Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 23-04-19, 17:10 #1161
bahosincap bahosincap çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)


YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Güvenli alandan çıkma korkusuyla öfkeli tutumlar sergileyebilirsiniz. Sürekli isyan halinde olma ve yerine bir şey koymama durumunda kendinize zarar verirsiniz. Yakınlarınızla vakit geçirip anıları yad etmek sizi hoş tutar.

Bugün biraz isyan ettim burç haci abi
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-19, 17:15 #1162
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)


Umarım gelişme olur
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-19, 17:16 #1163
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)


Öyle yapıyorum ama bakalım ..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-04-19, 16:12 #1164
nicci34 nicci34 çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

24 Nisan Günlük Burçlar
Koç: Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Boğa: Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.İkizler: Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.

Yengeç: Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.

Aslan: Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.

Başak: Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.

Terazi: Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Akrep: Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Yay: Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.

Oğlak: Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.

Kova: Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.

Balık: Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor


Mesajı son düzenleyen nicci34 ( 24-04-19 - 16:14 ) Neden: içerik nicci34
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-04-19, 18:56 #1165
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Gerçekten de öyle, tutmuş.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-19, 23:36 #1166
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sosyal hayatın içinde yer alırken tutum ve davranışlarına daha fazla özen göstererek; ağırbaşlı ve ciddi bir görünüm sergilemek isteyebilirsin. Üstüne düşen sorumlulukları yerine getirirken hırslarını da törpüleyerek ilerleyebilir, sonuç alma odaklı olabilirsin.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yurtdışı, eğitim, yayıncılık, medya gibi konular gündemini kaplayabilir. Düşüncelerinden bahsederken daha temkinli ve stratejik olabilirsin. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için hazırlık yapabilir; üzerine düşen görevleri yerine getirebilir, iş amaçlı yolculuklar yapabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konularda sorumluluk üstlenmen ve olayları ciddiyetle ele alman gerekebilir. İş ve sosyal hayatındaki hedeflerine varmak için attığın adımların sabırla sonuca ulaşmasını bekleyebilirsin. Çıkarlarını korurken, kendini de rahatlatmanın yollarını arayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik gündeminde önem kazanmakta ancak karşı tarafın koşullarıyla davranmak zorundasın. İnançların doğrultusunda hareket ederken, iş birliklerinden destek alabilirsin. Sana sunulan fırsatları ve gelen teklifleri ciddiyetle ele almalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gerek iş gerek gündelik yaşantının getirdiği uğraşlar seni meşgul edebilir. Yerine getirmek zorunda olduğun sorumluluklar belli bir plan ve program dahilinde davranmanı gerektirebilir. Sağlığınla ilgili konuları ihmal etmemeli, kendine ve beslenmene daha fazla özen göstermelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yaşamdan daha fazla keyif alabilir, hobilerine zaman ayırabilirsin. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık gerektiren konularla uğraşabilirsin. Sorumluluk duygusuyla hareket ederken bir yandan da yaşadıklarından mutluluk çıkarmaya eğilimlisin. Sosyal ortamının kalabalıklaşması hoşuna gidebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; eve, aileye ait sorumluluklara yönelebilir, üstüne düşen görevleri yerine getirmek için bütün zamanını ve enerjini kullanabilirsin. Hem ebeveynlerin sağlık sorunlarıyla uğraşmak hem de yarım kalmış işleri bitirmeye odaklanmak üstündeki baskının artmasına yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevre, kuzen ve kardeşlerle ilgili sorumluluk alman, söylemlerinde hem ciddi hem de duyarlı davranman gerekebilir. Düşüncelerini net bir şekilde ifade etmek ve sevdiklerinle paylaşmak isteyebilirsin. Kısa yolculuk planları ya da kişisel gelişiminle ilgili programlar yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kazançlarınla ilgili değerlendirme yaparak tasarrufa yönelebilirsin. Ailen için maddi fedakârlıktan kaçınmayarak, üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmek için uğraşabilirsin. Planlı ve programlı davranman gerektiğinden kendini baskı altında hissedebilir, duygularını açığa çıkaramayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün çevrenle kurduğun iletişimde taleplerini duyarlı ve hassas bir dille anlatabilir, başkalarının duygularına saygı gösterebilirsin. Gün içinde ilişkilerden yana şanslı olabilir, olayları istediğin gibi yönlendirebilirsin ancak karşındakilere baskı uygulamamalı, biraz daha uyumlu olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; görevlerini yerine getirirken ilkelerin doğrultusunda davranmak için kendini kurallar içine hapsedebilirsin. Kazançlarınla ilgili endişelerin olmasına rağmen kontrol edemediğin harcamalar yapabilirsin. Önümüzdeki günlere hazırlanmak için biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; otorite konumundaki kişilerle kuracağın ilişkiler girişimlerini sonuçlandırmanda yardımcı olabilir. Sorumluluklar alacağın ortamlara katılabilir, ciddiyetle görevlerini yerine getirebilirsin. Sezgilerine kulak versen de duygusal davranmamayı tercih edebilirsin.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-19, 01:18 #1167
Minerva Minerva çevrimiçi
40 27 Nisan 2019 Günlük Burç YorumlarıKoç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün arkadaşlarınla haberleşebilir, fikir alış verişinde bulunabilir, beklediğin haberleri alabilirsin. Sosyal hayatında çok aktif olabilir, gruplar içinde kendini ifade edebilir, ilişkilerde hareketlilik yaşayabilirsin. Geleceğe yönelik projelerini gerçekleştirebileceğin eylemlere yönelebilirsin.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş hayatındaki girişimlerin, kazançlarını artırmak için sana fırsatlar sunabilir. Sosyal hayatından alacağın destekler farklı projelere girmeni sağlayabilir. Geleceğe yönelik hedeflerini gerçekleştirebilmek için cesur adımlar atabilir, toplum içinde dikkatleri üstünde toplayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; görüşlerini paylaşabilir, yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir, kendini ifade edebileceğin fırsatlar bulabilirsin. Yüksek enerjin sosyal ortamlarda hareketli ve yoğun olmana yol açabilir. Bugün seni destekleyecek ve önüne yeni ufuklar açacak kişilerle bir araya gelebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün derin ve gizli bilgileri paylaşabilir, finansal konularla ilgili araştırmalar yapabilir, yatırım için öngörülerde bulunmak isteyebilirsin. Kariyerinde seni destekleyecek bilgilere ulaşabilir, ödemelerini gerçekleştirirken başkalarının maddi olanaklarından faydalanacak fırsatlar bulabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; arkadaşlarınla iş birlikleri içinde olabilir, fikir alışverişinde bulunarak, anlaşmalara yönelebilirsin. Bugün koşulları belirleyen sen olmayacağından attığın adımlarda başkalarının desteğine ihtiyaç duyacaksın. Fakat görüşlerini destekleyecek danışabileceğin kişilerin varlığı seni rahatlatacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma ortamında seni destekleyecek kişilerle ortak projeler içinde olabilirsin. Üstlendiğin görevler finansal konularda bireysel kararlar almanı gerektiriyor olabilir. Her zamankinden daha cesur ve atak davranarak, borçlar ve alacaklarla ilgili girişimlerde bulunabilir, uzlaşmaya varabileceğin fırsatlar bulabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yaşamdan keyif alabileceğin organizasyonlarda bulunabilir, alışverişe çıkabilir, entelektüel faaliyetler ya da dostlarla bir arada olabilirsin. Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalar yapabilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler yeniden umutla dolmana neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aile ilişkilerinin önem kazandığı bugün finansal konularda onların yardımını alabilir, geleceğe yönelik yatırımlara yönelebilirsin. Gündelik alışkanlıklarını yeniden düzenlemek için girişimlerde bulunabilir, işlerini her zamankinden daha hızlı ve enerjik tamamlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yakın ilişkide olduğun kişilerle yoğun iletişim trafiği içinde anlaşmalar yapabilir, karşındakilerden destek alarak harekete geçebilirsin. Bugün romantik ilişkilerde yeni gelişmeler yaşayabilir, hobilerin için eğitimlere katılabilir, yaşamdan keyif alacağın sanatsal faaliyetler içinde olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yoğun çalışma temposu içinde fikir alışverişinde bulunabilir, projeler geliştirebilirsin. Ekonomik konularla ilgili geleceğe dair planlar geliştirerek yatırımlara yönelebilirsin. Kazançlarını artırabileceğin fırsatlar yakalayabilir, iş hayatında başarılı sonuçlar alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilir, ilişkilerinde kendini ifade edebilirsin. Haberleşme trafiğinin yoğunluğu karşısında harekete geçmek isteyebilirsin. Kişisel gelişimin için eğitim faaliyetlerine katılabilir, yolculuklara çıkabilir, sosyal medyada aktif olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yalnız kalmak isteyebilir, geleceğe yönelik plan ve projeler içinde olabilirsin. Ailenle fikir alışverişinde bulunarak, görüşlerini paylaşmanda fayda var. Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmadan önce araştırmalara yönelebilir, maddi kazanç sağlayacak iş birlikleri için harekete geçmek isteyebilirsin.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-19, 01:21 #1168
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan 28 Nisan 2019 Günlük Burç YorumlarıKoç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günü tamamen keyif aldığın konulara ayırabilir, sevdiklerinle ve dostlarınla zaman geçirebilirsin. Açık havada hareket halinde olmak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Çevrendekilerle görüşlerini paylaşırken fazla iyimser ve abartılı ifadeler kullanabilir, aktivist bir tutum içinde olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ailenin bir arada olabileceği ortamlara katılabilir, içinde biraz görev biraz da keyif barındıran organizasyonlarda yer alabilirsin. Bu sosyal ortamın sana getirdiği ekonomik yükü kaldırabiliyor olsan da abartılı harcamalardan kaçınmalısın. Risk alarak yatırım yapman için seni destekleyenler olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ilişkilerden beklentilerinin arttığı bir gündesin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelebilir, onlardan aldığın destekle abartılı ve harekete geçirici söylemlerde bulunabilirsin. Sosyal medyada aktivist ve dikkat çekici paylaşımlarda bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; dinlenmek ve kafanı boşaltmak isterken birçok işle uğraşman ve krizleri çözmen gerekebilir. Bugün seni zorlasa da karşılaştığın olaylara objektif bir yaklaşım sergileyebilir, duygularına kulaklarını tıkayarak kararlar alabilirsin. Akrabalarının desteği seni fazla iyimser bir ruh haline sokabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yakın ilişkide olduğun kişilerin yaptığı organizasyonlara katılabilir, sana keyif verecek yeni kişilerle tanışarak sosyal çevreni genişletebilirsin. Romantik ilişkilerle ilgili beklentilerini yüksek tutmamalı, anı yaşamalısın. Kafandakileri çevrendekilerle paylaşman farkındalığını artırabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün biraz ailene zaman ayırmak isteyebilir, ziyaretlerde bulunabilirsin. Bu arada kendinle ilgilenmeyi de unutmamalı, kişisel bakımına ve sağlığına özen göstermelisin. İhmal ettiğin düzenlemeleri yapmak ve birazda sosyalleşmek için fırsat bulabilir, teknolojiyle iç içe olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakın çevrenle iletişim kurarak ufak çaplı organizasyonlar yapabilir hatta çevre gezilerine çıkabilirsin. Kendini özgür hissedeceğin ve kalabalıklar içinde olacağın ortamları tercih edebilirsin. Duygularını açık yüreklilikle paylaşabilir, sosyal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne tembellik yaparak başlayabilir, bütün zamanını evde geçirmek isteyebilirsin. Gerçi gelen giden ziyaretçiler veya aile fertleri yalnız kalmana fırsat vermeyerek dinlenmeni engelleyebilir. Günün kalanını evin ya da ailen için alış veriş yaparak geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde kendini iyimser, neşeli ve enerjik hissedebilirsin fakat harekete geçerken abartılı ifadelerden kaçınmalısın. Açık havada yapılacak aktiviteler, kısa yolculuklar sağlığına iyi gelebilir. Bu arada ihmal ettiğin kardeş, kuzen ya da yakın çevrenle iletişimde olabilir, beraber zaman geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yapacağın harcamalar sonradan gözüne batabilir, aşırıya kaçtığını düşünebilirsin. Gün boyunca yeni bir girişimde bulunmadan eksiklerini gidermek ve ihmal ettiğin işleri tamamlamak için uğraşabilirsin. Sosyal medyada zaman geçirebilir, ders çalışabilir ya da araştırmalar yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Ay hâlâ burcunda hareket ederken gönlünce bir gün geçirebilirsin. Geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için ilişkilerden destek görebilirsin fakat bugün için beklentilerini yüksek tutmamalısın. Arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yeni başlangıçlardan uzak durmalı, kendi içinde çözüm üretmelisin. Yalnızlığa ihtiyaç duymana rağmen sosyal ortamlarda yer alabilir ve bundan da büyük keyif alabilirsin. Yine de fazla kalabalığa girmeden günün sonunda evin içinde ve dinleniyor olmayı tercih edebilirsin.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-19, 10:01 #1169
YazGüneşi YazGüneşi çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Hiç almasak daha iyi.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-19, 12:19 #1170
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Dün için öyleydi 🙄
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-19, 12:23 #1171
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Bakalım.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-19, 12:24 #1172
Proff11 Proff11 çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Bakalım .
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-19, 12:24 #1173
Karagonza Karagonza çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Olabilir Her Zaman
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-04-19, 15:38 #1174
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan 29 Nisan 2019 Günlük Burç YorumlarıKoç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya biraz depresif biraz da düşük bir enerjiyle başlayabilirsin. Bugün ruhunun derinliklerine inerek kendinle ve korkularınla yüzleşebilirsin. Daha önce farkına varmadığın sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarabileceğin fırsatlarla karşılaşabilir, ekonomik konularla ilgili gizli destekler alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün içinde arkadaşlarından alacağın desteklerle hayallerini gerçekleştirme yolunda adımlar atabilirsin. Sanat, edebiyat, şiir, dans gibi etkinliklerde yer almaktan keyif alabilir, yeteneklerini gruplar içinde gösterebilir ve ilgi görebilirsin. Sevdiklerinle beraber olmaktan ve duygularını paylaşmaktan keyif alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal hayatın bugün hareketlenebilir, kariyer hedeflerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için uzman kişilere danışarak fikir alabilirsin. Bilinçaltında seni huzursuz eden düşünceleri başkalarıyla paylaşmak veya bir kenara bırakmak kendini iyi hissetmene yol açacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yurtdışı, eğitim, medya veya uzak yolculukları içeren konularda girişimde bulunabilir, arkadaşlarının ve sevdiklerinin yardımıyla başarılı sonuçlar alabileceğin adımlar atabilirsin. Hassasiyetinin ve duygusallığının artması dostlarının maddi manevi desteğine ihtiyaç duymana sebep olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygusal ve finansal paylaşımlarda hassas olabilirsin fakat yaşamındaki dengeleri gözeterek sağlam adımlar atmaya da özen göstereceksin. Bugün olayları kontrol etmeye çalışmak yerine akışta kalmaya dikkat edersen her şey daha kolay ilerleyecektir. Sosyal ortamlara girmek finansal kaynak sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yaşayacağın paylaşımlar akışta kalmanı sağlayabilir. Karşı tarafın talepleri isteklerinden vazgeçmeni ve fedakârlık yapmanı gerektirebilir. Gelişmeleri gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirerek hem sevdiklerinin hem de aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteğini alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günlük programının yoğun olmasına rağmen iyi organize olarak, kendini fazla zorlamadan işlerini gerçekleştirebilirsin. Temizlik, düzen gibi konular da uzmanlardan destek alabilir, duygusal ve düşünsel paylaşımlardan fayda görebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle kuracağın dengeli ve sağlam ilişkiler gelişmeleri lehine çevirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; romantik ilişkilerle ilgili hayallerine yaklaştığına dair haberler alabilir, kendini fazla zorlamadan sevdiklerini ikna edebilirsin. Bugün eşin, ortağın ya da iş birliği yaptığın kişilere güvenebileceğini hissetmek seni mutlu edebilir, şanslı olduğunu düşünebilirsin. Günü keyifle geçirebilir; geziler yapabilir; sanatsal çalışmalarda bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün boyunca eve, yerleşime veya aile yaşantına dair gelişmeler gündeminde önemli bir yer tutmakta. Sağlığını zorlayan alışkanlıklarından kurtulmak için uygun ruh halinde olabilir, fazla çaba harcamadan olayları lehinize çevirebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yakın çevre ve kardeşlerle yaşanacak olaylarda mantığının yanı sıra duygularına ve sezgilerine de kulak vereceksin. Hayalinde olan bir eğitim veya seyahatle ilgili girişimde bulunabilirsin. Kendini ifade ederken net ama yaratıcı bir dil kullanarak sevdiklerini ikna edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hayallerini gerçekleştirmek veya sevdiklerini mutlu etmek uğruna bütçeni aşan harcamalara yönelsen bile, akılcı ve dengeli davranmaktan vazgeçmeyeceksin. Ev, yerleşim veya gayrimenkulle ait işler seni uğraştırmanın yanı sıra fırsatlar da getirebilir. Ailenin finansal kaynaklarını kullanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; kendini rahat ve etkileyici ifade etmene olanak sağlamakta. Maddi manevi güvene ve huzura önem verdiğin bir dönemde ağzından çıkan sözleri iyice tartmak isteyebilirsin. Bugün atacağın adımlarda alacağın destekler sağlam zeminde olmanı sağlayabilir.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-04-19, 15:39 #1175
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Hadi bakalım
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-04-19, 15:58 #1176
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Öyle oluyor sanki
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-19, 23:03 #1177
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan 30 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne biraz depresif başlamışken aldığın duyumlar, kulağına gelen dedikodular seni öfkelendirebilir ve kararlarından vazgeçmene neden olabilir. Bir türlü duygularını ifade edebileceğin bir ortam bulamayabilirsin. Harekete geçmeden önce iyice düşünmeli ve iletişim kanallarının tıkanmasına izin vermemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün gelir gider hesaplarında tutarsızlık yaşanabilir, yaptığın harcamaları kontrol etmekte zorlanabilirsin. Hedeflerine varmak için attığın adımlar ekonomik engellerden dolayı ertelendiği için öfkelenebilir, yeni bir strateji geliştirmek yerine kararsız bir şekilde bekleyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kariyerinle ilgili yaptığın görüşmeler bir anda kesintiye uğrayabilir, toplantılarda hazırlıksız yakalanabilir ya da sosyal hayatında çatışmalar yaşayabilirsin. Aldığın kararlarda değişiklik yapmak zorunda kalabilir, belirsizlikten dolayı huzursuz olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün olayları kontrol etmekte zorlanabilir, gizli ve kadersel gelişmelerin karşına çıkardığı engellerden dolayı kararsız kalabilirsin. Düşüncelerini ifade ederken anlaşmazlığa düşebilir ve çatışmalar yaşayabilirsin. Zor anlarında çok yakınlarında olan ve seni destekleyen kişilere başvurman faydalı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugünlerde arkadaşlarınla aranda parasal paylaşımlarda bulunmamalı, borç alıp vermemelisin. Kredi, prim, komisyon, vergi, sigorta gibi konularda beklentilerinin karşılanmaması kararsızlığa ve belirsizliğe neden olabilir. Sezgilerinin güçlü olması çatışmaları önceden hissetmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatındaki girişimlerin, iş birliği içinde olduğun kişilerin tutarsızlığından dolayı engellenebilir. Karşındakilerin her şeyi senden beklediğini hissederek öfkelenebilir ve tepkini dile getirebilirsin. Toplum içinde kendini ifade etmeye çalışırken çatışmalar yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; beraber çalıştığın kişilerle yaşanan fikir ayrılıkları bir süre için işlerin durmasına ya da ertelenmesine yol açabilir. Gündelik işlerini yapmaya çalışırken de sakarlıklar ve aksilikler olabilir, zamanlamayı iyi yapamayabilirsin. En iyisi seni destekleyen aile büyüklerine veya üstlerine başvurman olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sevdiklerinle aranda finansal krizlerden dolayı yaşanacak çatışmalar önünü görememene neden olabilir. Keyiflerin için yaptığın harcamalar kontrolsüz borçlanmaya yol açacağından girişimlerini ertelemek zorunda kalabilirsin. Bugün fazla hassas ve duyarlı olduğundan sanatsal çalışmalara yönelebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ilişkiler ve iş birlikleri beklediğin gibi ilerlemeyebilir, belirsizlikler, anlaşmazlıklar girişimlerinin karşısına engel çıkarabilir. Üstelik olayları kontrol etmeye çalışırken her şey daha fazla karışabilir. Mümkün olduğu kadar sakinliğini muhafaza etmeli ve çatışmalardan uzak durmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sakin ve hassas duygular içinde olmana rağmen yakın çevrenle diyaloğun hızlanabilir ve iletişimde yaşanan belirsizlikler ve yanlış anlaşılmalar birden çatışmalara yol açabilir. Verilen sözlerin unutulması ya da farklı aktarılması karmaşaya neden olsa da sonuçta otoriteni ortaya koyacak ve sorunların üstesinden gelebileceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; maddi, manevi değerlerinle ilgili kafa karışıklığı yaşayabilirsin. Ekonomik konularda kontrolü ele alamayışın sevdiklerinle çatışmana ve keyiflerinden ödün vermene neden olabilir. Sözlü tartışmalara girmeden önce durumu daha net ve objektif bir bakış açısıyla görmeye çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ailenle ilişkilerinde birbirinizi yanlış anladığın ihtimalini de göz önünde bulundurmalısın. Girişimlerinde kararlı ve tutarlı davranmaman belirsizliğe yol açtığından çatışmalara neden olabilir. Bugün hassas ve duyarlı bir tavırlarla sevdiklerinin gönlünü almaya çalışman yerinde olacaktır.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-19, 23:04 #1178
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Herzaman ki gibi geldik
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-19, 23:06 #1179
Minerva Minerva çevrimiçi
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Öyle, tutmuş.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-19, 23:45 #1180
President President çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Pek bir alakasız olmuş.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Taglar
altından, eski, geldi, konu, sınırına

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 18:57
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2018