Forum TR

Forum TR (https://www.frmtr.com/)
-   Hukuk (https://www.frmtr.com/hukuk/)
-   -   Haneye Tecavüz !!! :( (https://www.frmtr.com/hukuk/4373602-haneye-tecavuz.html)

CooLOrc 02-01-12 17:17

Haneye Tecavüz !!! :(
 
ArkadaşLar lise 1.sınıf öğrencisiyim sınıfta cıkan bı tartısma yuzunedn kızlar cocugun bırını mudur yardımcısına sıkayet edıyorlar bu cocukta kızları tehtıd edıyor sızı dövucez falan dıye okuLun önunde toplanıyolar 12 - 15 kişi bende karşıdayım bu cocuklarla aynı sınıftayım.mudur yardımcımız kapıya cıkıp dağılın dıyor.Ben orda 5 - 10 dk durduktan sonra bunların yanna gıdıyorum selam verdim sonra mudr yardımcısı arabayla kızı evıne bırakıyor kızın evı hemen okulun karsısında bunlarda zıllerıne basıp kufur edıyorlar 5dk sonra kızın babası cıkıyo kovalıyo bende tabi can havliyle kacıyorum cunku benım pesımden kosuyor babası.
kızda benı göruyor pencereden.Daha sonra babasıyla konusuyolar olayı kapatır gıbı olup dagılıyolar bende yanlarındayım tabi.
ertesi gün kızın babası polıse sıkayet edıyor benımde ısmım gecıyor
kızla hıc bır tartısma kavga . hakaret kufur vb gibi durumum yok aram ıyı deıL ama yınede öyle şeyler yok.ailemınde haberı var okula gıdp hocalarımla konusmuslar.babası sıkayetcı oldu demısler
sizce ne oLucak arkadaşlar yasım 16 poLis vb durumları ne oLur?

Karaşın 02-01-12 17:59

C: Haneye Tecavüz !!! :(
 
bişey olmaz merak etme :)

CooLOrc 02-01-12 18:18

C: Haneye Tecavüz !!! :(
 
Çok Teşekkürler birazda oLsa içime su serptiniz :)
benim ailem benım yuzumden başı önde yürümeyi haketmicek kadar iyi bir aile onları uzmek ıstemıyorum tekrardan tesekkurler inş bişey olmaz :(

Irreplaceable~ 02-01-12 18:29

C: Haneye Tecavüz !!! :(
 
Haneye tecavüz demek kişinin evine veya iş yerine tecavüz demektir. Yani kişinin kendisine ait kapalı bir mekanda olması gerekir. Bundan dolayı pek bir ceza alacağını sanmıyorum. İçin rahat olsun :).

CooLOrc 02-01-12 18:36

C: Haneye Tecavüz !!! :(
 
Anladım peki bir şey sorucam mahkemelik bi durum olmaz değilmi? veya polis ifade falan gibisinden. ?


Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 14:53
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)