Eski 15-01-07, 23:47 #21
kuantum kuantum çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
wmv değilde tv deki kalite ile seyretmek isteyenler için bölüm 6 ya kadar

emule linkleri

ed2k://|file|Yagmurdan.Sonra.Bl.01.By.Kanuni.avi|41757696 0|1C9C61590A968A0D61222E42D2782785|

ed2k://|file|Yagmurdan.Sonra.Bl.02.By.Kanuni.avi|36527718 4|045B7656E8E4276EC3D7D1DC05CCD49A|

ed2k://|file|Yagmurdan.Sonra.BL.03.By.Erkaya.avi|40847360 0|D993E2FCCBE0CE3873C6030847631DB7|


ed2k://|file|Yagmurdan.Sonra.Bl.04.By.Kanuni.avi|37590425 6|47D23313F747DEB3D89B71FD03C3D1A0|ed2k://|file|Yagmurdan.Sonra.Bl.05.By.Kanuni.avi|36547379 2|FE8B6A757997F91113C5796DCAC37C11|


ed2k://|file|Yagmurdan.Sonra.bl.6.by.Duran.Emmi.02.11.200 6.avi|382523392|9E1CF845F729396AA91FDF9F9D8C6059|/

Mesajı son düzenleyen kuantum ( 16-01-07 - 00:13 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-02-07, 07:08 #22
palavra palavra çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
ben de severek izliyorum
cok guzel bir dizi
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-07, 22:20 #23
kuantum kuantum çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
-alıntı-
Yağmurdan Sonra

Yapımcı: Salih Asan
Yönetmen: Hüdaverdi Yavuz
Oyuncular: Seçil Mutlu, A

li Sürmeli, Atilla Olgaç, Kayra Şenocak, Sefa Zengin

İnanca uyanan bir genç kızın zorlu mücadelesi…Samanyolu’nun yeni sezondaki iddialı dizilerinden Yağmurdan Sonra, inanca uyanan bir kızın, şeytani sırrı arayan bir toplulukla mücadelesi anlatıyor. Senaryosuyla ekranlarda heyecan fırtınası estirecek dizinin oyuncu kadrosu da güçlü isimlerden oluşuyor. Başrollerini Ali Sürmeli, Atilla Olgaç ve Seçil Mutlu’nun paylaştığı dizide Sefa Zengin ve Kayra Şenocak da yer alıyor.Kayıp sevgilinin ortaya çıkışı, tüm hayatları değiştiriyor.Işık, görünürde hiçbir inanca sahip olmayan bir ailenin kızıdır. İlk ve tek sevgilisi Tuncay’ın, Kaçkar dağlarında kayboluşunun ardından 11 ay geçmiştir. Genç kız, aylar geçmesine rağmen sevdiği adamın öldüğünü bir türlü kabullenemez. Bir gün, Tuncay için yaptırdığı, içi boş mezarda bulduğu bir zarf, onu büyük bir sürprize götürür. Aylardır izine rastlanamayan Tuncay, tam da Işık’ın ümitlerinin tükenmek üzere olduğu bir zamanda ansızın çıkagelmiştir. Üstelik serseri ve çılgın kişiliği gitmiş, eski maceracı adam şimdi daha olgun birine dönüşmüştür. Tuncay, vakit kaybetmeden Işık’a evlenme teklifi eder. Işık da yıllardır beklediği bu teklifi gözyaşları içinde kabul eder. Işık’ın babası Vendor, Tuncay’daki bu ani değimi şüpheyle karşılasa da asıl istediği kızının mutluluğudur. Tanınmış bir hukukçu olan Vendor, aynı zamanda kendi kurduğu VITRIOL isimli bir yazılım şirketinin patronudur. Müstakbel damadını kanatları altına alarak ona şirketinde iyi bir iş teklif eder. Fakat ortada büyük bir problem vardır. Geçirdiği kazanın ardından adeta yeniden doğan Tuncay, bu süre içerisinde Müslüman olmuştur. Genç adam artık bambaşka biridir ve kendisini eski hayatına ait hissetmemektedir. Işık anlayışla karşılamış olsa bile ailesi böyle bir durumu kabullenebilecek midir? Her şeyden önemlisi Işık’ın babası Vendor, bu duruma nasıl bir tepki gösterecektir?İyiyle kötünün mücadelesi, hiç bu kadar trajik olmamıştı


Işık, Tuncay’ın Müslüman oluşunu ondan başka herkesten gizliyor olmasına bir anlam veremez. Tuncay ise Müslüman olmadan önce üye olduğu ve üç büyük dinle savaşan tehlikeli bir topluluğun kendisine ve çevresindekilere zarar vermesinden korkmaktadır. Tuncay’ın bahsetmekten ısrarla kaçtığı bu konu, aslında Işık’ı çok yakından ilgilendirmektedir. Çünkü babası Vendor, hayatını ‘şeytani bir sırrın’ peşinde koşmaya adamış bu gizli topluluğun lideridir. Oysa babasıyla çok iyi anlaşan Işık, bu hadiseden tamamen habersizdir. Gizli planlar, yalanlar, acılar ve pişmanlıklarla geçecek bu süreçte Işık, kadim bir mücadelenin tam ortasında bulunduğunu fark edecektir: Bu mücadele, insanlık yaratıldığından beri süregelen, iyi ile kötünün mücadelesidir. Ve şimdi, belki de hiç olmadığı kadar trajiktir.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-07, 22:51 #24
kuantum kuantum çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
==========10. BÖLÜM==========

Örgüt, Nergis'e karşılık Vendor'u istiyor
Yeni bölümüyle ekrana gelen 'Yağmurdan Sonra'da, Hulusi'nin örgüt lideri olduğunu düşünen Işık, zor günler geçirmektedir.

Yanında kimseyi istemeyerek evine gider. Ancak onu başka bir sürp-riz beklemektedir. Hulusi'nin örgütü olduğunu söyleyen bir grup, Nergis'i kaçırmıştır. Işık'tan Nergis'in serbest kalmasına karşılık babasını öldürmesi istenir. Hulusi de tuzağa düşürüldüğünü anlamıştır. Olayı çözmek için sahte Hulusi'nin evine gider, ancak benzerini bulamadan polisler tarafından yakalanır. Işık, babasını öldürmeye giderken Hulusi de atılan iftiradan kurtulmak için gizli bir isme telefon açacaktır.
11. BÖLÜM Alıntıyla Cevap Gönder
=====IŞIK BABASININ GERÇEK KİMLİĞİNİ ÖĞRENİYOR=====

Sürükleyici hikâyesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni bölümünde, artık uyanmışlardan biri olan Işık, babasının malikanesindeki gizli dehlizi bulunca henüz bilmemesi gereken gerçeklerle yüz yüze kalıyor. Bağlılık yemini ederek uyanmışların arasına katılan Işık, ailesinin kökleriyle alakalı gerçekleri merak eder. Fakat babasının ve başkanı olduğu derneğin asıl maksadından habersizdir. Işık’ı tekrar elde eden Vendor ise bu defa işini sağlama almak ister ve Hulusi ile Leyla için yeni bir iftira planı hazırlar. Vendor, Işık’ın da yardımıyla ailesini akşam yemeği için bir araya toplar. Herkes mutludur ve her şey yolunda görünmektedir. Ancak olayların seyri Işık’ın babasının malikânesindeki gizli dehlizi bulmasıyla yön değiştirir. Dehlizde gördükleriyle babasının gerçek yüzü öğrenen Işık nasıl bir tepki verecektir? Bağlılık yemini eden kızı kararından dönerse Vendor’u nasıl bir süreç bekleyecektir?
____________
12.BÖLÜM Alıntıyla Cevap Gönder
=====IŞIK BABASIYLA SAVAŞMAYI SEÇİYOR=====

İnanca uyanan bir genç kızın, şeytani sırrı arayan bir toplulukla mücadelesini konu alan dizide, yaşanan yeni gelişmelerle heyecan giderek artıyor. Işık’ın getirdiği kaseti izleyen Vendor, kızı kendine ihanet etmediği için mutludur. Işık’ın ise farklı amaçları vardır. İbrahim’e hazırlattığı kasetle babasının güvenini yeniden kazanmış ve uyanmışlardan gözükerek babasıyla savaşmaya karar vermiştir. Ziya, Işık’ı oynadığı tehlikeli oyunun hayatına mal olabileceği konusunda uyarır. Diğer tarafta resim sergisini açan Dafne’nin ani rahatsızlığı herkesi endişelendirirken Vendor, Hulusi ve Leyla’nın montaj görüntülerini medyaya servis etmeye hazırlanır. 2009 projesini engellemek için gerçek safını gizlemek zorunda olan Işık, şimdi babasını şüphelendirmeden dostlarını kurtarmak zorundadır. Fakat hayatı boyunca her şeye şüpheyle yaklaşmış Vendor söz konusu olduğunda, işler zannedildiği kadar kolay yürümeyecektir.

13
Şüphelerinin esiri olan Işık, Ziya’dan uzaklaşıyor.

Başrollerini Seçil Mutlu, Ali Sürmeli ve Attila Olgaç’ın paylaştıkları Yağmurdan Sonra, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümünde kafası iyice karışan Işık, dayısına olan güvenini yitiriyor. Hulusi ile ilgili bilgilerin bulunduğu emaneti ulaştırarak babasının verdiği görevi tamamlayan Işık, dostlarının başına kötü şeyler gelmesinden korkmaktadır. Vendor ise Hulusi ile ilgili yeni bir suikast için Ziya’yı görevlendirir. Fakat Işık, her zaman güvendiği dayısının bu suikasta göz yummasını anlayamaz. Ziya, Işık’ın büyük resmi görmesini sağlamaya çalıştıkça Işık, dayısından daha da uzaklaşır. Diğer yandan kansere yakalanan Dafne’nin çok az ömrü kalmıştır. Bu haber, ölüm karşısında çaresiz kalan Vendor’u adeta yıkar. Ölüme yaklaşan Dafne’nin ise artık hiçbir korkusu kalmamıştır. Yıllardır sakladığı ve kendisini kızından ayıran gerçekleri Işık’a anlatmaya karar verir.


15
Kimliğini saklayan Ziya,Vendor'un kendsiyle ilgili şüphelerinin henüz tamamen yok olmadığını bilmektedir.

Onun güvenini kazanacağı yeni bir oyun hazırlar.

Bu arada Nergis için bir dadı tutulmuştur.Işık,kızını yabancı bir dadıya emanet etmek istemese de şimdilik buna mecburdur.

Dafne'deki sırları bir an önce öğrenmek zorundaolan Vendor, bu işiçin kızını ve Ziya'yı kullanır.Ancak Dafne Vendor'a meydan okur ve bildiği sırları mezara götüreceğini söyler.

Bilginin hayattan daha değerli olduğuna karar veren bütünleşmişler ise Dafne'yi öldüremedikleri için 6 bebeği kurban etmeyi kararlaştırır.

Kyrban töreninde bulunmayacak olan Ziya,bu vahşetin engellenmesi için Işık'tan yardım ister.

16.
Vendor,Proje 2009 için yeni önlemler alıyorBaşrollerini Seçil Mutlu, Ali Sürmeli ve Attila Olgaç’ın paylaştıkları
Yağmurdan Sonra, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümünde Vendor, Proje 2009 için bazı önlemler alırken Ziya’nın önünde yeni bir problem beliriyor. Proje 2009’a iki yıldan az bir süre kalmışken ülkede kaos oluşturmak için gerçekleştirilen projelerin üst üste başarısız sonuçlar alması bütünleşmişleri yeni önlemler almaya iter. Vendor, kaos projelerini bundan sonra Mithat’la birlikte yürütmeye karar verirken Ziya’yı da Işık’la birlikte, kayıp kitap çalışmaları için vazifelendirir. Şimdi Ziya’nın önünde büyük bir problem durmaktadır. Çünkü Vendor’un atacağı adımları önceden bilmesine imkân kalmamıştır. Vendor, Mithat’la birlikte, kargaşa çıkaracak yeni bir projeyi devreye sokarken Ziya ise Işık’tan babasına daha da yakınlaşması ister. Fakat Vendor’un yeni adımını tahmin edebilmek bu kez neredeyse imkânsızdır.

17.
Üniversitede yaşanan katliam medyada geniş yankı bulur. Hedefteki asıl isim olan Rektör Sadi Özden, açıklamalarıyla gerilimi daha da tırmandırır. Ard arda yaşanan ölümlerin önüne geçemeyen Ziya ise Vendor'u engelleyebilmek için bu kez farklı bir yol dener. Lizbon'da bir müzayededen, içinde kayıp kitapla ilgili ipuçları bulunan çok pahalı bir el yazması satın alır. Amacı Vendor'u hiç olmazsa bir süreliğine bu kitapla oyalamaktır. Fakat planı istediği gibi yürümeyen Vendor'un başka önemli işleri vardır. Çünkü Samael'in öldürmeyi başaramadığı Zülfü, yaralı halde hastaneye kaldırılmış, Zülfü'nün kurşunuyla vurulan Samael ise kayıplara karışmıştır.

Zülfü'nün hala yaşıyor olması bütünleşmişler için büyük bir tehdittir. Samael'in polisler tarafından yakalanmış olabileceği ihtimali de Vendor'u ayrıca tedirgin etmektedir. Vendor, şimdi bir yandan Samael'i bulmaya çalışırken diğer yandan bir polis ordusu tarafından korunan Zülfü'nün ölmesini sağlamalıdır.

Zülfü'nün ailesini gizlice ziyaret eden Işık ise yaptığı hatayla, Vendor'un Zülfü'yü yok etmek için aradığı fırsatı, ona kendi elleriyle verecektir.

18. Bölüm: Işık, yolun sonuna mı geldi
Seçil Mutlu, Ali Sürmeli ve Attila Olgaç'ın rol aldığı 'Yağmurdan Sonra' yeni bölümüyle ekrana geliyor. Ziya, şantiyedeki bekçi tarafından köşeye sıkıştırılan Işık ve İbrahim'i son anda kurtarıyor. Zülfü'nün avukatlığını üstlenmeyi başaran Vendor, ilaçlar sayesinde Zülfü'yü kontrolde tutarken Hulusi'yi de Zülfü'yü azmettiren kişi gibi gösterir.
Işık'ın sık sık villadaki bodruma kapanmasından şüphelenen Roksan, onun gerçek diniyle alakalı bilmeceyi sonunda çözüyor. Bu arada Hulusi, Zülfü'yü azmettirmek suçundan tutuklanırken Vendor, ilk mahkemede Zülfü'yü akıl hastanesine gönderir.

19.
Vendor cezayı kızına kesti
Seçil Mutlu, Ali Sürmeli ve Attila Olgaç'ın rol aldığı "Yağmurdan Sonra" yeni bölümüyle ekrana geliyor. Işık, öfkeli Vendor'un işkencesine maruz kalır. Yağmurdan Sonra'nın bu bölümünde Işık babası tarafından hücreye kapatılıyor. Işık'ın Müslüman olduğunu öğrenen Vendor, kızına bu ihanetinin bedelini ödetmek için onu hücreye kapattırır. Susuz bırakılan Işık'a Abiram çayı içirilir. Bu çay onun hücrelerindeki su kaybını hızlandırmıştır ve Işık bir gün içinde su içemezse ölecektir. Vendor'un kararıysa bu kez kesindir. Bir zamanlar tanrıçası olarak gördüğü kızı, eğer Müslümanlıktan vazgeçmezse kapatıldığı hücrede susuzluktan ölecektir. Dininden dönmeye yanaşmayan Işık'ın zamanı gittikçe azalırken Ziya, ulaşamadığı Işık'a neler olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Samanyolu /19.45
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-07, 22:56 #25
kuantum kuantum çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
yarın akşam oynayacak olan 20 bölümün konusu

Dafne, kızını kurtarmak için son kozunu oynuyor.


İnanca uyanan bir genç kızın babasıyla mücadelesini konu alan Yağmurdan Sonra, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta bütünleşmişler tarafından infazına hükmedilen Işık’ı sürpriz gelişmeler bekliyor. Tabuta konulan Işık, infaz gerçekleşene kadar, bütünleşmişlerin ‘mezar odası’ olarak isimlendirdikleri yerde kalacaktır. Ölüm döşeğindeki Dafne, kızının başına gelenleri öğrenince onu kurtarmak için son kozunu oynar ve bütünleşmişleri, bildiği iki sırrı polise ve medyaya ulaştırmakla tehdit eder. Dafne’nin hamlesiyle köşeye sıkışan Vendor, Işık’ı serbest bırakmayı kabul eder. Amacı Dafne’deki sırları öğrenir öğrenmez ikisinin de infazını gerçekleştirmektir. Fakat sürpriz bir gelişme herkesin planını altüst eder. Işık, kimliği belirsiz kişilerce kaçırılmıştır. Dafne, Vendor’un kendisini kandırdığını düşünürken Vendor, içlerine kadar giren ve kızını kaçıran ismi bulmak için acele etmez. Çünkü Işık’ın kızı Nergis’i almak için geri geleceğinden emindir.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-02-07, 01:11 #26
tubarni tubarni çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
arkadaşlar yha saçmasapan dizilerin izlenipte böyle kaliteli dizilerin izlenmemesi beni çileden çıkarıyor herkese şiddetle tavsiye ederim mutlaka izleyin
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-03-07, 19:43 #27
Besnili Besnili çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
Dizi mükemmel...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-07, 07:44 #29
vuqarhaciyev vuqarhaciyev çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
lutfen cecil mutlu hakkinda bilgi veriniz.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-07, 09:14 #30
mmtunc99 mmtunc99 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
bir arkadaşımız aceba yağmurdan sonranının bölümlerini upload edebilir mi ben takip etmek istiyorum ama o vakitte işim var iyi günler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-08-07, 13:41 #31
kuantum kuantum çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
Diziyi merak edip seyretmek isterseniz aşağıya eklediğim linklerden indirip seyredeblirsiniz.

[img]http://img406.**************/img406/7931/becvideoresimwaterbymjawk4.jpg[/img]
[img]http://img204.**************/img204/1629/39wu6ww5.jpg[/img]
[img]http://img114.**************/img114/3909/ysonra05fg0nt2zb3.jpg[/img]
[img]http://img141.**************/img141/6165/normalysonra02wh1.jpg[/img]
[img]http://img219.**************/img219/4319/ysonra06hk3.jpg[/img]
[img]http://img219.**************/img219/3222/ysonra14nn1.jpg[/img]BÖLÜMLER VE İNDİRME LİNKLERİ
Bolum 1
http://rapidshare.com/files/21935564...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21939775...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21943909...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/21948009...dine.part4.rar
Bolum 2
http://rapidshare.com/files/21982396...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21985469...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21989008...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/21990575...dine.part4.rar
Bolum 3
http://rapidshare.com/files/21993828...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21999698...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22008927...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22011371...dine.part4.rar
Bolum 4
http://rapidshare.com/files/21970208...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21973584...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21976836...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/21978789...dine.part4.rar
Bolum 5
http://rapidshare.com/files/22370232...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22382019...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22384858...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22376374...dine.part4.rar
Bolum 6
http://rapidshare.com/files/22378905...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22382019...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22384858...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22367650...dine.part4.rar
Bolum 7
http://rapidshare.com/files/29178787...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/29180726...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/29182464...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/29183630...dine.part4.rar
Bolum 8
http://rapidshare.com/files/28000854...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/28002825...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/28004753...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/28005850...dine.part4.rar
Bolum 9
http://rapidshare.com/files/28007839...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/28009910...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/28011858...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/28013954...dine.part4.rar
Bolum 10
http://rapidshare.com/files/28016019...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/28018357...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/28020494...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/27998979...dine.part4.rar
Bolum 11
http://rapidshare.com/files/28024335...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/28026336...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/28028466...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/28030766...dine.part4.rar
http://rapidshare.com/files/28031193...dine.part5.rar
Bolum 12
http://rapidshare.com/files/30785235...rt87.part1.rar
http://rapidshare.com/files/30794058...rt87.part2.rar
http://rapidshare.com/files/30801622...rt87.part3.rar
http://rapidshare.com/files/30805294...rt87.part4.rar
Bölüm 13
http://rapidshare.com/files/8555710/...I.NL.part4.rar
http://rapidshare.com/files/8556526/...I.NL.part5.rar
http://rapidshare.com/files/8554578/...I.NL.part3.rar
http://rapidshare.com/files/8551206/...I.NL.part2.rar
http://rapidshare.com/files/8548106/...I.NL.part1.rar
Bölüm 14
http://rapidshare.com/files/9361541/...I.NL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/9363685/...I.NL.part2.rar
http://rapidshare.com/files/9363833/...I.NL.part3.rar
http://rapidshare.com/files/9366717/...I.NL.part4.rar
http://rapidshare.com/files/9361310/...I.NL.part5.rar
Bölüm 15
http://rapidshare.com/files/11293479...i.nl.part1.rar
http://rapidshare.com/files/11296737...i.nl.part2.rar
http://rapidshare.com/files/11299509...i.nl.part3.rar
http://rapidshare.com/files/11301479...i.nl.part4.rar
Bolum 17
http://rapidshare.com/files/13397259...oSSa.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13398616...oSSa.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13400099...oSSa.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13401468...oSSa.part4.rar
http://rapidshare.com/files/13402639...oSSa.part5.rar
http://rapidshare.com/files/13403823...oSSa.part6.rar
http://rapidshare.com/files/13395841...oSSa.part7.rar
Bolum 18
http://rapidshare.com/files/14462017...part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/14463749...part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/14465414...part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/14467178...part4.rar.html
http://rapidshare.com/files/14468950...part5.rar.html
http://rapidshare.com/files/14470463...part6.rar.html
http://rapidshare.com/files/14470538...part7.rar.html
Bolum 20
http://rapidshare.com/files/16697270....com.part1.rar
http://rapidshare.com/files/16697706....com.part2.rar
http://rapidshare.com/files/16697717....com.part3.rar
http://rapidshare.com/files/16693749....com.part4.rar
Bolum 21
http://rapidshare.com/files/18263655...ra21.part1.rar
http://rapidshare.com/files/18265731...ra21.part2.rar
http://rapidshare.com/files/18267803...ra21.part3.rar
http://rapidshare.com/files/18269420...ra21.part4.rar
Bolum 22
http://rapidshare.com/files/19043977...2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/19047658...2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/19045910...2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/19048673...2007.part4.rar
Bolum 23
http://rapidshare.com/files/20087705...du52.part1.rar
http://rapidshare.com/files/20086618...du52.part2.rar
http://rapidshare.com/files/20089257...du52.part3.rar
http://rapidshare.com/files/20091351...du52.part4.rar
http://rapidshare.com/files/20083508...du52.part5.rar
http://rapidshare.com/files/20080442...du52.part6.rar
Bolum 24
http://rapidshare.com/files/21268798...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21269943...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21271481...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/21274447...dine.part4.rar
http://rapidshare.com/files/21276581...dine.part5.rar
Bolum 25
http://rapidshare.com/files/22454717...3.07.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22457052...3.07.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22459819...3.07.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22462054...3.07.part4.rar
Bolum 26
http://rapidshare.com/files/23468866...2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/23471021...2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/23473063...2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/23482214...2007.part4.rar
http://rapidshare.com/files/23479738...2007.part5.rar
Bolum 27
http://rapidshare.com/files/24559753...2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/24560983...2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/24562117...2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/24563116...2007.part4.rar
Bolum 28
http://rapidshare.com/files/25728568...2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/25730491...2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/25732190...2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/25733951...2007.part4.rar
http://rapidshare.com/files/25733961...2007.part5.rar
Bolum 29
http://rapidshare.com/files/26932917...2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/26934659...2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/26936524...2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/26937522...2007.part4.rar
30 Bolum
http://rapidshare.com/files/28088618...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/28090993...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/28093366...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/28095365...dine.part4.rar
Bolum 33
http://rapidshare.com/files/32174501...2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/32176151...2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/32177657...2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/32179360...2007.part4.rar
Bolum 34
http://rapidshare.com/files/33216271...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/33217985...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/33219612...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/33221397...dine.part4.rar
http://rapidshare.com/files/33223011...dine.part5.rar
http://rapidshare.com/files/33214416...dine.part6.rar
Bolum 35
http://rapidshare.com/files/34517840...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/34520214...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/34522584...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/34524892...dine.part4.rar
http://rapidshare.com/files/34526843...dine.part5.rar
Bolum 36
http://rapidshare.com/files/35837515...dine.part1.rar
http://rapidshare.com/files/35840423...dine.part2.rar
http://rapidshare.com/files/35843192...dine.part3.rar
http://rapidshare.com/files/35845967...dine.part4.rar
http://rapidshare.com/files/35848546...dine.part5.rar
Bolum 37
http://rapidshare.com/files/37316659...2007.part1.rar
http://rapidshare.com/files/37330376...2007.part2.rar
http://rapidshare.com/files/37345039...2007.part3.rar
http://rapidshare.com/files/37352974...2007.part4.rar
Bölüm 38
http://rapidshare.com/files/38630204...nnet.part1.rar
http://rapidshare.com/files/38635863...nnet.part2.rar
http://rapidshare.com/files/38641467...nnet.part3.rar
http://rapidshare.com/files/38647406...nnet.part4.rar
http://rapidshare.com/files/38652670...nnet.part5.rar

(LİNKLER BAŞKA BİR SİTEDEN ALINMIŞTIR. LİNKLERİ SAĞLAYAN SN TURKUAZA TEŞEKKÜR EDERİM.)
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-12-07, 15:32 #32
sefis sefis çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
arkadaşlar bende duydum türkiye üzerine oynanan oyunları anlattığını ama bana bir türlü fırsat olamdı bu diziyi takip etmek
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-12-07, 19:46 #33
Unuтмaк HaчaL Unuтмaк HaчaL çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
Dizi bölümünde Download linkleri vermek serbest mi ?
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-12-07, 20:07 #34
ankara_bjk ankara_bjk çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Yenİ Dİzİ YaĞmurdan Sonra

bynogame
keşke stv tekrar verse
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 09:24
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Tatil


bynogame