Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 31-07-12, 19:52 #1
STAß STAß çevrimdışı
Varsayılan Akrep burcu erkeği - Derleme





1. iste "allah her kadina versin" dedirten erkek tipi. cinsel potansiyellerinin yuksek olmasiyla bilinirler* kadin ruhundan degilse de, belden asagi kisimlardan iyi anlarlar. severiz akrepleri. (akrepleri sevelim, koruyalim, gozumuzun ici gibi bakalim onlara.)

2. ne istediklerini bilme konusunda dolambacli yol izleyen erkekler. ne istemediklerini bilmek icinse önce istemedikleri seyi elde edene kadar beklerler.

3.bir inanışa göre esmerleri oldukça zararlıdır ve onlardan uzak durulmalıdır ancak kumral ve sarışınları çok sevilesi ve öpülesidir

4.arkadasliklari nefistir bu erkeklerin; eglencelidirler, tadlarina doyum olmaz;
sevgili olaraksa her an bir sekilde fake atabilecek potansiyele sahip erkeklerdir...

5.sekste en iyi erkekler bu burçtan çıkar diye bir rivayet vardır. kızlarla genelde seks amaçlı ilişki kurarlar ama eğer bir kızı gerçekten severlerse ona derinden bağlanırlar.

7.bu erkeği kendine bağlamak isteyen kadın onu çok sevdiğini ona hissettirebilmeli, sadık ve itaatkar olmalıdır. fedekarlığa değer, çünkü bu erkekler bir kere bağlandı mı her şeylerini ayaklarınızın altına sererler.

8.harikulade söz dinler, itaat eder, sadık, aman da aman bu ne güzel adammış yahu gibi görünür halbuki ardınızdan çevirdiği işin haddi hesabı olmaz. zaten haddi hesabı olsa bile sizin aklınız ermez. aşırı detaycıdırlar evden çöp atmaya çıkacak olsunlar bunu kafalarında önce kurgular (e.g.: çöpü atacakken istemediğim biriyle karşılaşırsam ve selam vermem gerekirse şu şekilde davranırım) sonrasında eyleme dökerler. bu adamlar karşısında tek şansınız arkanızdan iş çevirmeyi düşünmeyecek kadar sizi sevmelerini dilemek olsa da en basit konuda yalana başvurabileceklerini unutmayınız (e.g.: size uyuyorum diyip film izleyebilir ve size bunu söylememek isteyebilir, onun için olağan bir şeydir).

9.genelleme yapmak yanlış olur tabii ama tanıdığım bütün akrepler çok akıllı olurlar, bakışları farklıdır. her kadının ilgisini çekerler. sapık olduklarını iddaa etmek onları daha çekici kılıyo bu arada, onu söyliyim.

10.sanılanın aksine sürekli yiyişme istekleri yoktur. diğer burçların önemsemediği yer ve zamanlarda sevişebilirler buda onları azgın gösterir alakası yok bu sınırsız olmaktır.
sınır demişken cidden sınırları sevmezler. burda yazılan tek düze kalıplarada güler geçerler, her biri ayrı derinliktedir birbirlerine benzemezler, tahminde edilemezler. sinirlendirmeyin; hiç görülmemiş duyulmamış şekillerde intikam alabilirler.en büyük ortak yanları diğer tüm burçlardan üstün olmaları yada öyle hissetmeleri.

11.*bir çok kişinin etkilendiği erkeklerdir.
*su grubu olduğundan duygusal yönü ağırdır ama saklıdır, gizlidir. belli etmez.
*kafası analitik çalışır.
*kendini beğenmiş, hatta kibirli olabilir.
*aklına bir şey koyduysa, mutlaka yapar.
*her şey öncelikle kendisi için var olmalıdır.
*yakışıklı olmayabilirler ama her durumda düzgün bakmayı bilirler.
*konuşmayı ve sözcükleri seçmeyi iyi bilirler.
*birini etkilemek onlar için çok kolaydır.
*inatçıdırlar. inatlaşmaktan uzak durulması gereken tiplerdir.
*öfkeleri çok sert olur. kindardırlar.
*sekse ve kadına düşkündür. nikolay hel'i bilirsiniz?
*çok kıskançtır.
*tıpkı zümrüdüanka kuşu gibi küllerinden tekrar doğma yetisine sahiptir. aşkta hayalkırıklığı akrep erkeğini yıkar ancak çok geçmeden aynı şehvetle yeni bir aşkın peşinden koşabilirler.
*muhteşem bir seks hayatları olmazsa olmazlarıdır.
*21. yüzyılda da olsak, akrep erkeği, maçodur. şu ana kadar görmediyseniz, bu; hiç görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor.
*her şeyin en iyisini, en lüksünü ister. bu adamın hayatında en ufak bir eksik bile olmamalıdır.
*tabi kadınını mücevherlerin en kıymetlileriyle süsleyip onu hoş eylerken aynı anda ölesiye kıskanarak ona hayatı zindan edebilir.
*akrep erkeği, fazla konuşmaz. onun zihninden geçeni anlamanızı bekler.
*kıskanç olduğunu söylemiştim ya, aman bu uyarımı hafife almayın.
*bu adamın hayatında gri tonlara yer yoktur. bir şey ya siyahtır ya beyaz. ya iyidir ya kötü. ya arzulanır ya uzak durulur.

peki ulan hiç mi iyi tarafı yok bu mendeburun derseniz eğer,
olmaz mı..
*tutkuludur.
*sevdiği kadına sadıktır. (tabi ona sevdiğinizi hissettirdiğiniz sürece)

12.bu arkadaşlar insanlarla ilişkilerinde çok dikkatlidir.fazla sululuk yapmamaya gayret ederler çünkü fazla samimiyetten dolayı görecekleri bir espri canlarını sıkabilir.kendilerine yapılanı asla unutmazlar ve zamanı gelince ''sen şöyle demiştin,böyle yapmıştın'' diyebilirler.sessiz gözükürler ama iç dünyaların da intikam ve kin duygularını yoğun bir şekilde hissedebilirler.ufak problemleri gerçekten çok büyütebilirler...bunların yanında yalan söylemez ve dürüst insanlardır yüreklerinin en diplerinde gerçek sevgi vardır.oturulup konuşulursa halledilmeyecek problemleri yoktur ama sorun tamamen ortadan kalkması için kafalarında ki karışıklığın gitmesi gerekir bu da çoğunlukla uzun zaman alır.

13.genelde en çirkini bile çekicidir bu adamların. istisnasını henüz görmedim. ama gel gör ki anlaşmak çok zordur.

14.çok acaip gözleri olan, güzel bakan, esprili adamlardır.

15.kıskanç erkektir. açalım konuyu efendim. akrep burcu erkeğini seven bir kız mısınız? adamın sizi kıskanması ilk başta hoşunuza gitti di mi? bir süre sonra başınıza gelceeği söylüyorum dikkat edin. sizden dört duvar bir odada oturmanız, kesinlikle sadece onun bildiği bir numara olan telefon kullanmanızı ve o sizin yanınıza gelene kadar nefes bile almamanızı ister. böyle olmadığı zamanlarda on numara erkektir. kendimden biliyorum diye eklememe gerek yok sanırım.

16.aman allah'ım! bu nasıl bir erkektir?! zekidir, entrikacıdır, kontrolcüdür, iyi bir yöneticidir, çalışkandır, tuttuğunu koparır, iyi bir aile babasıdır. aynı zamanda kindardır ve karamsardır. biraz da kırılgandır. bu burcun erkeğinin kafasında her zaman kırk tilki döner.

17.gülüşü, bakışı, sevişi, aşkı bambaşkadır, kimselere benzemez.

18.kesinlikle aldatır.

19.sır tutmasını çok iyi bilendir, yol gösterendir. kendinden başka herkesin yarasına merhem olan lokman, kendi söküğünü dikemeyen terzidir.

20.uzak durulması gereken erkeklerdir.
önce akrep oldukları için sonra erkek oldukları için kaçmak gerekir.

21.en büyük problemi güvendir. siz ona ne kadar yakın olduğunuzu sanırsanız sanın, ne kadar severseniz sevin ve bu sevgiyi bin türlü şekilde ispatta bulunun o sizden her an bir hamle, tehlike bekleyen savaşçı gibidir içinde bir yerde. bu elbette ki seveni kıran bir durum ama elinde değildir, sizinle alakası yoktur. bu yönünü yenebilecek ya da yenebilmiş bir akrep sanmıyorum ki olsun. bu da kesinlikle kırılganlığından ileri gelmektedir .. bir akrebi en çok yaralayacak şey beklemediği bir darbedir! bu durumda kendini çok güçsüz hisseder. ondandır ki hep kötüsünü düşünür ama iyisini ister kendine bile çaktırmadan. bu adamın kendine yaptığını kimse bu adama yapamaz emin olunuz. haa bi de hisseder .. tırsarsınız şahit olursanız ki şahit tuttuğu pek olmaz. unutmadığını da hatırlatalım. korkunç bir hafızaları vardır. ikili ilişkilerde diyebileceğim şudur ki: sizin için katil olabilir, sizin için sizi de öldürebilir, sizin için ölebilir de .. abarttım mı lan ? yo valla. haa bir de ölümcül bir kıskançlıkları vardır ki bu öyle bildiğiniz bir kıskançlık değil. anlatılması güç. siktir edin işte kıskandırmaya falan kalkışmayın: üzülürsünüz. üzülür. öyle bildiğin üzmek-üzülmek falan değil o.

22.kötü çocuktur. öpülür.

23.aşık olursunuz, hayvan gibi seversiniz ama katlanamazsınız.
kıskançtır. fazla düşünür, derin düşünür. değişmez doğruları vardır. dayanamazsınız ama kıyamazsınız da.
onsuz boşluğa düşersiniz, sizi kendine bağlar ama canınıza tak eder.
yeter dersiniz, bağırıp çağırır, kırıp dökersiniz ama yapamazsınız.
iki ucu boklu değnek. öyle ya da böyle boka bulaşmak zorunda kalır insan.

24.sanıldığı kadar kötü değillerdir, hatta her eve lazım insanlardır. kendisine yamuk yapılmaması gerekir, unutmazlar, o ayrı.

25.sabırlı bir erkekmiş. aylarca rengini belli etmeden izleyen. beklenmedik bir anda aşkını ilan edecek kadar da cesur ve romantik olabiliyormuş. boşuna hayranlık duyulmadı.

26.akrep sessiz gelir. akrep izler. akrep tek bakista adamin kisiligini cozer. akrep sancar. akrep cok sever, kimse anlamaz ama.

27.iyidir iyi. öyle sokup zehir neyin akıtmazlar. içi dışı bir, açık sözlü, akıllı, zeki, sadık, yerine göre kıskanç, tutkululardır. ayrıca espirili ve vefalılardır. kendilerine yapılan iyilikleri ve hainlikleri unutmazlar.

28.mükemmel erkeklerdir, yalnızca hak eden kadınlara değer vermekle beraber o kadını bulmak konusunda da ustadırlar.mütemadiyen her şeye zırlayan, her b-a ağlayan dayanıksız kızlar bu adamlara göre değildir.

29.öpüşmeyi atlayarak hemen sonuca ulaşmak isterler. her zaman sonrasını arzularlar.

kendimi düşününce hak vermiyor değilim aslında.

30.ya çok severler ya da nefret ederler, ya çok seversiniz ya da nefret edersiniz.

31.her konuyu tek bi' konuya bağlayabilen erkektir.

32.iyiyi de kötüyü de unutmaz. aslına bakarsanız hiçbirşeyi unutmaz. tüm burçlar içerisinde log book'u en sağlam ve detaylı olan burçtur. bunun yanı sıra farkındalığın ağırlığının altında en çok ezilen burçtur. çoğu zaman "bilmemek gibi nimet yoktur" sözünü doğrularcasına son derece güçlü olan sezileri ve farkındalığı yüzünden kendi kendine cehennemi yaşatır. dostluğu da düşmanlığıda ekstrem düzeydedir ve akla gelebilecek her türlü akıl oyununun üstadıdır.

33.benim tanıdığım kadarıyla da ne istediğini bilmeyen erkektir. öyle kin tutar, nefret eder falan evet ama bir anda başka biri olup, çok sever, romantik bi adam falan olur. sana gülerken yan taraftaki masaya göz süzüyor olabilir.

34.bunlara yapılacak en büyük pislik sevgili olana kadar aşırı yoğun ilginizle etraflarında pır dönüp bunaltıp, sevgili olduktan sonra sallamamak , hiç arayıp sormamak hatta görüşmemek olacaktır. evet bu davranışınızdan sonra yola gelmeleri mümkündür.

35.şeytan tüyünün varlığının en büyük kanıtıdır bu erkek.

36.bazen kollarınız arasına , bazense yerin dibine sokma isteği duyduğunuz erkek grubudur. had safhada değer vermenize karşın ister sevgiliniz ister arkadaşınız olsun ona bağlanmamayı kesinlikle öğrenmişsinizdir. hayatınıza girer güzel anılar bırakır isterse kalır ama yeterse -ki genelde bu böyledir- çeker gider.
bi gün bi akrep burcu erkeği görürseniz narsistliğine ya da saçma karamsarlıklarına aldırmayın; alın bagrınıza basın , karsılığında güzel şeyler illa ki vericektir.

37.kadınlara en düşkün olan burca sahip olan erkektir belki de. hayattaki tum sohbetleri bir şekilde kadınlara ulaşır. ulaşmasa bile yanlarında sevgilisi, eşi bile olsa o anda başka karşı cinsleri düşünebilme kapasitesine sahiptir.
hep bitmeyen bir aşk vardır sanki bir de içlerinde, hayat o aşka ulaşma çabasıyla uzar gider...

38.farklı bir enerjiyle donatlımış olduklarını duşundugum erkek çeşidi. aklınızda yoktur; abidir, hocadır, dosttur, arkadaştır belki de sizin için ama bir bakmışsınız aşık olmuşsunuz...

39.sevdigi insani deliler gibi seven vede bunun neticesinde hayvanlar gibin azan insanlar.

40.eninde sonunda kendini sokar ama o vakte kadar gönül eğlendirir.

41.çok tatlıdır çooooook.

42.karşısındakini çok iyi anlayabilen ve çözüm üretebilen insanlardır. ama bu özelliklerini kendi üzerlerinde kullanamazlar genelde. sorunsuz bir yaşamları olamaz. mutlaka kafayı takacakları ve durduk yerde büyütecekleri bir problem vardır kafalarının bir kenarında.

43.dengesiz, kavgacı, her söylediğine alınan ve en ufak şeyin üstüne gitmekten zevk duyan hatta üstüne kavga çıkarabilen, "oha aklımı mı okuyor ne" dedirten insan modeli. uzak durun derim

44.şimdi bu adam duygularını içine atar, içine atar daha sonra yine içine atar. en sonunda ise delirir.

45.koç burcu kadını'nın hakkından gelebilen yegane erkeklerdir.

46.sarıldığında, tüm ruhu saran; deli(ci) gözlerin sahibi erkek.

47.yaşadığı her şeyden ders çıkaran insanlardır.
zordur. kolayı sevmez. eğer kazanılacak bir şey varsa bile bunun kan, ter ve gözyaşıyla elde edilmesini çok daha değerli bulur.
sevdiği zaman da inanılmaz sadıktır.
hiç bir burç için aşk ve sadakat bu kadar yakıştırılamazdı herhalde.
olması gerektiği gibidir. kendisidir, "öz"dür her şeyden önce.
dürüsttür.
zevklerine düşkündür. vefalıdır.
bir duruşu vardır hayatta.
dengelidir çoğu zaman.
yaşamayı sever, düzenlidir.
malı kıymetlidir.
acayip tutumludurlar.
safra taşımaz, taşıyamaz çünkü. içten, kalpten, samimi olmayan hiç kimseyi, akrabası dahi olsa yanında taşımaz.
yalnızdır.
özgürlüğüne çok düşkündür. anarşist bir yanı vardır. hayvanlar ve çocuklarla iletişimi; izleyene keyif verir.
bir şeyleri yarım yamalak bırakmaktan nefret ederler.
dengesiz ve geçmişiyle ilgili saplantıları olan insanları sevmezler.
boyun eğmezler. kandırılamazlar.
şımarık, bencil ve yalancı insanları sevmezler.
kendisine verilen bir armağanı ya da yapılan bir iyiliği de asla unutmaz, karşılıksız bırakmaz. akrepler kendi yasalarını uygularlar, başkalarının düşünceleri onları pek ilgilendirmez.
sevdiği kişiye kendisini tam anlamıyla verdiği için, karşılığında da tam bir sadakat bekler. zayıflığa tahammül edemez.

hayatta söz konusu ne olursa olsun ne istediklerini bilirler. kendilerine özgü bir havaları vardır. ortamda en tehlikeli görülen, bazen kıskanç bazen ise seks objesi olarak görülen insanlardır.aşk, tutku ve gönülden sevgi için yaratıldıkları doğru bir önermedir. gerçek dostluklara ve arkadaşlıklara önem verirler.

ayrıca nasıl yaklaşıldığı da çok önemlidir. eğer doğru yaklaşılmazsa; akrep burcu insanı gerçek kimliğini size asla açıklamaz.

eğer bir arkadaşlığı bir sevgiyi bitirdiyse, yada daha net bir ifadeyle: sizden nefret edecek konuma getirdiyseniz; yada o sizinle tüm bağını koparmak istediyse de sizi kendisinden nefret ettirecek konuma kadar getirebilir.

bilinmesi gereken bir başka detay ise; akrep burcu insanı kendisine yapılan haksızlığı asla affetmez ve zehrini içinde tutar. eğer bir düşman edinecekseniz dikkat edin akrep olmasın.
malum...
sokabilir mütamadiyen.

48.2 cok onemli silahi vardir. 1- aptala yatmak, 2- isine gelmedi mi medeniyetsizlik sergilemek. 2 turlu de her olaydan siyrilmasini bilir. baslarda saf gorunup ipleri vermis gorunmeyi cok severler, siz de hem naif hem de dominant bi tipseniz aninda zevke gelirsiniz. ama oyle bir seytani beyinleri, oyle bir hain oyle bir ciyan oyle bir zalim taraflari vardir ki ortaya cikardiklarinda saftiniz kayar, bi daha da kendinize gelemezsiniz. kartlarini asla acik oynamaz, her lafinin arkasinda baska bir sey arayin. her an her saniye entrikaya hazir olun, asla aciksozlu olmayin, hep kapattiginiz bi tarafiniz olsun. huzur ariyorsaniz yanlis yerdesiniz, bos bulundugunuz anda sokacaktir. sinsilikte bir numaradir. soylediginiz en ufak bir seyi bile asla unutmaz. zaten bisey soylemenize de gerek yok, akrep burcu erkegi beyninizi rahatlikla okur, isine gelmeyen bir vaziyette de burnunuzdan fitiiil fitil getirir.

49.sex düşkünlüğü ve kıskançlık başlıca özlelliğidir kesinlikle uzak durulması gerekn erkek tipidir ayrıca insanları kullanmak ve yönetmeye çalışmak şeytani zeklarıyla pekte zorlanmadıkları konulardandır görüldüğü yerde arkaya bakmadan kaçılması gerekir

50.kinci olduğu doğrudur, ancak canı kasıtlı olarak yakılmadığı sürece intikama başvurmaz. durduk yerde bir şey yapacak diye insan erkeğinin bu cinsinden korkmak beyhudedir yani.

kadınlara düşkündür, ancak kadın düşkünü değildir. tersine yalnızlık en büyük zevklerindedir, hayatına birini dahil etmesi genel anlamda kolay olmaz. ettimmi de dibine kadar eder ama, ve karşıdan da aynı tutumu bekler - ki çoğunlukla da göremeyip tekrar kabuğuna döner. sevdiği kadından ziyade aşkın kendisine aşık bir adam olmasından mütevellit, gönül işleri çetrefilli olabilir ancak başka burçlara mensup erkeklerden -ve kadınlardan- daha az veya daha fazla bir aldatma potansiyeline sahip değildir. yalnızca diğerlerine kıyasla bir miktar daha şiddetli yaşar duygularını.

51.bir örneği ile dokuz ay çıkma gafletinde bulunduğum erkek grubu, ilişki güzel başladı ama edebiyat fakültesi öğrencisi olan ben ve benim gibileri işletme mezunu bir pazarlama müdür yardımcısı olarak loser olarak gören biriydi, arkadaşlarımın çoğunu aşağılardı, her gün yıkanmamı altı ayda bir sağlık kontrolünden geçmemi isterdi, gerizekalı saçma sapan pagan metal grupları dinlerdi, ne zaman dışarı çıkalım bir iki kadeh içelim insan görelim desem evde kalalım insanları sevmiyorum derdi, ilişkinin sonlarına doğru kendimi hitler frankeştayn drakula karışımı bir anti insanla çıkıyormuşum gibi hissetmeye başladım ve duygusal, hassas, romantik vb. bir balık burcu kadını olarak kendisini terketmek mecburiyetinde kaldım
tabii biliyorum bütün akrep erkekleri öyle diil genelleme yapılmamalı falan filan

52.zaman zaman çekingen olsalar da çekiciliklerinin bal gibi farkında olan, libidoları tavanda gezen erkeklerdir ve arsız kadınların ne istediklerini bir bakışta anladıkları için, bunu hiç utanmadan yüzlerine söyleyecek kadar da kendilerine güvenirler. gözlemlerime göre kadınların akrep erkeklerine karşı koyması imkansız olsa da bunu ancak bastırarak yok sayabilirler.

53.bir akrep kadinini zivanadan cikartabilecek kudretteki tek illet erkek cesidi.

54.inanılmaz derecede etkileyici bakışlara ve gözlere sahip, çekicilikte sınır tanımayan erkeklerdir. ukalalıklarının da yardımıyla toplum arasında bir kızın dikkatini çekmekte hiç zorlanmazlar. kıskançlık krizleriyle hayatınızı zindan etmezler. sevildiğinizi ve önemsendiğinizi hissettimeyi de ihmal etmezler. sevdiği kız için her türlü fedakarlığı yapacak, ona her konuda destek olacak biridir. romantizm bulutlarında gezinmek değilse istediğiniz, mutlu huzurlu ve eğlenceli bir ilişki arıyorsanız bu burcun erkeği tam size göredir. yaklaşık 6 yıldır bir double akreple beraber olan hobbitim bene inanıp inanmamak yine size kalmış tabi

55.zevk almaya duskunluk / ilgi alanlarina olan baglilik / iyi bir arkadas olabilme / megalomanlik gibi acilardan bakildiginda bir an boga burcu erkegi ile karsilastirilabilecek zira aralarindaki fark, azim ve hirs arasindaki fark kadar buyuk olan erkek modeli. arkadaslik iliskilerinde sevecen, tatli ve icten olmakla birlikte, bir yandan da her an yan cizebileceklermis gibi yaniltici bir izlenim birakirlar. sert mizaclidirlar. mantikli, dikkatli, detayci ve israrcidirlar. tavsiyelere acik ve hatta onlara apacik ihtiyac duyar gibi bir tavir sergileseler de, 8/10 kendi bildigini okurlar. karmasik davranis ve dusuncelerine ragmen genelde cok duzenli bir cizgide giderler. akrep burcu erkegi bir arkadasinizi bundan 30 sene sonra yine ayni soylemlerini savunurken bulabilirsiniz.. detaylarda kararsiz ve maymun istahli olabilirler ama genelde ne istediklerini ve neye ihtiyac duyduklarini bilir, onlarin pesini de kolay kolay birakmazlar. caliskandirlar, ornek alinacak bir disiplin anlayisi ve yargi mekanizmalari vardir. -bu yuzden cok basarili ve sevilen birer baba/ yonetici / is adami / patron olabilirler-

56.ilk bakışta son derece sakin, kibar, anlayışlı, efendi, dengeli biri olduğunu düşünürsünüz. ayrıca bakışları son derece keskin olduğundan aklınıza takılı kalan ilk yeride burasıdır. lakin akrep burcu erkeğindeki oto kontrol başka hiç bir burçta yoktur. dolayısı ile kendisini böyle kontrol edebilen bir insan hem ihtiraslı hem de tehlikelidir. ha ben onunla oynarım diyorsanız bu pek mümkün değildir bence dokunmayın çünkü bu kontrollü erkeğin altında fıkır fıkır kaynayan başka bir kişi vardır... bence siz nereye kiminle gittiğinizi iyi bilin, ona göre adım atın. dedikki efendidir sessizdir dengelidir, o sessizliğin ardında yenilmek bilmeyen bir adam vardır. ha sinirlendi mi ? siniri size değilse oturun izleyin çok eğleneceksiniz lakin siniri size ise bence ya bi kenara geçin sessiz sessiz oturun ya da yapabiliyorsanız uzaklaşın ordan.
çok romantiktir, romantik oyunlar ona göredir. siz mutfakta yemek yaparken peşinizde gezip de size cilve yapmaktan çekinmez. hatta mutfakta başlayan oyununuz yatak odasında biter. çok duygusaldır ancak es kaza bir gün gözlerindeki yaş'a şahit olursanız çok şanslısınız ya bu adamın çok iyi bir dostusunuz ya da sevgilinizdir ve sizi gerçekten çok seviyordur. ondan sır saklayamazsınız çünkü sırrınızla ilgili sizi değişik dönemlerde değişik taktiklerle sorular sorar ve eninde sonunda öğrenir.
kıskançlık... eh biraz kıskançtırlar. hayır baya kıskançtırlar, tamam ya çok kıskançtır. hatta yolda giderken gözünüze toz kaçtıysa ve es kaza yanınızdan geçen erkeğe göz kırptı iseniz (aslında kırpmadınız) yandınız! işte böylesine kıskançtır. çapkındır bu erkekler ancak çapkınlığı aşık olana kadardır, eğer size aşıksa evine bağlı, tüm hayatı sizin etrafınızda dönecek kadar duyarlı ve saygılı biridir ve eğer size aşık bir akrep erkeği ile beraberseniz çok şanslısınız, ondan öğrenecek ve ona öğretecek çok şeyiniz var. mükemmel bir rehber ve mükemmel bir dinleyicidir. size unutulmaz günler ve geceler yaşatabilir

57.henüz kötüsüne rastlamadığım karakterdir.... son derece güvenilir,,akıllı,,yaratıcı,,yakışıklı,, alçakgönüllü,,duygusal,,romantik,, sevecen,,esprili,,güçlü,,kuvvetli,,çalışkan,,dürüs t,,komik vb olur bunlar

58.bir kadının hayatın da hem olması hemde olmaması gereken erkektir.olay şöyle gelişir:
artık tek düze birbirine benzeyen bir sürü insandan bunalmışsınızdır.canınız bir değişiklik ister.(canınız çıksada istemeseniz)sonra bi bakarsınız hayatınıza bodoslama dalan onca kalabalığın içinde yan yan yürüyen biri geliiir yavaş yavaş sokuluuur,önce biraz bir zehir enjekte eder kafanız bi dünya tabi o sırada.akıllıdır,kültürlüdür,nerdeyse her konuya vakıftır,ağırbaşlıdır,nerde nasıl davranılması gerektiğini bilir,sizi çözer,sizi anlar.yani her açıdan tatminkardır."tanrım işte şimdiye kadar aradığım o."diye ayaklarınız yerden kesilirkene bu hastalık içinize işlemiştir,farkında olmadan bağlanmış gitmişsinizdir.amaaa sizden başka sayısız kadında yakalanmıştır aynı hastalığa.zira halka mal olmuştur kendisi onla olamazsınız.sonra "bana ne ben oynamıyorum"der çeker gidersiniz bu kez onsuz da olamazsınız.böyle iki arada bi dere de bi hayat yaşarsınız mutlu da olamazsınız.o'nu kapsayacak bir evrensel küme bulamadığınız sürecede karşınıza çıkan her alt kümede aklınıza gelecektir.

59.ısrarı, inatçılığı ve "ben her şeyi bilirim" tavırları yüzünden karın ağrısı yapan; ama nedense elde olmadan çok sevilen erkeklerdir

60.akrep burcu erkeği size asla unutamayacağınız anlar yaşatır. ister romantizimi, ister yataktaki performansı, isterse karekteri olsun kesinlikle bir kadına (bkz: boğa burcu kadını) hayatımdaki en mukemmel insan dedirtirler. (bkz: mutluluğun anahtarı) bir de süper kontrollü insanlardır.

61.ketumdur ama degildir. cok sey anlatır ama sonunda hic bi sey anlatmamıstır. saatlerce konusur seninle, eve gidersin ve aklında hıc bir sey kalmamıstır. seni soyar portakal gibi ve basucuna koyar. nereden yara alır, nerede sıkısır, nerede iyidir bunların hepsini bir kac dakika icinde acıga cıkarır ama kilit nokta sudur, bunu asla soylemez. bu gizli bilgidir ve zamanı gelince kullanılacaktır. zamanı ne zaman mı gelir? o kısmı daha da karmasıktır, eger iyi halli bir iliskiniz varsa hic bir zaman ama degilse zaman zaman, yavas yavas, bir bir hatta. ama hicbir zaman hepsi bir arada super paket olarak sunulmaz. bu akrebin ilk gunahidir: kin tutmak. ona gore gunah degildir, en dogal haktir. zamanı gelince kin yerine oturur, ama zamanını ancak o bilir. bu da isin kotu tarafı. saglam dost olur ama cok saglam da dusman olur. verir ama almak da ister. alamayınca delirir, durulur, bekler ve harekete gecer. her akrep erkegi ayni modda degildir ama. gercek akrep erkegi oyle cok ortalarda degildir zaten. zaman zaman kapanır ve susar. bu durumdan suphe etmek gerekir. fırtına öncesi sessizlik gibi. plan yapmaz ve öylesine yasar gibi gelir once. yalandır. plan yapar ve zaman kollar. doguma ve olume meraklıdır. respect your pain! kontrole inanır. dedigi cikar. bir adama kotu diyorsa o adam kotudur. bunun tartismaya acik bir tarafi yoktur ve dogrudur. hisseder. sunu da eklemek gerekir, her akrep erkegi bu sekilde yasamaz. anlatılana benzeyenler anında dikkat çeker zaten dış görünüşüyle değil ama, tavrıyla.

62.kafalarina bir sey koyduklari anda hedefe kitlenmis bir fuze gibidirler. yaptiklari her seye tutkuyla bagli, iclerinde firtinalar kopsa bile yuzeyde hep dingin, hep birkac adim sonrasini planlayarak yasayan, zeki ve genelde cok cekici erkeklerdir. onlarla pazarliga girmeyin kaybedersiniz, cok basarili muzakereciler bu adamlardan cikar.
kiskancliklari ise basli basina bir hikayedir. susar, gozlemler, biriktirir ve bir anda olmadik bir sekilde karsiniza cikiverirler. guzel, akilli, ne istedigini bilen kadinlar onlara cekici gelir, mekana girdiginde herkesin ilgisini cekmenizi isteseler de icten ice etrafiniza pervane olanlari ve sizin tepkilerinizi hafizalarina kazirlar.
karsi cinsten en iyi yengec burcuyla anlastigi soylenir, buna anlasmak denir mi bilmiyorum ama bu adamlarla her sey uclarda yasanir.

63.cinsellik disinda bu burcun en neseli ozelliklerinden biride intikamdir. akrep erkegi bekler bekler ve sonra oldurucu darbeyi koyar. guvenini kazandiginizda cok iyi arkadastir ama nefret ederse mutlaka ama mutlaka bi gun bi yerden o yapilanlarin acisini cikarir. bazen kurban basina gelen seyin akrep burcuna munasir olan sahisdan oldugunu bile anlamayabilir. nefret uzerine bi yasam kurulamaz belki ama en azindan onunla idame ettirilicek bazi seyler vardir lafi cuk die oturur. cinsellik adina soylenenlerse biraz genellemede olsa dogrudur. en azindan sex de yeniliklere aciktirlar.

64.biraz sıkıya gelince kacar, özgürlügüne kosar. umursamazdır. vicdansızdır. tepkisizdir. hicbir sey söylemesine gerek kalmadan sırf tavırlarıyla karsısındakini delirtir. herkes onun sevgilisidir. yanlıs bir taktikle yaklasılırsa ters teper, adamı maymun eder.
akrep burcu kadınıyla bir araya gelmemelidir, illa ki taraflardan biri cok üzülecektir.

65.sadece akrep burcu kadinlari tarafindan $amaroglani moduna sokulabilen erkeklerdir bunlar.

66.zeki olur bu modeller bi kere. asla sadece cinselliğe düşkünlük gibi sığ bir bakış açısına sınırlanamayacak kadar derin de olurlar. anlamadığım bi nedenden derinliklerini saklama eğilimi gösterdikleri doğrudur. ayarları bozulmadıkça son derece esprili ve hoş insanlardır. az ama öz konuşurlar, canları isterse iki kelimeyle kodu mu oturturlar.
yalnız adam olur bi de bunlar. çok insan tanıyıp kimseyle samimi olmazlar, hiç bir zaman öyle ayrılmaz ikili olacakları bir arkadaşları olmaz. akl-ı selim sahibi, ayakları yere basan adamlardır. hayatları boyunca bi kaç serserilik yapmak isteyip, neredeyse hiç yapmadan bir ömrü geçirirler. ayarları bi sebepten bozulursa içlerine kapanır, duvar olurlar, ulaşılamaz, yıkılamazlar o zaman. canları isterse sevimlilik abidesi olurlar. çapkın diildirler ama içgüdüsel olarak herhangi bi kadınla konuşurken flört moduna girerler. sevilesi adamlardır kısacası.

67.şiddete meyilli, tutkulu insanlar. çok sevdiğim iki akrep erkeğinin de cam-pencereye yumruk atma hikayesi mevcut. ikisi de o kadar halim selim görünümlü, yakışıklı ve narin adamlar ki oysa. böyle bir tür. kesinlikle sevilesi. ayrıca oğlaklarla da iyi dost olurlar.

68.uğraştıkları işin bir şekilde çığrından çıkması sonucu o işle hep daha fazla uğraşmak zorunda kalan, fakat sonuçta normalden iyi bir durum oluştuğu için hayatla bu şekilde ceberleşip duran bir garibandır akrep burcu erkeği. bu yüzden hep stresli olur, gülmeye ihtiyacı vardır, güleceği ortamda hep güler ve güldürür, fakat kindar ortamda adamın canına okur.

69.eğlenceli, seksi, tehlikeli, gizemli, kıskanç, seksi bir sanat gibi gören, az ve öz konuşan, severse çok seven, herşeyi hatırlayabilecek bir hafızaya sahip olan, çok düşünen erkeklerin burcudur. bence bütün bu özellikleriyle de duygusal ve fiziksel bağımlılık yapabilirler.

70.sır vermeyen, size anlattıkları yaşadıklarının çok az bi kısmını oluşturan, aslında kendisinden çok korkulan ama genelde kendine zarar veren, kolay sevmeyen ama sevdiğinde allah' ına kadar seven , karşısından da aynı sevgiyi bekleyen. sevdiğini ilgi manyağı yapıp çoğu zaman bu yüzden kendisinden kaçmasına sebep olan erkeklerdir.
üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen aranızda geçenleri ayrıntılarıyla hatırlıp,
eğer sizden bi şeyin acısını çıkaramadıysa ne yapıp edip bunu başarır.
en kötü olaya rağmen kendisini çok çabuk yeniler ve buna kendisi bile şaşırır.
sözün kısası gerçekten özel ama mensubu olunması o kadar da cazip olunmayan erkekler topluluğudur....

71.her daim depresyonun,intiharın ve iflasın eşiğinde olduğunu düşünen erkektir. bir şeye gerçekten kızdıysa eğer yapılacak en iyi şey uzaklaşıp sakinleşmesini beklemek,en kötü şeyse onu sizin sakinleştirmeye çalışmanızdır . böyle bir girişimde bulunursanız eğer ,bütüün o oklar size döner ve allah benim belamı versin neler yapmışım böyle diye düşünmeye başlarsınız. keyifli zamanlarında ise ruh haliniz ne durumda olursa olsun , sizi alır ve dünyanın en mutlu kadını yapar.

72.megalomanlığımın kaynağı olduğunu düşündüğüm burcum. genellikle akrep burcu kadınını çeker. şıpsevdi olsa da, eğer bu sevgi tutkuya çevrilirse en romantik aşık, olmazsa en odun kişi olur.

73.hiçbir şey çektirmemiştir başka burçlara akrep burcu kadınına çektirdiği kadar.

74.anlaşılması zor olan burçtur. aslında bu karmaşayı da kendileri oluşturur. hayatlarında durgunluk istemezler devamlı bir karışıklık olsun, hayatları bokun içine batsın, ordan tekrar çıkayım ve gücümü kendime ispatlayayım gayreti içinde olurlar.
aşk adamı olması gerçekliği vardır, ama aşırı sapık,sapkın yönleri de mevcuttur. sanırım bu yüzden akrep burcu kadını ile fantezilerini birleştirip, ömürlerinin sonuna kadar birbirlerini tutku ile idame ettirebilme ihtimalleri vardır.

75.bile bile lades demekten keyif alacağınız tiplerdir. inatları ve bu inatlarını en çok kendi iç dünyalarında kurguladıklarını söylememek, susmak konusunda kullanmaları sinir eder. sakinliğinizi zorlamaktaki inatları da buna dahildir. ama onları kendi içleriyle olan çekişmelerinde kendilerine bırakın. sonrasında okadar eğlenceliler ki...

76.alev alev yanan bir ruha sahip insanlardır.

77.ilk olarak bir akrep burcu erkegi ile birlikteyseniz, siz sadece bir görüntüsünüz. o sizin yerinize düşünür, karar verir, kendi kendine kavga eder. kısaca o kafasından binlerce düşünce geçiriyordur siz kahvenizi yudumlarken.
ne kadar tipsizde görünse, akrep burcu dendiği anda ortama bir sessizlik düşer. bir akrep burcu erkegi iseniz, kızlar genelde ıyyyy sadistt gibi salak sacma davranacaklar. en kötü ünü olan ve aynı zamanda en çok olması istenen burç budur.
kendi içinde burç insanları, 3 gruba ayrılır. bu yüzden her akrep burcu erkeği düşündüğünüz gibi olmayabilir. her erkek akrep çok seks düşkünü olmayabilir, bazıları 6.hisleri kuvvetli olabilir...vb durumlar ortaya çıkabilir.
burdan bi avantaj sağlayabiliriz.

78.güven olmaz bu burcun erkeğine. bencildirler.

79.gezegen adamdır. ekmek almaya gidiyorum diye çıkıp sabahına münihten arayan adamdır. elde sabun kıvamı sıktıkça kayıp giden adamdır. ama allah için hoş adamdır eğlenceli adamdır.
dengesizdir çoğu zaman. bu dengesizliğin altında yatan ise karşısındakini parmağında oynatma çabalarıdır. ama bilmelidir ki karşısındaki dişediş bir burçtansa (bkz: akrep burcu kadını) çabaları nafiledir. yemezler.

80.inatçı diye bilinseler de aslında doğrularının gerçekten doğru olduğunu bilen,
ne istediğini bilmeyen gibi görülseler de aslında ne istediklerini dolaylı olarak ifade edemeyen
kıskanç gibi görülseler de aslında sevdiğini başkalarıyla paylaşamayan,
vurdumduymaz sanılsalar da aslında çok içli olan, geceleri kimse görmeden ağlayan,
aşkı bilmiyorlar gibi görülseler de aslında aşık olacak kişi bulamayan,
egoist oldukları sanılsa da aslında başkalarını da kendileri kadar düşünen,
yeri gelince maddi manevi değerlerinden ödün vermesini bilen
kutsal erkeklerdir.

81.dünyanın en yalnız adamıdır.

82.dünyanın en komplike suçlularını çıkarma potansiyeline sahip burç erkeğidir. kafaları zehir gibidir; fakat uğraşmazlar böyle şeylerle. korkulurlar. korkanlar haklıdırlar da. yalnız her burcunu söylediğinde kadınların gözlerinden geçen korkudan da sıkılmış erkeklerdir. yeter, bize de iyi davranın. kalbimiz var bizimde.

83.güven, sahiplenmek, sevgi gibi sözlerinin türkçedeki bilinmeyen karşılığıdır. her duyguyu yüzeysel yaşayanlar tarafından çoğu zaman psikopat olmakla, takıntılı olmakla itham edilirler. iç dünyalarını gören bir daha onlardan ayrılamaz. her şeyden önce candır, canım kelimesinin anlamı bilen için.

84.çevrelerindeki kızlara kendilerini beğendirmekte başarılıdırlar genelde; sevdiğinizi bildiği halde reddedebiliyorsanız şaşırırlar. işte o zaman gözünde değerlenirsiniz.

85.iyi insandır.sevilir.

86.dengesizliğinin içinde bir dengeye sahip olandır.

87.her şeyi bilen, bıcır bıcır konuşan, hiç susmayan; ama tatlı tatlı konuşan, hiç sıkmayan, eğlenceli bir tip. çok konuşur, bilmediği şey yoktur falan dedik ama adam olgun da aynı zamanda beyler. karşısındakini iyi analiz eden, karşısındakinin bile anlamlandıramadığı hareketlerin nedenini mantık çerçevesinde oturtan akıllı bıdık. sakin, sabırlı, huzuru seven, tartismaktan kacinan, surekli alttan alan akrep burcu erkeğinin de arada şalterleri atar, öyle durumlarda karşısındakini alttan alinmak yonunde uyarır, ciddiye almak gerek.

zeki, fedakar, insancıl, vicdanlı.

hayatı iyi anlamış, pek çoğunun "acaba neden" diye düşünerek hayatını mahvettiği şu dönemlerde pek çok şeyi nedeniyle sonucuyla kavramış, hayatına iyi yön verebilen, güzel kararlar veren ideal erkek kanımca.

saçma sapan idealler üzerine yaşamaz, çok mantıklıdır (mantık abidesi stayla), enerjsini boşa harcamaz. klonlanıp tüm kızlara dağıtılsalar hiç fena olmaz.sübhaneke, dinimiz amin.
88.-bunlardan sadece bir tanesi sevgilim oldu. sevgilim olan yatakta inanılmaz iyiydi. o yüzden tüm akrep erkeklerinin yatakta inanılmaz iyi olacağı gibi bir önyargıya sahibim. belki de yanılıyorumdur kim bilir ?

89.en pislik burç diye yorumlanır falcılar tarafından.

-ilişkisi olan kadınları ayartma konusunda çok başarılıdırlar.

-karşısındaki kadına ona aşık olduğu hissini çok rahat empoze eder.

-karşısındaki kadını elde edene kadar tutku doludurlar elde edince soğurlar.

-ayran gönüllüdürler daha güzelini görene kadardır onlar için aşk.

-can yücel gibidirler bağlanamazlar kolay kolay.

-kin duyarsa intikamını allem eder kallem eder alır.

-ilişkiye başlama olayında çok başarılıdırlar ama bitirme konusunda iyi değiller.

-her zaman her konuda en kötüye hazırlıklıdırlar.

-çok rahat hastalanıp abartırlar.

-çabuk sinirlenip zor yatıştırılırlar.

-keçi inadı terimini yok saydıran bir inada sahiptirler

-sevdiğini anasından babasından bile kıskanırlar.

-6. hisse yeni bir boyut kazandıracak kadar önsezileri kuvvetlidir.

-alkole ve sekse düşkündürler.

-yaradılışında afrodizyak vardır.

şimdi yazdıklarımı okuyorum da biz gerçekten evlat olsak sevilip bağıra basılmayacak türden insanlarız nasıl evlatlık verilmemişiz bizim nasıl sevgililerimiz olmuş.

90.sorunlu bir erkek istiyorsanız buyrunuz akrep burcu erkeğine. hayatındakilere hükmetmeyi ya da emir vermeyi marifet sayan, kinci, kendisi seçilmediği için hazımsız, hayatından çıktığı kişilerin hayatına devam etmesini kendine yediremeyecek kadar ego manyağı, istediğini elde edemeyince iğnesi batırmaktan çekinmeyecek kadar zalim ve takıntılı erkekler akrep burcu olma özelliği gösterirler. ha hiç mi iyi yanı yok var elbette, kuvvetli hissiyatı doğrultusunda hayatında bulunan kişilere yardımcı olmaya çalışır, düşüncelidir ama..amaaa iyi ve kötü yanlarını teraziye koyduğumuzda çıkan sonuç bu tür erkeklerden uzak durmanız gerektiğidir.

91.en seksi burca sahip erkektir. istedigi seks hayatini ona yasattiginiz surece dunyanin en mutlu kadini olursunuz. bir de akrep burcu erkeginin gercek askiysaniz, aradigi kadinsaniz tadindan yenmez. fakat akrep erkeginin kiskancliklarina, asiri tepkilerine tahammul edecek derecede sevmeniz gerekir bu duygulari yasayabilmek icin.

92.burç murc tiriviri diyenleriniz olacaktır ama akrep kadınını en iyi anlayan, kendisini arizali, bozuk, nefret edilesi hissettirmeyen er kisiler bunlar galiba. en neselisi veya en icine kapanigi farketmez, ne zaman karsı karşıya gelsem bir tanesiyle hemen bi huzur, bi kendini rahat hissetme, bi gevşeme; bu tip duygular hissediyorum. keskin ve net yasayinca insan en cok güvenmeye ihtiyac duyuyor ya, iste ayna gibi bu akrep erkeği akrep kadınına. cok klise olacak ama iyiki varlar.

93.ne istediğini bir türlü anlayamadığım erkekler.

anlayan bana da anlatsın rica ederim!

94.diğer adları göz bunların. hayatımda en çok değer verdiğim 3.erkeğin burcu.

- bakışlarıyla anlatırlar herşeyi. etkileme çabaları vardır hep.
- feci kıskançtırlar. isterseniz sadece arkadaş olun hemen sahiplenir. onunla konuşma bununla konuşma tribine girer. yani her şekilde konuştuğu insan bir onla konuşsun ister.
- feci duygusallardır. kafaya takarlar.
- sevgilisi nasılsa bunlarda öyledir. yani siz sevginizi gösteriyorsanız hiç şüphe duyulmasına gerek yok bu burçtan. ama eğer bir sevmediğinizi düşünürse yandınız. neler gördük neler.
- kindarlardır hem de fena. ama seviyorlarsa olmamış gibi yaparlar. hatırlamak istemezler.
- fedakarlığın dibine vururlar ayrıca. hayatımda görmediğim duymadığım kadar yardımseverler.
- ideal sevgili adayıdır ayrıca.
- komiktirler espri anlayışları tavandır.
- her duyguyu çok yoğun yaşarlar.
- ayrıca annesi için sevgilisini bırakan tiplerden değillerdir. sonuna kadar arkasında dururlar. yani sözlerinin eridirler.

hayatımda en çok anlaşabildiğim burçtur ayrıca. kızı erkeği arkadaşlık olarak idealdir. asla yarı yolsa bırakmaz insanı. bir tek bunlar olsun yeter.
95.bu adamlar gercekten kadınların helölö rüyası olurlar. seksi falan.

96.kova burcu kadınıyla arasında enteresan bir çekim olan erkektir.
aslında bir çok burcun kadınıyla arasında enteresan bir çekim vardır.

97.saplantılı olur. (bkz: obsesif kompulsif)
gerçek bir akrep tanırsanız burç hurafesine inanırsınız.
akreple iyi vakit geçer, eğlenilir, hatta dost bile olduğunuzu zannedebilirsiniz.
bazen sizi sizden iyi tanıdığını düşünürsünüz, şaşırırsınız.
akrepler zayıf yanlarınızı kolay yakalarlar. ve bunu kullanmıyor gibi görünseler hatta kullanmasalar dahi, bundan beslenirler.
özgüvenleri eksiktir. bu yüzden sizin zayıflıklarınız bazen onlar için bir çare olur.
kötü değildirler, neutral'dırlar. duygular onlar için sadece yönlerini tayin etmeleri için bir kılavuzdur. ihtiyaçtır. ama o kadar.
gotik burçtur akrep.
sizinle herşeyini paylaşıyormuş gibi bir imaj oluşturup bu resmin içine gizlerler kendilerini.
bu arada saklarlar, biriktirirler. sanki paylaştıklarınız sadece ona aitmiş gibi hissederler çünkü. siz onun dünyasında bir şebek olup çıkarsınız.
şatosunda tek başınadır. çok değer verdiğini iddia ederek anılar, birikimler stoklar burada. iç servetini katlayarak arttırmaya büyük önem verir. ama hedefi kesinlikle bunu paylaşmak değildir.
çünkü güvenmez. çünkü böyle bir niyeti yoktur.
kendi şatolarının prensi olarak yaşarlar. duruşundan, seksapelinden, eğlenceli yanından etkilenerek onu neşeli ve sıcakkanlı biri zannedebilirsiniz.
aslında tam bir don yağıdır.

98.serin kanlı görünmeyi sever. aslında öyledir fakat göründüğü kadar değildir.

99.kiskanc oldugu iddia edilir ama cogunlukla kiskanmaz kiskandirirlar.

100.aynı kanepede otururken farklı gezegenlerde yaşıyormuşsunuzcasına bir başka türlü.

e.sözlük

__________________

Mesajı son düzenleyen STAß ( 08-08-12 - 08:01 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-07-12, 21:15 #2
KartalAnadolu KartalAnadolu çevrimdışı
Varsayılan C: Akrep burcu erkeği - Derleme



Yok artık burçlara inanmazdım ama bu kadarda çok şey bilinmez ki.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-08-12, 06:59 #3
DemokaN DemokaN çevrimdışı
Varsayılan C: Akrep burcu erkeği - Derleme



''18.kesinlikle aldatır. ''dan sonrasını okumadım.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-12, 05:35 #4
msbmyr msbmyr çevrimdışı
Varsayılan C: Akrep burcu erkeği - Derleme



o kadar akrep burcu ile ilgili yazı okudum 48. maddenin baş kısmı (ipleri vermiş gibi gözüküp sonra karşıdakini ters-düz etmesi) resmen kendimi gördüm
teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-12, 11:49 #5
IMMORT4L IMMORT4L çevrimdışı
Varsayılan C: Akrep burcu erkeği - Derleme


Ben akrep erkeğiyim 12.madde tam beni anlatmış bravo
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Taglar
stab

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı



Tüm saatler GMT +3. Şuan saat: 17:27
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016