Kapalı Konu
 
Konu Araçları
Eski 29-08-09, 16:52 #1
ercankl ercankl çevrimdışı
Varsayılan SaÇ Çikaran GERÇEK LOSYON MİNOXİDİL


Minoxidil Losyon ve Şampuan saç üzerine etkileri asırlardır bilinen ve
klinik-bilimsel olarak kanıtlanan çeşitli bitki ve vitamin komplekslerinden özel formüle edilerek
hazırlanmış, tamamen doğal saç bakım ürünüdür.

Minoxidil Losyon ve Şampuan tamamen bitki ve
bitki özlerinden üretilmiş kortizonsuz bir preparattır. Tahriş ve Yanma yapmaz. Kafa derisinde oluşan
pullanma ve kepeklenme saçların dökülmesine sebeb olur. Minoxidil Şampuan içerisinde bulunan bitki ve
bitki özleri sayesinde kıl kökünü besleyerek dökülen saçların hızla çıkmasına yardımcı olur.
Ayrıca iyi bir saç bakım ürünüdür. Saçlarınızı derinlemesine besler kırılganlığını
azaltır.

Minoxidil Losyon ve Şampuan, bitki ekstratları yerine saç köküne direk etki yapan organik
bitki hidrosolleriyle hazırlanmış özel bir üründür. Organik hidrosol, dünyada yeni teknolojiyle ortaya
çıkan bir damıtma yöntemiyle işlenmeden ve filtre edilmeden elde edilen bitki özsularıdır. Bu
yöntemde kesinlikle petrol türevi yağ çözücü solventler kullanılmaz. Bitkilerin içerisindeki tedavi
edici bileşenlerin yapısal etkileri ancak bu teknikle korunabilmektedir.
6KUTU MUKEMMEL 6AYLIK SET SADECE 89 TL
İELTİŞİM 0546 4469678 YADA 05316205189
__________________
 
Eski 19-09-09, 17:21 #2
rocked18 rocked18 çevrimdışı
Varsayılan C: SaÇ Çikaran GERÇEK LOSYON MİNOXİDİL


Minoxidil almak isteyenler iletişime geçebilir...

Orjinallik garantisi kapmasımnda hertürlü sorularınız isteklerniz için bana ulaşabilirsiniz...

[email protected] hotmail.com arkadaşLar isteyenLer ekLesin hertürlü yardımcı olurum
 
Eski 01-10-09, 15:08 #3
ganigol ganigol çevrimdışı
Varsayılan C: SaÇ Çikaran GERÇEK LOSYON MİNOXİDİL


her türlü soru ve talepleriniz için ganigol hotmail.com 05068480171 toptan ve perakende satış
 
Eski 01-10-09, 16:10 #4
yashozimmer yashozimmer çevrimdışı
Varsayılan C: SaÇ Çikaran GERÇEK LOSYON MİNOXİDİL

teşekkürler bence sen satış bölümü falan varsa direk oraya aç direk satış bu yaw
 
Eski 20-10-09, 22:48 #5
benilhan benilhan çevrimdışı
Varsayılan C: SaÇ Çikaran GERÇEK LOSYON MİNOXİDİL

Mİnoxİdİl orİjİnalİ İran malidir. Pİyasada 25-30 tl cİvarindadir. Faydasini gÖrmek İÇİn 1 yil kullanmak gerekİr. SaĞlik sorununuz yoksa yan etkİ gÖstermez. Mİnoxİdİlİ kullanmak İsteyenler arayabİlİr.
1 kutu %5 losyon 16 tl
05056985583 İSTANBUL VE ÇEVRESİ
 
Eski 04-11-09, 18:33 #6
rocked18 rocked18 çevrimdışı
Varsayılan C: SaÇ Çikaran GERÇEK LOSYON MİNOXİDİL

Minoxidil'in androgenetik kellik nedeniyle büzüsmüs olan kil köklerini genisletip uzatarak etkili olur.Saç killarinin büyüme fazini uzatarak, belli bir uzunluga erismeden dökülmemelerini de saglamaktadir.
Minoxidil'in yeni saç çikmasini artirici etkisinden ziyade, varolan saçin dökülmesini önleyici etkisi vardir.
Minoxidil tedavisi için iyi bir aday, yani tepe bölgesindeki saç dökülmesi yeni baslamis, yanlardan açilmasi olmayan genç bir hasta dahi olsaniz, Minoxidil'den alacaginiz en iyi sonuç su anki saçinizin korunmasi ve saç yogunlugunuzda orta derecede bir artis olacaktir.
Minoxidil'in gerçekten faydali olup olmayacaginin anlasilmasi için ilacin en az 4 ay kullanmasi gerekir. Tedavinin nihai sonuçlari ise ilacin araliksiz kullanilmasi sartiyla, bir yildan önce ortaya çikmaz.
Minoxidil saç dökülmesi olan bölgelere günde iki kez 20 damla saç derisine uygulanmasi gereken topikal bir ilaçtir.
Uyari : Hamile ve emziren kadinlar Minoxidil kullanmamalidir.
Generic'a ilaçlar orjinal olarak üretilen ilaçlarla aynı maddeleri içeren ilaçlara denir. Yetkili kurumlar orjinal ilaç ile generic ilaçın içerik degerlendirmesini yaptiktan sonra gerekli kullanim ve satis izinlerini onaylar. Generic'a ilaçları üreten firmalar gerekli satis iznini almadan ilaçlari pazarlama haklari yoktur. Ilaçlarimiz Amerikan ilaç denetim ve onay kurumu FDA tarafindan belirlenen Good Manufacturing Pratices (GMP) kurallarina uygunlugu onaylanmis ilaçlardir.
Saçlarin yeniden çikmasini saglayan, kelligi önleyici 5% minoxidil formülü içerir
Türkiye'de büyük saç ekim merkezlerinin kullandigi,
ABD'de "Gida ve Ilaç Kurumu" (Food & Drug Assoc.) den saç dökülmesini önleyici ve yeni saç çikarici ilaç olarak onay alan 2 üründen en çok tercih edilen üründür.
Minoxidil, dünyaca ünlü ilaç firmasi Pfizer tarafindan gelistirilen ve saç dökülmesine karsı etkili olan en iyi ilaç olarak gösterilmektedir..Tedaviye ne kadar erken başlarsanız sonuçlarda o derece iyi oLur.Dünyada fda(Amerikan ilaç ve gıda idaresi) Tarafından onaylanmış üründür.Sormak istedikleriniz merak ettikleriniz ve ürün temini için ekleyebilirsiniz.Ürünler Orjinaldr temin ettiğimiz yerden gelen koli resimlerini firma resimlerini gösterebilirim.Benden Ürün alıp öncesi-sonrası resimlerini gösterebilirim.Minoxidil sadece kendi başına yeterli olmayabilir.Bu nedenle yanında ek destekleyeci ürünlerle birlikte kullanılmalıdır...Dünyada kullanılan en etkili tedavi yöntemleri ve verim alabileceğiniz en etkili tedavi yöntemleriyle hizmetinizdeyiz...Minoxidilin yanında belirtmiş olduğumuz şampuan,hap vs diğer ürünleride eczaneden alırsanız maximum verimi alabilirsiniz..
Minoxidil ile maximum sonuç nasıl alınır nasıl kullanılır kullanım şekli ile detaylı tüm açıklamalar ile hizmetindeyiz.

Güvenirlik konusunda asla sıkıntı olmasın arkadaşlar isteyenlere ürünü getirdiğim yerdeki kolilerin resimlerini gönderirim bakabilirsiniz yani güven konusunda asla şüphe etmeyin.Piyasada çok sahteleri mevcut onun için doğru olan yerden alınız.Hakkmda benden ürün alan arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz.Güvenirlik konusunda sıkıntı olmasın.Saç tipinize dökülme şeklinize göre tedaviler öneriyorum.Minoxidil tek başına yeterli değildir ek destekleyici ürünler gerekmektedir bu ürünlerin hepsini belirteceğim.Ve dediklerimi kullanmanız halinde 4-6 ay içinde gelişmeleri göreceksiniz.Tabiki etkileri kişiden kişiye değişir.Kullanıpta 10 yıl önceki saçlarına kavuşan insanlarımızda var herşeyin başı inanmak ve düzenli kullanmaktır.Saç dökülmesi insan pskolojisini çok bozuyor.Sac=Özgüven Saçlar gidince insanın şekli şemalide gidiyor onun için hepinizi anlıyorum.Benden ürün almanıza gerek yok zaten eş dost için getiriyorum ama saç dökülmesi hakkında düzgün bilgileri öğrenin gidip bioxcin gibi boş ürünlere paranızı kaptırmayın.Getirdiğim ürünlerin koli resimlerini herşeyi gösterebilirim yani orjinallik konusunda sorun olmasın.Zaten genelde çevreme eş dosta satıyorum ve kendimde kullanmaktayım almak isteyenlere yardımcı olurum almanız şart değil arkadaşlar benden alın almayın bilgi veririm amacım insanlara yardımcı olmak saç dökülmesi konusunda gerçek bilgiler edinmesini sağlamaktır.Dünyaca kullanılan tedavi yöntemleri ve saç dökülmesinin önüne geçildigi ve eski saçlara kavuşulan tedavi yöntemlerini insanlara sunuyorum.Bu dertten muzdarip herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.Unutmayın ki F.D.A. Tarafından saç dökülmesi için kullanılan iki ürün vardır.

Size sonuç alan müşterilerimizin resimlerini gösterebilirim.

Hertürlü Garanti veriyoruz orjinallik olsun tedaviniz olsun hertürlü destek veriyoruz hakkımızda araştırma yapabilirsiniz...

Dediğim gibi Ürünler kesinlikle orjinaldir ve kullanmaya başladığınızda tek başına minoxidil yeterli değildir.Yanında size söyleyeceğim hap ve şampuanlarla kombine yapıp uygulamanız gerekmektedir.En iyi sonucu almak için bu söyleyeceklerim gereklidir.Hakkımda araştırma yapabilir benden ürün alan kişilerden yorumlar alabilirsiniz.Getirdiğim ürünlerin koli resimlerini vs. gösterebilirim.Yeterki aklınızda soru işareti kalmasın arkadaşlar...Ayrıca ürün almadan benle konuşurken saçınızın halini gösteren fotolar yollarsanız size yarayabilecek tedavi yöntemlerini söyler ona göre bir tedavi listesi hazırlarız.Ve tedavi sonuclarını 4-6 sonra karşılaştırırız...

Eski saçlarınızı tekrar getirmek o kadar zor bir olay değil.Tedavi seçenekleri ile bu mümkündür.Size Uygun tedavi seçenekleri sunuyoruz.Eğer Bizim mail adresimi eklediğinizde birde yanında kafa resminizi çekerseniz bakar size ona göre tedavi seçenekleri sunabiliriz.Saç Dökülme tipinizde bu iş için çok önemlidir.

Saç Dökülmesinin durdurulması ve eski saçların tekrar kazanılması için gerekli tedavi yöntemlerini sizlere açıklayacağım.Minoxidil tek başına yeterli değildir yanına ek destek ürünler gerekmektedir.Bu ürünlerlede kombine bir şekilde tedavi yaparsanız 4-6 ay içerisinde sonuç alacağınızı umuyor ve arzu ediyoruz.İnsanlarımız saç ekimini son çare olarak görmektedir.Fakat günümünüzde saç ekimi doğru dürüst yapılmamaktadır.Bu işin hakkını veren doktor sayısı dünyada olsun bir iki elin parmağını geçemeyecek düzeydedir.Saç ekimi yapılsa dahi minoxidil şarttır.Kalan saçları korumak ve yeni saç çıkışı sağlamak amacıyla bu ürünü saç ektirseniz dahi kullanmak zorundasınız.Fakat kimi insanlar öyle sonuçlar alıyor ki 10 yıl öncesine geri dönüyor.Bünyeniz bu tedaviye tepki veriyorsa gerçektende çok muazzam sonuçlar alabilir çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.Genetik dökülmeniz varsa tek çareniz minoxidildir.Ve minoxidilin yanında kullanmanız gereken söyleyeceğim hap,şampuan,krem vs. ürünleride almanız halinde çok güzel sonuçlar alacağınızı umuyoruz...Tedaviye başlamadan önce bana resimlerinizi yollarsanız başladıktan 4-6 ay sonra karşılaştırabilir tedaviye birşeyler katar yada çıkartabiliriz.

Herkese bol saçlı günler diLiyorum...

Bilgi alımı ve ürün temini için bu adresteyiz.

Mail adresimi ekleyebilir sormak istediklerinizi sorabilir,ürün temin edebilir ve bilgi alabilirsiniz...


================>>>>>>>>>>> [email protected] hotmail.com
 
Eski 16-11-09, 01:35 #7
NumberVaN NumberVaN çevrimdışı
Varsayılan C: SaÇ Çikaran GERÇEK LOSYON MİNOXİDİL

SeLam Arkadaşlar...

Minoxidil Arak
Minoxidil Pak Darou ve
Minoxidil Şampuan ÇeşitLeri için;

minoxidilci @ msn . com Adresini ekleyebilirsiniz...

!!! K A R G O B İ Z D E N !!!
İŞTE KAMPANYALI FİYATLARIMIZ! Bize Sormadan Minoxidil Almayın !!!

4 Aylık Minoxidil ( 4 Adet Sülüsyon + 1 Adet Şampuan ) + KARGO : 60 TL
6 Aylık Minoxidil ( 6 Adet Sülüsyon + 1 Adet Şampuan ) + KARGO : 80 TL
1 Yıllık Minoxidil (12 Adet Sülüsyon + 3 Adet Şampuan) + KARGO : 150 TL
 
Kapalı Konu

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 12:52
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2018