Forum TR

Forum TR (https://www.frmtr.com/)
-   Aşk Doktorunuz (https://www.frmtr.com/ask-doktorunuz/)
-   -   Hoşlandığım Kızı Unutamıyorum (https://www.frmtr.com/ask-doktorunuz/7384541-hoslandigim-kizi-unutamiyorum.html)

Suskun97 10-05-18 19:42

Hoşlandığım Kızı Unutamıyorum

Sizden tek bir istediğim olacak bunu bütünüyle anlatmak istiyorum.Bütün bu kızda yaşadığım hayatı anlatmak istiyorum.Çünkü Artık acı çekiyorum onu görmediğimde...(Lütfen hepsini okuyun her kelimesini)
------------------------------------------+-------
Bu kızdan önce yaşamım rahattı arada bi iyiki kimseyi sevmiyom kafam rahat diyodum.1-2 ay sonrasında okul için kan aldïrmaya gittim.O kızda ordaydı ilk başta hiçbişey hissetmedim.sağlık ocağindayken kız bayılmıştı annesi fln ayıltmaya çalıştılar.Yine hala kızdan hoşlanmamıştım.Sonra okula gittim.Öğle tenefüsü onu gördüm.Nedense o an gözümü ayıramadım evde o kızı araştırmaya karar verdim.İsmini fln Öğrendim.Kızın Adı BUSE.Kız ile benim doğum günüm aynı günmüş.Sadece bende n eksiksiz tam 1 yaş küçük...Bu kızın soyadıda annemin kızlık soyadıydı eskiden.
Kızı tanidikça sevmeye başladım.Anlaşilan birini sevdim dedim.Bu kızı tenefüslerde seyrettim hep yanından geçtim.Bu kız bana arada bakınca heveslendim işte.Kendimi tutamadım içimde saklayamadım gittim kıza açıldım.
Kız ben başkasından bekliyordum dedi .Ben tamam diyip giderken arkamdan gelip arkadaş olabiliriz istersen dedi.Bende tamam diyip gittim.Sonrasında bu kız arkadaşlarıyla bana bakıp durdu.Hatta arkadaşı el bile salladı.Bi gün sonra direk kıza mektup yazdım kararsız bıraktın diye.Kız 2 gün sonrasında seni kararsız bıraktıysam özüf dilerim o yanındaki komik arkadaşının hallerine gülüyoz dedi.ben sıkıntı yok diyip çektim gittim.
Artık bu kızın beni sevmediğini biliyorum.Sadece bana çok nadir bakıyo neden bakıyo onu hala bilmiyom.Mesela benim olduğum yerde kız yön değiştiriyor.Mesela bugün kızla tenefüste okul kapısından ben giriyorken o sıradada o çıkıyodu arkadaşı önden cikiyodu arkadasi bi an duraksayıp kız çıkacaktı kızla aynı anda kapıdan gir çık yaptık ben kafamı öbür tarafa çevirmiş artık SENİN YÜZÜNÜ görmek istemiyom der dibi kafamı çok belli ederek öbür tarafa çevirdim.Perşembe günü hep bana bakıyordu arkadaşıyla.gözünü benden almadıydı ben nere gidersem oda geliyordu.Arkadaşlarım bu kız seni çok seviyo diyodu. bugün bütün hevesimi kursağımda,gururmu aşağıda,acıta acıta bıraktı
Bu sıralar kızı fazla göremedim araya haftasonu tatili girdi.Gerçekten bu kızı çok sevmişim hatta takıntı haline gelmiş günümün uyanıp uyuyana kadar hep o aklımda.Yarın hiç onu göremicem mesela içim yanıyo.Unutmak istiyom ama acıyo be
Gözümün önünde olsada olmasada KALBİM ACIYOR be...
Bide erkeklerle konuşmuyo.En azında o bunu seviyo fln derdim kız sadece kankasıyla gezer.
Bu kız hayatıma girdi hergün canım acıyo.Kalbim parçalanıyo.Hayatın anlamı kalmıyo bende.
Sanki ben bu kızı yıllardır tanıyor sanki 10 yıllı eşimmiş gibi hissediyom.Onsuz yapamıyom ama kız istemiyo beni.
Bu cumartesi Liseye Geçiş Sınavına girecem sınav yerine bu kızı düşünmekten usndım.Hergün ölüp bitiyorum ben.Bugün okula gelirken o yan kaldırımdan gidiyodu.Karşiya geçrcekti okula gitmek için.O sırada kızla göz göze geldim.Kıza çok üzgünmüş gibi baktım dik durup öbür tarafa baktım.Kızdan çevirdim yüzümü.Kızda galiba anladı meselemi o yüzden diğer yoldan okula gitti.Gözümün önünde sevdiğimi kaybediyom acı çekiyom
----+-------------------------------------------------
Buraya bu kız hayatıma girdikten sonra yaşadığim herşeyi özenerek içimi dökerek yazdım.Lütfen sizde hepsini okuyup emek vererek cevap yazarmısınız??
Bi iki kelime olmasın lûtfen.Bütün herşeyim sizin anlatacaklarınıza göre şekillenebilir.Lütfen yardım edin
Sorum Değişti.
---------------------------
Okullar kapandı artık.Bidaha belki hiç göremeyecem bu kızı.Kız beni sevmesede ben hala onu deliler gibi seviyom ve unutamıyorum.Evdede yapacak bi işim olmuyor.Herzaman onu düşünüyorum bidaha göremiyeceğim aklıma geldikçe içim yanıyor.Kalbim acıyor.Bu tatilde acı çekmemek için ne önerirsiniz?

MuteliMutefekkir 10-05-18 19:43

C: Hoşlandığım Kızı Unutamıyorum Yardım!!

Ciddi düşünülüp ret cevabı alınmışsa arkadaşlık seviyesi bile uygun değildir. Yolları tamamen ayırıp herkes kendi hayatına bakmalı.

Suskun97 10-05-18 19:44

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen MuteliMutefekkir (Post 65951133)
Ciddi düşünülüp ret cevabı alınmışsa arkadaşlık seviyesi bile uygun değildir. Yolları tamamen ayırıp herkes kendi hayatına bakmalı.

İlk defa bi kızdan hoşlandım yani bundan ama aklımdan çikmıyor

MuteliMutefekkir 10-05-18 21:24

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65951138)
İlk defa bi kızdan hoşlandım yani bundan ama aklımdan çikmıyor

Rölantiye almayı dene. Yaşlarınız kaç bu arada?

free kurd 10-05-18 22:10

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65951129)
Okuldan bir kızdan hoşlandım ve gittim açıldım.Kız beni kibarca reddetti arkadaş olabiliriz dedi.Bu kızı unutcaktım bi gün geldi kız bana çok fazla umut verdi.hep nana bakıyordu arkadaşıyla.hatta arkadaşı el sallamıştı.Bende gaza gelip niye bana gülüyonuz dedim.Kızda senin yanındaki arkadaşın varya ona gülüyoruz dedi ( ama arkadaşımdan hoşlanmıyo arkadaşım arada sırada herkesin içinde rezil olur...)

Ben tamam diyip geçtim.bu kız o gün çok verdi ama sonraki gün yüzüme bakmadı...
ÇOK KARARSIZ KALDIM.kız beni reddetti ama kararsızda bıraktı...

Gittim kıza mektup yazdım.Mektupta beni çok kararsız bıraktığını,arasıra umut verdiğini anlattım...
Bu mektubu çoğu kişi gördü,kendimi ifşa ettim...

Kızda utandı anlaşilan...
Dün kız galiba bu mektup yüzünden hiçbir tenefüse çıkmadı...
Bu kızı unutmak istiyom ama unutamıyordum...

Bugün kız yanıma geldi ( ilk defa kız bana konuşmaya geldi).Bana seni kararsız bıraktıysam gerçekten çok özür dilerim dedi.Senin o komik arkadaşına gülüyordum özür ddilerim dedi.Ben hiç uzatmadan sıkıntı yok diyip ayrıldım...
Artık bu kızın benden hoşlanmadığını kesinlikle anladım...Ama bana bakmasından rahatsız oldum...

Bu kızı artık unutmak istiyorum ama hala o kıza bağlıyım bu kızı unutmak aklımdan geçince mahvoluyorum...

---Nedense her teneffüs bu kızın bana bakması için hep önünden geçiyom.Ama beni sevmeyen kızıda istemiyom kendime yeni bi sayfa açmak istiyorum...-----

Bu kızı görünce hala heyecanlanıyorum Lütfen Yardım Edin!!!

Universitede ilk hoslandigim kizi hatirlattin hemen hemen ayni seyleri yasamissin.
Bende o zmn boyle mal gibiydim.
Kendi kendime dedim ne var bu kizda cvp hic gidip baska kizlara yineldim.
Tabi kizda arkadaslik onermisti ben kabul etmedim baska kizlara yonelmistim.
İnsani olarak cok iyi bi kizdi ondan daha iyi kalbli kiz daha gormedim
Tabi ben o kizdan baska kizlara yonelince bi daha benle konusmadi ::)
O kizda bazi hatalarim vardi
1)israrciydim
2)boyle baglandirmistim felan filan
Zamanla insan her seyi unutuyo bisey hissetmiyo .
Tavsiyem zamana birak o her seyin ilaci::o:p

MuteliMutefekkir 10-05-18 22:37

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen free kurd (Post 65951640)
Universitede ilk hoslandigim kizi hatirlattin hemen hemen ayni seyleri yasamissin.
1)israrciydim

Evlilik amacıyla yaklaştığım için ben kızlardan arkadaşlık beklemiyorum. Kızın arkadaşlığı bile ruha sıcaklık katabilir. O yüzden arkadaşlık münasebetinin de evlenilecek eşe saklanması fikrindeyim.

Suskun97 11-05-18 00:07

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen free kurd (Post 65951640)
1)israrciydim

:) zamana bırakırken okulda her tenfüs kız dışarı çıkıyo sırf onun beni görmesi için hep karşısına çıkıyom,ama bu kızlada iş olmaz diyom ne tavsiye edersin önlem olarak?

free kurd 11-05-18 07:42

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen MuteliMutefekkir (Post 65951760)
Evlilik amacıyla yaklaştığım için ben kızlardan arkadaşlık beklemiyorum. Kızın arkadaşlığı bile ruha sıcaklık katabilir. O yüzden arkadaşlık münasebetinin de evlenilecek eşe saklanması fikrindeyim.

Cinsel cekim olan kizlardan arkadasliktan bahsetmiyorum.normal arkadaslik olarak bahsettim.
Mesela is yerinde calisiyirsunuz bayan arkadaslar var diyelim mesefeli olsada guzel faydali arkadasliklar olabilir .
Tabi insanlar arkadasliktan ne anliyor o degisir.
Evlenilen olayda eger cinsel cekimden baska bi sey yoksa o evlilikten hayir gelmz zaten .

free kurd 11-05-18 07:47

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65952114)
:) zamana bırakırken okulda her tenfüs kız dışarı çıkıyo sırf onun beni görmesi için hep karşısına çıkıyom,ama bu kızlada iş olmaz diyom ne tavsiye edersin önlem olarak?

O kizi onemseme demek isterim.
Sonucta evli degilsiniz bisey degilsiniz normal siradan bi insan .
Olaylara oldu bitti gozuyle bak .
Acildin olumsuz oldu orda o konuyu kapatcan
Oysaki sen beyninde kapatmamissin o olayi
.o kizdan olmaz kendine uygun kizlarla ilgilen ama suan degil okul basarina bak .cok daha guzel kizlar bulursun.yeter ki npkta atisi biri olsn

BySonYolcu 11-05-18 14:59

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65951129)
Okuldan bir kızdan hoşlandım ve gittim açıldım.Kız beni kibarca reddetti arkadaş olabiliriz dedi.Bu kızı unutcaktım bi gün geldi kız bana çok fazla umut verdi.hep nana bakıyordu arkadaşıyla.hatta arkadaşı el sallamıştı.Bende gaza gelip niye bana gülüyonuz dedim.Kızda senin yanındaki arkadaşın varya ona gülüyoruz dedi ( ama arkadaşımdan hoşlanmıyo arkadaşım arada sırada herkesin içinde rezil olur...)

Ben tamam diyip geçtim.bu kız o gün çok verdi ama sonraki gün yüzüme bakmadı...
ÇOK KARARSIZ KALDIM.kız beni reddetti ama kararsızda bıraktı...

Gittim kıza mektup yazdım.Mektupta beni çok kararsız bıraktığını,arasıra umut verdiğini anlattım...
Bu mektubu çoğu kişi gördü,kendimi ifşa ettim...

Kızda utandı anlaşilan...
Dün kız galiba bu mektup yüzünden hiçbir tenefüse çıkmadı...
Bu kızı unutmak istiyom ama unutamıyordum...

Bugün kız yanıma geldi ( ilk defa kız bana konuşmaya geldi).Bana seni kararsız bıraktıysam gerçekten çok özür dilerim dedi.Senin o komik arkadaşına gülüyordum özür ddilerim dedi.Ben hiç uzatmadan sıkıntı yok diyip ayrıldım...
Artık bu kızın benden hoşlanmadığını kesinlikle anladım...Ama bana bakmasından rahatsız oldum...

Bu kızı artık unutmak istiyorum ama hala o kıza bağlıyım bu kızı unutmak aklımdan geçince mahvoluyorum...

---Nedense her teneffüs bu kızın bana bakması için hep önünden geçiyom.Ama beni sevmeyen kızıda istemiyom kendime yeni bi sayfa açmak istiyorum...-----

Bu kızı görünce hala heyecanlanıyorum Lütfen Yardım Edin!!!

vücudun kimyasal heyecanları bunlar o yüzden sakin kalmayı bil yoksa saçma sapan işler yaparsın yanında ki arkadaşına gülüyorsa sıradan bir gülme olamaz ona ilgisi vardır biraz net olmak gerek tanımadın kişiye güler misin arkadaş?

Red cevabını vermiş üstelik seni kararsız bıraktığı için açıklama da yapmış ama sen unutamıyorum diyorsun bence seninki sadece hırs olmuş sevgi durumu değil

Suskun97 11-05-18 20:23

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen BySonYolcu (Post 65954112)
vücudun kimyasal heyecanları bunlar o yüzden sakin kalmayı bil yoksa saçma sapan işler yaparsın yanında ki arkadaşına gülüyorsa sıradan bir gülme olamaz ona ilgisi vardır biraz net olmak gerek tanımadın kişiye güler misin arkadaş?

Red cevabını vermiş üstelik seni kararsız bıraktığı için açıklama da yapmış ama sen unutamıyorum diyorsun bence seninki sadece hırs olmuş sevgi durumu değil

Bilemiyom Gerçekten,Arkadaşım ilk aşk unutulmaz diyo gerçekmi??
Eve gelince kızı düşünüyom evde kendime bu kızı unut seni sevmiyor diyom efkarlanip şarkı dinliyom o günü hep kızı düşünerek geçirip okulda ne yapcağımı aklımda düşünürüm...

Ama okula gelince hep o kızın bebi görmesini,benimde onu görmemi isterim.
Mesela bugün okula giderken kız benim önümdeydi onu görünce arkadan nedense heyecanlandim sonra önüne geçtim normalden yavaş yürüyerek aramızdaki farkı azaltıyorum...
Okulda her tenefüs kızın karşısına çıkarım,arasırada bana bakar ve arkadaşıyla bakarak gülümser sa.lak gibi heyecanlanırım.Her onu görüşümde herşeyi unutuyom...

Ben valla kendiminde ne yaptığını kızında ne yaptığını anlamadım.Unutmak istiyom ama Aklımdan çıkmıyor aslaha silemiyorum .

enesm06 11-05-18 22:48

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65955202)
Eve gelince kızı düşünüyom evde kendime bu kızı unut seni sevmiyor diyom efkarlanip şarkı dinliyom o günü hep kızı düşünerek geçirip okulda ne yapcağımı aklımda düşünürüm...

Mesela bugün okula giderken kız benim önümdeydi onu görünce arkadan nedense heyecanlandim sonra önüne geçtim normalden yavaş yürüyerek aramızdaki farkı azaltıyorum...
Okulda her tenefüs kızın karşısına çıkarım,arasırada bana bakar ve arkadaşıyla bakarak gülümser sa.lak gibi heyecanlanırım.Her onu görüşümde herşeyi unutuyom...

Ben valla kendiminde ne yaptığını kızında ne yaptığını anlamadım.Unutmak istiyom ama Aklımdan çıkmıyor aslaha silemiyorum .

sende benden farklı değilsin :)

Suskun97 12-05-18 07:07

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen enesm06 (Post 65955699)
sende benden farklı değilsin :)

Şuan sende hala bu durumu yaşıyormusun ve gerçekten kızı düşünmekten bıktım nerdeyse 24 saaat aklımdan çıkmıyor,derslerime çalışamıyorum.

BySonYolcu 12-05-18 10:08

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65955202)

bu hislerin hepsini anlayabiliyorum ortada bir tutarsızlık mevcut oda nedir kızın kibarca kararsız bıraktığı için bile senle gelip konuşması o zaman şöyle demen gerek

Önce şunu kendine yalnız kalarak fısılda

-Ben 24 saat düşünüyorum onu peki o 10 saniye olsa bile aklına beni getirdi mi?

-Her zaman onu görmek istesen bile sonuç olarak kız senin yanına gelip konuşuyor mu ?

-Bir hayatın var bu hayat eninde sonunda sen istesen de istemesen de bir çalışma hayatı dönemine girecek ve bu çalışma hayatında iyi bir meslek için derslerin önemli oldugunu kızları aşırı düşünmenin zararlarını benim gibi çok sonra anlayacaksın :)

not: bu arada eşim ile 8 yıl sevgililik sonrası evlendim ve üstüne 7 yıllık evliyim şu an itibariyle ama tüm yaşantım içinde çeşitli sevgili ve kız yakınlaşmaları yaşadım (cinsellik olmadan) evlilik öncesi tabi ama şunu anladım ki kızlar asla önünde gerçek seveni görmeyip ambalajı ve etiketi iyi erkekleri seçmeye özen gösterirler o yüzden sende etiketini ve ambalajını sağlam derslere çalışarak yapacaksın bu dediklerimden sonra o kızı düşünmeyeceğini ümit ediyorum

enesm06 12-05-18 18:55

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65956556)
Şuan sende hala bu durumu yaşıyormusun ve gerçekten kızı düşünmekten bıktım nerdeyse 24 saaat aklımdan çıkmıyor,derslerime çalışamıyorum.

evet malesef

Suskun97 12-05-18 22:54

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen BySonYolcu (Post 65956846)
bu hislerin hepsini anlayabiliyorum ortada bir tutarsızlık mevcut oda nedir kızın kibarca kararsız bıraktığı için bile senle gelip konuşması o zaman şöyle demen gerek

Önce şunu kendine yalnız kalarak fısılda

-Ben 24 saat düşünüyorum onu peki o 10 saniye olsa bile aklına beni getirdi mi?

-Her zaman onu görmek istesen bile sonuç olarak kız senin yanına gelip konuşuyor mu ?

-Bir hayatın var bu hayat eninde sonunda sen istesen de istemesen de bir çalışma hayatı dönemine girecek ve bu çalışma hayatında iyi bir meslek için derslerin önemli oldugunu kızları aşırı düşünmenin zararlarını benim gibi çok sonra anlayacaksın :)

not: bu arada eşim ile 8 yıl sevgililik sonrası evlendim ve üstüne 7 yıllık evliyim şu an itibariyle ama tüm yaşantım içinde çeşitli sevgili ve kız yakınlaşmaları yaşadım (cinsellik olmadan) evlilik öncesi tabi ama şunu anladım ki kızlar asla önünde gerçek seveni görmeyip ambalajı ve etiketi iyi erkekleri seçmeye özen gösterirler o yüzden sende etiketini ve ambalajını sağlam derslere çalışarak yapacaksın bu dediklerimden sonra o kızı düşünmeyeceğini ümit ediyorum

Bişi sorcam,ben bu kızı düşünüp üzülüp efkarlandıktan sonra hiç ders çalışasım gelmiyor.(şarkı dinlemeyimmi bir süre?)
Kendimi mutlu edince ders çalışıyom...
Artık kız aklıma gelip kendime üzülürlen sınavlarımı dahi önemseyemiyom :(
3 Hafta sonra Liseye Geçiş Sınavına gircem lisem belirlenecek...
Bu kızı unutmak için şarkı dinlemeyi bırakıp okulda tenefüslere çıkmasammı? ( tenefüse çıkarken hep amacım kızı görmek oluyo istemesem bile)

Suskun97 13-05-18 15:39

C: Hoşlandığım Kızı Unutamıyorum

Bişi sorcam,ben bu kızı düşünüp üzülüp efkarlandıktan sonra hiç ders çalışasım gelmiyor.(şarkı dinlemeyimmi bir süre?)
Artık kız aklıma gelip kendime üzülürlen sınavlarımı dahi önemseyemiyom
Bu kızı unutmak için şarkı dinlemeyi bırakıp okulda tenefüslere çıkmasammı? ( tenefüse çıkarken hep amacım kızı görmek oluyo istemesem bile

BySonYolcu 14-05-18 09:39

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Suskun97 (Post 65961396)
Artık kız aklıma gelip kendime üzülürlen sınavlarımı dahi önemseyemiyom
Bu kızı unutmak için şarkı dinlemeyi bırakıp okulda tenefüslere çıkmasammı? ( tenefüse çıkarken hep amacım kızı görmek oluyo istemesem bile

rahatça tenefüsüne çık ve karşına denk gelse bile aktivitelerini tamamla ders çalış gerekirse ailenin yanında olsa bile çalış yalnızlık her zaman dikkat dağınıklığıdır o yüzden bu kızı değil ileri dönemlerde daha iyi yaşantın olacağını düşün kendine bu red olayını çok fazla hatırlatma müzik dinle organizasyon yap ya da katıl bilgisayar oyunları oyna kendini rahatlat sürekli meşgul ol yorulana kadar ama yalnız kalıp sadece onu düşünerek kendini yiyip bitirme inan zamanın değerli oldugunu anlayacaksın her anını dolu dolu yaşa

Suskun97 14-05-18 13:53

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen BySonYolcu (Post 65963935)
rahatça tenefüsüne çık ve karşına denk gelse bile aktivitelerini tamamla ders çalış gerekirse ailenin yanında olsa bile çalış yalnızlık her zaman dikkat dağınıklığıdır o yüzden bu kızı değil ileri dönemlerde daha iyi yaşantın olacağını düşün kendine bu red olayını çok fazla hatırlatma müzik dinle organizasyon yap ya da katıl bilgisayar oyunları oyna kendini rahatlat sürekli meşgul ol yorulana kadar ama yalnız kalıp sadece onu düşünerek kendini yiyip bitirme inan zamanın değerli oldugunu anlayacaksın her anını dolu dolu yaşa

Bugün okulda çok az kişiydik bende arkadaşlarımla kaçtım...
Kaçmadan önce hep kızı okulda gördüm hatta kaçmasammı diye kararsız kaldım.Kız bi kere karşima çıktı hemen sa.lak gibi kızın etrafında sınıfimdaki kızları aldım kızlarla konuşup gülüstuk kızın yanında.
Kızda bi tane erkekle takıldı oda 4 kız 1 erkek okuldan nasıl gitceklerini düşünüyorlardı.
Kız artık bana pas vermiyor.
Haftasonu kızı düşünemiyordum kafam rahattı...
Bugün işte çok karişık oldu herşey.
Okuldan arkadaşkarımla kaçıp parkta oturduk.
Hayatımda ilk defa bu kadar efkarlandım...
Liseye geçiş sınavını düşüneyim dedim dertlendim,Bu kızı unutabilecekmiyim dedim yıprandım,başka bi derdik var o dert yine olcakmı dedim resmen yıkıldım :(

Allah sevdiği kullarına sıkıntı verir deniliyor ama çok yıpranıyom 14 yaşımda benim kadar yıpranan varmıdır :(

Özellikle bugün çok acı çektim.
Kızın suratıma bakmıcaktim normalde kız sadece bi kez baktı kızın etrafında olmaya çalıştım.Unutmak istedim ama bugün kendimi aştım gerçekten.
Korkuyorum benim sonum ne olcak,bu kızı unutacakmiyim,derdim bitecekmi??

Bundan sonra ne önerirsim bana???

Suskun97 14-05-18 19:28

Bugün okulda çok az kişiydik bende arkadaşlarımla kaçtım...
Kaçmadan önce hep kızı okulda gördüm hatta kaçmasammı diye kararsız kaldım.Kız bi kere karşima çıktı hemen sa.lak gibi kızın etrafında sınıfimdaki kızları aldım kızlarla konuşup gülüstuk kızın yanında.
Kızda bi tane erkekle takıldı oda 4 kız 1 erkek okuldan nasıl gitceklerini düşünüyorlardı.
Kız artık bana pas vermiyor.
Haftasonu kızı düşünemiyordum kafam rahattı...
Bugün işte çok karişık oldu herşey.
Okuldan arkadaşkarımla kaçıp parkta oturduk.
Hayatımda ilk defa bu kadar efkarlandım...
Liseye geçiş sınavını düşüneyim dedim dertlendim,Bu kızı unutabilecekmiyim dedim yıprandım,başka bi derdik var o dert yine olcakmı dedim resmen yıkıldım

Allah sevdiği kullarına sıkıntı verir deniliyor ama çok yıpranıyom 14 yaşımda benim kadar yıpranan varmıdır

Özellikle bugün çok acı çektim.
Kızın suratıma bakmıcaktim normalde kız sadece bi kez baktı kızın etrafında olmaya çalıştım.Unutmak istedim ama bugün kendimi aştım gerçekten.
Korkuyorum benim sonum ne olcak,bu kızı unutacakmiyim,derdim bitecekmi??

Bundan sonra ne önerirsim bana???

Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 19:17
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)