Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 23-02-12, 18:00 #1
ediz1 ediz1 çevrimdışı
Thumbs up Çocuklar Duymasın Bütün Bölüm Özetleri ve Fragmanları (GÜNCELLENEN KONU)Genel Hikaye
Küçük meselelerin büyük dizisi Çocuklar Duymasın 7 yıllık bir zaman sıçramasıyla karşınızda.
Hayatın kendisi kadar komik ve duygusal bir dizi olan Çocuklar Duymasın kaldığı yerden değil günümüzden devam ediyor. Çünkü bizim izleyemediğimiz 7 yıllık dönem içinde orada hayat hiç durmadı. Evlerinin dekorasyonunu değiştirdiler, iş hayatlarında yeni pozisyonlar elde ettiler ya da edemediler, çocuklar büyüdü, Haluk, Meltem ve diğerleri yaşlandı. Ama Haluk hala bildiğimiz Haluk, hala herşeye karşı, muhavazakar ve milliyetçi. Meltem de büyük değişiklik yok, modern, ideal ve güzel bir eş. Ailenin meseleleri yine çok küçük, kredi kartları, telefon faturaları, alış veriş giderleri, tatil masrafları ve hayatın içinde akıp giden herşey.
Yani bir insan karakter olarak 7 sinde ne ise 70 inde de odur. Mesela Havuç, aynı bildiğimiz Havuç. 10-11 yaşlarında cep telefonu diye tutturan Havuç artık araba istiyor, ehliyet istiyor, iphone istiyor. Herkes onu üniversiteye gidiyor bilirken o müzikle uğraşıyor ve okuldan atılıyor. Haluk henüz Havuç un okuldan atıldığını bilmiyor.
Evin feministi Duygu evlenme kararı alıyor ama bunu babasına söyleyecek cesareti yok çünkü damat işsiz ve Haluk un hiç hoşlanmayacağı tiplerden. Ama çok yakın bir gelecekte evlenecek, aileler tanışacak, söz kesmeler nişan törenleri ve Haluk un baş belası bir dünürü olacak.
Diziye başka yeni karakter de katılıyor. Meltem in kız kardeşi, herşeyi bilen sinir bozucu Google Nalan ve onun ezik kocası Romantik Necati. Haluk un neredeyse tam zıttı olan Necati her konuda Haluk un hışmına uğruyor ve iki erkek arasında büyük çatışmalar yaşanıyor ama kazanan hep Haluk oluyor. Ayrıca, Haluk Meltem in kız kardeşinin herşeyi bilmesine de fena halde sinir oluyor.
Yani Haluk u hiç iyi günler beklemiyor. Üşütük bir damat, ondan daha üşütük bir dünür, onlardan çok daha beter bir baldız ve Haluk un psikolojisini bozan bir bacanak ve bütün bunlar yetmiyormuş gibi bir de okuldan atılıp şarkıcı olmak isteyen bir Havuç.
Light erkek Selami ve Dominant Teyze Gönül boşanmış. Çocuk Gönül de kalmış Selami durumu kaldıramayıp çalışmak için Libya ya gitmiş. Selami nin oğlu Beton Orçun un velisi ise Haluk. Çocuğu tam kendisi gibi yetiştiriyor.
Çaycı Hüseyin, at yarışlarını bırakmış artık iddiaya takılıyor. Dünya futbolunu tüm detaylarıyla takip ediyor. Emine hala Haluk un evine temizliğe geliyor ve Hüseyin ile şiddetli geçimsizlikleri devam ediyor. Fıs fıs İsmail hala kadınların peşinde ama icraat sıfır. Hayatında bir kadın var, evlenmiş ama gözü hala dişarıda. Ama yöntemleri değişmiş, artık Twitter facebook gibi sosyal alemlere takılıyor. Yani Çocuklar Duymasın da karakterler aynı ama yöntemler 2010 model.
Kısaca Çocuklar Duymasın da aslında hem değişen birşey yok hem de çok şey değişmiş. Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de eğlenceli bir aile komedisi. Çocuklar Duymasın bu kez de 2010 yılı Türkiye sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.

1. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Rekorların dizisi, bir televizyon efsanesi, Çocuklar Duymasın 5 Ağustos Perşembe günü başlıyor.
Küçük olayların, büyük dizisi çocuklar Duymasın, yine her evde, her ailede, her işyerinde yaşanan küçük olayları, mizah ve duygusallıkla harmanlayarak öyküleştiriyor.
İlk bölümde tatil konusu gündeme geliyor. Haluk, erken rezervasyon sistemiyle, parasını peşin ödeyerek şahane bir tatil ayarlamıştır. Taşfırın erkeği, ailesiyle geçireceği güzel tatilin hayalini kurarken, Meltem, Havuç ve Duygu’dan gelen cevaplar, hayalleri tuzla buz eder.
Geçen zaman içinde, çocuklarla birlikte, çocukların sorunu da büyümüştür. Havuç, babasından artık cep telefonu yerine araba istemektedir. Araba konusu baba oğul arasında tartışma yaratırken, izleyenlere kahka attıracak, diyaloglara yol açar.
Arkadaşlarıyla, bir otomobile atlayarak tatile çıkan Havuç, trafik kazası geçirir. Trafik kazası haberi bütün aileyi kaygılandırır. Havuç’un arabayı nerden aldığı ise ayrı bir merak konusudur.
İlk bölümde aileyi merak içinde bırakan bir başka olay ise yine Havuç’la ilgilidir. Havuç gece yarısına kadar eve gelmez. Üstelik cep telefonu kapalıdır. İyice kaygılanan Taş Fırın erkeği , Havuç’u dövmeye karar verir. Fakat Havuç eve gelince, tüm aile gördüklerine inanamayacaktır.
İşyerinde ise çok temel, bir değişiklik olmuş, şirketin çoğunluk hissesini Amerikalılar almıştır. Amerikalı patron ile Haluk’un anlaşması hiç kolay olmayacaktır. Bu anlaşmazlık, Haluk’un işyerindeki pozisyonunu tehdit edecek boyutlara ulaşacaktır.
Aradan geçen zaman içinde Fıfıs İsmail evlenmiştir. Ancak çapkınlıktan geri durmamaktadır. Fıs Fıs İsmailin, yapmak istediği bir gecelik kaçamak, her çapkın erkeğin ibret alması gereken bir olayla sonuçlanır.
Meltem’in işyerinde ise genç bir kadının işe alınması, çalışanların huzurunu kaçırır. Çalışanlar, yeni elemanın, Selçuk Bey’le ilişki kurarak, önemli bir mevkiye geldiğini düşünmektedirler. Selçuk Bey’in yeni elemana ilgisi yok değildir, ancak Enginin de aynı kadına ilgi duyması, işleri karıştırır.
İşsiz kalan Çaycı Hüseyin ve ekürisi Şükrü bir çağrı merkezinde iş bulur. Müşterilerden gelen telefonlara bakacaktır. İki kafadar, bu kadar basit bir işi bile, ellerine yüzlerine bulaştırmaktan geri kalmayacaktır.
Küçük olayların büyük dizisi, Çocuklar Duymasın, 7 yıl aradan sonra, 5 Ağustos Perşembe günü Atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak.
[FV]147909[/FV]

2. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Yedi yıl aradan sonra, rekor sayılabilecek bir izlenme oranıyla, ekranlara dönen Çocuklar Duymasın’ın ikinci bölümü , yeni bir izlenme rekoru kırmaya aday görünüyor.
Taşfırın erkeği Haluk, kızı Duygu’nun bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenince hayatı altüst olur. Her babanın, düşünmeye bile korktuğu sorularla, uykuları kaçmaya başlar. Haluk’un kabusu bununla da bitmez: Duygu, erkek arkadaşını eve davet eder. Haluk ve Havuç’un, Duygu’nun sevgilisine karşı sergiledikleri tavırlar, izleyenlere kahkaha attıracak sahnelere yol açar.
Öte yandan Ramazan gelmiş çatmıştır. Haluk ve Meltem büyük bir iftar vermeye kalkar. Herşey iftar geleneklerine uygun giderken, aksilikler peşpeşe gelir.
Çocuklar Duymasın’ın ikinici bölümünde, birbirinden komik sahnelerin yanısıra, çok hüzünlü sahneler de yer alıyor. 05 Müzeyyen’in ölüm yıldönümü gelmiştir. Müsteşar Kemal, merhum eşi için yasin okutmaya karar verir. Canlanan anılarla birlikte, okunan dualar, gözyaşlarının akmasına sebep olur.
Çocuklar Duymasın’ın ikinci bölümü Perşembe akşamı, atv ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor.
[FV]147910[/FV]

3. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Reyting listelerinin zirvesine oturan Çocuklar Duymasın, 3. Bölümde de zirvedeki yerini koruyacağa benziyor.
Havuç’un ayrı eve çıkmak istemesi, evde büyük krize yol açar. Taşfırın Erkeği Haluk ile girilen uzun tartışmalardan sonra, Havuç, kendi başına yaşayabileceğini kanıtlamak için, yemek yapmak zorunda kalır. Tüm aile iftarda Havuç’un yaptığı yemeği yiyecektir. Yemek beğenilirse, Havuç’un ayrı eve çıkmasına izin verilecektir.
Havuç’un yemek yapma sahneleri ve o yemeğin iftarda yenmek zorunda kalması, izleyenlere kahkahalar attıracak sahnelere yol açıyor. Havuç’un ayrı eve çıkmayı başarıp başarmadığı ise sadece izleyenlerin öğrenebileceği bir sürpriz niteliğini taşıyor.
Bu bölümde, sadece Havuç değil, evin kızı Duygu da aileye sorunlar yaşatıyor.
Duygu, Berke ile sevgilidir. Ancak Berke, internetteki sosyal paylaşım sitesine “ilişkim yok” diye yazmıştır. Bunu öğrenen Duygu, eve ağlayarak döner. Tüm aile meraklanır. Israrlara rağmen, Duygu neden üzgün olduğunu açıklamamaktadır. Durumu anlama ve diğerlerine anlatma görevi “Temizlikçi Kadın” Emine’ye düşmüştür. Ancak Emine’nin durumu anlama ve anlatma çabası, izleyenleri bol bol güldürecek sahnelere yol açar.
Çayçı Hüseyin ve ekürisi Şükrü iş armaktadır. Sonunda Haluk’un şirketinde özel güvenlik olarak iş bulurlar. Çayçı Hüseyin ve Şükrü’nün özel güvenlik olduğunu düşünmek bile, onları tanıyanları güldürmeye yeter. Bu ikilinin, özel güvenlik olarak yaptıkları, birbirinden komik sahnelere yol açar.
Çocuklar Duymasın’ın 3.bölümü Perşembe akşamı atv’de yayınlanıyor.
[FV]147911[/FV]

4. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HAVUÇ AŞIK OLUYOR… GÖNÜL YENİ SEVGİLİ ADAYINI, HALUK’LA TANIŞTIRIYOR.
Reyting listelerinin tepesinde yer alan Çocuklar Duymasın, 4. Bölümüyle zirvedeki yerini koruyacak gibi görünüyor.
Light Selami’den boşanan ‘Dominant Gönül’, yeni sevgili adayını Meltem ve Haluk ile tanıştırır. Ancak adamı hiç beğenmeyen ‘Taş Fırın Erkeği Haluk’ ,yorumunu saklamaz: “ Selami, Light da olsa erkekti, bu herif light bile değil, ’zero erkek’! “ diyerek tepkisini ortaya koyar.
Yıllardır seyirciyi güldürmeyi başaran Havuç ise, bu kez bir birinden duygusal sahnelere yol açıyor.
Havuç ablasının arkadaşına aşık olur. Ancak kızın bundan haberi yoktur. Platonik aşkı için şarkılar besteleyen Havuç, sonuçta kızdan randevu koparmayı başarır. Havuç randevu yerine gittiğinde onu bekleyen kötü bir sürpriz vardır.
Havuç’un aşık olması duygusal sahnelere neden olurken, Beton Orçun da aynı kıza aşık olur. Küçücük Orçun’un aşkı için Havuç’la mücadeleye girmesi, izleyenlere kahkahalar attıracak durumlar yaratır. Bu arada Beton Orçun’un okula kayıt ettirilme zamanı gelmiştir. Ancak Orçun’u okula kayıt ettirmek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.
Meltem ile Gönül bilgisayarda çiftlik oyunu oynayıp, “sanal çiftçilik” yapmaktadırlar. Bu durum Haluk’un dalga geçmesine yol açar. Ancak bilgisayar oyunundan habersiz olan, temizlikçi Emine, çifçilik konuşmalarını gerçek sanınca ortalık karışır.
Haluk, kendi inşaat şirketini kurmanın planlarını yapmaktadır. Şirkette Havuç’un inşaat mühendisi, Duygu’unun da şirket avukatı olacağı günlerin hayallerini kurmaktadır. Ancak bilmediği bişey vardır, Havuç mühendislikten vazgeçip, şarkıcı olmak istemektedir. Ancak bunu bir türlü babasına söyleyememektedir. Çünkü Taş Fırın Erkeği Haluk(a göre şarkıcılık bir meslek değildir. Duygu ise, babasının hayal ettiği gibi avukat değil, hakim olmak istemektedir. Haluk’un çocuklarıyla ilgili hayalleri tuzla buz olmak üzeredir.
Hüseyin ve Şükrü, Taş fırın Erkeği Haluk’un şirketinde güvenlik olarak işe girmişlerdir. Peşpeşe problemler yaratan ikili, işten kovulmanın eşiğine gelir. Bu arada, Haluk eski laptopunu Hüseyin ve Şükrü’ye hediye eder. Bu hediye, “ Çaycı Hüseyin ve Şükrü’nün internetle imtihanına dönüşür. İkilinin mail adresi almasından, chat yapmasına kadar, yaptıkları her deneme, birbirinden komik sahnelere yol açar.
[FV]147912[/FV]

5. Bölüm Özeti ve Fragmanı
İzlenme raporlarına göre, tüm aile bireyleri tarafından en çok izlenen aile dizisi Çocuklar Duymasın, yine komik ve duygusal anların harmanlandığı yeni bir bölüm ile ekranlara geliyor.
DOMİNANT GÖNÜL, SEVGİLİSİ ZERO ERKEK TUNA’YI OĞLUYLA TANIŞTIRIYOR!
Dominant Gönül, sevgilisi Zero Erkek Tuna ile oğlu Beton Orçun’u tanıştırmak ister. Ancak bu tanışma istediği gibi gitmeyecektir. Beton Orçun’nun tepkileri kahkahalarla izlenirken, Zero Erkek Tuna’nın, çocuğa aldığı oyuncak ortalığı karıştırır.
HAVUǒUN ROMANTİK KOMEDİ TADINDAKİ AŞKI
Havuç’un karşılıksız aşk hikayesi, komik olduğu kadar, duygusal anlar yaşatıyor. Havuç’un aşık olduğu Damla sevgilisinden ayrılır. Havuç için Damla ile sevgili olma fırsatı doğmuştur. Ancak Havuç herkesi şaşırtacak bir tavır sergiler.
EVLİLİĞİ KURTARMAK İÇİN YALAN SÖYLENİR Mİ?
Yıllardır çapkınlığıyla ünlenen Fısfıs İsmail’in karısı Cemile ilk kez seyirci karşısına çıkıyor… Fıs Fıs İsmail, bir otelde çapkınlık yaparken, görülür. Bu durum, karısının kulağına gidince, Fısfıs İsmail’in yuvası yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Karısından çok korkan Fıs Fıs İsmail, Taş Fırın Erkeği Haluk’tan yalan söyleyerek evliliğini kurtarmasını ister. Haluk çok zor bir ikilem yaşamaya başlar. Ya dürüstlükten vazgeçip yalan söyleyecek, ya da bir yuvanın yıkılmasına sebep olacaktır…Bakalım, Taş Fırın Erkeği Haluk, bir evliliği kurtarmak için yalan söyleyecek mi?
BİR KADINA NE HEDİYE ALINIR?
Sevgilisi Berke, Duygu’ya çok manidar bir hediye alır. Feminist damarları kabaran Duygu, Berke’yi hediye aldığına pişman eder. İki sevgili ayrılmanın eşiğine gelince, Berke yeni bir hediye arayışına girer. Berke’nin aldığı yeni hediye, izleyenleri hem şaşırtacak, hem gülümsetecektir.
[FV]147913[/FV]

6. Bölüm Özeti ve Fragmanı
LİGHT SELAMİ BAYRAM’DA GELECEK Mİ?
‘Küçük olayların büyük dizisi; Çocuklar Duymasın’, yine tüm aile bireylerinin ilgisini çekecek bir bölümle ekranlara geliyor.
Bayramda bütün küslerin barışması gerektiğini savunan Haluk, Dominant Gönül ile Light Selami’yi barıştırmak için harekete geçer. Gönül’ü barışmaya ikna etmek için, ikna turlarına başlar. Bir yandan da Light Selami’yi Libya’dan getirtmek için, uçak biletini ayırtmıştır. Bakalım, Taş Fırın Erkeği Haluk, Light Selami’yi bir günlüğüne de olsa İstanbul’a getirtmeyi başaracak mı? Bu sorunun yanıtı Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde yer alacak.
Haluk “Barıştırma operasyonu”yla uğraşırken, Meltem’in derdi bambaşkadır.
Burçlara ve astrolojiye önem veren Meltem ile Gönül, “ Merkür’ün ters gidiyor” olması sebebiyle, bütün işlerin ters gideceğine inanmaktadırlar. Haluk bu durumla dalga geçse de, bu inanç tüm çevrelerinde yayılır. Haluk, izleyenlere kahkahalar attıran tepkiler vermeye başlar.
Öte yandan, artık büyüyen çocukların, aşk sorunları tüm hızıyla devam etmektedir.
Duygu’nun Sevgilisi Berke dövme yaptırmıştır. Bunun üzerine Duygu da dövme yaptırarak, sevgilisinin ismini vücuduna yazdırmak ister. Ancak bunu Taş Fırın Erkeği Haluk’a açıklamak ciddi bir sorundur. Dövme yaptırmak için ailesinden izin almaya çalışan Duygu’yu bir sürpriz beklemektedir.
Havuç’un aşkı ise daha umutsuzdur. Karşılıksız aşk yaşayan Havuç, Damla’dan uzaklaşmak ister. Ancak tesadüfler onları sürekli bir araya getirmektedir. Damla’nın sevgilisi Burak, Havuç ile samimiyet kurmaya başlayınca, romantik olduğu kadar komik durumlar yaşanır.
Çaycı Hüsey’in ile Şükrü bayramda bir iş çevirerek büyük para kazanmak isterler. Sonunda bayramlık şeker satmaya karar verirler. Ancak, şekeri toptancıdan almak bi dert, satmak ayrı bi dert olacaktır. Tüm bunların üzerine, Çaycı Hüseyin’in bayram namazı sonrası, camide ayakkabıları karışır. Çaycı hüseyin camiden “parmak arası terlik” ile dönünce, kahkahalar attıran görüntüler ortaya çıkar.
Türkiye gündemini yakından takip eden Çocuklar Duymasın, referandum konusuna da kayıtsız kalmıyor. Selçuk Bey ‘sandık görevlisi’ olmuştur. Ancak, Engin de, ‘sandık başkanı’ olmuştur. Yani, işyerindeki ast-üst ilişkisi tamamen tersine dönmüştür. Engin “başkan” olmanın keyfini çıkartırken, ‘Dekolte Kafa Selçuk Bey’, kıskançlıktan ve sinirden çatlamaktadır.
Ekran başındakilere aile olmanın keyfini hissettiren Çocuklar Duymasın’ın, kahkaha dolu yeni bölümü, Perşembe akşamı, Atv ekranlarında yayınlanacak…
[FV]147914[/FV]

7. Bölüm Özeti ve Fragmanı
ÇOCUKLAR DUYMASIN ARTIK ÇARŞAMBA AKŞAMLARI YAYINLANIYOR!
Sevilen dizi Çocuklar Duymasın’ın Günü değişti. İzlenme oranlarının zirvesinden inmeyen Çocuklar Duymasın bundan böyle çarşamba akşamları atv ekranlarında olacak.
SEYİRCİ İLK KEZ HALUK İLE MELTEM’İ ARABA KULLANIRKEN GÖRECEK!
Çocuklar Duymasın’ın bu bölümünde bir ilk yaşanıyor. İzleyiciler ilk kez Haluk ile Meltem’i araba kullanırken görecekler. Ekranların sevilen çifti, şirketin kokteyline araba ile giderler. Haluk’un alkol alması nedeniyle, dönüşte arabayı Meltem kullanmak zorunda kalınca, birbirinden komik sahneler peşpeşe gelir. Finalde ise Haluk’u kötü bir sürpriz beklemektedir.
FISFIS İSMAİL İLE PATRONİCE CANAN ARASINDA TEK GECELİK İLİŞKİ Mİ YAŞANDI?
Şirketin kokteylinde yaşananlar ise şaşırtıcı olaylara neden olur. Kokteylde Fısfıs İsmail ile Patroniçe Canan Hanım, alkolün etkisiyle, salsa dansı yapacak kadar yakınlaşmıştır. Ancak Canan Hanım hiç bişey hatırlamamaktadır. Gecenin devamında olanlarla ilgili Fısfıs gayet memnun görünürken, Canan Hanım’ın içini bir şüphe kemirmektedir. Konuyla ilgili dedikodular, şirkette günün konusu haline gelir.
HAVUÇ AŞKINI İLAN EDECEK Mİ?
Havuç’un karşılıksız aşkı devam etmektedir. Arkadaşlarının baskısı’yla Havuç, Damla’ya aşkını ilan etmenin eşiğine gelir. Kısacası, Havuç cephesinde, romantik olduğu kadar, güldüren sahneler, seyirciyi bekliyor.
ÇAYCI HÜSEYİN BOŞANIYOR.
Çaycı Hüseyin, eşi Emine’den boşanmaya karar verir. Boşanma gerekçesi duyanları şaşırtır. Ancak Çaycı Hüseyin boşanma konusunda ciddi ve kararlıdır.
Ülkenin gündeminde tartışılan konular, yine mizahın süzgecinden geçerek, Çocuklar Duymasında da tartışılıyor. Meltem, Haluk, Gönül ve Tuna arasında, Klasik Müzik-Arabesk çatışmasından, ‘küresel Isınma’ya kadar pek çok konu tartışılırken izleyenlere kahkahalar attırıyor.
Günü değişen, Çocuklar Duymasın’ın Çarşamba Günü Atv ekranlarında yayınlanacak.
[FV]147915[/FV]

8. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HALUK ÜÇÜNCÜ ÇOCUK KONUSUNDA KESİN KARARLI!
Çarşamba geceleri yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın, tüm aile bireylerinin beraber güleceği yeni bölümüyle Atv ekranlarına geliyor.
Taşfırın Haluk’un üçüncü çocuk isteği devam etmektedir. Fakat Meltem, yeniden anne olmaya itiraz etmeyi sürdürür. Durumu öğrenen Tuna, Meltem’i hamile kalmaya ikna etmek için, Haluk’a sıradışı bir yöntem önerir. Bu ikna yöntemi, Haluk’un başına birbirinden komik işler açacaktır.
Öte yandan, Beton Orçun, yeni başladığı okulu sevmemiştir. Haluk, Orçun’u okula alıştırmak için, onunla beraber derslere girince, zor durumda kalır.
Havuç, ayrı eve çıkma isteğini tekrar gündeme getirir. Haluk’tan hiç ummadığı bir cevap alan Havuç’u zor günler beklemektedir.
Berke Duygu’ya evlenme teklifi yapmaya hazırlanmaktadır. Evlenme teklifinin çok ilginç olmasına çalışan, Berke amacına ulaşır.
Haluk’un işyerinde Canan Hanım, Fısfıs İsmail ile bareber geçirdiği geceyi, alkolün etkisi yüzünden hatırlayamamaktadır. O geceyi aydınlatmak isteyen Canan hanım araştırmalara başlar. Sonuç herkes için şaşırtıcı olacaktır.
Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümü, bu Çarşamba akşamı atv ekranında yayınlanıyor.
[FV]147916[/FV]

9. Bölüm Özeti ve Fragmanı
ÇOCUKLAR DUYMASI’NDA GÖRÜCÜ TELAŞI!
TAŞ FIRIN ERKEĞİ HALUK VE MELTEM’E EGELİ DÜNÜR GELİYOR!
Tüm aile bireylerinin bir arada, gülerek izlediği dizi Çocuklar Duymasın, yine ailece izlenebilecek bir bölümle geliyor ekranlara…
Küpeli Taş Fırın Erkeği !
Haluk’un üçüncü çocuk yapma isteği devam etmektedir. Meltem, çocuk yapmak için yaşlarının genç olmadığını ileri sürer. Bunun üzerine Haluk’ta genç görünme kaygısı başlar. Zero Erkek Tuna, Taş Fırın Erkeği Haluk’a küpe takmasını önerir. Bugüne kadar Taşfırın Erkeği olmakla övünen Haluk’un küpe takması küçük çaplı bir olaya dönüşür.
Egeli Dünürler Geliyor!
Duygu ile sevgilisi Berke aileleri tanıştırmaya karar verir. Berke’nin ailesi Ege’deki kasabalarından kalkıp gelir. Ege şivesi ile konuşan dünür adayları ile Meltem ve Haluk’un karşılaşması tam bir kültür şokuna dönüşür. Bu tanışmanın sonunda, herkesi bir sürpriz beklemektedir.
Hüseyin ve Şükrü Köpek Oteli Açıyor!
Her bölümde farklı bi iş arayan Çaycı Hüseyin ile Şükrü bu bölümde kahkaha attıracak bir iş fikri ile geliyor ekranlara. İki kafadar köpek oteli açmaya karar verir. Kahveci Yakup’un deposunu köpek oteli olarak kullanacaklardır. İşler iyi giderken, Kahveci Yakup’un Kangal Köpeği, otelde kalan sosyetik köpeklere musallat olunca ortalık karışır.
Zero Erkek Tuna’nın Bir Kızı Ortaya Çıkıyor!
Bu sırada Dominant Gönül’ün Sevgilisi Tuna’nın küçük bir kızı olduğu ortaya çıkar. Gönül’ün oğlu Beton Orçun ile Tuna’nın kızının tanışması da seyirciyi gülümseten sahnelere yol açar.
Beton Orçun 12 Dev Adam Olmak İstiyor!
Öte yandan Beton Orçun 12 Dev Adam’dan etkilenerek, basketçi Ersan İlyasova maskesi takmaya başlar. Beton Orçun’un basketbol merakı, onu Murat Murathanoğlu ile tanışmaya kadar götürür.
Murat Murathanoğlu Konuk Oyuncu!
Çocuklar Duymasın’ının bu bölümünde bir misafir oyuncu yer alıyor. Ünlü Basket yorumcusu Murat Murathanoğlu bu bölümde kendisini oynayacak.
Çocuklar Duymasın 9. Bölüm 1. Fragmanı
[FV]147917[/FV]
Çocuklar Duymasın 9. Bölüm 2. Fragmanı
[FV]147918[/FV]

10. Bölüm Özeti ve Fragmanı
MUTLU YUVA ÇATIRDAYACAK MI? PATRONİÇE CANAN HALUK’U BAŞTAN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR!
HALUK GÖRÜCÜLERE NE CEVAP VERECEK?
Duygu’ya gelen görücülere Haluk’un vereceği cevap bu bölümde belli oluyor. Meltem kültürel çatışma yaşadığı dünür adaylarından bir an önce kurtulmak istemektedir. Ancak Egeli görücüler ertesi gün yemeğe gelmeyi başarır. Yemekte alkolün dozu kaçınca ortalık iyice karışır.
Meltem Duygu’yu evlenmekten vazgeçirmeye çalışır. Ancak Berke’ye aşık olan Duygu pes edecek gibi görünmemektedir. Olay anne, kız çatışmasının yanı sıra aşk ve mantık tartışmasına dönüşür.
Duygu’ya görücü gelmesi, Şükrü’nün de gündemine evliliği sokar. Çaycı Hüseyin ve Şükrü evlenecek kadın arayışına girerler. Emine’den ‘helal süt emmiş’ bir kız bulmasını isterler.
İşyerinde ise hiç beklenmedik bir gelişme olur. Patroniçe Canan Hanım Haluk’a ilgi duymaya başlar. Haluk’la yakınlaşmayı kafasına koyan Canan Hanım, birlikte iş gezisine çıkmayı planlar. Taşfırın Erkeği’nin bu beklenmedik durum karşısında göstereceği tepkiler merak konusudur.
Beton Orçun, eve köpek alınması için ortalığı velveleye verir. Başta Dominant Gönül, herkes Beton Orçun’u ikna etmeye çalışır. Ancak Beton Orçun’un gözüne girmek isteyen Zero Erkek Tuna, elinde bir köpekle eve gelince, birbirinden komik sahneler ortaya çıkar.
[FV]147919[/FV]

11. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HALUK VE MELTEM DÜNÜRLERİNİ ZİYARETE GİDİYOR
ÇOCUKLAR DUYMASIN’DA YENİ KARAKTER: BALKAN GÖÇMENİ, “SEYYAR TAYYAR”
Küçük olayların büyük dizisi, tüm aile bireylerinin tercihi Çocuklar Duymasın, birbirinden komik hikayelerle güldürmeye devam ediyor.
Meltem ve Haluk, Egeli dünürlerini ziyarete giderler. Meltem bu durumdan memnun kalmezken, Haluk özellikle dünürünün yaptığı yemeklere bayılır. Bu durum bile Meltem’i çileden çıkarmaya yeter.
Beton Orçun’dan ev ödevi olarak kartondan saat yapması istenmiştir. Orçun Taşfırın Haluk’tan yardım isteyince, birbirinden komik sahneler peşpeşe gelmeye başlar.
Şükrü evlenmeye karar vermiştir. Kızı istemek için hazırlık yaparlar. Ancak kızın babası “ Seyyar Tayyar” bambaşka gelişmelere sebep olur. Şükrü’nün bu kızla evlenip evlenemeyeceği merak konusudur.
Fısfıs İsmail’in karısı Cemile, kredi kartı ekstrelerini incelemeye başlar. Fısfıs İsmail’in çapkınlıklarını yakalaması an meselesidir. Fısfıs zordurumda kalırken, seyirciye kahkaha attıracak sahnelere yol açar.
Zero Erkek Tuna’nın Arabası çalınır. Ancak bu hırsız sıradan bir hırsız değildir. Sıradışı hırsız, Tuna ve Haluk’u şaşırtırken, komik sahneler birbirini kovalar.
[FV]138651[/FV]

12. Bölüm Özeti ve Fragmanı
EGELİ DÜNÜRLER YÜZÜK TAKMAYA GELİYOR!
Dünür adayları ile kültür çatışması yaşayan Meltem, evlilik konusunun kapandığını düşünüp, rahatlamıştır. Ancak Egeli dünürler Küçük Menderes ile Vuvuzela Nurten çıkagelir. Niyetleri bu kez daha ciddidir. Dünürler Duygu’ya söz kesip yüzük takmaya kalkışınca ortalık karışır.
Öte yandan sevimli Köpek “Bodrum” saldırganlaşmaya başlar. Köpeğin bu tavrının, çiftleşme dönemiyle ilgili olduğunu düşünürler. Bu sorunu çözmek için başlayan arayışlar, birbirinden komik sahnelere yol açar.
Bu arada Fısfıs İsmail, internet üzerinden gizemli bir kız ile yazışmaya başlar. Kızla ilgili hayaller kuran Fısfıs İsmail başına geleceklerden habersizdir.
Dominant Gönül ile Zero Erkek Tuna , çocuklarının kaynaşması gerektiğine karar verir. İkili Beton Orçun ve Merve ile birlikte yemeğe çıkınca, komik sahneler peş peşe gelir.
İlk denemesi başarısız olan Şükrü, Seyyar Tayyar’ın kızını istemeye karar verir.
[FV]138931[/FV]

13. Bölüm Özeti ve Fragmanı
KAYNANA ADAYI MELTEM HAMİLE Mİ?
Haluk’un üçüncü çocuk isteğine uzun süre direnen Meltem’de hamilelik belirtileri başgösterir. Hamile olduğundan şüphelenen Meltem, durumu Haluk’tan saklamaya çalışırken ortalık karışır.
Taş Fırın Haluk, dünürü Küçük Menderes’i, doktora gitmeye ikna eder. Doktor Menderes ’e sıkı bir perhiz verir. Boğazına çok düşkün olan Küçük Menderes, perhiz yapmakta zorlanır. Tüm ev halkı onun perhizi bozmaması konusunda seferber olur. Ancak beklenmedik bi olay herşeyi altüst eder.
Şükrü ve Hüseyin Hatice’yi kaçırmak için plan yapar. Kızın babası olan Seyyar Tayyar durumu öğrenince komik sahneler peşpeşe gelir.
Havuç, kendisine araba alması konusunda babasını ikna eder. Ancak araba almak sandıkları kadar kolay olmayacaktır.
Kulağından rahatsızlanan Dominant Gönül ,her duyduğunu yanlış anlamaya başlar. Gönül’ün geçici duyma bozukluğu, birbirinden komik durumlara yol açar.
Bu arada, Beton Orçun Cumhuriyet Bayramı’nda şiir okuyacaktır. Orçun’un kendi yazdığı şiir gündeme damgasını vurur.
[FV]139058[/FV]

14. Bölüm Özeti ve Fragmanı
MELTEM GELİNLİK GİYİYOR!
Nikah tazelemek isteyen Meltem, Haluk’a sürpriz yapmak için arayışa girer. Sonunda yeniden gelinlik giymeye karar verir. Meltem’i gelinlik içinde gören Haluk şaşkınlığını gizleyemez. Haluk, Meltem’in nikah tazeleme isteğini fırsat çevirip, üçüncü çocuk yapma ısrarını sürdürür.
Patroniçe Canan Hanım’ın, Taş Fırın Haluk’a ilgisi devam etmektedir. Haluk ile yakınlaşmak için, başbaşa yemek yemeyi teklif eder. Haluk zor durumda kalır.
Kız arkadaş bulma sorunu çeken, Havuç, Basri ve Teo üçlüsüne müthiş bir haber gelir. Öğrenci değişimi programı kapsamında, yurtdışından gelen bir kız öğrenci, Havuç’ların evinde kalacaktır. Eve gelen bu çok güzel sarışın, üç arkadaşın hayatını değiştirecektir.
Şükrü’nün kaçırdığı Hatice, düğün yaptırmak için tutturur. Şükrü ve Hüseyin düğünü nasıl yapacaklarını kara kara düşünürken, imdatlarına Berke yetişir.
Engin ve Selçuk Bey aralarında anlaşma yapar. Engin Müge Hanım’ın yanında Selçuk Beyi övecektir. Ama işler Selçuk Bey’in planladığı gibi gitmeyecektir.
[FV]147920[/FV]

15. Bölüm Özeti ve Fragmanı
MELTEM TAŞFIRIN ERKEĞİNE KARŞI, YENİ TAKTİKLER UYGULUYOR!
BETON ORÇUN’DAN 10 KASIM ŞİİRİ!
ÇOCUKLAR DUYMASIN’A YURTAŞINDAN GELEN GÜZEL SARIŞIN!
Haluk’tan şikayetçi olan Meltem, psikologdan tavsiye ister. Psikolog Haluk’u düzeltmek için 3 taktik verir. Ancak bu taktikleri, Taş Fırın Erkeği Haluk’a karşı uygulamak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.
Fısfıs İsmail’in, internette kadınlarla sohbet ettiğini, karısı Cemile öğrenir. İşyerine gelen Cemile bir plan yaparak, sekreter Yasemin’den yardım ister. Fısfıs İsmail’in başına geleceklerden haberi yoktur.
Şükrü, iç güveysi olarak Tayyarların evine yerleşmiştir. Şükrü’nün tavırları, Seyyar Tayyar’ı sinir etse de izleyenleri güldüren durumlara yol açar.
Hüseyin Şükrü ile anket işine girer. İki gün içinde bir çuval anketi bitiremezler. Buldukları çözüm her zamanki gibi başlarını belaya sokacaktır.
Havuç, Teo ve Basri’nin evine, öğrenci değişim brogramıyla, yurtdışından çok güzel bir sarışın gelir. Bu güzel sarışının kimin odasında kalacağı merak konusudur.
Hastaneye yatırılan Dünür Menderes’e ağır bir diyet uygulanmaktadır. Menderes, Seyyar Tayyar’ı arayarak, hastaneye gizlice yiyecek sokmasını ister. Seyyar Tayyar’ın bu gizli görevi başarıp başaramayacağı bilinmemektedir.
Damat Berke, DenizliSpor maçını izlemek için, Samsun deplasmanına gitmek ister. Duygu ise onu arkadaşının doğum gününe davet eder. Berke’nin durumdan kurtulmak için bulacağı çözüm merak konusudur.
10 Kasım’da yayınlanacak bölümde, Çocuklar Duymasın kahramanları, Atatürk’ü anmayı unutmuyorlar… Bugüne kadar seyirciyi güldüren Beton Orçun yazdığı şiirle, duygulu anlar yaşatıyor. Denizli Spor maçı için Samsun’a gitmek isteyen Damat Berke’ye, Taş Fırın Erkeği Haluk’un Samsun ve Atatürk’le ilgili söylediği sözler etkileyici sahnelere yol açıyor.
[FV]147921[/FV]

16. Bölüm Özeti ve Fragmanı
DÜNÜRLER KURBANLIK KOÇ HEDİYE EDİYOR.
Meltem bayram tatili için otel rezervasyon yaptırır. Ancak dünürleri bayram ziyaretine gelmek ister. Dünürler geleneklere uygun olarak kız tarafına kurbanlık koç gönderirler. Meltem’in hayalindeki bayram tatili riske girmiştir. Geleneklerle bayram tatili arasında sıkışan Meltem ve Haluk bir de kurbanlık koç ile uğraşmak zorunda kalırlar.
Şükrü ve karısı Hatice, bayram tatili için, düğünde takılan altınları bozdurmak ister. Seyyar Tayyar durumu öğrenince ortalık karışır.
Seyyar Tayyar bayramda kurban kesim işi yapacağını söyler. Hüseyin de aynı işi yapmaya kalkınca, işler kızışır. Bayram sabahı Hüseyin, kurban keserken kendini yaralar. Kan kaybı yüzünden hastaneye kaldırılınca, gereken kan hiç umulmayan birinden gelir.
Havuçlar yeni ev arkadaşları Sarışın Alex’i i ev halkıyla tanıştırırlar. Evde karşılaştırdıkları Vuvuzela Nurten’in Alex ile konuşması herkesi şaşırtır. Nurten, Ege şivesiyle Almanca konuşmaktadır.
Bu arada, Havuç ve arkadaşları gazetede Alex’e çok benzeyen bir fotoğraf görürler. Alex’in Havuç ve arkadaşlarından sakladığı bir sırrı vardır.
Çocuklar Duymasın 16. Bölüm 1. Fragmanı
[FV]147922[/FV]
Çocuklar Duymasın 16. Bölüm 2. Fragmanı
[FV]147923[/FV]

17. Bölüm Özeti ve Fragmanı
MELTEM ESKİ ARKADAŞLARIYLA BULUŞURSA, HALUK NE YAPAR?
Meltem uzun yıllardır görmediği ilkokul arkadaşını internetten bulur. Telefonda konuşup buluşmaya karar verirler. Bu konuşmaya Haluk şahit olunca, olaylar beklenmedik yönde gelişir.
Nurten, arkadaşlarına hava atmak için gelini Duygu’yu kadın gününe götürmek ister. Ancak Duygu’nun yetiştirmesi gereken ödevleri vardır. Meltem durumu öğrenince işler karışır.
Gönül Tuna’ya akşam yemeğine çıkmayı teklif eder. Tuna ise aynı akşam eski karısıyla buluşacaktır. Tuna ne yapacağını şaşırır.
Havuç, sarışın Alex’i basketbol maçına götürmek ister. Haluk’tan para almak için eve gelir. Bu duruma Haluk’un tavrı ilgi çekicidir.
[FV]147924[/FV]

18. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HAMİLE OLDUĞU KESİNLEŞİR
Emine evde, Meltem’e ait bir ultrason fotoğrafı bulur ve herkese Meltem’in hamile olduğu haberini yayar. Ultrason okadar sağlam bir kanıttır ki, herkes Meltem’in üçüncü çocuğa hamile kaldığına inanır.
Meltem, Gönül ve Zero Erkek Tuna “ Pozitif Düşünce” felsefesini ortaya atar. Haluk’u bu felsefeye ikna etmek isterler. Haluk başta dalga geçse de, “pozitif düşünce” felsefesini denemeye çalışır. Haluk’un bu denemeleri birbirinden komik durumlar yaratır.
Evde bunlar yaşanırken, Şirkette işler kötü gitmektedir. Selçuk Bey, Meltem’den en yakın dostu Gönül’ü işten çıkartmasını ister. Meltem’i bu zor durumdan kurtaracak yardım, hiç umulmadık bir yerden gelir.
Seyyar Tayyar, Şükrü’ye iş bulur. Şükrü uluslararası bir şirkette çalışma hayalleri kurarken, Tayyar’ın bulduğu iş, Şükrü’nün başını belaya sokacaktır.
Öte yandan evleneli henüz 28 gün olmasına rağmen, Şükrü karısının hamile kalmamasına şaşırır. Bir problem olduğunu sanarak Hüseyin’den yardım ister.
Havuç ve arkadaşlarının evinde bir kızın kaldığını öğrenen evsahibi sorun çıkartır. Havuç, Basri ve Teo üçlüsü, sarışın güzel Alex’İBO- eve gizli gizli sokmak için çareler arar.
[FV]147925[/FV]

19. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Kız tarafı Ne alacak Erkek tarafı Ne alacak
Haluk’ta görme bozukluğu başlamıştır, ancak doktora gitmememek için direnir. Daha sonra, aldığı ilaçların yan etkisi Haluk’u zor durumda bırakır. Tam o sırada dünürleri Küçük Menderes ve Vüvuzela Nurten çeyiz meselesini konuşmaya gelince, ortalık karışır.
Duygu ve Berke, evlendikten sonra oturmak için kiralık ev aramaya başlar. Müsteşar Kemal’in onlara yardım etmek istemesi, olayı farklı boyutlara sürükler.
Seyyar Tayyar, tarafından evden kovulan Şükrü, Hüseyin’e yanaşır. Şükrü ve Hüseyin İstanbul trafiğinin yoğunluğunu fırsata çevirmeye karar verir. Ancak , başlarını belaya sokmayı yine başarırlar.
Şükrü ve Hüseyin’in köprüden atlayıp İntihar edecekleri söylentisi ortalığı karıştırır. Bu duruma Seyyar Tayyar ve Şükrü’nün karısı Hatice’nin vereceği tepkiler görülmeye değerdir.
Gönül Tuna’nın kendisine evlenme teklif edeceğini düşünür. Çocukları Merve ve Orçun. Merve ve Orçun bu evlilik planını bozmak için oyun yapmaya kalkışınca, kahkaha dolu sahneler birbirini kovalar.
Dar gömlek Tolga’nın kredi kartı ödemesi gelmiştir. İsmailden harcadığı paraları ister. Borcunu ödeyecek durumu olmayan Fısfıs İsmail’in yapacakları merak konusudur.
[FV]141569[/FV]

20. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem Halluk’la olan evliliğini sorgulamaya başlıyor, evdeki gerilim artıyor
Meltem Haluk ile olan evliliğini sorgulamaya başlar, bunun için bir test yapar. Bu testi yaparken Haluk ile neden birlikte olduğuna dair maddeler çıkarır. Meltem’in bu konudaki tepkileri Haluk’u çok şaşırtır.
Seyyar Tayyar Şükrü’nün iç güveysi halinden usanır. Onu 48 saat içinde iş bulması için uyarır aksi halde Şükrü’yü evden kovacaktır. Şükrü’nün evden kovulmamak için gösterdiği çabalar komik sahnelere yol açar.
Haluk’un evdeki umarsız davranışları, kaba saba hareketleri Meltem’i çileden çıkarır. Haluk’u bu konuda uyaran Meltem’in Haluk’tan aldığı tepkiler komik olaylara yol açar.
Şükrü ve Hüseyin iş bulmak için kara kara düşünürken Zero Erkek Tuna’nın kızının doğum günü partisi akıllarına parlak bir fikir getirir. İkilinin bulduğu fikir başlarına beklenmedik olaylar getirir…
Haluk ve ev halkı iddiaya girer. Halı sahada futbol maçı ayarlarlar. Haluk futbol performansına çok güvendiğini ve yaşlı olmadığını kanıtlamaya çalışırken birbirinden tuhaf gelişmeler yaşanır…
Seyyar Tayyar’ın bir bomba daha patlatır… Çiğköftenin de mucidi olduğunu iddia eden Seyyar Tayyar, Haluklara çiğköfte gecesi düzenler.
Hüseyin ve Şükrü Futbol İddiasından parayı vurmak için çeşitli ligleri analiz etmeye başlar. İkiliye iddia tüyosu vermeye gelen ünlü futbol uzmanı herkesi çok şaşırtır. Acaba bu ünlü futbol yorumcusu acaba kim?
[FV]147926[/FV]

21. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın’ın kahramanalarını hiç böyle görmediniz. Yaklaşan yılbaşı öncesi, işyerinde bir ofis-parti düzenlenecektir. Partinin konsepti 80’li yıllar olarak belirlenir. Herkes partiye 80’li yılların kostümleri ile gelmek zorundadır. Partide dönemin yerli ve yabancı şarkıları söylenir. 80li yılların bir pop starı partiye sürpriz sanatçı olarak katılır. Sürpriz sanatçıyı karşılarında görenler şaşırır. Çocuklar Duymasın’daki 80li yıllar partisi, hem eğlendirecek, hem de seyircileri o yıllara götürerek nostaljik anlar yaşatacak.
Yasemin , Haluk’la ile Meltem’in telefon konuşmasını yanlış anlar. Haluk’un Meltem’i aldattığını düşünen Yasemin, bunu herkese anlatınca, ortalık karışır.
Yeni yıl heyecanı herkesi sarmıştır. Herkes yeni yıla nasıl gireceğini konuşmaya başlar. Haluk’un yılbaşı hakkındaki görüşleri, şaşırtırken, güldürmeye devam eder. Haluk ve ailesinin yeni yıla nerde, nasıl gireceği merak konusudur.
Meltem, Haluk’un, kendisine sadece ismiyle hitap etmesine bozulmaktadır. Haluk kendisine “Aşkım, Canım, Bir tanem…” diye hitap edene kadar yatakları ayırmaya karar verir. Yatakların ayrılmasına Haluk’un vereceği tepkiler bilinmemektedir.
Orçun yeni yıl hediyesini heyecanla beklemektedir. Kendisine Cep telefonu alınacağını düşünen beton Orçun, hayallerine kavuşmak veya hayal kırıklığına uğramak üzeredir.
Yakup kahvesinin kapılarını sanal aleme açar. Kahve ve çay siparişlerini internet üzerinden alacak olan Yakup’un bu girişimi Şükrü ve Hüseyin’i çileden çıkarır.
Çocuklar Duymasın Çarşamaba gecesi atv ekranlarına geliyor.
Çocuklar Duymasın 21. Bölüm 1. Fragmanı
[FV]141806[/FV]
Çocuklar Duymasın 21. Bölüm 2. Fragmanı
[FV]141860[/FV]

22. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HAVUÇ ÜNİVERSİTEDE YUMURTALI EYLEM Mİ YAPACAK?
Havuç yumurta almak için markete gider. Bunu gören, Hüseyin ve Şükrü, Havuç’un yumurtalı eylem yapacağını düşünerek Haluk’a haber verir. Bu yanlış anlama kimsenin beklemediği bir biçimde sonuçlanır…
Haluk kredi kartı ekstrelerini incelerken bir hata yakalar. Durumu düzeltmek için telefona sarılan Haluk, bant kayıdı ile karşılışınca olaylar gelişir. Haluk’un telefon bankacılığı ile mücadelesi, izleyenlere yine kahkaha attıracak sahnelere neden olur.
Duygu Berke’den evlilik sözleşmesi yapmasını ister. Duygu’nun hazırladığı sözleşmeye herkesin koymak istediği bir madde vardır. Kavgacı dünürler Menderes ve Nurten’in evlilik sözleşmesine tepkileri birbirinden komik sahnelere yol açar…
Emine de Hüseyin den evlilik sözleşmesi ister. Emine’nin evlilik sözleşmesi için yazdırmak istediği maddeler Hüseyin’i çileden çıkarır.
Seyyar Tayyar sanal aleme açılmaya karar verir. Şükrü’nün internet üzerinden pilav satma fikri, Tayyar ile Şükrü’nün arasındaki buzları eritirken izleyenlere kahkaha attıran sahneler birbirini kovalar.
Haluk ve Meltem yılbaşı için farklı planlar yaparken, eski yılbaşlarını nasıl geçirdiklerini hatırlarlar… Eski ve Yeni yılbaşlarının karşılaştırılması hem duygusal hem de komik sahneleri beraberinde getirir…
[FV]142006[/FV]

23. Bölüm Özeti ve Fragmanı (YILBAŞI ÖZEL)
BÖYLE TOMBALA GÖRÜLMEDİ..
Çocuklar duymasın yılbaşında nefesleri kesecek. Bugüne kadar hiç görülmemiş, komik ve heyecanlı bir tombala oyunu seyirciyi bekliyor. Haluk yılbaşında tombalayı kaybederse, “Seni Seviyorum Karıcığım” diye reklam verecek… Meltem kaybederse, uzaktan kumanda bir yıl boyunca Haluk’un olacak! Bakalım, gülen taraf kim olacak…
Çocuklar Duymasın’da komik olduğu kadar, sürprizlerle dolu bir yılbaşı bölümü seyirciyi bekliyor.
Herkes birbirinden renkli yılbaşı planları yapar. Ancak gelişen olaylar Haluk ile Meltem’in yılbaşı planlarını alt üst eder. Yeni yıla, çocuklarıyla birlikte girmeyi hayal eden Haluk ve Meltem başbaşa bir yılbaşı geçirmek zorunda kalırlar.
Herkes dışarda çılgınca eğlenirken, Haluk ve Meltem nostaljik yılbaşı kutlamalarının tadını çıkartmaya başlar. Tombala oynamaya karar veren, çifti heyecanlı bir son beklemektedir. Tombala’nın ödülü konusunda tartışma yaşarlar. Uzun bir süredir, kocasının kendisine ‘seni seviyorum’ dememesinden şikayet eden Meltem’in aklına parlak bir fikir gelir.Haluk tombalayı kaybederse, dev bir reklam panosuna “ Seni seviyorum Meltem” yazdırmak zorunda kalacaktır. Meltem kaybederse, uzaktan kumanda bir yıl boyunca, Haluk’un olacaktır…
Bugüne kadar görülmemiş, heyecanlı, komik ve romantik bir tombala oynanmaya başlar. Sonunda gülen tarafın kim olacağı bilinmemektedir.
[FV]142007[/FV]

24. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın’da Şok Ayrılık!
EFSANE ÇİFT BOŞANIYOR!
Efsane dizide tarihi dönüm noktası bu çarşamba gecesi yayınlanıyor.
Tüm çabalarına karşın, ‘TaşFırın Erkeği Haluk’u düzeltemediğini düşünen, Meltem boşanma kararı alır. Psikologun tavsiyesi ile, boşanmadan önce, bir süre ayrı yaşamaya karar verirler. Meltem evde kalırken, Haluk evi terkeder. Bu ayrılığı çocuklarının duymaması için büyük çabalar harcarlar. Ancak ayrılık sanıldığı kadar kısa sürmeyecektir. Meltem boşanmaya kararlı gözükmektedir. Dizilerde pek alışık olunmadığı şekilde, resmi boşanma uzak ihtimal değildir. Bu efsane çift gerçekten boşanmanın eşiğindedirler.
Çocuklar Duymasın’ın komik olduğu kadar merak dolu bu bölümü, 5 Ocak Çarşam’ba günü yine atv ekranlarında yayınlanıyor. Efsane dizinin bu en önemli dönüm noktasını sakın kaçırmayın.
Çocuklar Duymasın 24. Bölüm 1. Fragmanı
[FV]147927[/FV]
Çocuklar Duymasın 24. Bölüm 2. Fragmanı
[FV]147928[/FV]

25. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HALUK VE MELTEM BİRLEŞECEK Mİ?
Ayrı yaşama kararı alan Meltem ile Haluk arasında buzlar bir türlü erimiyor. Taş Fırın Erkeği Haluk ile Meltem hayati bir karar alma noktasına gelmiştir. Evliliğin kaderi bu bölümde belli olurken, çok duygusal sahneler birbirini izler.
Düğünde takılan altınların çalınması Tayyar’ı perişan eder. Şükrü ve Hüseyin’in altınları çaldığından habersiz olan Tayyar polise şikayete gider. Şükrü ve Hüseyin’in sorguya çekilmesiyle eğlenceli dakikalar başlar.Sorgulama sonucunda Tayyar’ı bir sürpriz beklemektedir.
Çocukluktan çıkıp genç bir erkek olan,Havuç’a, babasından harçlık istemek, zor gelmeye başlar. Babasınının elinden harçlık almak, gururunu incitmektedir. Bu durumu öğrenen Haluk, sorunu çözmek için çareler aramaya başlar.
Seyyar Tayyar, Küçük Menderes ve Müsteşar Kemal, Yakup’un Kahvesi, okey masasına oturur. Birbirinden renkli dört karakterin okey oynamaya kalkması, eğlenceli sahnelere yol açarken, Seyyar Tayyar’ın Amerika Eski Başkan’ı George Bush ile tanıştığını söylemesi herkesi şaşırtacaktır.
Duygusallık ve kakahayla harmanlanan Çocuklar Duymasın’ın bu önemli bölümünü sakın kaçırmayın.
[FV]142944[/FV]

26. Bölüm Özeti ve Fragmanı
ÇOCUKLAR DUYMASIN’DA HİÇ BİR ŞEY GİZLİ KALMIYOR!
Küçük sorunların, büyük dizisi Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde, yine birbirinden komik öyküler yer alıyor.
Haluk’un doğum günü yaklaşmıştır. Meltem gizlice, sürpriz doğum günü partisi hazırlamaya başlar. Herkesin doğum gününü unuttuğunu sanan, Haluk’un hatırlatma çabaları birbirinden komik sahnelere yol açar.
Havuç, babasının kredi kartıyla, gizlice dolar harcaması yapar. Kredi kartı ekstresinde dolarla yapılan ödemeleri gören Haluk, itiraz etmek için bankaya gitmek isteyince ortalık karışır.
Vuvuzela Nurten, Emine ve Gülfidan reklam yıldızı oluyor. Zero Erkek Tuna, bir inşaat projesinin reklamında, Nurten, Gülfidan ve Emine’nin fotoğrafını kullanmak ister. Fakat bu fikir, Tuna’nın sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Damat Berke’nin taklit konusunda özel bir yetenek olduğu ortaya çıkar. Berke çevresindekilerin taklitlerini yaparak izleyenleri güldürmektedir. Kayınpederi Haluk’un taklidini yapan Berke, bizzat Haluk’a yakalanır.
Halkın gündemini yakından takip eden Çocuklar Duymasın’da Galatasaray’ın yeni stadının açılışı da gündeme geliyor. Koyu bir beşiktaşlı olan Haluk, Galatasaray’ın yeni stadıyla ilgili, birbirinden ilginç yorumlar yapar.
Birbirinden komik anılarıyla izleyenlere kahkahalar attıran Seyyar Tayyar, bu kez Kenan Evren ile nasıl tanıştığını anlatıyor. Darbelere nasıl engel olmaya çalıştığını anlatan Seyyar Tayyar’ın söyledikleri, dinleyenlerin gülmesine yol açar.
Tüm aile bireylerinin, birlikte seyredebileceği tek dizi Çocuklar Duymasın, Çarşamba akşamı Atv ekranlarında yayınlanıyor.
[FV]142991[/FV]

27. Bölüm Özeti ve Fragmanı
ÇOCUKLAR DUYMASIN’DAN 3 YENİ BOMBA!
ERSİN KORKUT ÇOCUKLAR DUYMASIN’DA!
Son yılların yükselen komedi yıldızı Ersin Korkut, hırsız rolüyle Çocuklar Duymasın’ın yıldızlar kadrosunda yerini aldı. Birbirinden komik sahnelerle dolu, bölümün öyküsü kısaca şöyle…
Mahalleye hırsız dadanmıştır. Taşfırın erkeği Haluk, hırsızı yakalarsa, öldüresiye dövmeye karar verir. Güpegündüz eve giren hırsızı yakalayan, Meltem ve Emine, ne yapacaklarını şaşırır. Haluk’un hırsızı dövmesinden korkan, Meltem’in bulduğu çözüm, olayları birbirinden komik noktalara savurur.
GÜLFİDAN’A SÜRPRİZ KOCA ADAYI!
Yılların komedi ustası , Sinan Bengier, Paratoner Osman rolüyle, çocuklar duymasın kadrosuna katılıyor.
Gönül ve Meltem Gülfidan’a kısmet bulmak için kolları sıvar. Sonunda Gönül’ün akrabası olan Paratoner Osman’ı Gülfidan ile tanıştırmak isterler. Paratoner Osman, sürekli şanssızlıklar yaşayan, talihsiz bir insandır. Belaları sürekli üstüne çektiği için, paratoner osman lakabıyla anılmaktadır.
TV TARİHİNDE BİR İLK: ÇOCUKLAR DUYMASIN CANLI YAYINLANACAK
Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümüyle birlikte, televizyonculuk tarihinde bir ilk yaşanacak. İlk defa bir sitkomun bazı sahneleri canlı yayınlanacak. Televizyonculuk tarihine geçecek bu özel bölümde, seyirciler dizi kahramanlarına internet yoluyla mesaj atababilecekler. Sitkom tarihinde çığır açacak
Seyyar Tayyar sanal aleme açılmaya karar vererek, seyyartayyar.com isimli internet sitesinin açılışını yapar. İşte, Seyyar Tayyar’ın iinternetten sipariş aldığı sahneler, canlı yayınlanacak. Böylece, seyirciler, seyyar tayyar’a internetten mesaj atabilecekler. Mesaj atarak boza siparişi veren seyircilere, Seyyar Tayyar bedava boza gönderecek.
Çocuklar Duymasın’ın yenilik ve sürprizlerle dolu bu özel bölümünü sakın kaçırmayın.
Çocuklar Duymasın 27. Bölüm 1. Fragmanı
[FV]143099[/FV]
Çocuklar Duymasın 27. Bölüm 2. Fragmanı
[FV]143100[/FV]

28. Bölüm Özeti ve Fragmanı
TAŞFIRIN ERKEĞİ SANAT MÜZİĞİ KOROSUNDA!
Meltem, Haluk’u Türk Sanat müziği korosuna katılmaya ikna eder. Taş Fırın Erkeği Haluk’un koro çalışmalarında başına gelenler, müzikle harmanlanan kahkaha dolu sahnelerin peşpeşe gelmesine yol açar.
BETON ORÇUN ÇIRAK OLUYOR.Halkın gündemini yakından takip eden Çocuklar Duymasın’da bu hafta yarıyıl tatili ve çalışan annelerin sorunları da gündeme geliyor. Yarı yıl tatiline giren Beton Orçun evde sıkılmaya başlar. Çalışan bir anne olan Dominant Gönül ne yapacağını bilemez. Haluk’un önerisiyle Beton Orçun, ofiste, sözde çırak olarak çalışmaya başlar. Beton Orçun’unun çıraklık macerası izleyenlere kahkaha attıracak durumlara neden olur.
GÜLFİDAN’IN MERAKLA BEKLENEN OĞLU: MANDIRA FİLOZOFU, MUSTAFALİ, NİHAYET GELİYOR.
Egeli Gülfidan Hanım’ın haftalardır söz ettiği oğlu, “Mandıra Filozofu, Mustafa Ali” nihayet seyirci karşısına çıkıyor. Gülfidan Hanım, felsefe bölümünden mezun olduktan sonra hiç çalışmayan oğlu Mustafa Ali’ye iş bulması için Haluk ve Meltem ile tanıştırır. Haluk, kendisine iş bulmak isterken, ‘Mandıra Filozofu’, Mustafa Ali’nin tuhaf fikirleri Haluk ve Meltem’in kafasını karıştırır.
SEYYAR TAYYAR ‘PATLATMAYA’ DEVAM EDİYOR
Haluk ve Meltem’in Dünürü Menderes Bey , tam 20 kilo zayıflar. Ancak karısı Nurten, Kilo veren Menderes’in eski çapkın günlerine dönmesinden korkar… Bu yüzden Seyyar Tayyar’dan yardım ister. Kocasına verdiği kiloları yeniden aldırmak için kolları sıvar…
CEP TELEFONU OLANLAR, HÜSEYİN’İN HİKAYESİNİ KAÇIRMASIN!
Hüseyin, cep telefonunu arayarak, kendini polis olarak tanıtan kişiler tarafından dolandırılır. Hüseyini tacizle suçlayan dolandırıcılar, durumu düzeltmek için ‘kontör-para’ isterler. Hapise girmekten korkan Hüseyin para arama derdine düşer.
Dolandırıcılık Büro Amirliği’nden temin edilen, gerçek olaylara dayandırılan bu bölümde, cep telefonu dolandırıcılarına karşı yapılmasını gerekenler kahkaha dolu sahnelerle anlatılıyor. Böylece, doya doya gülmek isteyenler ve cep telefonu kullanan herkesin kesinlikle kaçırılmaması gereken bir öykü ortaya çıkıyor.
[FV]147929[/FV]

29. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’un hızlı yemek yemesi hem midesini hem çevresini rahatsız etmektedir. Meltem, Haluk’un yavaş yemek yemesini sağlamak için birbirinden ilginç taktikler geliştirir.
Havuç, Damla’ya karşı olan duygularını açamamaktadır. Durumu öğrenen Haluk oğluna yardım etmek ister. Damla eve gelince ortalık karışır.
Zero Erkek Tuna, Dominant Gönül’ün anesiyle tanışacaktır. Haluk, Tuna’ya, ‘müstakbel kayınvalidesinin sünepe damat istemediğini’, söyler. Haluk’un verdiği taktiklerle Zero erkek, geçici olarak taş fırın erkeğine dönüşür.
Öte yandan,Tuna, Gönül’e romantik bir evlenme teklifi yapmak uçak kiralar. Uçağın kuyruğuna “Benimle Evlenir misin Gönül” yazılı pankart astırır. Ancak olaylar Tuna’nın planladığı gibi gelişmeyecektir.
Hüseyin ve Şükrü bahis oyunundan ikramiye kazanır. Kendilerine göre çok büyük para kazanan Hüseyin Şükrü ikilisinin davranışları değişir.
Gülfidan Hanım’a talip olan Paratoner Osman, Mandıra Filozofu Mustafa Ali ile tanışacaktır. Fakat üst üste gelen talihsizlikler Paratoner Osman’ın peşini bırakmaz…
[FV]143376[/FV]

30. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Sevgililer günü yaklaşırken herkesi bir telaş alır. Meltem Haluk’un bu özel günü kutlamayacağını düşünürken Haluk’un jestleri Meltem’i şok eder. Haluk’un bu jestlerinin nedeni anlaşılınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Havuç sevgililer gününe sevgilisi olmadan girmek istemez ve ev arkadaşları Basri ve Teo ile iddiaya girer. Sevgililer gününe kadar Havuç’un bir sevgili bulması lazımdır… Havuç’un aklına parlak bir fikir gelir. Bir sosyal paylaşım sitesine ilan veren havuç sevgili adaylarını beklemeye başlar…
Zero Tuna sevgililer gününde Gönül’e tek taş yüzük alıp evlilik teklifi yapacaktır. Tuna’nın yüzüğü vermek için düşündüğü orijinal fikir beklemediği bir biçimde sonuçlanır.
Hüseyin ve Şükrü sevgililer gününü fırsata çevirmek kolları sıvar… Kırmızı gül işine giren ikiliyi bazı komik sürpriz beklemektedir…
Berke’nin kafesinde sevgililer gününe özel Single Parti düzenlenmektedir. Gülfidan, oğlu Mandıra Filozofu Mustafa Ali’yi partiye götürmesi kahkaha dolu olayları beraberinde getirir. Yine bu partiye katılan Fıs Fıs İsmail’i partide kötü bir olay beklemektedir…
Seyyar Tayyar’ın başına bir zabıta dadanır… Zabıta’dan kaçan Tayyar Yakup’un kahvesine sığınır… Şükrü ve Hüseyin’in kahvede olması ile işler iyice karışır…
Nurten, Menderes’in rejim olayına daha fazla dayanamaz ve evi terk eder. Meltem’lerin yanında birkaç gün kalacak olan Nurten, Meltem’lerin tüm planlarını altüst eder.
[FV]143409[/FV]

31. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Duygu’nun düğünü yaklaşmaktadır ve Haluk evde Mali disiplin uygulamaya karar verir… Haluk’un evin masraflarını kısmaya yönelik girişimleri birbirinden komik sahneleri beraberinde getirir. Haluk her türlü masrafı kısmayı düşünürken evin bozulan termosifonu Haluk’un başına beklenmedik işler açar…
Bozulan termosifonla birlikte evde kalmak zorlaşır. Meltem’in güzel bir fikri vardır. Beş yıldızlı bir otelde bir hafta geçirmek. Haluk ilk başta buna itiraz etse de daha sonra kabul eder. Haluk’un otelde kalmakla ilgili başka planları vardır…
Çocuklar Duymasında büyük şok! Duygu nişanı bozuyor… Duygu, Berke’nin kendisini aldattığını düşünür. Bunu duyan aileler hemen harekete geçer. Artık Berke’nin işi hiç de kolay değildir.
Tuna bir canlı yayın programına konuk olacaktır. Bunun için Haluk’ların evini kullanmayı ister. Tuna’nın asıl amacı canlı yayında Gönül’e sürpriz bir evlilik teklifi yapmaktır. Tuna’nın canlı yayın sürprizinde duygusal anlar yaşanırken Gönül’ün cevabı ne olacak…
Seyyar Tayyar’ın mutfağında beklenmedik bir misafir vardır. Bu misafir Şükrü’lerin aklına parlak bir fikir getirir… Şükrü ve Hüseyin’in bulduğu bu yeni işte kendilerini yine komik sürprizler beklemektedir.
Havuç ve Teoman evde parti yapmaya karar verir. Her yere ilan veren İkilinin partisine beklemedikleri misafirler gelince işler sarpa sarar.
Ve Seyyar Tayyar’ın buluşları… Seyyar Tayyar mucidlik tarihine adını yazdırmaya kararlıdır. Seyyar Tayyar’ın en son buluşlarını dinlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
[FV]143463[/FV]

32. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem artık çekici bir kadın değil mi ?
Meltem Haluk’un artık kendisini çekici bulmadığını düşünmektedir. Gönül ile dertleşen Meltem, Haluk’un ilgisini çekmek için çeşitli oyunlar yapar… Meltem bu oyunları yaparken Haluk da 3. Çocuk için çareler düşünmektedir. 3. Çocuğa giden yolun kaçan kovalanır felsefesine bağlı olduğunu düşünen Haluk Meltem’e ilgisiz davranmaya başlar.
Meltem’in çabaları ve Haluk’un ilgisizliği aynı ana denk gelince birbirinden komik ve düşündürücü sahneler yaşanır…
Haluk’a büyük şok. Kapısının önüne bırakılan gazete çalınır. Haluk gazetesini çalan hırsızın peşine düşer… Haluk hırsızın kim olduğunu görünce gözlerine inanamaz…
Havuç’a büyük sürpriz! Havuç’a çekilişten araba çıkar. Deli gibi sevinen Havuç’un hesaba katmadığı şeyler vardır…
Orçun, Tuna ve Gönül’ün arasına girmeye kararlıdır. Orçun’un Tuna için hazırladığı planı izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Hatice, gezememekten ve sosyeteye karışamadıklarından şikayet eder. Bu arada şükrü ve Hüseyin internetten buldukları araba park etme ( vale ) işine başlarlar. Şükrü park etmek için aldığı arabayla Hatice’yi gezmeye çıkarınca başlarına beklenmedik işler gelir…
Gülfidan sürekli Paratoner Osman’ın kel olup olmadığını anlamaya çalışır. En sonunda ona bir şapka hediye eder ve yanında takması için ısrar eder. Gülfidan’ın kel mi değil mi diye öğrenme çabası büyük bir sürprize sahne olur…
Seyyar Tayyar’a büyük şok… Tayyar arabasını zabıtaya kaptırır. Tayyar yeni bir iş kolu ararken anılarını anlatmaya devam eder. Beşiktaşlı Quaresma’nın Türkiye’ye gelişinde de parmağı olan Tayyar’ı dinlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Nurten ve Gülfidan dokumacı dükkanı açmaya karar verirler… Onların bu girişimi Menderes üzerinde şok etkisi yaratır.
[FV]143519[/FV]

33. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem internetten “Ölmeden Önce Yapılacak 100 Şey” yazısı bulur. Meltem 100 maddeyi kendince 10 maddeye indirir. Gönül ile iddiaya giren Meltem bu 10 maddeyi Haluk’a yaptıracağını iddia eder. Bu 10 madde Haluk’un asla yapmayacağı şeylerle doludur. Meltem Haluk’u bu konuda ikna etmeye çalışırken birbirinden komik sahneler yaşanır.
Bu duruma tanık olan Emine olayı yanlış anlar ve Haluk’un az bir ömrü kaldığını düşünür. Menderes Bey ve Nurten Hanıma da bu durumdan bahseden Emine işleri iyice karıştırır…
Olaylar bu noktada iyice karışınca kahkaha dolu durumlar ortaya çıkar…
Basri, Havuç ve Teo’ya sürekli cevapsız çağrılar atar… Havuç ve Teo bu duruma sinirlenir ve onun çağrılarına cevap vermez. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Basri onları çok önemli bir şey için aramaktadır…
Orçun’un matematik ödevi büyük bir soruna dönüşür. Ödevleri için annesinden ve Tuna’dan yardım ister… Tuna ve Gönül’ün, Orçun’un ödevini yapma girişimleri eğlenceli durumlar yaratır…
Paratoner Osman, Gülfidan’ı hayatındaki en önemli varlıkla tanıştıracağını söyler. Annesiyle tanışacağını düşünen Gülfidan panik olur. Gülfidan tanışacağı kişiyi görünce büyük bir şok yaşar…
Seyyar Tayyar, Şükrü’nün tavsiyesiyle Memur Mesut’la arkadaş olmaya çalışır. Onu yemeğe götürür. Yemekte üstü kapalı seyyar satıcıların ne kadar zor durumda olduğunu söyleyip Mesut’u bu konuda yumuşatmaya çalışsa da Mesut mesleğini uygulama konusunda çok kararlıdır. Bunun üzerine Seyyar Tayyar tüm seyyar satıcıları kurtarmak için yeni bir icat girişiminde bulunur…
Müsteşar Kemal milletvekili olma yolunda kararlı adımlarla ilerler. Yakup’un kahvesinde büyük bir konuşma yapacaktır. Konuşma yapacağı gün kahvede beklenmedik bir olay yaşanır…
[FV]143579[/FV]

34. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’un televizyonu bozuluyor
Haluk evdeki televizyonu bozulunca yenisini almaya karar verir. Ucuz bir televizyon almak isteyen Haluk’a herkes başka bir model önerir. Haluk hangi modeli alacağını düşünürken Meltem’in de ondan istediği bir şey vardır. Haluk’un televizyon alma düşüncesi tam bir karmaşaya dönüşürken birbirinden komik sahneler yaşanır…
Sofranın tadı kalabalık olunca çıkar. Haluk eskiden olduğu gibi yemeklerin eş dostla birlikte yenmesi gerektiğini düşünür. Tuna’yı, Menderes ve Nurten’i, Gönül’ü kısacası herkesi bu yemeğe davet eder. İşleri olduğu için kimse yemeğe gelemez. Bunun üzerine Haluk onlara bunun bir kutlama olduğunu söyler. Evde toplanan kalabalık kutlama nedenini öğrenince ortaya eğlenceli sahneler çıkar…
Havuç ve arkadaşları kızlarla birlikte gittikleri bir restoranda fena kazıklanırlar. Ceplerinde hiç paraları kalmamıştır. Hiçbiri de evden para isteyemez çünkü harçlıklarını daha yeni almışlardır. Bir hafta boyunca aç kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Havuç’lar, karınlarını doyurmak için müthiş bir fikir geliştirirler…
Meltem ve Haluk evde televizyonsuz otururken gündem hakkında konuşmaya başlarlar… Bu sırada eve boza getiren Tayyar’ın bu konuda söyleyecek fikirleri vardır. Tayyar’ın Arap ülkeleri ve özellikle Mısır hakkındaki görüşleri izleyenleri kahkahaya boğacak…
Gönül, Necla’yı hamburger konusunda tembihlese de Orçun Necla’yı kandırır ve Gönül’den gizli hamburger yemeye giderler. Orçun’un, annesine yakalanmamak için verdiği mücadele kahkaha dolu sahnelere yol açar…
Gönül ve Meltem Haluk ile oynadıkları sessiz film oyununda birlik olur. Haluk’u sinir etmek için bir plan yaparlar. Bundan haberi olmayan Haluk kendisini bekleyen tehlikenin farkında değildir…
Gülfidan ve Osman arasında sıcak yakınlaşma… Osman Gülfidan’a bir jest hazırlar. Osman’a karşı boş olmadığını düşünen Gülfidan bu jest karşısında daha da etkilenir…
Duygu ve Berke’nin arasına kara kedi mi giriyor… Duygu ders çalışmak için okuldan bir arkadaşıyla buluşur. Tabi bu durum Berke’yi çileden çıkarmak için yeterlidir… Berke onların ders çalışmasını sabote etmek için birbirinden ilginç yöntemler geliştirir. Ama Berke’yi bekleyen başka bir sürpriz daha vardır…
[FV]143724[/FV]

35. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’u kellik korkusu sarıyor!
“Evliliğe Bir Saat Mola” Meltem ve Haluk yeni bir uygulamaya karar verir. Her akşam 1 saati kendilerine ayıracaklardır. Meltem ve Haluk’un kendilerine ayırdıkları 1 saat ikisi için de komik ve beklenmedik gelişmelere yol açar…
Haluk’u kellik korkusu sarıyor! Haluk omzuna düşen saçları takıntı haline getirir. Kel olmaktan korkan Haluk, berberinden aldığı bitkisel yağları saçına uygular… Uyguladığı bakım beklemediği sonuçlara yol açarken ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Meltem Haluk’a farklı görünmek için saçlarına büyük bir değişiklik yaptırır. Haluk’un bunu fark etmesini bekleyen Meltem’i büyük bir sürpriz beklemektedir…
Havuç yeni bir telefon almak ister. Haluk’tan para isteyen Havuç olumsuz cevap alınca kendi başına gider telefonu alır… Elinde telefon mutlu bir şekilde eve dönen Havuç’u polisler durdurunca Havuç şok olur…
Tuna Gönül’ün apartman yöneticisine Gönül’ün arkadaşıyım diyemediği için televizyon tamircisiyim der. Yönetici de, işi bitince kendi televizyonunu tamir etmesi için onu çağırır. Bunu kabul eden Tuna işleri iyice karıştırınca kahkaha dolu sahneler meydana gelir…
“Çocuklar Duymasın”a sürpriz konuk! Duygu ve Damla “Dünya Engelliler Vakfı”na (D.E.V) üye olur. Damla’yı gören Havuç ve çetesi de bu vakfa üye olur… D.E.V hakkında onlara bilgi vermeye gelen sürpriz konuk izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek…
Libya’daki olaylar yüzünden Selami’den haber alamayan Gönül çok endişelidir. Orçun’un bu haberleri görmemesi için birbirinden değişik taktikler geliştirir.
Tayyar, Şükrü’ye kahveye gitmemesi için her gün 10 lira değerinde kahve puan verir. Uzun vadeli hesap yapan Şükrü önce sevinse de sonra evde sıkılır ve kahveyi eve getirir. Evde okey oynarlar, Hatice de onlara servis yapar. Tayyar’ın bu durumu fark etmesiyle eğlenceli olaylar ardı arkasına gelir…
Gülfidan Mustafa Ali’yi Canan’la iş görüşmesine götürür. Canan’ın sorduğu her soruya filozofça yanıtlar veren Mustafa Ali, Annesi Gülfidan’ı yine çileden çıkarır…
[FV]143723[/FV]

36. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem olmasa Haluk başının çaresine bakabilir mi?
Haluk evde tek başına
Meltem, kendisi olmasa, Haluk’un evde tek başına hiçbir işi göremeyeceğini düşünür. Haluk da Meltem ile bu konuda iddialaşır. Haluk’un ev işlerini yaparkenki mücadelesi ve Meltem’le inatlaşması birbirinden komik sahnelere yol açar…
Tuna, Gönül’den Merve’ye bir gece bakmasını ister. Gönül pek istekli olmasa da durumu kabul eder. Orçun ve Merve bir araya gelince onları eğlendirmek hiç de kolay değildir. Oynadıkları oyun sırasında Merve’nin onlara yaptığı şaka kahkaha dolu sahneleri beraberinde getirir…
Havuç, Damla’ya yakınlaşmak için taktikler geliştirir. Entelektüel görünme adına kitap okumaya karar verir. Kitapları okuma yerine özetlerini okuyan Havuç kendisini bekleyen kötü sürprizden habersizdir…
Mustafa Ali kafede çalışmaya başlıyor!
Meto’nun işi çıkınca Berke kafede yalnız kalır. Mustafa Ali’ye iş arayan Gülfidan da Berke’den onu işe almasını ister. Mustafa Ali’yi işe alan Berke hayatının hatasını yaptığını geç de olsa anlar… Mustafa Ali’nin kafedeki müşterilerle olan muhabbeti izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek…
Şükrü, Tayyar’ın pilavından para vermeden yiyemez. Tayyar damadından da para alır. Bu duruma sinirlenen Şükrü, Tayyar’ı Zabıta Mesut’a ihbar eder. Arabasına el konulan Tayyar küplere biner. Tayyar, Şükrü’den intikam almaya kararlıdır… Tayyar’ın müthiş intikam planını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Kemal Bey seçim çalışmalarını hızlandırıyor… Milletvekili seçimlerinde aday olacağını açıklayan Müsteşar Kemal seçim şarkısını Havuç’a yaptırmaya karar verir.
Yasemin hastalanınca Haluk’ların ofiste işler Okşan’a kalır. Bu konuda hiçbir tecrübesi olmayan Okşan ofisi birbirine katar…
[FV]143722[/FV]

__________________

Mesajı son düzenleyen ediz1 ( 16-06-14 - 18:36 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-02-12, 18:18 #2
ediz1 ediz1 çevrimdışı
Varsayılan C: Çocuklar Duymasın Bütün Bölüm Özetleri ve Fragmanları (GÜNCELLENEN KONU)


37. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Beton Orçun Bitleniyor
Haluk’un horlaması Meltem’i çileden çıkarır.
Haluk’un horlaması yüzünden bir türlü rahat uyuyamayan Meltem Haluk’a doktora gitmesi gerektiğini söyler. Horladığını kabul etmeyen Haluk bunu kabul etmez… Meltem’in onun horladığını kanıtlamak için bulduğu yöntem izleyenleri hayrete düşürürken birbirinden komik sahneler arka arkaya yaşanır…
Beton Orçun bitleniyor!
Orçun bitlenir. Gönül utandığı için bunu sadece Tuna’ya söyleyebilir. Tuna’dan eczaneye gidip bit ilacı almasını ister. Tuna utandığı için ilaç almaya gidemez… İlacı almaları için Şükrü ve Hüseyin’i gönderir. Şükrü ve Hüseyin için bu yeni bir iş fırsatıdır. Bu uğurda etrafındakileri bitlemekten bile geri durmazlar… İkilinin bit ilacı satma girişimleri başlarına beklenmedik işler açar…
Haluk, acil durumlarda aranacak telefon numaralarının bilinmediğini fark eder. Emine’ye en önemli üç acil numarayı ezberletmeye çalışan Haluk bunu bir türlü başaramaz… Emine ise kendince bir ezberleme yöntemi geliştirir…
Gülfidan, Meltem’i 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yapılan bir panele götürür. Burada kadınların evdeki varlığından ve yokluğundan bahsedilir. Bu panelden etkilenen Meltem’in, Haluk ile olan tartışmaları birbirinden komik sahnelere yol açar…
Haluk banka kartının şifresini sürekli unutur… Meltem ısrarla şifreleri ezberlemelisin dese de Haluk işin kolayına kaçar ve şifreleri bir kağıda yazar… Şifrelerini kağıda yazan Haluk’un hesaba katmadığı şeyler vardır…
Kemal, kamuoyu yoklaması için seçmenlerine kendisi hakkında olumlu şeyler söyletip kamera kaydı yapmak ister… Müsteşar Kemal’in bunu yaptırmak için bulduğu yöntem izleyenleri kahkahaya boğacak…
Şok! Tayyar ve Muammer Kaddafi’nin arası açıldı! Tayyar, Muammer Kaddafi’nin özel uçağını gönderip pilav aldırmayı kestiğini söyler… Çünkü Tayyar, Kaddafi’ye “Artık çok ileri gidiyorsun, yeter artık bu olaylara bir son ver” demiştir… Tayyar’ın Kaddafi ile olan anıları izleyenleri gülmekten kırıp geçiricek…
[FV]143776[/FV]

38. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç’un kızlarla ilişkisinde başarısız olmasının nedeni bulundu, HALUK.
Meltem, Haluk’u çileden çıkarıyor! Meltem, etrafındaki herkese ve her şeye müdahale eder. Duygu’nun giyiminden, Haluk’un araba kullanmasına kadar her şeye karışır… Meltem’in bu tavrı Haluk’u çileden çıkarırken birbirinden komik sahneler yaşanır…
Çocuklarına sevgi ve şefkat gösteremeyen Haluk’un bu durumu Meltem’i rahatsız eder… Haluk’tan çocuklarını kucağına alıp sevgi ve şefkat göstermesini ister. Onlara bazen sarılman öpmen gerekir der… Duygularını belli etmekten her zaman kaçan Haluk’un bu durum karşısındaki tavırları izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek…
Gönül evdeki işlere yardımcı ararken Emine, Hatice’yi tavsiye eder. Tayyar, Şükrü iş bulmadan kızının çalışmasına karşıdır. Şükrü ise tam tersini düşünür. Tayyar ve Şükrü’nün bu konudaki tartışmalarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Hüseyin ve Şükrü, Haluk’ların evindeki 3D televizyonun gözlüğünü yanlışlıkla kırar… Haluk’un sinirlenmesinden korkan Hüseyin ve Şükrü bu durumu saklamak isteseler de başlarına beklenmedik işler gelir…
Menderes ailesi sonunda uygun bir dükkan bulur. Bu sefer de dükkan’ın ismi konusunda anlaşamazlar… Onların isim savaşını bakalım kim kazanacak?
Havuç, artık Damla’ya açılmanın yolunu bulmuştur. Doğaçlama diyaloglarla çekecekleri kısa filmin oyuncuları Havuç ve Damla’dır. Ama Havuç kendisini bekleyen sürprizin farkında değildir… Damla’nın son dakikada gelen haberi işleri altüst eder…
Gülfidan ve oğlu Mustafa Ali, Havuç’un film çektiğini öğrenir. Gülfidan ve Mustafa Ali’nin sinema sanatı hakkındaki görüşlerini dinlerken kahkaha tufanına hazır olun…
[FV]143841[/FV]

39. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk Beton Orçun u döven çocuğun babasını dövüyor
Meltem, internetten FMP adında Aile Planlaması Programı bulur. Bunu hemen kendi ailesine de uygulamak ister… Ancak Meltem’in hesaba katmadığı şeyler vardır… Meltem’in ısrarlı tutumu ve Haluk’un karşı çıkmaları birbirinden komik sahneyi beraberinde getirir…
Beton Orçun’a okulda bir çocuk sataşır. Haluk’un bu konudaki tavsiyesini dinleyen Orçun çocuğa aynı şekilde karşılık verir. Çocuğun babası da okula gelip Orçun’un kulağını çeker. Bunu duyan Haluk deliye döner. Meltem ve Gönül’ün ısrarlarına rağmen okula gitmeye kararlı olan Haluk konuyu kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ortalık iyice karışır…
Haluk benzin zamları dolayısıyla evde kemer sıkma politikalarını uygular… Mustafa Ali’nin benzin zammı hakkındaki görüşlerini ve Haluk’un kemer sıkma politikalarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Havuç, Berke’den aldığı tavsiyelerle, Damla’ya aşkını itiraf etmeye kararlıdır… Ancak işin içine Damla’nın anne ve babası da girince Havuç’u zorlu bir sınav bekler…
Beton Orçun servis şoförünün çok hızlı gittiğini annesine anlatınca Gönül endişelenir… Tuna da servis aracını takip etmeye karar verir… Bunun için Haluk’un arabasını alan Tuna’nın başına beklenmedik işler gelir… Haluk’un bu durum karşısındaki tutumu ve Zero erkek Tuna ile kavgası izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek…
İsmail karısından korktuğu için Okşan ile buluşmalarında Tolga’nın da bulunmasını ister… Ancak İsmail’in hesaba katmadığı şeyler vardır. Okşan’ın hapiste olan sevgilisi içeriden çıkınca işler içinden çıkılmaz bir hal alır…
Seyyar Tayyar’a büyük şok! Zabıta Mesut’tan adım adı kaçan Tayyar yakalanıyor mu… Tayyar ve Mesut arasındaki kedi fare oyununu izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Nurten ve Gülfidan dükkandaki işler durgun olunca el ilanları dağıtmaya karar verir. Bu iş için Şükrü ve Hüseyin’i görevlendirirler… Şükrü ve Hüseyin bu işi kendi yöntemleriyle çözmeye kalkınca ortaya kahkaha dolu sahneler çıkar…
[FV]143902[/FV]

40. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasında Çanakkale Zaferi
Meltem kimseye yemek beğendiremiyor! Meltem’in ne pişirsem sorusuna evdeki herkesten ayrı bir ses çıkar. Meltem de kendince bir menü hazırlar. Ama kimse bu menüyü beğenmez. Sofradaki yemeklere hepsi burun kıvırır. Dışarıdan yemek siparişi vermeye hazırlanan ev halkına Meltem karşı çıkar. Bunun üzerine Meltem 18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili bir yazıyı bulup evdekilere okur… Bu tarihi yazının okunmasıyla evde duygu dolu dakikalar yaşanır…
Evde Türkçe konuşma yasağı! Amerikalılarla yapılacak iş anlaşmasında Haluk’un İngilizcesi yeterli olmaz. Bu yüzden Haluk’lar işi alamaz… Bunun üzerine Meltem, evde Emine dahil herkesin İngilizce konuşmasını ister. Bu uygulama Haluk’un ofise de taşınır. Amerikalıların da ofise gelmesiyle ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Bir sigorta şirketinin olur olmadık saatlerde Haluk’u arayıp bilgilendirme yapmak istemesi Haluk’u çıldırtmaya yeter. Haluk da kendisini arayan kadına büyük bir sürpriz hazırlar…
Orçun ve Merve interneti keşfediyor! Merve ve Orçun, büyüklerini soru bombardımanına tutar. “Düzeyli ilişki ne demek? Aşkın gözü kör müdür? Playboy kimdir?” Orçun ve Merve’nin soruları ve Gönül’ün cevap verme girişimleri kahkaha dolu sahneleri beraberinde getirir.
Necla altın günü yapar. İlk gün kurada Gülfidan çıkar. Gülfidan eline geçen altınlarla kar etmek isteyince birbirinden komik sahneler arka arkaya gelir…
Paratoner Osman sonunda şapkasını çıkaracak mı? Kemal’in tavsiyesiyle Gülfidan’a sürpriz hazırlayan Osman, başına geleceklerden habersizdir. Gülfidan’ın bitmek bilmeyen istekleri karşısında Osman ne yapacağını şaşırırken, kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Bir kızın bir erkekten hoşlandığını gösteren 5 madde… Havuç, Duygu’dan aldığı önerilerle Damla’nın kendisi hakkındaki fikirlerini öğrenmeye kararlıdır.
Kemal ve Mustafa Ali, Şehir hayatı mı? Köy hayatı mı? Daha iyidir diye tartışmaya başlar… Mustafa Ali’nin bu iki durumu karşılaştırmasını dinlerken hem çok gülecek hem de çok düşüneceksiniz…
Çanak anten, can simidi, tost… Seyyar Tayyar’ın bu buluşlarının hikayesini dinlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Çocuklar Duymasın 40. Bölüm 1. Fragmanı
[FV]143909[/FV]
Çocuklar Duymasın 40. Bölüm 2. Fragmanı
[FV]143928[/FV]

41. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk şair oluyor!
Havuç, babasından, baş harflerini okuyunca “Damla senden çok hoşlanıyorum” yazısı çıkacak bir şiir yazmasını rica eder. Meltem’in, sen şiir yazamazsın, iddiaları üzerine Haluk bunu kabul eder. Haluk kendini şiir yazma işine kaptırırken, Meltem de ona ilham perisi olmaya çalışır. İşin içine Emine’nin yanlış anlamaları da girince ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Taş fırın Haluk dişçiden korkuyor…
Haluk dişi ağırsa da korktuğu için bunu kimseye belli etmek istemez. Ama Meltem’den de kaçamaz. Durumu fark eden Meltem ondan dişçiye gitmesini ister. Haluk kabul etmez.
Bunun üzerine Gönül’den de yardım alan Meltem, Haluk’a güzel bir sürpriz hazırlar…
Meltem iyi tarım ürünleri kullanıyor. Haluk’un alay ederek, bunlar eğitimli sebzeler mi demesine aldırmayan Meltem bu konuda bilinçli hareket edilmesi gerektiğini anlatır. Mustafa Ali de bu ülkeyi kurtaracak 3 şeyin tarım olduğunu söyler… Mustafa Ali’nin tarım hakkındaki düşüncelerini dinlerken hem düşünecek hem de eğleneceksiniz…
Berke’lerin kafeye yanında güzel kızlar olan bir adam gelir. Ajans sahibi olduğunu söyleyen adam bu kafede mankenlerin katılacağı bir parti vermek ister. Bunu öğrenen Havuç ve tayfası sevinçten havalara uçar… Ancak işler hiç de bekledikleri gibi gitmez… Partinin olduğu gece Havuç ve tayfası mankenlerle dans ederken kafeye gelen kişiler, tüm ekibi şok içinde bırakır…
Öğretmeninin önerisiyle bir enstrüman çalması gereken Orçun kendine alet olarak trompet’i seçer. Orçun trompetini çalarak herkesin ruhunu beslediğini düşünse de işler onun sandığı gibi değildir. Orçun’un elinde trompet ile etrafta dolaşmasını ve ona verilen tepkileri izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Nurten ve Gülfidan dükkanın işlerine yetişemezler. Bir eleman almaya karar verirler.
Nurten nasıl birini bulucaz diye düşünürken Gülfidan kimi işe alacağını kafasına koymuştur. Gülfidan’ın Nurten’den habersiz işe aldığı kişiyi görünce kahkahalarınızı tutamayacaksınız.
Seyyar Tayyar, Şükrü’ye restini çekiyor… Şükrü’nün sürekli kahvede olmasına bozulan Tayyar, artık Hatice de çalışmayacak diyerek Şükrü’ye evdeki işleri yaptırır. Şükrü bu durumu Hüseyin’e belli etmek istemese de foyası zamanla ortaya çıkar. Şükrü’nün Hüseyin’e yakalanmama çabalarını izlerken gülmekten kırılacaksınız…
[FV]144018[/FV]

42. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk ve Meltem birbirlerinin hoşlanmadıkları yönlerini sıralamaya karar verir. Meltem'in listesi kabarık olsa da, Haluk yazacak bir şey bulamaz… …
Haluk, Meltem'in listesindeki hataları düzeltirse Meltem'den ne isterse dileyebilir! Haluk'un bu uğurdaki çabaları kahkaha dolu sahnelere yol açar. Orçun'un okula ödev olarak hazırladığı 5 trafik kuralını büyüklerine onaylatmaya gelir. Trafik kuralları hakkında Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna tartışmaya başlar. Onların trafik kuralları hakkındaki görüşlerini dinlerken hem düşünecek hem de çok eğleneceksiniz… Gülfidan'ın Osman'a olan ilgisi iyice artmıştır.
Gülfidan'a göre bu işin artık adı konulmalıdır çünkü bekar erkekler peşindedir. Bu arada Paratoner Osman da kel olduğunu Gülfidan'dan gizlemeye çalışmaktadır. Gülfidan'ın Osman ile ilişkisini ciddi bir boyuta taşıma girişimlerini izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız. Havuçlar üç aylık kiralarını ödemedikleri için ev sahibi evin kilidini değiştirir. Eve giremeyen üçlü "elektrik kesilmiş, ders çalışamıyoruz" diye Haluk'larda kalır. Üç arkadaşın, Haluk'larda kaldığı gece Havuç ve tayfasına gelen telefon izleyenleri gülme krizine sokacak… Tayyar satmak için özenle hazırladığı içli köfteleri beş dakikalığına Şükrü'ye emanet eder.
Hüseyin bu köftelerden tam aşıracakken Zabıta Mesut onları görür. Seyyar satıcılıktan onları enselemeye hazırlanan Mesut beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Şükrü ve Hüseyin'in bu durumla ilgili söyledikleri yalan onları beklemedikleri bir duruma sokar. İşlerin yokluğunda yakınan Gülfidan ve Nurten dükkana gelen esrarengiz bir adamın ihracat teklifini hemen kabul eder. Adam, dükkandaki tüm malları kolileyip yollamalarınıister. Menderes'in karşı çıkmalarına aldırmayan Gülfidan ve Nurten'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Gülfidan, Mustafa Ali'yi psikologa götürmeye karar verir. Mustafa Ali psikologa gitmeyi kabul etmese de Psikolog onun ayağına gelir.
Psikolog'un Mustafa Ali ile olan diyaloglarını dinlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız… Yasemin, Tolga'yı evliliğin iyi bir şey olduğuna ikna etmeye uğraşırken, Meltem'in Haluk'u aramasıyla işler sarpa sarar. Meltem'in telefonda Haluk'tan istediği şey Tolga'nın bu konudaki fikirlerinin karışmasına neden olur… .
[FV]144031[/FV]

43. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın evinde deprem hazırlıkları.
Meltem deprem konusunda etrafındakileri bilinçlendirme çabasındadır. Deprem öncesinde, deprem sırasında ve sonrasında neler yapılmalı, deprem çantasında neler olmalı… Düdük, Telsiz vs… Herkes bu konuyu konuşmaya bile korkarken, Meltem’in bu konudaki tutumu onları rahatlatır. Meltem evde deprem tatbikatı yaptırmak ister. Bu tatbikatlar sırasında Haluk’un başı beladan kurtulmaz ve birbirinden komik sahneler yaşanır…
Kemal bey eve cansız manken getirerek herkese ilk yardım dersi vermek ister. Kemal Bey ve Havuç cansız manken üzerinde ilk yardım uygulamaları yaparken Emine onları görür. Emine’nin bu olayı yanlış anlamasıyla işler iyice karışır…
Şükrü ve Hüseyin Kaktüs çiçeği işine giriyor… Kaktüs çiçeğinin Radyasyon’un etkilerini azalttığını öğrenen ikili bu işte iyi para olduğunu düşünür. Kaktüs çiçeği işine başlayan Şükrü ve Hüseyin’in zabıta Mesut’a yakalanmama çabalarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Menderes Bey dükkanda durmaktan şikayet etmektedir. Ancak, Okşan’ın dükkana girip alışverişe başlamasıyla oraya sabitlenir. Nurten bu duruma çok sinirlenir. Üstelik Okşan alışveriş yapıp para da vermez. İsmail sonra ödeyecek der… Bu durum yüzünden deliye dönen Nurten’in Menderes ile olan kavgasını izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Paratoner Osman Gülfidan’a gerçekleri açıklamaya karar verir. Kel olduğu gerçeğini Gülfidan’dan gizleyen Paratoner Osman bu yalanı daha fazla sürdürmek istemez. Gülfidan ile buluşup peruğunu çıkarmak isteyen Paratoner Osman’ı izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Havuç, Damla’yı maçoluğuyla etkilemeye karar verir ve bir plan yapar. Damla kafede yalnız otururken Havuç’un tuttuğu adamlar Damla’ya sarkıntılık edecektir. Damla’ya sarkan adamları döverek Damla’nın gönlünü kazanacağını düşünen Havuç’u kötü bir sürpriz beklemektedir…
Mustafa Ali çevre sevgisini ve doğayı korumanın önemini anlatıyor… Mustafa Ali’nin insanoğlunun doğayı nasıl tahrip ettiği hakkındaki konuşmalarını izlerken Hem düşünecek hem çok güleceksiniz…
[FV]144095[/FV]

44. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın’da Ertuğrul Günay sürprizi!!!
Kültür ve Turizm Bakanımız Ertuğrul Günay Çocuklar Duymasın’a konuk oluyor… Havuçların takıldığı kafeye sivil biriymiş gibi gelen Ertuğrul Günay, Havuç ve arkadaşlarıyla sohbet eder. Kültürel faaliyetlerin çok pahalı olmasından yakınan gençlere Bakanımızın vereceği güzel haberler vardır…
Haluk’a 1 Nisan şakası!
Meltem üç aylığına Paris’e gidiyor, Havuç okulu bırakıyor, Berke ve Duygu yıldırım nikahıyla evleniyor. Haluk bütün bunları arka arkaya öğrenince büyük bir şok yaşar… Ev halkının Haluk’a oynadığı büyük sürpriz izleyenleri kahkahaya boğacak… Haluk kendisine yapılan şakanın intikamını almak için güzel bir plan yapar… Haluk’un intikam planını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Meltem Alışveriş Festivaline Haluk’u götürmek için o gün evde yemek yapmaz… Bundan haberi olan Haluk da gitmemek için yemekleri dışarıdan getirir. Meltem dışarı çıkmak için ne yaptıysa Haluk’u ikna edemez… Haluk tam da zafer kazandığını düşünürken Tuna’nın eve gelmesiyle işler değişir.
Osman, Gülfidan’a saçı olduğu yalanını söylediği için çok pişmandır. Gülfidan da bu duruma çok bozulmuştur. Gülfidan’ın Osman’ı affetmek için tek bir koşulu vardır.
Tayyar ev telefonundan aldığı siparişleri Şükrü ve Hüseyin aracılığıyla dağıtır. Alo paket servisini yapan Şükrü ve Hüseyin aldıkları maaştan pek de memnun kalmazlar… Zabıta Mesut ile anlaşan Hüseyin’in Seyyar Tayyar’dan aldığı intikamı izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Orçun, babası olan arkadaşlarına özenir ve zamanla içine kapanır. Gönül, oğluna babalık da yapabilmek için her türlü fedakarlığa hazırdır. Orçun maça gitmek isteyince Gönül kabul eder. Gönül’ün Orçun’a babalık yapma girişimleri birbirinden komik sahneleri beraberinde getirir…
Haluk internet bankacılığından işlem yaparken hesabındaki para bir anda yok olur… Önce Meltem mi çekti sonra Havuç mu aldı diye düşünen Haluk, paranın nereye gittiğini öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşar…
Selçuk Bey Meltem’e performans puanı uygulamasına geçtiklerini bildirir… Şirketteki özel diyaloglar, telefon görüşmeleri, erken çıkmalar, geç gelmeler… Tüm bunlar performans puanını düşürmektedir… Meltem bu uygulamayı Selçuk Bey üzerinden uygulamaya başlar… Selçuk Bey’in sonuçlar karşısındaki tepkilerini izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
[FV]144109[/FV]

45. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem yayaya çarpıyor.
Meltem arabayla birine çarpar. Çarptığı adamı hastaneye götürdükten sonra eve getirirler. Doktorun dediğine göre kazada başını çarpan Hayrettin’in 12 saat boyunca uyumaması gerekmektedir. Meltem ve Haluk, Hayrettin’i uyutmamak için ellerinden geleni yaparlar. Sabaha kadar kahveler içilir… Haluk gecenin bir yarısı eczaneden ayakta tutan vitaminler alır… Haluk ve Meltem’in, Hayrettin’i ayakta tutma çabalarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Hayrettin’in hayat hikayesini öğrenen Haluk onu çok sever. İstanbul’a şöhret basamaklarını tırmanmak için gelen Hayrettin’e şantiyede bir iş ayarlar… Hayrettin ve Haluk arasında başlayan sıkı dostluk eğlenceli sahneleri de beraberinde getirir…
Şükrü ve Hüseyin’e mail gelir. Nijerya prensi hapistedir. Çıkmak için paraya ihtiyacı vardır. Yolladıkları takdirde onlara 5 milyon dolar ödül verecektir… Kolları sıvayan Şükrü ve Hüseyin parayı bulmak için girdikleri mücadeleyi izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Menderes’ler dükkana reklam yaptırmak için Tuna’dan yardım ister. Dükkanın reklam yüzü olarak içlerinden birinin seçilmesi gerekmektedir. Gülfidan ve Nurten reklam yüzü olmak için kıyasıya bir mücadeleye başlar… Menderesin bu durum hakkındaki yorumları ve Gülfidan ile Nurten’in mücadelesini izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Havuçlar ünlü olmak ister… Üç arkadaş danslarını çekip internete koyarlar. Milyonların kendilerini izleyeceğini zanneden Havuç ve tayfasını bekleyen komik bir sürpriz vardır…
Haluk’ların evi polis arar ve onların evine geleceklerini söylerler… Emine polisten gelen telefon üzerine telaşlanır… Herkesi arayıp haber veren Emine ortalığı iyice karıştırır. Polisin eve gelme sebebiyle ilgili olarak herkes birbirinden şüphelenmeye başlar… Onların birbirinden şüphelenmesi kahkaha dolu sahnelere yol açarken polisin eve gelmesiyle her şey açığa kavuşur…
[FV]144147[/FV]

46. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın evinde mutfak saat 19.00 da kapanıyor!
Meltem akşam yediden sonra yemek yasağı getirir. Geceleri kalkıp yemek yiyen Haluk bu duruma sinir olur. Haluk yemek için geceleri kalksa da, Meltem onu engellemeye kararlıdır. Haluk da çareyi Seyyar Tayyar’ı aramakta bulur. Haluk’un Meltem’e karşı Seyyar Tayyar’la girdiği iş birliğini izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Haluk’lara internet faturası çok kabarık gelince herkes Havuç’ların kotayı aştığını düşünür. Sonrasında anlaşılır ki modeme şifre koymamışlardır. Şifre koyulur. Morinyo Kerem’in Haluk’lara gelip de kaçak internet kullandığını söylemesiyle kahkaha dolu sahneler arka arkaya gelir…
Gönül Orçun’un tanımadığı kişilerle konuşmasını istemez… Orçun’un böyle bir durumda ne yapacağını anlamak için onu denemeye karar verir. Kendi arkadaşını Orçun’un yanına yollar. Orçun bu tanımadığı kişinin ona hamburger ısmarlaması teklifine olumlu yanıt verince Gönül çileden çıkar… Bu konuda çocukları eğitmek için sınıfa gelen polisler ve polis maskotları, Orçun ve arkadaşlarını bu tarz konulara karşı bilgilendirir…
Hüseyin Emine’ye el kaldırdığı için Emine Meltem’lere gelir ve orada kalır. Meltem ve Haluk Hüseyin’e çok kızar. Emine kararlıdır Hüseyin’i affetmeyecektir… Hüseyin’e ceza olarak “Suç ve Ceza” kitabını okumasını söylerler. Hüseyin kitabı anlamak için uğraşırken Emine’de kendini korumak için yöntemler geliştirir. Emine’nin Hüseyin’den aldığı intikamı izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Havuç, Teo ve Basri gokart yapmak için para bulmaya çalışır. Havuç’un babasından aldığı para ile gokart’a giden Havuç ve tayfası tüm parayı burada bitirir. Basri’nin abisinin göndereceği parayla kirayı ödemeyi düşünürler. Paranın gelmemesiyle Havuç ve tayfası ne yapacaklarını şaşırırlar… Çözüm olarak Basri’nin üstünü başını parçalayıp kapkaça uğradık diye yalan söylerler. İşler bu noktada iyice karışınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Zabıta Mesut Seyyar Tayyar’ın peşinde… Seyyar Tayyar Zabıta Mesut’a yakalanmamak için sesini teybe kaydeder… Teypten bağıran Tayyar, Mesut’un baskını sırasında teybi açık unutunca Tayyar ne yapacağını şaşırır…
Gülfidan, Paratoner Osman’la yollarını ayırmaya kararlıdır. Nurten ve Menderesin ikna etme çabalarına olumsuz yanıt veren Gülfidan elektriğim kesildi der… Nurten ve Menderes’in Gülfidan’ı ikna çabaları birbirinden komik sahneleri beraberinde getirir…
[FV]144183[/FV]

47. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın evine içgüvey mi geliyor
Haluk’lar ve Menderes’ler Duygu ve Berke için ev aramaya başlar… Ev kiraları çok yüksek olunca her kafadan bir ses çıkar. En sonunda Haluk, ben kalabalık aile severim, diyerek çocukların evlenince yanlarında yaşamasını ister. Duygu ve Berke ise ayrı eve çıkma konusunda ısrarlıdır. Duygu ve Berke Haluk’u bu kararından vazgeçirmek için büyük bir plan yapar ve ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Tuna, Gönül ve Necla Duygu’ların düğününden bahsederken, konuşmanın sonuna yetişen Orçun ve Merve Tuna ve Gönül’ün evlilik hazırlığı yaptığını düşünür. İkili buna engel olmak için ortak bir plan yapar ve Selami adına Gönül’e mektup yazarlar. İşler bu noktada karışınca ortaya kahkaha dolu sahneler çıkar…
Duygu, ailesinin ve Berke’nin itirazlarına aldırmadan Berke’lerin kafede işe başlar… Bu durumu Meltem ve Haluk’tan gizleyen Duygu yakalanmamak için komik bir mücadele içine girer.
Hüseyin ve Şükrü tahsilat işine başlıyor… Kazım, Recep’ten alacağını alamayınca devreye Şükrü ve Hüseyin’i sokar. Parayı alabilirlerse paradan yüzde vereceğini söyler. Şükrü ve Hüseyin tahsilatı yapmak için kolları sıvar… İkilinin parayı tahsil ederkenki maceralarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Mustafa Ali kürkü için katledilen hayvanlardan bahseder… Bu konu hakkında fikirlerini söyleyen Mustafa Ali’yi dinlerken hem düşünecek hem de çok güleceksiniz…
Seyyar Tayyar, Zabıta Mesut’tan kurtulmak için sinsi bir plan geliştirir… Tayyar’a göre bu plandan sonra Zabıta Mesut’un işi bitecektir… Seyyar Tayyar’ın yaptığı oyunu izlerken gülme krizine gireceksiniz…
[FV]147930[/FV]

48. Bölüm Özeti ve Fragmanı
MELTEM NEDEN KÜSÜYOR
Meltem Haluk’a küsüyor… Haluk bu küskünlüğün nedenini bulmaya çalışsa da, Meltem ona neden küstüğünü bir türlü söylemez… Bu konuda herkes birbirinden farklı yorumlar yaparken, Haluk iyice çileden çıkar. Haluk, Meltem’in ona neden küstüğünü anlamaya çalışırken birbirinden komik sahneler yaşanır…
Haluk Tuna’yı Meltem’in ağzından laf alsın diye görevlendirir. Tuna’dan, Meltem’in kendisine neden küstüğünü öğrenmesini ister. Bunu kabul etmek istemeyen Tuna’yı Haluk zorla ikna eder. Tuna’nın Meltem’in ağzından laf almaya çalışmasını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Orçun matematik dersi alacağını öğrenince gelen öğretmeni kovmaya kararlıdır. Gelen öğretmenin Damla olduğunu öğrenen Orçun, takım elbiselerini giyer ve heyecanla Damla’yı beklemeye başlar. Bunu duyan Havuç da hemen Gönül’lere gider. Orçun ve Havuç arasında Damla için yaşanan savaşı ve birbirleri için hazırladıkları komploları izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Canan, Gülfidan’ların dükkanına uğrayıp Mustafa Ali’yi sorar. Gülfidan oğluna kısmet çıktı diye havalara uçar… Gülfidan, Mustafa Ali’yi Canan gelecek diye tüm gün zorla dükkanda oturtur. Canan’ın dükkana gelip Mustafa Ali ile buluşmasında Gülfidan’ı bekleyen büyük bir sürpriz vardır…
Hüseyin ve Şükrü yurt dışından getirdikleri elektronik eşyaları satmaya başlar. Bu işten çok iyi para kazanan Şükrü ve Hüseyin, malların Japonya’dan geldiğini öğrenir. Malların Japonya’dan geldiği ortaya çıkınca radyasyon tehlikesi nedeniyle uzmanlar işe el koyar ve kahkaha dolu sahneler birbiri ardına yaşanır…
Hatice, Gönül’ün ona hediye ettiği tuvaleti üstünden çıkarmaz. Kendi evinde Külkedisi gibi, Gönül’lerde de Pamuk Prenses gibi ortalarda dolaşır. Tek hayali Şükrü’yle baloya gitmektir. Bunu öğrenen Şükrü de Hatice’ye güzel bir sürpriz hazırlar…
[FV]147931[/FV]

49. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın Havuç’un dünyaya geldiği 90lı yıllara dönüyor
Meltem ve Haluk aynı tabaktan tatlı yerken son dilimi kimin yiyeceği merak konusu olur… Haluk son dilimi yerse Meltem’in elinden çekeceği vardır. Haluk ve meltem’in son dilim kapışmasıyla birlikte ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Haluk Meltem’i üçüncü çocuk konusunda kandırmaya çalışırken, sürekli geçmişi anımsarlar… Havuç’un doğduğu an, Emine’nin eve ilk gelişi, Gönül ile Selami’nin tanışma öncesi… Onlar bunları hatırlarken birbirinden komik ve duygusal sahne yaşanır…
Orçun futbol seçmelerine Haluk Amca’sıyla gitmek ister. Tuna buna bozulur. Orçun’un gözünde kendi itibarını arttırmak için Tuna sert erkeği oynayacaktır. Bunun için Haluk’tan yardım ister ve kendisine yardım etmesi için ricada bulunur. Tuna bu sert erkek imajını abartınca Haluk sinirlenmeye başlar…
Hüseyin ve Şükrü 23 Nisan gösterisi için kedi kılığına girip maskot olurlar… Kahvedekiler Şükrü ve Hüseyin’le dalga geçse de onlar aldıkları paraya bakarlar… Kazandıkları parayla bir iş yerinin açmış olduğu sınava girmek isteyen ikili, soruların şifresini satın almak için bazı adamlara para verirler… İkilinin şifreleri almak için girdikleri mücadeleyi izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Canan Mustafa Ali’yi ofise getirir ve ona seminer verdirir. Seminere karşı olan Mustafa Ali iş yerindekilerle sohbet etmeye başlar… Şirkettekilere sistemden, para kazanma hırsından, insan ömrünün nasıl da gereksiz çalışmayla ve vakit harcamayla geçtiğinden bahseder. Şirket çalışanları Mustafa Ali’nin konuşmalarından etkilenince ortaya kahkaha dolu sahneler çıkar…
Berke ve Duygu aynı tabaktan tatlı yerken Duygu son dilimi Berke’ye bırakır. Son dilimi yiyen Berke ise hayatının hatasını yapmıştır… Duygu bunun için onu bencillikle suçlar ve orayı terk eder. Berke kendini affettirmek için Havuçla işbirliği yapar. Havuç ve Berke’nin iş birliği beklemedikleri bir sürprizle sonuçlanır…
[FV]147932[/FV]

50. Bölüm Özeti ve Fragmanı
MELTEM’den sert çıkış ” Ben senin karın değil sevgilin olmak istiyorum”
Meltem ve Haluk arasında “Günün nasıl geçti hayatım” sorusu krize neden olur. Meltem, Haluk’un kendisine karısı gibi değil de sevgilisi gibi davranmasını ister. İlişkilerini sıradanlıktan kurtarmak için Meltem’in bir teklifi vardır. Meltem “Role Play” yapmalarını ister… Haluk üçüncü çocuk için bunu kabul eder. Haluk’un Role Play oyununda başına gelenleri izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Haluk 23 Nisan’da çocuklara şeker ve çikolata dağıtalım der. Bu fikir herkesin çok hoşuna gider… Gülfidan ve Nurten de çocuklara özel 23 Nisan indirimi uygulamaya karar verir…
Haluk’lar Orçun’a 23 Nisan’da hediye almaya karar verir. Oyuncak cep telefonu isteyen Orçun’a Haluk manevi değeri çok büyük bir hediye getirir.
Orçun Belediye Başkanı oluyor! 23 Nisan’da geçici olarak belediye başkanı olacak olan Orçun iyice havaya girer. Bunu duyan Seyyar Tayyar, Hüseyin ve Şükrü soluğu hemen Orçun’un yanında alırlar. Hepsinin küçük belediye başkanından isteyecekleri önemli işleri vardır. Orçun’un belediye başkanlığını izlerken Gülme krizine gireceksiniz…
Şükrü ve Hatice çocuk yapmaya karar verirler. Hatice çocuğunun olmamasından yakınınca Emine onu bir hocaya götürür. Hoca onlara bir muska yazar. Emine ve Hatice’nin hocaya bu muska için para verdiğini duyan Hüseyin ve Şükrü muska işine girmeye karar verir. Hüseyin ve Şükrü’nün muskacı olmak için girdikleri macera birbirinden komik sahnelere yol açar…
Havuç, Teo ve Basri sınavda kopya çekmeye karar verir. Sınava çok iyi çalışan Basri kopyaları işaret yoluyla verecektir. Her şık için ayrı bir kaşınma şifresi bulurlar. Basri’nin sınav öncesi kaşınma alerjisi tutunca işler komik bir hal almaya başlar…
Orçun’un, okul ödevini vermesi için ünlü biriyle röportaj yapması gerekir. Gönül, Tuna, Necla hep birlikte seferber olurlar ünlü bulmak için. Ünlü kimseyi bulamayınca Orçun’un aklına parlak bir fikir gelir…
Duygu ve Berke kendilerine uygun bir ev bulurlar. Ev sahibiyle konuşmaya giden Duygu ve Berke ev sahibinin akıl almaz soruları karşısında çileden çıkar…
[FV]147933[/FV]

51. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’u Beton Orçun’un dedesi zannediyorlar ortalık karışıyor
Haluk yaşlılık psikolojine giriyor… Haluk ve Orçun maça gider. Burada Orçun’u Haluk’un torunu sanırlar… Bunun üzerine Haluk bunalıma girer ve Meltem ile aralarında kıyasıya bir yarış başlar. Haluk spor yaparak Meltem’den daha genç olduğunu kanıtlamaya çalışır. Haluk’un Meltem ile giriştiği gençlik mücadelesini izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Haluk saçlarını siyaha boyar. Meltem ile Haluk Berkelerin kafede yemek yerken onları gülfidan görür. Meltem’in siyah saçlı bir erkekle oturduğunu düşünen Gülfidan durumu hemen Menderes Beylere anlatır. İşler bu noktada karışınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Tuna ve Gönül evlenmeye karar veriyor… Tuna Gönül’e evlenme konusunda rest çeker. Tuna artık evlenmek istiyordur… Gönül bir süre düşündükten sonra evlenme teklifini kabul eder… Ama şimdi daha büyük bir sorunları vardır. Tuna ve Gönül evlenme kararlarını çocuklarına nasıl söyleyecekleri konusunda bir türlü karar veremezler…
Damla, küçük yeğenine yolladığı mesajı yanlışlıkla listesindeki herkese yollar. Berke ve Havuç’a da aynı mesaj gidince, Havuç kendi kendine gelin güvey olur ve Damla’ya yakın davranmaya başlar… Berke de kendisine gelen mesaj yüzünden endişelenir ve durumu Duygu’ya anlatır. Yanlış anlaşılan mesajın yarattığı sorunları izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Hüseyin ve Şükrü damacana su işine girer. Damacana şişelerine musluk suyu doldurup üzerine de el yazısıyla “Hoş Su” etiketi koyarlar. Satış için önce Yakup’ları sonra Emine’yi ikna ederler. Hüseyin ve Şükrü’nün bu girişimleri beklemedikleri bir şekilde sonuçlanır…
Kemal meclise girerse Mustafa Ali’yi danışmanı yapacaktır ama Mustafa Ali sakalını kesmeye karşıdır.
Seyyar Tayyar hastalanır. Mesut onu ziyarete gider. Hatice, Zabıta Mesut’un yanında seyyarlıkla ilgili pot üstüne pot kırar. Tayyar’ın Hatice’nin pot kırmaları karşısındaki cevaplarını izlerken gülme krizine gireceksiniz…
[FV]147934[/FV]

52. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Genç ve güzel stajyer Haluk’a aşık oluyor , işler karışıyor
Haluk ve Meltem arasında kıskançlık krizi yaşanıyor! Haluk’ların ofise Melis diye yeni bir stajyer gelir. Haluk’un asistanı olan Melis iş konusunda Haluk’un peşini bırakmaz… Haluk’ların eve de yakın oturan Melis, iş yerine Haluk ile beraber gitmeye başlar. Melis’in Haluk’la olan iş ilişkisine tanık olan Meltem olayları yanlış anlayınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Tuna ve Gönül evlenmeye karar verir. Tuna Gönül’ü istemeleri için Menderesleri ve Kemal beyi ayarlar. Haluk da telaşla akşama hazırlanır. Herkes Gönül’lerin evdeyken Haluk da Gönüllere gitmek için evden çıkmaya hazırlanır. Bu sırada bir şey Melis de Haluk’ların eve bir evrak imzalatmaya gelir. Evde bir şey unutan Emine gelip de Haluk ile Melis’i yan yana görünce işler iyice Arap saçına döner…
Necla ve Hatice, Gönül’ü isteme gecesinde Tuna’nın kahvesine tuz koymayı düşünür. Bunu duyan Orçun ve Merve’nin Tuna için hazırladıkları büyük bir sürprizleri vardır…
Duygu’ya cep telefonundan bir sapık dadanır. Berke Duygu’dan cep telefonunu isteyince Duygu bana güvenmiyor musun diye Berke’ye kızar. Sapık yeniden arayınca telefonu berke açar ve bağırmaya başlar. Havuç bunu görünce Berke’nin ablasına bağırdığını düşünür… İşler bu noktada karışınca ortaya kahkaha dolu sahneler çıkar…
Gülfidan albüm yapmaya kararlıdır. Kemal Bey onların dükkana seçim mikronunu bırakınca Gülfidan bunu fırsat bilir ve mikrofon ile büyük bir gürültüyle şarkı söylemeye başlar… Gülfidan’ın şarkı söylemesiyle birlikte başına gelen aksilikleri izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Şükrü ve Hüseyin medya sektörüne el atıyor… Şükrü ve Hüseyin kendi hazırladıkları ufo görüntülerini çekip satmaya karar verir. Bunu duyan Seyyar Tayyar da onlara büyük bir oyun hazırlar… Seyyar Tayyar’ın ufo görüntüsü çekmek isteyen ikiliye yaptığı oyunu izlerken gülme krizine gireceksiniz…
[FV]147935[/FV]

53. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem stajyer kızı öğreniyor, kriz büyüyor.
Meltem ve Haluk arasında Melis krizi yaşanıyor. Haluk ve Melis arasında bir şeyler olduğunu sanan Emine dayanamaz ve Meltem’e, Haluk ile Melis’i samimi bir şekilde gördüğünü söyler. Meltem ona inanmasa da Melis konusunda Haluk’u uyarır. Haluk da Melis’i kendisinden uzak tutmak için elinden geleni yapar. Haluk’un bu konudaki çabalarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Haluk, Tuna’yla çok uğraşsa da Gönül’ü sonunda Tuna’ya verir. Tuna’nın düğün heyecanı Gönül’ü sıkmaya başlar. Tuna’nın evlilik heyecanını ve Gönül’ün tavırlarını izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Tuna ve Gönül’ün düğününde büyük sürpriz! Gülfidan yeni şarkısını ilk defa bu düğünde okur. Gülfidan albüm çıkarmaya kararlıdır. Bunun için şarkılarının aranjmanlılığını Havuç’ların yapmasını ister. Şarkılar hazır olunca da ilk bestesini düğünde okumaya karar verir.
Berke’nin Duygu’ya kötü davrandığını düşünen Havuç geç de olsa olayları yanlış anladığını fark eder… Onlardan özür dilemek için de Duygu’ya ve Berke’ye hediye almaya karar verir. Ama bunun için para bulması gereken Havuç, Gülfidan’ın aranjmanlar karşılığındaki para teklifine balıklama atlar… Ancak Gülfidan’la uğraşmak hiç de kolay değildir…
Mustafa Ali Morinyo’yla maç izleyenlerin karakter analizlerini yaparken Morinyo’nun o an da okula gitmediği anlaşılır. Mustafa Ali de okul, özgürlük ve dersler hakkında görüşlerini anlatır. Mustafa Ali’nin konuşmalarını izlerken hem düşünecek hem de çok eğleneceksiniz…
Şükrü UFO avında üşütünce grip olur. Hüseyin’le internetten tedavi yöntemlerine bakarken kendi internet muayenehanelerini açmaya karar verirler. Beyaz önlüklerini giyip kahvede hasta bakarlar. Onların bu girişimleri başlarına büyük belalar açarken, gülme krizine gireceksiniz…
İsmail’e büyük şok. İsmail’in karısı Cemile ve sevgilisi Okşan eski arkadaş çıkar. İki kadın da kafede buluşup dertleşirken İsmail’in işi hiç de kolay değildir…
Engin, bir internet sitesinden sürekli ucuz fırsatlar yakalar. Bunları Meltem’lere anlatırken Selçuk da duyar ve ilgilenir. Aralarında bir rekabet oluşur. Ellerinde olur olmadık bir sürü fırsat birikince ortaya kahkaha dolu sahneler çıkar…
[FV]147936[/FV]

54. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HIDRELLEZ GELİR DİLEKLER TUTULUR
Haluk ve Meltem checkup yaptırır. Haluk sonuçları gergin bir şekilde beklemeye başlar… Meltem’in sonuçları gayet iyidir. Ancak Haluk kendi sonuçlarını okurken bir karışıklık olur ve son günlerinin geldiğini düşünür. İşler iyice karışınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Hıdrellez gecesi herkesin bir dileği vardır. Herkes dileklerini bir kağıda yazıp gömer… Tuna, Gönül’ün yazdığı dileği merak edince Şükrü ve Hüseyin devreye girip, dilekleri gömdükleri yerden çıkarır. Şükrü ve Hüseyin’in dilekleri çalma girişimlerini izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Havuç Damla’yı konsere davet eder ve onu evinden arabayla alacağını söyler… Haluk arabayı vermeyince Havuç da arabayı çalmaya karar verir… Arabayı çalan Havuç’u kötü bir sürpriz beklemektedir…
Orçun ve Tuna’nın arası, Tuna’nın ona aldığı uzaktan kumandalı bir araba sayesinde düzelir. Geceleri annesiyle uyuyan Orçun artık yalnız uyumaya başlayınca Tuna bu durumdan çok memnun kalır…
Hıdrellez dileklerini gömüldükleri yerden çıkaran Şükrü ve Hüseyin’in başı zabıta Mesut ile derde girer. Zabıta Mesut gömüldükleri yerden çalınan dileklerin peşine düşünce Şükrü ve Hüseyin zor durumda kalır. Şükrü ve Hüseyin’in Zabıta Mesut’tan kaçma girişimlerini izlerken gülme krizine gireceksiniz…
Duygu ve Berke hıdrellez günü ev dileğinde bulunurlar… Dilekten sonraki gün ev bulduk diye sevinen ikiliyi çok güzel bir sürpriz beklemektedir…
Gülfidan internete koyduğu kliple tıklanma rekorları kırdığını düşünür… Ünlü havalarına giren Gülfidan, güneş gözlüğüyle dolaşmaya başlar. Ona göre tanınmak başa beladır…
Mustafa Ali gazetede çıkan güzellik yarışması haberlerini eleştirir. Mustafa Ali’nin güzellik yarışması hakkındaki düşüncelerini izlerken hem düşünecek hem de çok güleceksiniz…
[FV]147937[/FV]

55. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Stajyer kızın Haluk aşkı büyüyor, Meltem müdahale ediyor
Haluk, Melis’in tavırlarından bunalınca Meltem’e ne yapması gerektiği konusunda danışır. Meltem’in önerisiyle Melis’i akşam yemeğe davet ederler… Amaç, ne kadar mutlu bir aile olduklarını göstermektir… Ev halkı toplanıp yemek yerken, Nurten’lerin de gelmesiyle işler hiç de beklenildiği gibi gitmez… Mutlu aile tablosunun aksine, yaşanan gelişmeleri izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Gönül ve Tuna evlendikten sonra Merve ilk defa onlarda kalmaya gelecektir… Orçun, Merve’nin gelmesini istemez… Merve gelince, Orçun ile bütün gece kavga ederler… Orçun ile Merve’nin kavgasında Tuna arada kalınca işler komik bir hal alır…
Merve ile kavga eden Orçun, Haluk Amcamda kalacağım diye tutturur… Orçun ısrar edince Tuna onu Haluklara götürür… Haluk ve Meltem yatarken, Orçun’un istekleri Haluk’u deliye döndürür…
Gülfidan kafede hayranlarını toplar. Hayranlarıyla sohbet eden Gülfidan tüm hayranlarının kel olması karşısında hayretler içinde kalır…
Hatice ve Şükrü çocuk yapma çalışmalarını yoğunlaştırır. Bunun için Şükrü, Gönül’den izin alır ve karımla baş başa iki gün geçirmek istiyorum der. Gönül izin vermeyince, Şükrü de gizlice Gönül’lerin evine gider. Şükrü ve Hatice’nin gizlice buluşmalarını izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Mustafa Ali, Hüseyin’le Galata Köprüsü’nde balık tutmaya çıkar. Amaç para harcamadan doğadan beslenmektir. Onların balık tutma girişimlerini izlerken Gülme krizine gireceksiniz…
[FV]147938[/FV]

56. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk pikniğe gidiyor, mangal yaktığı için başı belaya giriyor.
Haluk’lar ailece pikniğe çıkmaya karar verir. Haluk bütün hafta piknik ve mangal keyfinin hayalini kurar. Gönül ve Meltem mangal yakma konusunda Haluk’u sürekli uyarsa da Haluk yasaklar bana sökmez diyerek mangal teşkilatını kurar. Haluk’un mangal keyfinde başına gelenleri izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Meltem, Melis konusunda Haluk’a tavsiyeler vermeye devam eder. Haluk, Melis’ten kurtulmak için Tolga’yı gaza getirir. Tolga’ya Melis senden hoşlanıyor der… Tolga bu durumu yanlış anlayınca işler Arap saçına döner…
Tuna sürekli Gönül’le baş başa olmak ister. Necla’nın varlığı Tuna’yı rahatsız etmeye başlamıştır… Her gittikleri yere Necla da gelir… Tuna ile Necla arasında yaşanan gerilimi izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Mustafa Ali köyüne dönmeye karar verir. Annesi izin vermez ve kalması için onu ikna etmeye uğraşır. O sırada Selçuk Bey, şirketinde hayır işlerinde çalışacak birini arayınca Gülfidan hemen Mustafa Ali’yi gönderir. Mustafa Ali iş yerinde kıyafetine dikkat etmediği için uyarı alır. Mustafa Ali de Selçuk Bey’e bu konuda doğadan ve hayvanlardan örnek verince Selçuk Bey’in kafası karışır…
Menderesler Denizli’ye düğün hazırlığına gideceklerdir. Duygu’yu da götürmek isterler. Haluk izin verir ve Duygu dört günlüğüne Denizli’ye gider. Duygu’nun ailesiyle vedalaşması duygu dolu anlara yol açar…
Gülfidan internette meşhur olmakla yetinmez gazete ve televizyonlara da çıkmak ister… Bunun için isminin bir aşk skandalına karışması gerektiğini düşünür. Havuç’lardan yardım ister. Onlar da bizim tanıdığımız tek ünlü Mithat Körler diyerek onunla tanışmasına vesile olurlar. Kafede Mithat Körler ve Gülfidan sohbet ederken gazetecilerin gelmesiyle birbirinden komik sahneler arka arkaya gelir…
Emine’ye toprak mirası kalmıştır. Arsa satılıp aralarında parası pay edilecektir. Herkes hemen paylarına düşen parayı hesaplamaya başlar… Miras kavgası Seyyar Tayyar ve Hüseyin arasında kavgaya neden olur. Şükrü ve Hüseyin miras parası gelmeden harcama yapmaya başlayınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
[FV]147939[/FV]

57. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tuna bir cümle fısıldıyor, Melis Haluk’tan uzaklaşıyor. Herkes bu cümleyi merak ediyor.
Haluk, Melis’ten kurtulamayınca Tuna ona yardım etmeye karar verir. Tuna, Melis’e Haluk hakkında bazı şeyler anlatınca Melis bir an da Haluk’tan uzaklaşmaya başlar… Tuna’nın, Melis’e ne söylediği merak konusu olurken işler arap saçına döner ve komik sahneler ardı arkasına yaşanır…
Haluk ve Meltem kilo vermek için iddiaya girer. Haluk üç günde beş kilo verecektir. İddiayı kazanamayacağını düşünen Haluk hile yapmaya karar verir. Haluk’un Meltem ile girdiği iddiada Haluk’un taktiklerini izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Tuna, Gönül’e kolye alır. Kolye’yi beğenmeyen Gönül ne yapacağını bilemez. Tuna’ya da beğenmediğini söyleyemez… Kolye’yi takmamak için uydurduğu bahane Gönül’ün başına beklemediği işler açar…
Hüseyin ve Şükrü’nün tefeciden aldıkları paranın ödeme günü gelir. Hüseyin ve Şükrü’nün parayı bulmak için 48 saatleri vardır… İkili’nin parayı bulmak için giriştikleri maceraları izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Gülfidan gazetede çıkan aşk haberleri yüzünden kafede basın toplantısı yapar… Gülfidan’ın basın toplantısını izlerken kahkaha tufanına hazır olun…
Havuç, kendine totem uygular. Pozitif düşünce yöntemini uygulamaya karar verir. İlişkisi yokken varmış gibi davranır. Havuç’un uyguladığı pozitif düşünce yöntemi ona hiç beklemediği bir sürpriz hazırlar…
Mustafa Ali, Seyyar Tayyar’la doğadaki yaşamı ve şehir yaşamını karşılaştırarak, şehir yaşamına ne kadar karşı olduğunu anlatır. Özellikle yorgun argın gördüğü Seyyar Tayyar’ı kendi köyüne göndermeye çalışır. Mustafa Ali’nin Seyyar Tayyar’ı ikna etme çabalarını izlerken hem düşünecek hem de çok güleceksiniz…
[FV]147940[/FV]

58. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk son kalan düğün fotoğrafını kaybediyor!
Haluk, Meltem’in ricası üzerine evde kalan tek gelin-damat fotoğraflarını çerçeveletecektir. O da bu işi Hüseyin’den rica eder. Hüseyin fotoğrafı kaybedince Haluk zor durumda kalır…
Haluk çok moralsizdir. Enerjisi düşüktür. Bunu fark eden Meltem onun depresyona girdiğini düşünür. Haluk’un psikologa gitmeyeceğini bilen Meltem psikolog’u çaktırmadan eve getirir. Psikolog, Haluk’a inşaat konusunda sorular sorarak durumu tespit etmeye çalışır. Haluk bu durumu fark edince işler komik bir hal alır…
Nurten, Menderes’in geceleri pavyona gittiğini düşünür. Ne yapması gerektiği konusunda önce Meltem’e sonra Emine’ye danışır. Emine’nin büyü yaptırma fikri vermesi üzerine Nurten harekete geçer…
Duygu, Damla ve iki arkadaşları, final sınavlarına hazırlanmak için kafede sabahlar. Bunu duyan havuç ve tayfası da bu fırsatı kaçırmayıp soluğu kafede alır…
Kerem SBS sınavına iyi hazırlanmadığı için annesi İpek, Meltem’den yardım ister. Meltem de eve Mustafa Ali’yi çağırarak Kerem’le konuşturur…
Gülfidan, Mithat Körler’den kafede müzik dersleri almaya başlar… Nota işini beceremeyen Gülfidan nota öğrenmekten vazgeçip bir an önce düet yapmalarını ister…
Merve ve Orçun okulun tiyatro grubunda siyam ikizleri rolündedir. Evde onları çalıştıran Tuna’nın işi hiç de kolay değildir…
[FV]147941[/FV]

59. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Düğün Yaklaşıyor Stres artıyor
Haluk ve Meltem, Berke ve Duygu’nun ev eşyaları yüzünden kavgaya tutuşur. Haluk ucuz yatak odası takımı bulmaya niyetlidir… Meltem ise bu kararı Duygu’ya bırakmak ister… Haluk ve Meltem’in bu konudaki tartışmalarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Melis’in tanıdık bir mobilyacı var demesi üzerine Melis ve Haluk beraber alışverişe çıkar. Haluk’un iş yerindekiler bu durumu yanlış anlayınca işler arap saçına döner…
Gönül ile bir türlü yalnız kalamayan Tuna, hafta sonunda karısıyla yalnız kalmak için sürpriz bir plan yapar…
Gülfidan şarkılarının İnternetteki tıklanma oranı azalınca bir sanatçı ile polemiğe girmeye karar verir.
İsmail, karısıyla Okşan’ın arkadaş olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırır… İsmail’in işi bu durumda hiç de kolay değildir…
Duygu ve Berke ev eşyası bakmaya yalnız gitmek ister. Menderes ve Nurten hanım onlara katılmak isteyince ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Hüseyin ve Şükrü son dönemde yazarların kazandığı parayı görünce, bu işte iyi para var deyip, kitap yazmaya karar verirler… İkilinin kitap yazma macerası beklemedikleri bir biçimde sonuçlanır…
Kerem kendini kötü hissetmektedir. Mustafa Ali ile konuşmaya gelen Kerem, Mustafa Ali’nin sohbetinden etkilenmeye başlar… Mustafa Ali’nin Kerem’e moral vermesini izlerken hem düşünecek hem de çok güleceksiniz…
[FV]147942[/FV]

60. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’un sinirine çiçekle tedavi.
Haluk şirketin otoparkında, park yüzünden bir adamla kavga eder… Kavga ettiği kişi, şirketin iş yapacağı Cevat Bey olunca işler iyice karışır…
Haluk’un son zamanlarda çok asabi olması yüzünden Meltem, Haluk’a saksı çiçeği alır. Haluk önce onlara ot dese kısa zamanda begonvil ve sardunya onun için begoş ve sarduş olur. Haluk’un saksı çiçeklerini çok benimsemesi ve evi saksılarla doldurması Meltem’i çileden çıkarmaya başlar…
Merve ve Orçun evde hayvan beslemek ister. Gönül karşı çıksa da Tuna onlara yumurta testini uygulamaya karar verir. Orçun ve Merve’ye iki yumurta emanet edip iki hafta boyunca kırmadan yanında taşımalarını ister.
Mustafa Ali ineğinin doğurduğunu duyar ve tekrar köyüne dönmek ister. Oğlunun köye dönmesini istemeyen Gülfidan, Mustafa Ali’yi kandırmak için bir plan yapar…
Hüseyin Emine’den aldığı 200 lira harçlığını hiçbir yere bozduramaz. 200 lirayı uzatınca herkes “sonra verirsiniz” der ve kimse parayı almaz. Şükrü ve Hüseyin de her yerde aynı taktiği kullanırlar…
Hiç para vermeden alışveriş yapmaya başlayan ikilinin başına beklemedikleri olaylar gelir…
Nurten dükkana eleman almak isteyince Menderes itiraz eder. Nurten, Menderesi dinlemez ve ertesi gün dükkana bir kadın eleman alır… Güzeller güzeli Vildan… Menderes kadının etrafından ayrılmaz. Nurten çıldırır ve kadını işten çıkarmaya karar verir bu sefer de Menderes kadının kalması için onu ikna etmeye çalışır.
Havuç ve Teo kafeye gelecek ilk kızı tavlamak için Basri ile iddiaya girerler. İddiayı kazanan kafeye biriken borçları ödeyecektir. Kafeye ilk giren kızın kim olduğunu görünce iddia farklı bir boyut kazanır…
[FV]147943[/FV]

61. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Berke, Haluk’a baba; Meltem’e de anne diyemez.
Haluk evi sürekli dağıtmaktadır. Meltem bu durumdan çok rahatsız olur. Haluk dağınık olmadığını iddia edince aralarında anlaşma yaparlar. Haluk ortalığa bıraktığı her eşya başına para verecektir… Haluk bu durumda Emine ile anlaşma yapmaya kalkınca başına beklemediği işler gelir…
Şükrü, internetten ev ve araba fotoğrafına bakarak hayal kurar ve bunun gerçekleşeceğini düşünür… Hüseyin’i de buna inandırır. Hatice ve Emine’yi de hayal kurmaya zorlar. Kahvede, evde sürekli fotoğrafa bakarlar. Sonunda da fotoğraftaki evin gerçeğiyle karşılaşırlar… Eve baktıkları sırada onları büyük bir sürpriz beklemektedir…
Berke, Haluk’a baba; Meltem’e de anne diyemez. Duygu bu durumu çok büyütür. Berke’yle “anne, baba” deme hazırlığı yaparlar. Berke bir türlü beceremez…
Necla, Orçun’un göbeğini doğduktan sonra bir yere gömmediği için gömecek yer arar. Bu göbek meselesiyle herkes kendi göbek hikayelerini anlatır. Kimin göbeği nereye gömüldü ve şu an o kişi nerde çalışmakta… Orçun buna kendi karar vermek ister…
Gülfidan, daha önce Mustafa Ali’yle tanıştırdığı Fidan’ı tekrar oğluyla bir araya getirmeye çalışır. Bu sefer de Fidan her şeye karşı davranır…
Menderes ve Nurten düğün hazırlığı için Denizli’ye gideceklerinden dükkanı kime bırakacaklarına bir türlü karar veremezler…
[FV]147944[/FV]

62. Bölüm Özeti ve Fragmanı
İlyas İlbey ve ünlü jokey Halis Karataş konuk oyuncu oluyor
Haluk ve Meltem tatil planı konusunda tartışır. Haluk çadır tatili isterken Meltem lüks bir otelde konaklamak istemektedir…
Berke damatlık konusunda bir türlü karar veremez… Meltem kaliteli bir damatlık isterken Haluk tek sefer için masraf etmek istemez… Damatlık konusunda aile içi referandumu yapmaya karar verirler…
Havuç araba konusunda ısrarcıdır… Evde yapılan referandumu fırsat bilerek araba konusunu referandum gündemine taşır…
Hüseyin ve Şükrü Emine’den para koparmak için fidye numarası yapmaya kalkar.. Hüseyin, Şükrü’ye kendi kendini kaçırtınca işler komik bir hal alır…
Musafa Ali, sevdiceğim dediği Helen’in resmine bakarken Gülfidan onu görür. Mustafa Ali Helen ‘i ne kadar özlediğini, onu ne kadar sevdiğini söylemektedir. Başta Gülfidan olmak üzere herkes Mustafa Ali’nin bu kimselere söylemediği gizli aşkını merak etmektedir…
Evde sıkılan Orçun ve Merve’yi yüzmeye yazdırırlar. Gönül ve Tuna da bu durumdan çok memnundur. Başta bu fikre olumlu bakan Tuna, Gönül yüzme hocasını beğenince kıskançlık krizine girer…
[FV]144827[/FV]

63. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın evinde damatlık krizi
Meltem ve Haluk tatil savaşında… Birbirlerinden ayrı tatil yapan Meltem ve Haluk tatillerinin iyi geçtiği konusunda birbirlerine yalan söylerler…
Berke’nin damatlığı evde olay olur. Pahalı mı ucuz mu alalım derken iş referanduma kalır…
Havuç’un araba isteği referandumdan beklemediği bir şekilde sonuçlanır. Havuç’un çıkan sonuç karşısındaki jesti Haluk ve Havuç arasında duygusal sahnelere yol açar…
Hüseyin’lerin fidye olayı iyice karışır. Yiğido, Emine’yi arayıp fidyeyi arttırınca işler arap saçına döner…
Merve ve Orçun yüzme havuzuna kaydolur. Yüzme öğretmenlerinin üçgen vücudunu öve öve bitiremeyen Gönül’ü kıskanan Tuna vücut çalışmaya ve kas yapmaya karar verir.
Mustafa Ali yavrulayan ineğine Helen ismini verir. Onunla konuşur sohbet eder… Gülfidan oğlunun bu halini görünce ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
[FV]144855[/FV]

64. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Düğün yaklaşıyor nikah şahidi kim olacak?
Meltem, burç taşlarına merak sarar. Başarı, şans, mutluluk, tüm bunların bir taşı vardır… Meltem, taşlarının şans getirdiğine inanır ve bu taşları satan kadını eve çağırır… Haluk bu duruma sinirlense de Meltem durumu idare eder… Evde herkes bir niyet tutar ve taşlardan satın alır… Herkes merakla taşların işe yarayıp yaramayacağını merak ederken onları büyük bir sürpriz bekler…
Meltem yemeklerinde herkesin birbirine hayır dediğine tanık olur. Bunun üzerine evde evet deme kararı alırlar. Olaylara pozitif yaklaşıp birbirlerinin her istediklerine evet diyeceklerdir. Evde alınan evet kararlarından sonra durum hiç de düşündükleri gibi ilerlemez…
Duygu’nun nikah şahidi Kemal olacaktır. Ancak Duygu daha önceden şahitlik için Damla’ya söz verdiğini unutmuştur. Dedesi ve en yakın arkadaşı arasında kalan Duygu’yu zor bir seçim beklemektedir…
Merve ve Orçun’a dart oyunu alınır. Gönül ve Tuna çocuklar artık bu oyunla kavga etmeyecek diye sevinirlerken bir anda oyuna kendilerini kaptırıp aralarında kavga ve rekabet etmeye başlarlar…
Hüseyin ve Şükrü Beyoğlu’ndaki eylemlerde sandviç ve su satarak para kazanmak peşine düşer. Emine sandviçleri hazırlarken, Yakup da suları verecektir. Eyleme giden Şükrü ve Hüseyin satış yapalım derken başlarına beklemedikleri işler açarlar…
[FV]144877[/FV]

65. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk evde hiçbir iş yapmayınca Meltem söylenmeye başlar… Haluk da onun dırdırcı olduğunu söyleyince Meltem evde konuşmama kararı alır…
Meltem’in konuşmama kararından sonra Emine de Haluk ile konuşmaz… Evde sohbet edecek kimseyi bulamayan Haluk çıldırma noktasına gelir.
Havuçlar tatil parasını çıkarmak için fal bakmaya karar verip, Meto’ların kafede falcılığa başlarlar. Fal baktırmak için kimse gelmeyince Havuç, Teo ve Basri kafa kafaya verip bir plan yapar…
Bebekken sünnet olan Orçun sünnet elbisesi giymek için bir daha sünnet olmak ister. Sünnet olmak istiyorum diye tutturan Orçun’a evde bir sünnet töreni hazırlanır…
Şükrü ve Hüseyin parkta bir çanta bulur. Trilyoner olduk diye sevinen Şükrü ve Hüseyin çantanın içinde ne olabileceği konusunda hayaller kurmaya başlar…
Havuç’un çok iyi fal baktığını öğrenen Damla fal baktırmaya karar verir. Havuç fal bakarken sürekli kendini anlatsa da Damla bir türlü durumu anlamaz…
Gülfidan oğlu Mustafa Ali ile, Haluk’ların ofiste çalışan Melis’in arasını yapmaya karar verir. Gülfidan oğlunu ayarlamak için Melis ile konuşmaya başlar. Melis de kendisiyle Haluk için konuşulduğunu düşününce işler iyice karışır…
[FV]147945[/FV]

66. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın’da Düğün zamanı
Düğün için Denizli’ye gidecek olan Haluk’lar nerede kalmaları gerektiği konusunda bir türlü anlaşamazlar… Meltem düğün zamanı bir otelde kalmak ister, Haluk ise Menderes Beyler’in evinde kalacağız diye tutturunca büyük bir tartışma yaşanır…
Meltem ve Haluk düğün heyecanında… Meltem eve çağırdığı terzi Hayroş ile düğünde giyeceği elbiseyi prova etmeye başlar. Provaları izleyen Haluk elbisenin dekoltesi konusunda Hayroş ile kavgaya tutuşunca ortalık birbirine girer…
Damla’ya bir türlü açılamayan Havuç soluğu Mustafa Ali’nin yanında alır. Mustafa Ali ona Damla’ya nasıl açılması gerektiği konusunda öğütler vermeye başlar…
Haluk tüm ofisi düğüne davet eder. Melis de düğüne gelmek isteyince Haluk, Meltem’e ne diyeceği konusunda paniğe kapılır…
Şükrü ve Hüseyin düğünde ne takacaklarını düşünmeye başlar. Altın fiyatlarından dudakları uçuklayınca çareyi ucuz altın takmakta bulurlar…
Havuç damlaya açılmak için görüntüsünü çekip içini dökerek izletmeye karar verir. Bunun için CD hazırlayan Havuç evden yanlışlıkla sünnet düğünü kayıtlarını alınca işler iyice karışır…
Şükrü ve Hüseyin düğün dedektifliği işine giriyor… Şükrü ve Hüseyin düğünlerde kim ne taktı sorusunun cevabını öğrenmek için kolları sıvarlar… Bir düğün salonuna gidip işe başlayan ikilinin başına beklenmedik işler gelir…
[FV]144911[/FV]

1. SEZON SONU – 2. SEZON BAŞLANGICI

67. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Berke artık iç güveysi
Duygu ve Berke’nin düğünü dünürlerin küsmesine neden olur… Haluk düğün lafını duyunca çıldırır. Düğünde küsen dünürlerin barışması hiç de kolay olmayacaktır…
Berke ve Duygu yeni evlerine kavuşana kadar Haluk’larda kalacaklardır… Evde özel vakit geçiremeyen Duygu ve Berke, Haluk ve Meltem’e sürpriz bir teklifte bulunur…
Tuna çocuk ister, Gönül istemez. Tuna Haluk’tan aldığı tavsiyeyle ısrarcı olması gerektiğine inanır ve bozuk plak gibi çocuk istediğini tekrarlar durur. Bu duruma sinirlenen Gönül ve Tuna arasında yaşananları izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Necla, Tuna’nın çocuk istediğini duyunca bu durumu Merve ve Orçun’a anlatır. Orçun ve Merve yeni kardeş gelmesin diye yaptıkları plan başlarına beklenmedik işler açar…
Nurten’lerin dükkanı lokanta olmuştur… Yemek yemeğe gelenlerin çoğu tanıdık olunca işler beklendiği gibi ilerlemez…
Gülfidan, Muğla’ya yerleşen Mustafa Ali’yi geri getirtmek için Şükrü ve Hüseyin’in de yardımıyla hasta numarası yapar. Sahte doktor, sahte hastane odası ayarlanır. Mustafa Ali telaş içinde annesinin yanına gelir ve birbirinden komik sahneler yaşanır…
Bir anda çıkıp gelen Alex, Havuç ve tayfasını heyecanlandırır. Alex’in kalacak yere ihtiyacı olması Havuç’ların hayallerini süslemeye başlar… Ancak Alex kendine sürpriz bir ev arkadaşı bulur…
[FV]147946[/FV]

68. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Yeni Damat Kötü Örnek Oluyor, Haluk Çıldırıyor
Berke evde Duygu’ya sürekli sürprizler yapar… Yatağına kahvaltı götürür, çiçek alır… Meltem, Berke’nin evde Duygu için hazırladığı sürprizleri görünce bunların aynısını Haluk’tan beklemeye başlar… Haluk da bu durumda çareyi Berke ile konuşmakta bulur…
Berke iş bulamayıp sürekli evde olduğu için kendini ezik hisseder ve ev işlerinde Emine’ye yardım etmeye başlar. Bu duruma sinir olan Emine işinin elinden alınacağından iyice korkmaya başlar…
Gönül ve Tuna okul krizinde… Merve özel okulda okumaktadır. Orçun ben de özel okula gitmek istiyorum deyince Gönül ve Tuna ne yapacaklarını şaşırır. Maddi durumları buna müsait değildir. Bu durum için bir önerisi olan Merve, herkesi rahatlatacak bir açıklama yapar…
Nurten’lerin lokanta işi kötü gidince Menderes karısını suçlar… Menderes yemekleri ben yapıcam diye tutturunca aralarında yarışma yapmaya karar verirler. Yarışmanın jürisi Şükrü ve Hüseyin’den oluşunca işler iyice sarpa sarar…
Havuç, Alex ve Melis’e uygun bir ev bulmaları için yardımcı olur. Bekara ev vermeyen ev sahibini Alex’e anlatmak kolay değildir. Çift rolü yapmalarını teklif eden Havuç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır…
Cemile’nin avukatı, İsmail’in kadınlarla fotoğraflarını çekmesi için Şükrü ve Hüseyin’le anlaşma yapar. Onlara bir de fotoğraf makinesi verir. Tam fotoğraflarını çekecekken başka ünlü bir adamı yakalayıp daha fazla para kazanma umuduyla onun fotoğraflarını çekmeye çalışan Hüseyin ve Şükrü sonunda adamın korumaları tarafından tartaklanır; makineleri de kırılır. Onların tartaklanma görüntüleri internete düşünce işler iyice karışır…
[FV]147947[/FV]

Mesajı son düzenleyen ediz1 ( 16-06-14 - 18:34 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-02-12, 18:24 #3
ediz1 ediz1 çevrimdışı
Varsayılan C: Çocuklar Duymasın Bütün Bölüm Özetleri ve Fragmanları (GÜNCELLENEN KONU)


69. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Evin Bütçesi Havuç’a Emanet!
Haluk ve Meltem Havuç’un artan araba isteğine kesin bir çözüm bulmaya kararlıdır… Evin artan masraflarını örnek göstererek araba konusunu ertelemek isteyen Haluk ve Meltem Havuç’a evin idaresini verir. Tüm maaşları ve kredi kartlarını alan Havuç ev idaresini eline alarak para arttırmaya kararlıdır…
Haluk’a başka bir şirketten iki kat maaşla bir iş teklifi gelir. Haluk’un iş teklifini kabul etmemesi üzerine, evdekilere para yetiştiremeyen Havuç gizlice Canan Hanım’la konuşmaya gider. Canan’ın gözünü korkutmaya çalışan Havuç’un başına beklemediği işler gelir…
Haluk ve Menderes Beylerin küslüğü devam ediyor… Kemal Bey iki aileyi barıştırmak için kolları sıvar… Haluk’un neden küstüğünü ve bu konu açıldığında sinirlendiğini çözmek için Kemal Bey’in güzel bir planı vardır…
Tuna ve Gönül akşamları bisiklete binerek spor yapmaya başlar. Meltem de onlara katılır. Bir hafta sonu Haluk’u da çıkarırlar. Bisiklete binerken piknik alanında karşılaştıkları mangalcılara katılan Haluk herkesi deliye döndürür…
Berke, evde olan biten ne varsa bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşır. Evde gerçekleşen her şeyi Haluk’un ofistekiler de öğrenince Haluk sinirlenmeye başlar…
Alex’in kafesinde işler yoğunlaşıyor… Alex ve Melis işlere yetişemeyince Hüseyin ve Şükrü yarı zamanlı olarak orada çaycılık yapmaya başlar. Hüseyin eski “çaylaaaaaarrr!” dönemine geri dönmüştür…
Emine ve Hatice bir akraba düğününde takılmak üzere ayrı ayrı Hüseyin ve Şükrü’ye altın parası verir. Şükrü altınlar artık eskisi gibi takılmıyor sepete atılıyor kimse ne olduğunu anlamaz deyince kurdeleli kutuların içine ellişer kuruş koyarlar ve Emine ile Hatice’yi düğüne yollarlar…
Hami en sonunda yeni buluşunu açıklamaya karar verir. Türk mutfağında bir devrim yaratacağını söylediği yeni buluşu için Basri ve Teo’dan borç para ister…
Orçun ve Merve sınıf başkanlığına aynı anda aday olunca başkanlık tartışmaları başlar. Orçun ve Merve’nin başkanlık yarışında tahmin etmedikleri bir sonuç yaşanır…
[FV]147948[/FV]

70. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk benim de baklavalarım var diyor!
Televizyonda Kıvanç Tatlıtuğ’un baklava göbeğini çok beğenen Meltem’in bu haline sinirlenen Haluk, evde mekik çekmeye başlar… Haluk’un mekik çekme macerası başına beklenmedik işler açar…
Meltem, Haluk’la telefonda konuşurken bugün çok önemli sakın unutma derken hat kesilir. Haluk da önemli olabileceğini düşünerek Berke’den bu konuda yardım ister… Haluk ve Berke tüm gün ne olabileceği konusunda kafa yorup bir yandan da özel bir gün olabileceği düşüncesiyle hazırlık yapmaya başlar… Sonunda Meltem’in eve gelmesiyle ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Necla ameliyat olacağı için Tuna çocukları alıp, Haluk’lara götürür. Merve ve Orçun’a bakıcılık yapmak Haluk için hiç de kolay değildir… Merve’nin evcilik, Orçun’un kovboyculuk oynama isteği karşısında Haluk çaresiz her iki isteği de kabul eder…
Hüseyin polisten kaçıyor! Gazetede haber olan sapığın robot resmine çok benzeyen Hüseyin bıyıklarını keser… Polis katilin bıyıklarını kesme potansiyelini de düşününce bıyıksız bir robot resmi çıkarır. Bu sefer de Şükrü’nün tavsiyesiyle saçlarını sarıya boyarlar… Hüseyin’in polisten kaçma çabalarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Duygu, Nurten’leri yemeğe davet eder. Kendisini ev işlerinde beceriksiz gören kayınvalidesine kendini ispat edecektir. Evde kalabalık bir yemek verilir. Tuna, Gönül, Kemal, Gülfidan, Mustafa Ali… Duygu’nun kendini ispat etme çabası evdekilerin merak konusu olur…
Alex ve Melis Havuç’tan çok önemli bir şey ister… Hatta iki kız Havuç’u bu konuda bir türlü paylaşamaz… Bu durum Teo ve Basri’nin dikkatini çekince olayı araştırmaya başlarlar ve hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşırlar…
Cemile, Hami’yi Haluk’a teslim eder işi öğrensin diye… Hami’nin Haluk’a sorduğu sorular Haluk’u çileden çıkarmaya yetecektir…
[FV]147949[/FV]

71. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk evde Emine'nin günlüğünü bulur… Evdeki herkes hakkında günlüğüne bir şeyler yazan Emine'nin günlüğünü okuyan Haluk yazılanlar karşısında şaşkına döner…
Berke kafede lise arkadaşıyla karşılaşır… Arkadaşının zenginliği karşısında utanan Berke kendisinin de zengin olduğu hakkında yalanlar söyler… Haluk ve Meltem'in evde olmadığı bir zamanda arkadaşını kendi eviymiş gibi davet eden Berke Haluk'ların aniden çıkıp gelmesiyle zor durumda kalır.
Hami İnşaat mühendisi olmak ister. Bunun için Haluk'tan yardım isteyen Hami, sorularıyla Haluk'u çıldırtmaya başlar.
Haluk ve Menderesler arasındaki küskünlük devam ediyor... Kimse Haluk'un düğün günü neden küstüğünü çözemez… Bu gizemi çözmek isteyen Morinyo Kerem bu küskünlüğün sebebini anlamak için güzel bir plan hazırlar.
Merve ve Orçun okula gitmek istemez… İkisi de iş hayatına atılmak ister… Nurten hanım da onları kendi yanına alarak iş hayatı onlara göstermeye başlar…
Pazarlama işine giren Yasemin, Gülfidan hanımı da aynı işe almak ister… Yasemin'in anlattıklarıyla heyecanlanan Gülfidan'ın pazarlama macerası birbirinden komik sahnelere yol açar.
[FV]147950[/FV]

72. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Kemal beyin, gizli telefonlaşmalarının ardındaki sır perdesi ortadan kalkmıştır. Kemal bey, bir kız arkadaşı olduğunu ve "kendisinin" ailesiyle tanışmak istediğini Haluk'a söyler. Haluk bu durumu anlayışla karşılarken bakalım Meltem, ne tepki verecektir?
Ailedeki herkes Kemal beyin kız arkadaşını merak etmektedir. Bu durum ailenin yeni gündemi olmuştur. Öte yandan Duygu ve Berke arasında oluşan gerginlik, Haluk'un dikkatini çeker ve bu durum hiç hoşuna gitmez. En sonunda Haluk, Duygu'nun eve ağlayarak gelmesiyle Berke'ye patlar.
Berke, iş aramaya devam etmektedir. Evdekilerin de desteğiyle Haluk'un şirketine görüşmeye gider. Haluk bu durumdan memnun değildir. Damadına torpil yapıyormuş gibi görünmek istemez. Bu yüzden Berke'yi zor bir mülakat beklemektedir...
Turistlerin, kızların dikkatini daha çok çektiğini fark eden Havuç, Basri ve Teo turist kılığına girip kızları tavlamaya çalışır.
Orçun ve Merve'nin kıyafet balosuna gidecek olması, Gönül'lerin evinde renkli görüntülere sahne olur. Öte yandan Gülfidan yeni işine ortak aramaya devam etmektedir. Kendisine ortak olarak Hüseyin ve Şükrü'yü bulur !
Alex'e gizli bir hayranından çiçek gelmektedir. Herkes bu gizli hayranın peşine düşer.
[FV]147951[/FV]

73. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Kemal Bey çok iyi anlaştığını söylediği Yeliz Hanım'ı tanıştırmak için Haluk'lara yemeğe gider… Adabı Muaşeret Öğretmeni olan Yeliz Hanım bu konudaki duyarlılığını Haluk'ların evde de gösterince Haluk çileden çıkar… Meltem ise Yeliz Hanım'ın adabı muaşeret kurallarını çok ciddiye alır. Havuç'ların da bu konuda eğitilmesi gerektiğine karar verince Haluk ile aralarında tartışma yaşanır…
Kurban Bayramı'nda herkes nerede tatil yapacağını düşünürken, Mustafa Ali'nin bayram zamanı tatile karşı çıkması herkesi şaşırtır.
Haluk'ların ofisinde işe başlayan Berke, Haluk ile çalışacağı için çok gergindir. Tüm aile onu bu konuda rahatlatmaya çalışsa da bu halinden bir türlü kurtulamaz…
Alex Türk aile yapısını araştırmak için bir anket düzenlemiştir. İlk denekler Haluk ve Meltem'dir. Haluk ve Meltem sorulan sorulara farklı yanıtlar verince ortaya birbirinden komik sahneler çıkar...
Merve bir süreliğine annesinin yanında kalınca Orçun birkaç gün kafa dinleyeceği için sevinir. Merve'nin yokluğuna sevinen Orçun yalnız kalınca bir süre sonra Merve'yi arar olur…
Hüseyin ve Şükrü pazarlamacılık işine girer. Bunun için eğitim almaları gerekmektedir. Şükrü ve Hüseyin pazarlama işi için katıldıkları eğitim programında ortalığı birbirine katar…
Menderes Bey, Kemal Bey'in Yeliz Hanım ile evleneceğini duymuştur. Soluğu Kemal Bey'in yanında alan Menderes onu bu durumdan vazgeçirmeye çalışır…
Hami yeni buluşunu kafede tanıtıyor! Hami Traş'ta bir devrim yaratacağını söylediği yeni buluşunu tanıtırken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
[FV]147952[/FV]

74. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın’da Kurban Bayramı Telaşı!
Kurban Bayramı yaklaşırken, kurbanlık kesme işi ortaklaşa yapılır. Bu durumda ortakların belirlenmesi gerekmektedir… Bayram günü Haluk’un herkese güzel bir sürprizi vardır.
Kaloriferler bozulunca Haluk eve soba kurar. Meltem ne kadar karşı çıksa da kurulan soba ile birlikte herkesin bu konudaki fikri değişir. Soba tüm aile bireylerine farklı duygular yaşatmaya başlar…
Havuç, bayramda arkadaşlarıyla yurt dışına tatile çıkmak istese de Haluk buna izin vermez. Bayramda tatile kaçılmasına karşıdır. Havuç’un tatil isteği ile Haluk’un karşı çıkışları birbirinden komik sahnelere yol açar…
Tuna bayramlaşmak için herkese hazır mesaj atar. Bu duruma sinirlenen Haluk, Tuna’yı bu konuda eleştirir.
Hami Melis’e aşık olur. Kıza açılmaya çalışır. Melis’in Yıldız Tilbe’yi çok sevdiğini duyunca. Ona telefonda Yıldız Tilbe taklidi yapar. Hami’nin bu taklidi başına beklenmedik işler açar…
Emine’nin dişi çok ağrıyınca Hüseyin de rakı içmesini önerir. Emine rakının dozunu ayarlayamayıp sarhoş olunca Meltem’lerin evde birbirinden komik sahneler yaşanır…
Hüseyin’le Şükrü kaçan kurbanlıkları yakalama timi oluşturur. Bayram sabahı sahibinin elinden kaçan bir kurbanlığı yakalamaya çalışırken işler hiç de istedikleri gibi gitmez ve iki arkadaşın başı belaya girer…
[FV]147953[/FV]

75. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Van depremi ve sonrasında yaşanan sorunlardan yola çıkarak, olası İstanbul depreminde yaşanabilecek sıkıntıları aralarında tartışırlar.
Meltem Haluk’a gün içerisinde yapması gereken üç şartı olduğunu söyler. Meltem Haluk’a bu üç şartı yerine getirmezsen yanıma yaklaşma deyince Haluk sinir küpüne döner…
Haluk Meltem’in kendisinden istediği güzel cümleleri bulması için Yasemin’den yardım ister.
Bu sırada onlara kulak misafiri olan Tolga olayları yanlış anlayınca işler arap saçına döner…
Merve’nin cep telefonunu kıskanan Orçun cep telefonu ister. Orçun amacına ulaşmak için kendisine cep telefonu alınıncaya kadar kimseyle konuşmama kararı alır.
Meltem’in Haluk’a koyduğu güzel cümle şartlarını duyan Nurten Hanım, Menderes’den de aynılarını ister. Araya Gülfidan’da girince ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Duygu ve Berke evden ayrılıyor. Duygu ve Berke yeni tuttukları eve taşınırken evde duygu dolu anlar yaşanır…
Havuç ve çetesi kızları tavlama yolları düşünürken, kızların turistlere olan ilgisini farkeder. Bunun üzerine turist kılığına giren Havuç ve çetesini birbirinden komik sürprizler beklemektedir.
Yeliz Hanım, Hüseyin ve Şükrü’ye adabı muaşeret dersleri vermek için kolları sıvar.
Hiçbir şeyden haberi olmayan Şükrü ve Hüseyin Yeliz Hanım’ın görgü kuralları karşısında yemeklerini bir türlü yiyemezler. Onların kurallar karşısındaki tavırlarını izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Kemal Bey elinde Yangın söndürme tüpü ile gelir. Herkes tüpün nasıl kullanılacağını bildiğini söyleyince tatbikat yapmaya karar verirler.
[FV]147954[/FV]

76. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk İngilizce öğrenmeye karar veriyor!
Haluk işle ilgili İngilizce yazışmaları anlayamadığı için zor durumda kalır. Yıllarca İngilizce öğrenmesi gerektiğini söyleyen Meltem’i dinlemeyen Haluk, İngilizce öğrenmeye karar verince bu durumu Meltem’e çaktırmamaya karar verir…
Haluk’un akşam telefonda bir kadınla konuştuğunu duyan Emine, Haluk’un ne konuştuğunu anlamaya çalışır. Haluk kötü İngilizcesiyle bir şeyler konuşmaktadır. Bu durumu yanlış anlayan Emine bu durumu hemen Meltem’e söyler… Başka bir kadın olduğundan şüphelenen Emine’nin aksine Meltem’in başka düşünceleri vardır…
Haluk’tan trafik stresine büyük çözüm! Haluk trafikte insanlara sinirlenip kavga etmemek için Havuç’un da ısrarıyla bir çözüm geliştirir. Haluk’un geliştirdiği bu çözümü izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız…
Berke şantiyede alyansını kaybeder. Bu durumu Duygu’ya nasıl izah edeceğini düşünen Berke’nin yardımına Alex ve Melis koşar. Berke’ye bu durum üzerine verdikleri akıl Berke’nin başına beklemediği işler açar…
Öğretmenler günü yaklaşırken Merve ve Orçun kendi aralarında hediye alma yarışına girerler. En güzel hediyeyi kimin alacağı konusunda yarışan Merve ve Orçun öğretmenler günü yaklaştıkça bu
Konuda farklı şeylerin farkına varırlar…
Havuç ve tayfası artan döviz oranlarını fırsata çevirmeye karar verirler… Ev kirasını yatırmak yerine dolar alan Havuç ve tayfası oturup dolar’ın artmasın bekler…
[FV]147955[/FV]

77. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Evde herkes Haluk'tan korktuğu için bir şeyleri gizlemektedir. Bunun üzerine Meltem'in aklına bir fikir gelir. Herkes'in Haluk'tan korkup yüzüne söyleyemediği şeyler için bir şikayet kutusu hazırlar. Kutu dolmaya başladıkça Haluk bu duruma sinir olmaya başlar…
Tuna'nın Gönül'e güzel bir sürpriz yapması Meltem'i kıskandırır. Meltem Haluk'a kendisini havalara uçuracak bir sürpriz yapmasını ve başarırsa eğer bir daha hiç bir şey istemeyeceğini söyler. Haluk Meltem'e hiç unutamayacağı bir gece hazırlar. Sürprizi hazırladığı sırada eve gelen davetsiz misafir her şeyi alt üst eder…
Yeliz Hanım, Kemal Bey'in garip davrandığından şikayetçidir. Yeliz Hanım, bu konuda dertleşmek için Meltem'leri ziyarete gider. Kemal Bey'i orada gören Yeliz Hanım garip davranışların sebebini öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşar…
Meltem Haluk'a sürpriz yapması için ikinci bir şans verir. Haluk Tuna'dan Meltem'in ofis anahtarlarını almasını ister. Haluk gece ofise girip sürprizini hazırlarken başına beklemediği işler gelir…
Havuç, Basri ve Teo ev kirasını harcadıkları için kara kara düşünmektedirler. Ev kirasını yerine nasıl koyacaklarını düşünen Havuç ve arkadaşlarının aklına yeni bir fikir gelir.
Nurten hanım, düğünde takılan altınların tamamının Duygu'nun koluna takmasını ister. Altınlar kolundan taştığı için Duygu çok utanır ve takmak istemez. Nurten Hanım altınları takıp takmadığını kontrol için Duygu'ların yanına gittiğinde beklemediği bir görüntü ile karşılaşır.
[FV]147956[/FV]

78. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem Haluk'un son zamanlarda gereksiz yere sinirlendiğinden şikayet eder. Haluk ise bu durumu bir türlü kabullenmez. Meltem de çareyi Haluk'u evdeyken kameraya almakta bulur. Haluk gizlice çekildiği kamera görüntülerini görünce iyice çileden çıkar…
Meltem'in şirketi bir filmin galasına sponsor olur. Geceye Haluk ve Tuna da katılır. Gönül geceye dekolte bir elbise ile katılınca ve bir adamın da iltifatını alınca Haluk sinirden deliye döner. Haluk adamı dövmeye çalışınca ortalık bir anda karışır…
Orçun ve Merve oyun oynarken Orçun oyun gereği taktığı kelepçenin anahtarını bulamaz ve günü öyle geçirmek zorunda kalırlar.Tuna ve Gönül ise belki bu şekilde birbirlerine tahammül etmeye alışabileceklerini düşünür.
Kemal Bey'in Yeliz Hanım'la evleneceğini duyan Emine, Hatice'yi Hüseyin'i ve Şükrü'yü yardım için çağırır… Yeliz Hanım'ın evlenilecek mi yoksa eğlenilecek bir kız mı olduğunu anlamak isterler… Yeliz Hanım için uyguladıkları testi duyan Kemal Bey bu durum karşısında deliye döner…
Havuç'un sigara içtiğinden şüphelenen Meltem bunu Haluk'a söyler. Meltem ve Haluk, Havuç'u eve çağırıp sigara konusunda ağzından laf almaya çalışırlar…
Okulda hocasının Havuç'a verdiği ödev, ev halkını derin düşüncelere sevk eder. 10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz sorusunu tüm ev halkı düşünmeye başlar ve ortaya birbirinden komik sahneler çıkar..
[FV]147957[/FV]

79. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem Gönül'e Haluk ile çok fazla kavga ettikleri için dert yanmaktadır. Gönül ise Meltem'e Tuna ile uyguladıkları bir çözümü önerir. Kavga esnasında mola almak. Haluk ilk başta bu durumu saçma bulsa da zamanla alışır ve ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Haluk ve Meltem, Havuç ve arkadaşlarını sürekli internetin başında görünce bu duruma kızarlar. Çocuklara interneti yanlış kullandıkları için kızarlar. Haluk bu durum karşısında çocukları internetten vazgeçirecek bir teklifte bulunur.
Haluk'un çocuklara yaptığı teklif başına dert olmuştur. Çünkü bu sefer Meltem onun televizyon bağımlısı olduğunu söyleyip karşı bir teklifte bulunur. Haluk teklifi kabul ederken iddia yüzünden onu zor günler beklemektedir…
Haluk, Meltem ile girdiği iddia yüzünden televizyon izleyememektedir. Evde hiçbir şey yapmadan sıkılan Haluk ev işlerine karışmaya başlar. Emine'nin yaptığı yemekten Meltem'in makyajına kadar her şeye burnunu sokar. Haluk'un karışmalarına dayanamayan Meltem televizyon yasağını yeniden düşünmeye başlar.
[FV]147958[/FV]

80. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Duygu ve Berke kavga edince, Duygu soluğu ailesinin evinde alır. Bir daha barışmayacağını söyleyen Duygu’yu Meltem sakinleştirmeye çalışır. Bu ayrılık durumunu Haluk’a belli etmemeye çalışan Meltem’in işi hiç de kolay olmayacaktır… Berke Duygu’dan özür dilemek için Haluk’lara gelir. Bir yandan Haluk’a bu durumu belli etmeme çabası bir yandan da Duygu’nun barışmama inadı Berke’yi zor durumlarda bırakırken birbirinden komik durumlar yaşanır… Haluk, Tolga’nın askerliği bedelli olarak yapmak istediğini öğrenir. Bunun üzerine Tolga’ya askere gitmenin ne kadar önemli olduğunu öğretmek için ona ofiste eğitim vermeye başlar… Orçun ve Merve matematik sınavından kötü not alır. İkisi de anlaşarak ailelerine yalan söylemeye karar verir. Ama zayıf not aldıklarını çoktan öğrenen Gönül ve Tuna onlara küçük bir oyun oynar. Havuç, Teo ve Basri, Yeliz Hanım’dan kız tavlama taktikleri alırlar. Aldıkları taktikleri abartılı bir şekilde uygulamaya başlayan Havuç ve çetesinin başına beklemedikleri işler gelir. Meltem Haluk’un giymediği eşyalarını toparlarken onun giymediği bir ceketi Şükrü’ye vermiştir. Uzun süredir o ceketi giymeyen Haluk ceketini isteyince Meltem çareyi Şükrü’den ceketi geri istemekte bulur. Şükrü ceketi çok sevdiğini söyleyince Meltem ceketi alamaz ve işler arap saçına döner… Şükrü ve Hüseyin Duygu ve Berke’nin ayrıldığını duyar. Berke’nin Duygu’yu üzdüğünü düşünen Şükrü ve Hüseyin Berke’yi karşılarına alıp gözünü korkutmaya çalışınca ortaya birbirinden komik sahneler çıkar..
[FV]147959[/FV]

81. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem internetten okuduğu bir yazıyı Gönülle paylaşır.Yazıda partnerinizden beklediğiniz bir şeyi ilk önce ona siz yapın demektedir. Bunun üzerine Meltem, Haluk'a çiçek yollar. Haluk bu duruma anlam veremese de Tuna ona bu konuda yardımcı olur.
Haluk ile Meltem arasında hediye yarışı başlamıştır. Yaptığı hareketlerle zafer kazandığını düşünen Meltem her fırsatta daha fazlasını yapmaya başlar… Her yapılanın karşılığını aynen alacağını düşünmektedir. Ama sıra Haluk'a gelince Haluk'un bu işten kurtulmak için yapacağı oyun Meltem'i şaşkına çevirir.
Meltem yılbaşı için plan yapmaya başlamıştır. Yılbaşında hep beraber değişik bir şeyler yapmak isteyen Meltem, Haluk ile bu konuda tartışır. Haluk'un yeni yıla girerken yapılan her şeyi gereksiz bulması Meltem'i iyice çileden çıkarır.
Meltem ve Haluk uzun zamandan sonra öğle yemeği için buluşurlar. Meltem bunun sohbet etmek için uygun bir zaman olduğunu düşünse de Haluk'un tavırları onu yine kızdırmaya yetecektir.
Havuç Teo ve Basri yılbaşı planı yapmaktadır. Kızların evinde verilecek ev partisi iptal olunca Havuç kendi evlerinde yapabileceklerini söyler. Bunun için Meltem ve Haluk'u evden çıkarmaları gerekecektir. Havuç anne ve babasını evden çıkarmak için güzel bir plan hazırlar..
[FV]147960[/FV]

82. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HASTANEDE YILBAŞI!
Halukların evinde yeni yıl telaşı yaşanmaktadır. Akşam herkesi toplayıp tombala oynamayı düşünen Haluk’un Tuna’nın sürpriz planından haberi yoktur.
Akşama doğru Menderes, Gülfidan ve Nurten Haluk’lara gelir ve onları akşam kendi evlerine davet ederler. Yeni yılı evde birlikte kutlama teklifine Haluk olumlu bakar.Meltem ise Tuna’nın planından haberdar olduğu için ne yağacağını bilemez ve işler arap saçına döner.
Haluk elinde tombala yeni yılı beklerken Tuna Gönül ve Meltem çok şık bir şekilde Haluk’un karşısına çıkar. Haluk evde oturmakta ısrar edince Meltem ile yine tartışmaya başlar…
İtalyan restorandaki menüden hiçbir şey anlamayan Haluk iyice sinirlenmiştir. Bir de hesabın çok kabarık geleceğini düşününce deliye döner. Tuna onun bu halini görünce onu yumuşatmak ister ve zorla halaya kaldırır. Halay sırasında Haluk’un başına gelenler birbirinden komik sahnelere yol açar…
Haluk’un İtalyan restoranda başına gelenlerden sonra herkes Haluk’ların yanına gider. Yeni yıla dakikalar kala Haluk hastanede yatıyordur. Tüm ekip yeni yıl kutlaması için saz ekibini de hastaneye getirmiştir. Yeni yıla girerken herkes oynamaya başlayınca Haluk’u da zorla ayağa kaldırırlar.
Duygu ve Berke Uludağ’a gitmek için Meltem’in arabasını ister. Annesinin arabayı kolayca onlara vermesi Havuç’u kızdırmıştır. Havuç Haluk’tan arabayı almak için Teo ve Basri ile birlikte bir plan yapar.
Emine Hüseyin’e hindi alması için para vermiştir. Hüseyin ise hindi alınca içkilere para kalmayacak diye küçük bir tavuk alır. Eve küçük tavuk ile gelen Hüseyin Emine’yi tavuğun hindi olduğuna ikna etmeye çalışır.
Havuç, Teo, Basri ve Hami yanlarında kız olmadan gece kulübünün önünde içeri nasıl gireceklerinin planlarını yapmaya başlarlar. Kapıdaki korumaların yanlarında kız olmadan gelen erkeklere nasıl davrandıklarını görünce ekip korkmaya başlar…
[FV]145967[/FV]

83. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın’da “Şiddetsiz İletişim” krizi yaşanıyor!
Haluk iş yerinde Meltem’in çok sinirli olduğu haberini alır. Haluk eve gidince Meltem’in kavga etmek için hazır olduğunu görür. Haluk kavga etmemek için öğrendiği şiddetsiz iletişim yöntemini uygulamaya başlıyor. Dört adımda uyguladığı yöntem Meltem’i çok şaşırtır.
Meltem dört adımda şiddetsiz iletişim yöntemini uygulayan Haluk’a bu yöntemi yanlış uyguladığını söyler. Ancak Haluk’un bu çabası hoşuna gitmiştir ve eğitimini almaya karar verirler…
Meltem’in yılbaşında Haluk’a aldığı hediye krize neden olur. Meltem aldığı pembe kazağı neden giymediğini sorunca Haluk ile tartışmaya başlar. Haluk’un kazağı giymemek için bulduğu bahaneler birbirinden komik sahnelere yol açar…
Havuç kız arkadaşını bir yere götürmek için arabayı alınca Haluk deliye döner. O gece dışarı çıkmak isteyen Haluk arabayı bulamayınca Havuç’a çok sinirlenir. Havuç eve gelip arabayı neden aldığını anlatınca duygusal sahneler yaşanır.
Gönül diyete girmeye karar verince Tuna’yı da destek olması için zorlar. Tuna bu durumu istemeye istemeye kabul eder. Tuna’nın diyet yaparken dayanamayıp gizlice yemek yemesiyle Gönül ile arasında büyük bir kavga yaşanır.
Havuç, Basri ve Teo birbirlerine güven oyunu oynarlar. Birbirlerine olan güveni sınamak için uyguladıkları yöntemi izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız.
Nurten sürekli olarak Berke ve Duygu’nun yanında olmak ister. Duygu’nun yaptığı her işe karışan Nurten Hanım, Duygu’nun yemeklerini de beğenmeyince evde büyük bir kriz yaşanır.
Çocuklar Duymasın’da Maya takvimi krizi! Şükrü ve Hüseyin 2012 yılında maya takvimine göre kıyametin kopacağını düşünür. Onların bu konudaki korkusunu izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız.
[FV]146096[/FV]

84. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Bu defa Haluk’un doğum gününde sürpriz yok!
Haluk her sene olduğu gibi bu sene de doğum gününde evdekilerin ona sürpriz parti hazırlayacağını düşünür. Sürprize şaşırmış gibi yapabilmek için önceden çalışmalara başlayan Haluk, Meltem’in planından habersizdir. Meltem sürpriz doğum günü partisi yerine başka bir şey düşününce ortaya birbirinden komik sahneler çıkar…
Haluk doğum günü yaklaştıkça heyecanlanmaya başlar. Herkesin kendisine hediye almak için uğraştığını düşünür. Bu sırada Berke ve Duygu kendilerine araba almaya niyetlenirler. Haluk ise bu araba işinin kendisine doğum günü hediyesi olacağını sanır. Duygu ve Berke araba işini Menderes’lere de bahsedince işler iyice karışır…
Necla, Merve ve Orçun’un her istediğine hayır deyince Gönül ve Tuna onu uyarır. Çocukların hayır deme hakları olduğunu ve bunun özgüven için faydalı olduğunu anlatır. Bu konuşmaları gizlice duyan Merve ve Orçun her istediklerini yaptırma konusunda bunu bir fırsat olarak görünce işler komik bir hal alır…
Emine ve Hatice finansal okur yazarlık kursuna kaydolur. Hüseyin ve Şükrü bu kursun para ile ilgili olduğunu ve Emine’nin çok parası olduğu için bu kursa gittiğini düşünür. Hüseyin Emine’nin kendisinden para sakladığına emindir. Bu yüzden ona iyi davranmaya başlar.
Melis’lerin kafeye yolunu kaybeden küçük bir çocuk gelir. Melis’te çocuğun ailesini bulmak için onu Basri’ye emanet edip hızlıca kafe’den çıkar. Bu durumu yanlış anlayan Basri çocuğun Melis’in çocuğu olduğunu düşününce işler arap saçına döner…
Hami evlenmek istemektedir. Durumu İsmail’e anlatınca soluğu, daha ince pek çok kişiyi evlendirmiş olan, Emine’nin yanında alırlar.
[FV]147721[/FV]

85. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk Kız İstiyor
Haluk şantiyesinde çalışan Halil’in birkaç gündür işe gelmediğini öğrenir. Daha sonra evde otururken Halil yanında bir kızla Haluk’lara gelir. Babası razı olmadığı için kızı kaçırdığını söyleyen Halil, Haluk’tan yardım ister. Kızın ailesi Haluk’ların kapısına dayanınca işler arap saçına döner…
Berke, Duygu’nun verdiği siparişleri almak için şirketin arabasını kullanır. Kendi şahsi işi için şirket arabasını kullandığını öğrenen Haluk bu duruma iyice sinirlenir. Berke’nin yaptığının yanlış olduğunu göstermek için ona ufak bir oyun hazırlar…
Orçun karne almıştır. Bütün dersleri pekiyi sadece matematiği iyidir. Bunun üzerine Orçun annesinin kızacağını düşünür ve sıkılmaya başlar. Necla ise ona üzülmemesini annesinin zamanında bundan daha kötü karneler getirdiğini söyler. Eski eşyalar arasından Gönül’ün karnesini bulurlar. Orçun annesinin karnesini kendi karnesiymiş gibi gösterince ortaya birbirinden komik durumlar çıkar…
Berke şantiye arabasını kaybedince çaldırdığını düşünür. Korkudan ölmek üzeredir ve istifa etmeyi düşünür. Bu durumu Haluk’lara anlatmak için Duygu ile birlikte eve giderler. Haluk’un kendisini öldüreceğini düşünen Berke hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır…
Havuç ve tayfası kafede otururken Havuç’a İlkokul arkadaşı Özge’den telefon gelir. Bunun üzerine Havuç panikler ve sıkılır. İlkokulun en çirkin kızlarından olan Özge şimdi kendisiyle buluşmak istemektedir. Havuç istemediği için kendi yerine Basri’yi kızla buluşması için ikna eder. Basri kendini Havuç diye tanıtıp kızla buluşunca Havuç hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır…
[FV]147961[/FV]

86. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem kahveye okey oynamaya gidiyor!
Nurten ve Menderes boşanmaya karar verir. Evi terk edip Duygu’lara yerleşen Nurten, kararından dönecek gibi değildir… Herkes, özellikle de Duygu ikiliyi barıştırmak ister…
Meltem, Haluk’la paylaşımları artsın diye onunla “arkadaş” olmaya karar verir. Bir erkek arkadaş gibi onunla maç seyredecek, kahveye gidecektir. Bu durumlara ve ortamlara alışık olmayan Meltem başarılı olabilecek midir? Haluk, Meltem’e nasıl bir cevap verecektir?
Kadınlar kocalarına her şeylerini anlatırlar mı? Tuna ve Haluk, Gönül ve Meltem’in kendilerinden sakladıkları bir şeyi öğrenir. Özellikle Haluk buna çok takılır ve Meltem’i sakladığı şeyi söylemesi konusunda sıkıştırır.
Havuç ve tayfası çok güzel bir kız arkadaşlarının günlüğünü bulurlar. Günlükte yazanlar, Havuç’un başına bela olurken, kafe komik görüntülere sahne olur…
Hüseyin ve Şükrü oyuncu olmaya karar verir.
Kendilerini ajansa kaydettirirler ve rol teklifi beklemeye başlarlar. Bu süreçte herkesin dalga konusu olurlar.
Hayatlarında hiç mektup yazmamış Orçun’a ve Merve’ye anne babaları mektup yazmayı öğretir. Teknolojinin ilerlemesiyle herkesin birbirine kolayca mail atabildiği bir ortamda mektuba ne gerek vardır…?
[FV]147962[/FV]

87. Bölüm Özeti ve Fragmanı
HALUK VE MELTEM TELEFONLARINI KIRIYOR!
Meltem Haluk’un evde sürekli telefonla iş görüşmeleri yapmasında rahatsızlık duymaya başlamıştır. Artık hiç sohbet edemedikleri için ikisi birden akşam cep telefonlarını kapatmaya karar verirler. Ayrıca ev telefonunun da fişini çekerler. Meltem ve Haluk evde romantik bir gece geçirirken kimse onlara ulaşamaz. Herkes hep bir an da kötü senaryolar kurmaya başlayınca işler arap saçına döner…
Haluk Havuç’u sıkıştırınca derslerinin çoğundan kaldığını öğrenir. Bunun üzerine Haluk, Havuç ve çetesini kampa sokmaya karar verir. Emine’yi de başlarına dikip dışarı çıkmamalarını tembihler. Havuç ve çetesinin kızlarla buluşma planı olunca kaçmak için türlü numaralar yaparlar…
Haluk’un son zamanlarda çok aksi ve huysuz olduğundan yakınan Meltem Haluk’u psikologa gitmesi için nasıl ikna edeceğini bilememektedir. Haluk’un iş arkadaşları da aynı dertten yakınır. Bunun üzerine Yasemin, Haluk’a bir fikir verir. İlk başta Haluk’un hoşuna gitmese de
Haluk kabul eder. Haluk tüm dertlerini akan suya anlatacaktır. Haluk’un bu durumundan habersiz olan meltem onun musluk suyuna bağırıp çağırdığını görünce korkmaya başlar…
Merve hastalanınca Gönül onu birkaç gün okula yollamaz. Bunu gören Orçun kıskanır ve sürekli Merve’ye yaklaşır. Onun suyundan içerek hastalanmaya çalışır. Orçun hedefinde başarılı olur ama Gönül’ün her ikisi içinde güzel bir sürprizi vardır…
Duygu ve Berke, Menderes ve Nurten’i barıştırmak için büyük bir çaba içine girmiştir. İkisini de buluşturmak için kafede randevu ayarlayan Berke ve Duygu, Menderes ve Nurten’i aynı saatte çağırır. Menderes kafede bir kızla konuşurken Nurten gelince yine kıyamet kopar…
[FV]147796[/FV]

88. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem'in uzun yıllardır yurt dışında yaşayan kuzeni Aylin, Meltem'lere geliyor. Meltem ise bu durumu Haluk'a nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Aylin'den hoşlanmayan Haluk geleceğini öğrenince sinir küpüne döner.
Haluk sevgililer günü için Meltem'e bir sürpriz hazırlamak ister. Havuç, Teo ve Basri'yi yanına çağıran Haluk onlardan "Seni Seviyorum Meltem" yazılı bir pankart hazırlamalarını ister. Futbol maçında bu pankartı açmalarını isteyen Haluk Meltem'i şaşırtacağına emindir.
Haluk evde balık pişirmek isteyince Meltem ve Emine karşı çıkar. Meltem Haluk'u balık yemeleri için dışarı çıkmaya ikna eder. Meltem ve Haluk'un restoranda başına gelenler ortaya birbirinden komik sahnelere yol açar.
Beton Orçun okuldan bir kıza aşık olunca evde bir curcuna yaşanır. Orçun'un aşık olduğu kızla evlenme isteği Gönül ve Tuna'yı çileden çıkarır. Gönül ve Tuna Orçun'u evlilik fikrinden vazgeçirmek için evliliğin ne kadar zor olduğundan bahsetmeye başlarlar…
Haluk Aylin'in geldiğini duyunca deliye döner. Meltem 10 gün kalıp döneceğini söyleyip Haluk'u sakinleştirmeye çalışır. Ancak Aylin kafasındaki niyeti söyleyince Haluk büyük bir şok yaşar.
Haluk maç sırasında hazırladığı sürprizi Meltem'e göstermek için onu yanına maç izlemeye çağırır. Maç sırasında Meltem sürekli çay koymak için yerinden kalkınca Haluk amacına bir türlü ulaşamaz. Havuç'ların eve gelmesiyle Meltem durumu anlar ve duygusal sahneler yaşanır…
Hüseyin ve Şükrü sevgililer günü için oyuncak ayı ticaretine girerler. Onların oyuncak ayı ticaretinde yaşadıkları izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız.
[FV]147963[/FV]

89. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk dede oluyor!
Duygu korku içinde Meltem’lere gelir. Ne olduğunu merak eden Meltem, Duygu’yu konuşturmaya çalışır. En sonunda Duygu’nun hamile olduğunu öğrenince Meltem sevinçten deliye döner.
Duygu’nun hamileliği herkeste büyük sevinç yaşatır. Emine, nazar değmesin diye hamileliği ilk üç ay kimseye söylemeyin diye uyarır. Ancak herkes yalnız kalınca telefona sarılır ve tüm aileye haber verilir.
Haluk ve Meltem dede ve nine olacaktır. Bu durum ikisini de düşündürmektedir. Haluk ve Meltem’in bu konudaki korkuları komik sahnelere yol açar.
Haluk’ların eve yerleşen Aylin patavatsız konuşmalarıyla herkesi şaşkına çeviriyor. Aylin’in Türkiye saatine ayak uyduramaması Meltem ve Haluk’u çileden çıkarır. Aylin evin içinde geceleri yaşamaya başlayınca Haluk bir türlü uyuyamaz. Aylin’in geceleri oturup gündüzleri uyuması yüzünden iyice sinirlenen Haluk, Emine’ye Aylin’i gündüzleri ayık tutması için görev verir.
Orçun ve Merve ders çalışmaktan kurtulmak ve televizyon seyredebilmek için Gönül ve Tuna’ya zor bir soru sorarlar ve cevabını beklerler. “Biz nasıl dünyaya geldik?” diye soran Orçun ve Merve cevap alamayacaklarından emindir. Soru karşısında soğuk terler döken Gönül ve Tuna sonunda yaşlarının bu cevap için daha küçük olduğunu anlatır. İşin içinden çıkamayan Gönül ve Tuna çocukların televizyon izlemelerine izin verirler.
Basri’nin deli gibi aşık olduğu kız Havuç’tan hoşlanınca işler karışır. Havuç’un kıza karşılık vermesiyle Basri iyice bozulur. İki arkadaşın bu yüzden arası açılmıştır. Havuç durumu fark edince tek bir seçeneği kalır.
[FV]147903[/FV]

90. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Aylin, “Dünya Öpüşme Rekoru” kırmak isterse…!
Meltem resim kursuna gitmek ister. Tuna ve Gönül de resim kursuna gelecektir. Ancak Haluk’u ikna etmek çok zordur. Haluk, Aylin’le evde yalnız kalmamak pahasına resim kursuna gider. Haluk’un resim kursundaki maceraları renkli görüntülere sahne olur…
Türkiye’ye geldiğinden beri hiçbir meşgalesi olmayan Aylin’in canı sıkılmaya başlamıştır. Kendisini eğlendirecek rekor denemeleri yapmak ister. İlk kırmak istediği rekor “Dünya Öpüşme Rekoru”dur! Haluk’un bu duruma tepkisi nasıl olacaktır?
Havuç’un karşısına hiç beklemediği bir anda bir kız çıkar. Havuç bu kızdan çok etkilenir. Bu kız Havuç’u çok değiştirecek gibidir… Öte yandan Berke ve Duygu’yu bebek heyecanı sarmıştır. Bu heyecana Berke’nin ailesi de ortak olur. Duygu’nun başı bulantılarıyla beladadır. Bir de üzerine Berke’nin ailesi işi bırakmasını isteyince, Duygu iyice çıldırır…
Haluk’un resim kursuna gitmesi, Hüseyin ve Şükrü’ye hiç ummadıkları bir iş kapısı açar. Hüseyin ve Şükrü yeni işlerinde başarılı olabilecekler midir?
[FV]148004[/FV]

91. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Televizyona çıkıyor!
Aylin, Haluk’un gece gündüz durmadan yaptığı, üstüne titrediği resminin üzerine kahve dökmüştür. Haluk resminin bu hâlini görmemelidir. Herkes resmi köşe bucak Haluk’tan kaçırır.
Haluk, şirket adına televizyona çıkacaktır ve geliştirmiş oldukları toplu konut projesinden bahsedecektir. Haluk’u günler öncesinden bunun heyecanı salmış, bu ailenin diğer fertlerine de bulaşmıştır. Herkes Haluk adına heyecanlı ve paniktir. Bu yüzden evde canlı yayındaymış gibi prova yapmak isterler. Evde yapılan prova renkli görüntülere sahne olur…
Duygu daha hamileliğin başındayken bebeğin cinsiyeti tartışılmaya başlanmıştır. Bebeğin erkek olmasını isteyenler, Duygu’ya zorla tatlı yedirmeye çalışıyor, kız olmasını isteyenler ise ekşi yedirmeye çalışıyordur…
Öte yandan Havuç’un Özge’yle olan ilişkisi dolu dizgin devam ederken, Teo’nun doğum günü gelip çatmıştır. Havuç Teo’nun doğum günü için plan yaparken, Özge de aynı zamanda onunla plan yapmak ister. Havuç arkadaşı ve sevgilisi arasında kalır.
[FV]148017[/FV]

92. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Seyyar Tayyar geri dönüyor!
Meltem monotonluktan sıkılmıştır. Değişiklik arayışına girer, Emine ve Gönül’ün de desteğiyle evin dekorasyonunu değiştirmeye karar verir. Meltem sadece evdeki eşyaların yerlerini değiştirecektir ama bu bile Haluk’u sinirlendirmeye yeter. Haluk, evin eski düzenine alışmıştır, yeni düzeni hiç sevmez, özellikle de televizyonun yeni yerini yadırgar. Meltem’in evdeki eşyaların yerini değiştirmesi evde bir kaos yaşanmasına sebep olur. Hüseyin ve Şükrü de bu kaosun birer parçaları haline gelmiştir. Hüseyin ve Şükrü akşam Haluk için, sabah ise Meltem için günde iki posta eşyaların yerini değiştiriyordur… Öte yandan Duygu hamile diye Nurten ve Gülfidan onu bir an olsun yalnız bırakmıyor, üstüne çok düşüyorlardır. Durum böyle olunca Berke ve Duygu yalnız kalamaz, bu duruma bir çare bulunması gerekmektedir… Havuç ve Özge’nin ilişkisi doludizgin devam ediyordur. Yalnız, Basri ve Teo’nun onları hiç yalnız bırakmaması ve Havuç’un Özge’yle baş başa kalamaması sorun haline gelir. Havuç’un ve Özge’nin yalnız kalmak için yaptıkları plan renkli görüntülere sahne olur… Seyyar Tayyar emeklilik hayatından sıkılmıştır ve İstanbul’a geri dönüyordur. Bunu duyan herkes, Seyyar Tayyar’ın yine hangi buluşlarla geleceğini merak eder…
[FV]148144[/FV]

93. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Aylin Roman Yazmaya Başlarsa…!
Aylin roman yazmaya karar vermiştir. Bütün gün ne görüyor, ne duyuyorsa yazıyordur. Özellikle de Haluk Aylin’in romanının temel taşıdır. Haluk, her yaptığının, her söylediğinin Aylin tarafından yazılmasına sinir olur. Evdeki herkesin romanda kendine bir yer bulması renkli görüntülere sahne olur…
Öte yandan Berke bebek gelişimi hakkında kitaplar okumaya başlamıştır. Kitaptaki “bebeğinizle konuşun” yazısı üzerine, bütün gün Duygu’nun karnına eğilip bebekle konuşuyordur. Ona göre bebek her söylediğini duyuyordur. Duygu’nun hamileliği yüzünden hassaslaşan Berke, erken davrandığının farkında değildir.
Havuç ve Özge’nin ilişkisi doludizgin devam ederken, Özge’nin erkek bir arkadaşı, Özge’ye çok istediği bir konserin biletini verir. Özge bu duruma çok sevinirken, Havuç kıskançlıktan deliye döner. Havuç’un kıskançlıkla söyleyeceği bir yalan başına bela olur…
[FV]148370[/FV]

94. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Evlenmek İstiyor!
Haluk, iş yerlerinde olduğu gibi evliliklerde de yıllık izin olması gerektiğini savunur. Hatta evli çiftler için haftada bir gün tatil olmalıdır. Tatil gününde çiftler özgür olacak, istediklerini yapacaktır. Haluk’un böyle düşündüğünü öğrenen Meltem, Haluk’un evlilikten sıkıldığını düşünür. Meltem, Haluk’a dediklerini nasıl yutturacaktır?
Havuç evlenmeye karar vermiştir! Bu kararı herkesi şaşırtır ve endişelendirirken, Havuç’un çok başka planları vardır… Herkes Havuç’u fikrinden caydırmaya çalışırken, Haluk Havuç’u kendi kazdığı kuyuya düşürecektir…
Berke ve Duygu’nun bebeklerinin hangi takımlı olacağı tartışma konusu olurken, herkes bebeğe kendi tuttuğu takımın formasını alır. Berke bebeğinin Fenerbahçeli olmasını isterken, Haluk ise torunun Beşiktaşlı olacağı hayallerini kurmaktadır… Berke ve Haluk’un çekişmesi renkli görüntülere sahne olur…
[FV]148623[/FV]

95. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tuna Taşfırın Oluyor!
Tuna’nın Gönül tarafından sürekli ezilmesine artık dayanamayan Haluk, çareyi Tuna’yı sert bir erkeğe çevirmekte bulur. Haluk’un yarattığı “Yedi Bela Tuna” karakteri sayesinde korkak bilinen Tuna artık ezilmeyecek, herkes ondan korkacaktır. Tuna bu karakterin altından kalkmaya çalışırken, Gönül’ün bu duruma tepkisi merak konusudur… Havuç’un sevgilisi Özge’nin, kafede yabancı bir erkekle samimi şekilde görülmesi, dedikoduları peşinden getirir. Havuç’un aldatıldığını düşünen Basri ve Teo, farkında olmadan büyük bir karışıklığa sebep olacaktır… Duygu ve Berke, doğmamış çocuklarının ileride hangi dili öğreneceğini, şimdiden tartışmaya başlamıştır. Bebekleri için şimdiden hayaller kurmaya başlayan ikilinin heyecanı, bütün aileyi etkiler…
[FV]148690[/FV]

96. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk ve Meltem Boşanıyor Mu?
Haluk ve Meltem’in bir konuşmasına kulak misafiri olup, duyduklarını Haluk ve Meltem’in boşanacakları yönünde yorumlayan ve bunu herkese anlatan Emine, büyük bir karışıklık yaşanmasına sebep olur… Haluk ve Meltem’in ne hakkında konuştukları ise merak konusudur…
Hovardalığı yüzünden başta babası olmak üzere herkesten eleştiri alan ve bunun üzerine değişmeye, olgunlaşmaya karar veren Havuç, önce imaj değişikliğine gider… Havuç’un değişen imajı görenleri şaşkına çevirirken, Haluk’un bu duruma tepkisi nasıl olacaktır?
Bebek bekleyen Duygu ve Berke’yi anne baba olma endişesi sarmıştır. Duygu nasıl bir anne olacağını, Berke ise nasıl bir baba olacağını sorgulamaya başlayınca, ikilinin imdadına Haluk ve Meltem yetişir…
[FV]148719[/FV]

97. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Emektar arabası bozulduğu için yeni bir araba almak isteyen, ancak nasıl bir araba alacağına karar veremeyen Haluk, duyduğu her fikirden etkileniyor, nasıl bir araba alacağına bir türlü karar veremiyordur. Haluk’un kararsız tavırları çevresindeki herkesi bunaltırken, bu durumu lehine çevirmek isteyen biri vardır…
Durduk yere sevgilisi Özge’den uzaklaşmaya çalışan Havuç görenleri şaşkına çevirir. Herkes Havuç’un neden böyle davrandığını merak ederken, derdi başından aşkın olan Havuç’un çaresi babası Haluk’tadır. Öte yandan çaycı Hüseyin’in uykusunda “Nazife” adlı bir kadını sayıklaması, Emine’nin aldatıldığını düşünmesine sebep olur. Emine’nin bu duruma tepkisi nasıl olacaktır?
Duygu’nun hamileliğiyle iyice değişen, pimpirikli bir insan haline gelen Berke, bu sefer de bebeği elektromanyetik dalgalardan korumak için, Duygu’nun telefonları açmasına izin vermiyor, hatta tüm telefonları Duygu’dan uzak tutmaya çalışıyordur. Berke’nin bu davranışları Duygu’yu bunaltsa da, yaşananlar komik görüntülere sahne olur.
[FV]148800[/FV]

98. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’u kedi tırmalaması, başta Emine olmak üzere herkesi telaşlandırır. Haluk’un kuduz olmasından korkan aile fertleri, onu bir türlü aşı olmaya ikna edemez… Öte yandan Haluk’u götürmek üzere ofise gelen polislerin gelme sebebi merak konusudur… Sahibi bulunana kadar Haluk’larda misafir olacak bir papağanın duyduğu her şeyi söylemesi ortalığın karışmasına sebep olurken, renkli görüntülere de sahne olur…
Meltem’lerin şirketinin küçülmeye karar vermesi, bazı insanların işten çıkarılmasını gerektirir. İşten çıkarılması gereken insanların içinde Gönül de olunca işler karışır. Bunu Gönül’e nasıl söyleyeceğini bilemeyen Meltem, işin içinden nasıl çıkacaktır?
Öte yandan sınavları geçmenin formülünü bulan Havuç’un bu formülü uygulaması için büyük bir fedakârlıkta bulunması gerekmektedir. Doğacak çocukları için, sosyal medyada en kullanışlı ismi bulmaya çalışan Berke ve Duygu ise başarılı olabilecek midir?
[FV]148883[/FV]

99. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’ların Evine Hırsız Giriyor!
Annesi ve babasından evde parti yapmak için izin alan Havuç, arkadaşlarını da alıp eve gittiğinde eve giren hırsızla karşı karşıya kalır. Bir hayli panik olan Havuç ve tayfasının ne yapacağı merak konusuyken, tüm bu olanların üstüne Haluk ve Meltem’in eve gelmesi büyük bir karışıklık yaşanmasına sebep olur…
Otobüs beklediği için son zamanlarda işe sürekli geç kalmaya başlayan Emine, durumdan sıkılır ve araba almaya karar verir… Henüz ehliyeti bile olmayan Emine’nin bu kararı herkesi şaşırtırken, Haluk çareyi ona araba kullanmayı öğretmekte bulur… Haluk’un Emine’ye araba kullanmayı öğretme çabası komik görüntüleri de beraberinde getirir…
Arkadaşlık sitelerine girmek için yaşı tutmayan Beton Orçun, Tuna’nın resmiyle sahte hesap açıp genç kızlarla konuşmaya başlayınca büyük bir karışıklık yaşanmasına sebep olur. Hiçbir şeyden haberi olmayan Tuna, kendisi için eve gelen kızı görüp şok olurken, Gönül’ün bu duruma tepkisi merak konusudur…
[FV]149015[/FV]

100. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI
Oturdukları siteye yeni açılan spor salonu Meltem için kaçırılmaz bir fırsatken, Meltem'in ısrarlarına dayanamayıp spor salonuna giden Haluk için bu durum adeta bir eziyete dönüşür. Haluk'un spor salonu maceraları komik görüntülere sahne olurken, yaşananlar merak konusudur…
Öte yandan telefonuna gelen bir mesaj yüzünden Gönül'le arası bozulan Tuna, soluğu elinde bavullarla Haluk'ların evinde alınca ortalık karışır. Tuna'nın birkaç gün Haluk'larda kalacak olması kurulu düzeni sarsacak gibidir…
Kız arkadaşlarını pikniğe götürmek için arabaya ihtiyaçları olan Havuç ve tayfası, Haluk'un arabasını almak için onu ikna etmenin yollarını ararken, beklenen gün gelmiş, Duygu ve Berke'nin çocuklarının cinsiyeti belli olmuştur…
[FV]149051[/FV]

101. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk'un patronu şirketin yeni kampanyası için Haluk'tan reklam yüzü olmasını isteyince işler karışır. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Haluk, bir oyuncu koçundan, oyunculuk dersleri almaya başlayınca yaşananlar komik görüntülere sahne olur... Oyunculuk dersleri sırasında Haluk'a en büyük destek Meltem'den gelecektir…
Oyunculuk için pratik olsun diye evde bir tiyatro tekstiyle çalışan Haluk ve Meltem'i duyan Emine, duyduklarını yanlış yorumlayınca büyük bir karışıklık yaşanmasına sebep olur… Öte yandan kendisine kötü bir şaka yapan Havuç'u cezalandırmak için acı bir intikam planı hazırlayan Basri, bu durumu bir kısır döngü haline soktuğundan habersizdir…
Duygu bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istemezken, başta Haluk olmak üzere herkes gün geçtikçe daha çok meraklanıyordur. Ancak Duygu kararından dönecek gibi değildir… Bu durumu kendi lehine çevirerek kazançlı çıkan ise Havuç olacaktır…
[FV]149072[/FV]

102. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem’in Babalar Günü Telaşı!
Babalar gününün yaklaşmasıyla başta eşi Haluk ve babası Kemal olmak üzere çevresindeki tüm babalar için sürpriz bir organizasyona girişen Meltem, karşılaşacağı sorunlardan bir haberdir… Babalar gününe denk gelen Avrupa kupası maçını seyretmek için çevresindeki tüm erkekleri eve davet eden Haluk, sürprizin önündeki engellerden bir tanesidir…
Öte yandan evde suların kesilmesi bütün işlerin aksamasına sebep olurken, Emine’nin susuzluğa bulduğu çözüm en çok da Havuç’u yoracak cinstendir… Türlü numaralarla Duygu’nun bebeğinin cinsiyetini öğrenmeye çalışanlar yine amaçlarına ulaşamazken, Duygu’nun babalar günü hediyesi Haluk’u çok duygulandırır. Babasına hediye almak için parası olmayan Havuç’un hazırladığı sürpriz ise herkesi çok şaşırtır…
[FV]149082[/FV]

103. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Ya Seninle Evlenmeseydim?
Haluk ve Meltem birbirlerinden şikâyet ettikleri bir anda, birbirleriyle evlenmeyip başka insanlarla evlenmiş olduklarını hayal etmeye başlayınca, yaşananlar komik görüntülere sahne olur… İkisinin de hayalindeki eş kendilerine göre en ideal eş olsa da, günün sonunda en doğru seçimi yapıp birbirlerini seçtiklerini anlayacaklardır…
Babasına araba aldırmak için ona bir oyun oynayan Havuç, amacına çok yaklaştığını düşünse de oyuna geldiğini anlayan Haluk, işin içinden çıkabilmek için Havuç’u bir sınava tabii tutar. Havuç’un hayallerindeki arabaya kavuşması için Haluk’un bu zor sınavından geçmesi gerekmektedir…
Öte yandan Hüseyin’in rüyasına girip altılı numaralarını söyleyen aksakallı bir dede, akılların karışmasına sebep olurken, numaraların tutup tutmayacağı merak konusudur…
[FV]149098[/FV]

104. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Sıcaklardan bunalan ve klimanın gereksiz bir şey olduğunu savunan Haluk'un söylediklerine rağmen eve klima taktıran Meltem başına geleceklerden habersizdir... Meltem'lerin evinde klima olduğunu öğrenen ve sıcaktan bunalan herkes eve doluşunca yaşananlar komik görüntülere sahne olur...
Öte yandan Haluk'un her şeye " Ne gerek var!" demesi Meltem, Gönül ve Tuna arasında iddia konusu olurken, kız tavlamak için Havuç'un gözünden sakındığı arabasını kullanan Teo ve Basri, Havuç'tan beklenmeyecek bir tepkiyle karşı karşıya kalınca hüsrana uğrar...
Önemli bir davasıyla ilgili vicdanı ve mesleği arasında sıkışıp kalan Duygu, çareyi babası Haluk'ta bulurken, Havuç oto kuaförü işine giren Hüseyin ve Şükrü'ye reklam filmi çekmeye kalkışınca yaşananlar renkli görüntülere sahne olur...
[FV]149103[/FV]

105. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Beni Ne Kadar Tanıyorsun?
Haluk’un Meltem’e sürpriz bir hediye alması, ancak bu hediyeyi Meltem’in beğenmemesi işleri karıştırır. Zevkini bilmediği için Haluk’un kendisini hiç tanımadığını düşünen Meltem, Haluk’u bir sınava tabii tutar. Haluk bu zorlu sınav karşısında ter dökse de yaşananlar komik görüntülere sahne olur…Hayallerindeki arabaya yeni kavuşan Havuç, tüm gününü arabasıyla geçiriyor, arabasıyla yatıp arabasıyla kalkıyordur. Havuç’un yeni arabasını dilinden hiç düşürmemesi ve sürekli arabasıyla ilgilenmesi sevgilisi Özge’yi rahatsız edince, Havuç sevgilisi ve arabası arasında kalır…
Emine’den gizlice aldıkları parayla iş kurmaya kalkan Hüseyin ve Şükrü’nün başarılı olup olmayacakları merak konusuyken, Nurten’le kavga edip evden ayrılmayı düşünen Gülfidan Duygu’ya yerleşmek isteyince Duygu ne yapacağını şaşırır…
[FV]149112[/FV]

106. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Rüyasında Haluk'un öldüğünü gören Tuna'nın bu rüyanın etkisinde kalıp gece gündüz Haluk'un yanında olması Haluk'u oldukça bunaltır. Haluk'a bir şey olacak korkusuyla diken üstünde olan Tuna'nın yaptıkları komik görüntülere sahne olur...
Hizmetlerine karşılık Haluk'tan hiçbir zaman "teşekkür" alamayan Emine, iş yavaşlatma eylemi yapmaya başlayınca ortalık karışır. Öte yandan üstüne titrediği, gözünden sakındığı arabasını bıraktığı yerde bulamayan Havuç büyük bir panik yaşar. Arabanın akıbeti merak konusuyken, Haluk arabanın kaybolduğunu öğrenince ne yapacaktır?
Çevrelerindeki enteresan olayları kamerayla kaydedip kanallara satmaya çalışan Hüseyin ve Şükrü tüm gün haber peşinde koştururken, ikilinin başına gelenler renkli görüntülere sahne olur...
[FV]149117[/FV]

107. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Emekli Oluyor!
Güzel bir otelde iki haftalık bir yaz tatili planlayan Gönül ve Meltem’e karşı, büyük bir sürprizle emekli olan taş fırın Haluk bambaşka bir tatil planlamıştır. Daha uzun ve daha keyifli bir yaz tatili planlayan Haluk bir yazlık kiralamıştır…
Haluk’un yazlık tuttuğunu öğrenen herkes oraya gelmek isteyince işler karışır. Öte yandan babasının yazlık tuttuğundan habersiz olan ve tatile gitmek için parası ve benzini olmayan Havuç, benzini annesinin ve babasının arabasından çekmeye kalkışınca başına çok büyük bir iş açar…
Kafasında büyük planlarının olduğunu söyleyen ve bununla ilgili ser verip sır vermeyen taş fırın Haluk, yazlıktan döndüklerinde bütün hayatlarının değişeceğini iddia etmektedir…
[FV]149122[/FV]

ÇOCUKLAR DUYMASIN - FOX TV

1. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Emekli olan Taş fırın Haluk, şehrin karmaşasından uzaklaşmak için, banliyöde dubleks bahçeli müstakil bir ev satın alır. Meltem ise kariyerinde yükselmiş ve yine bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmaya başlamıştır.
Dominat teyze Gönül ve Zero Tuna’nın da hayatında büyük değişikler vardır. Dominat Gönül de artık bir kurumda çalışmak yerine kendi işini kurmaya karar vermiştir.
Bir süre sonra büyük müstakil evinde boş oturmaktan sıkılan Haluk da çalışmaya karar verir ve Dominant Gönül’le birlikte bir restoran açmaya karar verirler...
Sıkıntıdan kurtulmak için restoran açan Taş fırın Haluk, daha büyük sıkıntıların içine düşer ve öfkesine yenik düşerek büyük bir olaya karışır. Haluk ve ailesini bundan sonra oldukça gerilimli ve hareketli günler beklemektedir...
[FV]149675[/FV]

2. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Emekli olan ve ailesiyle birlikte şehrin gürültüsünden uzak bir yere taşınan Taş Fırın Haluk’un tüm düzeni değişmiştir. Meltem, yeni evlerinin bahçesini düzenlemek için bir peyzaj mimarıyla anlaşmak isterken, bahçe düzenlemesini vazife edinen Haluk, başına büyük bir dert açtığından habersizdir... Meltem’in sözünü dinlemeyip bahçe işlerine kalkışan Haluk’un beli tutulunca ortalık karışır! Haluk bu durumu Meltem’den gizlemek zorundadır! Bir şeyler gizlemeye çalışan tek Haluk değildir. Evlerinden kovulan Havuç ve Teo da villaya gelmiş, bu durumu Haluktan saklamaktadırlar.Cezaevinde hikayesini anlatan Haluk’un, ne zaman özgürlüğüne kavuşacağı da merak konusudur.
[FV]149676[/FV]

3. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Dominat teyze Gönül ve Zero Tuna’nın da hayatında büyük değişikler vardır. Gönül de artık bir kurumda çalışmak yerine kendi işini kurmaya karar vermiştir. Bir süre sonra büyük müstakil evinde boş oturmaktan sıkılan emekli Haluk da çalışmaya karar verir ve Dominant Gönül’le ortak bir iş kurmaya karar verirler. Ne iş yapacakları konusunda bir türlü uzlaşamayan Taş Fırın Haluk ve Dominant teyze büyük bir tartışmaya girince ortalık karışır! Birbirlerine küsen ikiliyi barıştırmak ise Meltem ve Tuna’ya düşer...
[FV]149677[/FV]

4. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Dominant Gönül herkesten habersiz dükkanı kiralamış, bu Taş fırın Haluk’a büyük bir sürpriz olmuştur... Haluk ne iş yapacaklarına karar vermenin telaşına düşerken, Gönül Haluk’la çalışmak istemedeğini söyleyince ortalık karışır! Öte yandan Havuç Emre ve Teo evden kovulduklarını henüz Haluk ve Meltem’e söylememişlerdir. Emine ise bu büyük sırrı öğrenmeye en yakın adaydır!
[FV]149678[/FV]

5. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Dominant Gönül ve Taş Fırın Haluk birlikte yapacakları işe karar vermeye çalışırken, İtalyan mutfağı konseptli bir restoran açma fikri Haluk hariç herkesin hoşuna gider. Haluk Franchising yapmaya oldukça karşıyken, Gönül çoktan başvuruyu yapmış hatta onayı bile almıştır. Şimdi sıra, İtalya’dan Franchising vermek için gelen Giovanni’ nin şartlarını yerine getirmektedir! Haluk ve Giovanni arasında geçenler komik görüntülere sahne olur!
[FV]149679[/FV]

6. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem ve Haluk, taşındıkları günden beri göremedikleri yan komşularını son derece merakla beklemektedirler. Beklenen gün gelir, Haluk ve komşusu Tansel Beyin sürpriz karşılaşması gerçekleşir! Öte yandan Gönül ve Haluk’un açacağı restorana, İtalyan Mutfağı konseptli bir dekorasyon yapılması gerekirken, Taş Fırın Haluk buna oldukça karşıdır. Haluk ve Dominant Gönül’ün dekorasyon krizi komik görüntülere sahne olur…
[FV]149680[/FV]

7. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem ve Haluk’un uzun süredir tatilde olan komşuları gelmiştir. Evlilik terapisti olan İdil Hanım, Meltem’in çok iyi anlaşacağı bir tipken, ünlü bir gurme olan Tansel Beyle Haluk’un ilk karşılaşması hiç de hoş olmayacaktır! Öte yandan Havuç ve Teo da, Tansel Bey ve İdil Hanımın kızları Ece ve Melis’ten hoşlanınca, yaşananlar komik görüntülere sahne olur…
[FV]149681[/FV]

8. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Yan komşusu Tansel Bey ile hiç de hoş olmayan bir karşılaşma yaşayan Taş Fırın Haluk, bundan sonrası için Meltem’in hatrına Tansel Bey ile iyi geçinmek zorundadır... Tansel Bey ile büyük bir tartışmanın içine girdikten sonra birlikte akşam yemeği yemek zorunda kalan Haluk’un sabrı tükenmek üzeredir.. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, Haluk ve Gönül’ün pizza restoranına personel alımını Franchising temsilcisi Yamaç Beyin yapacak olması Haluk’un hiç hoşuna gitmemiştir.
[FV]149682[/FV]

9. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Ortak iş yapmaya başladıklarından beri sürekli tartışan Haluk ve Gönül bu sefer ciddi bir şekilde küserler! Onları barıştırmak ise yine Meltem’e düşer. Her iki tarafta oldukça inatçı olduğu için Meltem’in işi çok zordur. Komşusu Tansel Beyle yıldızı hiç barışmayan Haluk, her fırsatta Tansel Beyle atışsa da, Tuna’nın Tansel Bey ile çok iyi anlaşması dikkatlerden kaçmaz! Bu durum Taş Fırın Haluk’un hiç hoşuna gitmez! Öte yandan Tansel Bey ve İdil Hanımın kızları Ece ve Melis’ten hoşlanan Teo ve Havuç Emre, kızların gözüne girebilmek için başlarına büyük bir dert açar!
[FV]149683[/FV]

10. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk sonunda pizzaya olan savaşını kazanır! Haluk, Franchising temcilisi ile bir tartışmaya girince, pizza restoranı açmak Gönül ve Haluk için bir hayal olur! En başından beri pideci açmak isteyen Haluk artık Gönül’e karşı avantajlıdır. Franchising hayalleri suya düşen Gönül, Haluk’un pideci teklifini Kabul etmek zorunda kalır! Şimdi sıra pide yapımında usta olan birini bulmaktadır!
[FV]149684[/FV]

11. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk sonunda Dominant Gönül’ü ikna etmiş, pideci dükkanı hayaline kavuşmuştur. Pideci dükkanının açılışı renkli görüntülere sahne olurken, Haluk son derece heyecanlıdır. Herhangi bir aksilik çıkmasın diye çırpınan Haluk’un gece uykuları bile kaçmıştır. Meltem, açılışa komşuları İdil Hanım ve Tansel Beyi de çağırmıştır. Ancak bu durumdan Taş Fırın Haluk habersizdir…
[FV]149689[/FV]

12. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Uzun uğraşlar sonucu Dominat Gönül’ü ikna edip pideci dükkanı açan Taş Fırın Haluk’un sevinci kursağında kalır! Haluk pidecilikten çok umutluyken, dükkanın sinek avlaması herkesi üzer… Müşteri gelmediği için son derece gergin olan Haluk, bir gurmenin pideci dükkanı hakkında yazdığı yazıyı okuyunca daha çok sinirlenir! Yazıyı yazan gurmenin, komşusu Tansel Bey olduğundan habersizdir!
[FV]149688[/FV]

13. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk’un pideci dükkanının işlerinin kötü gitmesi, bir de üzerine bir gurmenin pideci dükkanı hakkında gazeteye kötü bir yorum yazması Haluk’u zıvanadan çıkartır! Artık Haluk’un tek arzusu, dükkanı hakkında gazeteye kötü yorum yazan Gurme’yi bulup, ona hesap sormaktır! Taş Fırın Haluk, Gurme’nin peşine düşer. Başta Meltem olmak üzere herkes, Haluk’un Gurme’yi bulmasını engellemeye çalışmaktadır!
[FV]149691[/FV]

14. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Lezzetlerin Efendisi ismiyle gazete köşesinde Haluk’un pideci dükkanını eleştiren Tansel Bey oldukça gergindir. Haluk’un, gerçeği öğrenmesi an meselesidir! Meltem, bütün bu yaşananlar yüzünden son derece gergin olan Haluk’un terapiye gitmesini istese de, Taş Fırın Haluk’u buna ikna etmek çok güç olacaktır. Tansel Beyin, terapist olan eşi İdil Hanım, Meltem’in imdadına yetişir. İdil Hanım ve Meltem, Haluk’a bir oyun oynayarak onu terapi etmenin yollarını ararlar.
[FV]149694[/FV]

15. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Lezzetlerin efendisi kimliği ile gazetedeki köşesinde Haluk’un pideci dükkanı hakkında kötü yorum yazan Tansel Bey köşeye sıkışmıştır! Taş Fırın Haluk’tan oldukça korkan Tansel Bey, çareyi Haluk’la iyi geçinmekte bulur. Haluk ise Gurmenin kim olduğunu bulmaya çok yaklaşmıştır! Tuna, Tansel Beyi kurtarmak için Haluk’a bir oyun hazırlarken, İdil ve Meltem ise Haluk’u öfke kontrolü terapisi için ikna etmeye çalışır.
[FV]149695[/FV]

16. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Günlerdir pideci dükkanı hakkında kötü yorumlar yazan Gurmenin peşinde olan Haluk, başta Meltem olmak üzere herkesin, gerçekleri ondan gizlediğini öğrenince ne yapacaktır? Tuna, Haluk’u Tansel Beyden uzak tutmaya çalışırken, Meltem ise gerçekleri Haluk’la paylaşmaya karar verir.
[FV]149696[/FV]

17. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk’un pideci dükkanı günden güne zarar etmekte, Haluk da bu durumun sorumlusu olarak, günlerdir peşinde olduğu Gurmeyi görmektedir. Gurme Tansel bucak bucak Haluk’tan kaçarken, artık çember daralmıştır! Haluk zarar ederken, Meltem’in tam aksine iş hayatında oldukça başarılı olması Taş Fırın Haluk’u rahatsız eder. Tüm bu yaşadıkları yüzünden son derece yıpranan Haluk’un öfkesi günden güne büyümektedir!
[FV]149708[/FV]

18. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel, Lezzetlerin Efendisi kimliği ortaya çıkmasın diye günlerdir Taş Fırın Haluk’tan kaçmaktadır. Pideci dükkanı günden güne zarar eden Haluk ise, dükkanını gazetede eleştiren Gurme’nın peşini hiç bırakmamıştır! Tansel, çareyi Haluk’la iyi geçinmeye çalışmakta bulur. Haluk’la birlikte Beşiktaş maçı izleyen Tansel’i zor günler beklemektedir. Öte yandan babasının borçları için arabasını satmaya karar veren Havuç Emre duygu dolu anların yaşanmasına sebep olur…
[FV]149709[/FV]

19. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Lezzetlerin efendisi kimliği ile Haluk’un pideci dükkanını eleştiren bir yazı yazan Gurme Tansel’in sırrı ortaya çıkıyor! Tuna Haluk’un ısrarlarına dayanamıyor ve tüm gerçekleri Taş Fırın Haluk’a anlatıyor! Gurme Tansel, Haluk’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz Meltem’lere akşam yemeğine gelirken, gerçekleşecek yüzleşme merak konusudur! Öte yandan Havuç Emre babasının borçlarını ödemek için arabasını satmaya çalışırken, Teo buna engel olmaya çalışır!
[FV]149710[/FV]

20. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Öfkesine yenik düşüp Gurme Tansel’e şiddet gösterdiği için tutuklanan Haluk’un, nezarethaneden çıkma vakti gelmiştir! Taş Fırın Haluk’un Tansel Beyden özür dilemesi gerekmektedir. Aksi takdirde Tansel Bey, Haluk’a dava açacaktır! Haluk’un Tansel Beyden özür dilemesi için bütün aile seferber olurken, Tansel Bey kararından dönecek gibi değildir!
[FV]149711[/FV]

21. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk, pideci dükkanı hakkında kötü yorum yazan kişinin komşusu Gurme Tansel olduğunu öğrendiğinden beri öfkesini kontrol edememektedir… Taş Fırın Haluk öfkesini kontrol edemediği için başına gelmeyen kalmaz. Gurme Tansel ve Taş Fırın Haluk’un arasındaki gerginliğe acil bir çözüm bulmak gerekmektedir. Meltem ve İdil, Haluk ve Tansel’i bir akşam yemeğinde bir araya getirmeye çalışır. Yemekleri Haluk yapacak, yaşananlar komik görüntülere sahne olacaktır.
[FV]149712[/FV]

22. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem ve İdil, Haluk ve Tansel’i bir araya getiren bir akşam yemeği düzenlemiş, Haluk oynadığı bir oyunla Tansel’i alt etmiştir. Tansel’i alt ettiği için son derece keyifli olan Taş Fırın Haluk villanın bahçesiyle ilgilenmeye çıktığında, yine bir sebepten Tansel’le tartışmaya başlar. Tansel’le tartışmaya başladıktan sonra Haluk’tan acı bir çığlık gelmesi ve ardından Haluk’un gözünün morarması, akıllara Haluk’un dayak yediğini getirir!
[FV]149713[/FV]

23. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk test yaptırmış ve kolesterolu yüksek çıkmıştır. Bunun üzerine Meltem, diyet ve spor yapması için Haluk’u ikna etmeye çalışır, ancak oldukça zorlanır. Öte yandan Meltem, İdil ve Gurma Tansel ile tenis oynamak için sözleşir. Tenisle hiçbir ilgisi olmayan Taş Fırın Haluk ise sırf Tansel’e hırslandığı için Tenis maçı yapmak istediğini söyler! Haluk bir hafta içinde tenis oynamayı nasıl öğrenecektir?
[FV]149714[/FV]

24. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel’le inatlaştığı için tenis maçı yapacağını söyleyen Taş Fırın Haluk’un, acilen tenis oynamayı öğrenmesi gerekmektedir. Taş Fırın Haluk’a tenis oynamayı öğretmek Beton Orçun’a kalınca, birbirinden komik anlar yaşanır. Öte yandan Haluk’un işleri kötü gidince, pideci dükkanında kampanya yapmaya karar verirler. Plana göre bu kampanya sayesinde pideci dükkanı müşteri ile dolacak, pide satışları artacaktır!
[FV]149715[/FV]

25. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Kurban Bayramına dört gün kala kurbanlık koyun almak isteyen Haluk, koyunu villanın bahçesinde beslemek isteyince kıyamet kopar! Kurbanlığın bayrama kadar villanın bahçesinde durmasını istemeyen Meltem’in, acil bir çözüm bulması gerekmektedir! Öte yandan Gönül ve Tuna hep birlikte tatile gitmek isteyince, Haluk’u buna ikna etmek Meltem’e düşer! Bayrama çok az kala koyunlar kaçar! Berke ve Duygu kurban bayramı tatili için eve döneceklerini söyler! Çocuklar Duymasın arefe günü büyük sürprizlerle sizi bekliyor!
[FV]149716[/FV]

26. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Koyunların Peşinde!
Haluk'un villanın bahçesinde beslediği kurbanlıklar kaçınca ortalık karışır! Başta Haluk olmak üzere herkes koyunların peşinden giderken, bu işin altından Gurme Tansel'in çıkacağını kimse bilmiyordur!
Öte yandan Haluk, torunu geleceği için son derece heyecanlıdır. Torunu gelene kadar evde dört dönen Taş Fırın Haluk'u sakinleştirmek her zamanki gibi Meltem'e düşer!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

27. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Sinirlerine Hakim Olamıyor! Haluk, iş hayatındaki sıkıntılar yüzünden son derece sinirli bir adam haline gelmiştir. Haluk'un bu sinirli halinden başta ev ahalisi olmak üzere herkes şikayetçidir.Meltem, İdil'le konuşup Haluk'un sorununu çözmeye
çalışır. Haluk terapiye gitmediği sürece, Havuç ve pideci dükkanında çalışanların çekeceği vardır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

28. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'u Sakinleştirme Operasyonu!
Pideci dükkanının işleri kötü olduğu için son derece stresli günler yaşayan Haluk, terapi görmeyi kabul etmeyince, aile fertleri kolları sıvar!
Başta Meltem olmak üzere, herkes Haluk'u iyileştirmek için türlü türlü aktiviteler düzenler. Bu sayede Haluk iş stresinden biraz da olsa uzaklaşacaktır! Ancak Haluk'un sürpriz bir kararı herkesi şoka uğratır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

29. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk İşi Bırakıyor!
Pideci dükkanında işlerin kötü gitmesi Haluk'un stresli günler yaşamasına sebep olur. Bunun üzerine herkes Haluk'un moraline yerine getirmeye çalışırken, Taş Fırın Haluk işi bıraktığını açıklar!
Başta Meltem olmak üzere herkes Haluk'u bu kararından geri döndürmeye çalışsa da, Haluk kararından dönecek gibi değildir.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Mesajı son düzenleyen ediz1 ( 16-06-14 - 18:33 ) Neden: Güncellendi
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-11-13, 15:04 #4
ediz1 ediz1 çevrimdışı
Varsayılan C: Çocuklar Duymasın Bütün Bölüm Özetleri ve Fragmanları (GÜNCELLENEN KONU)


30. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem, Haluk'a Neden Kızıyor?
Meltem, Haluk'a bir konu hakkında kızgındır ve tavır alır. Haluk ise Meltem'in neye kızdığını bilmiyordur. Taş Fırın Haluk, Meltem'in kendisine neden kızgın olduğunu bulmak için kırk takla atar!
Meltem'in neden kızgın olduğunu bulmak için, çevresindeki insanlardan yardım almaya çalışan Haluk, başarılı olabilecek midir?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

31. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Torunu Geliyor!
Haluk, Duygu'dan aldığı bir telefonla havalara uçar! Duygu ve Berke, kızlarını alıp Haluk'ları ziyarete gelecektir. Taş Fırın Haluk uzun zamandır görmediği torununa kavuşacaktır!
Haluk'un bu mutlu hali başta babasının arabasını çarpan Havuç Emre'yi olmak üzere, beşiktaş kombine biletini yakan Emine'yi ve pideci dükkanının servis motorunu çaldıran Hüseyin'i de oldukça sevindirir.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

32. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Duygu ve Berke Zor Durumda!
Berke, Irak'tan güzel bir iş teklifi aldığı için Duygu ve küçük kızıyla birlikte uzun süredir orada yaşamaktaydı. Ancak orada yaşadığı bir takım sorunlar nedeniyle Haluk'ların evine geri dönmek zorunda kalmışlardı...
Berke ve Duygu, Irak'ta yaşadıklarını sorunu Taş Fırın Haluk'a söylemekten çekinince, Meltem duruma el koyar. Herkes bu durumu Haluk'a açıklamak için kolları sıvar. En büyük yardımcıları ise Taş Fırın Haluk'un minik torunu olacaktır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

33. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Dede Haluk'un Zor Anları!
Torunu Buse'nin "dede" demesini isteyen Haluk, kötü bir sürprizle karşı karşıya kalır! Buse, herkesin içinde "Tansel" deyince ortalık karışır!
Taş Fırın Haluk, torununun "Tansel" demesine oldukça sinirlenirken, Buse'ye bu kelimeyi kimin öğrettiği merak konusudur.
Öte yandan Haluk'tan gizledikleri bir konu yüzünden son derece gergin günler geçiren Berke ve Duygu'nun mutluluğu için, kızları Buse'nin bir an önce "dede" demesi gerekmektedir...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

34. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un İnternet ile İmtihanı
Başta eşi Meltem olmak üzere, oğlu ve arkadaşlarının sürekli internette olmasını eleştiren Haluk'un, internet ile imtihanı komik görüntülere sahne olur!
Taş Fırın Haluk, Meltem ve Gönül'ün internetten alışveriş yapmasını, Tuna'nın internetten tatil çeki almasını son derece garipser.
Öte yandan evdeki internetin kotasını doldurdukları için, Tansel Beyin internet şifresini kıran Havuç Emre ve Teo'yu kötü bir sürpriz beklemektedir.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

35. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Hasta Oluyor!
Taş Fırın Haluk'un torunu geldiğinden beri dünya umrunda değildir. Torununla ilgilenirken tüm dertlerini unutan, sinirlerinden arınan Haluk, bambaşka bir adama dönüşür. Bu durum en çok Havuç Emre'nin işine gelir!
Taş Fırın Haluk hastalanır. Ancak Haluk'u doktora götürmek oldukça güçtür. Başta Meltem olmak üzere, herkes doktora gitmesi için Haluk'u ikna etmeye çalışır. Haluk ise internetten bulduğu bir ilaçla başına daha büyük bir dert açar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

36. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk, Gurme Tansel ile Operaya Gidecek mi?
Meltem ve İdil Hanım, birlikte Operaya gitmeye karar verir. Tansel ve Haluk arasındaki buzların da erimesi için hoş bir aktivite olduğunu düşünen ikili, Tansel ve Haluk'u ikna etmenin çok zor olacağından habersizdir!
Operadan hiç hoşlanmayan Haluk, bütün bunlar yetmezmiş gibi Tansel'in de geleceğini öğrenince gitmemek için elinden geleni yapar. Öte yandan Torunu Buse'yi görünce her konuda ikna olan Taş Fırın Haluk, Gönül ve Tuna'ya büyük bir pare verdiğinden habersizdir...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

37. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk, Dede Haluk'a Karşı!
Torunu Buse'yle birlikteyken, normalde "hayır" diyeceği her şeye "evet" diyen Haluk, başına bir sürü dert açar! Başta Havuç Emre olmak üzere, herkes Haluk'un bu halini suistimal eder. Haluk'un, torunu Buse'yle oynarken verdiği onaylardan biri de, pideci dükkanını Adem Baba'ya devretmektir. Haluk'un bu kararı herkesi şok eder!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

38. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Berke ve Duygu'nun Zor Anları!
Türkiye'de iş bulmaya çalışan ancak bulamayan Berke zor durumdadır! İş bulana ve para kazanana kadar Duygu ve kızı Buse'yle Haluk'ların evinde kalacaklardır! Berke ve Duygu bir türlü kendi evlerine taşınamama sıkıntısı yaşarken, bütün bunlar yetmezmiş gibi Taş Fırın Haluk ve Meltem'in bir konuşmasına şahit olunca işler daha da sarpa sarar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

39. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Polisler Taş Fırın Haluk'un Peşinde!
Taş Fırın Haluk'u arayan polisler, herkesin telaşlanmasına sebep olur! Polisler Haluk'u ulaşamayınca, pideci dükkanına gelir! Dominant Gönül karşısında polisleri görünce ortalık karışır!
Herkes Haluk'un silahlı bir olaya karıştığını konuşurken, başta Meltem olmak üzere, Haluk'un ailesinin bu duruma tepkisi merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

40. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Diyet Koçuna Karşı!
Meltem her daim formuna dikkat ederken, Taş Fırın Haluk onun tam aksine spor ve diyete karşıdır! Meltem fazla beş kilosu için diyet yapmaya başlar!
Tansel ve İdil'in bir diyet koçuyla çalıştığını öğrenen Meltem, aynı diyet koçuyla tanışmak ister. Taş Fırın Haluk ve diyet koçu arasında yaşananlar komik görüntülere sahne olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

41. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk ve Meltem'e Davetsiz Misafir Geliyor!
Tansel ile tartışan İdil, eşyalarını toparlayıp Meltem ve Haluk'un evine gelir. Meltem ve Haluk'un, bu misafirliğin uzun süreceğinden haberi yoktur!
Haluk'la birlikte başbaşa bir gece planlayan Meltem'in tüm hayalleri suya düşer. Taş Fırın Haluk davetsiz misafir karşısında ne yapacaktır?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

42. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Zor Günleri!
İdil, Tansel ile tartıştıktan sonra Haluk ve Meltem'in evine taşınınca, birbirinden komik olaylar yaşanır. Meltem için İdil ile yaşamak problem değilken, Haluk'un çok başka planları vardır!
Taş Fırın Haluk'un deyişiyle "Empati İdil"le yaşamak oldukça zordur. Haluk Tansel ve İdil'in barıştırmak için kolları sıvar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

43. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Tiyatrocu Oluyor!
Meltem bir sosyal sorumluluk projesi için tiyatro oyunu sergilemek ister. Ancak bu tiyatro da Taş Fırın Haluk'un da rol alması gerekmektedir!
Taş Fırın Haluk'u tiyatroda rol almaya ikna etmek oldukça zordur. Bu yüzden bütün aile Haluk'a son derece güzel bir gün yaşatmak için kolları sıvar! Bu onu ikna etmeye yetecek midir?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

44. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'a Sürpriz Oyuncu Koçu!
Meltem'in uzun uğraşlarına rağmen tiyatro oyununda rol almayı kabul etmeyen Haluk, ani bir şekilde kararını değiştirince herkes şoka girer! Haluk'un kararını değiştirmesinin sebebi merak konusudur!
Rolü için oldukça hırs yapan Haluk çalışmalara başlarken en büyük yardımı Tansel'den alır. Birbirleriyle hiç anlaşamayan Tansel ve Haluk'un tiyatro çalışması komik görüntülere sahne olur!
Taş Fırın Haluk'un Zor Günleri!
İdil, Tansel ile tartıştıktan sonra Haluk ve Meltem'in evine taşınınca, birbirinden komik olaylar yaşanır. Meltem için İdil ile yaşamak problem değilken, Haluk'un çok başka planları vardır!
Taş Fırın Haluk'un deyişiyle "Empati İdil"le yaşamak oldukça zordur. Haluk Tansel ve İdil'in barıştırmak için kolları sıvar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

45. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Yurt Dışına Çıkmak İsterse!
İtalya seyahatinden dönen Tansel ve İdil, geçirdikleri güzel günleri anlatınca, Meltem de yurt dışına çıkmak ister. Taş Fırın Haluk'u ikna etmek çok zor olacaktır!
Yılbaşı tatilinde yurt dışına çıkmak için Haluk'u ikna etmeye çalışan Meltem zoru başarır! Şimdi ise sıra vize almaya gelmiştir! Aile beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

46. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Büyük İddiası!
Sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyen Haluk, çevresindeki herkesi rahatsız etmeye başlamıştır. Bunun üzerine Meltem ile büyük bir iddiaya girerler!
İddiaya gore Haluk, iki gün boyunca hiçbir şeye sinirlenmeyecek, sesini yükseltmeyecektir. Haluk için bu durum oldukça zordur, bir de Haluk'a tuzak kurmak isteyenler ortaya çıkınca işler karışır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

47. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'a Kamera Şakası!
Taş Fırın Haluk'a hiç beklemediği bir anda kamera şakası yapılır! Bu kamera şakasının organize eden kişi hiç şüphesiz Havuç Emredir!
Taş Fırın Haluk'a yapılan kamera şakası en çok Gurme Tansel'in hoşuna gidecektir. Haluk'un kamera şakasına tepkisi merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

48. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Hasta Bakıcı Oluyor!
Meltem, Tansel ve İdil'in sosyal yaşantısını kıskanırken, Taş Fırın Haluk halı saha maçı organize etmeye çalışmaktadır! Taş Fırın Haluk maç yüzünden başına geleceklerden habersizdir!
Maçta Tuna'nın ayağını sakatlayan Haluk, Tuna iyileşene kadar ona bakmak zorunda kalır! Haluk'un Tuna'ya hizmet etmesi birbirinden komik görüntülere sahne olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

49. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Büyük Organizasyonu!
Beşiktaş maçı için villanın bahçesinde büyük bir maç gecesi organize eden Haluk son derece heyecanlıdır! Haluk, Tansel'in de aynı gün büyük bir davet vereceğinden habersizdir!
Haluk'un maç organizasyonuyla, Tansel'in davet gecesi kesişince ortalık karışır! O gece yaşanacak olaylar merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

50. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gönül ve Tuna, pideci dükkanını tanıtmak için reklam filmi çekmek isterler. Bunun için Taş Fırın Haluk'u ikna etmek gerekmektedir.
Güç de olsa Haluk ikna olunca, geriye filmi çekip internette paylaşmak kalır. Filmi çeken Zero Tuna, oynayan Taş Fırın Haluk olunca, yaşananlar renkli görüntülere sahne olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

51. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk için Büyük Fırsat!
Gurme Tansel'in elinde, Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun yemek davetiyesi vardır. Koyu Beşiktaş taraftarı Haluk için bu, bulunmaz bir nimettir! İdil davetiyeyi vereceklerini söyleyince Haluk havalara uçar!
Taş Fırın Haluk'la arası bir türlü düzelmeyen Tansel ise davetiyeyi vermek istememektedir. Tansel'i ikna etmek oldukça zor olacaktır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

52. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk için Seçim Zamanı!
Tansel, site yöneticiliğine adaylığını koyunca, Taş Fırın Haluk da durmaz ve adaylığını koyar! Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel, seçim sandığında yarışacaktır!
Taş Fırın Haluk'un seçim süreci çalışmaları komik görüntülere sahne olur...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

53. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel, Taş Fırın Haluk'un Eline Düşüyor!
Taş Fırın Haluk, site yöneticiliği seçimlerine katılmayacağını söylediği için Tansel sevinmiş, ancak sevinci kursağında kalmıştır!
Site yöneticiliği seçimlerine katılmamakla kalmayıp oy da kullanmayan Haluk, aslında Tansel'e kötülükyaptığından habersizdir. Rakip adayla oyları eşit çıkan Tansel, Haluk'un oyuna muhtaçtır! Tansel, Haluk'tan oy istemeye gelince, birbirinden komik anlar yaşanır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

54. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre'nin Başı Belada!
Babasının arabasını gizli gizli alıp, bir de yetmezmiş gibi çarpan Havuç Emre, köşe bucak Taş Fırın Haluk'tan kaçmaktadır! Taş Fırın Haluk'un, bu kazayı Emre'nin yaptığını öğrenmesi büyük bir felakettir!
Korkudan, kazayı Tansel'in yaptığını söyleyen Emre, ortalığı daha fena karıştırınca, işin içinden çıkılamaz. Yaşananlar komik görüntülere sahne olur...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

55. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Villaya Hırsız Giriyor!
Tansel ve İdil'in villasına hırsız girince ortalık karışır! Herkes İdil'in çığlığına uyanır. Haluk ve Meltem hemen İdil'lerin villaya gider ama hırsız çoktan kaçmıştır!
Herkes hırsız için tedbir alırken, hırsız hiç beklenmedik bir anda Taş Fırın Haluk'un evine girer! Haluk'un tepkisi merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

56. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın'da Hırsız Alarmı!
Önce İdil'lerin sonra Meltem'lerin villasına giren hırsız, site halkını telaşlandırır! Meltem villaya alarm taktırmak ister. Villaya hırsız girdiği için son derece gergin olan Taş Fırın Haluk, eve alarm taktırınca komik anlar yaşanır.
Öte yandan Haluk'ların evine hırsız girdiğini öğrenen Şükrü ve Hüseyin, yardım amaçlı eve geldiklerinde iki yabancı adamla karşı karşıya kalır! Hüseyin ve Şükrü adamı yakalar! Ortalık karışır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

57. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'a Büyük Teklif!
Gurme Tansel'in gazeteden bir arkadaşı Haluk'un pideci dükkanına gelir. Pideci dükkanında Haluk'la sohpet eden Fuat Bey, Haluk'a hayatının teklifini yapar!
Haluk'a spor yazarlığı teklifi gelir. Haluk da bu güzel teklifi geri çevirmez. Taş Fırın Haluk'la aynı gazetede çalışacaklarını öğrenen Gurme Tansel'in tepkisi merak konusudur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

58. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Bıyıkla İmtihanı!
Taş Fırın Haluk'un bıyıklarından hiç hoşlanmayan Meltem, bıyıklarını kesmesi için Haluk'a baskı yapar. Haluk, bıyıklarını kesmeye hiç niyetli değildir!
Haluk'un bıyıklarını kesmesi için oylama yapılır. Haluk'un bıyıklarını kesip kesmeyeceği merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

59. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Taş Fırın Haluk'u Zorlayan İddia!
Başta Meltem olmak üzere tüm aile, bıyıklarını kesmesi için Haluk'a baskı yapmaktadır. Bıyıklarını kesmemek için direnen Haluk, Meltem'le büyük bir iddiaya girer!
Meltem iddiayı kazanırsa Haluk bıyıklarını kesecektir. Bu konuda Meltem'in en büyük yardımcısı Havuç ve Teo olacaktır...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

60. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem'e Büyük Sürpriz!
Komşusu Gurme Tansel'le tartışan Haluk, Meltem'i son derece sinirlendirmiştir. Haluk'a çok kızgın olan Meltem, büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalacağından habersizdir!
Meltem'e tam yirmi beş yıl öncesinden bir mektup gelir. Mektubu Taş Fırın Haluk yazmıştır. Mektupta yazılanlar ve Meltem'in tepkisi merak konusudur...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

61. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'tan Zero Tuna'ya Ders!
Gönül, Pideci dükkanında bir adamla tartışır. Bunun üzerine Tuna, Gönül haklı olduğu halde adamdan özür diler. Gönül, Tuna'nın bu tavrına çok kırılır.
Bunu öğrenen Haluk, Zero Tuna'ya Taş Fırın Erkekliği dersi vermeye başlar. Zero Tuna bundan böyle kibar bir erkek olmayacaktır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

62. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'a Sinirlenmek Yasak!
Aşırı sinirden rahatsızlanan Haluk hastaneye kaldırılır! Doktor Haluk'un istirahat etmesi gerektiğini söyler.
Haluk'un sinirlenmesi yasaktır!
Haluk'u evde sakin tutmak oldukça zordur. Bu konuda en büyük görev Meltem'e düşer.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

63. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Artık Sinirlenmeyecek!
Meltem ve Haluk, İdil'le terapi yaptıktan sonra sinirlenmemenin formülünü bulur. Artık bu sayede Taş Fırın Haluk sinirlenmeyecektir! Haluk'taki bu değişim görenleri şaşkına uğratır!
Öte yandan anneanne heyecanına yenik düşen Meltem, istemeden de olsa kızı Duygu'yu incitir.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

64. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel Yine Karşı Karşıya!
Her şey Taş Fırın Haluk'un bahçede mangal yakması ile başlar. Gurme Tansel mangalın dumanından rahatsız olur ve Haluk'a şikayete gelince ortalık karışır!
Gurme Tansel'in mangal dumanından rahatsız olmasına oldukça sinirlenen Haluk, ertesi gün inadına mangal partisi düzenler. Yaşananlar komik görüntülere sahne olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

65. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tuna Bilgi Yarışmasına Katılıyor!
Tuna bilgi yarışmasına katılıyor. Tuna, bilgi yarışmasında telefon jokeri olarak Tansel Beyi isteyince, Taş Fırın Haluk bu duruma bozuluyor.
Tansel Beyin Haluk'tan daha bilgili olduğunu düşünen Tuna, başına geleceklerden habersizdir. Taş Fırın Haluk, hırs yapıp çalışmalara başlar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

66. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasın'da Yılbaşı!
Yılbaşını her zamanki gibi evde geçirmek isteyen Haluk'a karşı, başta Meltem olmak üzere tüm aile bir olmuştur! Taş Fırın Haluk'u ikna etmek oldukça zordur.
Meltem, Haluk'u ikna edemediği için ona küsmeye karar verir. Meltem'in küsmesine dayanamayan Haluk, sürpriz yılbaşı partisi organize eder.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

67. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Dolandırıcılara Karşı!
Taş fırın Haluk, Gurme Tansel'in peşine düşen dolandırıcılara karşı operasyon düzenler. İlk defa Gurme Tansel için iyi bir şey yapacak Haluk, görenleri şaşkına düşürür!
Gurme Tansel, Haluk'un kendisini koruyacağından habersiz dolandırıcılarla buluşur. Tansel parasını kaptırmak üzereyken büyük bir sürprizle karşı karşıya kalır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

68. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem'den Taş Fırın Haluk'u Şok Eden Sözler!
Meltem ve İdil'in kendisi hakkında konuştuklarını duyan Haluk şoka uğrar! Meltem, Haluk'un yanında kendini kötü hissettiğini İdil'e söylerken, Haluk'un bunu duyacağından habersizdir.
Meltem'den duydukları karşısında çok üzülen Taş Fırın Haluk değişmeye karar verir. Haluk bu konuda en büyük yardımı Tuna ve Tansel'den alır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

69. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk, Fareye Karşı!
Haluk ve Meltem, evde davetsiz bir misafirle karşı karşıya kalır! Eve fare girmiştir. Haluk fareyi yakalamak için elinden geleni yapar!
Haluk fareyi yakalamak isterken, Teo ve Havuç Emre fareyi canlı yakalamaya çalışmaktadır. Havuç Emre ve Teo'nun amacı merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

70. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Dadı Olursa!
Duygu'nun bir avukatlık bürosunda iş bulması üzerine aile, bebek Buse için bakıcı aramaya koyulur. Torununu bir yabancının büyütmesini istemeyen Haluk, bakıcı bulma fikrine karşıdır!
Duygu işteyken torununa kendisinin bakacağını söyleyen Haluk, en büyük yardımı Emine'den göreceğini düşünse de, torunuyla ilgilenirken oldukça zorlanır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

71. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Bakıcılarla İmtihanı!
Torunuyla ilgilenmesi için bakıcı arayan Meltem, adayları eve çağırınca Taş Fırın Haluk çok sinirlenir. Taş Fırın Haluk'un bakıcı adayları ile karşılaşması komik görüntülere sahne olur.
Taş Fırın Haluk bakıcıları göz hapsine alır. Torununa gözü gibi bakan Haluk'un, bir yabancıya güvenmesi çok zordur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

72. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre Evleniyor!
Havuç Emre'yi, Gurme Tansel'in kızı Melis'e evlenme teklif ederken görenler şaşkına uğrar. Havuç'un evleneceği haberi çok geçmeden yayılır. Bu duruma en çok Haluk ve Tansel sinirlenir.
Taş Fırın Haluk, Havuç Emre'nin evleneceğini duyunca küplere biner. Gurme Tansel'le dünür olacakları fikri bile onu sinirlendirmeye yetmektedir...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

73. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Zor Anları
Haluk sabırsızlıkla Beşiktaş maçını beklemektedir. Tam o sırada Pideci Dükkanı için çok önemli bir fırsat doğar ve Haluk'un görüşmeye gitmesi gerekmektedir.
Haluk Beşiktaş maçını kaçırmamak için bir çözüm yolu bulur. Öte yandan Meltem'e iş yerinden gelen değerli hediyenin başına çok kötü bir şey gelir! Haluk, Havuç Emre ve Teo hediyenin başına gelenlerden sorumludur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

74. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Taş Fırın Haluk Davalık!
Haluk pideci dükkanında Gurme Tansel'e sıcak künefe ikram eder. Tansel istemese Haluk'un ısrarlarına dayanamaz. Tansel'in dili, künefeyi yediği an yanınca ortalık karışır!
Bir gurme olan Tansel'in dili yanınca, tat alma duygusu da kaybolur. Bunun üzerine Tansel Haluk'a dava açmaya karar verir!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

75. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Hayat Arkadaşını Tanı Yarışması!
Taş Fırın Haluk, Meltem'in özel zevkleri, ihtiyaçları konusunda çok bilgisizdir. Öyle ki Tuna bile Meltem'i, Haluk'tan daha iyi tanıyordur.
Meltem bu duruma çom bozulunca, ailecek Haluk'un üstüne giderler. Evde "Hayat Arkadaşını Tanı Yarışması" düzenlenir. Haluk soruları önceden öğrenmeye ve cevaplar için kopya çekmeye teşebbüs edince, birbirinden komik anlar yaşanır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

76. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Doğum Günü!
Taş Fırın Haluk, Doğum Günü kutlaması istemediğini söyleyince, Meltem yaptığı tüm organizasyonu iptal eder. Haluk'un doğum gününe gelecek olanlar, organizasyonun iptal olduğunu duyunca başka planlar yapar.
Günün sonunda Haluk, doğum günü partisi istemediğine pişman olacaktır. Öte yandan kendisine gelecek sürpriz tekliften habersizdir.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

77. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Yeni İşi!
Taş Fırın Haluk eski iş yerinden çok güzel bir teklif almış, ve pideci dükkanını bırakmaya karar vermiştir. Taş Fırın Haluk'un bu yeni kararını, ortağı Dominant Gönül haricinde herkes bilmektedir.
Haluk, pideci dükkanını bırakacağını Gönül'e söylemekte çok zorlanır. Gönül'ün tepkisi merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

78. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Estetik Ameliyatı Mı Oldu?
Haluk, burnu sargılı bir şekilde eve gelir. Meltem, Haluk'u doktora götürmüş ve burnundan ameliyat ettirmiştir. Herkes, Haluk'un estetik ameliyat olduğunu düşünür.
Haluk, estetik ameliyat olduğunu inkar etse de, burnundan ameliyat olduğu gerçeğini saklayamaz. Birbirinden komik anlar yaşanır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

79. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Haluk ve Meltem'in Evlilik Yıldönümü!
Meltem ve Haluk'un evlilik yıldönümü gelip çatmıştır. Herkes Meltem'in evlilik yıldönümünü kutlarken, Taş Fırın Haluk'un evlilik yıldönümünü hatırlayıp hatırlamayacağı merak konusudur.
Duygu ve Havuç Emre, bunun üzerine iddiaya girerler. Duygu babasının hatırlayacağını düşünürken, Emre ise asla hatırlamayacağını söyler!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

80. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Köpek Sahibi!
Aile yeni köpeklerine koyacakları isim için bir türlü uzlaşamayınca, Meltem olaya el atar. Meltem'in formülüyle köpeğin ismi sonunda netleşecektir.
Öte yandan daha önce köpeğini kaybettiği için çok üzgün olan Tansel Bey, Taş Fırın Haluk'un köpeği ile karşılaşınca ne tepki verecektir?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

81. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Köpek Sahibi!
Aile yeni köpeklerine koyacakları isim için bir türlü uzlaşamayınca, Meltem olaya el atar. Meltem'in formülüyle köpeğin ismi sonunda netleşecektir. Öte yandan daha önce köpeğini kaybettiği için çok üzgün olan Tansel Bey, Taş Fırın Haluk'un köpeği ile karşılaşınca ne tepki verecektir?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

82. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk ve Meltem Arasındaki Problem Ne?
Meltem son günlerde Haluk'a oldukça soğuk davranmaya başlamıştır. Morali bozuk gözüken Meltem'in, sorununun ne olduğu merak konusudur.
Haluk, Meltem'in sorun ettiği şeyi öğrenince işin içinden çıkamaz. Taş Fırın Haluk, kendini affettirmek zorundadır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

83. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Neden Mutsuz?
Son zamanlarda Haluk'u oldukça mutsuz gören Meltem, Taş Fırın Haluk'u, İdil'e terapiye götürmek ister. Şaşırtıcı olan ise, Haluk'un normal şartlarda terapiye gitmeye itiraz etmesi gerekirken, bu sefer kabul etmesidir.
İdil ve Haluk'un terapisinde yaşananlar merak konusuyken, ev halkının Haluk'a karşı olan davranışlarının birden bire iyi hale dönüşmesi, birbirinden eğlenceli anların yaşanmasına sebep olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

84. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel ve Taş Fırın Haluk Yine Karşı Karşıya!
Bir televizyon programından Gurme Tansel'e teklif gelir. Tansel bir yeme içme programında Gurmelik yapacaktır. Bunun için eve çekime gelirler. Çekim ekibi Haluk'ların villasındaki elektrikten faydalanınca ortalık karışır.
Öte yandan Taş Fırın Haluk, torunu Buse için bebek arabası bakarken, oğlu Havuç Emre'ye çok başka bir umut verdiğinden habersizdir...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

85. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'a Beklenmedik Sürpriz!
Taş Fırın Pidecisinde işler kötü gidince Haluk'un morali bozulur. Meltem bu durum için bir çözüm arayışına girer ve sürpriz bir gelişme yaşanır.
Televizyonda lezzet programı yapacak olan Gurme Tansel, programın çekileceği restoranla henüz anlaşmamıştır. Meltem, Tansel'in Haluk'un pideci dükkanında çekim yapmasını teklif eder! Gurme Tansel ve Taş Fırın Haluk bu teklifi Kabul edecek midir?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

86. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Başı Dertte!
Yıllardır parmağından çıkarmadığı alyansını kaybeden Haluk, panik halde yüzüğünü aramaktadır. Haluk, Meltem görmeden, yüzüğü bulup parmağına takmak zorundadır.
Alyansını bulması için herkes Haluk'a yardım ederken, Haluk'un aklına bir fikir gelir. Meltem'in yaşananları fark edip etmeyeceği merak konusudur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

87. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Bin Pişman!
Meltem'in İspanya'ya iş gezisine gitmesi gerekmektedir. Meltem, Haluk'un da onunla gelmesini ister. Ancak Taş Fırın Haluk'u buna ikna etmek oldukça zordur. Meltem'le birlikte İspanya'ya gitmeyen Haluk, bin pişman olacağından habersizdir. Haluk, Televizyonda Real Madrid'in maçını izlerken, taraftarlar arasında Meltem'i görünce şok olacaktır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

88. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre'nin Başı Dertte!
Telifli şarkıları internette kullanıma açan Havuç Emre, kapısına polislerin dayanacağından habersizdir. Annesi Meltem'in hiçbir uyarısını dikkate almayan Havuç, şarkı telifleri yüzünden başını derde sokar.
Öte yandan Haluk yatak odasına televizyon almak istemekte ancak Meltem şiddetle karşı çıkmaktadır. Taş Fırın Haluk'un bu duruma bulduğu çözüm komik görüntülere sahne olur...
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

89. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel'den, Taş Fırın Haluk'a Büyük Tehdit!
Yatak odasına Meltem'den gizli ayna görünümünde televizyon taktıran Haluk, bu durumu Meltem'den gizlemeye devam etmektedir. Haluk'un Meltem'e yakalanması an meselesidir.
İdil ve Tansel, Haluk ve Meltem'i caz konserine davet eder. Taş Fırın Haluk bu davete şiddetle karşı çıkarken, Tansel'in büyük sırrı bildiğinden habersizdir. Tansel Haluk'a, konsere gelmezse Meltem'e tüm gerçeği anlatacağını söyler!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

90. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Cep Telefonu Taş Fırın Haluk'un Başına Bela Oluyor!
Haluk'un cep telefonunda kendisinin numarasının "Meltem" olarak kaydedildiğini gören Meltem, Haluk'a gönül koyar. Çünkü kendisi Haluk'un numarasını "canım" olarak kaydetmiştir.
Bunun üzerine Haluk bir saha araştırması yapar ve çevresindeki evli insanların cep telefonlarına bakar. Sonuç olarak herkes eşinin numarasını güzel bir sıfatla kaydetmiştir. Peki Taş Fırın Haluk şimdi ne yapacaktır?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

91. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurma Tansel'le, ondan daha güzel bir bahçe yapacağı üzerine iddiaya giren Taş Fırın Haluk, Gurme Tansel'in kendisinin arkasından konuştuklarını duyunca şaşkına uğrar.
Buse'nin babyfonu nasıl olduysa Tansel'lerin bahçesindeki konuşmaları, Haluk'ların evinden duyulmasını sağlayınca ortalık karışacak, Haluk duydukları karşısında sinirlerine nasıl hakim olacaktır?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

92. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre'nin Büyük Derdi Ne?
Bir sebepten dolayı morali çok bozuk olan Havuç Emre, bunu ailesinden de gizlemektedir. Havuç Emre'nin derdinin ne olduğunun peşine düşen Meltem, Taş Fırın Haluk'u ilgisizlikle suçlayacaktır!
Öte yandan Gönül ve Tuna da, Tuna'nın alışveriş çılgınlığı yüzünden kavga eder. Tuna son zamanlarda internette fırsat sitelerinde gördüğü her şeyi alınca, Gönül çılgına dönmüştür.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

93. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Damatlık Giyiyor!
İdil ve Gurme Tansel nikah tazelemeye karar verir. Bu haberi öğrenen Meltem, İdil'in yıllardan sonra tekrar gelinlik giyeceğini öğrenince ona çok özenir. Bunun üzerine Meltem'in karşısına damatlık giyip çıkan Haluk herkesi çok şaşırtır!
Öte yandan zeka testi yapmayı öğrenen Havuç Emre ve Teo, çevrelerindeki herkese bu testten uygulamaya başlayınca birbirinden komik olaylar yaşanır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

94. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre Evi Terk Ediyor!
Meltem ve Haluk, evde buldukları bir mektupla şoka uğrar. Mektubu Havuç Emre yazmıştır. Bu bir veda mektubudur, Havuç Emre evi terk etmiştir.
Emre'nin evi neden terk ettiği ve nereye gittiği merak konusudur. Taş Fırın Haluk ve Meltem Havuç Emre'yi bulmak için ortalığı ayağa kaldırır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

95. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Dedektif Haluk İş Başında!
Haluk'un en çok değer verdiği eşyası esrarengiz bir şekilde kırılınca, Haluk suçluyu bulmak için kolları sıvar! Bir dedektif gibi herkesi sorguya çeken Taş Fırın Haluk, suçluyu bulana kadar pes etmeyecektir!
Öte yandan Gurme Tansel'in morali çok bozuktur. Ancak İdil de dahil olmak üzere hiç kimse Tansel'in neden mutsuz olduğunu bilmemektedir. Tansel'in moralini düzeltecek kişi Taş Fırın Haluk'tur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

96. Bölüm Özeti ve Fragmanı
İdil ve Gurme Tansel kostüm partisi yapacaktır. Gurme Tansel’i korsan kostümüyle gören Haluk ne tepki verecektir? Bir de üzerine Meltem de kostüm partisine katılmak isteyince ortalık şenlik alanına dönüşür. Kostüm partisine katılmaya şiddetle karşı çıkan Haluk, Meltem’in ısrarlarına daha fazla dayanamaz. Haluk ve Meltem’in kostümü merak konusudur.
[FV]149799[/FV]

97. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tuna İşsiz Kalıyor! Kemal Bey Sevgili Buluyor!
Tansel ve İdil'in tanıştırdığı Şermin Hanımdan çok etkilenen Kemal Bey, neredeyse bütün gününü Şermin Hanımla geçirmeye başlamıştır. Bu duruma Meltem'in tepkisi ne olacaktır?
Zamanının çoğunu pideci dükkanında geçiren Tuna, çalıştığı reklam ajansından kovulunca çok üzülür. Taş Fırın Haluk bu duruma bir çözüm bulmaya çalışır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

98. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Grip Salgını Var!
Meltem grip salgınına yakalanır. Taş Fırın Haluk, kendisini ve torunu Buse'yi, Meltem'den köşe bucak kaçırırken, Havuç Emre ve Teo aksine, okula gitmemek için Meltem'den grip kapmaya çalışınca birbirinden komik olaylar yaşanır!
Öte yandan işinden kovulan Tuna'ya, Taş Fırın Haluk'tan sürpriz bir teklif gelir!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

99. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Oyun Peşinde!
Bütün gün pideci dükkanında cep telefonundan oyun oynadığı için Tuna'yı eleştiren Haluk, kendisinin de bir oyun bağımlısı olacağından habersizdir. Haluk oyuna alıştığında elinden cep telefonunu bırakamaz hale gelir!
Öte yandan Buse Meltem'in küpesini yutunca aile oldukça telaşlanır. Torununun başına gelenleri duyan Taş Fırın Haluk'u sakinleştirmek oldukça güç olacaktır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

100. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Park Yeri Kavgası Büyüyor!
Taş Fırın Haluk'un park yerine arabasını park eden Gurme Tansel, Haluk'u sinirlendirdiğinin farkında değildir. Bu duruma fazlasıyla sinirlenen Haluk, Tansel'den önce park yerini kapmanın yollarını aramaktadır.
Öte yandan Pideci Dükkanı için çalışmalara başlayan Tuna, yaratıcı bir o kadar da saçma fikirleriyle hem Gönül'ü hem de Haluk'u oldukça bunaltmaktadır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

101. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Dominant Gönül ve Zero Tuna Küserse!
Tuna, pidecideki müşterilerle yakından ilgilenince, Gönül kıskançlık krizine girer. Tuna ve Gönül küsünce, onları barıştırmak ise Taş Fırın Haluk'a düşer!
Duygu, Buse'nin konuşmayı öğrenememesine üzülür. Bu duruma el atan Meltem, Buse'nin yanında düzgün konuşma kuralı getirir. Bu kural en çok Taş Fırın Haluk'a zor gelecektir!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

102. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Hırsızların Peşinde!
Cep telefonu ve cüzdanı çalınan Haluk, hırsızların peşine düşer! Meltem polise haber vermek istese de Haluk onu engeller. Taş Fırın Haluk kendi yöntemiyle hırsızları yakalamak istemektedir. Taş Fırın Haluk'un başarılı olup olmayacağı merak konusudur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

103. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Hırsızı Yakalıyor!
Taş Fırın Haluk, cep telefonunu çalan hırsızın peşine düşmüşken, telefon çaycı Hüseyin'den çıkınca ortalık karışır! Telefonun çaycı Hüseyin'in eline nasıl geçtiği merak konusudur!
Öte yandan Tuna, pideci dükkanının her tarafına kamera taktırır. Böylece Gönül ve Haluk dükkanın her köşesini kameradan izleyebilecektir. Kameralar Taş Fırın Haluk'un başını derde sokar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

104. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Sosyal Medya ile İmtihanı!
Sosyal Medya hesabından paylaşım yaptıktan sonra, tanımadığı bir adam tarafından söz saldırısına uğrayan Taş Fırın Haluk oldukça sinirlenmiştir. Sosyal paylaşım sitesinden sürekli Taş Fırın Haluk'a laf atan, kim olduğu belli olmayan kişi kime denk geldiğinden habersizdir! Öte yandan Beton Orçun'un pideci dükkanındaki partisi renkli görüntülere sahne olur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

105. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel Bu Sefer Yandı!
Arabasının anteninin sökülmüş, farlarının patlatılmış olduğunu gören Taş Fırın Haluk, sinirle Havuç Emre'yi sorguya çeker. Ancak, Taş Fırın Haluk'un arabasını o hale getiren Emre değildir!
Taş Fırın Haluk'un arabasının o hale getiren Gurme Tanseldir! Tansel, Haluk'un elinden nasıl kurtulacaktır? Öte yandan Buse için son derece lüks bir anaokulu bulan Duygu, babasının bu duruma karşı çıkacağından habersizdir!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

106. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel İsim Yarışında!
Taş Fırın Haluk'ların oturdukları siteye yeni bir isim konulacaktır. Haluk, bu ismin belirlenmesinde kendisinin de söz hakkı olduğunu savunurken, Gurme Tansel kendi seçtiği ismin olmasını istemektedir.
İki ailenin de gözleri önünde bir kura çekilir. Kuradan çıkan isim sonucunda sitenin yeni ismi belirlenecektir.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

107. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Sosyal Medya ile İmtihanı!
Sosyal Medya hesabından paylaşım yaptıktan sonra, tanımadığı bir adam tarafından söz saldırısına uğrayan Taş Fırın Haluk oldukça sinirlenmiştir. Sosyal paylaşım sitesinden sürekli Taş Fırın Haluk'a laf atan, kim olduğu belli olmayan kişi kime denk geldiğinden habersizdir! Öte yandan Beton Orçun'un pideci dükkanındaki partisi renkli görüntülere sahne olur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

108. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Derbi Maçı Mı Tiyatro Mu?
Haluk'un izlemek istediği önemli bir derbi maçı vardır. Meltem ise tiyatroya gitmek istemektedir. İkili bu yüzden tartışmaya girerken, Haluk başına geleceklerden habersizdir...
Gurme Tansel'le ateşli bir tartışmaya giren Haluk, günün sonunda Tansel'e muhtaç olacaktır. Haluk'ların evinde elektrikler kesilince Haluk maçı izleyemez. Haluk, Tansel'lerin evinde jeneratör olduğunu öğrenince ne yapacaktır?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

109. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Çocuklar Duymasında Kostüm Partisi!
İdil ve Gurme Tansel kostüm partisi yapacaktır. Gurme Tansel'i korsan kostümüyle gören Haluk ne tepki verecektir? Bir de üzerine Meltem de kostüm partisine katılmak isteyince ortalık şenlik alanına dönüşür.
Kostüm partisine katılmaya şiddetle karşı çıkan Haluk, Meltem'in ısrarlarına daha fazla dayanamaz. Haluk ve Meltem'in kostümü merak konusudur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

110. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Duygu bir vakfın kimsesiz çocuklar yararına düzenlediği bir yemekte düzenlenecek olan en güzel bebek yarışmasına Buse'yi de sokmak ister, Haluk bu yarışmaya katılmasına karşı çıkar. Haluk'un karşı olması yetmiyormuş gibi o yarışmadaki jüri üyelerinden biri de Tansel'dir.
Tuna Amerika ve Avrupada ki restoranlarda tuzluk yasaklanmış biz de kaldıralım deyip harekete geçer. Bu durum pidecide karışıklıklara yol açacaktır. Havuç ve Teo, Tansel, İdil, Haluk ve Meltemin değişik pozlarını çekmektedir. Bu pozları neden çektikleri sonradan anlaşılacaktır.
Hüseyin ve Şükrü, Seyyar Tayyarı da ortak edip kupon yaparlar. tayyar kuponu ben yatıracağım ve ben de kalacak şartıyla ortak olur ve altılı tutar.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

111. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tuna'nın Başı Dertte!
Tuna, Gurme Tansel'le sohpet ederken Gönül ile ilgili büyük bir pot kırar. Tuna, Gönül'ün bu duruma çok kızacağını bildiği için Taş Fırın Haluk'tan yardım istemeye gelir.
Çaresiz bir şekilde Taş Fırın Haluk'a sığınan Tuna, kendini Gönül'e affettirebilecek midir? Tuna, bu konuda Haluk'tan büyük yardım görür.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

112. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre'ye Büyük Sürpriz!
Havuç Emre'nin askerlik kağıdı eve gelince, aile şaşkına döner. Emre, okuldan aldığı öğrencilik belgesini askerlik şubesine götürmeyi unuttuğu için askere çağrılmaktadır.
Askere gideceğini öğrenen Havuç Emre'nin tepkisi merak konusudur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

113. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Saçları Dökülürse!
Haluk'un saçları, gün geçtikçe daha çok dökülmeye başlamıştır. Bunu çok dert eden Haluk, çareyi Meltem'le konuşmakta bulur. Ancak bu konuyu Meltem'le konuşmak Taş Fırın Haluk için oldukça zordur!
Öte yandan bir danışmanıyla görüştükten sonra bunalıma giren İdil'in durumu oldukça merak konusudur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

114. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Yabancı Dil ile İmtihanı!
Haluk ve Meltem, sinema gecesi düzenleyip, Tansel ve İdil'i davet ederler. Her şey, Tansel'in, yabancı filmi orjinal dili ile izlemek istemesiyle başlar...
Filmi Türkçe dublajlı izlemek istemeyen Tansel, Haluk'u oldukça sinir eder. Taş Fırın Haluk, Tansel'in inadına yabancı dil öğrenmeye çalışınca birbirinden komin anlar yaşanır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

115. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre için Büyük İddia!
Havuç Emre, sürekli araba istediği için Taş Fırın Haluk çılgına döner! Emre'ye oldukça sinirlenen Haluk, büyük bir iddia başlatır! İddiayı kimin kazanacağı merak konusudur!Öte yandan Emine'deki büyük değişim başta Hüseyin olmak üzere herkesi şaşkına çevirirken, yaşananlar birbirinden komik görüntülere sahne olur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

116. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Kemal Beyin Sürpriz Misafiri!
Kemal Bey, Meltem ve Haluk'la tanıştırmak için yeni sevgilisini eve getirir. Misafir için hummalı bir hazırlık yapan Meltem, babasının sevgilisini görünce şoka girer.
Kemal Beyin sevgilisi oldukça gençtir. Genç sevgili, Kemal beyi de oldukça değiştirmiştir... İkiliyi gören herkes şaşkına uğrar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

117. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Dünya Mutfağı ile Tanışıyor!
Gurme Tansel ve İdil'in, her hafta ayrı bir dünya mutfağını denediğini duyan Meltem, aynısını Haluk'la yapmak ister. Tansel ve İdil de, Haluk ve Meltem'i Çin yemeği yemeğe davet edince ortalık karışır!
Çin yemeği yemek istemeyen Haluk, kendince bir çözüm bulurken, günün sonunda zehirleneceğinden habersizdir. Öte yandan Tuna, genç görünmek için botoks yaptırınca birbirinden komik anlar yaşanır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

118. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Dekorasyonla İmtihanı!
Gönül ve Tuna, Meltem'e zigon hediye edince, Taş Fırın Haluk küplere biner. Zigona uyumlu olması açısından Meltem'in tüm evin dekorasyonunu değiştireceğini bilen Haluk, bir şekilde Meltem'i durdurmak zorundadır!
Öte yandan Tuna'nın yaratıcı fikirleri, başta Haluk olmak üzere pideci dükkanındaki herkesi çileden çıkarmaktadır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

119. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem'in Büyük Planı!
Haluk'la hiç yalnız kalamadığı için büyük bir plan yapan Meltem, Taş Fırın Haluk'u adeta tuzağa düşürür! Haluk ve Meltem, Meltem'in planı sayesinde bütün bir günü yatak odasında kilitli geçirir.
Öte yandan Havuç Emre ve Teonun, kızlarla ruh çağırmaya çalışması birbirinden komik olayların yaşanmasına sebep olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

120. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Köpek Peşinde!
Taş Fırın Haluk, evin bahçesinden gelen köpek sesi yüzünden tüm gece uyuyamaz. İlginç olani köpeğin sesini Haluk’tan başka duyan yoktur! Köpeğin peşine düşen Haluk’un yolu Gurme Tansel’le kesişince ortalık karışır!

121. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Dede Haluk İş Başında!
Haluk, torunu Buse'yi konuşturmaya çalışınca, birbirinden komik olaylar yaşanır. Haluk, Buse'ye " dedecim seni çok seviyorum" dedirtmeye çalışırken, Gurme Tansel'in gelmesi ortalığı karıştırır.
Buse, Tansel'e seni seviyorum deyince ise Haluk küplere biner.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

122. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem Detox Kampına Gidiyor!
Meltem, detox kampına gitmek ister. Tek başına gitmek istemeyen Meltem, Taş Fırın Haluk'u da götürmek isteyince ortalık karışır. Taş Fırın Haluk'u buna ikna etmek oldukça zor olacaktır.
Öte yandan Gönül ve Tuna'nın evlilik yıldönümü yaklaşmıştır. Tuna'nın evlilik yıldönümü krizi komik görüntülere sahne olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

123. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel, Taş Fırın Haluk'u Mahkemeye Veriyor!
Gurme Tansel, bahçedeki sınırı ihlal ettiği gerekçesiyle, Taş Fırın Haluk'u mahkemeye verir. Bunu öğrenen Taş Fırın Haluk küplere biner.
Öte yandan Meltem saçını boyatmak istemektedir. Saçlarını kızıla boyatmak isteyen Meltem, Haluk'un fikrini alınca sürpriz bir saçla eve gelir!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

124-125. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Meltem'i Aldatıyor mu?
Hüseyin ve Şükrü öyle bir fotoğraf çeker ki ortalık karışır. İddialara göre Taş Fırın Haluk, Meltem'i aldatmaktadır! Hüsetin ve Şükrü gördüklerini başta Emine olmak.üzere herkese anlatır
Öte yandan durumu öğrenen İdil ve Gönül, bunu Meltem'e nasıl söyleyeceklerini kara kara düşünmektedir. İddiaları öğrenen Meltem'in tepkisi merak konusudur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

126+127. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Golfle İmtihanı!
Gurme Tansel ve Tuna golf oynamaya karar verir. Ancak, gelmek istemeyeceğini düşünerek, Taş Fırın Haluk'a haber vermezler.
Haluk, Tuna ve Gurme Tansel'in golf oynayacağını öğrenince, önce golf kıyafetleri yüzünden dalga geçer. Ama daha sonra hırs yapar ve golf oynayabileceğini iddia eder.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

128+129. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tuna'nın Başı Dertte!
Eski aşkı Tuna'ya internetten ulaşır ve ona mesaj atar. Tuna, bu durumu Gönül'den gizlemektedir. Panikle, konuyu Taş Fırın Haluk'a anlatır.
Tuna, bu yaşanan olayı Gönül'ün duymaması için Taş Fırın Haluk'tan yardım ister. Kemal Bey'in depresyona girdiğini düşünen Meltem ise çareyi İdil'le konuşmakta bulur.
Gurme Tansel, Taş Fırın Haluk’un Eline Düşüyor! Sitedeki bir adamla aidat yüzünden kavga eden ve başını belaya sokan Gurme Tansel, çareyi Taş Fırın Haluk’tan yardım istemekte bulur. Adamdan korktuğu için Taş Fırın Haluk’a sığınan Gurme Tansel’in yaşadıkları komik görüntülere sahne olurken, bu durum Haluk’un oldukça hoşuna gitmiştir.

[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

130+131. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk ve Meltem'in Büyük İddiası!
Meltem ve Haluk büyük bir iddiaya girerler! İddiaya göre, Haluk, Gurme Tansel'le bir süre iyi geçinecektir. Eğer Gurme Tansel'le ufak bir tartışma yaşarsa, iddiayı Meltem kazanacaktır.
İddia için son derece hırslanan Taş Fırın Haluk, Gurme Tansel'e iyi davranmaya başlar. Tansel ise iddia konusunu öğrenince, Taş Fırın Haluk'u oldukça zorlayacaktır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

132+133. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Torunu Kayboluyor!
Sitenin parkında bir çocuk kaybolur. Çocuk parkında kamera olmadığı için Gurme Tansel'le tartışan Taş Fırın Haluk başına geleceklerden habersizdir.
Aynı gün Kemal Bey de Buse'yi parka götürür. Park dönüşünde Buse kaybolur. Başta Taş Fırın Haluk olmak üzere herkes, panikle Buse'yi aramaya koyulur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

134. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre'nin Sürpriz Kararı!
Havuç Emre, babası ve annesinin karşısına çıkıp sürpriz kararını açıklar! Emre artık profosyenel müzik yapmak istemektedir. Oğlunun inşaat mühendisi olmasını isteyen Taş Fırın Haluk'un tepkisi merak konusudur!
Meltem, Emre'nin kararına saygı duyma taraftarıyken, Taş Fırın Haluk'un tepkisi sert olacaktır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

135. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'tan Ne Saklanıyor?
Bütün aile fertleri birleşmiş, Haluk'tan bir şey saklamaktadır. Bu durumu fark eden Haluk, kendisinden saklanan sırrın peşine düşer!
Öte yandan Gönül'ün facebook profiline girip ilişki durumuna bakan Tuna büyük bir yıkıma uğrar.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

136. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Buse Taş Fırın Haluk'a Emanet!
Uzun süredir kızı Duygu'yla vakit geçiremeyen Meltem, hemen bir plan yapar. Plana göre, Meltem ve Duygu birlikte hoşça vakit geçirecektir. Ancak Buse'ye kim bakacaktır?
Meltem, Buse'yi İdil'lere emanet etmek ister ancak Taş Fırın Haluk buna müsade etmez. Buse'ye Taş Fırın Haluk bakacaktır. Haluk'un çocuk bakımı birbirinden komik görüntülere sahne olur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

137. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk için Mangal Zamanı!
Baharın gelmesiyle, Taş Fırın Haluk için mangal zamanı gelmiştir. Villanın bahçesinde mangal partisi yapmak isteyen Haluk, Tuna'nın doğumgününden habersizdir.
Haluk, mangal partisi yapmak isterken, Tuna'nın doğumgünü olduğunu öğrenir. Villada birbirinden eğlenceli anlar yaşanır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

138+139. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tansel, Taş Fırın Erkeği Olursa!
Taş Fırın Haluk'la bir türlü anlaşamayan Gurme Tansel, Haluk gibi Taş Fırın erkeği olmaya karar verir. Böylece Haluk'a kaba davranıp ona ders vereceğini düşünür.
Öte yandan Beton Orçun'un okulundan sürekli şikayet gelir. Bu durumdan sıkılan Gönül, Orçun'u terapiye götürür. Ancak Orçun bir anda kaybolunca, ortalık karışır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

140+141. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Eşyaları Eskiciye Veriyor!
Taş Fırın Haluk evdeki kullanılmayan eski eşyaları eskiciye verince, evde ortalık karışır. Duygu, düğün DVD'sini evde arar ama bulamaz.
Akıllara, düğün DVD'sinin eskiciye gitmiş olduğu gelir!
Öte yandan Teo ve Havuç, kızlar babaları gibi erkeklerden hoşlanır düşüncesiyle Gurme Tansel gibi olmaya karar verirler.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

142+143. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Havuç Emre'nin Araba Krizi!
Tansel'in, Melis'e araba aldığını öğrenen Havuç Emre'nin araba krizi yeniden alevlenir. Emre, Haluk'tan araba ister. Taş Fırın Haluk'un tepkisi merak konusudur.
Beton Orçun'un asi tavırlarından bunalan Gönül ve Tuna, Haluk'tan yardım ister. Orçun'la konuşup sorunu çözmeye çalışan Haluk, Orçun'u aikido kursuna yazdırınca ortalık karışır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

144+145. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tuna'nın Başı Dertte!
Tuna bir dergiye, hikaye yazıp yollar. Gönül, Tuna'nın yazdığı hikayeyi ısrarla okumak istese de Tuna müsade etmez. Bu hikayeyi Gönül'ün okumaması gerekmektedir.
Tuna'nın yazdığı hikaye eski sevgilisiyle ilgili olunca ve Gönül de okumak isteyince Tuna, köşeye sıkışır. Tuna'nın yardımına Taş Fırın Haluk koşar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

146+147. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel'in Fıkra Mücadelesi!
Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel, fıkra anlatma mücadelesine başlar. Bir müddet sonra bu durum büyük bir yarış haline dönüşür!
Haluk fıkra kitaplarını okur ve son derece iyi hazırlanır. Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel'in fıkra mücadelesi birbirinden komik anlar yaşanmasına sebep olur!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

148+149. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Gurme Tansel ve İdil Arasında İpler Kopuyor!
Gurme Tansel, eşi İdil'den habersiz annesine yazlık alınca kıyamet kopar. Tansel'in kendisine sormadan böyle bir şey yapmasına oldukça sinirlenen İdil, herkesi şaşkına uğratır.
Başta Taş Fırın Haluk ve Meltem olmak üzere herkes, İdil ve Tansel'i barıştırmak için uğraşır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

150. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Başı Jakuzi ile Belada!
Dominant Gönül, internette çok güzel bir jakuzi kampanyası yakalar. Kampanya Haluk'un da hoşuna gider ve Haluk, eve jakuzi almaya karar verir.
Jakuzinin alınmasıyla, Meltem tüm banyoyu yenilemek isteyince Taş Fırın Haluk küplere biner. Öte yandan Melis ingilizce sınavına gireceği için, İdil ve Tansel'lerin evinde sınava kadar ingilizce konuşma kararı alınır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

151. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Ressam Havuç İş Başında!
Melis'e hediye almak isteyen Havuç Emre, ablası Duygu'nun da tavsiyesini alarak, Melis'e güzel bir resim yapmaya karar verir.
Havuç Emre'nin Melis için yaptığı resim, çevresi tarafından ilgi görmezken, ünlü bir ressam Havuç Emre'nin resmini çok beğenince herkes şaşkına uğrar!
Ressam, Emre'nin müthiş bir hayal gücü olduğunu söyler. Bunun üzerine çevresindeki herkesin Havuç Emre'ye karşı olan tutum ve davranışları değişir!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

152+153. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un Aşk Mektupları Ortaya Çıkıyor!
Taş Fırın Haluk'un eski sevgilisi Taş Fırın Pidecisine gelir. Eski sevgilisini karşısında gören Haluk şaşkına uğrar. Haluk'un eski sevgilisi, gelirken yanında eski aşk mektuplarını da getirmiştir.
Aşk mektuplarını alan Haluk, onları evde saklar. Ancak Havuç Emre, mektupları saklandığı yerde bulunca ortalık karışır!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

154. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'un İsim Gerginliği!
Meltem'in hiçbir arkadaşının ismini aklında tutamayan Taş Fırın Haluk zor anlar yaşar. Meltem'in yakın çevresindeki insanlarla, isimlerini bilmediği için konuşma sıkıntısı çeken Haluk, büyük bir isim gerginliğinin içine düşer.
Arkadaşlarının isimlerini bilmediği için Haluk'u ilgisizlikle suçlayan Meltem ise bu duruma oldukça kırgındır. Haluk, bu isim gerginliğinden nasıl kurtulacaktır?
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

155+156. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk Zumba Yapıyor!
Meltem, evde zumba dersleri almaya karar verir. Taş Fırın Haluk'un da zumba yapmasını isteyen Meltem, Haluk'a zumba derslerine katılması için ısrar etse de onu ikna edemez.
Meltem'in evde zumba dersi alabilmesi için belli bir sayıda kişiyi zumba grubuna katması gerekmektedir. Toplu olarak alınan zumba dersi için eve, özel zumba hocası gelecektir. Kişi sayısını toparlayamayan Meltem ve Haluk arasında kıyasıya bir yarış başlar!
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

157. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk'lara Davetsiz Misafir!
Gurme Tansel ve İdil'in evini böcekler basar. Bu durumda evlerini ilaçlayan Tansel ve İdil'in, bir gün boyunca başka bir yerde kalması gerekmektedir. Bu durumu öğrenen Meltem, İdil ve Tansel'i yatılı misafir olarak evlerine davet eder.
Gurme Tansel'in, evinde misafir olacağını öğrenen Taş Fırın Haluk küplere biner. Bir gün boyunca Haluk'la aynı evde kalacağını öğrenen Tansel'i ise telaş sarmıştır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

158. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Meltem'e Romantik Sürpriz!
Taş Fırın Haluk'la birlikte bir tekne düğününe katılan Meltem, tekneden oldukça etkilenmiştir. Meltem, Haluk'un tekne almasını istemektedir. Bu sırada Meltem'e sürpriz bir organizasyon yapmak için kolları sıvayan Haluk, büyük bir yanlış anlaşılmaya sebep olduğundan habersizdir.
Haluk'un kendisine sürpriz yapacağını öğrenen Meltem, Haluk'un tekne aldığını düşünür. Oysa Haluk'un çok başka bir planı vardır.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

159. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel'in Paintball Mücadelesi!
Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel, atış yapma konusunda tartışmaya tutuşur. Hangisinin daha iyi nişan alıp, atış yaptığını anlamak için ise Havuç Emre'nin fikri üzerine paintball oynamaya karar verirler.
Haluk ve Tansel büyük bir paintball mücadelesine girişirler. Bu durumu öğrenen İdil ve Meltem'in tepkisi merak konusudur.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

160. Bölüm Özeti ve Fragmanı
Tansel Yılın Gurmesi Oluyor!
Gurme Tansel, yılın gurmesi olduğu gibi aynı zamanda da Taş Fırın Haluk'un da dalga konusu olur! Tansel'in yılın gurmesi oluşunu kutlamak için sürpriz bir yemek organizasyonu düzenlenir.
Tansel'in kutlama yemeğinin organizasyonunu Haluk yapar. Kutlama yemeğinin nasıl geçeceği merak konusudur. Bunalıma giren Tuna'nın yardımına ise İdil koşar.
[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Bu Dizi 28 Temmuz 2014 Pazartesi Günü Yayınlanan Final Bölümüyle Sona Ermiştir

Mesajı son düzenleyen ediz1 ( 29-07-14 - 01:20 ) Neden: Güncellendi
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 01:56
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016