Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 26-07-13, 02:58 #1
Berona Berona çevrimdışı
3 Reenkarnasyon TestiGeçmişte ve Gelecekteki hayatınızda kimdiniz?
Benim ilgimi çekti bu fal sizlerle paylaşmak istedim


[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Ben;

Geçmişte; Önceki yaşamında kadın olarak 1859 yılında Bolivya ülkesinde doğmuştun. Hayatını geleceği araştırmak amacıyla dansçı ya da doktor olarak geçirdin. Romantik, ince düşünceli ve sanatçı bir kişiliğe sahiptin ve 22 yıl yaşayarak 1881 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Gelecekte; Sonraki yaşamında kadın olarak 2160 yılında şimdiki Saraybosna ülkesinde doğacaksın. Hayatını gerçek sevgiyi bulmak ve insanoğluna iyiliğin güzelliğini anlatmak amacıyla doktor ya da öğretmen olarak geçireceksin. Romantik, ince düşünceli ve sanatçı bir kişiliğe sahip olacak ve 51 yıl yaşayarak 2211 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.


Dipnot: Amma da az yaşamışım Hayat şartları beni erkenden yormuş anlaşılan Fala inanma falsız da kalma demişler iyi eğlenceler
__________________
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-07-13, 19:04 #2
filizzz1nurten filizzz1nurten çevrimdışı
Varsayılan C: Reenkarnasyon Testi


bunlarda benimkiler

Sonraki yaşamında kadın olarak 2162 yılında şimdiki Estonya ülkesinde doğacaksın. Hayatını çaresiz hastalıklarla ilgili araştırma yapmak ve insanları bilgilendirmek amacıyla su karaborsacısı olarak geçireceksin. çevresine çok duyarlı bir kişiliğe sahip olacak ve 96 yıl yaşayarak 2258 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.


Önceki yaşamında erkek olarak 1928 yılında Ermenistan ülkesinde doğmuştun. Hayatını yaşamın amacını keşfetmek amacıyla müzisyen ya da şair olarak geçirdin. Kararlı, otoriter ve adalet duygusu yüksek bir kişiliğe sahiptin ve 33 yıl yaşayarak 1961 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

önceki hayatımda erkekmişim vay anasını
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-13, 04:55 #3
tubiskooo tubiskooo çevrimdışı
Varsayılan C: Reenkarnasyon Testi


Sevgili tuğba,

Önceki yaşamında erkek olarak 1569 yılında Malezya ülkesinde doğmuştun. Hayatını iyi bir aile kurmak ve topluma örnek olmak amacıyla ahçı ya da din adamı olarak geçirdin. Maceraperest ve araştırmacı bir kişiliğe sahiptin ve 21 yıl yaşayarak 1590 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Sevgili tuğba,

Sonraki yaşamında erkek olarak 2170 yılında şimdiki Belçika ülkesinde doğacaksın. Hayatını antik çağdaki bazı sırları araştırmak ve ortaya çıkarmak amacıyla terörle savaş uzmanı olarak geçireceksin. Maceraperest ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olacak ve 69 yıl yaşayarak 2239 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.


Teşekkürler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-13, 21:47 #4
SanKye SanKye çevrimdışı
Varsayılan C: Reenkarnasyon Testi


Önceki yaşamında erkek olarak 1847 yılında Filipinler ülkesinde doğmuştun. Hayatını çocukları anlamaya çalışmak ve çocuk büyütmek amacıyla gemici ya da çiftçi olarak geçirdin. Biraz tembel olsa da istediği zaman her şeyi yapabilen bir kişiliğe sahiptin ve 30 yıl yaşayarak 1877 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.


Sonraki yaşamında erkek olarak 2222 yılında şimdiki Finlandiya ülkesinde doğacaksın. Hayatını çevrenizdeki insanlara destek olmak ve yardım etmek amacıyla general olarak geçireceksin. Biraz tembel olsa da istediği zaman her şeyi yapabilen bir kişiliğe sahip olacak ve 72 yıl yaşayarak 2294 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

NoT: Hahah benim reankarnemin aklı hiç karışmamış hep bi yardım sever hep bi tembel amaa istediğinde her şeyi yapabilen becerikli bir kişilik aynı ben demek geçmiştede gelecektede hiç değişmiyorum
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-08-13, 16:17 #5
lCalamity lCalamity çevrimdışı
Varsayılan C: Reenkarnasyon Testi


geçmiştede gelecektede 59 yıl yaşamışım.
yoksa...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 07:51
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016