Forum TR

Forum TR (https://www.frmtr.com/)
-   Aşk Doktorunuz (https://www.frmtr.com/ask-doktorunuz/)
-   -   bir kızı kendinize nasıl bağlarsınız (https://www.frmtr.com/ask-doktorunuz/1635562-bir-kizi-kendinize-nasil-baglarsiniz.html)

barut1903 23-03-08 04:05

bir kızı kendinize nasıl bağlarsınız

ben bi kızla birlikteyim kız benden hoşlanıyor ama hala birini seviyor bu kızı kendime nasıl bağlayıp onu unutturabilirim???

uzekena 23-03-08 04:08

C: bir kızı kendinize nasıl bağlarsınız

kıza çok para harcarsan sana bağlanır. bakma işte aşk önceliktir. hikaye bunlar. paraya doyur oda seni doyursun..

SOUL OF DIMEBAG 23-03-08 04:34

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen uzekena (Post 15232043)
kıza çok para harcarsan sana bağlanır. bakma işte aşk önceliktir. hikaye bunlar. paraya doyur oda seni doyursun..

Saçma sapan mesajlar atmıyalım lütfen.Biraz saygı! Seni doğuran Anaya bu şekildemi konuşuosun.

~rock~ 23-03-08 04:59

Kizlarin genel olarak yaptiklari tek sey var, sizi sirilsiklam asik ederler, iyice umit verirler, ondan sonra da ben bi baskasini seviyorum ve onu unutamiyorum derler, ustune ustuk bir de istersen arkadas kalalim derler ki cildirmamak elde degil, aynisi benim basima bir iki gun once geldi. Allah yardimcin olsun dostum.

ceclie 23-03-08 05:14

senin istemen yetmez. onun o kişiyi unutmak istemesi gerekli. seni seviyorsa onun hakkında konuşmaz sana. ve ona ilgi göster çok üstüne gitme kendine bağlarsın.

barut1903 23-03-08 13:06

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen ~rock~ (Post 15232213)
Kizlarin genel olarak yaptiklari tek sey var, sizi sirilsiklam asik ederler, iyice umit verirler, ondan sonra da ben bi baskasini seviyorum ve onu unutamiyorum derler, ustune ustuk bir de istersen arkadas kalalim derler ki cildirmamak elde degil, aynisi benim basima bir iki gun once geldi. Allah yardimcin olsun dostum.

banada dedi arkadaş kalalım falan diye ben arkadaş falan kalamam dedim.işine gelmiosa görüşmeyelim dedim yanımda bulunduğun sürece senden bir şeyler bekleyeceğim dedim.bilmiyorum sonumuz ne olacak hayırlısı bir bağlayabilsem kendime:) yorumlar için teşekkürler beyler Allah cümlemizin yardımcısı olsun...

Dream1905 23-03-08 13:56

Kız Başkasını Seviyorsa Kendine Bağlamaya Çalışma Kız Zor Durumda Kalır...

rapstar075 23-03-08 14:11

zamana bırakmalısın sıkıştırırsan senden sıkılıp terkedebilir seni

erman500 23-03-08 17:54

anlamadım yani bu kız hem senden hemde dier erkektenmi hoşlanıyo eger oyleyse bu kızdan hayır gelmez sana

*GHOST* 23-03-08 18:14

Kızların size verdiği; umutlara, saygıya, sevgiye, hikayeye dikkat ediniz. Dikkat etmesseniz eğer, sonuçlar kötü olabilir.

Onun size nasıl bağlanmasına gelince, sadece kendiniz olun yeter. ;)

barut1903 24-03-08 11:12

yorumlar için saolun değerlendireceğim

webhancher 24-03-08 11:25

Bir Çift Tatlı Söz,Biraz İlgi :)

|нéяgéℓé| 24-03-08 17:58

Sen ona yeterince saygı , sevgi göster oda seni seviyorsa bağlanır zaten...

|SecretpoweR| 24-03-08 18:25

sen gerektiği gibi davran. karşılığını alırsın ztn

mczaga 24-03-08 19:54

bi kere yalan söylemicen ,gerektiği kadar ilgili olucan ne fazla ne çok,paranı onunla idareli kullancan cart diye harcama paranı.Onun tek oldunu ona belirticen.

thelegend15 24-03-08 21:05

yha bNmde ba$ımda böle bi derT war ..! .. kısa bi süre fLn cıqtık ama snra işte esqi sevgilimi unutamıyorum fLn yabtı bitti...arkada$ kalalım dedi tmm dedim ..!! yanında olmadan duramıyorum nabIIm :D Ck ilgili dwranıorum yapmadıım halt kalmadı .. bi türLü yinede sevdiremedim .. kız cok yakın dawranıyo ck iyi dwranıo ama arkada$ı olarak sevıo.. ! nabCam bılMIOM.. heb böleler yaw .. ! Boşa uğra$tığımında farkındaım ama yinede uğra$ıorum .. :S

ZeuS_PRieST 24-03-08 21:55

!Lq! aLanına q!Rmeye ÇaLı$..! " Derim :) "

thelegend15 25-03-08 17:34

bana dıyosan .. girmediğim aLan kalmadı :d oLmuyo abi olmayınca ..:)

xXSaKInCaLIXx 26-03-08 02:23

Kendin ol yeter gerisi hikaye...

66300 31-03-08 23:56

Alıntı:

Gerçek Mesajı Gönderen ~rock~ (Post 15232213)

çok doğru yaa o arkadaş kalalım boylesi daha iyi dedikleri anda kendimi ve diyeNİi öldürmek geliyo içimden..oyle diyorlar sonra kendileri arkadaş olmayı beceremiyolar...

Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 17:02
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)