Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 27-08-11, 09:58 #1
kalam45450 kalam45450 çevrimdışı
Varsayılan Kurt Adamlar nedir ve Kurt Adam Resimleri

Kurt Adamlar nedir ve Kurt Adam Resimleri
Kurt Adamlar nedir ve Kurt Adam Resimleri

[IMG]http://img125.**************/img125/8444/wolfman2ty0.jpg[/IMG]

kurt adam klanları


BLACK FURIES:
bu klanın en büyük özelliği tamamen dişilerden oluşmasıdır. Kabile içinde doğan erkek çocukları eski bir gelenek yüzünden çoğunlukla öldürülür. Erkeklere karşı çok önyargılı olan üyeler, kadınların Toprak Ana'yla özel bir bağı olduğuna inanırlar. Fenris'in çocukları ile aralarında çok eski ve çok güçlü bir düşmanlık vardır.

BONE GNAWERS:
İnsanların şehirlerinde varlığını sürdürebilmiş iki kabileden biridir. Genellikle şehirlerin fakir ve harap bölgelerinde sefalet içinde yaşarlar. Son derece kurnazdırlar. Fiziksel görünüşleri çok kötü, hatta acındırıcı olan bu ********lar içlerinde Toprak Ana'nın şefkatini ve ezilmişlerin nefretini taşırlar.

CHILDREN OF GAIA:
Garou (********) ların belki de en bilge klanıdır. Savaşın her zaman gerekli olmadığına, vahşeti kabullenmenin sadece düşmanın işine yarıyacağına inanırlar. Diğer bütün kabileler onları biraz pasif bulmakla beraber, iyileştirici ve birleştirici doğalarına saygı duyarlar.

FIANNA:
Ozanları ve hikayecileri ile bilinen bu klan ayrıca bir çok büyük savaşçı yetiştirmiş ve efsaneleştirmiştir. Şarkları ve hikayeleri ********ların unutulmuş tarihini içinde saklar.
İrlanda onların ata toprağıdır.

GET OF FENRIS:
Eğer bir gün bir ******** kanlı pençeleriyle Wyrm'ı öldürmeyi başarırsa, bu ******** herhalde bir Get of Fenris olacaktır. Vahşi ve saldırgan olan kabile üyeleri, Wyrm'a karşı olan savaşın en ön saflarını işgal ederler. Hiç bir Get kavgadan geri çekilmez, onlar için hayatın değeri yoktur çünkü onlar ölümün bir başlangıç olduğuna inanırlar. Şunu da belirtmek lazım ki, bitmek bilmeyen nefretleri nordik kökenli bu ********ların bir çok hata yapmalarına sebep olmuştur.

GLASS WALKERS:
Glass Walker'ların doğal ortamı şehirdir. Uygarlıkla eskiden beri yakın bir bağı olan klan, diğer klanlar tarafından yoldan sapmakla ve toprağı terketmekle suçlanır. Onlar ise şehirleri orman, binaları ise ağaç olarak görürler. Gerçek olan bir şey varsa o da insan toplumu içinde güçlü konumda olan klan üyelerinin, Wyrm'ın başına büyük belalar açtıklarıdır.

RED TALONS:
Red Talon'ların hepsi saf kurt ırkından gelir ve doğal olarak hepsi Lupus'tur. Sayıları son asırda çok azalan bu klan üyeleri insanlardan nefret ederler ve bu nefret haksız bir nefret değildir, sonuçta insanlar bu günkü durumu yaratmışlardır ve bazıları ölmeyi haketmektedirler. Ne yazık ki Red Talon'lar pek seçici değildirler...

SHADOW LORDS:
bu klanın büyük ideali, biraz klişe ancak, önce kurtdamları, sonrasında da dünyayı yönetmektir. Bu amaç için gereken her çeşit yola başvuran klan üyeleri, bu yolların bazen onları yozlaştırmasına pek aldırmazlar. Gölgelerden saldırmayı onursuz bulmazlar ve entrika çevirmeyi sanat haline getirmişlerdir. Bütün bunlar bir yana, asırlar süren çabaları sayesinde Shadow Lord'lar bir çok önemli savaşın kazanılmasını sağlamış, özellikle Doğu Avrupa' da vampirlerle yaptıkları mücadele kan emicilere önemli dersler vermiştir.

SILENT STRIDERS:
Garouların gezginleri. Kökenleri Afrika ve Mısır'a uzanır. Bilinmeyen bir zamanda anayurtlarından ayrılan bu klanın üyeleri sürekli dünyayı (ve başka yerleri) dolaşırlar ve diğer ********lara bilgi taşırlar,
hikaye anlatmayı en az Fianna'lar kadar severler. Bir Silent Strider gittiği her yerde saygı görür çünkü onların fedakarlığı ve çektikleri acılar diğer ********lar arasında artık efsaneleşmiştir.

SILVER FANGS:
Her topluluğun yöneticileri, liderleri vardır. Silver Fang'ler Garou toplumunda bu boşluğu doldururlar. bu klan, soyu en köklü ve en eski kabiledir. ********ların efsanevi fiziksel güzelliği ve yüceliği onlarda vücut bulur. Eski zamanlarda dünyayı kontrol edebilecek güce sahip klan, yapılan yanlışlar ve kaybedilen mücadeleler sonucu bu gücünün büyük bir kısmını yitirmiş ve bu günkü haline kavuşmuştur. Ne olursa olsun diğer bütün klanlar onların gücüne ve otoritesine hala saygı göstermektedirler.

STARGAZERS:
********ların filozof klanıdır, çoğunlukla uzakdoğudan gelirler. Bilgelikleri ve iç dengelerini koruma yöntemleri diğer Garouların onlara saygı duymalarını için yeterlidir. Yalnız yaşamayı tercih ederler, belki de kimsenin onları dinlemeyeceğini ve anlamayacağını bildikleri için. Sürekli bir arayış içindedirler ama bu arayışları onlara dövüşmeyi unutturmamıştır.

UKTENA:
Amerika kökenli varlığını sürdüren iki klandan biridir. Kökleri Maya ve Azteklere dayanır fakat daha sonra Amerika kıtasına gelen asyalı ve afrikalıları da kabilelerine kabul etmişlerdir. Tüm Uktena'lar karanlık bir yol izler. Hiç bir Garou onların sırlarını tam olarak bilemez. Bilinen, onların Wyrm la özel bir savaşlarının olduğu ve bir şekilde onun karşısında bir bariyer olduklarıdır. Tabi ki düşmana bu kadar yakın olmak onlara karanlık bir taraf vermiş, diğer ********lar tarafından dışlanmalarına
sebep olmuştur

WENDIGO:
Amerikanın bu ikinci aktif klanıdır, kızılderili ırkından gelir. Topraklarını avrupadan gelen vampirlere kaptıran Wendigo'ların içinde hala kaybettikleri savaşın acısı vardır. Son derece gelenekçi olan bu klan, atalarının toprağını temizlemek için umutsuz bir savaş vermektedir. yabancılara karşı olan önyargıları bu güne kadar klanın saf kanını korumuşsa da, onları çok zorlu bir savaşın içine sürüklemiştir.
[IMG]http://img180.**************/img180/7301/k**s6.jpg[/IMG]
********lık yamyamlıkla yakından iliskilidir. Bir ********ın bir gecelik aktivitesi kurbanlarını avlanmak, oldurmek ve yemektir. Cogu kaynak tek amaclarının kuzu gibi hayvanlarının butun surulerini oldurup yemek oldugunu belirtir. Her ne kadar yemekte ayrım yapmasalar bile cocuk eti gibi genc ve taze etleri tercih ederler. Insanlarin dogasinda oldurme ve hayat alma durtusu vardir. Aci cekerken seyretmekten hoslanma, zarar verme ve iskence etme egilimi her tur insanda bulunur. Bu kana susamislik ve yamyamlik ''akil hastaligi'' olarak degerlendirilirken aslinda tam da ********lik katagorisine dusmektedir. Beyindeki sorunlar o kisinin halusilasyon gormesine ve iradesinin azalmasina sebebiyet verir.[IMG]http://img223.**************/img223/4666/011byrramonfrederickbysummonersonlineda1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img152.**************/img152/4057/heredetailbygoldenwolffa4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img246.**************/img246/5953/bloodhoundomegacommissionbygoldenwolfik6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img452.**************/img452/7006/eyesofthenightrt5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img186.**************/img186/7219/werewolf2byvehemeltl7.jpg[/IMG]

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 994x661[IMG]http://img250.**************/img250/4599/bayingsp1.jpg[/IMG]

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 1200x1005[IMG]http://img186.**************/img186/5389/bayingforthemoonbydarkscj7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img120.**************/img120/5272/********xa8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img151.**************/img151/2511/vhwolfmanpn4.jpg[/IMG]


[IMG]http://img485.**************/img485/7572/uwwallpaperswilliam1600zp6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img252.**************/img252/1655/underworld1ie7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img130.**************/img130/3904/bscap122tn9.jpg[/IMG]


[IMG]http://img130.**************/img130/580/bscap118cb6.jpg[/IMG]


[IMG]http://img130.**************/img130/32/bscap027ar5.jpg[/IMG]
___________

[IMG]http://img239.**************/img239/7784/bscap021fe4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img134.**************/img134/5109/guardioesdadinastiabyhexj1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img139.**************/img139/5870/werewolf0xu.jpg[/IMG]

[IMG]http://img370.**************/img370/4130/garoubyscorpiondeathlocgb4.jpg[/IMG]

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 1024x768

[IMG]http://img171.**************/img171/7029/predictionbyrayndancerdq1.jpg[/IMG]
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-08-11, 13:41 #2
forumcu121 forumcu121 çevrimdışı
Varsayılan C: Kurt Adamlar nedir ve Kurt Adam Resimleri


böyle şeyleri nerden bulurlar paylaşım için teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 07:00
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016