Forum TR

Forum TR (https://www.frmtr.com/)
-   Meslek Tanıtımları (https://www.frmtr.com/meslek-tanitimlari/)
-   -   Acil tıp teknisyenliği atamaları (https://www.frmtr.com/meslek-tanitimlari/7283027-acil-tip-teknisyenligi-atamalari.html)

AlzraGomes 28-12-17 13:30

Acil tıp teknisyenliği atamaları

Acil tıp teknisyenliği yeni mezunum dogu tarafi bile 80 den asagi alinmiyor bursada yasiyorum ama is yok atama yok bu yuzden butun saglikcilar sokaklara cikiyor atama yok kapi kapi is ariyoruz buna artik bi ortak cozum bulabilir miyiz ?

Sahipsiz Burak 28-12-17 17:32

C: Acil tıp teknisyenliği atamaları

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen AlzraGomes (Post 65283473)
Acil tıp teknisyenliği yeni mezunum dogu tarafi bile 80 den asagi alinmiyor bursada yasiyorum ama is yok atama yok bu yuzden butun saglikcilar sokaklara cikiyor atama yok kapi kapi is ariyoruz buna artik bi ortak cozum bulabilir miyiz ?

Benim zamanımda 71 ile atama yapıyordu. Her yere özel sağlık meslek açtılar. Ne olduysa ondan sonra oldu. Ha, Att olmak kısmet oldu mu diye soruyorsan, olmadı. Düz liseye geçtim. Oradan üniversite öğrencisi oldum. Kendi kendime de hiçbir sağlıkçılık bölümünü yazmayacağıma dair söz verdim.

AlzraGomes 28-12-17 17:39

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Sahipsiz Burak (Post 65285761)
Benim zamanımda 71 ile atama yapıyordu. Her yere özel sağlık meslek açtılar. Ne olduysa ondan sonra oldu. Ha, Att olmak kısmet oldu mu diye soruyorsan, olmadı. Düz liseye geçtim. Oradan üniversite öğrencisi oldum. Kendi kendime de hiçbir sağlıkçılık bölümünü yazmayacağıma dair söz verdim.

Bu işin böyle olduğunu bilseydim bende okumazdim sağlık neyse teşekkür ederim yorumun için repledim :)

Sahipsiz Burak 28-12-17 17:41

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen AlzraGomes (Post 65285826)
Bu işin böyle olduğunu bilseydim bende okumazdim sağlık neyse teşekkür ederim yorumun için repledim :)

Ben de teşekkür ederim. Hiçbir şey için geç değildir.:)

alciboyatadilat 09-01-18 13:17

şimdilerde maalsef tüm meslekler çok yüksekle puan istiyor. Allah tüm işsizlerin yardımcısı olsun. hakkaten ekmek kazanmak zor.

Mehmet KAYA 18-01-18 16:39

O kadar yükseldi mi ya ?
Bizim arkadaş 75 ile atanmıştı.

AlzraGomes 18-01-18 18:05

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen atakan3590 (Post 65416510)
O kadar yükseldi mi ya ?
Bizim arkadaş 75 ile atanmıştı.

85 ten aşağı atama yok şuan Paramedik 80 :)

miyauv 19-01-18 07:21

İşyeri Hemşiresi Sertifikası alın.
Maaşı az da olsa boşta gezmekten iyidir.

asdfn 19-01-18 23:51

İstanbulda özel bir hastanede işee başlayıp kpss ye çalış inşallah atanırsın dostum .
Lisans eğitiminede devam edip hemşireliğe geçebilirsin özel bir üniversite hastanesinde çalışıp burslu okuyabilirsin araştırırsan .
Anadolu yakasında Maltepe Üniversitesi Acıbadem gibi .

daimy2017 21-01-18 20:26

ne olursa olsun sağlık bölümlerinden şaşmamak lazım, mühendislik bitti artık.

Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 07:56
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)