Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 23-02-07, 20:23 #1
Lecay Lecay çevrimdışı
Lightbulb Dünyayı Kimler Yönetiyor...


Hz. Musa’nın vefatıyla birlikte bazı şeytani hahamlar Tevratı tahrif (değiştirerek) ederek ilahi değerler içeren ayetler değiştirilerek ilahi olmaktan çıkartmışlardır.Daha sonra bozulan bu dini ve kitabı düzeltmek için ALLAH (C.C) tarafından Hz. İsa görevlendirilmiştir fakat bu durumu hazmedemeyen ve ellerindeki tüm gücü kaybedeceğini anlayan birkısım haham ramolılara fitne vererek Hz. İsa’yı öldürtmek istemişler fakat ALLAH (C.C) tarafından yerini ispiyonlayan yahudi Hz. İsaya benzetilerek bu yahudi öldürülmüş Hz. İsa da ahir zamanda tekrar indirilmek üzere semaya çıkmıştır.
Bu tarihsel bilgiler ışığında ortaçağ Avrupasında her ülkeden sürgün edilen ve gettolarda yaşamaya mahkum edilen yahudiler kendilerine hiçkimsenin karışmadan yaşayacağı bir yahudi devleti kurmak için aslen yahudi olan Christophe Colomb görevlendirilir.Amerika kıtasını keşfeden Colomb döndükten sonra büyük bir yahudi göçü Amerikaya başlar yani Amerikaya ilk göç edenlerin büyük bir kısmı yahudiydiler daha sonra bu yahudi halkın önderliğinde İngiltere ve Fransaya karşı bağımsızlık savaşı vererek tam bağımsız oldular ve yahudilerin hakimiyetinde Abd kurulmuş oldu yani Abd’yi kuranlar yahudilerdi.1897 yılına geldiğimizde İsviçrenin Basel şehrinde Theodor herzl başkanlığında bir grup yahudi tarafından siyonizm adı verilen bir yahudi fikir sistemi oluşturuldu kısaca syonizmi özetlemek gerekirse; Onların inanışına göre ALLAH (C.C) dünyanın yönetimini ve krallığını seçilmiş millet olarak Yahudilere vermiştir ve bu karallığın merkezide Tevratta yazdığı üzere Nil nehriyle Fırat nehri arasındaki topraklardır (yani ortadoğudur) ve bu topraklarda büyük İsraili yada Siyon imparatorluğunu kurmak için her şeyi yapmak gerektiği inanışına sahiptirler.
İkinci dünya savaşı yıllarına geldiğimizde Hitler bilmeden belki de bilerek siyonistlerin istediğini yaptı nasıl mı?Theodor Herzl önderliğindeki Siyonistler ortadoğuda büyük İsrailin kurulması için Avrupadaki Yahudilerden Ortadoğu topraklarına göç etmelerini istenmişti fakat çoğu zengin olan ve önemli mevkilere sahip olan ve bu imkanlarını kaybetmek istemeyen Yahudiler göç etmeyi reddettiler bu duruma son derece kızan Siyonistler bir plan yaptılar.Aşırı milliyetçi Avrupalı bir lider eğer Yahudilere karşı bir katliama girişirse ve biz bunu abartarak tüm Avrupaya lanse edersek hayalini kurduğumuz İsrail devletini kurarak büyük İsrail imparatorluğuna yaklaşmış oluruz.İşte bu planda aktör rolü Hitlere verildi nasıl mı? Lider olmasına engel olunmadı hatta destek verildi tıpkı şuan İran’da Ahmedinejatın önlenmediği gibi birçok Yahudi finans yardımında bulundu ve plan başarıya ulaşarak Avrupadan Ortadoğuya Yahudi göçü başlayarak İsrail kurulmuş oldu.
Daha sonra Siyonistler dünya hakimiyetini sağlayabilmek için bütün uluslararası kurumları kurmaya ve varolanları da yönetimleri altına almaya dünyada gizli yer altı örgütleri oluşturmaya başladılar.
Şimdi Siyonistlerin yönettiği gizli,açık kurumları ve devletleri sayarsak;

1-NATO
2-BM
3-ABD,İNGİLTERE VE AB
4-DÜNYA BANKASI
5-İMF
6-İLLUMİNATİ
7-BİLDERBERGLER
8-MASONLAR; P2 GRAND LOCA
9-CFR
10-TRİLATERAL KOMİSYON
11-BOHEMİAN GROVE
12-EVANGELİSTLER
12-TAPINAK ŞÖVALYELERİ
13-YUVARLAK MASA
14-DAVOS ZİRVESİ
15-KAFATASI ve KEMİKLER CEMİYETİ
16-GELİŞMİŞ ÜLKELER ZİRVESİ İSMİ
17-AKLIMA GELMEYEN DAHA BİRÇOĞU

Sonuç olarak dünyada birbirinden bağımsız gibi görünen bu güçler Siyonizme hizmet eder. Anlattığım gerçekler ışığında Irak ve Afganistan işgalini ve muhtemel Suriye,İran ve Türkiye operasyonlarını analiz etmek gerekir ortadoğuya Abd ve diğer müttefikler petrol için gelmediler petrol yalnızca bu savaşın finansmanı için gerekliydi asıl amaç siyonistlerin istediği büyük israil yada siyon imparatorluğunu kurmaktır.

NOT:BUNLAR TAMAMEN KENDİ GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİMDİR.YAZDIKLARIMI DELİ SAÇMASI,KOMPLO TEORİSİ ve SAÇMALIK OLARAK NİTELEYENLER ELBETTE OLACAKTIR.BEN DOĞRULARI YAZDIĞIMA İNANIYORUM ŞÜPHE DUYANLAR ARAŞTIRSINLAR VE DOĞRUYA ULAŞSINLAR.

“HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR.” HZ. MUHAMMED

Alıntıdır...

__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-07, 00:47 #2
saydamsoyut saydamsoyut çevrimdışı
Varsayılan C: Dünyayı Kimler Yönetiyor...


Allah razi olsun kardeşim...

yazdıklarını okuyunca israilin lübnanı bombaladığı 1 aylık süre içinde yayın yapan bazı medya organları geldi aklıma.

hele o israil komandolarını,tanklarını öven haber bültenleri...

yahudi uşakları her tarafta

biz ne taraftayız ?

Allah Teala hakkı bilmeyi ve haktan olmayı nasib etsin
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-07, 09:57 #3
10ur_aga 10ur_aga çevrimdışı
Varsayılan C: Dünyayı Kimler Yönetiyor...


teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-07, 23:39 #4
Löwe Löwe çevrimdışı
Varsayılan C: Dünyayı Kimler Yönetiyor...

ALLAH C.C Razi olsun evet ilginc bir yönden bakilmis olaya
bunlar dogrumu bilmiyorum tek bildigim sey Sure ismini unuttum ama söyle yaziyordu aklimada kaldigi kadar: Sizin en siddetli düsmaniniz yahudiler ve müsrikler dir diye.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-04-09, 18:52 #5
SancheZz.... SancheZz.... çevrimdışı
Varsayılan C: Dünyayı Kimler Yönetiyor...

Allah(c.c) razı olsun...+rep
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-04-09, 22:07 #6
mert98 mert98 çevrimdışı
Varsayılan C: Dünyayı Kimler Yönetiyor...

Yazı için öncelikle teşekkurler.bunu yapan belli gruplar ve kişiler vardır göz önünde olmayan bizim aklımızı yıkıyıp bizim düşünmemize engel olanlar.bunları biz farkında olmadan egitim sistemımızle, tvyle gereksız eglenceler,siyasetle ve en önemliside insanların inançlarıyla.unutmamalıyızki muhtaç olduğmuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.kendimizi iyi eğitip bazı şeylerin farkında olmalıyız haksızlık karşısında sessiz kalan dilsiz şeytandır.
İyi günler dilerim..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 07:41
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2018