Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 09-11-11, 19:53 #1
gsLee1 gsLee1 çevrimdışı
Varsayılan GTA:IV Gizemler Ve Süpriz Yumurtalar...1) Happiness Island'daki Mutluluk Heykeli'nin içine girdiğinizde orada atan bir kalp göreceksiniz. Buna kısacası "şehrin kalbi" deniliyor. Buraya sadece helikopter ile ulaşılabiliyor. Daha sonra ise heykelin içindeki merdiven sayesinde kalbin yanına gidebiliyorsunuz. Kalbe ateş etseniz dahi hareket atmaya devam ediyor. Ayrıca GTA The Ballad of Gay Tony oyununda çok fazla içki içerseniz restgele bir yere gönderilebiliyorsunuz. Buranın şehrin kalbi olma ihtimali var.


2)Algonquin şehrindeki Middle Park'ta tuhaf bir göl şekli var. Bu haritadan bakıldığunda ya da helikopterdeyken farkedilebilir.


3)Firefly Projects bölgesindeki çocuk parkında iki adet salıncak var. Eğer salıncakların herhangi birinin demirine arabayla yaklaşırsanız sizi havaya fırlatıyor. Bunun, oyunun bir fizik hatası olduğu düşünülmekte. Hazırladığım video ve salıncağın yeri aşağıda mevcut:


4)Mr.Tasty adlı aracı kullanırken kornaya bastığınızda şarkı çalar. Bu şarkılardan birisi GTA IV'ün tema şarkısı.


5)Brucie'nin bir görevi olan "East as Can Be" görevinde eğer Brucie'nin karnına bakarsanız "Anne" yazan bir dövmesi olduğunu görürsünüz

6)Tüm [email protected] internet kafelerdeki kasiyer masasının arkasında ve bazı araba galerilerinde Kakagawa Power Ultra 3000 fotokopi makinesinin ekranında şunlar yazar:ERROR Unleash ninja guru lol. Bu sadece bir Sniper Rifle sayesinde görülebilir.


7)Brucie ile bir helikoptere biner veya helikopter turuna giderseniz helikopterin kokpiti içinde sinir bozucu bir mesaj var: Bu helikopter düşebilir ama umrumuzda değil. Yardım için uçus klavuzuna bakın.


8)Multiplayer modundayken kayıt evlerindeki tüm TV'lerde harita olmadan oyunun menüsünü görebilirsiniz.

9)Rastgele durumlarda, ambulansdakilere ateş ederseniz siren sesi gitse bile ışıkları yanmaya devam eder.


10)Johnny Klebitz ve Luis Lopes, oyunun iki bölümünde öldürülebilir.


11)Museum Piece gürevinde Johnny'e yakın olursanız onu vurabilrsiniz.(Bu durumda görev başarısız sayılır)

12)Three Leaf Clover görevi sırasında polislerden kaçıp bankanın zeminine bakarsanız soygunun rehinelerini görebilirsiniz. Onlardan birisi Luis Lopez ve sizi öldürebilir. Resmi PS3'den çektiğim için biraz bulanık.


13)Diamonds are a Girl's Best Friend görevinde Luis ve Gracie'yi onlar bottayken acele ederseniz vurabilirsiniz.(Ama bu kurallara aykırıdır)

1)Alderney şehrindeki Westdyke bölgesindeki kirli yolların sonunda, yıkık konakların arasına bakarsanız nadiren Sultan RS görebilirsiniz. Bu aracı oyunda bulmanın tek yoludur.(Brucie'nin yarışlarında da var.) Sultan RS'yi alıp yola çıkarsanız sokaklarda çoğalabilir. İşte SultanRS: ve Bulunduğu yer.


2)Herhangi bir striptiz kulübe gidin ve striptizci ile biraz zaman geçirin. daha sonra çetelerin olduğu yere gidin. Onlar size vuracaklar. Siz de onlara vurun, kaçacaklar. Ayrıca size zarar vermeye çalışan sürücüleri de kaçacaklar. Bu geçici bir etkiye sahip. İlginç

3)Happiness Island'ın batı bölümünde karşınıza restgele bir araba çıkabilir. Bu olağanüstü bir durum çünkü araba ancak bir yük gemisi ile oraya getirilebilir.Ben hiç rastlamadım.
1)Oyundaki bazı grafitilerde(duvar yazılarında) eski GTA oyunlarının kahramanlarının adlarına rastlamanız mümkün.(Claude, Tommy, CJ, Toni ve Victor Vance)Bunların içinden sadece V.Vance öldü olarak biliniyor. Ayrıca grafiti GTA IV için ayrı bir tasarım. Serinin hayranları için küçük bir şaka olarak hazırlanmış. Ancak bu hiçbir şeyi ifade etmiyor sadece eski oyunlara bir gönderi.


2)Alderney şehrinde Sprunk firmasının üretim tesisi var.Vice City, San Andreas ve Manhunt oyunlarında da Sprunk firması yer almıştı. GTA 4'de ise yepyeni bir görünüme kavuştu. Ayrıca Sprunk, "Sprite" ve "Spunk" kelimelerinin karışımı olabilir.


3)Oyundaki TV şovlarından birisi The Venturas Poker Challenge. Hatırlarsanız Las Venturas GTA San Andreas oyununda kumarhaneleriyle ünlüydü


4)Algonquin şehrindeki Star Juncion bölgesinde Love Fist'e ait işaretler bulunuyor. Love Fist ilk önce GTA Vice City'de karşımıza çıkmıştı. Ayrıca GTA San Andreas ve GTA Liberty City Stories oyunlarında da yer almıştı.


5)Bohan şehrindeki apartmanda kahve masasının yanında ve yatağın önünde, yerde CDler bulunuyor. Bunlar San Andreas'daki OG Loc'a ait. Bunu görmek için sniper ile zoom yapabilirsiniz. Ayrıca Madd Dogg ile ilgili şeyler de bulunmakta. TBOGT'de bulduğum Madd Dogg'a ait CD:


6)Broker'da Mr. Wong's Launderette denilen bir dükkan var. Bu dükkan GTA 3'de de bulunuyordu. GTA 3'deki ve GTA IV&EFLC'deki hali aşağıda:


7)Playboy X'i öldürdükten sonra onun evine gidin. Orada GTA 3'ün ana karakteri olan Claude'un kıyafetlerine benzeyen kıyafetler var. Bunlar giyilebilir. Resmi PS3'den çektim...


8)GTA 4'de "Gruppe 6" adında güvenlik aracı var.(GTA 3 ve Vice City'de de vardı.) Aklınıza kötü şeyler gelmesin bu sadece Türkçe'de "Grup 6" ve İngilizce'de "Group 6" anlamına geliyor. Ama Grup Seks olarak okunuyor.


9)Oyundaki barlarda Vice City karpostalları var. Ayrıca Francais Havaalanı yakınında da Vice City için uçak bileti reklamı var.

10)Cep telefonundaki "Pager" zil sesi GTA 3'deki zil sesidir.


11)Happines Island girişinde eski GTA karakterlerine ait fotoğraf galerisi var. Ayrıca bu Algonquin'deki Libertonian önünde de yer almakta.


12)Broker'daki RON benzin istasyonu yakınlarında GTA 3 devri karakterlerinin grafitisi var. Grafitilerde GTA 3 karakterleri, Vice City kapak kızı ve CJ yer alıyor:
13)GTA Chinatown Wars'da South Bohan'daki evimizde GTA 3 devrine ait izler var.

14)İnternet kafedeki Vipluxuryringtones.com sitesinde GTA Liberty City Stories'deki Lips 106 radyosunun mp3 müzikleri var.
1)Weazel adındaki TV programı diğer bir Rockstar Games oyunu olan Red Dead Revolver'de bulunmaktadır.

2)Broker'daki lunaparkta Manhunt oyunundaki gibi mavi/mor Hippo Statues vardır.

3)Yourmexicandoctor.com sitesinde Manhunt 2'deki iki ilaç var.(Hingmyralgan ve H4PP1) Bunlar satılık olarak görünüyor. Adamın tipe bak ya.
1)Libert City'deki bowling salonundaki pinlerin üzerinde Rockstar logosu var.


2)Cluckin Bell restoranının yakınlarında bir tavuk ve bir dövüşçü resmi yer alıyor.Bunun film yıldızı ve dövüş sanatçısı olan Chuck Norris'e gönderme olduğu düşünülüyor.


3)Bohan'daki evimizde TV yakınında kitaplar var. Bu kitaplardan birisi Chuck Norris tarafından yazılmıştır. Yine Chunck Norris'e gönderme yapılmıştır.

4)GTA 4'deki Weekend at Florian's görevi Weekend at Bernie's adlı komedi filmine bir göndermedir.


5)GTA 4'deki I Need Your Clothes, Your Boots and Your Motorcycle görevi Terminator 2: Judgment Day filminden esinlenilerek yapılmıştır.

6)Algonquin'deki doğudan batıya doğru olan(yatay) sokaklar alfabetik olarak isimlendrilmiştir; Amethyst, Barium, Calcium, Diamond, Emerald, Feldspar, Garnet, Hematite, Iron, Jade, Kunzite, Lorimar, Manganese, Nickel, Obsidian, Pyrite, Quartz, Ruby, Silicon, Topaz, Uranium, Vauxite, Wardite, Xenotime. Ayrıca dikkat ederseniz bunlar element adıdır. (En çok ilgimi çeken bu madde oldu. )

7)Algonquin'deki kuzey-güney(dikey) sokakların adları da alfabetiktir;Albany, Bismarck, Columbus, Denver, Exeter, Frankfort, Galveston. Denver ve Exeter

8)Bohan'daki birçok sokak ismi cezaevi adlarını taşıyor;Leavenworth Ave, Alcatraz Ave, Sing Sing Ave, Guantanamo Ave, Attica Ave, San Quentin Ave, Folsom Way, Rykers Ave ve Joliet Street.

9)Güney Alderney'deki sokak isimleri ise askeri terimleri yansıtıyor;Musketeer, Grenadier, Chariot, Phalanx vb.

10)Broker'daki Kuzey-Güney yolları yerli Amerikan kabilelerinden esinlenerek adlandırılmıştır;Iroquois, Oneida, Mohawk, Onondaga vb.

11)Rockstar çizgifilm kahramanlırını da sokak isimlerinde kullanmıştır.

12)Alderney'deki bazı caddeler mezhep liderlerinin isimlerinin almıştır;Hubbard St., applewhite St., Koresh Square

13)Bazı caddeler silahların adını aldı;Jackhammer, Plumbbob, Tinderbox.
14)Bazı caddeler gıdaların adını aldılar;Onion, Asparagus, Chive.
15)Bazı caddeler böceklerin asını aldılar;Caterpillar, Worm, Butterfly.
16)Bazı caddeler sömürge yerlerinin adlarını aldılar;Yorktown, Delaware.
17)Bazı caddeler tanınmış isimleri aldılar;Harrison, Hancock, Livingston.
18)Bazı caddeler mucitlerin adını aldılar;Edison, Schneider, Moog, Drebbel, Farnsworth, Cockerell.
19)Bazı caddeler Amerikan şehirlerinin adlarını aldılar;Columbus, Huntington, Denver

20)Clean Gataway görevi başında Vlad "Hey! I'm walking here!" yani "Hey! Burada yürüyorum!" diyerek Midnight Cowboy filmini anımsattı.

21)Meadows Hills'de denize giden merdivende 'Banksy-esque' tarzı bir grafiti var.(mış )

22)Liberty Tree gazetesinde mitlerle ilgili makale var. Bu San Andreas'daki mitlere bir atıf olabilir.

23)Liberty Tree'nin internet sitesinde(Libertytreeonline.com) Bir uçakta 212 tane yolcu olduğunu gösteriliyor. New York'un alan kodu da 212.


24)Dukes şehrindeki Willis'de Al's Furniture adında bir dükkan bulunuyor. Bu mobilya dükkanının gerçekteki sahibi İtalyan-Amerikan bir gangster Al Capone'dir.

25)Bir çok sokak duvarında "Cope" dünyaca ünlü bir grafiti sanatçısıdır yazıyor.
1)Bowling salonundaki bir pin çizimi cinsel bir organa benziyor.


2)Oyunda "Dusche Gold" adlı bir biraz var. Bu çevrildiğinde "Altın Duş" anlamına gelir.

3)AutoEroticar'ın logosu cinsel bir organa benziyor. (Adından da belli zaten ne olduğu )


4)69 sayısı yine önceki oyunlardaki gibi GTA 4'de de karşımıza çıkıyor. Bu cinsel pozisyonları anımsatmak için konulmuş olabilir.


5)Middle Park'ta erkek genital bölgesine benzeyen bir heykel var. (Ben benzetemedim pek )


6)Yüksekten golf derslerine bakarsanız onların penise benzediğini anlayabilirsiniz. (Bunu da benzetemedim)1)Nico Bellic'in Broker'daki evinin yanında bir dükkan var. Tabeleasına biraz uzaktan bakarsanız 24 saat açık yazıyor ama yakınına gelirseniz farklı bir şey yazıyor. Hatırlarsanız buna benzer bir şey GTA 3'de de vardı.


2)Yine Broker'daki ilginç bir reklam.


3)GTA 3 devri karakterlerinin grafitisinin olduğu yerde bir merdiven var. Buradan yukarı çıkarsanız bir can yeleğine rastlamanız mümkün.


4)Havaalanının önünde Los Santos ve Las Venturas'a ait tabelalar görebilirsiniz. Sanırsam Los Santos daha uzak.


5)Broker'daki lunaparkta Las Venturas'daki tavuğa benzeyen bir tavuk bulunuyor fakat bu onun gibi hareket etmiyor.


6)Yine lunaparkın yan tarafında bir karting pisti bulunuyor ama karting aracı yok.


7)Bu direkte ise okul otobüsü için durmamız gerektiğini söylüyor.(Oyunda okul otobüsü varmıydı ya? )


8)TLaD'ın son görevinde Clubhouse yanıyor. Oyunu bitirdikten sonra Clubhouse'nin etrafında dolaşırken aşağıdaki ilginç tabloyla karşılaştım.


9)Algonquin'deki yüksek bir binanın üzerine asansör yardımı ile çıkmak mümkün. Nasıl mı?10)Broker ya da Dukes'deki (hep karıştırıyorum ) bir hastanenin içinde bir bilgisayar gördüm. İşte o bilgisayar.


11)1666 da neyin nesi? Kapı numarası mı yoksa yıl mı?


12)Luis'in televizyonu bozulmuş. Yazık.

- Ana görevleri tamamlayın.(The Cousins Bellic vb.)
-Little Jacob için 10 tane uyuşturucu teslimatını tamamlayın.
- Brucie'nin 9 tane yarışından herhangi birini en az 1 kez kazanın.
- Brucie için 10 tane Exotic Exports görevini tamamlayın.
- 9 tane Fixers Assassinations görevinin hepsini yapın.
- Stevie için 30 tane araba hırsızlığını tamamlayın.
- Brucie'nin, Little Jacob'un ve McReary'nin özel yeteneğini açın..
- Brucie'nin, McReary'nin ve Little Jacob'un bütün etkinliklerini yapın.
- Bilardoda veya dartta bilgisayarı ya da arkadaşınızı mağlup edin.
- Bowlingde bilgisayarı veya arkadaşınızı full gamede mağlup edin.
- QUB3D oyun makinesinde en yüksek puanı elde edin.
- Tüm yan karakter görevlerini yapın.(Jeff, Ivan vb.)
- Polis bilgisayarındaki Most Wanted görevlerini tamamlayın.
- Polis bilgisayarındaki 20 tane vigilante görevini yapın.
- 200 güvercini öldürün.
- 50 tane shunt jumps ı tamamlayın.

The Lost and Damned için:
- Hikayedeki 23 görevi tamamlayın.(Clean And Serene vb.)
- 25 tane Gang War yan görevini tamamlayın.
- 12 tane motosiklet yarışı yan görevini tamamlayın.
- 50 tane martıyı yok edin.
- 2 tane yan karakteri bulun.
- Stubbs'ın 5 görevini tamamlayın.
- Karşıdakini bilek güreşinde, bilardoda, dartta ve hava hokeyinde mağlup edin.
- Terry veya Clay ile hava hokeyi, dart, bilardo,show,strip klüp, yemek yeme etkinliklerini yapın.
Brian Meech (3 görev)
Real Badman (1 görev)
Mel (1 görev)
Ilyena Faustin (1 görev)
Hossan Ramzy (1 görev)
Sara (2 görev)
Pathos (2 görev)
Marnie Allen (2 görev)
Eddie Low (2 görev)
Gracie Ancelotti (1 görev)


Dave Grossman(1 görev)
Malc(2 görev)


Margot (2 görev)
Daisie(1 görev)
Arnaud(2 görev)

Chinatown Wars
Alonso
Cherie
Giorgio (2 görev)
Guy
Marcy (2 görev)
Selma (2 görev)
Tommy (2 görev)
Wilhelm (3 görev)
482-555-0100 ==> yedek can,can yeleği,araba tamiri, gelişmiş silahlar ==> Cleaned the Mean Streets achievement/trophy engellenir.
362-555-0100 ==> yedek can,can yeleği,araba tamiri ==> Cleaned the Mean Steets
486-555-0100 ==> Gelişmiş silah seti;Baseball Bat, Combat Pistol, Combat Shotgun, SMG, Carbine Rifle, Combat Sniper, ve Rocket Launcher
486-555-0150 ==> Temel silah seti;Knife, Pistol, Pump Shotgun, Micro SMG, Assault Rifle, Combat Sniper, Molotov Cocktail, ve Rocket Launcher
468-555-0100 ==> sırasıyla hava değişimi
267-555-0100 ==> aranma seviyesi silinir ==> Walk Free, One Man Army
267-555-0150 ==> 1 tane aranma yıldızı ekler
227-555-0100 ==> FIB Buffalo
227-555-0142 ==> Cognoscenti
227-555-0175 ==> Comet
938-555-0100 ==> Jetmax
359-555-0100 ==> Annihilator ==> Walk Free, One Man Army
227-555-0168 ==> Super GT
625-555-0100 ==> NRG 900
625-555-0150 ==> Sanchez
227-555-0147 ==> Turismo


245-555-0100 ==> Innovation
245-555-0125 ==> Double T Custom
245-555-0150 ==> Hexer
245-555-0199 ==> Hakuchou Custom
826-555-0100 ==> Slamvan
826-555-0150 ==> Gang Burrito


227-555-9666 ==> Bullet GT
272-555-8265 ==> APC
276-555-2666 ==> Luis'in yumrukları vurduğu yeri patlatır
359-555-2899 ==> Buzzard
359-555-7272 ==> Paraşüt
486-555-2526 ==> Patlayıcı Sniper mermisi
625-555-0200 ==> Akuma
625-555-3273 ==> Vader
938-555-0150 ==> Floater
486-555-0100 ==> TBoGT gelişmiş silahları


San Juan Sounds; Tarz:Latin, DJaddy Yankee, Eskiden:Radio Espantoso(GTA VC)
Calle 13 - "Atrévete-te-te" (2006)
Daddy Yankee - "Impacto" (2007)
Hector El Father - "Maldades" (2006)
Voltio feat. Jowell & Randy - "Pónmela" (2007)
Don Omar - "Salio El Sol" (2006)
Wisin & Yandel - "Sexy Movimiento" (2007)
Tito el Bambino - "Siente El Boom (Remix)" (2007)
Angel y Khriz - "Ven Báilalo" (2004)

Electrochoc; Tarz:Electro, house DJ:François K, Eskiden:MSX FM, RISE FM(GTA 3 ve LCS), SF-UR(GTA SA) Fresh FM(GTA VCS) Wildstyle(GTA VC) Deadmau5(GTA C.T.Wars)
Padded Cell - "Signal Failure" (2005)
Black Devil Disco Club - "The Devil In Us (Dub)" (2006)
One + One - "No Pressure (Deadmau5 Remix)" (2007)
Alex Gopher - "Brain Leech (Bugged Mind remix)" (2006)
K.I.M. - "B.T.T.T.T.R.Y. (Bag Raiders Remix)" (2007)
Simian Mobile Disco - "Tits and Acid" (2006)
Nitzer Ebb - "Let Your Body Learn" (1986)
Kavinsky - "Testarossa Autodrive (SebastiAn Remix)" (2007)
Chris Lake vs. Deadmau5 - "I Thought Inside Out (Original Mix)" (2007)
Boys Noize - "& Down" (2007)
Justice - "Waters of Nazareth" (2005)
Killing Joke - "Turn to Red" (1979)
Playgroup - "Make It Happen"(2000)
Liquid Liquid – "Optimo" (1983)

Özellikleri:Niko'nun Algonquin'deki evinde çalar.

Vladivostok Tarz:Russian Music DJ:Ruslana Lyzhychko
Ruslana - "Wild Dances" Ukranian FM Version (2004)
Kino - "Группа крови" [Gruppa Krovi / Blood Type] (1988)
Marakesh - "Ждать" [Zhdat / To Wait] (2006)
Zveri - "Квартира" [Kvartira / The Flat] (2006)
Seryoga - "King Ring" (2005)
Seryoga - "Liberty City: The Invasion" [Вторжение] (2008)
Splean - "Линия жизни" [Liniya Zhizni / Lifeline] (1994 or later)
Basta - "Мама" [Mama] (1997 or later)
Leningrad - "Никого не жалко" [Nikogo ne Zhalko / A Pity for No One] (1999 or later)
Ranetki Girls - "О тебе" [O Tebe / About You] (2006)
Dolphin - "РЭП" [Rap] (2008)
Glukoza - "Швайне" [Schweine / Pigs in German] (2005)
Oleg Kvasha - "Зеленоглазое такси" Club Remix [Zelenoglazoe Taksi / Green Eyed Taxi] (2007)

The Beat 102.7 Tarz:hip hop Dj:Green Lantern ve Mister Cee Eskiden:Game FM(GTA 3), Wildstyle(GTA VC) Playback FM ve Radio Los Santos(GTA SA),Liberty Jam Fm(GTA LCS) Fresh 105 FM(VCS)
Styles P - "What's the Problem" (2008)
Uncle Murda - "Anybody Can Get It" (2008)
Qadir - "Nickname" (2008)
Busta Rhymes - "Where's My Money" (2008)
Maino - "Getaway Driver" (2008) (Note: a freestyle session starts during the intermission after this song)
Red Cafe - "Stick'm" (2008)
Tru Life - "Wet 'Em Up" (2008)
Johnny Polygon - "Price on Your Head" (2008)
Swizz Beatz - "Top Down" (2008)
Nas - "War Is Necessary" (2008)
Kanye West feat. Dwele - "Flashing Lights" (2007)
Joell Ortiz feat. Jadakiss & Saigon - "Hip Hop (Remix)" (2008)
Fat Joe feat. Lil Wayne - "*****house" (2008)
Mobb Deep feat. Havoc & Prodigy from H.N.I.C. Part 2 Sessions - "Dirty New Yorker D" (2008)
Ghostface Killah feat. Kid Capri - "We Celebrate" (2007)
Styles P feat. Sheek Louch & Jadakiss - "Blow Your Mind (Remix)" (2008)
Papoose - "Stylin'" (2008)

Hayranları:Patrick McReary(4), Dwayne Forge(4), Trey Stewart(4), Brucie Kibbutz(4 ve TBoGT), Bobby Jefferson(4)

Radio Broker Tarz: Alternatif Rock Dj:Juliette Lewis
The Boggs - "Arm in Arm (Shy Child Mix)" (2008)
Cheeseburger - "Cocaine" (2005)
Get Shakes - "Disneyland, Pt 1" (2007)
LCD Soundsystem - "Get Innocuous" (2007)
The Prairie Cartel - "Homicide" (2008)
Juliette & The Licks - "Inside the Cage (David Gilmour Girls remix)" (2008)
Unkle feat. The Duke Spirit - "Mayday" (2007)
The Rapture - "No Sex for Ben" (2008)
Tom Vek - "One Horse Race" (2005)
Teenager - "Pony" (2006)
Les Savy Fav - "Raging in the Plague Age" (2007)
White Light Parade - "Riot in the City" (2007)
Billboard Advertisement.
Added by Loadingue
Deluka - "Sleep is Impossible" (2007)
The Black Keys - "Strange Times" (2008)
The Pistolas - "Take it With a Kiss"
Ralph Myerz - "The Teacher" (2006)
Greenskeepers - "Vagabond" (2008)
Whitey - "Wrap it Up" (2006)
!!! - "Yadnus (Still Going to the Roadhouse mix)" (2007)

Liberty Rock Radio Tarz:Klasik Rock DJ:Iggy Pop
The Smashing Pumpkins - "1979" (1995)
Steve Marriott's Scrubbers - "Cocaine" (1996)
Hello - "New York Groove" (1975)
Godley & Creme - "Cry" (1985)
The Sisters of Mercy - "Dominion/Mother Russia" (1988)
Stevie Nicks - "Edge of Seventeen" (1981)
Electric Light Orchestra - "Evil Woman" (1975)
Advertisement.
Added by Loadingue
David Bowie - "Fascination" (1975)
Q Lazzarus - "Goodbye Horses" (1988)
Black Sabbath - "Heaven and Hell" (1980)
Bob Seger & The Silver Bullet Band - "Her Strut" (1980)
The Stooges - "I Wanna Be Your Dog" (1969)
Thin Lizzy - "Jailbreak" (1976)
Genesis - "Mama" (1983)
Queen - "One Vision" (1985)
The Black Crowes - "Remedy" (1992)
Joe Walsh - "Rocky Mountain Way" (1973)
The Who - "The Seeker" (1970)
Elton John - "Street Kids" (1975)
Heart - "Straight On" (1978)
ZZ Top - "Thug" (1983)
R.E.M. - "Turn You Inside-Out" (1988)

Özellikleri:Patrick McReary'nin favori radyosu. Broker Kayıt evinde, Burger Shot'ta ve Cluckin' Bell'de çalar.

LCHC (Liberty City Hardcore) Tarz:Hardcore DJ:Jimmy Gestapo
Murphy's Law - "A Day in the Life" (1986)
Maximum Penalty - "All Your Boyz" (2006)
Underdog - "Back to Back" (1989)
Leeway - "Enforcer" (1988)
Sick of It All - "Injustice System" (1989)
Cro-Mags - "It's the Limit" (1985)
Sheer Terror - "Just Can't Hate Enough" (1989)
Bad Brains - "Right Brigade" (1982)
Killing Time - "Tell Tale" (1989)
Agnostic Front - "Victim in Pain" (1984)

K109 The Studio Tarzisko DJ:Karl Lagerfeld Eskiden:Fever 105(GTA VC) Paradise FM(GTA VC)
Electrik Funk - "On a Journey" (1982)
Don Ray - "Standing in the Rain" (1978)
Cerrone - "Supernature" (1977)
Peter Brown - "Burning Love Breakdown" (1977)
Tamiko Jones - "Can't Live Without Your Love" (1979)
Gino Soccio - "Dancer" (1979)
Suzy Q - "Get On Up and Do It Again" (1981)
Rainbow Brown - "Till You Surrender" (1981)
Harry Thumann - "Underwater" (1979)
Skatt Brothers - "Walk the Night" (1980)


IF99 International Funk Tarz:Korku DJ:Femi Kuti Eskiden:Bounce FM(GTA SA), Radio Espantoso(GTA VC)
Fela Kuti - "Sorrow, Tears & Blood" (1977)
Femi Kuti - "Truth Don Die" (1998)
Fela Kuti - "Zombie" (1977)
Lonnie Liston Smith - "A Chance for Peace" (1975)
War - "Galaxy" (1977)
The O'Jays - "Give the People What They Want" (1975)
Gil Scott-Heron - "Home Is Where the Hatred Is" (1971)
The Meters - "Just Kissed My Baby" (1974)
Mandrill - "Livin' It Up" (1975)
Manu Dibango - "New Bell" (1972)
Creative Source - "Who Is He And What Is He To You" (1974)
Hummingbird - "You Can't Hide Love" (1977)

Özellikleri: Bohan kayıtevinde çalar.

The Classics 104.1 Tarz:Klasik Hip Hop DJ:Premier Eskiden:Playback FM, Radio Los Santos(GTA SA) Game Fm(GTA 3) Wildstyle(GTA VC) Rresh 105 FM(GTA VCS) Liberty Jam Fm(GTA LCS)
Group Home - "Supa Star" (1995)
Brand Nubian - "All for One" (1990)
Special Ed - "I Got It Made" (1989)
Jeru the Damaja - "D. Original" (1994)
Marley Marl feat. Craig G - "Droppin' Science" (1988)
MC Lyte - "Cha Cha Cha" (1989)
Audio 2 - "Top Billin'" (1987)
Stetsasonic - "Go Stetsa" (1986)
T La Rock & Jazzy Jay - "It's Yours" (1984)
Gang Starr - "Who's Gonna Take the Weight?" (1991)
Main Source feat. Nas, Joe Fatal & Akinyele - "Live at the Barbeque" (1991)

Fusion FM Tarz:Jazz DJ:Roy Ayers Eskiden:Vice City for Lovers(GTA VCS)
David McCallum - "The Edge" (1967)
Gong - "Heavy Tune" (1978)
Roy Ayers - "Funk in the Hole" (2005)
David Axelrod - "Holy Thursday" (1968)
Grover Washington Jr - "Knucklehead" (1975)
Aleksander Maliszewski - "Pokusa"
Ryo Kawasaki - "Raisins" (1976)
Marc Moulin - "Stomp" (1974)
Billy Cobham - "Stratus" (1973)
Tom Scott & The L.A. Express - "Sneakin' in the Back" (1974)

JNR(Jazz Nation Radio 108.5) Tarz:Klasik Jazz DJ:Roy Haynes Eskiden:Radio Espantoso(GTA VC)
Count Basie - "April in Paris" (1955)
Chet Baker - "Let's Get Lost" (1964)
John Coltrane - "Giant Steps" (1960)
Art Blakey and The Jazz Messengers - "Moanin'" (1958)
Miles Davis - "Move" (1958)
Charlie Parker - "Night and Day" (1957)
Roy Haynes - "Snap *****le" (1962)
Sonny Rollins - "St. Thomas" (1956)
Dizzy Gillespie - "Whisper Not (Big Band)" (1957)
Duke Ellington - "Take The 'A' Train" (1941)

The Journey Tarz:Ambient DJ: Yok
Global Communication - "5:23 (Maiden Voyage)" (1994)
Terry Riley - "A Rainbow in Curved Air" (1967)
Steve Roach - "Arrival" (1986)
Michael Shrieve - "Communique 'Approach Spiral'" (1984)
Jean Michel Jarre - "Oxygène, Pt 4" (1976)
Philip Glass - "Pruit Igoe" (1983)
Tangerine Dream - "Remote Viewing" (1981)
Aphex Twin - "Z Twig" (1994)
Ray Lynch - "The Oh of Pleasure" (1984)

Massive B Soundsystem 96.9 Tarz:Reggae DJ:Bobby Konders
Burro Banton - "Badder Den Dem" (2007)
Choppa Chop - "Set It Off" (2007)
Mavado - "Real McKoy with a Full Clip" (2007)
Jabba - "Raise It Up" (2007)
Bunji Garlin - "Brrrt" (2006)
Richie Spice - "Youth Dem Cold" (2007)
Chuck Fenda - "All About Da Weed" (2008)
Chezidek - "Call Pon Dem" (2006)
Mavado - "Last Night" (2007)
Spragga Benz - "Da Order"
Bounty Killer - "Bullet Proof Skin" (2007)
Shaggy - "Church Heathen" (2007)
Munga - "No Fraid A" (2008)
Buju Banton - "Driver" (2008)

Özellikleri:Little Jacob'un sevdiği bir radyo.

Tuff Gong Radio Tarz :Reggae DJ:Carl Bradshaw
Stephen Marley - "Chase Dem" (2005)
Bob Marley and the Wailers - "Concrete Jungle" (The Unreleased Original Jamaican Version) (1973)
Bob Marley and the Wailers - "Pimper's Paradise" (1980)
Bob Marley and the Wailers - "Rat Race" (1975)
Bob Marley and the Wailers - "Rebel Music (3 O'Clock Ro****)" (1978)
Bob Marley and the Wailers - "Satisfy My Soul" (1978)
Bob Marley and the Wailers - "So Much Trouble In The World" (1979)
Damian Marley - "Stand Up Jamrock" (2005)
Bob Marley and the Wailers - "Wake Up & Live (Parts 1 & 2)" (1979)

Özellikleri:GTA 4'deki eski adı "Babylon" du. Little Jacob'un favori radyosu. Michelle bu radyoyu sevmiyor.


The Vibe 98.8 Tarz:R&B DJ:Vaughn Harper
Ne-Yo - "Because of You" (2007)
R. Kelly - "Bump n' Grind" (1994)
Mtume - "C.O.D. (I'll Deliver)" (1984)
Alexander O'Neal - "Criticize" (1987)
RAMP - "Daylight" (1977)
The Isley Brothers - "Footsteps in the Dark" (1977)
Jodeci - "Freek'n You" (1995)
Lloyd - "Get It Shawty" (2007)
Jill Scott - "Golden" (2004)
Loose Ends - "Hangin' on a String (Contemplating)" (1985)
Freddie Jackson - "Have You Ever Loved Somebody" (1986)
Dru Hill - "In My Bed" (So So Def remix) (1996)
Marvin Gaye - "Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)" (1971)
Minnie Riperton - "Inside My Love" (1975)
Barry White - "It's Only Love Doing its Thing" (1978)
C.J. - "I Want You" (2008)
The SOS Band - "Just Be Good to Me" (1983)
Ginuwine - "Pony" (1996)
Raheem DeVaughn - "You" (2006)

Özellikleri:Roman Bellic ve Kate McReary'nin favori radyosu.

Episodes From Libert City Radyo İstasyonları:


San Juan Sound DJ:Henry Santos Jeter
Ivy Queen - "Dime" (2004)
Aventura - "El Desprecio" (2009)
Fulanito - "Guallando" (1997)
Tego Calderón (feat. Oscar D'León) - "Llora, Llora" (2006)
Wisin & Yandel (feat. DJ Nesty) - "Me Estás Tentando" (2008)
Angel y Khriz (feat. Gocho & John Eric) - "Na De Na" (2008)
Elvis Crespo - "Suavemente" (1998)
Don Omar - "Virtual Diva" (2009)

Özellikleri:Luis'in evinde çalar.


Electrochoc DJ:Crookers
Major Lazer (feat. Leftside & Supahype) - "Jump Up" (2009)
Daniel Haaksman (feat. MC Miltinho) - "Kid Conga" (2009)
Boy 8-Bit - "A City Under Siege" (2009)
Crookers (feat. Kardinal Offishall & Carla-Marie) - "Put Your Hands on Me (A Capella)" (2009)
The Chemical Brothers - "Nude Night" (2003)
Crookers (feat. Solo) - "Bad Men" (2009)
Miike Snow - "Animal (A Capella)" (2009)
Jahcoozi - "Watching You (Oliver $ Remix)" (2009)
Crookers (feat. Nic Sarno) - "Boxer" (2009)
SonicC - "Stickin" (2009)
Black Noise - "Knock You Out (Andy George Remix)" (2009)
Mixhell (feat. Jen Lasher & Oh Snap) - "Boom Da (Crookers Mix)" (2009)
Crookers (feat. Kelis) - "No Security" (2009)

Özelikleri:Masionette 9'da çalar. TBoGT'nin final görevinde "No Security" şarkısı çalar.

Vladivostok Tarz:Hause, dance DJ:Paul Martin
David Morales feat. Lea-Lorien - "How Would U Feel" (2004)
Steve Mac - "Lovin' You More" (Freemasons Vocal Club Mix) (2005)
Sucker DJs - "Salvation" (eSQUIRE Mix) (2008)
Stonebridge (feat. Therese) - "Put 'Em High" (JJ's Club Mix) (2004)
Marly - "You Never Know" (Morjac Extended Mix) (2004)
Shape: UK - "Lola's Theme" (2003)
Freemasons feat. Amanda Wilson - "Love on My Mind" (2005)
Soulsearcher - "Can't Get Enough" (1998)
Michael Gray - "The Weekend" (2004)
Jonathan Peters feat. Maya Azucena - "Music" (2005)
J Majik & Wickaman - "Crazy World" (Fonzerelli Mix) (2008)
Booty Luv - "Boogie 2Nite" (Seamus Haji Big Love Mix) (2006)
Hook n Sling - "The Best Thing" (2008)
Eric Prydz - "Pjanoo" (Club Mix) (2008)
David Guetta feat. Kelly Rowland - "When Love Takes Over" (2009)

Özellikleri:Bahama Mamas'da çalar.

The Beat 102.7 DJ:Funkmaster Flex ve Statik Selektah Eskiden:The Classics 104.1(GTA 4)
Busta Rhymes feat. Ron Browz - "Arab Money" (2008)
Busta Rhymes feat. Young Jeezy & Jadakiss - "Conglomerate" (2009)
Ron Browz - "Jumping (Out the Window)" (2008)
T.I. feat. Swizz Beatz - "Swing Ya Rag" (2008)
DJ Khaled feat Kanye West & T-Pain - "Go Hard" (2008)
Kardinal Offishall feat. Akon & Sean Paul - "Dangerous (Remix)" (2008)
John Legend feat. Andre 3000 - "Green Light" (2008)
Kanye West - "Love Lockdown" (2008)
Termanology - "Here in Liberty City" (2009)
Freeway - "Carjack" (2009)
Saigon - "Spit" (2009)
Consequence - "I Hear Footsteps" (2009)
Skyzoo - "The Chase Is On" (2009)
Talib Kweli - "My Favorite Song" (2009)

Hayranları:Yusuf Amir(TBoGT) ve Brucie(TBoGT)

Radio Broker
Blonde Acid Cult - "Shake It Loose" (2007)
Kill Memory Crash - "Hell on Wheels" (2008)
Magic Dirt - "Get Ready to Die" (2009)
Brazilian Girls - "Nouveau Americain" (2008)
Freeland - "Borderline" (2009)
Kreeps - "The Hunger (Blood in My Mouth)"
Japanther - "Radical Businessman" (2008)
Foxylane - "Command"
Monotonix - "Body Language" (2008)
Game Rebellion - "Dance Girl (GTA Mix)"
The Yelling - "Blood on the Steps" (2008)
The Jane Shermans - "I Walk Alone"


Liberty Rock Radio
Nazareth - "Hair of the Dog" (1975)
Styx - "Renegade" (1978)
Rod Stewart - "Every Picture Tells a Story" (1971)
Lynyrd Skynyrd - "Saturday Night Special" (1975)
The James Gang - "Funk #49" (1970)
The Edgar Winter Group - "Free Ride" (1972)
Aerosmith - "Lord of the Thighs" (1974)
Deep Purple - "Highway Star" (1972)
AC/DC - "Touch Too Much" (1979)
Foghat - "Drivin' Wheel" (1976)
The Doors - "Five to One" (1968)
Alice Cooper - "Go to Hell" (1976)
Jefferson Starship - "Jane" (1979)
Iron Maiden - "Run to the Hills" (1982)
Mötley Crüe - "Wild Side" (1987)
Saxon - "Wheels of Steel" (1980)
The Doobie Brothers - "China Grove" (1973)
Bon Jovi - "Wanted Dead or Alive" (1986)

LCHC Tarz:Metal DJ:Max Cavalera
At the Gates - "Slaughter of the Soul" (1995)
Drive By Audio - "Jailbait" (2009)
Celtic Frost - "Inner Sanctum" (1987)
Entombed - "Drowned" (1990)
Sepultura - "Dead Embryonic Cells" (1991)
Soulfly - Blood Fire War Hate (2008)
Deicide - "Dead by Dawn" (1990)
Cannibal Corpse - "I Cum Blood" (1992)
Bathory - "Call from the Grave" (1987)
Kreator - "Awakening of the Gods" (1986)
Terrorizer - "Fear of Napalm" (1989)

Özellikleri:Lost MC Clubhause'da ve Brian'ın evinde çalar.

K109 The Studio
Change - "A Lover's Holiday" (1980)
Rufus (feat. Chaka Khan) - "Any Love" (1979)
The Fatback Band - "(Are You Ready) Do the Bus Stop" (1975)
A Taste of Honey - "Boogie Oogie Oogie" (1978)
The Trammps - "Disco Inferno" (1976)
Creme D'Cocoa - "Doin' the Dog" (1979)
Chic - "Everybody Dance" (1978)
Sister Sledge - "He's the Greatest Dancer" (1978)
Sylvester - "I Need You" (1980)
Patrick Cowley - "Menergy" (1981)
Stephanie Mills - "Put Your Body in It" (1979)
Dan Hartman - "Relight My Fire" (1979)
Peaches & Herb - "Shake Your Groove Thing" (1978)
Rose Royce - "Still in Love" (1982)
Machine - "There But For the Grace of God Go I" (1979)
Candi Staton - "Young Hearts Run Free" (1976)

Özellikleri:Gay Tony'nin(Tony Prince) arabasında ve Hercules Klüp'de çalar.


Vice City FM Tarz:80'ler DJ:Fernando Martinez EskidenThe Vibe (GTA 4)
Neneh Cherry - "Buffalo Stance" (1988)
Swing Out Sister - "Breakout" (1988)
Robbie Nevil - "C'est la Vie" (1986)
Roachford - "Cuddly Toy" (1989)
Narada Michael Walden - "Divine Emotions" (1988)
Five Star - "Find the Time" (1986)
T'Pau - "Heart and Soul" (1987)
Mai Tai - "History" (1985)
Nu Shooz - "I Can't Wait" (1986)
Texas - "I Don't Want a Lover" (1989)
Marillion - "Kayleigh" (1985)
Hue and Cry - "Labour of Love" (1987)
Climie Fisher - "Love Changes (Everything)" (1988)
Hall & Oates - "Maneater" (1982)
Curiosity Killed the Cat - "Misfit" (1986)
Coldcut feat. Lisa Stansfield - "People Hold on" (1989)
Level 42 - "Something about You" (1985)
Jeffrey Osborne - "Stay with Me Tonight" (1983)
Womack & Womack - "Teardrops" (1988)
Roxette - "The Look" (1989)
Re-Flex - "The Politics of Dancing" (1983)
'Til Tuesday - "Voices Carry" (1985)
Boy Meets Girl - "Waiting for a Star to Fall" (1983)
Prefab Sprout - "When Love Breaks Down" (1984)
Terence Trent D'Arby - "Wishing Well" (1987)
Wet Wet Wet - "Wishing I Was Lucky" (1987)
Scritti Politti - "Wood Beez (Pray like Aretha Franklin)" (1984)
John Farnham - "You're the Voice" (1986)

Ram Jam FM Tarz:Reggae DJavid Rodigan Eskiden:Tuff Gong ve Massive B Soundsystem 96.9(GTA 4)
Barrington Levy - "Don't Fuss" (AKA "Sweet Reggae Music")
Ini Kamoze - "Out of Jamaica"
Damian "Jr. Gong" Marley - "Holiday"
The Morwells & Prince Jammy - "Jammin' for Survival"
John Holt feat. Sizzla - "Police in Helicopter"
Sugar Minott - "Hard Time Pressure"
Desmond Dekker - "007 (Shanty Town)"
Major Lazer feat. Turbalance - "Anything Goes"
Prince Jammy - "Jammy A Shine"
Toots And The Maytals - "54-46 Was My Number"
Frankie Paul - "Worries in the Dance"
Mr. Vegas - "Mus Come a Road"

Self-Actualization FM Tarz:Ambient DJ:Audrey Eskiden:The Journey(GTA 4)
The Orb - "A Huge Ever Growing Pulsating Brain That Rules From The Centre of the Ultraworld" (Live Mix MK10) (1991)
Alpha Wave Movement - "Artifacts & Prophecies" (1995)
Autechre - "Bike" (1993)
Larry Heard - "Cosmology Myth" (1996)
Chilled by Nature - "Go Forward" (Love Bubble Mix) (2002)
Tom Middleton - "Moonbathing" (2007)
Alucidnation - "Skygazer (3002)" (Remix) (2004)
Pete Namlook and Klaus Schulze (feat. Bill Laswell) - "V/8 Psychedelic Brunch" (2002)
Emeğe Saygı Açısından +Rep İsteyebilirmiyim?
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-11, 23:52 #2
gsLee1 gsLee1 çevrimdışı
Varsayılan C: GTA:IV Gizemler Ve Süpriz Yumurtalar...


İnsan Bir Bakar ya...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-05-12, 21:23 #3
peymil peymil çevrimdışı
Varsayılan C: GTA:IV Gizemler Ve Süpriz Yumurtalar...


baktım çok güzel (resim koydun mu yoksa bende mi görünmüyor )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-12-12, 12:28 #4
PayDay PayDay çevrimdışı
Varsayılan C: GTA:IV Gizemler Ve Süpriz Yumurtalar...


Teşşekürler Resim Koysaydın Daha İyi Olurdu Ama Sağolsın Senden Bunu Beklerdik...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-01-13, 12:08 #5
MattiasNilson MattiasNilson çevrimdışı
Varsayılan C: GTA:IV Gizemler Ve Süpriz Yumurtalar...


güzel paylaşım ama galiba bi tanesini atladın yada ben kacırdım oyundaki dondurmacı arabasına binip kornaya basarak müzigi actıgınızda gta 4'ün tema müziği çalıyor
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 14:50
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016