bynogame

bynogame


Bilgi

Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 28-04-22, 22:32 #1361
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
28 NİSAN 2022 PERŞEMBE GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Yaratıcı finansal ilham bugün size çarpabilir. Sizi zor durumlara sokan eski döngüleri tekrar ediyor olabilirsiniz ve konu paranızı nasıl harcadığınız konusunda köklü bir değişiklik yapmanız gerekebilir! Bütçenizi yeniden düşünmek hatta ilk etapta bir bütçe oluşturmak ekonominizi biraz daha iyi bir duruma yardımcı olabilir. Yakın gelecekte bu ekstra parayı bir kenara ayırmak isteyeceğiniz bir masraf olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün isyankâr bir ruh halinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar tarafından nasıl algılandığınıza dikkat etmiyorsanız, kararsız veya tartışmacı biri olarak ortaya çıkabilirsiniz. Sevmediğiniz bir fikri olan yolunuza çıkan herkese meydan okumak yerine, münazara becerilerinizi önemli olan bir şeye saklamaya çalışın. Sizin için gerçekten önemli olan insanları etkilemek ve nahoş dedikodular ya da gerçek olmayan bilgiler yayan herkesi eğitmek için mantığınızı ve zekânızı kullanın.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bugün size bir yıldırım ilhamı gelebilir. Bu ilham anı, muhtemelen hiç beklemediğiniz bir anda gelecektir, ancak onu yakalamaya hazır değilseniz sizden kaçabilir. İyi fikirlerinizi bir günlüğe veya telefonunuza yazmak isteyebilirsiniz. Hafızanız size gelen tüm ilhama ayak uyduramayabilir, bu nedenle bazı iyi fikirlere ihtiyacınız olduğunda gelecekteki benliğiniz için bunu kolaylaştırın.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Topluluğunuz şu anda değişiyor olabilir. Bu durumla birlikte, çok alışık olduğunuz tanıdık bir ortamı veya grubu kaybediyor olabilirsiniz, ancak bu muhtemelen hayatınızda kapatmaya istekli olduğunuz bir bölümdür. Devam etmeye hazır olduğunuzu fark edebilirsiniz, çünkü şu anda bulunduğunuz yeri veya şu anda etrafınızdaki bazı insanları geride bıraktınız.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sorumluluklardaki bir değişiklik, basamakları atlamanız için size ilham verebilir. Son zamanlarda dinleniyor olabilirsiniz ama tekrar ciddileşmenin zamanı geldi! Bitiş çizgisi ne kadar uzakta olursa olsun, kariyerinizde nereye gitmek istediğinize dair zihninizde bir hedefe odaklanın. Bir sonraki adımın ne olduğundan tam olarak emin değilseniz, oraya gitmek için kendinizi motive etmek zor olabilir. Bir sonraki hareketinizi size gösterecek bir işarete dikkat edin.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başka biriyle paylaşılan sıra dışı bir deneyim, ilişkinizde fark yaratabilir. Bu muhtemelen olumlu bir deneyimdir veya en azından size bir heyecan ve daha sonra anlatacak iyi bir hikâye verir. Bunu tek başınıza yaşamanız da pek olası değil ve bu deneyimi birlikte yaşamak sizi birine bağlayabilir ya da bir bağın düşündüğünüz kadar güçlü olmadığını size gösterebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Çalıştığınız alanlarda uzun zamandır beklediğiniz ilerlemeyi görebilirsiniz. Odağınızı ve disiplininizi nereye adadıysanız, sürekli olarak ilerlemeniz ve beceri kazanmanız muhtemeldir. Şimdi burada olduğunuza göre, bir sonraki adımda ne yapacağınız sorusu kafanızda belirebilir ve mevcut başarınızı şimdiden geçmişe itebilir. Doğrudan bir sonraki seviyeye atlamak yerine, ulaştığınız bu dönüm noktasını takdir etmek için biraz zaman ayırmalısınız!

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Size yakın biri bugün sizi iyi bir şekilde şaşırtabilir! Sürprizlerin hayranı olmasanız da, sevdiklerinizin sizin için olmasını istedikleri şeylere açık olmaya çalışın. Günü çok detaylı bir şekilde planlamaya çalışmak yerine, biraz kendiliğindenliğin yerleşmesine izin verin. İnsanlara sadece akışa devam edebileceğinizi göstermiyorsunuz, aynı zamanda onlara güvendiğinizi de gösteriyorsunuz.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Günlük yaşamınızda olumlu bir değişiklik, aileniz için işleri kolaylaştırabilir. Bu süre zarfında daha fazla istikrar kazanırsanız, aileniz size daha fazla yardım etmeye ve size karşı daha iyi davranışlar sergilemeye başlayabilir. Bu gelişmeyi teşvik ve gösterdikleri çabaları takdir edin, yoksa sadece onlara patronluk taslamaya çalıştığınızı düşünebilirler.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Bugün yapabileceğiniz birçok eğlenceli şey var. Şu anda hepsi aynı anda ilgilenmenizi gerektiren birkaç hobiniz veya ilgi alanınız olabilir, ilerlemenize yardımcı olmak için tam olarak ihtiyacınız olan şey daha iyi bir düzen olabilir. Ne kadar zamanın geçtiğinin farkında olmanıza yardımcı olacak zamanlayıcılar veya hatırlatıcılar kurmak büyük bir fark yaratabilir ve bunları düzgün bir şekilde ayarlayabilirseniz hiçbir etkinliği kaçırmanız gerekmeyebilir.!

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Aile değerleri herkes için daha iyi olacak şekilde gelişiyor olabilir. Bazı geleneklerin veya inançların asla değişmeyeceğini hissetmiş olsanız bile, bugün nazik bir şekilde dönüşmeye başlayabilirler. Cahil zihniyetler veya sinir bozucu tutumlar çözülmeye başlayabilir ve daha önce kendi yollarında sadık inananlar olan insanlar sonunda kalplerini açarak sizi dinleyebilir. İnsanların değişebileceğine olan inancınızı koruyun.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Bazı şaşırtıcı bilgiler, kendinize ve başkalarına karşı görünüşünüzü iyileştirebilir. Bu, diğer insanların daha önce farkında olmadığı veya ilgilenmediği, sizin kendiniz hakkında zaten bildiğiniz bir şey olabilir, ancak bugün bu bilgiyi alma ve daha fazla dikkat etme olasılıkları daha yüksek. İltifatları kabul ederken nazik olmaya çalışın ve bu yeni gelişmeden daha fazla etki elde etmek için abartıya ihtiyacınız olmadığını hatırlayın.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-22, 19:24 #1362
nicci34 nicci34 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Yorum için teşekkürler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-22, 19:26 #1363
nicci34 nicci34 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
30 Nisan 2022 burç yorumları!

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sevgilinizle paylaşımlarınız size çok mutlu edecek. Yara aldığınız ne varsa size destek verdiğini görürken, siz de bazı kırgınlıklara sebep olmanın pişmanlığını yaşayacaksınız. Önemli projelerinizle ilgili büyük sevinçler yaşıyorsunuz ancak bunları açıklamak için doğru zaman olmayabilir. Parasal konular rahatlamaya başlayabilir

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)


Bugün uluslararası nitelikte yapacağınız projeleriniz için günü planlayarak geçirmek oldukça önemli. Yakın arkadaş ve akrabalarınızdan alacağınız haberler içinizi ne kadar sıksa da fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Gün boyu dürüst tutumlar sergilemeniz pek çok kişi tarafından takdir edilecek ve dostlarınızın sizin yanınızda olmasını sağlayacaktır.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bugün yaptığınız pek çok işle ilgili kendinizi çok daha net ortaya koyacak ve takdir kazanacaksınız. Bugün yeni biri ile tanıştıysanız tanışacağınız kişiler ile sonsuzlukta dostluklar kurmanız mümkün. Günün negatif etkileri gün boyu olası kazalara çok açıksınız, dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)


Bugün aile bireylerinizle aranızda gerginliklere çok da üzülmemelisiniz. Bırakın sizi pek çok konuda eleştirsinler. Ruhunuzu üzecek hiçbir şeye içsel manada izin vermeyerek, sonsuzlukta yaşanılan bu problemlerin şu an çözülmesi gerektiğini düşünerek anı şifalandırmaya niyet etmelisiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Çok eski arkadaşlarınızdan gelen ani haberler yüzünüzü güldürecek cinsten. Eski küslüklere bir son vermeye bugün niyet edebilirsiniz. Sevgilinizle beraberliğinizde çözümünü bulamadığınız pek çok problemi bugün sonsuzluk içinde çözmeye niyet edebilir ve onu sadece o olduğu için sevdiğinizi ifade edebilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Bugün maddi anlamdaki pek çok konunun rahatlayacağını göreceğiniz etkiler ile güne güzel başlayacaksınız. Uzun vadede büyük paralar kazanacağınız projeler için şu ara sadece şükürde kalmak en güzel enerji. Yakın akrabalarınızdan gelen güzel destekler size çok şanslı hissettirecek cinsten.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)


Bugün aldığınız bir eğitimle ilgili plan yaparak uzun vadede başarılı olmaya niyet edebilirsiniz. Yakın akrabalarınızın ve komşularınızın sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Herkesi olduğu tabiat ile kabule geçmek ve size yapılan tutumları üzerinize alınmamanız en güzeli.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

İçinizde uzunca süredir saklı kalan cevheri parlatmak için size sunulan projeleri iyi değerlendirmeniz gereken vakitler. Bugün önümüzdeki döngüde açıklayacağınız iş konularınızla ilgili plan yaparak geçirmek çok verimli olabilir. Kasım ortasından sonra ciddi ses getireceksiniz.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Bugün yakın akrabalarınızla aranızda yapacağınız haberleşmeler yüzünüzü güldürecek. Pek çok kişiye içinizde saklı kalanları aniden söyleyecek bir enerjidesiniz. Dürüst olayım darken patavatsızlık yapmamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Bugün iş hayatınıza yüzünüzü güldürecek haberlerle başlayacaksınız. Sizi onurlandıracak ve yüreklendirecek projeler gündeminizde olacak. Hem kendinizle hem de yaptığınız projelerle ilgili övgü toplayacaksınız. Günün tek negatif yanı gün içerisinde telefonlarınız hiç susmayacak, planlarınızı efektif yapmalısınız.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)


Bugün çocuklarınızdan gelecek destek ve yakın iletişiminiz yüreğinizde büyük mutluluklara sebep olacak. Kalbi boş olan Kova burçları kalbinde saklı kalmış bir aşktan gelecek ani bir haber ile çok mutlu olabilir. İlişkinizdeki dürüst tutumunuz sonsuzluktaki pek çok problemi çözmenize yardımcı olacak cinsten.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)


Bugün gelirinizdeki dengesizliği oturtmaya çalışırken ani çıkan masraflar size yorabilir. Başarılı olduğunuz pek çok konuyla ilgili takdir toplayacaksınız. Sizi siz olduğunuz için seven dostlarınızın yanında olması içsel mutluluğunuzu arttırırken, gitmesi gerekenlere üzülerek enerjinizi harcamamalısınız.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-22, 19:27 #1364
Halil Halil çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen nicci34 Mesajı Göster
Yorum için teşekkürler.
özel mesaj kutunu temizle, dolmuş
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-05-22, 17:57 #1365
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
1 MAYIS 2022 PAZAR GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Bir başkasını memnun etmek için bazı şeyleri değiştirmek, şu anda kulağa çekici gelebilir. Kendinizi sunma şekliniz sizi ileriye taşımaktan ziyade geride tutuyor olabilir, çünkü egonuz muhtemelen kendinize karşı dürüst olmanızı engelliyor. Toplum baskısı bugün başınıza gelebilir, ancak başka biri istiyor diye pes etmek zorunda değilsiniz! Nazik olun, ancak kararlı olun ve hepsinden önemlisi kendinize karşı dürüst olun.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Hoş olmayan şeylere göz yummak bugün her zamankinden daha kolay. Öğrendiğiniz bir şey nahoş olabilir ve onu reddetmek veya bundan kaçınmak muhtemelen olası değişikliklerden kaçınmanın cezbedici bir yolu olacaktır. Konu fikrinizi değiştirmek olduğunda inatçı olsanız da, öğrendiğiniz bilgileri benimsemeye değer. Bunu görmezden gelirseniz, muhtemelen başkalarının deneyimlerini ve bilgeliğini dinlemiş ve hesaba katmış olmayı dileyeceksiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Güvenilirlik hakkındaki düşünceleriniz bugün sorgulanabilir. Başkalarına eskisi gibi güvenmeyebilirsiniz ve birçok insan zaman geçtikçe temkinli hale gelirken, biraz daha açılmayı düşünmeye başlamak isteyebilirsiniz. Duygularınız konusunda başkalarına asla güvenmezseniz, tamamen mantıklı olduğunuzu ve duygularınızın olmadığını düşünebilirler. Ruhunuzu paylaşmak ve biriyle daha güçlü bir bağ kurmak için çaba gösterin.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Birisi şimdi size meydan okuyor olabilir. Bir şeyi kanıtlamanız istenebilir ve herhangi bir hazırlık yapmadan düelloya çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Sizin gerçekliğiniz, insanlar bunu çarpıtmaya çalışsa da size aittir ve nihayetinde diğer insanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü kontrol edemezsin! Onlara gerçekte kim olduğunuzu göstermeye çalışabilirsiniz, ancak bunu görmeyi reddederlerse, boş vermekten başka yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Birisi, gelecekte daha büyük sonuçlara yol açabilecek küçük bir sorun konusunda sizi uyarmaya çalışıyor olabilir. Büyük resme o kadar odaklanmış olabilirsiniz ki, altında bir şeylerin demlendiğinin daha küçük işaretlerini görmezsiniz. Söylenenlerin reddetmek yerine, ilk başta ne söylemeye çalıştıklarını anlamasanız bile onları dinleyin. Bu, sizi büyük bir baş ağrısından kurtarabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Mevcut bir riskle ilgili endişeler şu anda sizi boğuyor olabilir. Tam olarak ne ile karşılaşacağınızı bilerek bir şeye başlamış olabilirsiniz ancak şimdi artık tam olarak anlamadığınız bir şeye dönüşmüş olabilir. Muhtemelen içinden hemen kolayca kurtulabileceğiniz bir şey değildir ve şimdi tüm dikkatinizi ve aklınızın varlığını gerektirir. Adanmışlık, sorunları sonuna kadar görmenize yardımcı olacaktır.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Parçası olduğunuz bir ilişki şu anda dengesiz olabilir. Arkadaşlardan ve aile üyelerinden profesyonel ortaklara ve diğer önemli kişilere kadar her türlü ilişki bu enerjiden etkilenebilir. Biriniz diğerinden çok daha fazla çaba sarf ediyor ve muhtemelen ikiniz için de sürdürülemez olan stresli bir dinamik yaratıyor olabilirsiniz. Birinizin diğerinden yorulduğunda şahit olmamak için yüklerin paylaşıldığından emin olmanın bir yolunu bulun.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Düşük bir enerji gününüzü aşağı çekiyor olabilir. Normal rutininiz sizi yıpratıyorsa, muhtemelen günlük aktivitelerinizden kaçmak için can atıyorsunuzdur. Diğer insanlara karşı kastettiğinizden daha fazla yükümlülük üstlenmiş olabilirsiniz ve şimdi bu sözleri düzenli olarak yerine getirmek zorunda olduğunuza göre, bu tek bir kişinin tek başına üstesinden gelmesi için çok fazla olabilir. Biraz yardım istemek veya günlük görevlerinizi azaltmak yararınıza olabilir.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Sohbet sırasında ortaya çıkan dramatik duygular, bugün kişisel temelinizi sarsabilir. Normalde duygusal bir tartışmada veya sohbette kendinizi tutabilseniz de, bugün sizi kışkırtan biri herhangi bir konuyu bunaltıcı hale getirebilir. Muhtemelen sizi kendi seviyelerine çıkarmaya çalışıyorlar, böylece sizi kandırabilirler. Sakin kalmak, duygularınızın kontrolünün sizde olduğunu ve önemli olduğunda sakin kalabileceğinizi gösterir.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Bugün kendi duygularınızı incitebilirsiniz. Zihniyetiniz şimdi olumsuza doğru eğilim gösterebilir ve hem içten hem dıştan kendinize eleştirel bir şekilde bakmak için nedenler düşünebilirsiniz. Fikriniz muhtemelen bundan dolayı olumsuz bir şekilde değişecektir ve kendinizi net bir şekilde göremeyebilirsiniz. Zorlukların üstesinden geldiğinizi veya başka birine yardım etmek için bir şeyler yaptığınızı hatırlamak, kendinize olan inancınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olabilir. Her şeyin göründüğü kadar kötü olmadığını kendinize hatırlatın.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Abartmak bugün sizin için öngörülemeyen sonuçlara neden olabilir. Normalden daha açık sözlü veya yaratıcı hissedebilirsiniz, bu da başkalarıyla nasıl iletişim kurduğunuzu etkileyebilir. Birini etkileyici hikayesini başkalarıyla paylaşmak veya bir dedikodunun peşine düşmek çekici gelebilir. Gerçeğin dışında kalan bir şeyler söylemek sizin için sorunlar yaratabilir, bu nedenle insanlara hayatınızda neler olup bittiğini abartmadan anlatmaya çalışmak en iyisidir.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Şu anda başkaları tarafından öz-değerinize meydan okunabilir. Onları kişisel olarak tanımasanız bile, bir grup insan kendinizden şüphe duymanıza ve katkınızın gerçekten herkesinki kadar değerli olup olmadığını merak etmenize neden olabilir. Halihazırda sahip olduğunuz başarıyı kıskanıyor veya onların seviyesine ulaşmanıza engel olmaya çalışıyor olabilirler. Yorumları veya eylemleri, yaptığınız şeyi desteklemeyebilir ancak endişelenmeyin, onlarla aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz!
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-05-22, 15:43 #1366
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
2 MAYIS 2022 PAZARTESİ GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Daha güçlü bir temel oluşturma fırsatı, bugün hiç beklemediğiniz bir anda gelebilir. Yakın zamanda geleceğinizi güvence altına almak için yatırım yapmayı düşünmüş olabilirsiniz. Birdenbire ortaya çıkan yeni ve iyi bir fikir, bu hedefleri daha kolay yönetilebilir veya eğlenceli hale getirmenin anahtarı olabilir. Bu fikir size bir rüyada bile gelebilir, bu yüzden dikkat edin ve bilinçaltınızın size söylemeye çalıştığı şeyi dikkatle dinleyin.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Kendini keşfetme artık başka insanlar aracılığıyla gelebilir. Biriyle tanışabilir veya ruhunuza hitap eden ünlü bir kişiyi keşfedebilirsiniz. Hayatlarını öğrenmek, bu süreçte kendiniz hakkında bir şeyler öğrenmenize yardımcı olabilir. Bu muhtemelen daha önce düşünmediğiniz bir şeydir, örneğin ifade edemediğiniz bir yönünüz gibi. Onların hayatını kopyalamak ve kendinizi onlara uydurmaya çalışmak zorunda değilsiniz, ancak ilham verebilirler.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Şimdi başlayan gizli projeler sizin için çok daha büyük bir şeye dönüşebilir. Bir süredir başlamak istediğiniz bir projeye başlama fırsatınız olabilir, ancak bu proje hakkında anlattığınız çemberi çok, çok küçük tutmanız sizin yararınıza olacaktır. Bittiğinde, kendi takdirinize bağlı olarak başkalarını bu konuda bilgilendirmeyi seçebilirsiniz.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu zamanda sizin için ruhsal uyanışlar mümkündür. Son zamanlarda kişisel felsefelerinizi daha sık düşünüyor olabilirsiniz ve bu, önünüzde gördüğünüzün ötesinde dünya hakkında daha fazla şey öğrenmenin bir işareti olabilir. İçsel benliğinizle iletişim kurmanıza ve biraz ruh arayışı yapmanıza izin veren bir yerde zaman geçirmek sizin için çok faydalı olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Yeni bir ilişki ve ortaklık mevcut itibarınızı zedeleyebilir ancak tam tersi de mümkündür. Daha sık vakit geçirdiğiniz birinin sizin üzerinizde iyi bir etkisi olması ve özellikle imajınız ve kariyeriniz açısından hayatınızı nasıl seviye atlayacağınızı öğretmesi muhtemeldir. Bu kişi sizin için bir tür akıl hocası olabilir ve bu role yeni adım atmış olabilir, bu yüzden hala onlarla ritminizi buluyor olabilirsiniz. Zaman ayırın ve neler yapabileceğinizi öğrenin.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Hayatınızdaki biri bugün size bir macera yaşatabilir. Muhtemelen bu kişinin ayaklarınızı yerden kesmeye çalışmasını beklemiyorsunuzdur, ancak büyük olasılıkla biri sizi etkilemeye ve iyi vakit geçirmeye çalışıyor. Sizi neşelendirmeye veya bir şekilde kazanmaya çalışıyor olabilirler ve onlarla yaşadığınız eğlenceli deneyimlerden döndüğünüzde anlatacak hikayeleriniz olabilir. Unutmayın, bu yolculukla ilgili, varılacak yer değil!

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Bugün sizin için kişisel bir evrim gerçekleşiyor olabilir. Hayatınızı iyileştirmeye yardımcı olan olumlu bir alışkanlıkla daha rahatlamış olabilirsiniz ve şimdi bir adım daha ileri gitme zamanı! Düzenli uygulamanızda bir düzlüğe ulaşmış olsanız bile, bu sadece bir sonraki aşamaya geçmek için biraz daha fazla özveri gerektireceği anlamına gelir. Oraya ulaşmak için gerekebilecek tüm zorlukları aşmak için sonuçlara odaklanın.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Tutku bugün yeniden canlanabilir! İş ilişkileriniz veya yaratıcı çalışmalarınız söz konusu olduğunda son zamanlarda bir durgunluk içinde olabilirsiniz ve aradığınız sonuca doğru nasıl ilerleyeceğinizden emin olamamış olabilirsiniz. Sonunda, yeni fikirler akmaya başladığında yaratıcı bloklar nihayet eriyebilir ve önceden çıkmaz yollar sonunda farklı ilişkilerinizde bir yere gidebilir. Artık kendinizi baskı altında hissetmediğinize göre, nihayet kendinizi özgür ve spontane hale getirmenin zamanı geldi

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Bahar temizliğinin zamanı gelmiş olabilir. Yaşam alanınızı süslemek, mevcut enerjiyi kanalize etmenin harika bir yoludur. Eviniz sizin sığınağınızdır ve orada çok fazla zaman geçirmeseniz bile, sizi bekleyen karmaşadan korkmak yerine, geri dönmeyi dört gözle beklediğiniz bir yer olmalıdır. Her şeyi toparladıktan sonra, rahat bir nefes alabilir ve çevrenizin tadını çıkarabilirsiniz!

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

İşbirliği bugün ilhama yol açabilir. Beyin fırtınası tercih edilir ve ilham perileri kucağınıza düşebilir. Bir grup içinde çalışmak, karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olabilir. Her şeyi tek başınıza halletmek zorundaymış gibi hissetmeyin! Hedeflerinizin ve fikirlerinizin en yüksek potansiyellerine ulaşmasına yardımcı olmak isteyen bir veya daha fazla arkadaş bulun.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Aileniz bugün öz değerinizi teşvik etmenize yardımcı olabilir. O sırada orada olan biriyle çocukluğunuzu hatırlamak, kim olduğunuzla ilgili hafızanızı derinlerde canlandırmaya yardımcı olabilir ve sizi kendinizle ilgili hikayelerle teşvik edebilir. Bu hikayeler, o zamandan beri tereddüt ettiğiniz bir şey hakkında daha emin olduğunuz geçmişteki zamanlarla ilgili eski bir arkadaştan da gelebilir. Kim olduğunuz konusunda daha güvende hissedebilmeniz için güveninizi oluşturmanıza yardımcı olmalarına izin verin.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Şimdi görünüşünüzü değiştirmek için harika bir zaman olabilir. Görünüşünüzde bir yenilik planlıyor veya uzun zamandır sahip olduğunuz fikirleri eyleme geçirmeniz için bazı şeylerin yerine oturduğunu hissediyor olabilirsiniz. Başkalarının bunun hakkında ne düşüneceği konusunda endişeleniyorsanız, nasıl göründüğünüzle ilgili kendi duygularını yönetebileceklerini kendinize hatırlatın. Seni destekleyenler yeni tarzınla mutlu olmanızı istemeli!

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-05-22, 01:09 #1367
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
3 MAYIS 2022 SALI GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinizin farklı yönlerini keşfetmek bugün faydalı bir egzersiz olabilir. Kararlarınızı, özellikle de parayı nasıl harcadığınız etrafında dönenleri neyin etkilediğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. Hayatınız boyunca otorite figürlerinden duyduğunuz herhangi bir tavsiyeyi hatırlamak ve dikkate almak iyi olsa da, kendi düşüncelerinizi geçersiz kılacak noktaya kadar içselleştirmemeye dikkat etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Çevrenizdekilerin heyecan verici bir aktivite fikri olabilir ama siz bütçeniz dahilinde bunu planlamamış olabilirsiniz. Bu ikilemden kurtulmanın tek yolu, kendi önceliklerinizin dürüst bir değerlendirmesi olabilir. Şahsen veya kafanızda sert sesli bir otorite figürünün sizi eğlenceli bir şeyden alıkoyduğu için suçu üstlenmesine izin verirseniz, muhtemelen onlara kızacaksınız. Bununla birlikte, kişisel olarak en çok ne istediğinize dair net bir fikre sahip olmak, onu elde etmeye kararlı olmanıza yardımcı olabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bir kuralı çiğnemekten korkabileceğiniz için, yalnızca karmaşık bir sorunu çözme düşüncesi bile sizi korkutabilir. Endişelerinizin aksine, yardım için ulaşırsanız muhtemel sandığınızdan daha kolay bir çözüme varacaksınız. Bazı otorite figürlerinin tepkilerinden çekinmek, hedeflerinize daha geç ulaşmanıza sebep olabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Birlikte yeni bir şey öğrenmek, çıkmaza girmiş bir arkadaşlığı tazeleyebilir. Bilinmeyenin bir gerginlik sebebi olabileceğinden endişeleniyor olsanız da, bu noktada ilişkiniz için daha büyük risk, can sıkıntısının sessizce onu öldürmesine izin vermek olacaktır. İkiniz arasında beklemediğiniz bir fark keşfedebilirsiniz, ancak birbirinizden nasıl ayrıldığınızı kabul etmek, gerçek bir yakınlık kurmanıza yardımcı olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sorumluluklarınıza olan düşünceli dikkatiniz şimdi, belki de faydalı bir finansal kazançla ödüllendirilebilir. Bu gelişimin daha zorlu bir kısmı, bir ilişkide yerleşik sınırları değiştirme ihtiyacı olabilir. Kişisel meseleleri gündeme getirmek söz konusu olduğunda hassas bir denge vardır. Yeni rolünüze uyum sağlarken diğer kişinin liderliğini takip edin.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Ortak bir hobi veya entelektüel ilgi yoluyla bağlantı kurmak, şu anda bir ilişki kurmanız için harika bir yol olabilir. Muhtemelen kendinizi ifade etmek ve başkalarını tanımakla ilgileniyor olsanız da, doğrudan bir yaklaşım biraz korkutucu olabilir. Ortak tutkunuzun bazı ayrıntılarına sizden farklı yaklaştığı için diğer kişiyi yadırgamaktan kaçınmanız gerekir. Nasıl yanlış yaptıklarına odaklanmayı bırakırsanız, onlardan gerçekten bir şeyler öğrenebilirsiniz!

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Yaşam alanınızı temizlemek, bugün her şeyin çok daha iyi görünmesini sağlayabilir, ancak aynı alanı paylaştığınız diğer insanlar sorumluluğu paylaşmıyor gibi görünüyorsa kırgın hissedebilirsiniz. Belki de bu konu yeteri kadar açık bir şekilde konuşulmamıştır. Bazı şeylerin söylenmeden gitmesi gerektiği fikrini bir kenara bırakın ve üzerinize düşeni söyleyin!

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Başkalarıyla bağlantı kurma endişesi bugün sizi aşağı çekebilir, ancak endişenizle doğrudan yüzleşmek, onu çözmenin en iyi yolu değildir. Gerekli olduğunu düşündüğünüz büyük, ciddi sohbeti zorlamak yerine, akışa devam edin. Yaratıcı olma ya da eğlenme fırsatı yine de sizi bulabilir. Bu anın gerçek kalitesi, ulaşmanız gereken kişi üzerinde bir izlenim bırakabilir, bu yüzden sadece rahatlayın.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Ayrıntılara dikkat etmek bugün vurgulanıyor, ancak ne zaman konuşmayı bırakıp harekete geçmeniz gerektiğini bilmeniz gerekebilir. Hayatınızdaki bazı gelişmelerin ne kadar ilerlediğini fark etmeseniz de, hedeflerinize doğru büyük hareketler yapmak için gerekli kaynaklara ve güvenlik duygusuna sahip olmaya muhtemelen düşündüğünüzden daha yakınsınız. Çabalarınızı şu anda yapabildiğiniz kadar büyük bir adım atmaya odaklayın ve küçük şeylerin kendi kendine yerine oturmasına izin verin.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Bugün söylemeniz gereken her şeye olumlu bir dönüş yapabilirsiniz! Paylaşmak için bazı potansiyel olarak rahatsız edici haberleriniz olsa da, bunu bir endişe nedeni olarak sunmazsanız, diğerleri bunu mutlaka bu şekilde görmeyecektir. Sakladığınız bir şeyi özgürleştirmek için bundan yararlanın. Konuyla ilgili aklınıza gelen her düşünceyi getirmeden bir hikâyeyi doğru bir şekilde anlatmak mümkündür, bu nedenle anlatınızı hem gurur verici hem de adil bir şekilde düzenlemeye çalışın.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Mali geçmişinizin mevcut para durumunuz üzerinde büyük etkisi olabilir. Şimdiye kadar neler yaptığınızı gözden geçirmek, doğru ve yanlışlarınızı görmenin en iyi yoludur. İniş ve çıkışlarınız muhtemelen tamamen rastgele değildir, bu nedenle inişlerin nereden geldiğini bilmek, onlardan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olabilir. Zayıf noktalarınız konusunda dürüst olmak, onların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Şu anda arkadaşlarınız ve akrabalarınız tarafından sevildiğini hissedebilirsiniz, ancak bu olumlu bakışın olası gizli maliyetlerini düşünmeniz gerekebilir. Onlara söyleyemeyeceğinizi düşündüğünüz şeyleri belirlemek, genel ilişkiniz hakkında size önemli bir bakış açısı verebilir. Bir sonraki adım, sorunun kendi engellemelerinizle mi yoksa başkalarından gelen gerçek tepkilerle mi ilgili olduğunu anlamaktır. Korku sadece içinizdeyse, onunla güvenle yüzleşmek için iyi bir fırsat!
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-05-22, 14:52 #1368
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
5 MAYIS 2022 PERŞEMBE GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Yaşamınızdaki sıradan olaylar bugün kişisel yaralarınızı kolayca tetikleyebilir. Sizi üzen insanların sesleri, onlarla yıllardır etkileşime girmemiş olsanız bile, hala kafanızda gizleniyor ve sizi etkiliyor olabilir. Sizi etkileme gücünü onlardan geri almak için bazı yüzleşmeleri gerçekleştirmeniz gerekebilir. Her şey bugün olmak zorunda değil ancak hislerinizi yoklayamamalısınız.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızın ve topluluk gruplarının desteği şimdi güveninizi artırabilir. Görüşleriniz bir süredir kurnazca değişiyor olsa da, sonunda aynı fikirde olan diğer insanlarla bağlantı kurmak size aklınızdakileri paylaşma cesareti verebilir. Bununla birlikte değişim sizi biraz korkutabilir. Karışık duygulara sahip olmanın gerçekçi olduğunu kabul etmek, kendinizi boş yere suçlamaktan kaçınmaya yardımcı olabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Uzun süreli bir işbirliği doruk noktasına ulaşıyor olabilir. Bir süredir başka biriyle sorumluluk paylaşıyor olabilirsiniz, ancak belki de anlaşmada her zaman tam olarak eşit olmayan bir şey vardı. Güç dengesi artık değişebilir ve bu da yetkiden adil payınızı almanıza olanak tanır. Bazı dönüm noktalarını ertelemek artık iyi bir fikir değildir. Karmaşık seçimler içerse bile sizin için çalışan bir hayat kurmalısınız.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Pasif-agresif baskıların bugün size geri tepme riski vardır, bu nedenle bir ilişkide sizi gerçekten rahatsız eden şeyin ne olduğunu ve diğer kişiden ne beklemenin sizin için gerçekten doğru olduğunu kabul etmeniz gerekebilir. Güven arzunuz anlaşılabilir olsa da, insanların birbirine ne borçlu olduğuna dair inançlarınızı eleştirel bir şekilde incelemek, sonunda daha istikrarlı olacak bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Zaman yönetiminizle ilgili derin bir ikilemi çözmek artık mümkün olabilir. Cevap, hayatınızın bir alanında duyguları kenara bırakıp daha pragmatik yaklaşmayı içerir. Tutkulu olduğunuz bir konuya çevrenizdekiler aynı şekilde bağlı görünmediği için kırgın hissedebilirsiniz ve belki de durumunuzda adil olmayan bir şey olduğuna dair inancınız haklıdır. Yine de realitenizi kabul etmek sizi onunla daha uyumlu yaşamak için özgür kılabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Destekleyici bir ilişki, size şu anda kendinizi ifade etmeniz gereken güveni verebilir. Bununla birlikte, güvendiğiniz birinin hayal kırıklıkları yaratması bir yabancıdan çok daha olasıdır. İlişkilerde bazı dengesizlikler olabilir, sizin daha güçlü olduğunuz bir konumda, karşı tarafa merhametle yaklaşmak vicdanınızdan yana rahat olmanızı sağlar.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Mevcut iş durumunuzdaki olumlu gelişmeler, ev yaşamınızda uzun zamandır istediğiniz bir değişikliği hayata getirmenize yardımcı olabilir. İşiniz konusunda kendinizi güvende hissettiğinizde, kök salma veya daha rahat bir yere taşınma konusunda kendinize güvenebilirsiniz ancak her iki durumda da, artık sizi durdurmak için bir bahaneniz yok. Sürekli bahsettiğiniz ev içi değişimin hala gerçekleşme şansı yoksa, her şeyi olduğu gibi tutmak için gerçek nedenleriniz olduğunu kabul etmek özgürleştirici olabilir.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Bugünlerde başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınızı gereğinden fazla düşünüyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, başkalarının sözünü kesmemeyi hatırlamak gibi temel bilgileri bir kez kavradığınızda üzerine fazla düşünmek zaman kaybından başka bir şey değildir. İşaretleri okuma ve imaları kavrama yeteneğiniz bugün gereğinden fazla çalışıyor olabilir. Bu noktada, sadece rahatlamayı ve eğlenmeyi planlamalı, hayatın sizin için akmasına izin vermelisiniz.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Size gerçekten bir güvenlik hissi veren şeyin ne olduğunu belirlemek şimdi önemli olabilir. Para ve diğer maddi kaynaklar korunduğunuzu hissetmenize kesinlikle yardımcı olsa da, tutumunuz refah duygunuzda sandığınızdan daha büyük bir rol oynayabilir. Size en iyi gelecek şey iyimser bir bakış açısıyla gerçeklik arasındaki dengedir ve bu konuda bir dostunuzun yardımını kullanabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Sizinle küçük ayrıntılar üzerinde tartışmak isteyen biri bugün sizi gerçekten çıldırtabilir. Savunmaya geçmek yerine, küçük soruların cevabını bilmediğiniz zaman itiraf edin. Bu, konunun hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuz bölümlerine hızlı bir şekilde dönmenize izin vermelidir. Büyüklüğün sizde kalması, farklı şekillerde de işinize yarayacak birçok bilgi edinmenize sebep olabilir.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Şu anda bir finansal bolluk duygusu hissediyor olabilirsiniz ancak bununla ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Paranızla risk almak istiyorsanız, kendinize bu ödülü hak edip etmediğinizi sorun. Zenginliğe layık olmadığınız veya zengin olmanın yanlış bir şey olduğu gibi varsayımlar, kaynaklarınızı elinde tutmayı zorlaştırabilir. Bolluğu ve bereketi kabul edin.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Bugün etrafınızdan gelen bir baskı sizi etkiliyor olabilir. Bu his kötü olsa da aslında sizi gitmek istediğiniz yöne yönlendirebileceğinden, iyi sonuçlanabilir. Kendinizi esen rüzgara bırakmak ve akışa güvenmek şu an için en iyi şey olabilir. Uygun şekilde teşekkür ve şükür edin ancak aynı zamanda sınırlarınızın nerede olduğunu ve değerlerinize göre yaşayıp yaşamadığınızı da belirleyin. Sınırlarınızı bilmek, korkuyla tepki vermekten kaçınmanıza yardımcı olabilir.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-05-22, 21:53 #1369
nicci34 nicci34 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Yorum için teşekkürler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-05-22, 21:34 #1370
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
6 MAYIS 2022 CUMA GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Yeni bir para kazanma yolunun peşine düşmek heyecan verici olabilir, ancak bunun hakkında başkalarıyla konuşmak muhtemelen girdiğiniz zahmete değmez. Planınızı anlamayan insanları ikna etmeye çalışmak enerjinizi tüketmek ve dikkat dağıtmak dışında bir şeye hizmet etmez. Perde arkasında kalmak ve hazırlanmak daha iyi bir fikirdir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Karşınıza çıkan bir grup insan şimdi hayatta nereye yöneleceğinize dair ihtiyacınız olan yönlendirmeyi yapabilir. Bu grubun kendinizi yenilemeniz için size verdiği fırsat için minnettar olsanız da, sizden finansal olarak istediklerini diğer maddi ihtiyaçlarınızla dengelemek gibi bazı ayrıntılar konusunda gerçekçi olmanız gerekebilir. Karşınıza çıkacak tek fırsatın bu olmadığını hatırlayın.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Edindiğiniz bir profesyonel başarı şu anda başkalarının anlayamayacağı kadar gurur verici olabilir Kalbinizi anlamlandıran bir amacı açıkça takip etmenize izin veren bir liderlik rolüne geçme konusunda heyecanlı olabilirsiniz. Bununla birlikte, dünyayı kendi bakış açınızla aynı yönde döndürmeye çalışmak, , yol boyunca bazı sürprizlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Özellikle kendi başınıza düşünmeyeceğiniz bir macera konusunda arkadaşlarınızı takip etmek oldukça heyecan verici olabilir. İşler, onları anlamlandırabileceğinizden daha hızlı ilerliyor olabilir, bu nedenle deneyiminizle ilgili düşüncelerinizi henüz paylaşmaya hazır olmayabilirsiniz. Bu noktada açık fikirli olmak zorunda hissetmeyin! Hâlâ bilgi topluyorsunuz, bu yüzden sadece olayların akışının tadını çıkarmanız sorun değil.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sizi gerçekten motive eden bir şey, kariyerinize şu anda bir destek verebilir. Bununla birlikte, arkadaşlarınız veya daha geniş sosyal çemberinizle bu içsel tutku konusunda çok dürüst olmak istemeyebilirsiniz. Önemli ama ifade edilmesi zor olan bir şeyi aktarmak zor gelebilir ve yanlış anlaşılmaktansa anlaşılmamayı tercih edebilirsiniz. Kimseye sizi yargılama fırsatı vermek yerine, dünyada görmek istediğiniz değişim olmak için tüm hızınızla ilerleyin.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Bugün birileri sizi kışkırtıyor veya meydan okuyor olabilir, ancak kendinizi savunma arzunuzun önemli bir planın önüne geçmesine izin vermeyin. Bu kişi, hak etmediğini düşündüğünüz bir otorite talep ediyor gibi görünebilir ancak, onları duymak ve onlarla etkileşim kurmak faydalı olabilir. Etrafta yayılan bazı bilgiler oldukça rahatsız edici olsa da herhangi bir tavır almadan önce doğruluklarını test etmek önemlidir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Çok çalışmak şimdi sizin için finansal ödüller getirebilir, ancak aynı zamanda akıllıca çalıştığınızdan da emin olun! Para, ancak başka bir şeye dönüştüğünde anlamlıdır ve şu an sizin ihtiyacınız olan daha fazla zaman olabilir. Ailenize veya eski bir dostunuz zor günlerinde yardımcı olabilmek için bazı şeyleri ertelemek size kaybettirdiklerinden çok daha fazlasını kazandırır.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Başkalarını etkilemek için dürtüsel bir risk almak bugün cazip gelebilir. Çılgınca ve dikkat çekici bir şey yapmak mutlaka yanlış olmasa da, aradığınız samimiyeti gerçekten kurup kurmayacağı konusunda gerçekçi olun. Şu anda kendi kimliğiniz konusunda biraz kafanız karışmış olsa bile, insanlar muhtemelen gerçek sizle hayal ettiğinizden daha fazla ilgileniyorlar.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Evdeki biri şu anda alanınıza girip sizi sinirlendiriyor olabilir. Bu durumu kişisel olarak almak yerine, muhtemelen belirsiz sınırlarla ilgili olan temel sorunu bulmaya ve çözmeye çalışın. Diğer kişiyle beklentileri netleştirmek, ikiniz için de işe yarayan yeni bir rutin oluşturmak için birlikte çalışmanıza yardımcı olabilir. Maddi olarak kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğinin sinyallerini alabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Zihinsel ve duygusal bir gelişim hali bugün mümkün olabilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmek konusunda endişeli olabilirsiniz ve sizi yavaşlatan asıl şey muhtemelen görevlerinizle ilgili belirsiz yönlerdir. Ara vermek, nasıl ilerleyeceğiniz konusunda kendi kararlarınızla yeniden bağlantı kurmak için iyi bir fırsat olabilir. Çevrenizdeki insanlarla sohbet ederek de rehberlik bulabilirsiniz. Kutunuzdan çıktığınızda, cevap muhtemelen kendiliğinden bulunacaktır.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Muhtemelen şu an elde ettiğinizden daha fazla bir maddiyata ihtiyaç duyuyorsunuz, bu da sizi finansal bir risk almaya motive edebilir ancak güvenilirliğin ne olduğu hakkındaki düşüncelerinizi tazelemek muhtemelen hangi fikirlerin işe yarayacağını belirlemenize yardımcı olacak gerekli bir ilk adımdır. Yeterince sahip olmadığınızı hissetmek sizi pervasızlığa itiyor olabilir, ancak ihtiyaçlarınıza yeni bir bakış atmak, noktaları farklı bir şekilde birleştirmeye ve bunları zaten sahip olduğunuz kaynaklarla karşılamaya teşvik edebilir.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

İletişim kurarken görünmeyen engelleri aşmak bugün normalden daha kolay olabilir. Aklınızdaki her şeyi serbest bırakmak, drama yaratma potansiyeline rağmen, o andaki stresi azaltabilir. Bununla birlikte enerjinizi küçük hayal kırıklıklarını açığa çıkarmaktan daha kalıcı öneme sahip olabilecek bir şey söylemek için kullanmak isteyebilirsiniz. Biraz mola vermek en yüksek önceliklerinizi belirlemenize ve bunları nasıl net bir şekilde sunacağınızı düşünmenize yardımcı olabilir.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-05-22, 18:25 #1371
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
8 MAYIS 2022 PAZAR GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Şu anda istediğiniz şey için ikna edici bir argüman yapabilirsiniz. Durumunuzu net bir şekilde ifade edecek ve bunu yaparken iyi görünecek donanıma sahipsiniz. Ayrıca, etkilemek istediğiniz kişilerin dikkatinin asıl olandan kaymaması için hikayenizin hangi kısımlarını dışarıda bırakmanız gerektiğine dair düşünmek isteyebilirsiniz. Ancak, bazı şeyleri söylemenin gerçekten bir soruna yol açacağını düşünüyorsanız, doğruluğunuzu tamamen yeniden değerlendirmeniz gerekebilir!

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Bir arkadaşınızın bugün onlar için önemli olan sosyal bir konu hakkında söyleyecek çok şeyi olabilir. Destekleyici bir arkadaş olarak onların amacına hemen katılmanın sizin göreviniz olduğunu düşünseniz de, bu baskı onlardan değil de sizin içinizden geliyor olabilir. Görüşlerine katılıp katılmadığınızdan emin değilseniz, fikirlerinizi kendinize saklamanız ve şimdilik sessizce bilgi toplamanız sorun değil. Sadece onları duymak, ihtiyaç duydukları şeyi sağlayabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Arkadaşlarla bağlantı kurmak bugün sizin için eğlenceli ve verimli olabilir. Karmaşık olmayan bir şekilde iyi vakit geçirmek için muhtemelen doğru yerde olsanız da, belki bundan daha fazlası mümkündür! Saklanan bazı profesyonel fırsatların farkına varabilirsiniz. Farklı türdeki ilişkilerin sınırlarını karıştırmanın zorlukları olabilir, ancak sondaki ödül, aldığınız riske değebilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bugün mahremiyet elde etmek zor olabilir, ancak belki de saklayacak şeyleriniz sandığınızdan daha azdır. Daha önce insanların fark etmediği bir yönünüz bugün daha çok göz önünde olabilir. Bu gelişme sizi heyecanlandırmasa da, karşı çıkmak yerine kabul ederseniz beklediğinizden daha az sorun olabilir. Duygularınız ve zekânız, bu durumu atlamanıza yardımcı olmak için birlikte çalışabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Dinlemek bu zamanda size çok yardımcı olabilir. Artık kendinizle ilgili daha derin sorunları keşfetmeye hazırsınız, ancak bunu bir başkasından duymak yine de hoşunuza gitmeyebilir. Arkadaşlardan gelen ve size bir şeyler katması mümkün olan tavsiyelere dikkat edin! Kendi başınıza bir şeyleri öğrenmeye zaman ayırmak, size düşüncelerinizi daha bilinçli ve açıklayıcı bir şekilde toplama fırsatı vermelidir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Şu anda hedeflerinize yönelik harekete geçmek için motive olabilirsiniz, ancak ilerledikçe bunu tek başınıza yapamayacağınızı keşfedebilirsiniz. Sosyal ağınızdaki biriyle güçlerinizi birleştirmek, işleri ilerletmenize yardımcı olabilir. Öte yandan, bu kişiye ne kadar saygı duyar ve hayran olursanız olun, tüm fikirlerde anlaşamayacağınızı kabul etmek gerekir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

En büyük fikirleriniz hakkında başkalarıyla konuşmak şu anda özellikle tatmin edici olabilir. Herhangi bir rakiple karşı tartışmaktan ziyade sizden yana olanlarla bağ kurmanın keyfini çıkarmanız daha iyi gelecektir. Hedeflerinizi daha da ileriye taşıyan idealist bir çalışmayı gerçekten yapmak sizi daha da tatmin edebilir, bu nedenle tutkunuzu eyleme dönüştürmek için stratejiler oluşturun.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Sorumlulukları başka biriyle paylaşmak için uyumlu bir anlaşmaya varmak, bugün sizin için büyük bir rahatlama olabilir. Muhtemelen kendi hayatınızı kolaylaştırmanın bir yolunu arıyorsunuz ve bu fikri etrafınızdaki insanlara da geçirirseniz, muhtemelen ilgili herkes için gerçekten işe yarayan bir plan ortaya çıkaracaksınız. Pratik görevleriniz başarıyla tamamlandığında, hobilerinize ve sizi çağıran diğer eğlenceli şeylere odaklanmak için daha fazla zamanınız olacak.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Muhtemelen iyi bir ruh halinde olduğunuz ve sevincinizi başkalarıyla paylaşmaya istekli olduğunuz için, bugün neşeli bir bağlantı bulmanız kolay olabilir. Ancak, bir kez başka biriyle güvende hissettiğinizde, kalbinizi biraz fazla açmaya başlayabilirsiniz. Genişletilmiş sınırlar bazen için iyi olsa da, sınırlarınızı önceden belirlemek faydalıdır.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Pratik konulara odaklanırken ve işlerinizi hallederken pozitif tutum sergileyebilirsiniz ancak olumlu düşünmek bir şeyleri daha iyi görmenizi sağlayabilirken, gerçekleri değiştiriyor olamaz. Birlikte çalıştığınız diğer kişilerle, ne yapmaları gerektiğini bildiklerini varsaymak yerine, nasıl olmalarını istediğiniz konusunda gerçekten konuştuğunuzdan emin olun.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Muhtemelen bugün sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur, ancak bu çalışırken biraz eğlenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Mevcut bütçenizin sınırları içerisinde bazı maddi adımları atmanız mümkün olmasa da bunların aslında gerekli olmadığını fark edebilirsiniz. İnsanları ilk sıraya koyduğunuzda, gerisi çoğu zaman kendi kendine çözülür!

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Para şimdi size sorunsuz bir şekilde akıyor gibi görünebilir, ancak elde eder etmez harcamak cazip gelse de iyi bir fikir değildir. Rahatınız önemli ve şimdi size daha fazlasını sağlayacak bazı aletler ve gereçler satın alabilirsiniz. Ayrıca, yeni girdiğiniz bir ortam beklediğinizden fazla destekleyici olabilir ve bu da size iyi gelecektir.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-05-22, 00:51 #1372
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
9 MAYIS 2022 PAZARTESİ GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Para kazanmak şu anda sizin için bir hedef olabilir, ancak anlık riskler tahmin ettiğinizden daha uzun süreli bir etkiye sebep olabilir. Bunun peşinden gitmek mutlaka yanlış olmasa da detaylı düşünmek için fazladan zaman ayırın ve ilk önce kararınızın gerçekçi olmayan varsayımlarla gölgelenmediğini teyit edin. Planınız gerçekten sizin için doğruysa, bu netlik daha güvenle ilerlemenize yardımcı olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün arkadaşlarınızla bağlantı kurmaya yönlendirilmiş hissedebilirsiniz. Belki herhangi bir yorgunluğun üstesinden gelebilmek için dinlenmeyi tercih edersiniz ancak bu noktada en iyi seçeneğiniz bu değil. Bunun yerine yaratıcı olun ve tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda karşılama seçeneklerine bakın.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Kelimelerin bugün muazzam bir gücü var! Söyleyecek çok şeyiniz olabilir ancak özellikle kariyerinizde bir fark yaratmayı umuyorsanız, önemli bir şeyi iletme gücünüz bulunuyor. Mevcut pozisyonunuzda yapabileceğiniz her şeyi yaptıysanız, çevrenizdeki biri sizin için güzel olabilecek bir fırsattan haberdar olabilir, bu yüzden aradığınızı onlara bildirin.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bilgi ödüllendirici olabilir, ancak sonunda kendi başınıza harekete geçmelisiniz. Arkadaşlarınız sizi konfor alanınızdan çıkmanız için tek başınıza yapamayacağınız bir şekilde motive edebilir. Muhtemelen bu desteği takdir etseniz de ne zaman geri adım atacağınızı ve öğrendikleriniz hakkında kendi düşüncelerinizi düşünmeniz gerekebilir. Hayatınızın yönünü sadece siz belirleyebilirsiniz!

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Birlikte çalışmak, şu anda hedeflerinizi gerçekleştirmenin en etkili yolu gibi görünebilir. Önemli bir işbirliği bir süredir hazırlanıyorsa, bunun iyi sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz. Söylediğiniz her şeye iyi bir dönüş alabilirsiniz. Dahil olduğunuz gruplarda bireysel katkılarını tanımak için çaba sarf etmek, işlerin doğru bir şekilde başlamasına yardımcı olabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Yakın ilişki içinde olduğunuz biri şu anda güçlü fikirleriyle sizi etkiliyor olabilir. Kendisi haklı olsa bile belki de sizin fikirlerinizin de bir o kadar önemli olduğunu hatırlamanız gerekir. Düşüncelerinizin hayran olduğunuz kişininkilerle nasıl iç içe geçtiğini incelemek için biraz zaman ayırın. Kendi bakış açınızı ortaya çıkarmayı başardığınızda, takip etmek istediğiniz hedefi daha net görebilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Bugün başka biriyle ortak bir hedefe ulaşmak için ciddi bir çaba sarf edebilirsiniz. Bu çabada yalnız olmadığınızı bilmek sizi her zamankinden daha çok çalışmaya motive edebilir. İster iş ortaklığı ister kişisel bağlantı olsun, ortak inançlar ve idealler üzerine kurulmuş bir ilişkinin özellikle başarılı olması muhtemeldir. Bağınızı güçlendirip aynı anda kendi hedeflerinizi gerçekleştirebildiğiniz zaman, daha fazlasını istememek mümkün değil!

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Bir yakınınız ile aranızdaki gerginlik bugün eğlenceli bir çıkış noktası bulabilir. Birlikte fiziksel olarak aktif bir şeyler yapmak, sizi aşağı çeken herhangi bir hayal kırıklığı konusundaki bakış açınızı değiştirmeye yetecek kadar olağan ortak rutininizden çıkarabilir. Belki de can sıkıntısının sorunlarınıza düşündüğünüzden daha fazla katkıda bulunduğunu göreceksiniz! Ayrıntılara gösterilen özen, faydalı atılımlar getirebilir.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Bugün çevrenizi standartlarınıza uyacak şekilde şekillendirme tutkunuz olabilir. Neredeyse hiçbir şey sizi yaşam alanlarınız hakkındaki hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten alıkoyamaz! Bununla birlikte, fikirlerinizi ilgili diğer kişilerle tartışmak için bir ara vermek isteyebilirsiniz. Proje için genel planınız muhtemelen oldukça iyi olsa da biraz işbirliği, ayrıntıları gerçekten mükemmelleştirmenize yardımcı olabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Sadece kendinizi oyalamak için bir tartışma arıyor olabilirsiniz. Kendinizi bir şekilde alıngan hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, yoğun olan konulara da çekilebilirsiniz, bu nedenle başkalarının sizin o düzeyde deneyimlemediğiniz bir şeyi kişisel olarak alma riski vardır. Başka birinin dramasına dahil olmak istemiyorsanız, enerjinizi sorumluluklarınıza yönlendirmek için kendinizi zorlayın.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Bugün kendinizi güvende hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları aramaya odaklanmak işe yarayabilir. Yoğun bir şekilde çalışmaya istekli olsanız da durumunuzu başkalarına açıklayarak daha fazla yardımla daha fazla iş başarabilirsiniz. Kişisel hikayenizi anlatmak, durumdan çıkarı olan diğer insanları size yardım etmeye ikna edebilir. Ortak bir çaba, hepinizi daha da yakınlaştırabilir.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Ne istediğinizi iddialı bir şekilde dile getirmek bugün size iyi gelebilir çünkü birilerinin onu elde etmek için çabalayacağınızı bilmesi gerekebilir. İşten payınızı almaya istekli olduğunuz açık. Başkalarının sizi sadece kendi çıkarınızı düşünüyormuş gibi algılamasından korksanız da bir göreve odaklanmış ve onu gerçekleştirmek için gerekli olanı yapıyormuş gibi görünmeniz daha olasıdır.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-05-22, 21:30 #1373
DevrimHarp DevrimHarp çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Teşekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-05-22, 21:01 #1374
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
10 MAYIS 2022 SALI GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Öz değerinizi artırmak için parayla çılgın bir risk almak sizi cezbedebilir ancak belki de dünyada nasıl göründüğünüzle ilgili sorunlarınızı çözmenin başka yolları vardır. Zor olsa da bazı düşüncelerinizin yanlış olabileceğini kabul etmek, ilerlemenizi sağlayabilir. Sizi geçmiş halinizle tanıyan insanlarla karşılaşmak yorucu olsa da onları dışarı atmak sizin elinizde.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Ailenizi sizi bir yere bağlı tuttuğu için suçlamak bugün kolay olabilir ancak bu sadece bir bahaneden ibaret de olabilir. Başkalarına karşı geçerli yükümlülüklerinizi net bir şekilde belirlemek için çaba sarf etmek, başka hangi gereksiz şeylerin araya girdiğini görmenize yardımcı olabilir. Eğer ilgilendiğiniz insanların sizden daha azıyla geçinebilecekleri ortaya çıkarsa, kendinize daha özgür bir alan yaratabilirsiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bugün içinizdeki taşları dökmek isteyebilirsiniz. İçeride tuttuğunuz her şey içinizde bir delik açıyor olabilir. Bu aktarım kontrolünüzde olduğu sürece sorun yok. Etrafınızdan gelen tepkiler muhtemelen beklediğinizden daha nazik olabilir. Bu sürecin sizin için iyileştirici bir şekilde sonuçlanması olasıdır.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Sosyal etkileşim şimdi sizin için heyecan verici fırsatlarla dolu olabilir. Bugün spontane bir macerada arkadaşlarınızı takip ederseniz, büyük olasılıkla o ana kapılır ve amaçladığınızdan daha fazla para harcarsınız. Kişisel hedeflerinize odaklanmak sizi finansal olarak istediğiniz kadar yolunda tutabilirken, arada bir serbest bırakmanın gerçek bir değeri olabilir! Her iki durumda da seçiminiz için kendinizi suçlu hissetmeyin.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Şu anda kariyerinizde bir sıçrama yapıyor olabilirsiniz, ancak gördüğünüz ilgi tercih edeceğiniz türden bir ilgi olmayabilir! İnsanların takdiri üzerinizdeyken geri adım atmak zor görünse de size olan güven üst seviyedeyken bir adım atmak daha başarılı sonuçlanabilir. Yine de insanların hassas olduğu konulardan uzak durmak tartışmaları en az seviyeye indirir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Özel hayatınızda devam eden bir sorun şimdi gölgede kalmakta zorlanabilir. Siz isteseniz de istemeseniz de gerçek ortaya çıkmak isteyebilir. Yanınızda olacağını düşündüğünüz birine önceden açılarak büyük tartışmaların önüne geçebilirsiniz. Sizi destekleyeceğine güvendiğiniz en az bir kişi varsa, sonraki adımlarınız hakkında tavsiye almak için iletişime geçmeyi düşünün.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Bir arkadaşla yakınlaşmak genellikle uzun vadede iyi bir şeydir, ancak bugün bunun aniden gerçekleşmesi sarsıcı olabilir. Belki de uzun süredir yüzeysel düzeyde tanıdığınız birinin farklı bir yanını keşfetmekten heyecan duyacaksınız, ancak ilişkinizin yeni sınırlarının ne olduğunu hemen bilemeyebilirsiniz. Bu yeni duygusal yakınlık seviyesini keşfetme konusundaki duygularınızın karmaşıklığını kabul etmek, ikinizin de geçişi sorunsuz bir şekilde ele almasına yardımcı olabilir.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Bugün size yakın birinin bir isteğini reddettiğinizde veya bir düşüncesine karşı çıktığınızda, asıl amaçlarını başka bir şey olduğunu öğrenebilirsiniz. Yönünüzü bu şekilde görmek aslında küçük hayal kırıklıklarının üstesinden gelmenize yardımcı olabilir ve daha büyük bir patlamadan kaçınmanızı sağlayabilir.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Diyetinizi veya rutininizi geliştirmek bugün çekici olabilir ve okuduğunuz bir şeyden ilham alabilirsiniz. Aldığınız tavsiyeleri kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabiliyorsanız, bu çabanın başarılı olma olasılığı daha yüksektir. Başkalarının iç görülerinden yararlanmak kötü bir şey olmasa da, birinin görüşlerini değiştirmeden kabul etmek sizi benzersiz yapan şeyden uzaklaştırabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Finansal bir risk şimdi heyecan verici görünebilir, ancak yalnızca kendi paranızla bahse girdiğinizden ve kaybetmeyi göze alabileceğiniz para olduğundan emin olun. Başkalarını etkilemek için yeterince zengin olmadığınızı hissedebilirsiniz ya da belki de yıllar önce kendinizi yoksun hissettiğiniz bir zamanı telafi etmeye çalışıyorsunuzdur. İçine bakmak, en mantıklı hareket tarzını belirlemenize yardımcı olabilir.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Evdeki bir istikrarsızlık hissi, aynı alanı paylaştığınız birinin sizinle tartışmasını tetikleyebilir. Neyse ki, konuşma şekliniz iyileştirici olabilir. Şu anda iç sesiniz size güvenilir bir kaynak gibi gelse bile, neyi bilmediğiniz veya bildiğiniz konusunda dürüst olmak daha iyi bir stratejidir. Gerçek ve doğru temellere dayandığınızda yukarılara çıkacaksınız.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

İş yerinde şok edici bir şey duymak rahatsız edici olabilir, ama aynı zamanda bu sizin için bir fırsat anlamına gelebilir. Üretkenliği artırmanın iyi bir yolunu fark ettiyseniz, başka biri kendi sahasına bastığınızı düşünse bile, bundan faydalanmanız gerekebilir. Eskide kaldığını düşündüğünüz bazı tartışmalar, tekrar gündeme gelebilir.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-22, 01:25 #1375
YazGüneşi YazGüneşi çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Değiştirip uyarlarız o zaman.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-22, 22:31 #1376
nicci34 nicci34 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Yorum için teşekkürler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-22, 22:35 #1377
nicci34 nicci34 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Günlük burç yorumları 11 Mayıs 2022 Çarşamba

GÜNLÜK KOÇ BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç; Bu çarşamba, gerçek duygularınızı ifade edeceksiniz. İçinizden geldiği gibi davranacaksınız. Odaklandığınız sürece her şeyin üzerinden gelebileceğinizi unutmayın. Aşk hayatınızda, partnerinizle daha samimi olacağınız bir gündesiniz. Dengeleri tamamen lehinize çevirme şansına sahipsiniz. Ayrıca, işbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle ortak nokta üzerinde buluşmaya çalışın.
GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa; Bu çarşamba, iç dünyanızdaki bunalımlı havadan kurtularak hayatınıza biraz olsun renk katmak isteyebilirsiniz. Tavırlarınızı ortaya koyma noktasında daha net olmanızda fayda var. Ruhsal ve mental olarak fazlasıyla güçlü olduğunuz bu süreçte beklenmedik gelişmeler de gündeme gelebilir. Sergilediğiniz davranışlar konusunda biraz daha tutarlı olduğunuz sürece bir sıkıntı, sorun yaşamayacaksınız.


GÜNLÜK İKİZLER BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler; Bu çarşamba hayatınızda mühim yere sahip konularda değişikliğe gidebilir ve harekete geçebilirsiniz. Öte yandan uzun zamandır emek sarf ettiğiniz bir alanda beklenmedik bir gelişme gündeme gelebilir. Bu gelişme sonucu fazlasıyla mutlu olsanız da doğru anlamda yarar sağlamayı unutmamalısınız. Sabırlı olduğunuz ve etkin adımlar atabildiğiniz takdirde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmayacağınızı da bilmeniz gerekiyor.

GÜNLÜK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç; Bu çarşamba, sosyal hayatınızla ilgili gelişmeleri daha yakından takip edebilir ve bu çerçevede sınırlarınızı yeniden belirleyebilirsiniz. Etkin yaklaşımlar ortaya koyabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Gereksiz riskler almadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz ve beklediğiniz haberin geleceği bir süreçten geçiyorsunuz.

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan; Bu çarşamba, yaşayacağın bazı gelişmeler önemli kararlar almaya yönlendirebilir. Alacağın karar her ne olursa olsun arkasında durman gerektiğini unutmamalısın. Bugün şanslı gününüzde olduğunuzu bilmelisiniz. Adım attığınız işlerde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Her sorun kolaylıkla hallolacak. Bu sayede kendinize olan güveniniz de artacak. Aşk hayatınızda kendinizi biraz geri çekmek isteyebilirsiniz. Ancak gereksiz triplere girmemenizde fayda var. Durduk yere ilişkinizi bozmamalısınız.


GÜNLÜK BAŞAK BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA
Sevgili Başak: Bu çarşamba, hayatınızdaki önemli biri sizi hayal kırıklığına uğrattığı için modunuz biraz düşük olabilir. Bu durumda size akıl hocalığı yapmak isteyen kötü niyetli insanlara kulak asmamalısınız. Aksi halde olaylar daha onarılmaz hale gelebilir. Öte yandan hayatınızda sizi zorlayan her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Çıkarlarınızı düşünerek hareket edebileceğiniz bugün içerisinde daha bilinçli olmaya çalışın. Ayrıca ilişki hayatınızda bugün, tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz.

GÜNLÜK TERAZİ BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi; Bu çarşamba, yaşamsal konularda daha güçlü görünmek isterken kendinizi yorabilir ve yıpratabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların üzerinizde baskı oluşturmasına da müsaade etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Başarma arzunuz bir hayli yüksek ve bundan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak.GÜNLÜK AKREP BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep; Bu çarşamba, hayatınızın belli bir yönüyle ilgili derhal kalkıp harekete geçmenizi gerektirecek can sıkıcı bir gelişme gündeme gelebilir. Yaşanacakların karşısında sakinliğinizi korumak sizin yararınıza olacaktır. Geçmişe özlem duyacağınız bir gündesiniz. Etrafınızdaki insanlardan biraz olsun uzaklaşma arzunuz var. Sorgulayacağınız, derin düşüncelere dalarak doğruyu bulacağınız bir sürece giriyorsunuz. Ancak ne olursa olsun kontrolü elden bırakmamanız gerektiğini unutmayın.


GÜNLÜK YAY BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay; Bu çarşamba, sergileyeceğiniz davranışlar ile ilgi çekebilirsiniz. Ayrıca hemen hemen her konuda daha cömert yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Ancak bu cömertliğinizden faydalanmak isteyen kıskanç kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Öte yandan bu sıralar hisleriniz ile hareket edebilir ve hiç ummadığınız sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Her şeye hazırlıklı olmanızda fayda var.


GÜNLÜK OĞLAK BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak; Bu çarşamba, hayatınızın heyecan verici kısmı başlıyor. İlişkinizde yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Partnerinizle aranızdaki tüm sorunlar çözüme kavuşacak ve aranızdaki bağ daha da kuvvetlenecek. Öte yandan sorunların kısa zaman içerisinde son bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeli olabildiğiniz takdirde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmayacağınızı da bilmelisiniz. Ayrıca işten başınızı kaldırıp biraz kendinize vakit ayırmalısınız.


GÜNLÜK KOVA BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA
Sevgili Kova; Bu çarşamba, geleceğe yönelik düşünceler içerisindesiniz. Yeni hedefleri düşlediğiniz ve bu yönde kararlar aldığınız bir süreçtesiniz. Ayrıca yakın çevrenizle olan iletişiminizden dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Dış dünyanın gerçekleri karşısında biraz daha kontrollü olmalısınız. İstediklerinize ulaşmak için zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Hata yapmamanız gereken bir gün.GÜNLÜK BALIK BURCU YORUMLARI 11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık; Bu çarşamba, yaşamınıza dair kökten bir değişiklik yapacağınız bazı kararlar alabilirsiniz. Aldığınız riskler ile ön planda olacaksınız. Ayrıca içsel sorunların ve sıkıntıların son bulması gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kontrollü olduğunuz sürece sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Öte yandan aşk hayatınızda duygusal olarak kendinizi biraz geriye çekebilirsiniz.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-22, 01:27 #1378
YazGüneşi YazGüneşi çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
İyi bişey mi demiş kötü bişey mi demiş anlamadım. İyiye yorayım bari.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-22, 21:16 #1379
warstar warstar çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
12 MAYIS 2022 PERŞEMBE GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün normalden daha fazla etkileşim arama eğilimindesiniz ve içten arayışlarınıza duygusal olarak daha fazla yatırım yapıyorsunuz. Sakinleşmek ve eğlenmek için daha fazla zamanınız olması için bazı çizgiler çizmeniz gerekebilir. Gün size seçeneklerinizi gözden geçirmeniz veya öğrenme, iletişim ve bağlantı kurma ile ilgili planlarınızı yeniden düşünmeniz için bir pencere sunuyor.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı konularda ihtiyaç duyduğunuz desteği elde edemediğinizi düşünmek biraz kapalı veya hassas hissetmenize sebep olabilir. Bugün cevapları kendi dışınızda aramamaya çalışın. Bunun yerine, sezginizle iletişim kurmak için kendinize daha fazla zaman verin. Şimdiki stratejiniz para meselelerine odaklanmak olabilir. Harcamaları azalttıkça, beyninizdeki yükün bir kısmını azaltırsınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu anda mesajınızı iletmede bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi son derece net bir şekilde ifade etmek için normalden biraz daha fazla özen gösterin veya kendinizi açıklamak için daha iyi bir zamanı beklemeyi düşünün. Konsantre olma yeteneğiniz bugün zarar görebilirken, farklı ilgi alanlarını keşfetmek tatmin edici olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini görebilirsiniz. Başkalarını desteklemeye çok fazla odaklandıysanız, bugün daha iyi bir denge kurmak bir öncelik olmalıdır. Gün içerisinde sorunlar daha sık ortaya çıkabilir ve bazı gecikmeler olabilir. İçgüdülerinize güvenmek her zamanki kadar kolay olmayabilir ve beklediğinizden çok daha fazla geçmişe bakıyor olabilirsiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Karşılaştığınız küçük engeller, uzun vadede size yardımcı olacak küçük değişiklikleri ve iyileştirmeleri zorlaştırabilir. Duygularınızı dinleyin ve yorumlayın, ancak sorunlu alanlarda durma eğilimine dikkat edin. Önümüzdeki zamanda, yönetilmesi gereken bazı gecikmeler veya yanlış bilgiler olabilir. Anlaşılmak ve başkalarını anlamak kolay olmasa da, doğru kelimelere odaklandığınız sürece idare edebilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişteki kötü bir seçim veya hata için endişelenebilir ve bunu fazla ciddiye alabilirsiniz. Güne biraz sessizliği veya gizliliği tercih ederek başlayabilirsiniz. Ancak gün içerisinde duygusal bağlantı ihtiyacınız ortaya çıkıyor. Duygularınızı takip etmeye daha yatkınsınız ve bunları paylaşacak güvenilir kişilerle iletişime geçmek, bazı istenmeyen patlamaların önüne geçebilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün özel bir aktiviteye karar vermek kolay olmayabilir, ancak zihninizi dinlendirmeyi hedeflemek en iyisidir. Hızlıca kararlara atlamaktansa gözlem yapmak için daha iyi bir zaman olacak. Bugünlerde biraz bulanıklık, kafa karıştırıcı talimatlar veya önemli eksik bilgiler olabilir ancak geçmiş kararlara ve projelere yeni bir gözle bakmak için iyi bir zaman.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kişisel veya ev yaşamınızdaki sorumluluklar sizi içine çekebilir ve farklı yönlere çekildiğinizi hissederek bir denge bulmayı öncelik haline getirebilirsiniz. Siz yanlış sinyaller veriyor olabilirsiniz ya da başkaları şu an için sinyalleri doğru yorumlayamıyor olabilir. Değişim garip veya kafa karıştırıcı olsa bile, önemli kararlara varmak için fazladan zaman ayırmayı veya özellikle kafa karıştırıcı sorunları beklemeye almayı hedefleyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tamamen içinize sinmeyen seçimler yapmanızı engelliyorsa, kararsızlık bugün iyi bir şey olabilir. Genel eğilim, belirsizlik içinde olmaktır, ancak günün olumlu yansıma ve duygusal tazelenme potansiyelini azaltmamalıdır. Yakın bir ilişki ile geçmişe odaklanılabilir. Bilgi bekliyor olabilirsiniz veya başka türlü bir belirsizlik içinde olabilirsiniz. Bu, size fayda sağlayan diğer açıları değerlendirme şansı verebilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün duygularınızı reddetmek veya saklamak yerine keşfediyor olabilirsiniz. İhmal ettiğiniz ihtiyaçlar ilgiyi hak ediyor. Duygularınıza ve arzularınıza bu yoğun odaklanma, bugün işinizle ilgilenme dürtünüzle çatışabilir. İşleri basit tutmak pratik amaçlarınıza daha iyi hizmet etme eğilimindeyken, karmaşık duygular üretkenliğinizi etkileyebilir. Şimdi yaptığınız iyileştirmelerin daha sonra değerli olacağını görebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün tam olarak anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz ancak bunun peşini bırakır ve en önemli şey üzerinde çalışırsanız, iyi durumda olacaksınız. Kişisel engellerin arkadaşlıktan aldığınız zevki engellemesine izin vermemeye çalışın. Yakın ilişkilere özel önem vermek için iyi bir zaman. Önemli belgeleri imzalarken veya bağlayıcı anlaşmalar yaparken biraz daha dikkatli olmanız gerekir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün hayatınızdaki küçük sorunları fark etme olasılığınız daha yüksek. İdeal olarak, temel meseleleri önemsemek ve farklılıkları ortadan kaldırmak için motive olursunuz ancak kendinizi biraz kötü hissediyorsanız, endişelenmeye meyilli olabilirsiniz. Bunalmışlık hissini önlemek için her seferinde tek bir şeye odaklanmak en iyisidir. İşin püf noktası, yüzeysel konuların üzerine çıkma ve kişinin ağzından çıkan kelimelerin ardındaki kalbini görme yeteneğinizdir. En iyi sonuçlar için her şeyi kesin ve anlaşılır tutun.

  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-05-22, 00:54 #1380
nicci34 nicci34 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Günlük Burç Yorumları | Sürekli Güncel (3)

bynogame
Yorum için teşekkürler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 05:50
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Tatil


bynogame