FrmTR ForumTR Forum TR

FrmTR ForumTR Forum TR (https://www.frmtr.com/)
-   Gordion (https://www.frmtr.com/gordion/)
-   -   MasterBuldozer(80) Vs MostloveD(82) Malice+No pauldron (https://www.frmtr.com/gordion/2620541-masterbuldozer-80-vs-mostloved-82-malice-no-pauldron.html)

LostinTheSky 22-02-09 21:24

MasterBuldozer(80) Vs MostloveD(82) Malice+No pauldron

resmigöremeyenler için : http://img216.**************/img216/2...ardikkatxd.png
charın eski sahibi ile muhabbetim vardı eskisine saygım var ama SAtmakla iyi etmemiş anlaşılan ...[IMG]http://img216.**************/img216/2770/zaaaaamalsvardikkatxd.png[/IMG]

LostinTheSky 22-02-09 21:28

C: MasterBuldozer(80) Vs MostloveD(82) Malice+No pauldron

ayrıca forumdaki üyelikle alakam yoktur Sadece rica üzerine aldım bu üyeliği 500msj'ı olduğu için ...

0rdinaryus1 22-02-09 21:39

Guzel Paylasım

Scarrpy 22-02-09 21:46

Alan oynamayı bilmiyor anlaşılan..

LostinTheSky 22-02-09 22:21

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen Scarrpy (Post 24824654)
Alan oynamayı bilmiyor anlaşılan..

Bazı rivayetlere göre 1hafta önce bu char satılmıs(MostloveD)...:D

_MFC_ 22-02-09 23:51

ty paylaşım.

xXx36xXx 23-02-09 01:23

ty paylasım

LostinTheSky 23-02-09 01:57

UpUp.......................

secko5050 23-02-09 03:48

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen LostinTheSky (Post 24825583)
Bazı rivayetlere göre 1hafta önce bu char satılmıs(MostloveD)...:D

Rivayet değil MostloveD << Playeri : eski killedyou idi yani ben killedyou da yılbaşı zamanı satıldı ve M4CTHM4K3R alındı ncs ile MostloveD oldu bu charda ewet yaklaşık 5/6 gün önce satıldı. Klandan bir arkadaşımıza sattık. edena/k bölümünde satış fiyatı ve itemlerine kadar liste verildi. ve yine edana konu bölümünde bu charın satıldığı herkese duyuruldu okuyanlar bilecektir. Şimdi priest ve warior arasında karar veriyoruz ne oynasak ne yapsak diye >>
Şimdi gelelim SS inize. Oyun bu kesmekte kesilmekte var yüzlerce char kestik vs yaptık aldık yattık kalktık oynadık ama hep eğlencemize baktık. Çok ciddi yalan yanlış ithamlarda bulunulmadığı sürece kimseyi kırmadık cvp vermedik. Olması gerekende bu bizim için doğrusu budur zaten.
Yeni charı alan arkadaşımızı kesmişsiniz SS te görünen ama buraya illakide koyup bir güç gösterisi yapmaktan çok hoşlanıyorsanız video koyacaksınız. Herkez görecek hp/mp tbl mi var (var demiyorum yanlış anlama) yoksa çok sağlam playersin değişik tekniklerinmi var. Birebir VS mi yoksa adamın biri canını indirdi geldi yanına tekmi attın. Bu SS bu kadar konuşulacak birşey değil çokta önemli değil. O yüzden ; Ben charın eski sahibiyim konuşmak bana düşmez ama forma koyulan her türlü bu tarzdaki SS lere baştan beri itirazım var. Çek bi VS videosu görelim. Seyredelim oturalım çekirdeğimizi yiyelim seyrederken eğlenelim. Her VS ye saygı göstermek gerekir her iki arkadaşımızında eline sağlık. Ordaki player ben değilim dua et :D

YorumlarDahaKomikAnil 23-02-09 04:41

Sanki Kaçiyor Gibi Duruyor 1 Damagenı Görsek Direk 400 Sp Used Yaziyor
+ Arkandan Escamillo Dan damage Yemişşsin Bence Arenada Bir Vs Daha Yapip Buraya Koymaliydin Yanlis acilmis Bir Konu Vs Ye Benzemiyor. Ama Kestiysende Helal Olsun Ne Diyelim :)

AhoLCooL 23-02-09 05:04

Oynamayı bılmedıgım charı alıp kendımı rezıl etceme.
itemsız 80 warıor alırım ezık takılırım daha iyi.

unspoken11 23-02-09 13:43

bilmiyordur öğreniyordur size ne be kardeşim rezil etmişmiş..

ister rezil eder ister kepaze eder adamın kendi charı .

siz ananızın karnından rogue oynayarak mı çıktınız.

bilmiyorsa tabi ki öğrnmek için pk atcak bi kaç ay uğraşcak.

hem ss le bişi kanıtlanmaz .

ss koyarakda forum bebeliği yapılmaz şunu kestim bunu kestim diye.

herkes her kestiğini koyarsa forumun hali ne olur.

O ROGUE U alan arkadaşım yoluna devam et rogue oynamak zordur.

bu da ancak pratikle olcak bişey

başarılar

McScarMachine 23-02-09 15:39

tek ssyle bunu kanıtlaymassn

LostinTheSky 23-02-09 20:21

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen secko5050 (Post 24830354)
Rivayet değil MostloveD << Playeri : eski killedyou idi yani ben killedyou da yılbaşı zamanı satıldı ve M4CTHM4K3R alındı ncs ile MostloveD oldu bu charda ewet yaklaşık 5/6 gün önce satıldı. Klandan bir arkadaşımıza sattık. edena/k bölümünde satış fiyatı ve itemlerine kadar liste verildi. ve yine edana konu bölümünde bu charın satıldığı herkese duyuruldu okuyanlar bilecektir. Şimdi priest ve warior arasında karar veriyoruz ne oynasak ne yapsak diye >>
Şimdi gelelim SS inize. Oyun bu kesmekte kesilmekte var yüzlerce char kestik vs yaptık aldık yattık kalktık oynadık ama hep eğlencemize baktık. Çok ciddi yalan yanlış ithamlarda bulunulmadığı sürece kimseyi kırmadık cvp vermedik. Olması gerekende bu bizim için doğrusu budur zaten.
Yeni charı alan arkadaşımızı kesmişsiniz SS te görünen ama buraya illakide koyup bir güç gösterisi yapmaktan çok hoşlanıyorsanız video koyacaksınız. Herkez görecek hp/mp tbl mi var (var demiyorum yanlış anlama) yoksa çok sağlam playersin değişik tekniklerinmi var. Birebir VS mi yoksa adamın biri canını indirdi geldi yanına tekmi attın. Bu SS bu kadar konuşulacak birşey değil çokta önemli değil. O yüzden ; Ben charın eski sahibiyim konuşmak bana düşmez ama forma koyulan her türlü bu tarzdaki SS lere baştan beri itirazım var. Çek bi VS videosu görelim. Seyredelim oturalım çekirdeğimizi yiyelim seyrederken eğlenelim. Her VS ye saygı göstermek gerekir her iki arkadaşımızında eline sağlık. Ordaki player ben değilim dua et :D

Zate O char satıldığımızdan haberimiz var ve charı ne duruma düşürmüşler ki Sen olmadığın belli insan pot basar silk road gibi oynar keser ama bu adam Bir noob abidesi olduğu cok belli item bkımından bizden üstün wll makımından ama Playerlik 0 hee bazı arkadaşlar dior kacarken kesmişinzidir falan filan boş konusmayın o adamı bulun getirin aynı şekilde gene keserim others'in priestleride biraz ws saygısılı olsun o adamla ws yaparken gelip bana malice atmaları doğru deil ... Saygılarımla MasterBuldozeR - Ufuk

xqlanetqx 23-02-09 21:10

paylaşım için saol

OoBUFFURMENOo 23-02-09 21:17

paylaşım için saol

secko5050 24-02-09 11:11

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen LostinTheSky (Post 24840528)
Zate O char satıldığımızdan haberimiz var ve charı ne duruma düşürmüşler ki Sen olmadığın belli insan pot basar silk road gibi oynar keser ama bu adam Bir noob abidesi olduğu cok belli item bkımından bizden üstün wll makımından ama Playerlik 0 hee bazı arkadaşlar dior kacarken kesmişinzidir falan filan boş konusmayın o adamı bulun getirin aynı şekilde gene keserim others'in priestleride biraz ws saygısılı olsun o adamla ws yaparken gelip bana malice atmaları doğru deil ... Saygılarımla MasterBuldozeR - Ufuk

Arkadaşım sen kendini fazla kaptırmışsın. Sakin ol biraz çiş yarışına girme yakışmaz kimseye. O charla oynayan 3 kişi var bildiğim kadarıyla. Char hiç bir hale düşmedi değeri aynı. Bi zıttırıktan SS le böyle konuşamazsın yine ne sana ne başkasına yakışmaz. VS de eğlence için oyunda. Ha bir güç gösterisi yapacaksak bana 75 lwl asas yeter. Cz de burası arena değil adam sana ICE ta atar malice de karışamazsın. Ben adamla vs atarken 1 party karusun üstümden geçtiğini çok bilirim :D Maksadımızı aşmayalım eğlenmek maksat. Yeni almış adam oynamayı bilmiyorda olabilir ama belki edanada sayılı magelerden veya wariorlardan adam asas oynamak istemiş değişiklik istemiş olamazmı hevesini kursağında bırakmak burda nasıl bir VS olduğunu baştan sona görmediğimiz bir SS le adamı bitirdim kuruttum çürüttüm demek ne demek? Benimle muhabbetin varmış senin yeni playerlere böylemi davranacağız lütfen relax.

Benim açıklamama cvp yazdığın için yazdım sana bunları ve başka yorum yapmak istemiyorum sonuçta eski charım biraz nazik olalım birbirimize ...

£qo52 24-02-09 15:36

Sen ßoLe Cz de Her Son Vurus Yaptıgının SS inimi alıosn ??
MaLis Var dıorsn adamda neLer oldugunu ßiLiyormsn??
SS Le Vs OLMAZ VİDEO CEK KOY MİLLETİDE YanLıs YoneLTme..
(Char'La ALakadm Yoktur Ws yi BiLen Herkes Bunu BiLir.)

LostinTheSky 24-02-09 18:07

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen £qo52 (Post 24853451)
Sen ßoLe Cz de Her Son Vurus Yaptıgının SS inimi alıosn ??
MaLis Var dıorsn adamda neLer oldugunu ßiLiyormsn??
SS Le Vs OLMAZ VİDEO CEK KOY MİLLETİDE YanLıs YoneLTme..
(Char'La ALakadm Yoktur Ws yi BiLen Herkes Bunu BiLir.)

f12 videosunun programını koyda cekelim be bro sen kimsinde oyun oynamayı bildiğini bile bilmiyoruz nedense orda son vurus yapacağım başka karus yok adam wssden kacar ken yatırdım sizde kovalarken anladınız

dediğim gibi f12 video koy söz cekecem

hyavuz 24-02-09 18:19

S.a Bn MostLoved ' İn Yeni Sahibi Hamdi. Charin Pswsi su An 3 kiside var. Dier ArkadasLAra soruoyorum hic vs yapmadık diyorlar ve Snn aldıgın fotoya bakarsak Hic 1 sy anlamak mumkun deİL Malice var fln diorsn Bu bi kapısma arasinda alınmıs 1 ss gibi duruor vs allttan bakarsak Escamilo sana Damage vuruor Vsye karısacak Kadar Oyundan anlamıyacak 1 adam deİLdir Heralde . Bu kapısma arasında her kestigmz Adamı ss alacaksak Forumda Yer kalmaz . Heralde Kendini kanıtlamaya Yer arıorsn tam bilemedim . Kolay gelsn .

Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 12:40
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)