Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 27-07-09, 20:41 #1
hairclup hairclup çevrimdışı
Varsayılan İtalya’nın efsanevi saç bakım ürünleri markası KERAMINE H artık Türkiye’de


İtalya’nın efsanevi saç bakım ürünleri markası KERAMINE H artık Türkiye’de

Prof. Dr. M. Erdoğan SÜRAT Öncülüğünde Türkiye pazarına giren KERAMINE H saç bakım ürünleri artık Türkiye'de de saçını sevenlerin yeni tercihi oldu. KERAMİNE H İtalya'da geliştirilmiş olup Avrupa Standartlarında yüksek teknolojiyle üretilen ve milyonlarca insan tarafından tercih edilen, insanlığın hizmetine sunulmuş bir saç bakım ürünleri markasıdır.
Zengin ürün gamına sahip markanın bir çok saç sorunu için ürünleri bulunuyor, saç. dökülmesini önleyici ürünleri, saçtaki beyazları giderici Stop Grey losyonu, saçı zayıf ve cansız olanların kullanacağı güçlendirici seri, saçı kirli havanın etkilerinden koruyucu şampuanı, sarama karşıtı şampuanı, saça hacim ve dolgunluk veren ve saçı güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan saç spreyi, saçı keratinize eden ve doğal yapısını bozmadan güçlendiren 21 farklı renkten oluşan saç boyaları, renk koruyucu ürün serisi, kepek önleyici seri, saçı restore edip onaran serilerden oluşmakta. KERAMINE H markasının ürünleri Türkiye'de de saçını sevenlerin yeni gözdesi oldu. Ürünler hakkında geniş bilgi almak için;
sacimiseviyorum.com internet sitesi ziyaret edilebilir..


ÜRÜN GAMI;SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SERİ.


KERAMINE H SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN
Saç dökülmesi sorunları için

Keramine H saç dökülmesini önleyici şampuan, Vitamin PP içerikli olup, saçı ve kafa derisini nazikçe temizler, canlandırıcı etki sağlayarak güçlendirir. Aynı zamanda kafa derisini, saç dökülmesini önleyici seruma hazırlar. Bu ürün sık kullanım için uygundur. En iyi sonucu elde etmek için Keramine H saç dökülmesini önleyici serumla birlikte kullanınız.

Nasıl kullanılmalı : ıslak saça ve kafa derisine yumuşak masaj uygulayarak köpürtünüz. Bir kaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. İhtiyaç halinde bu işlemi ikinci kez tekrarlayabilirsiniz. Köpük gözünüze temas ederse hemen suyla yıkayınız. Kullanımdan sonra şişenin kapağını kapatarak, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Ürün klinik testlerden geçmiştir.
KERAMINE H
KAPILARINE İÇERİKLİ SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYİCİ SERUM

Saç dökülmesi sorunları için
Keramine H saç dökülmesini önleyici serum Kapilarine içermektedir. Bu etkin buluş dört bitkinin sinerjik etkisiyle sizlere sunulmaktadır : African Kigelia, Clary, Cinnamon, Ginkgo Biloba.
Kapilarine, saçın doğal büyüme ve gelişme ortamını düzenleyerek, yağ salgılarını dengeleyerek ve kafa derisinde kan dolaşımı sirkülasyonunu arttırarak güçlü etkisini göstermektedir. Böylece saçın; fizyolojik olarak canlanma, büyüme ve güçlenmesine, aynı zamanda yumuşak ve ışıltılı bir forma girmesine yardımcı olmaktadır.
Bu aktif bileşenlerin etkilerini kuvvetlendirmek üzere ayrıca Nettle ve Red Pepper bitki özleri kullanılmaktadır. Nettle ekstresi saçdaki minarel kaybını giderici ve arındırıcı, Red Pepper extresi ise güçlendirici ve kan dolaşımını uyarıcı etkilere sahiptir.
Patentli Formüldür.
Klinik testlerden geçmiştir.
Harici kullanım içindir.
1 Kutu 12 adet * 6 ml serum içerir.

Nasıl kullanılmalı : özel başlığı kullanarak serumu kırınız. Özel aparatı kullanarak kafa derisine ve şampuanla yıkanmış temiz saça parmak uçlarınızla masaj yaparak eşit oranlarda uygulayınız. Durulamadan öylece bırakınız. Saçınızı tarayarak, doğal şekilde kurumasını sağlayınız. Bu ürünü Keramine H saç dökülmesini önleyici şampuan ile birlikte kullanmanız önerilir.
Güçlü bir etki için : 1. Ay haftada 3 serum uygulayınız.Bunu devam eden 6 hafta boyunca haftada 2 serum uygulayınız.
Devam Kürü : En az 1 ay boyunca haftada 1 serum kullanabilirsiniz.

Keramine H saçı yağlandırmaz.
Çocuklardan uzak tutunuz. .Ateşe ve sıcağa maruz bırakmayınız. Ürünü kullandıktan sonra çevreyi kirletmeyiniz.

İlk kullanımda güçlü ve güzel saçlar.


Güçlendirici seri, zayıf saç problemlerini çözmede en uygun bilimsel bakım yöntemidir. Bakım, serinin aktif içeriğinin etkin olabilmesi için saçı ve saç derisini hazır hale getiren özel bir şampuan ve yenileyici kremle başlar. Güçlendirici serum çözünebilen Keratin ve amino asit kompleksine, saça bakım yapan, alkol içermeyen özel bir solüsyon içerisinde çözünen maddelere sahiptir. Keratin ve amino asit kompleksi köklere canlılık verirken, saç gövdesini güçlendirir ve yeniden yapılandırır.

GÜÇLENDİRİCİ ŞAMPUAN
Bütün saç tipleri için uygundur.
Bitki özlü ve bitkisel kompleks bazlı KH güçlendirici şampuan, zayıf saçları derinlemesine güçlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir. Enerji veren etkisi sayesinde bütün saç tiplerini daha güçlü ve daha canlı yapar. 300 ml.

YENİLEYİCİ KREM
Bütün saç tipleri için.
Keratin Bazlı KH Yenileyici krem, gövdeyi onaran yenileyici ve onarıcı bir etki ve saça ağırlık vermeden uzamasını sağlayan bir sağlamlık verir. Hidrolize edilmiş ipeğin ve E vitamininin varlığı sayesinde saçlar canlılığını, yumuşaklığını ve parlaklığını yeniden kazanır. 250 ml.
GÜÇLENDİRİCİ SERUM FİLDİŞİ RENKLİ KUTU
İnce telli, kuru, kolayca kırılan saçlar için.
Bu ürün İtalya’da piyasada satılan en iyi güçlendirici serumdur. Saçları daha güçlü ve dayanıklı yapar. Saçlarında sağlamlık ve yumuşaklık isteyenler için önerilmektedir. Keramin H yağlı değildir ve saça ek ağırlık vermez. 10 tek doz serum x 10 ml.

GÜÇLENDİRİCİ SERUM BEYAZ RENKLİ KUTU
Bu serum; bütün saç tiplerine yumuşaklık ve parlaklık vererek güçlendirir. Formülünde parlaklık veren, saçı saç kurutma makinelerinin ve işlemlerin etkilerinden koruyan ve saçın bütününde sonuçları iyileştiren , “sericin”( ipek proteini) ihtiva etmektedir. 10 tek doz serum x 10 ml.

GÜÇLENDİRİCİ SERUM KIRMIZI RENKLİ KUTU
Yağlı saçlar için.
Bu serum kalın veya ince telli olsun, yağlı saçları güçlendirmek için özellikle formüle edilmiştir.Saça hacim ve canlılığını yeniden kazandırır. Saçlar uzun süre boyunca yumuşak ve hafif forma girer ve daha iyi şekil alır. 10 tek doz serum x10 ml.

KULLANIM ŞEKLİ
Güçlendirici Şampuan + yenileyici kremi her yıkamada + güçlendirici serumu haftada bir kere.
Uygulama sıklığı, saç zayıflığının fazla olmasına göre arttırılabilir.
Güçlendirici serum, saç dökülmesine karşı ürün serisiyle birlikte kullanılabilir.

RENK KORUYUCU SERİ
MULTI VITA COLOR
Renk koruyucu Multi Vita Color serisi, boyalı meçli veya gölgeli saçlara bakım yapmak için özel olarak geliştirilmiş günlük bakımlardan meydana gelir. Bunlar, saç renginin ve parlaklığının korunmasını sağlar. Sinerjik olarak formüle edilen UV filitresi, keratin ve E vitamini ile geliştirilmiş özel ürünlerdir. Ürün gri, beyaz veya meçli saçların estetik olmayan sarımsı rengi önleyen bir seri ile zenginleştirilmiştir.

YENİDEN YAPILANDIRICI ŞAMPUAN
Boyalı, meçli veya gölgeli saçlar için.
Bu bakım boyalı, meçli veya gölgeli saçları özenle temizlemek için idealdir. Keratin ve E vitamininin varlığı sayesinde rengin daha güzel ve daha parlak kalmasını sağlar. 300 ml.

YENİDEN YAPILANDIRICI MASKE
Boyalı, meçli veya gölgeli saçlar için.
Bu maske; boyalı, meçli veya gölgeli saçları beslemek ve yeniden yapılandırmak için ideal bir bakımdir. Saça rengini, parlaklığını ve canlılığını yeniden kazandırarak saçı yumuşak ve ipeksi yapar. 250 ml.

UV KARŞITI RENK KORUYUCU SPREY
Boyalı, meçli veya gölgeli saçlar için.
UV filitresi tarafından sağlanan koruyucu işlevi sayesinde saçın rengini korur. Boyalı, meçli veya gölgeli saçların parlaklığını sürdürmesine yardımcı olur. Önce saça uygulanır, durulanmaz, ve saçın mükemmel bir şekilde açılmasını ve kolayca taranmasını sağlar.

SARARMAYI ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN
Beyaz, gri, rengi açılmış, meçli saçlar için.
Bu şampuan, beyaz, gri, rengi açılmış ve meçli saçlardaki sarı oluşumlara parlaklık ve yeni bir canlılık vererek besler. Oligo elementleri ve Japon laminaryası içerikli sampuan sayesinde saçı oksidasyonun zararlarından korur. 300 ml.

SAÇ TİPİ
KULLANIM ŞEKLİ

BOYALI, MEÇLİ VEYA GÖLGELİ SAÇLAR: yeniden yapılandırıcı şampuan + renk koruyucu sprey her yıkamada + yeniden yapılandırıcı maske haftada bir kez.
ÖZELLİKLE BASKI ALTINDAKİ BOYALI, MEÇLİ VEYA GÖLGELİ SAÇLAR: yeniden yapılandırıcı şampuan + yeniden yapılandırıcı maske + renk koruyucu sprey haftada iki kez (daha parlak ve kalıcılık sağlamak için, spreyi saç boyuna ve uçlarına hergün uygulamanızı tavsiye ediyoruz.)

BEYAZ, GRİ, RENGİ AÇILMIŞ, MEÇLİ SAÇLAR: sararmayı önleyici şampuan: haftada iki seferden fazla kullanmayın. Daha yoğun bir sararmayı önleyici etki için, ürünü 2 veya üç dakikalığına saçınızda bekletin (eğer gerekliyse yumuşatıcı balsam uygulayın).

YENIDEN YAPILANDIRICI SERİ
Yeniden yapılandırıcı seri, bütün saç tiplerinin beslenme ve nem ihtiyacına özel bir yöntemle cevap verir. Serinin ürünleri , saçı derinlemesine besleyen ve nemlendiren, nadide orkide yağı içermektedir. Sinerji içerisinde birlikte kullanıldığında , tarama sorunları olmaksızın daha güçlü, daha canlı ve parlak saçların kazanılmasını sağlar..

YENİDEN YAPILANDIRICI ŞAMPUAN
Bütün saç tipleri için.
Bu şampuan, beslenme ve nemlendirme özelliklerine sahip bir aktif içerikle çok hassas arındırıcı bazda orkide yağı içeir. Derinlemesine yeniden yapılandırma etkisi sayesinde, saçlar yumuşaklığını, elastikiyetini geri kazanır ve kolayca taranır. 300 ml.

MİNERAL YÜKLEYİCİ SERUM
Bütün saç tipleri için.
Saçlarda, çabuk ve verimli bir etkiyle, hızlı bir besleme ve yeniden yapılandırma etkisi sağlamak için formüle edilmiştir, bütün saç tipleri için ideal kozmetik iyileştiricidir, hatta en hassassıdır. Saçı derinlemesine besler ve iyileştirerek, doğal parlaklığını geri kazandırır ve kolayca taranmasını sağlar. 10 tek doz serum x 10 ml.

YENİDEN YAPILANDIRICI KREM
Bütün saç tipleri için.
Hoşluk ve yumuşaklık kazandıran hassas bir bakım sağlar. Saçın bütününde, yapısını iyileştiren, hacmini arttıran, rengini iyileştiren ve yumuşaklık ve parlaklık katan bir besleme ve yeniden yapılandırma etkilerine sahiptir. Krem dolaşmayı önler ve taramayı kolaylaştırır. 500 ml.

SAÇ TİPİ
BAKIM SIKLIĞI
KURU SAÇLAR: yeniden yapılandırıcı şampuan + yeniden yapılandırıcı krem her yıkamada.
AŞIRI KURU VE HASSAS SAÇLAR: yeniden yapılandırıcı şampuan her yıkamada + mineralleştirici serum haftada bir kez.

KEPEK ÖNLEYICI SERI

ARINDIRICI SISTEM
Kepek önleyici arındırıcı sistem serisi etkinliği kanıtlanmış kepekle mücadelede benzersiz bir içeriğe sahiptir; Pirokton Olamin, çinko pirityon, klimbazol ve ebegümeci özü. Ayrıca, bu üç maddenin birleştirilmiş etkisi saç derisini arındıran ve kepeğin yeniden oluşmasını önleyen aktif içeriğin, kepek önleyici etkisinin uzun süreli olmasını sağlar.

KEPEK ÖNLEYİCİ PAKET

Bütün kepekli saç tipleri için.
Bu ürün kepek ölneyici bakımın başlangıç evresinde kullanmak için idealdir. Saç derisinin doğal fizyolojisini yenileyen ve normalleştiren derin bir hijyenik etki yapar. 150 ml.

KEPEK ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN
Bütün kepekli saç tipleri için.
Bu ürün, kepeği büyük bir özenle yok etmek ve yeniden oluşumunu önlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Ilk uygulamalardan itibaren, aktif içeriği saç derisini kepekten kurtararak yeniden dengeler. Bu şampuanın düzenli kullanımı kepeğin yeniden oluşmasını önler ve daha sağlıklı ve canlı saçların kazanılmasını sağlar.. 300 ml.

KEPEK ÖNLEYİCİ LOSYON
Bütün kepekli saç tipleri için.
Bu losyon kepek önleyici şampuanın ardından kullanmak için mükemmeldir. Enerjiyi ortaya çıkaran ve rahatlatan özelliğine sahip, özel aktif içeriği ve ebegümeci özü sayesinde, uzun süreli kepekle mücadele edici etki sağlar ve saç derisini canlandırır. 150 ml.


BAKIM
BAKIM SIKLIĞI
YOĞUN BAKIM: kepek önleyici paket + kepek önleyici şampuan + kepek önleyici losyon bir ay için haftada bir kez.
SÜREKLİ BAKIM: kepek önleyici şampuan + kepek önleyici losyon her yıkamada.

KİRLİ HAVAYA KARŞI ARINDIRICI SERİ
Kirliliğe karşı arındırıcı seri, saçı ve saç derisini çevredeki ajanların (is, toz ve sigara dumanı) zararlı etkilerinden, sebum ve şekillendiricilerin kalıntılarından, güzellik ve sağlık kazandırarak arındırır.

HAVA KİRLİLİĞİNE KARŞI ARINDIRICI ŞAMPUAN
Bütün saç tipleri için.
KH Hava kirliliğine karşı arındırıcı şampuan büyük bir özenle saç derisini ve saçı temizlemek, hidrolipik tabakalarını korumak için özel olarak formüle edilmiştir. Etkinliğini deniz kökenli maddelerin orjinal sinerjisinden almaktadır: Mercan algi, plankton özü ve atomize edilmiş deniz tuzu. Bu aktif içeriklerin birleşimi ve hassas temizleme bazı sayesinde, KH kirliliğe karşı arındırıcı şampuan is, toz ve sigara dumanını ve sebum ve şekillendiricilerin kalıntılarını, saç derisinin fizyolojisine özen göstererek yok eder. Parlaklık, yumuşaklık, nemlilik verir ve etkili bir şekilde kötü kokuları yok eder. Sık kullanım için uygundur. 300 ml.

BAKIM SIKLIĞI
Hava kirliliğe karşı arındırıcı şampuan her yıkamada kullanılmalıdır.
Şekillendirme
Mükemmel bir saç şekillendirme için: tek hareketle koruma, kesin düzelme ve hacim.


HACİM VEREN ŞEKİLLENDİRİCİ EKOLOJİK SPREY
Bütün saç tipleri için.
Gazsız bir ekolojik saç spreyi. Yapışkan değildir ve bütün saç tiplerine uygundur, günde bir kaç kez uygulanabilmektedir. Saçı şekillendirmeyi sağlar ve saçın doğal yapısına özen gösterir, sağlıklı ve ışıldayan bir görünüm kazandırır. Formülü, saçı güçlendiren ve ağırlaştırmadan hacim ve parlaklık veren Pantenol ile zenginleştirilmiştir. Güneş filtresi saçı güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerinden korur. 250 ml.&75 ml.

KULLANMA TALİMATI
Hacim elde etmek için: direkt olarak köklere sıkın.
Şekil vermek için: 20 cm uzaklıktan sıkın.
Kabarmayı gidermek için: avuç içine sıkın ve saçınıza sürün.

YENIDENYAPILANDIRICI KREM BOYA
MULTI VITA COLOR
21 FARKLI RENK

Saçın yapısına tamamiyle özen göstererek maksimum yoğunlukta ve kalıcı renk sağlayan bir kozmetik boya kremidir. Keratin ve multi vitamin bazlı keratin formülü, saçın hassaslaşmış kısımları üzerinde yeniden yapılandırıcı etki ve kökten uca kadar düzgün bir renklendirmeyi garanti ederek etki eder.
Formülü: saçın hassaslaşmış kısımları üzerine yeniden yapılandırıcı etki ve kökten uca kadar düzgün bir renklendirmeyi garanti ederek etki eder.
Uygulamalar: beyazları tamamen kapatma, doğal saç rengini açar veya koyulaştırır, parlak ve uzun süreli rengi garanti eder, boya çıkmaz.

Hidrolize edilmiş keratin: doğal maddelerden elde edilmiştir, saçı daha kuvvetli ve dayanıklı yapar. Saça derinlemesine nüfuz eder ve daha ince ve fazla zarar görmüş saçın kolayca kırılabileceği alanların içine işleyerek saçı güçlendirir, sağlamlaştırır.

Vitaminli kompleks: saçı göz alıcı ve parlak yapar. Papatya ve civanpercemi özleriyle, yumuşatıcı ve yatıştırıcı özelliklerin saçı daha yumuşak ve parlak yapmasıyla zenginleştirilmiş, güçlü antioksidan etkili A ve C vitaminlerinin bileşiminden meydana gelir.

NATÜREL SERİ
MAVİ SİYAH – SİYAH – KOYU KESTANE – KESTANE – AÇIK KESTANE
KIRMIZI SERİ
YOĞUN KIZIL – BEAUJOLAİS – ERİK KIZILI

BAKIR SERİ
ALTIN BAKIR – BİBER - TERAKOTA

SARIŞIN SERİ
KOYU SARI – SARI – AÇIK SARI – ÇOK AÇIK SARI – ULTRA SARI – ALTIN KUM SARISI – KÜLLÜ SARI – KOYU ALTIN SARISI
ALTIN SERİ
KOYU ALTIN SARISI

ÇİKOLATA SERİSİ
SADE ÇİKOLATA – GIANDUIA ÇİKOLATA

SAÇLARDAKI BEYAZLARI GIDERICI LOSYON (STOPGREY)

Erkekler otuzlu yaşlarında ilk beyaz saçlarıyla karşılaşırlar. Ellili yaşlarına geldiklerinde ise saçlarındaki beyazlık oranı % 50’ye ulaşır.
Saçların beyazlaması melanin pigmenti üreten melanosit hücre sayısının azalmasına bağlıdır
.
1- İlk haliyle saç: korteks melanosit hücereleri sayesinde melanin pigmentleri içermektedir.
2- Otuzlu yaşlarda saç: melanosit hücrelerinin miktarının azalmaya başlamasıyla birlikte saça rengini veren melanin pigmentleride azalmaktadır.
3-Beyazlamış saç: melanosit hücrelerinin tamamen yok olması saçtaki pigmentleri ortadan kaldırır.

Formülasyonu doğal bir etkiyle, titizlikle ve yavaş yavaş çalışır. Saçınızın ne renk olduğu farketmez.


Asla ani değişim yapmaz!
Günden güne StopGrey melanin yerine saçı kendi rengine dönüştüren bir pigmenti saç gövdesine yükler.
StopGrey’i yalnızca şakaklarınıza uygulayabileceğiniz gibi, saçınızın tamamına da uygulayabilirsiniz.
Ürün kullanımını, saçınızda hafif bir gri görüntü sağlamak istediğiniz her an bırakabilir veya saçınızdaki tüm beyazlar kayboluncaya kadar ürün kullanımına devam edebilirsiniz.
Bu şeffaf losyon kullanıma hazır ve uygulaması kolay bir üründür. Herhangi bir saç losyonu gibi her sabah kullanılması yeterlidir.

3-4 Hafta içerisinde dilediğiniz saç tonuna kavuşabilirsiniz.
Elde ettiğiniz sonucu korumak içim haftada 2-3 kez kullanmanız yeterlidir.
Losyon deride leke yapmaz.

Ürün Sipariş ve Danışma Hattı: 0 212 663 30 21

sacimiseviyorum.com
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 23:38
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016