Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 01-11-18, 16:47 #681
Neuveoria Neuveoria çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)


Hayırlısı bakalım, sürekli yenilik demiş.
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-18, 17:58 #682
nicci34 nicci34 çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)


Hiç bile vara yoğa alınganlık gösteremem ben o ne ya. Finansal problemler her zaman var.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-18, 08:58 #683
Neuveoria Neuveoria çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)


Zorlu geçen iki günün ardından güne keyifli bir başlangıç yapabilir, kendimizi istediğimiz gibi ifade edebiliriz. Sabah saatlerinde özgün ve yenilenmemize yol açacak fırsatlar yakalayabiliriz fakat şüpheli bir tutum takındığımız için karşımızdaki insanlarla doğru iletişim kuramayabiliriz.
 • Sevgili Koç; sabah saatlerindeki enerjini günlük işlerine yönlendirebilir, detay ve düzen gerektiren işlerini bitirebilir, hedeflerine odaklanabilirsin. Partnerinle, finansal konularda yapacağın görüşme, farklı bir çözüm üretmenizi sağlayabilir. Bugün çalışma arkadaşlarınla aranda bir gerginlik yaşanabilir, kontrollü olmanda fayda var.
 • Sevgili Boğa; aşk hayatında veya arkadaşlarınla iletişiminde pozitif ve enerjik olabilir, sevdiğin insanların birtakım sorumluluklarını kendi üzerine alabilirsin. Maddi konularda ise istediklerini yaptırmak adına inat edebilir, fikir çatışmalarına girebilirsin. Ticaret ya da ortaklı bir iş teklifiyle karşılaşabilir, düşünmek için zamana ihtiyaç duyabilirsin.
 • Sevgili İkizler; daha önce başlamış olduğun bir projeyle ilgili çalışmalarında bir anda sorun ve gecikmeler yaşayabilir, ancak bunları kısa sürede pratik fikirlerinle çözmeyi başarabilirsin. Bugün mesleki konularında özgün fikirlerini aile bireylerinle paylaşmak isteyebilir, onların da desteğini alabilirsin.
 • Sevgili Yengeç; yakınlarının ihtiyaç duyduğu bilgiye ve el becerisine sahip olabilir, sevdiklerinin işlerine yardımcı olabilirsin. İkili ilişkilerden kaynaklı yaşadığın problemleri dostlarının yardımıyla atlatman mümkün. İçinde bulunduğun koşullar netlik kazanırken, duygusallıktan sıyrılıp, maddi konularına odaklanabilirsin.
 • Sevgili Aslan; maddi getirisi olan ortak işlere dahil olmak isteyebilir, evinin refah düzeyini ve huzurunu arttıracak kazançlar edinmek için fırsatlar kovalayabilirsin. Ancak karşına çıkabilecek fırsatlara temkinli yaklaşmalı ve mantık süzgecinden geçirmelisin. Sevdiğin kişiyle kuracağın iletişimde eleştirinin boyutunu aşmamaya dikkat etmelisin.
 • Sevgili Başak; güne içinde hissettiğin duygusal boşlukla başlasan da kısa sürede toparlanabilir, keyif duyduğun konulara yönelerek kendini şımartabilirsin. Ailenden veya ebeveynlerinden kaynaklı birtakım sorumlulukların gündem olsa da bunları pratik bir şekilde düzene koymayı başarabilirsin.
 • Sevgili Terazi; hafta sonunu kendine ayırmak için plan yapabilir, elindeki işleri bir an önce bitirmek isteyebilirsin. Yaşamındaki dağınık, gözüne batan yerleri ve konuları organize etmek isteyebilir, sorumluluklarının bilincinde olabilirsin. Genel anlamda içsel dengeni ayarlaman yönünde bir gün olsa da yakınlarınla iletişimini de aksatmayacaksın.
 • Sevgili Akrep; kendini ispat etmek ve göstermekle ilgili birtakım uğraşlar içerisinde olabilirsin. Yeteneklerine olan güveninle, hızlı girişimler yapmayı planlayabilir, yakınlarının desteklerini de açıkça isteyebilirsin. Sosyal alanda ve bazı gruplarla yapacağın iş birlikleriyle, maddi ve manevi ihtiyaçlarını ayağına getirebilir.
 • Sevgili Yay; kariyer alanında titiz ve düzenli çalışman takdir görüyor olabilir. Ancak ağzından çıkan sözlerde temkinli olman, olası sorunlar yaşamana engel olabilir. İnanç ve felsefi görüşlerini herkes kabul etmeyebilir, abartıdan uzak durarak, hoşgörülü olman gerekebilir. Magazin, siyasi ve kültürel konular bugün daha çok ilgini çekebilir.
 • Sevgili Oğlak; partnerinin gelirlerindeki artış seni de motive edebilir, yarım bıraktığın yurtdışı bağlantılı işlerine odaklanabilir ve ticari işlerine hız verebilirsin. Ancak verdiğin ya da sana verilen sözler konusunda fazla iyimser olabilir, maceraya açık olabilirsin. Karşındakiyle yaşayabileceğin sürtüşmeler, seni hedeflerinden uzaklaştırabilir.
 • Sevgili Kova; kariyer veya çalıştığın iş yerinle ilgili birtakım hukuksal konular tekrar gündemine gelirken, alacağın sonuçtan tatmin olabilirsin. Öğleden sonra ilişkilerinin önem kazanacağı gelişmeler ortaya çıkarken, parasal işler veya duygusal paylaşımlarında ufak çaplı krizler yaşayabilirsin.
 • Sevgili Balık; ilişkin üzerine düşünmeni ve harekete geçmeni gerektirecek durum ve gelişmeler yaşayabileceğin bir gündesin. Şu sıralar hayatının birçok alanında yaşanan sorunları kafana takıyor olman endişelerini artırabilir. Eğitimini aldığın alanla ilgili görüş ve düşüncelerini sosyal çevrenle paylaşabilir, olumlu geri dönüşler alabilirsin.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-18, 09:12 #684
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Son kısım hariç olmamış .
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-18, 09:41 #685
Galio Galio çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

İletişimim önemliymiş bugün
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-18, 10:31 #686
President President çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Bu ara sürekli çatışma halindeyiz, cs de diyor ya ateş altındayım vs aynı öyle Hayırlısı bakalım.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-11-18, 09:26 #687
Neuveoria Neuveoria çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Güne zihinsel bir karmaşa içinde başlayabilir, önümüzü görmekte zorlanabiliriz. Rehavet içinde olduğumuz sabah saatlerinin ardından gücümüzü tekrar toplayarak harekete geçebilir, programımızı yenileyerek işimize gücümüze bakabiliriz. Hatta kurnazlık ve detay gerektiren konularda başarılı olabilir, güçlü kişileri yanımıza çekmeyi becerebiliriz.

 • Sevgili Koç; sabah saatlerinde randevularının yoğunluğu günlük işlerinin aksamasına yol açabilir. Yapmış olduğun birtakım hesap hatalarını düzelmek için bütçeni tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. Ailenden alabileceğin maddi ve manevi destekle, endişelerinden uzaklaşabilirsin.
 • Sevgili Boğa; şu zamana kadar idare edip, sorumluluğunu aldığın ilişkilerinle ilgili yaşadığın duygusal gelgitler, kendini baskı altında hissetmene neden olabilir. Kişisel gelişimini destekleyen vizyonların, sevenlerin tarafından da onaylanarak, planlarına yön verebilir. Öğleden sonra kendini daha güçlü ve keyifli hissedebilirsin.
 • Sevgili İkizler; ailen ve evinle ilgili işlerini iyi organize etmeli, düzenini muhafaza etmeye çalışmalısın. Bir anda gelişen olaylar sorumluluklarını ertelemene neden olabilir. İlişkilerinde ya da ortak kaynaklarında birtakım sorunlara çözüm arayabilir, aile büyüklerinden fikir almak isteyebilirsin.
 • Sevgili Yengeç; kardeşlerin ya da yakın çevrenle ilgili konular kafanın karışmasına yol açabilir. Mantıklı olmaya gayret gösterirken yönünü kaybedebilirsin. Detay ve incelik gerektiren, ya da sanatsal yönünü destekleyen işlerde başarı elde etmen daha kolay olabilir. Yaptığın işlerden duygusal tatmin sağlayacağın bir gündesin.
 • Sevgili Aslan; aileden gelecek finansal destek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Ancak gelir gider dengeni kurmakta hassas olmalı, elindekilere sahip çıkmalısın. Bedensel ve ruhsal sağlığına önem verdiğin ve detayları atlamadığın şu günlerde, günlük işlerini hızlıca organize ederek daha huzurlu olabilirsin.
 • Sevgili Başak; birtakım değer yargılarından ödün vermediğin, hayata daha iyimser gözle baktığın bir gün olabilir. Ancak iyimserliğin dozunu kaçırmamaya dikkat etmeli, bazı zamanlarda politik olmaya çalışmalısın. Hem ilişkilerinde hem de maddi konularda iyi bir ilerleme kaydedebilir, hatta kaybettiğini düşündüğün kazançlarını geri alabilirsin.
 • Sevgili Terazi; yaşamının kontrolünün elinde olmadığını düşündüğün ve zihinsel olarak da yorgun hissettiğin bir güne uyanabilirsin. Geçmişten beri süre gelen bir takıntını sonlandırabilir, aile büyüklerinden de bu konuda destek alabilirsin. Günün sonunda kendini hafiflemiş ve huzurlu hissedebilirsin.
 • Sevgili Akrep; geleceğe dair hedef ve görüşlerini paylaştığın sosyal çevrenle fikir ayrılığına düşebilir ya da görüşlerin karşındaki insanların mantığına uymadığı için eleştirilere maruz kalabilirsin. Pratik ve derin zekânı kullanarak, güçlü kişilerin onayını almayı başarman mümkün.
 • Sevgili Yay; kariyer ya da ailevi konularda kontrolün altında olmayan gelişmeler seni huzursuz edebilir. Kendini bastırmak ve susmak yerine iletişim kurmayı denemeli ve fikirlerini öne sürmelisin. Öğleden sonra daha fazla inisiyatif alarak, gücü elinde tutmak isteyebilirsin.
 • Sevgili Oğlak; iş arkadaşlarınla önemli bir durumu değerlendirip, analiz etmek için bir araya gelebilirsin. Ancak farklı bakış açıları nedeniyle yönünü bulmakta zorlanabilir, konuyu ertelemek durumunda kalabilirsin. Olaylara fazla takılıp endişelenmemeli, sorunlara daha objektif bakmayı denemelisin.
 • Sevgili Kova; beklediğin ödemeleri alabilir, karlı olduğunu düşündüğün alışverişler yapmak isteyebilirsin. Fakat bu ara keyif ve konforuna olan düşkünlüğün bütçeni zorlamana, yanlış kararlar vermene neden olabilir. Geleceğin ile ilgili yüksek beklentilerin, yatırım veya birikim yapmak konusunda yeni kararlar almanı sağlayabilir.
 • Sevgili Balık; son zamanlarda özel ilişkilerin ya da iş ortaklıklarınla ilgili verdiğin kararlar, kafanın karışmasına yol açmış olabilir. Mantıklı önerileriyle ufkunu açan dostların sayesinde sorunlarını daha kolay çözebilirsin. Bu dönemde kısa bir tatile çıkman senin için çok yararlı olabilir.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-11-18, 11:42 #688
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Hadi bakalım , hayırlısı .
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-18, 14:06 #689
Neuveoria Neuveoria çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Sabah saatlerini keyif içinde geçirebilir, biraz düzenimizi oturtmaya çalışabiliriz. Öğle saatlerinde sosyalleşme isteğimiz artabilir, arkadaşlarımızla bir araya gelerek kalabalık ortamlarda bulunabiliriz. Ancak akşam saatlerinde muhtemelen sorumlulukların yükü ağır gelmeye başlayabilir. Eğlenceyi erken kesmek, harcamaları kısmak ya da otoritelerle gerilim yaşamaktan dolayı keyfimiz kaçabilir.
 • Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren yaşadığın koşturmanın sonunda birçok işini bitirmiş olabilir, günün kalan kısmını sosyal yaşamına ayırabilirsin. Uyum ve denge arayışın; karşındaki kişilerle çatışmalar yaşamana yol açabilir. Uzlaşmacı olmaya çalışmalı ancak haksızlığa da prim vermemelisin.
 • Sevgili Boğa; akşamüzeri arkadaşlarınla yaptığın plan ve organizasyonları ertelemek durumunda kalsan da gelişen olaylara karşı iyimser yaklaşım sergilemeyi başarabilirsin. Kendine ve sağlığına daha fazla zaman ayırmak için fırsat bulabilir, birtakım estetik müdahaleler yaptırmak için plan yapabilirsin. Ancak, bu tarz girişimler için uygun bir dönemde değilsin.
 • Sevgili İkizler; bir yandan ailenle keyifli bir hafta sonu geçirmeyi arzulayabilir, bir yandan da biriken işlerini ve sorumluluklarını yerine getirmek isteyebilirsin. Mükemmeliyetçilik takıntın, duygusal bir kriz yaşamana neden olabilir. Önceliklerini belirleyerek hafta sonunu keyifli ve huzurlu geçirebilirsin.
 • Sevgili Yengeç; özellikle ilişkilerin anlamında son günlerin yorucu ve yıpratıcı temposunu geride bırakıp, evinde olmak isteyebilirsin. İçsel dengeni bulman için zamana ve motivasyona ihtiyacın olabilir. Gençler ya da çocuklarla bir araya gelerek eğlenebilir, uzun zamandır unuttuğun çocukluğunu tekrar hatırlayabilirsin.
 • Sevgili Aslan; hafta başından itibaren önümüzdeki birkaç gün sosyal alanlarda bilgi paylaşımın hızlanabilir veya yolculuk planların gündemini meşgul edebilir. Gün içerisinde yaşayabileceğin kararsızlık, yakınlarının hoşuna gitmeyebilir. Çevrenle yaptığın konuşmalar çabuk etki altında kalmana neden olabilir.
 • Sevgili Başak; yoğun tempolu birkaç günün ardından hem özel ilişkilerin hem de finansal konulara odaklanabilirsin. İkili ilişkilerinde zaman zaman uzlaşmaya yanaşmayabilir, inatla fikrinin arkasında olabilirsin. Sevdiklerinle ortak bir noktada buluşman, gereksiz sinir harbi yaşamanı engelleyebilir.
 • Sevgili Terazi; üzerindeki nedensiz baskıyı ve hafta sonunun verdiği rehaveti öğleden sonra atabilir, yakınlarınla daha rahat iletişim kurabilirsin. Burcunda ilerleyen Ay, kendini ortaya koyup, ilişkilerini dengede tutmana yardımcı olabileceği gibi, fiziksel görünümünde ufak tefek oynamalar yapma cesaretini de attırabilir.
 • Sevgili Akrep; Omuzlarında hissettiğin sorumlulukların ağırlığıyla, motivasyonun düşebilir ve kendini depresif bir ruh hali içinde bulabilirsin. Biraz dinlenmenin ve kendinle ilgilenmenin zamanı gelmiş olabilir. Haftanın bu son gününü keyifli ve huzurlu geçirmek için sevdiklerinle bir araya gelip, eski güzel günleri anabilirsin.
 • Sevgili Yay; birçok fikrin zihninde uçuştuğu şu günlerde, yetenek ve yaratıcılığını bir grup aktivitesinde paylaşmak isteyebilir, sosyal çevrende kendini göstermen gerektiğini hissedebilirsin. Kendinden ve yapabileceklerinden şüphe etmeden hayal ve hedeflerine ulaşmak için ideal bir gündesin.
 • Sevgili Oğlak; göz önünde olup, diplomasi yeteneğini kullanacağın bir gün olabilir. Ancak iş ve özel yaşamını dengelemek konusunda sevdiklerinin üstü kapalı sözleri bir süre zihnini kurcalayabilir. Gün içinde sosyal ortamlarda karşılaştığın olaylarda güçlünün değil, haklının yanında olabilirsin.
 • Sevgili Kova; bugünlerde sunumlar, görüşmeler ve fikir alışverişleri çevrenle sürekli iletişim halinde olmanı sağlarken, objektif bir bakış açısı geliştirmene de yardımcı olabilir. Gün içerisinde karşına çıkabilecek birtakım engellerin moralini bozmasına izin vermemeli, ders alınması gereken deneyimler olarak görmelisin.
 • Sevgili Balık; bir tarafın kuruntularını bir kenara bırakarak duygularını tüm derinliğiyle göstermek istiyor, diğer tarafın ise etrafımdakiler ne der endişesi yaşıyor olabilir. Bu durum hayata bakış açını, arzu ve isteklerini hayata geçirmek anlamında birtakım krizler yaşatabilir. Başkasının hayatını değil kendi hayatını yaşamaya odaklanmalısın.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-18, 14:30 #690
President President çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Yav he he .
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-18, 14:33 #691
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Gezenti mod on 😀
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-18, 08:03 #692
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

5 KASIM 2018 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; haftaya gergin bir başlangıç yapabilir, iplerin senin elinde olmamasından huzursuz olabilirsin. Ancak iletişim kurarak ve fikirler alış verişinde bulunarak uzlaşma sağlayabilirsin. İş ve sosyal hayatındaki sorumluluklar üzerinde baskı hissetmene ve farklı bir yol izlemene yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda yaşanan krizleri çözmen için uygun zemini bulabilir, daha önceden yapılmış anlaşmaları ve iş birliklerini yeniden gözden geçirebilirsin. Fakat sabah saatlerinde iş arkadaşlarınla ya da çalışma ortamında gerginlik yaşanabilir, sorumluluklar ağır gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; bugün finansal sorumluluklar üstünde baskı oluşmasına neden olarak yaşamdan keyif almanı engelleyebilir. Önceden planlanmış ödemeleri yaparken biraz zorlanabilirsin ancak sana fikir vererek yaşadığın darboğazdan çıkmanı sağlayacak uzmanlarla da bir araya gelebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; güne ailenin ve sevdiklerinin beklentilerini karşılamak için çaba sarf ederek başlayabilir ancak sorumluluklar arttıkça bunalabilirsin. Karşındakileri mutlu etmek isterken kendi isteklerinden vazgeçmen gerekebilir. Eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin seni onaylamaması baskıya yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; bugün hızlanan iletişim trafiğini kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bir yandan kendini ifade etme isteği bir yandan da düşüncelerinin baskılanması tepki vermen, diyaloğu ve anlaşmaları duraklatmana neden olabilir. Sevdiklerinden fikir alarak harekete geçmeli, uzlaşma ortamı yakalamaya çabalamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; gelir ve gider dengeni muhafaza etmekte zorlanabilir, sevdiklerin için harcama yaparken kendi keyiflerinden taviz vermek zorunda kalabilirsin. Aslında uzun vadeli yatırımlar hakkında araştırma yapmak uygun bir zamandasın ancak günlük bütçenin hesabını iyi tutmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; burcunda harekete eden Ay, ilişkilere vurgu yaparken, özellikle aileye ve eve dair konuların ön plana çıkacağına işaret etmekte. Olayları kontrol etmek ve uyum içinde olmak adına isteklerinden taviz vermen kendini yük altına girmiş gibi hissetmene neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; bugün biraz arka planda kalarak yaşamına dair aldığın kararları gözden geçirebilirsin. Duydukların ya da kontrolün dışında yaşanan olaylar kendini güçsüz hissetmene yol açabilir ancak doğru değerlendirme yaparak birkaç gün içinde yaşanan sorunları çözebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; içinde bulunduğun sosyal çevrede ve arkadaş grupları içinde gerilim yaşanabilir. Sevdiklerinin tepkileri çatışmalara yol açacağı için ilişkilerde kopmalar yaşanabilir. Finansal zorunluluklar hedeflerinde değişikliklere yol açabileceği gibi kazançlarını artırmanın yolunu bulmak için mücadele de edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; bugün iş ve sosyal hayatında gerilim yaşayabilir, aile ortamında yaşanan değişikliklerden dolayı arada kalabilir, ilişkilerini idare etmekte zorlanabilirsin. Hem kendine hem de karşındakilere fazla yükleniyor olabilir, etrafındakileri baskı altına almış gibi görünebilirsin. Biraz daha uzlaşmacı olmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; yurtdışı, yolculuklar ya da yüksek eğitimle ilgili konularda yaşanan gelişmeler gerginliğe neden olabilir. Olayları kontrol etmek yerine çözüm odaklı davranmalı, fikir alış verişlerine kendini kapatmamalısın. Önüne çıkan küçük engelleri biraz uyum ve nezaketle çözebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık; bugün finansal konularla ilgili dengeyi muhafaza etmekte zorlanabilirsin. Gelirlerinde yaşanan iniş çıkışlar kontrolsüz borçlanmalara yol açabilir, planların tutmayabilir. Yaptığın işten elde ettiğin kazancın seni tatmin etmediğini üstlerinle konuşabilir, çözüm arayabilirsin.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-18, 17:14 #693
President President çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Çok ta umrumda sanki ..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-18, 17:16 #694
Neuveoria Neuveoria çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Bu aralar mümkün mertebe yük ve sorumluluk almaktan kaçınıyorum.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-18, 19:02 #695
Börü Börü çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

İREM SU'DAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 6 KASIM

Koç Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Ay-Mars görünümü, ilişkinizle ilgili konularda hem ileriye dönük yapılacak ayarlamaları hem de sosyal yaşamınızı canlandırıcı gelişmelere olan ihtiyacın göstergesidir.

Boğa Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Güneş-Neptün görünümü, ilişkide sorunları görmezden gelebiliriz. Anlaşmazlıkları bir kenara koyarak iyimser düşünebiliriz. Oysaki kararlarımızı ve durumumuzu gerçekçi bir şekilde gözden geçirmemiz yararlı olur.

İkizler Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Ay-Mars olumlu görünümü, aşk hayatımızı canlandırıcı, hayatı güzel tarafından ele almamızı sağlayıcıdır. Sizi aktif hale getiriyor. Bütün isteğiniz özgür olmak ve dilediğiniz gibi kararlarınızı vermek. Sizi hiç kimsenin durdurmasına izniniz yok.

Yengeç Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Ay-Mars görünümü, zorlukların üstesinden gelmek ve işlerinizi kolayca halletme isteğinizi işaret ediyor. Ancak bilinçli davranmamızda, kendimizi yormamamızda yarar var.

Aslan Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Ay-Mars görünümü, hem sosyal açıdan bizi destekleyici, paylaşımlarda bulunmamızı sağlayıcı hem de moralimizi yerine getiricidir. Ancak partnerimiz bir hayli baskın davranabilir. Özgürlüğüne müdahalede bulunmanızı istemez. Bu görünüm, ilerisi adına eşinizle yapılacak konuşmaların işaretidir.

Başak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Ay-Mars görünümü, parasal ve iş hayatınızla ilgili konularda, hatta ailevi meselelerde bir hayli hırslı davranmaya neden oluyor. Arzuladığınız gibi ilerlemekten yanasınız. Ancak baskıyla karşılaşırsanız tepki gösterebilirsiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Güneş-Neptün görünümü, parasal konularda ılımlı düşünmemize, değerlerimize sahip çıkmamıza, iyimser bir şekilde hareket etmemize yardımcı olur. Kişi inandıklarına sevgiyle sarılır. Empatide bulunur. Paranın önemini, sağlığın kıymetini, her şeye rağmen hayatın ne kadar güzel olduğunu hissedebilir.

Akrep Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Ay-Mars görünümü, tercihlerinizi yaparken, parayı ve huzuru önemsediğinizi gösteriyor. Size göre herkes kendini düşünüyor. Siz de kendinizi artık öne almayı, çıkarlarınızın farkında olmayı bilmelisiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Ay-Mars görünümü, sizi destekleyicidir. Hem ilişki meselelerinde güzel gelişmeler yaşanır hem de amacınıza uygun kararlar vermenizde yardımcıdır. Ancak fazla para harcatabilir.

Oğlak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Güneş-Neptün görünümü, çevremizle ılımlı, iyimser, şefkatli paylaşımlarda bulunmamızı, rahatlamamızı sağlayıcıdır. Duyarlıyızdır, hayatın zorluklarını düşünmek istemeyiz. Bir olumsuzluk söz konusu olsa bile, biz halledilir diye düşünürüz.

Kova Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Güneş-Neptün görünümü, iş ve finansal hayatımızı ilgilendiren konularda psikolojik açıdan destekleyici, egomuza yenik düşmeden etrafımızdaki insanlarla empatik şekilde paylaşımda bulunmamızı sağlayıcıdır. İyimser düşünürüz. Parasal alışverişlerde aklımıza hesap kitap yapmak gelmez.

Balık Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Güneş-Neptün görünümü, inancımızı yükselten, hayatı kucaklamamızı sağlayan, psikolojik açıdan güçlenmemizde yardımcı, dini duygularımızı çoğaltan uhrevi bir ışık gibidir. Olacakları hissetmemizi, yaratıcı kabiliyetlerimizi rahatlıkla öne sürmemizi sağlar. Hayırseverlik yönlerimiz yükselir.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-18, 19:03 #696
Derin Sızı Derin Sızı çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Öyle galiba. :/
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-18, 22:18 #697
Celine Celine çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Alıntı:
Başak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Ay-Mars görünümü, parasal ve iş hayatınızla ilgili konularda, hatta ailevi meselelerde bir hayli hırslı davranmaya neden oluyor. Arzuladığınız gibi ilerlemekten yanasınız. Ancak baskıyla karşılaşırsanız tepki gösterebilirsiniz.
Doğru valla..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-11-18, 12:52 #698
nicci34 nicci34 çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

8 Kasım 2018 günlük burç yorumları
Koç Burcu

Hem profesyonel hem de kişisel anlamda kendi sınırlarınızı genişletmek için harika bir dönemdesiniz. Jüpiter’in Yay burcuna giriş yapmasıyla birlikte başarı şansınız oldukça yüksek.

Boğa Burcu

Genişlemenin, büyümenin gezegeni olan Jüpiter, sizi hem finansal anlamda daha yüksek hedefler koymanız için hem de bu hedefleri gerçekleştirmeniz için cesaretlendiriyor. Bunun kıymetiniz bilin.

İkizler Burcu

Jüpiter Yay burcuna doğru hareket ediyor. İster bekar olun, ister hayatınızda birisi olsun, kişisel gelişiminiz açısından çok büyük adımlar atabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Jüpiter’n sihirli dokunuşunu siz de hissedeceksiniz. Eğer daha fazla müşteri kazanmak, terfi etmek veya çalıştığınız alanda daha yetenekli olmak istiyorsanız, tüm bunlara kavuşmak için doğru zamandasınız.

Aslan Burcu

Aslan burcu zaten aşka aşık olabilecek bir yapıdadır. Jüpiter’in Yay burcuna girmesiyle birlikte kalbiniz adeta kapağı açık bir kitaba dönüşüyor. Bu kitapta yeni bir bölüm yazmaya hazır olun.

Başak Burcu

Genişlemenin gezegeni olan Jüpiter, Başak burcunu ziyaret ediyor. Eğer evinizde, ofisinizde kendinize daha fazla alan istiyorsanız, bunu elde etmek için yakın zamanda güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Yaptığınız işte daha değerli olmak istiyorsanız, içgüdülerinize güvenmekten çekinmeyin. Sezgilerinize güvenerek, müşterileriniz üzerinde en güçlü etkiyi sağlayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Jüpiter, Yay burcunda, kendi evinde. Onun bu evden çıkışı, bir Akrep burcu için iyilikler getirerek gerçekleşecektir. Özellikle finansal alanda daha güzel gelişmelere hazır olun.

Yay Burcu

Büyük hayaller kurmanın vakti geldi sevgili Yay burcu. Jüpiter sizi adete bir roket gibi en güzel gezegenlere, yıldızlara uçuruyor. Hayalleriniz ne kadar büyük olursa kazanımlarınız da o kadar büyük olur.

Oğlak Burcu

Bolluk, bereket ve iyileşmenin gezegeni Jüpiter ile optimist düşüncelerin burcu Yay bir araya geliyor. Bu muhteşem kozmik buluşmanın etkisini siz de hissedeceksiniz. Bugünlerin keyfini çıkarmaya bakın.

Kova Burcu

Jüpiter’in Yay burcuna hareketi sizi de etkisi altına alıyor. Popülerliğiniz artabilir. Hiç ummadığınız yerlerden davet edilebilir, önemli bir grubun gözdesi olabilirsiniz.

Balık Burcu

Jüpiter’in Yay burcuyla buluşması sizi de etkisi altına alıyor. Liderlik pozisyonu elde edebilir, terfi alabilir veya işinizi büyütebilirsiniz. Bu sayede sadece kendi isteklerinizi gerçekleştirmekle kalmayıp, hayat yolculuğunuzda da önemli bir etki yaratabilirsiniz.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-11-18, 15:46 #699
eFsAh eFsAh çevrimdışı
13 C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen nicci34 Mesajı Göster
Kova Burcu

Jüpiter’in Yay burcuna hareketi sizi de etkisi altına alıyor. Popülerliğiniz artabilir. Hiç ummadığınız yerlerden davet edilebilir, önemli bir grubun gözdesi olabilirsiniz.
Aman aman
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-11-18, 23:03 #700
nicci34 nicci34 çevrimdışı
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (2)

Genişlemenin, büyümenin gezegeni olan Jüpiter, sizi hem finansal anlamda daha yüksek hedefler koymanız için hem de bu hedefleri gerçekleştirmeniz için cesaretlendiriyor. Bunun kıymetiniz bilin.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Taglar
altından, eski, geldi, konu, sınırına

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 05:17
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2018