Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 20-05-10, 18:20 #1
Blessed. Blessed. çevrimdışı
Varsayılan Arka Sıradakiler Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri[FV]129896[/FV]

[FV]129897[/FV]


Bülent Emin Yarar
(Kemal Hoca)Biyografisi

Bülent Emin Yarar veya Bülent Yarar, (d. 1961, Ankara) Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu, tiyatro yönetmeni. Süper Baba'daki avukat rolü ve Reha Erdem filmlerindeki rolleriyle tanınır.
Ankara'da doğan
Yarar, küçüklüğünden itibaren ailesiyle birlikte sıkça tiyatro izledi. Ancak liseyi bitirene kadar, tiyatroyla seyirci olmak dışında ilgilenmedi. Babasının keman çalmasının da etkisiyle müziğe meraklı olan Yarar, Mimar Sinan ÜniversitesiDevlet Konservatuvarı Şan Bölümü'ne girdi. Opera öğrenimi sırasında Devlet Tiyatrosu'nda figüran olarak sahneye çıkmaya başladı. Rol aldığı ilk oyun İstanbul Efendisi 'dir.
Çevresinin ısrarıyla aynı üniversitenin tiyatro bölümüne geçti ve 1989'da buradan mezun oldu.Aynı yıl Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. 1994-1995 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na geçti.

İstanbul'la döndükten sonra, Tiyatro Ti'de Ada ve Getto adlı oyunları yönetti.1998'de Tiyatro Stüdyosu yapımı Balkon (Jean Genet) oyununda, 1999'da Cyrano de Bergerac oyununda başrol oynadı. Oyun Atölyesi'nde Ermişler ya da Günahkarlar oyununda, Haluk Bilginer ve Şenay Gürler'le başrolleri paylaştı.Semaver Kumpanya'da Işıl Kasapoğlu'yla birlikte Mem ile Zin adlı oyunu yönetti.

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda Çayhane ve Müfettiş (Gogol) oyunlarında, Dostlar Tiyatrosu'nda Oyun Sonu oyununda başrol oynadı. Atilla Birkiye yönetimindeki İş Sanat Şiir Dinletileri'nde şiir okuyuculuğu yaptı. Fox Tv'de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde Kemal Hoca karakterini canlandırmaktadır.

Yarar, tiyatro oyuncusu Bennu Yıldırımlar'la 1995'ten bu yana evlidir ve çiftin 1999
doğumlu Ada isminde bir kızları vardır.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

İdealist bir öğretmen, amacı çocukları hayata kazandırmak. Çocuklarla bağ kurmaya çalışıyor, onları üniversiteye girmeleri için teşvik ediyor. Öğrencilerinin sorunları kendi sorunlarından her zaman daha once geliyor. Hayatını mesleğini en iyi şekilde yapmaya, öğrencilerinin mutlu ve iyi insanlar olarak yetişmesini sağlamaya adamış.Bülent Çetinaslan
(Oktay)
Biyografisi

Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi:
25 Mayıs 1974
Eğitim Durumu:
Lise

Bülent Çetinaslan, (d. 25 Mayıs 1974 Ankara) Türk Tiyatro ve dizi oyuncusu. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik ve fotomodellik yapmaktadır.

İlköğretim ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. 12 yıl boyunca çeşitli takımlarda profesyonel voleybol oynadı. Oyunculuk eğitimime Ayla Algan ile başladı. Daha sonra Kenter Tiyatrosu'nda eğitimime devam etti.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Reis lakaplı, babasından şiddet gören ve bunu da dışarıya yansıtan öğrenci. Lider özelliklerine sahip, hayatında bulamadığı adaleti kendi bildiğince sağlamaya çalışan, cesur, yenilgiden korkmayan, korumacı, arkadaşları için kendini tehlikeye atmaktan çekinmeyen, onları koruyup kollayan bir öğrenci.


Sinem Öztürk
(Gamze)
Biyografisi

Doğum Tarihi:
01 Eylül 1985
Eğitim Durumu:
Lisans (Devam Ediyor)

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde sinema bölümü okumaktadır. İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunudur. Bugüne kadar 26 kısa metrajlı filmde oynadı ve 8 kısa film çekti. Halen vizyonda olan,yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı "Arka Sıradakiler" adlı dizide "Gamze" karakterini canlandırmaktadır.Yakın Zamanda Serkan Balbal İle Olan Evliliğini Bitirmişlerdir.


Dizideki Karakterinin Özellikleri


Oktay'ın sevgilisi çete olaylarına bulaşmıyor. Ailesi Gamze'nin hiçbir sorunuyla ilgilenmediği için evde mutsuz, okulda da sevgilisi Oktay?ın başını belaya sokması onu çileden çıkarıyor. Oktay ve yakın arkadaşları için endişeleniyor. Düzgün ve sakin bir aile kurmak en büyük hayali.Barış Atay Mengüllü
(Saffet)
Biyografisi

Doğum Yılı :
1981
Boy :
185cm
Kilo :
82
Göz Rengi :
Kahverengi
Saç Rengi :
Siyah
Çaldığı Müzik Aleti :
Yok
Spor :
Futbol,Masa Tenisi, Yüzme
Yabancı Dil :
İngilizce,Arapça
Eğitim :
YEDİTEPE ÜNİ. TİYATRO 2. SINIF
Ehliyet B SINIFI

1981'de Almanyada doğan Barış Atay Mengüllü, yaşamını 1999 yılına kadar Antakyada sürdürmüştür.
2003 yılında Çukurova Üniversitesi biyoloji bölümü son sınıfta iken tiyatroya olan düşkünlüğünden
dolayı okulu bırakıp, Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü sınavlarını geçerek tiyatro eğitimi almaya başladı.
Halen bu bölümde eğitimine devam eden Barış Atay Mengüllü, daha önce Şöhret ve hacı adlı tv dizilerinde, "Zincirbozan ve Kabuk" adlı sinema filmlerinde ufak rollerde oynamıştır.
Çıkışını ise Fox tv ekranlarında yayınlanan "Arka Sıradakiler" dizisindeki " Saffet" karakteriyle yaptı.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Büyük Zafer Lisesinin eski öğrencilerinden. Birinci sınıfta arkadaşlarıyla beraber bir öğretmeni hastanelik edince okuldan atılmış. Çok küçük yaşta çocuk esirgeme kurumuna bırakılmış. Arkadaşlarıyla serserilik yapıyor. Oktay ve arkadaşlarından önce lisenin etrafındaki düzen ondan sorulurken, bu durumun değişmesiyle Oktay ve çetesine savaş açmaya başlıyor. İçten içe okuldaki öğrencilik yıllarını özlüyor.


Fırat Çöloğlu
(İbo)
Biyografisi

Doğum Yeri :
İstanbul
Doğum Tarihi :
14 Eylül 1986 / Çarşamba
Yaşadığı Yer :
İstanbul
Boyu :
1.70
KiLosu :
68
Göz Rengi :
Kahverengi
Burcu :
Başak
Tuttuğu Takım :
Galatasaray
Kullandığı Telefon :
Samsung D520 ( Siyah )
Sevdiği Yiyecek :
Hamburger
Sevdiği İçecek :
Coco Cola
En Sevdiği Kadın Artist :
Angelina Jolie
En Sevdiği Erkek Artist :
Brad Pitt
En Sevdiği FutboLcu :
Cristiano Ronaldo
En Sevdiği Yabancı Takım :
Man United
Eğitimi:
Basad
Bildiği Dİller :
İngilizce - Almanca
En Sevdiği üLke :
Fransa / Paris

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Oktay'ın yakın arkadaşlarından biri. Eğlenceli bir çocuk. Babasının onları yıllar önce terketmesi nedeniyle annesiyle tek yaşıyor. Babası bir alkolik ve arkadaşlarıya her şeyi paylaşsa da bundan utanıyor. Babasını hiç tanımamış. Kısa yoldan köşeyi dönüp annesini ve kendini yaşadıkları hayattan kurtarmak en büyük hayali.


Deniz Sarıbaş
(Sibel)
Biyografisi


28 Haziran 1982 dogumlu olan Deniz Saribas,hem oyuncu hem de senarist kisiligi ile dikkat cekiyor.
Dondurmam Gaymak filminde de yönetmen yardimciligi yapan genc oyuncu simdilerde Arka Siradakiler adli dizide Sibel karakteri ile ekranlarda boy gösteriyor.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Arka Sıradakiler'in gizemli kızı. Derslerle ve okulda olup bitenle ilgisiz. Her zaman uzakta kalmayı ve çok konuşmamayı tercih ediyor. Herkesten gizlediği büyük bir sırrı var. Para karşılığı erkeklerle ilişkiye giriyor. Belalı bir adamın zorlamasıyla düştüğü bu yolun çıkışsız olduğunu kabullenmiş. Hiçbir zaman kurtulamayacağını düşünüyor. En büyük korkusu bu sırrın ortaya çıkması…


Temmuz Karikutal
(Yadigar)
Biyografisi

Temmuz Coşkun Karikutal, (d. 27 Temmuz 1986, Tekirdağ-Malkara) Türk tiyatro ve dizi oyncusu.

İsviçre'de 1 yıl sahne ve oyunculuk eğitimi aldı. Temmuz Karikutal geçirdiği trafik kazası sonucu omurilik zedelenmesi geçirmiş ve ameliyatlar geçirmiştir. Şuan boynundan aşağısı felçli durumda olduğundan halen tedavi görmektedir.Tedavi Sayesinde ve Temmuz'un Azmi Karşısında Artık Yürüyebilmektedir.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Oktay'ın enyakın arkadaşlarından, sır tutabilen, güvenilir bir çocuk. Konu arkadaşları olduğu zaman oldukça sert olan, ama konu aşık olduğu kız olunca, hiç beklenmeyecek derecede kibarlaşabilen biri. Arkadaşları uğruna her türlü fedakarlığı yapacak kadar arkadaşlarına bağlı… Arkadaşlarına aşırı düşkün, sert, eğlenceli, neşeli, esprili…


Sevda Dalgıç
(Özge)
Biyografisi

Doğum Yeri :
İstanbul
Doğum Tarihi :
23 Şubat 1984
Eğitimi :
Sanat Merkezi
Zodyak Yılı:
Fare
Meslek:
Tiyatro ve Sinema

Arka Sıradakiler dizisinde ilk kez ekran karşısına çıkmıştır. Kilosu 53 kg, ayakkabı numarası 40, göz rengi eladır.

Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Halen İleri Oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Yabancı dili İngilizce'dir. Ata binmek, buz pateni yapmak, dans etmek ve basketbol oynamak hobileri arasında yer almaktadır.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Asi, ergenliğin verdiği öfkeyi asla içinde yaşamamaya kararlı, nefret ettiği her duruma karşı tepkisini vermekten çekinmiyor. Karamsar, şanssız olduğuna inanıyor. Şansını değiştirmek için çalışıp kendini kurtarmak yerine, yalnızca bu duruma isyan edip tepkisini şiddet ve öfkeyle göstermeyi seçiyor.


Pelin Akil
(Zehra)
Biyografisi

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi:
17 Nisan 1986
Eğitim Durumu:
Lisans

Orta derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor. Dans etmeyi seviyor, orta derecede piyano ve şan eğitimi var. İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro Bölümü'nde ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde eğitimi devam ediyor.Dizideki Karakterinin Özellikleri


Kemal Hoca'nın yeğeni.Hollanda'da özgür bir çocukluk geçirdikten sonra Büyük Zafer'de yaşadığı ortama kolay alışamaz.Macera ve heyecan yaşama isteğiyle kimi zaman hırsızlık yapar.Amacına ulaşmak için yalan söylemekten çekinmez.Hayattaki tek tutkusu müziktir.Onun dışında her şeyden kolayca sıkılıp vazgeçebilen , maymun iştahlı , güvenilmez , her an her şeyi yapabilecek kadar cesur ve özgürlüğüne düşkün bir yapısı var.Aytaç Er
(Pamuk - İlhan)
Biyografisi

Doğum yeri : Adıyaman
Doğum tarihi :
18.08.1990
Eğitimi :
Lise Öğrencisi , İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü Misafir Öğrenci - Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Cast Ajansı :
Mandalina Casting

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Asıl adı İlhan. Arkadaşları yumuşakbaşlılığı nedeniyle Pamuk lakabını takmış. Güçlü ve takdir edilen biri olmak istiyor. Oktay ve tayfanın yanında mutlu oluyor. Birgün Oktay gibi cesur bir lider olabilmek en büyük hayali. Özge'ye aşık… Özge'nin terslemelerine rağmen vazgeçmiyor.


Engin Yavaş
(Rıza)
Biyografisi

Doğum yeri :
İstanbul
Doğum tarihi :
24.05.1987
Cast Ajansı :
Tümay Özokur Film Reklam

Kendi Ağzından Yazdığı Özgeçmişi : "
1987 yılında İstanbul'da doğdum. Bu şehirde büyüdüm.

Oynadığım Diziler ve Reklamlar
____________________________

samanyolu tv 5.boyut sırlar dünyası 2 şer bölüm 2 bölüm acemi cadı 2 bölüm hayat bilgisi 7 bölüm son tercih

2007 yılı alpet reklamı

2007 yılı 18 ler takımı sinema filmi
"


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Çok çocuklu bir ailenin oğlu. Kafası derslerinden çok para kazanmaya çalışıyor. Ailesi hiçbir ihtiyacına karşılık veremediği için çocukluğundan beri pazarlarda, orda burda çalışarak kendine bakmayı öğrenmiş. Ailesi kötü değil ancak, maddi ve manevi sorunları yüzünden Rıza'yla ilgilenemiyorlar. Rıza büyürken hayatın acımasız kuralları olan bir oyun olduğunu, bu oyunda kazanmak için her zaman hile yapmak gerektiğini öğrenmiş. Hile, kurnazlık ve yalanları, arkadaşları söz konusu olunca bir kenara bırakıyor.


Demir Kuvvetli
(Dizdar)
Biyografisi

Doğum yeri :
Kütahya
Doğum tarihi :
1982
Eğitimi :
Beykent Üniversitesi Sinema-Televizyon


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Lakabı Yeşil Dev Şirek. Gelir düzeyi düşük bir ailede dört kardeşin en büyüğü. Derslere ilgisi olmasa da Matematik zekası yüksek. Çoğu zaman sorunları görmezden gelir. Vurdumduymaz yanını "çok da fifi" sözüyle ortaya koyar. Arkadaşları için her şeyi yapar. Hayatta en tahammül edemediği durum aç kalmaktır. Karnı açken nerdeyse düşünemeyecek duruma gelir. Yemeğe ilgisi yüzünden oldukça kiloludur. Ancak bunu da umursamaz.


Barış Büktel
(Ali)
Biyografisi

Doğum yeri :
İstanbul
Doğum tarihi :
8.10.1986
Eğitimi :
Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Saffet ve Memo gibi daha çok küçük yaşlarda kendini Çocuk Esirgeme Kurumu'nda bulmuş… Kimsesiz bir çocuk olmanın verdiği yalnızlık duygusuyla okumaya merak sarmış, okudukça kendini geliştirmiş. Saffet ve Memo dışında hayatta kimsesi yok. Akıllı, düşünceli, mantıklı, azimli ve çalışkan bir çocuk. Derslerden çok kitap okumayı seviyor…Caner Erdem
(Memo)
Biyografisi

Doğum yeri :
-
Doğum tarihi :
18/11/1986
Eğitimi :
Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü Mezunu
Cast Ajansı
: Sihirli Anahtar

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Saffet ve Ali'nin çocukluk arkadaşı… Anne ve babasını hiç tanımamış. Henüz üç yaşındayken Çocuk Esirgeme Kurumu'na bırakılmış. En büyük hayali bir gün annesini ve babasını bulmak. Karakter özellikleri olarak; tembel, güvenilir, sadık, hassas, boğazına ve rahatına düşkün… Saffet ve Ali için yapamayacağı hiç bir şey yoktur.


Merve Erdoğan
(Eda)Biyografisi

Merve Erdoğan (d. 22 Haziran 1991, Niğde) Tiyatro ve dizi oyuncusu.

3 yaşında oyunculuk yapmaya başlamıştır. 9 yaşında Bücür Cadı dizisinde başrol oyuncusu olarak ilk kez ekran karşısına çıkmıştır. Bücür Cadı dizisinden sonra tiyatro eğitimine ağırlık vermiş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Üsküdar Müsiki Cemiyeti, Sadri Alışık Tiyatrosu'nda eğitim almıştır. 8 yıllık bir aradan sonra yeniden Arka Sıradakiler dizisiyle ekranlarda görülmeye başlamıştır.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Zengin bir ailenin kızıyken babasının iflasıyla daha önce hiç bilmediği bir hayatın içinde bulmuş kendini. Okulu, arkadaşları ve yaşam tarzı tamamen değiştiği için mutsuz. Yeni okulundaki arkadaşlarını tanıdıkça onları sevmeye başlıyor.

Gülşah Küçükyıldız
(Sanem)
Biyografisi

Doğum Yeri :
İstanbul
Doğum Tarihi :
29 Haziran 1987
Eğitim Durumu :
Lisans

Tiyatro ve dizi oyuncusu. Arka Sıradakiler dizisinde ilk kez ekran karşısına çıkmıştır.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Birkaç yıl önce zengin bir işadamının oğluna aşık olmuş. Ondan hamile kalıp bir kız çocuğu dünyaya getirmiş. Bebeği henüz dünyaya gelmeden babasının yargılamalarından korkup kaçmaya karar vermiş annesiyle beraber. Babasını hayal kırıklığına uğrattığı için üzgün ama kaçmaktan başka çaresi olmadığını düşünüyor. Anne olmak Sanem?i değiştirmiş. Eskiden daha eğlenceli ve neşeliyken, şimdi çocuğunun sorumluluğunu taşıyan korumacı, yaşından çok önce olgunlaşmış bir anne.


İlkin Tüfekçi
(Selin)
Biyografisi

Doğum yeri :
İstanbul
Doğum tarihi :
05.07.1987
Eğitimi :
Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü

5 temmuz 1987 istanbul doğumlu...
İlkokul,ortaokul,liseyi selim pars kolejinde okudu...
Üniversiteyi Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü mezunu...
İlk dizisi Arka Sıradakiler
Bakırköy Belediye Tiyatrosu Yunus Emre Kültür Merkezininde Deniz Kızı Ve Korsanları adlı çocuk oyununda oynuyor..
ve yengeç burcu..

Dizideki Karakterinin Özellikleri

On iki yaşındayken babasının ölmesi üzerine yaşadığı travma sonucunda, konuşma yetisini kaybetmiştir. Gamze'nin vurulduğu gece büyük bir şokla yeniden konuşmaya başlar. Selin, arkadaşlarıyla iyi geçinen, dost canlısı, anlayışlı ve duygusal bir kızdır. Derslerden çok film seyretmeye ya da arkadaşlarıyla sohbet etmeye ilgi duyar. Annesi ikinci kez evlenince babaannesiyle yaşamaya başlamıştır.


Osman Büyükercan
(Cahit)
Biyografisi

Doğum Yeri :
İstanbul
Doğum Tarihi :
12 Aralık 1987
Eğitim Durumu :
Ön Lisans (Devam Ediyor)

Süleyman Demirel Üniversitesi Pazarlama Bölümü öğrencisi.

Daha önce bir kaç dizide konuk oyunculuk yapmıştır. Şu an da Fox Tv'de yayınlanan Arka sıradakiler dizisinde Oktay'ın ağabeyi Cahit rolünü oynamaktadır.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Oktay'ın abisi. Babası Nihat'la anlaşamadığı için birkaç yıl önce ayrı eve çıkmış. Üniversiteye girmek yerine çalışmayı tercih etmiş. Zengin bir adamın sağ koluyken adamın karısıyla ilişkiye girmiş… En büyük isteği Oktay?ın aynı hatalara düşmemesi, okuyup kendini kurtarması…


Mehmet Ulay
(Nihat)
Biyografisi

Mehmet Ulay (d. 1947 - Alanya) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Kabataş Lisesi mezunu olan sanatçı, 1963'te Devlet Tiyatrolarında sanat hayatına başladı. 1965'te AST içinde yer alan Mehmet Ulay, 1969 yılında İngiltere'ye giderek Oldwick Theater'da görev aldı. İki yıl sonra Türkiye'ye döndüğünde yeniden Ankara Sanat Tiyatrosu bünyesinde, müdürlük, oyunculuk ve yönetmen yardımcılığı yaptı. Bir süre sonra tekrar yurtdışına giderek Almanya ve Amerika'da tiyatro üzerine araştırmalar yapan Ulay, dönüşünden sonra sinema, dizi ve tv reklam filmlerinde rol aldı.Dizideki Karakterinin Özellikleri

Oktay'ın babası. Kendi babası disiplinli bir subaymış. Nihat ve kardeşlerini şiddet ve katı kurallarla yetiştirmiş. Nihat kardeşleri arasında en yaramaz çocuk olduğundan zaman zaman babasından işkenceye varan bir şiddet görmüş. Babasının istediği gibi bir hayat sürememiş. Sağlık sorunu yüzünden askere de gidemeyince babasını hayal kırıklığına uğratmış. Yaptığı serserilikler yüzünden babası onu evlatlıktan reddedince, Nihat zaman içinde babası gibi davranmaya, içinde yaşadığı acıyı çocuklarından çıkarmaya başlamış.


Engin Yüksel
(Zafer Bey)
Biyografisi

Doğum yeri :
Sakarya
Doğum tarihi :
20/03/1969
Eğitimi :
Sakarya Devlet Konservatuarı - İ.Ü. Konservatuar

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Egosu yüksek, kompleksleri olan, kuralcı, sözünün dinlenmesi için her yola başvurabilen, öğrencilerin eğitiminde şiddetten yana olan bir (matematik) öğretmen. Kemal Öğretmenin kötü olanı gibi. O da öğrencileriyle çok ilgili. Ancak o onları hayata yeniden kazandırmak yerine, yok etmek, daha da kenara atmak, toplumun düzenini bozmamaları için onları sindirmeye çalışmakla uğraşıyor. Kemal Öğretmen okula geldiği günden itibaren onun idealleri önüne engeller koymak için her fırsatı kolluyor ve değerlendiriyor.Emin Gümüşkaya
(Hülüsi)
Biyografisi

Doğum yeri :
-
Doğum tarihi :
10.01.1948
Eğitimi :
-
Cast Ajansı :
Goldmine Ajans

Dizideki Karakterinin Özellikleri

İlgisiz, çocuklara öfkeli davranmayan ancak çok da sevgi beslemeyen, sorumluluklarını yerine getirmekten çok maaşını almak için gün sayan, bıkkın, tembel bir müdür.Feriha Eyüpoğlu
(Leyla Hoca)Biyografisi

Doğum yeri : İstanbul
Doğum tarihi :
1949
Eğitimi :
Konservatuvar Bale Bölümü
Cast Ajansı :
Batum Ajans

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Tarih öğretmeni. Öğrencilerini ve işini çok seviyor. Büyük Zafer Lisesi'nde meslek hayatı boyunca görev yaptığı hiçbir okulda görmediği olaylarla karşılaşmış. Zamanla diğer öğretmenler gibi sorunlu öğrencilerden korkmaya başlamış. Yine de öğrencilerin bir an önce kendilerini düzeltmesini istiyor.Tahsin Taşkın

(Rifo)Biyografisi

Tahsin Taşkın, (d. 3 Şubat 1966, Trabzon) Tiyatro ve dizi oyuncusu.

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Büyük Zafer Lisesi'nin kantincisi. Yıllar önce Rize'den İstanbul'a gelip çeşitli işlerde çalıştıktan küçük bir bakkal dükkanı açar. Ancak başarılı olamaz, kısa sürede batar. Okul Müdürü Hulusi Bey o dönemde mahalleden müşterisidir. Cana yakın kişiliği ile Hulusi Bey'in gözüne girer ve Büyük Zafer Lisesi'nin kantininde çalışmaya başlar. Öğrencilerin Rifo abisi'dir. Onların dertlerini dinler, esprilerine katılır, canları sıkkın olduğunda öğrencileri eğlendirmeye çalışır. Karısı ve dört çocuğunu geçindirmek için işine dört elle sarılır. Zaman zaman kantinde yaptığı zamlar yüzünden öğrencilerle arası bozulsa da güleryüzü sayesinde öğrencilerin sevgisini kaybetmez. Okuldaki gelişmeleri yakından takip eder.


Gürbey İleri
(Kerem)Biyografisi

Doğum yeri :
İstanbul
Doğum tarihi :
13/02/1988
Eğitimi :
Beyken Üniversitesi (Oyunculuk) , Akademi Kenter
Cast Ajansı :
Tümay Özokur Film Reklamı

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Zengin bir ailenin şımarık oğlu. Kolejde edindiği birkaç arkadaşıyla çete kurmuş ve bu çetenin başına geçmiş, hırslı, özgüveni yüksek, rekabeti seven, kavgacı ve gözü kara bir karakter. Hayatında istediği her şeye kolayca sahip olmaya alışmışken Buket'in onu terk etmesini gururuna yediremez. Buket'i elde etmek tek amacıdır ve amacına ulaşmak için Oktay'a meydan okuyacak kadar cesurdur.


Alp Coker
(Tamer)Biyografisi


Doğum tarihi : 1984
Doğum yeri : İstanbul

Yer aldığı yapımlar:
Arka Sıradakiler - Tamer
Ayakta Kal - Cem
Çılgın Dersane Kampta - Kemal


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Kerem'in sağ kolu. Kolayca fikir değiştirebilen, Kerem tarafından bir piyon gibi kullanılan, biraz saf, eğlenceye düşkün, sorumsuz ve güvenilmez biri. Kerem?e hayranlık duyduğu ve arkadaşlığını kaybetmek istemediği için her şeyi yapabilir. Ancak Kerem?den daha eğlenceli biri karşısına çıktığında onu da hiç düşünmeden yarı yolda bırakabilir. Dostluktan çok eğlenceye dayalı arkadaşlık kurabilen sığ bir karakter.


Oral Özer
(Sedat)
Biyografisi

Oral Özer 1983'te İskendurunda doğdu.Tiyatro Eğitimine Ankara Sanat Tiyatrosunda başladı.Ardından Müjdat Gezen Konservatuarını kazandı ve orda bir sene okuduktan sonra Haldun Dormen'nin bir çok müzikal projesinde asistanlık yaptı.Hala Yeditepe Üniversitesinde burslu olarak okumaktadır.Aynı zamanda Tiyatro Kedi de bi çok projelerde yer almıştır.

Tiyatro Oyunları:

Kibarlık Budalasında -cleonte
Çalıkuşu -kamuran
Figaronun Düğünü-cherubin
oyunlarında hala rol almaktadır..

Oynadığı Tv dizileri:

Leylan- ALİ (2007 )
Duvar-Ozan (2007)
Derman-Yusuf (2008)
Arka Sıradakiler-Sedat (2010) diziye devam etmektedir

Oynadığı Reklam Filmi:

Doritos 3le5 ofis(2007 )


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Büyük Zafer'in eski öğrencilerinden.Babasının işi yüzünden ailesi ile birlikte Almanya'ya taşınırlar.Orada rahat durmayan Sedat hapishaneye düşer ve geceleri tacizlere uğrar.Bunun hırsını ve sinirini çevresindekilerden çıkartmaya başlar.Sınırdışı edilerek Türkiye'ye kızkardeşi Cemre ile zorunlu dönüş yaparlar.Büyük Zafer'in birtane daha belası geri gelmiştir.


Tuncer Öz
(Barış)Biyografisi

Doğum Yeri : İzmir
Doğum Tarihi :
07 Kasım 1984

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Okulda başarılı mali durumları kötü olduğu için geceleri taksi şöforlüğü yapıyor. En büyük hayali yazar olmak. İlerde yazacağı kitaplarda arkadaşlarının başına gelen hikayeleri de anlatmayı hayal ediyor. Genelde arkadaşlarına katılmaktan çok onları gözlemlemeyi tercih ediyor. Annesi, annenannesi ve ablası ile sürdüğü zorlu hayata karşı dayanıklı, ancak ailesi için üzülüyor. Onların ileride zorluk çekmemesi için başarılı olmak zorunda olduğunu düşünüyor.


Metin Coşkun
(Sadettin)Biyografisi

Doğum Tarihi :
1948

1970'te başladığı sanat yaşamında altı özel tiyatroda ve Ankara Devlet Tiyatroları'nda altmışüç oyunda oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı.

TRT'nin Onlarca dizisinde yer aldı. Şu anda Ankara Sanat Tiyatrosu ve Yeni Tiyatro'da çalışmalarını sürdürmektedir.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Necla'dan önceki eşi Sadettin'in sapkın eğilimini fark edip ondan boşanmış. Sadettin, Necla ve Büşra'ya orta halli, maddi sıkıntısı olmayan bir hayat veriyor. Büşra'ya olan tacizinin ortaya çıkmasından korkuyor. Bu nedenle Büşra'yı sürekli olarak tehtid ediyor.Aslı Bankoğlu

(Aslım)Biyografisi

Aslı Bankoğlu, (d. 2 Aralık 1979, İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
Müjdat Gezen Sanat Merkezi'de eğitim görmüştür.

Dizideki Karakterinin Özellikleri


Eğlenceli ve neşeli bir yapısı varken zamanla, arkadaşlarının kilolu görünümüyle dalga geçmesi onu bunalıma sokmuş. Önceleri umursamazken sınıftaki Yadigar'dan hoşlanmaya başlamasıyla görüntüsünü kompleks haline getirmiş. En büyük istediği fazla kilolarından kurtulmak ve Yadigar'ın beğenebileceği bir kız olmak.Şeniz Kurultay
(Mine Hoca)Biyografisi

Doğum Yeri : Ankara
Doğum Tarihi :
09 Şubat 1977
Eğitim Durumu :
Lisans

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.


TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve SAKM'de oyunculuk eğitimi görmüştür. 2005 yılında ilk kez ekran karşısına çıkmıştır. Halen Sadri Alışık Tiyatrosu oyuncusudur.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

İngilizce öğretmeni. Çekingen ve naif bir yapısı var. Öğrenciler tarafından kolayca idare edilebilir. Kemal'e aşık.


Celal Karakaş
(Kerem Hoca)Biyografisi

! Bulunamadı !

Dizideki Karakterinin Özellikleri
Coğrafya öğretmeni. Korkak bir yapısı var. İşini sevmesine rağmen şimdiki görev yaptığı okuldan memnun değil. Özellikle belalı öğrencilerden uzak durmaya çalışıyor. Yanlışlarını gördüğünde görmezlikten gelmeyi tercih ediyor.


Esin Civangil
(Buket)Biyografisi

Doğum Yeri : Kocaeli
Doğum Tarihi : 12 Temmuz 1981

Sinema ve TV dizileri oyuncusudur.
Ekmek Teknesi adlı TV dizisinde Jale karakteri ile ünlenmiştir. Daha sonra pek çok TV dizisinde rol alan
Esin Civangil, ilk sinema filmi olarak 2008 yılında "Kadri'nin götürdügü yere git" adlı filmde rol almıştır.

Dizideki Karakterinin Özellikleri


Varlıklı bir ailenin tek kızıdır. Kolejde öğrencidir. Durumu iyi olan diğer arkadaşlarıyla alışverişten ve dedikodudan başka bir şey yapmamak zaman zaman Buket’i bunaltır. Duygusal, anlayışlı, neşeli, sevecen, eğlenceli ve samimi bir karakteri vardır. Oktay’la tanışması hayatının dönüm noktası olur. Oktay’a aşık olunca kendi çevresinden farklı bir çevreye girer. Tanıdığı insanlara benzemeyen Oktay, ona hayata bambaşka bir pencereden bakmayı öğretir. En büyük hayali mimar olmaktır.


Yağmur Berfo Özgenç
(İrem)Biyografisi

Doğum Yılı: 1991
Boy: 165cm
Kilo: 54
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Kumral
Çaldığı Müzik Aleti: Yok
Spor: Voleybol, Tenis, Badminton
Yabancı Dil: İngilizce
Eğitim: SADRİ ALIŞIK K.M. Ehliyet

Dizideki Karakterinin Özellikleri


Orta halli bir ailenin kızıdır. Sürekli kavga ettiği bir kız kardeşi vardır. Yapı olarak dedikoducu, fettan, fesat ve kıskançtır. En yakın arkadaşları Aslım ve Eda’dır. Ancak bazen Eda’yı kıskanır. Aslım’la arasını bozmaya çalışır. Yine de eğlenmeyi sevdiği için onunlayken arkadaşları hiç sıkılmaz. Erkeklerle dalga geçmeye bayılır. Kimseye tam olarak güvenmez. Sevgiye çok fazla değer vermez. Yüzeysel ve maddecidir. En büyük hayali zengin olmaktır.


Gözde Mükavelat
(Büşra)
Biyografisi

Doğum Yeri : Kocaeli
Doğum Tarihi :
09 Eylül 1977

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Üvey babası tarafından tacize uğruyor, annesiyle bu durumu paylaşamıyor. Başına gelen bu durumdan önce hayatdolu, neşeli, derslerine ilgili, hayalleri olan, umut dolu bir kızken uğradığı tacizle hayatı alt üst oluyor. Bu sırrı kimseyle paylaşamaması onu içine kapanık, mutsuz bir kız haline getiriyor. Yine de kendini kurtarmak için hala umudu var.


Duygu Yılancı

(Tuba)Biyografisi

Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi :
17/03/1982
Eğitim :
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü 2000 - 2004 Mezunu

Tiyatro: 2008-2009 “ Bremen Mızıkacıları “ Zorlu Çocuk Tiyatrosu 2008-2007 “ Kurşun Askerin Utancı “ Zorlu Çocuk Tiyatrosu 2007-2006 “ Kediler Ve Fareler Mutfağı “ Zorlu Çocuk Tiyatrosu 2006-2005 “Selvi Boylum Al Yazmalım” Sadri Alışık Tiyatrosu Yönetmen: Barış Erdenk Yazan: Cengiz Aytmatov 2006-2005 “Bay Ex” (Buse) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Tiyatro Projesi Bihter Prodüksiyon Yazan&Yöneten: Zafer Ercan 2005-2004 “Ağır Roman” Sadri Alışık Tiyatrosu Yönetmen: Barış Erdenk Yazan: Metin Kaçan 2005-2004 “Afacanlar Sirki” (Ç.O.)(Afacan) Sadri Alışık Tiyatrosu Yönetmen: Emre Törün 2004-2003 “III. Richard” Yazan: William Shakespeare Yöneten: Barış Erdenk Oynadığı Rol: Lady Ann 2003-2002 “Oyunun Oyunu” Yazan: Michael Frayn Yöneten: Hakan Eren Oynadığı Rol: Brooke
Televizyon: 2008-2009 - “ Arka Sıradakiler “ ( Tuba ) Devam etmektedir. Çalışma koşulu haftada bir ya da iki gündür. 2007-2008 - “ Arka Sıradakiler “ ( Tuba ) Mint Production Sürekli Rol ( 40 bölüm) 2006-2007 - “ En Son Babalar Duyar “ ( Nergiz ) Mint Production Yaz Sezonu 2005 – “Şöhret” (Defne) Gold Yapım 3 Bölüm 2004 – “En Son Babalar Duyar” (Gaye) MİNT Production 3 Bölüm Mimar Sinan Üniversitesi Sinema-TV Bölümü: “Yeniden”, “Acı Roman”, “Karaltı “, Dokuz Eylül Üniversitesi

Reklam: 2006 – Bugün Gazetesi Resim Seti Promosyon Reklamı


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Ailesine Son Derece Düşkün Birisidir.Ailesini Geçindirmek İçin Çalışmaktadır.Barış'ın Ablasıdır.Oktay'ın Abisi İle Evlilik Hayalleri Kurmuştur Fakat Bu Hayaller Gerçekleşememiştir.Tuba Daha Sonra Evlenip Mudurnu'ya Yerleşmiştir.


Özgür Özberk

(Hakan)
Biyografisi

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi:
06 Eylül 1974
Eğitim Durumu:
Sanat Merkezi

Rol Aldığı Yapımlar ;


2010 -
Arka Sıradakiler : Hakan
2008 - Kardelen

2006 - Kod Adı : Can Özbayram
2006 - Gurbet Yolcuları : Halil
2005 - Savcının Karısı : Ali
2005 - Körfez Ateşi

2004 - Şubat Soğuğu

2004 - Çemberimde Gül Oya

2003 - Kampüsistan

2002 - Merhaba Newyork

2001 - Tatlı Hayat

1995 - Bizim Ev : Murat Demirci

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Kadın Pazarlama İşindedir.Birçok Bağlantısı ve Adamları Vardır.Zengin Birisidir.Sedat'ın Kardeşine ve Zehra'yı Kaçırmayı Düşünmektir.Çok İyi Bir Yabancı Dili Vardır.Mehmet Çelik
(Erkan)Biyografisi

Doğum Yılı : 1988
Saç Renği :
Açık Kumral
Ten Renği :
Kumral
Boy :
1.86
Göz Rengi :
Kahve
Beden :
36
Ayak :
43
Yabancı Dil :
İngilizce
Eğitimi :
Üniversite İşletme Okuyor

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Kerem'in Büyük Zafer Lisesindeki Yardımcısıdır.Hayalindeki Motor İçin Arkadaşlarını Satmaktadır.Kerem'e İnanıp Arkaşlarını Satmış Fakat Kerem Erkan'a da Yalan Söylemiştir.Arkadaşlarını Kurtarmak İçin Kendi Hayatını Feda Ederek Kendini Affettirmek İstemiştir.
Nurhan Yılma
(Asiye)Biyografisi

Doğum tarihi : 10.01.1977
Doğum yeri :
İstanbul
Eğitimi :
Pera Güzel Sanatlar Şan Eğitimi, Mübeccel Vardar oyunculuk dersi

2009 -
Arka Sıradakiler..
2006 -
Gülpare : Selvihan Yücel
2003 -
Bizim Konak
2002 -
Asmalı Konak : Duygu
2002 -
Öyle Bir Sevda ki
2001 -
Benimle Evlenir misin?
2000 -
Küçük İbo : Menekşe
1998 -
Ayşecik

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Babası Hasta Olan Bir Doktordur.Babasının Tedavisi İçin Çok Para Kazanmalıdır.Bunun İçinde Saffet'in Annesi İle Anlaşıp Onu İyileştirmiştir.Fakat Asiye'nin Hesaba Katmadığı Birşey Vardır Duyguları.Asiye Zaman Geçtikçe Oktay'a Aşık Olur.Asiye Bir Kez Evlenmiş ve Bu Evlilikten Bir Kızı Vardır.Babası ve Kızıyla Yaşamaktadır.


Cem Uras
(Komiser Cüneyt)Biyografisi

Doğum tarihi :
1972
Doğum yeri :
İstanbul
Eğitimi :
Marmara Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Görevini Seven ve Güzel Yapan Birisidir.Kemal Hoca İle Araları Çok İyidir.Büyük Zafer'in Sorunları İle Yakından İlgilenmektedir.


Pınar Toker
(Hakan'ın Kadın Yardımcısı )Biyografisi

Eğitimi : Yüksek Lisans (Devam Ediyor)

1999-2000 yılları arasında TRT Antalya Radyosu’nda “Çocuk ve Aile” programını hazırlayıp sundu. Hürriyet Akdeniz Gazetesi’nin “Eğitim” sayfasında başlayan psikoloji alanındaki yazılarına çeşitli dergi ve gazetelerde devam ediyor, televizyon programlarına uzman görüşü olarak katılıyor. 2004 yılında Kaliforniya Üniversitesi’nde (UCLA) lisan eğitimi aldı. 2005 yılında eğitim amacıyla gittiği Kanada Toronto Üniversitesi’nde çeşitli sanat atölyelerine katıldı.2006 yılında Londra Üniversitesi’nde Sanat Terapisi üzerine workshoplara katıldı. Aynı yıl, Londra Roehampton Üniversitesi’nde Drama Terapi sertifika programını bitirdi. Şu anda psikoloji alanındaki bilgilerini sanatla birleştirmek amacıyla Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde İleri Oyunculuk Yüksek Lisans programına devam ediyor. Oyunculuk Bilim Uzmanlığı üzerine tezli yüksek lisans yapıyor.2.Uluslararası Çocuk ve İletişim Kongresi’nde; 8. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi’nde ve 8. Rehberlik Sempozyumu’nda Art Terapi tekniklerinin psikolojik danışma ve grup çalışmalarında kullanılması konusunda konuşmacı olarak yer alarak akademik bildiriler sundu.Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde(BÜMED) Ocak-Şubat 2006 tarihlerinde art terapi teknikleriyle hazırladığı ” Duygusal Farkındalık Programı” grup çalışması; Uluslar arası Çocuk ve İletişim Kongresi’nde gerçekleştirdiği “Sanat Atölyesi”; 2006 Ağustos ayında Bodrum-Ortakent Belediyesi öncülüğüyle organize edilen “Art terapi teknikleri” grup çalışması gerçekleştirdiği etkinliklerin bazılarıdır. Halen Galatasaray Üniversitesi İlköğretim Okulu’nda Psikolojik Danışman olarak vazife yapmaktadır.


Görev Aldığı Filmler


2008 –
Yalancı Romantik : Yeşim

Dizideki Karakterinin Özellikleri

Hakan'ın Yardımcısıdır.Makedonya Bağlantısı Bulunmaktadır.


Betül Kızılok Bavli

(Meral)Biyografisi

11 Nisan 1969 yılında Nazilli'de dünyaya geldi. İzmir'de Gazi İlkokulu, Alsancak Ortaokulu ve Namık Kemal Lisesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü 1993 yılında bitirdi. 1995 yılında İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrolarına katıldı. 3 yıl T.A.L Bünyesinde Beklan ALGAN ve Ayla ALGAN ile çalıştıktan sonra sırayla oynadığı oyunlar :
Krala OYUN (Ç.O)
Bir Atın Öyküsü
Huzur
Hoşunun Utancı (Ç.O)
Aydınlanma Ateşi
Romeo ve Julyet
Evliya Çelebi
ATATÜRK ve Çocuk (Ç.O)
Sabaha Az Kala (M.O)
Sarıpınar 1914
Lüküs Hayat
Memleketimden İnsan Manzaraları
Düşler Sirki Başlıyor (Ç.O)

2001 Yılında "Sabaha Az Kala" oyunundaki Nilüfer rolüyle Bedia Muvahhit Ödülünü kazandı.


Dizideki Karakterinin Özellikleri

Saffet'in Annesidir.Saffet'i Çok Küçük Yaşta Bırakmak Zorunda Kalmıştır.Tek Hayali Oğluna Tekrar Kavuşuğ Aralarının Çok İyi Olmasıdır.Oğlunun Mutlu Olmasını İstemektedir.Bunun İçin Herşeyi Yapmaya Hazır Olan Bir Annedir.Kocasından Kalan Şirketi Çok İyi Yönetmektedir.Zengin Bir Kadındır.

Alıntı:
SAFFET: "Ağlama, anne! Hayat bari seni artık ağlatamasın, anne!"

Yekta Elvin Öncel
(Cemre)Biyografisi

Alıntı:
Yekta, izmirde sıdıka rodop lisesinde almanca okumuştur kendisi. aynı lisede okumuştum onunla. Oktay gürsaç diye bir arkadaşım vardı lisenin müzik grubunun bateristiydi sanırım birde enes isminde bir eleman vardı, oda gitar çalıyordu. ikiside iyi arkadaşımdı o zamanlar şimdilerde hepsinin izini kaybetmiş olsamda. yekta o aralar enes evci ile çıkıyordu, çok kolpa bir kızdı. üstte eski sevgilisi olduğunu söyleyen kişiyi muhtemel tanıyorumdur ama bilmiyorum onu. ama dediği doğru dişinde telleri vardı ve çok tükürürdü yere. Nirvana grubunun vokali Kurt Cobain hastasıydı o aralar. Ölmüş olan Kurt Cobain'in doğum gününü liseye üzerine mum koyarak browni getirerek kutlardı. Okul bahçesindeki banklara giderdi tek başına boş sayfaya kara kalem ile durmadan yuvarlak çizer kendi kendine psikopat havası verirdi. devamlı "intahar edeceğim" derdi. sanırım duyduğum kadar da ateistti. Converse hastalığı vardı. tabi şimdi nedir nasıldır bilemem. Çünkü o ara enes ve oktay ve gökhan(bass gitar) türk rock yaparlardı, bu bir kenarda onlara "popcular dışarı" diye bağırır, hafif müzik yaptıklarını öne süren bir kızdı. Şimdi bakıyorsun en baba pop müzik yapan Ferhat Göçer'in klibinde oynamış. Zamanla ki oda haklı olarak bir çok düşüncesinden uzaklaşmıştır. Ama lise dönemleri gerçekten hazımsız bir kızdı. Kimseler yanlış anlamasın çekememe falan değil bu bendeki. Sadece şahit olduklarımı paylaşayım dedim. Karizma ve para kimdeyse o çocukla çıkan genelde aşırı ama aşırı boş konuşan "oha falan oldum" ekolünü ilk çıkaran kişidir kendisi. Severiz ailecek izleriz. birde bunun Aysh diye kendini alman zanneden bir kankası vardı e oda sonraki bölüme
Dizideki Karakterinin Özellikleri

Sedat'ın Kardeşidir.Hakan'dan Hoşlanmaktadır.Abisinden Şiddet Gören Birisidir.Okulu ve Okumayı Sevmektedir.

__________________

Mesajı son düzenleyen Blessed. ( 09-07-10 - 12:13 ) Neden: Tanıtım Fragmanları Eklendi
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-10, 18:31 #2
Calibre Calibre çevrimdışı
Varsayılan C: Arka Sıradakiler Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin ÖzellikleriÇok güzel ve geniş kapsamlı bir konu olmuş.
Ellerine sağlık.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-10, 18:32 #3
FatihTürker FatihTürker çevrimdışı
Varsayılan C: Arka Sıradakiler Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin ÖzellikleriEline sağlık, konu sabitte
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-10, 23:05 #4
Blessed. Blessed. çevrimdışı
Varsayılan C: Arka Sıradakiler Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin ÖzellikleriAlıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Calibre Mesajı Göster
Çok güzel ve geniş kapsamlı bir konu olmuş.
Ellerine sağlık.
Teşekkür Ederim Tim Üyeliğine Doğru Paylaşımları Arttırıyorum

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen FatihTürker Mesajı Göster
Eline sağlık, konu sabitte
Teşekkür Ederim
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-10, 20:49 #5
TearsOfDanger TearsOfDanger çevrimdışı
Varsayılan C: Arka Sıradakiler Oyuncularının Biyografileri ve Dizi Karakterlerinin Özellikleri


Teşekkürler güzel olmuş,emeğine karşılık olarak repini gönderiyorum
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 16:21
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016