Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 29-10-11, 12:29 #1
Blessed. Blessed. çevrimdışı
Varsayılan Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri


Kıvanç Tatlıtuğ
(Kuzey)

Biyografisi

Kıvanç Tatlıtuğ (d. 27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski manken. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Fakat popülerliğini 2005'te başlayan oyunculuk kariyeriyle sağlamıştır. İlk olarak Gümüş'te oynadığı Mehmet karakteriyle adından söz etiren Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil ve Amerikalılar Karadenizde 2 gibi yapımlarda yer aldı. Çıkışı ise Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu ile yaptı. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, boşrolü Beren Saat ile paylaştı. 2010'da kısa bir süre Ezel dizisinde oynadı. Şuanda ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamaktadır.

Tatlıtuğ, beş çocuklu ailenin bir ferdi olarak 27 Ekim 1983'te Adana'da doğdu.
Orta okulu Yenice Özel Çağ Lisesi'nde tamamladı. 1997'de babası kalp ameliyatı geçirince ailesiyle birlikte İstanbul'a taşındı. İstanbul Kalamış Lisesi'nden mezun oldu.


Dünya Güzeli seçilen Miss World 2002 Azra Akın'la 2002 yılında tanıştı ve çiftin ilişkisi 2008 yılına kadar devam etti. 2009 yılında, kendisinden 13 yaş büyük olan oyuncu Meltem Cumbul ile bir ilişki yaşayan Tatlıtuğ, bu ilişkiyi Ağustos ayında noktaladı.

Kariyeri
Kariyerine basketbolla başlayan Tatlıtuğ'un tek hayali NBA'de basketbol oynamaktı. Adana'dayken “Fiskobirlik”, “Güney Sanayi”, “Çukurova Kulübü”, “Devlet Su İşleri” ve “Tarsus Amerikan Kulübü” gibi kulüplerde basketbol oynadı. Ülkerspor'dan teklif gelmesiyle 2 yıl orada oynadı. Ardından 1 yıl Beşiktaş, 1 yıl da Fenerbahçe'de oynadı. Tekrardan Beşiktaş'a dönen Tatlıtuğ'un antreman çalışmaları yaptığı sırada sakatlanmasının ardından basketbol kariyeri son bulmuş oldu.

Basketbol oynadığı dönemde, etrafındaki insanların vücuduna yaptığı iltifatlar manken olması fikrine ısındırmıştır. Mankenlik kariyerini asıl başlatan ise annesinin bir marketin camında gördüğü mankenlik ilanıyla olmuştur. Tatlıtuğ'un bir fotoğrafını şirkete göndermesiyle, mankenliğe adım atmış olur. Bu mesleği beğenmesiyle ardından gelen teklifleri de değerlendirmiş ve profesyonel anlamda manken olmuştur.

İki yıl ajanslarla birlikte çalıştıktan sonra, 2002 Best Model of Turkey manken yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Böylece aynı yıl içerisinde Best Model of the World'e katılmaya hak kazandı. Ardından katıldığı Best Model of the World yarışmasını da kazanan Tatlıtuğ, artık uluslararası camiada da tanınan bir isim oldu. Fransız mankenlik ajansı Success'ten gelen teklifle Paris'e yerleşti ve 1,5 yıl orada yaşadı.

Paris'te yaşadığı dönemde, birçok dizi teklifinin geldiğini öğrenen Tatlıtuğ, küçüklüğünden beri sinema ve televizyona olan ilgisi olduğundan gelen teklifleri değerlendirmek üzere Türkiye'ye döndü. Okan Bayülgen'den ve Devlet Tiyatrosu oyuncusu Laçin Ceylan'dan oyunculuk eğitimi aldı.
Oyunculuğa ilk adımını 2005 yılında, Gümüş dizisiyle attı. Songül Öden ile başrolü paylaştığı dizi, Türkiye'yle birlikte Arap ülkelerinde çok beğenildi. Hatta bu popülerliği bazı ülkelerde dizinin "genel ahlaka aykırı" bulunması gerekçesiyle yayından kaldırılmasını gündeme getirdi; fakat bu durum hiç gerçekleşmedi. Gümüş'ün ardından, Menekşe ile Halil 'de Halil karakterini canlandırdı. Amerikalılar Karadenizde 2 adlı filmde oynadı.
Kariyerindeki en büyük adım ise 2008'de Beren Saat'le başrolünü paylaştığı, Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül Haznedar karakteri oldu. Behlül ile yengesi Bihter'in (Beren Saat) yaşadıkları yasak aşkı konu alan dizi, adından oldukça söz ettirdi. Dizide canlandırdığı Behlül Haznedar karakteri, Tatlıtuğ'a Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazandırdı.
2010'da Ezel dizisinde, dizinin bitmesine yakın Sekiz adlı yan karakteri canlandırdı. Bunun dışında birkaç reklam filminde de yer aldı. Şu anda ise Kanal D'de yayınlanmakta olan Kuzey Güney adlı dizide Buğra Gülsoy ile birlikte başrolü paylaşmaktadır.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

"Deli Kanlı" tanımını hem mecazen , hem de düz anlamıyla karşılığ.Çabuk yükselen öfkesini babasından , güzelliğini annesinden almış.Tam bir sokak çocuğu olarak büyümüş.Tembel , haylaz , umursamaz kavgacı bir çocuk.İstediği anda istediğini yapmaya alışmış , bunun yüzünden çok dayak yemiş.Babasının otoritesini her fırsatta delmiş...Hırçınlığı üzerine o kadar çok yapışmış ki , insanlara karşı temkinli , hiç alttan almıyor , töleransı yok.Ama ailesine çok düşkün...Sahip olduklarına çok düşkün.Etrafındakilerden birine zarar geleceğini düşünse , gözünü kırpmadan bıçağa yumruk atacak kadar gözü kara bir karakter.


Buğra Gürsoy
(Güney)

Biyografisi

Buğra Gülsoy (d. 22 Şubat, 1982) Türk tiyatro, film ve dizi oyuncusu.
İlk orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. 13 yaşında ilk sahne deneyimini yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra, Kıbrıs'ta bulunduğu süre içersinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almıştır. Kısa film yönetmenliği ve oyunculuğu da yapmıştır. Bu filmler; Trio, Heterotopya, İnsan Üçleme, Alt Üst, Nar Yarası ve Mutlu Sondur. Kıbrıs Film Derneği'nin kurucularından biri olan Gülsoy, aynı zamanda Uluslararası Kıbrıs Kısa Fim Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörüdür. Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen bir yarışmada filmcilik üzerine eğitim aldı.
İlk kez 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan oyuncu, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı. Ardından Atv`de yayınlanan Unutulmaz isimli dizinin Tolga karakterini canlandırdı. Derviş Zaim tarafından yönetilen ve ilk gösterimi 2010 Altın Portakal Film Festivali'nde yapılan ve 2011 yılında gösterime girecek olan Gölgeler ve Suretler isimli filmde Ahmet isimli bir Türk gencini canlandırmıştır. Bir sezon boyunca Kanal D'de yayınlamakta olan Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde Vural karakterini canlandırmıştır. Kanal D'de yayımlanan, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Kuzey Güney isimli dizide Güney karakterini canlandırmaktadır.
Ankara doğumlu olan oyuncu İstanbul'da ikamet etmektedir. Tiyatro hayatına arkadaşları Serhat Teoman, Fatih Sönmez ve Emre Erkan'la birlikte kurduğu Tiyatro Kutu ile devam etmiştir. Tiyatro Kutu'nun kapanmasının ardından Serhat Teoman ve Emre Erkan'la birlikte kurdukları GET yapımla sinema ve tiyatro çalışmalarına devam etmektedir. Kendisi ile aynı mesleği paylaşan Burcu Kara ile evlidir.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Çok hırslı bir çocuk.Hırsını babasından , yumuşaklığını annesinden almış.Kardeşi Kuzey'in tam zıddı bir karakter.Okul hayatı çok başarılı geçmiş , çalışkan bir çocuk.Babası onun , girişimciliğinden rahatsız , zaman zaman yolunu kesiyor onu simit fırınına bağlamak üzere bastırmaya çalışıyor.Büyük hayallerinden babasının rahatsız olduğunun farkında.Ondan hem ürküyor , ama azar işitmemek , hakaret duymamak için hem onun istediklerini yapmış , hem de kendi hayalleri için çaba sarf etmiş bir çocuk.İlk çocuk olmanın avantajını , Kuzey doğana kadar yaşamış.Kuzeyin yaramazlıklarından , o da zarar görmüş , büyük oğlan olarak onun dayaklarını yemiş babasından.Paraya çok değer veriyor.Parasının kıymetini çok iyi biliyor.İyi ilişkiler kurmanın , geleceği için iyi bir yatırım olacağının farkında.Lise hayatından beri Cemre'yi seviyor.Geleceğe ait planlarında Cemre'nin büyük yeri var.


Öykü Karayel

(Cemre Çayak)

Biyografisi

1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur. Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Henüz konservatuar öğrencisiyken, Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyunu için yapılan seçmelere katıldı ve 30 aday arasından Ayşe rolünü oynamaya hak kazandı. İlk profesyonel deneyimi olan; Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı tiyatro oyunundaki Ayşe rolüyle, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde, Efes Özel Ödülü’nü ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü’nü almayı başardı. Şuanda Kuzey Güney adlı tv dizisinde, Cemre Çayak karakterini canlandırmaktadır.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Kuaför Gülten'in biricik kızı.Annesi babasından çok küçük yaşlarda ayrılmış.Yalnız büyümüş , Güney gibi hırslı bir kız.Annesinin değer yargılarıyla büyümüş , zengin bir hayatın özlemi içerisinde.Annesiyle Kuzey ve Güney'in oturdukları mahalleye taşındıklarında , hemen iki kardeşinde ilgisini çekmiş.Bunun çok farkında ama o Güney'i seçmiş.Kuzey adam olmaz ama Güney O'nu hayallerine taşıyabilecek bir çocuk , üstelik çok aşık , Güney'in sakinliğinden ve hırsından çok hoşlanıyor.


Mustafa Avkıran
(Sami Tekinoğlu)

Biyografisi

Doğum Tarihi: 1960
Doğum Yeri: Gazi Antep
Eğitim: M. S. Ü. Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü, M. S. Ü. Yüksek Lisans
Diğer: İstanbul, Van, Ankara, Antalya, Bursa ve Trabzon Devlet Tiyatroları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Bakırköy Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 5. Sokak Tiyatrosu, Özel Tiyatro ve Akzent Theater´da çeşitli oyunlar yönetti

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Kuzey ve Güney'in babası , Tekinoğlu simit ve kurabiye fırının sahibi.60 yaşlarında.Sert görünüşlü , lafını esirgemeyen , biraz da patavatsız adam.Sevgisini gösteremiyor , duygularını aktaramıyor.Çocuklarına karısına karşı da öyle , çünkü kendi babasından aynı muameleyi görmüş.


Semra Dinçer
(Handan Tekinoğlu)

Biyografisi

Doğum Tarihi:1965
Doğum Yeri: Ankara
Eğitim: Alaylı

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Kuzey ve Güney'in annesi.Orta halli bir ailenin tek kızıyken , Sami'yi sevmiş , ailesi onunla evlenmesini istememiş.Buna rağmen direnmiş ve evlenmiş.Zaman içinde Sami'nin aksiliği ve istenmeyen bir damat olmasının hırçınlığıyla tamamen uzaklaşmış.Tam anlamıyla bastırılmış , sindirilmiş , azıcık sesi çıksa bağırılarak , hakaret edilerek aşağılanarak susturulmuş bir kadın.Şimdi ellili yaşlarında.İçinde başka bir hayatın özlemi gizli.Her gün gazetenin iş ilanları sayfasında , hiçbir zaman sahip olamayacağı işler için bakıyor.O Handan'ın hayalini kuruyor.


Zerrin Tekindor
(Gülten Çayak)

Biyografisi

Zerrin Tekindor (d. 5 Ağustos 1964, Burhaniye - ) Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

1964 yılında Burhaniye'de doğan Zerrin Tekindor, ilk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Cüneyt Gökçer, Bozkurt Kuruç, Asuman Korad, Semih Sergen, Lemi Bilgin gibi çok değerli hocaların öğrencisi olmuştur. Aynı tarihte, Adana Devlet Tiyatrosuna Stajyer Sanatçı olarak gitmiş, 1987 yılında da Ankara Devlet Tiyatrosunda göreve başlamıştır. O tarihten başlayarak Devlet Tiyatrosu Sanatçısı olan Tekindor, Çamaşırhane, Ferhat ile Şirin, Göğe Açılan Pencere, Büyük Aşıkların Sonuncusu, Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye, Ölüm, Aşk Öldürür, Geyikler Lanetler gibi oyunlarda oynamıştır. 2003 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosuna tayin olan Zerrin Tekindor, İstanbul'da da, Müfettiş, Dünyanın Ortasında Bir Yer ve Vahşet Tanrısı adlı oyunlarda rol almıştır. 2004 yılında Müfettiş adlı oyundaki Anna Andreyevna rolü ile, 2010 yılında da Vahşet Tanrısı adlı oyundaki Annette Reille rolü ile Afife Tiyatro Ödülüne layık görülmüştür.
Bir yanda tiyatro kariyerini sürdürürken, 1990-1994 yılları arasında Bilkent Üniversitesi Resim Bölümü'ne özel öğrenci olarak devam eden sanatçı, Halil Akdeniz Atölyesi'nde öğrenim görmüştür. Bu bölüme eğitmen olarak davet edilen Mehmet Güleryüz ve Bedri Baykam Atölye'lerinde çalışmıştır. Çok sayıda yapıtı özel kolleksiyonlarda bulunan sanatçı, günümüze kadar on iki adet kişisel resim sergisi açmıştır.
Hira adında bir oğlu olan Zerrin Tekindor, çalışmalarına İstanbul'da devam etmektedir.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Cemre'nin annesi.40'lı yaşların sonunda , yalnız , yarım kalmış bir kadın.Mutsuz evliliğini bitirip , kızını tek başına büyütmüş.Kimseye muhtaç olmadan kuaförlük yaparak hayatını kazanmaya çalışıyor.Kendisi de mutsuz bir aile de büyümüş , küçük yaşlardan itibaren kuaför yanında çalışmaya başlamış , büyük hayalleri var , ama bu hayallerin yanına bile yaklaşamamış.Kızı büyüdükçe , gerçekleştiremediği hayallerine kızının ulaşmasını ümit ediyor.


Ünal Silver
(Atilla Sinaner)

Biyografisi

Namı: Ünal Gümüş
Doğum Tarihi: 16.07.1948
Doğum Yeri: İstanbul
Cast Ajansı: Renda Güner Casting Agency and Director

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Çok zengin ve saygın bir iş adamı.Çok başarılı.Genel olarak iyi bir insan..Güney'in en büyük destekçisi..O'nun hırsını ve potansiyelini keşfeden adam.Aynı zamanda Güney'in üniversiteden sınıf arkadaşı Banu'nun babası.


Rıza Kocaoğlu
(Ali Güntan)

Biyografisi

Rıza Kocaoğlu (d. 19 Mart 1979, İzmir), Türk sinema ve dizi oyuncusu. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur.1979 yılında İzmir'de doğan Rıza Kocaoğlu, 9 Eylül Üniversitesi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Çağan Irmak'ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu "Bana Şans Dile" ile sinemaya adım atarak başrolü üstlenen oyuncu, başarılı performansı sayesinde Şile Büyülü Fener Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. "Av Mevsimi", DOT oyunları "Malafa" ve "Punk Rock", 90'ların efsane radyo programından yola çıkarak çekilen ve şu an gösterimde olan "Kaybedenler Kulübü..." Ve hızla fenomenleşen televizyon dizisi "Ezel"de rol almaktadır.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Kuzey'in en yakın arkadaşı ve Kuzey'in Cemre'ye aşkının sessiz şahidi.Bunu Kuzey'le bile konuşmuyor.Kuzey ve Güney'le aynı mahalle çocukları..Ali kendisiyle ilgili hiç bir problemi olmayan , son derece neşeli , kalender bir genç.Pazarcılık yaparak hayatını kazanıyor.Amcasının tezgahlarında çalışıyor.Karadeniz'de yaşayan ağabeyleri ve Alzaimer annesi var.Hayattan çok fazla beklentisi yok "Allah bugünleri aratmasın yeter" diyor


Bade işçil
(Banu Sinaner)

Biyografisi

Bade İşçil (d. 8 Ağustos 1983) Türk oyuncu.

8 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu olan Bade İşçil Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım bölümünden mezun oldu. İlk kez 2007'de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında Ay Yapımın Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel bittikten sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Atilla Sinaner'in kızı , Güney'in üniversiteden sınıf arkadaşı.Çok varlıklı , eğitimli , donanımlı , sosyal çevresi geniş.Kendine güveni tam.Annesi ve babası bir kaç yıl önce medeni bir şekilde ayrılmışlar.Banu'nun annesiyle ilişkisi hiç kopmamış ama , babasına daha yakın.Babasının gözbebeği , onun imkanlarını kullanarak bütün hayatı boyunca onun imkanlarını kullanarak istediği her şeyi elde etmiş.Engel tanımayan bir kız.Güney'den hoşlanıyor.


Çağdaş Onur Öztürk
(Barış Hakmen)

Biyografisi

Doğum Tarihi: 16.08.1979
Doğum Yeri: Sivas
Eğitim: Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı - Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro
Cast Ajansı: Tümay Özokur Film Reklam

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Banu'nun anne bir baba ayrı ağabeyi , Atilla Sinaner'in şirketlerinin küçük hissedarı.Yakışıklı hırslı bir adam..Babası ölüdüğünde küçük bir çocukken annesi Atilla Sinaner ile evlenmiş.Annesinin ısrarıyla O'na baba demiş..Zaman içinde bu yakınlığı hak etmiş.Atilla , Barış'ı mesafeli ama samimi bir şekilde seviyor.Barış Hakmen , Sinaner şirketler grubunda , daha çok söz sahibi olmak istiyor.


Hazar Ergüçlü
(Simay Canaş)

Biyografisi

Doğum Tarihi: 1992
Doğum Yeri: Kıbrıs

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Eğlenceli , renkli , fettan bir kız.Kuzey'in karşısına çıktığı ilk günden itibaren onun hayatına sızmaya kararlı.Hırsı çok tehlikeli.


Gökşen Ateş
(Venüs Tezerel)

Biyografisi

! Biyografisi Bulunamadı !

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Barış'ın uzatmalı sözlüsü , müstakbel nişanlısı stil ikonu.Bir an önce Hakmen soyadını alıp , kendini garantiye almak isteyen , güzel bir kadın.

Not : Konu tamamen kendim tarafımdan hazırlanmıştır
.
Gökşen Ateş adlı oyuncunun biyografisi bulunamadığından eklenememiştir.Bulanlar bana özel mesajdan iletsin konuya eklerim.

__________________

Mesajı son düzenleyen Blessed. ( 29-10-11 - 15:07 ) Neden: Konu tamamlanmıştır.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-11, 10:12 #2
Ela Gözlüm Ela Gözlüm çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri


Sabite alındı.Teşekkürler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-11, 21:26 #3
Blessed. Blessed. çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri


Teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-11, 23:24 #4
ReaList ReaList çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Eline sağlık.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-11, 11:49 #5
Blessed. Blessed. çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ReaList Mesajı Göster
Eline sağlık.
Teşekkür Ederım
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-11, 10:56 #6
Burakk Burakk çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Teşekkürler...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-11-11, 00:21 #7
Blessed. Blessed. çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen zbam.! Mesajı Göster
Teşekkürler...
Rica Ederim
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-12-11, 11:06 #8
AliAkt AliAkt çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Eline sağlık.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-06-12, 23:23 #9
Jokeboy61 Jokeboy61 çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Bu alinin sevgilisinin gerçek adı nedir ?
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-08-12, 02:00 #10
darkbluec10 darkbluec10 çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Güzel paylaşım.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-09-12, 19:00 #11
berkistrman berkistrman çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

güzel olmuş eline sağlık
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-12-12, 01:37 #12
white bead white bead çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

yararlı bilgi teşekkürler.. =)
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-12-12, 18:40 #13
M. Can M. Can çevrimdışı
Varsayılan C: Kuzey Güney Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri

Teşekkürler .
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 12:36
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2018