir kullanmaya devam etmelidir.

UZAMAX kullanarak büyümesi başlayanlarda, büyüme; UZAMAX kullanmaya devam edildiği sürede gözlenir. bir yılda yaklaşık 10 - 15 cm. kadar büyüme gerçekleşebilir. kişi ne kadar büyümek istiyorsa ona göre devam etmelidir.

UZAMAX boy uzatma özelliğinden başka, bağışıklık sistemini güçlendirmede, sporculara enerji vermede, hamilelikte ve süt artırmada, kısırlık, kemik erimesi, iltihaplı, romatizmal, sinirsel, kansızlık, nezle, grip gibi rahatsızlıklar ile kalp, beyin ve tüm organların sağlıklı çalışmasında çok faydalı bir gıdadır.

İÇİNDEKİLER: Harnup tozu, buğday unu, çavdar unu, nohut unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu.

KULLANILIŞI: 5 yaşından küçükler, günlük 6 gram (sabah, öğle, akşam birer çay kaşığı)

5 yaşından büyükler, günlük 12 gram (sabah, öğle, akşam birer tatlı kaşığı) yerler.

yoğurt, süt, pekmez, meyve suyu v.s. katılarak da tüketilebilir.

UZMAX' IN 100 GRAMINDA BULUNAN

MİNERAL VE VİTAMİNLERİN MİKTARINI

GÖSTEREN ANALİZ RAPORU

Bakır (mg/100 g) 2,221
Çinko (mg/100 g) 12,97
Demir (mg/100 g) 3,14
Fosfor (mg/100 g) 257,78
Flor (mg/100 g) 0,1220
Kalsiyum (mg/100 g) 510,10
Kükürt (mg/100 g) 134
Magnezyum (mg/100 g) 95,00
Mangan (mg/100 g) 0,091
Omega 3 (g/100 g) 0,06
Omega 6 (g/100 g) 0,85
Potasyum (mg/100 g) 206,50
Selenyum (mg/100 g) 3,423
Silisyum (mg/100 g) 154
Sodyum (mg/100 g) 458,30
B1 vitamini (mg/100 g) 1,92
B2 vitamini (mg/100 g) 2,21
B6 vitamini (mg/100 g) 1,88
C vitamini (mg/100 g) 20,55
E vitamini (mg/100 g) 0,91
Folik asit (mg/100 g) 0,09
Niasin (mg/100 g) 4,61
Protein (g/100 g) 10,75


UZMAX ' IN İÇERDİĞİ MİNERAL VE VİTAMİNLERİN FAYDALARI:

BAKIR

Karaciğerde depolanan önemli minerallerden biridir. Dokuların yeniden oluşması için gereklidir. Demirden yararlanmayı sağlar ve C vitaminin kullanımı için gereklidir. Özellikle sinirler için önemlidir. Bakır her türlü hastalığa karşı koruyucudur.

Eksikliğinde ;
- Kalp hastalıkları ve kalp krizleri olur.
- Kansızlık olur.
- Sinir bozuklukları olur.
- Cilt hastalıkları oluşur.

ÇİNKO

Bu mineral vücutta her şey için çok gereklidir. Vücudun sağlıklı kalabilmesi için, gelişmenin normal olması için ve vücudun kendi kendini yenilemesinde önemli rol oynar. Vücuttaki her hücrede ÇİNKO vardır. Kalp, beyin ve üreme sistemi için çok faydalıdır. Ayrıca hastalıklara karşı direnci artırır ve yaraları çabuk iyileştirir. Sürekli ve yeterli miktarda bu mineral alınınca rahatsızlıkların çoğu geçer.

Eksikliğinde;
- Saçlar dökülür ve vücut kıllarını kaybeder.
- Sedef hastalığı ve ciltte akne sık görülür.
- Tat ve koku hissi kaybolur.
- Gözlerde katarakt oluşur.
- Erkeklerde erken prostat büyümesi görülür.
- Cinsel organların gelişmesi durur ve özellikle erkeklerde yumurtaların gelişmesi aksar.DEMİR

Vücut için çok gerekli bir mineraldir. Demir büyümeye yardım eder ve hastalıklardan korunmayı sağlar. Ayrıca B vitaminlerinin kullanımını kolaylaştırıp, artırır. Kan ve bazı enzimlerin üretimi için gereklidir.
Bu mineral özellikle kadınlar için çok önemlidir. Bilhassa regl kanamaları fazla olan hanımlarda kansızlığı giderir. Peklikte, solunum yetmezliğinde yorgunluğu gidermede çok faydalıdır. Demir eksikliğinin uzun süre çekilmesi KANSERE yol açabilir.
Bağırsak parazitleri, tanenli gıdalar, mide ülseri, yiyeceklerden alınan demiri azaltır.

FOSFOR

Bu mineral vücuttaki bütün hücrelerde bulunur. Kemik ve diş yapısı, kalbin ahenkli çalışması ve böbrek fonksiyonları için gereklidir. Kalsiyum ve D vitamini olmadan Fosfor, Fosfor olmadan da B gurubu vitaminler işlevlerini yapamaz. Sinir sistemi ve bütün organların çalışmasını artırır ve genel güç kazandırır.

FLOR


Kalsiyum ve fosfor minerali ile kemiklerin normal ve sağlıklı olmasını sağlar. Kemik erimelerine, kırılmalara, diş minesinin oluşmasını sağlayıp, diş çürümelerini önler.

KALSİYUM

Vücut yapısının sağlıklı olabilmesi için gerekli minerallerden biridir. Bu mineral daha çok vücudumuzdaki kemiklerde bulunur. Özellikle vücuttaki demirin kullanımı ve alınan gıdaların hücre zarından geçebilmesi için gereklidir. Stres, Aspirin, fazla yağ alımı ve fazla şeker tüketimi vücuttaki kalsiyum miktarını azaltır.

Bu mineral;
- Romatizmayı giderir.
- Kemik erimesini önler ve normal gelişmesini sağlar.
- Kalbin ve akciğerin normal çalışmasını sağlar.
- sinir sisteminin normal çalışmasını sağlar.
- Kanın pıhtılaşmasını kolaylaştırır.

KÜKÜRT

Cilt, saç ve tırnakların sağlığı için gereklidir. solunum yolları, karaciğer ve alerjik rahatsızlıklar için çok önemlidir. Oksijen dengesinde ve beyin fonksiyonları için gereklidir.” B” gurubu vitaminlerin görevlerini iyi yapmalarını sağlar.

MAGNEZYUM

Vücudumuzun normal gelişmesini sağlar. Sinir sistemi üzerinde çok etkilidir. Kasları ve sinirleri gevşetir. Bu mineral stresi önleyici olarak bilinir. kandaki şekeri enerjiye dönüştürür. Bu mineral diğer minerallerin daha etkin şekilde kullanımını sağlar. Ayrıca çabuk yorulmayı, damarların sertleşmesini önleyip, tüm salgı bezelerinin sağlıklı çalışmasına faydalıdır.

MANGAN

Vücudumuzun tüm dokularında bulunan bu vitamin, kıkırdakların yenilenmesini sağlayarak ARTROZ’ u önler, ARTRİT’ i ve romatizmayı geçirir. Sinir sistemi içinde önemli olan bu mineral beyin ve kasların beslenmesi için gereklidir. “J (Cholıne) ve B1” vitamini ile çalışarak sindirim sistemine yardımcı olur. Şekerin vücutta enerjiye dönüşümünü sağlar. Bu mineral kadın ve erkeklerde üreme sistemi için çok önemlidir.

POTASYUM

Vücut için hayati minerallerden biridir. Vücutta su dengesinin sağlanmasına yardımcı olur ve gıdaların hücre içine geçişini kolaylaştırır. Bu mineral vücutta her gün tüketilir ve tekrar doldurulur. Sinir sistemi ve beyne oksijenin taşınmasında, kasların sağlıklı kalmasında, karaciğerin korunmasında, pekliğin giderilmesinde, çok önemlidir. Yeterli miktardan fazla alınması,tansiyonu yükseltir.

SELENYUM

Üreme sistemi için önemli olan bu mineral, “E” vitamini ile birlikte kanser ve tümör oluşmasını önler. Hücre koruyucusu olan bu mineral vakitsiz ihtiyarlamayı önler.

SİLİSYUM


- Bu mineral hücre zarlarını kuvvetlendirerek kanamaları önler.
- Organların vakitsiz yaşlanmasını ve bozulmasını önler.
- Beyin yorgunluğunu giderir.
- Yaraların çabuk iyileşmesini sağlar.

SODYUM

Salgı bezlerinin çalışması için gerekli olan bu mineral, safra, pankreas, tükürük ve mide asidi salgıları için çok önemlidir. Ayrıca sinir ve kas fonksiyonları için gereklidir. Yeterince alınmazsa ; gelişmede bozukluk, kilo kaybı, mide ekşimesi görülür.

B 1 VİTAMİNİ ( THIAMINE )

Sinir sisteminin çalışmasını,oksijen almayı,gelişmeyi,kalp atışlarının düzenli olmasını ve karbonhidratların enerjiye dönüşmesine yardım ederek, şeker metabolizmasını sağlar.
Sinirsel hastalıklarda, kasların zayıflamasında, zayıflamaları durdurup yeniden kilo almada, solunum yetersizliği, kabızlık ve iştahsızlıkta faydalıdır.

B 2 VİTAMİNİ ( RIBOFLAVİNE )

Karaciğerin normal çalışmasını ve yağ metabolizmasını sağlar. Protein ve karbonhidratların enerjiye dönüşmesini, kansızlığın giderilmesini, Alyuvarların yenilenmesini, antikorların oluşmasını ve dokuların yenilenmesini sağlar.
Ayrıca göz sağlığı için çok önemlidir. Ağız içi ve dil iltihapları, gözün iltihaplanması, kızarması, ağrıması ve katarakt oluşmasını önlemede. Migrende,cilt rahatsızlıkları ve ince bağırsak iltihaplarında çok faydalıdır

B 3 VİTAMİNİ = PP ( NICOTNIAMIDE )

B 3 Vitamini vücudumuzun, yağ, protein ve karbonhidratları enerjiye çevrilmesi ve şeker metabolizmasını sağlama, bağırsakları çalıştırma, sinir sistemini düzenleme,beyin fonksiyonlarını ayarlama ve cildin sağlığının korunmasında, ayrıca bitkinlik, uyuklama ve depresyonda çok faydalıdır.

B 6 VİTAMİNİ veya G VİTAMİNİ (PYRIDOXINE)

Bu vitamin diş sağlığının korunmasında,sinir sisteminde,kan hücrelerini artırarak kansızlığın giderilmesinde, İNSÜLİN ve ADRENALİN hormonlarının oluşmasında çok faydalıdır.
Proteinlerin, yağların ve şekerli gıdaların sindirilmesine yardım eder. Kolesterolün düşmesine, vücudun direncini artırarak kansere karşı korur ve romatizma, astım,diyabete fayda sağlar. Eksikliğinde böbreklerde OKZALAT taşı oluşur.

B 9 VİTAMİNİ ( FOLİK ASİT )

Alyuvarların oluşumunda ve proteinlerin enerjiye çevrilmesinde gerekli bir vitamindir. Karaciğer ile salgı bezelerinin çalışmasını sağlar. Saçların beyazlaşmasını ve dökülmesini, iktidarsızlığı, düşünceleri toplayamamayı önler ve giderir. Ayrıca hamilelikte anne ve çocuğun sıhhatini korur.

C VİTAMİNİ

Bu vitamin hücre ve dokuların dış etkenlerden korunmasını sağlar. Vücudun enfeksiyonlara karşı direncini artırarak şeker hastalarına, bahar yorgunluğuna, kemiklerin sertliğini muhafazaya ve nezleye karşı korur. Ayrıca kan damarlarını kuvvetlendirerek kanamaları durdurur. Vücudun tüm organlarının ve salgı bezlerinin sağlıklı bir şekilde görevlerini sürdürebilmeleri için bu vitamin gereklidir. Ayrıca menopozda, variste ve karaciğere faydalıdır.

E VİTAMİNİ

Bu vitamin vücudumuzda depolanır. E vitamini, C vitamini ve Selenyum minerali ile birlikte çalışarak toksinleri vücudumuzdan atma özelliği olan kıymetli bir vitamindir.

Bu vitaminin eksikliğinde ;
* Kanda kolesterol oranı artarak damar sertliğine neden olur.
* Kalp ve kaslarda bozulmalara ,
* Sinir bozuklukları ve beyinsel bozukluklara,
* Ciltte ve saçlarda bozulmalara,
* Vakitsiz yaşlanmalara ve cilt buruşukluklarına,
* Kadın ve erkekte kısırlık ve iktidarsızlığa,
* Gözde erken katarakta, göz önünde sinek uçuşmalarına neden olur.

OMEGA 3 ve OMEGA 6

Ana rahminden başlayıp, yaşam süresince hücrelerin yapı taşını oluşturmakta ve bağışıklık sistemini güçlendirerek, kalp, kanser, romatizma, sedef ve egzama gibi hastalıklardan korur. Kolesterol ve trigliseridi dengeler, normal değerlerde kalmasını sağlar. Kanı inceltir ve damar tıkanıklığını önler. Tansiyonu düzenler, cildi güzelleştirir, yaşlanmayı geciktirir.

MİNERALLER & VİTAMİNLERİN ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ KAYNAKÇALAR:

Su Ürünleri İşletme teknolojisi - Prof. Dr. Candan VARLIK
Beslenme - Prof. Dr. Ayşe BAYSAL
Beslenme - Prof. Dr. Mehmet DEMİRCİ
Türkiye de Bitkilerle tedavi - Prof. Dr. Turhan BAYTOP
Doğal İlaçlarla Geleneksel Tedaviler - Prof. Dr. Ayşegül Demirhan ERDEMİR.


TAMAMEN İLGİLİ WEB SİTESİNDEN KOPYALA - YAPIŞTIR YAZIDIR , EKLEDİĞİM VEYA ÇIKARDIĞIM BİLGİ (ŞİRKET ULAŞIM ADRES VE NUMARALARI - ÜRÜN FİYAT VE ŞEHİRLERDE Kİ YETKİLİ SATICILAR DIŞINDA - TAMAMEN YANLIŞ ANLAŞILMAMAK İÇİN ) YOKTUR... EKLEMEDİĞİM BİLGİLERİ İLGİLİ SİTEDEN EDİNEBİLİRSİNİZ


Ayrıntılı Bilgi için : [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]
__________________

Mesajı son düzenleyen Reobig ( 25-07-06 - 03:50 )
 
Eski 22-07-06, 13:56 #2
KAPAN KAPAN çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Boy uzatmak için tamamen doğal uzamax ..


hocam yan etkısı fln war mı
 
Eski 22-07-06, 13:57 #3
registered registered çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Boy uzatmak için tamamen doğal uzamax ..


İsmi cok komik, bir Türk üm koydugu belli. Paylastıgın icin saol.
 
Eski 22-07-06, 13:57 #4
Erdi_256 Erdi_256 çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Boy uzatmak için tamamen doğal uzamax ..


Evet ya yan etkisi varmı..! ayda ortalama ne kadar uzatır?..Onları da bi yazarsan iyi olur..Teşekkürler..
 
Eski 22-07-06, 14:07 #5
Reobig Reobig çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Boy uzatmak için tamamen doğal uzamax ..


Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Erdi_256 Mesajı Göster
Evet ya yan etkisi varmı..! ayda ortalama ne kadar uzatır?..Onları da bi yazarsan iyi olur..Teşekkürler..

Arkadaşlar yazıyı okursanız gereken açıklama var zaten doğal olduğu için yan etki yapacağını sanmıyorum , ayrıntılı bilgi için link verdim ... aklınıza takılanları ilgili sitedeki kişilere ulaşarak alabilirsiniz sanırım..
 
Kapalı Konu

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 19:54
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016