FrmTR ForumTR Forum TR

FrmTR ForumTR Forum TR (https://www.frmtr.com/)
-   Sayfalarınız (https://www.frmtr.com/sayfalariniz/)
-   -   YouTube'de 6000 İzlenme Hedefimi Başardım :) (https://www.frmtr.com/sayfalariniz/8313961-youtubede-6000-izlenme-hedefimi-basardim.html)

ugurkilci 01-11-21 14:09

YouTube'de 6000 İzlenme Hedefimi Başardım :)

Merhaba ben Uğur KILCI,

YouTube'de web odaklı eğitim kanalım var. Her gün olmasa da sık sık video paylaşıyorum.
  1. Ağustos'ta 4000 izlendim.
  2. Eylül'de 5000 izlendim.
  3. Ekim'de 6000 izlendim.
Kasım'da 7000 izlenmeyi hedefliyorum.
100.000 abone olunca da sosyal ağ kurmayı hedeflemekteyim.

Ekim Ayı İstatistiklerim
  1. 6170 izlenme aldım.
  2. 178,7 saat izlendim.
  3. 42 abone kazandım.
  4. En çok izlenen videom 500 izlenmeyle PHP ile Oyun Yapmak videosu oldu.
  5. 54600 görüntülenme aldım.
  6. 2 katıl üyem var. Biri 2,5₺ ile diğeri 7,5₺ ile katıldı. Umarım daha çok katılanlar olur. :)
  7. Abone olmayan kullanıcılar %84. İzliyorlar ama bir türlü abone olmuyorlar. Çıldırmalık. :D
  8. Bu ay en çok Türkiye'den sonra Fas, Özbekistan ve Azerbaycan'dan izlendim. Neden Fas ve Özbekistan inanın bilmiyorum. :)
  9. Bu ay izleyenlerin %2,2'si kadın. Bu üzücü. Kadın yazılımcı çok az.
  10. İzleyenlerin %61'i 12-24 yaşındakiler.
Bu Ay Aldığım Kötü Yorum

Bu Ay Aldığım İyi Yorum

Ekim Ayında Neler Yaşadım?
  1. Bu ay çok zorlu geçmişti. PHP ile oyun yapmıştım. Online mafya oyunu. Onun sadece çekim ve yüklenmesi 75 saat sürdü. Ama sadece o kadarı ekstra pazarlamayı da eklersek 80-90 saat sürmüş olabilir. Sinir krizleri geçirdiğim zamanlar oldu. :D
  2. Ayrıca Ekim ayında hater muhabbetim oldu. Sürekli engellediğim biri başka hesaplardan gelip dürtüyordu. Onu dava edeceğimi söyledim sonra vazgeçtim çünkü 13 yaşında bir çocuktu.
  3. Discord sunucusu açtım ama sadece KATIL üyeleri yazıp konuşabiliyor. Diğer üyeler sadece görebiliyor. 2 tane katıl üyem olduğu için pek aktif değil. Yeni insanlar geldikçe aktifleşir diye umuyorum. :) Önerilerinize de açığım.
  4. 500$'lık yarışmaya başvurdum ve 5 ile 7 Kasım'da yarışacağım. Şans dileyin. :)
YouTube'de video paylaşmaya devam edeceğim. Sizce Kasım'da 7000 izlenir miyim?

Time Traveler 01-11-21 14:20

C: YouTube'de 6000 İzlenme Hedefimi Başardım :)

Sevgili @ugurkilci;

Konunuzu Off Topik'ten buraya taşıdım. Forumumuzda kişisel sayfanızı tanıtabileceğiniz yegane bölüm burasıdır.

Paylaşımınızın spam olarak değerlendirmeye alınmaması adına, forumun başka bölümlerine lütfen sayfa reklamı yapmayınız.

Bölüm kurallarını okumayı da ihmal etmeyiniz.

İyi forumlar.

ugurkilci 01-11-21 16:50

C: YouTube'de 6000 İzlenme Hedefimi Başardım :)

Bir başarı paylaşımı olduğu için herhangi bir kategoriyle alakalı olmadığını düşünerek Off Topik'te paylaştım. Yani kurallara uymaya çalışıyorum. Ayrıca reklam sayılabilecek noktaları güncelledim. Kuralları önemsiyorum. :) Artık bu tarz paylaşımlarda bu kategoriyi kullanırım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. :)

Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 17:13
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)