Kapalı Konu
 
Konu Araçları
Eski 06-12-10, 16:55 #1
esoyen esoyen çevrimdışı
Varsayılan Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!


Biraz uzun oldu ama ben yazdım. Gerçekten kızlar hakkında öğrenmek istedikleriniz varsa onlara da cevap verebilirim. Çünkü ben de bir erkeği seviyorum ve dolayısıyla sizinle aynı dertteyim. Acaba beni sevdiğini nasıl anlarım? Acaba seviyor mu sevmiyor mu? vb.Ben bir bayanım ve bu forumda bir süredir takılıyorum. Ancak görüyorum ki erkeklerin çoğunluğu kızları nasıl etkileyeceği konusunda dertli. Hani şöyle bir laf vardır "Kızlar espritüel erkeklerden hoşlanır" diye. Hele bu külliyen yalan! Kız arkadaşlarım arasında bazen birbirimize sorarız ve emin olun kızların geneli böyle.
Kızlar efendi erkeklerden hoşlanır. Yani gizemli erkeklerden. Nasıl anlatsam. Bize göre erkek dediğin aşırı konuşmamalıdır. Aşırı şaka yapmamalıdır. Komik olacağım diye ağzını yüzünü bükmemelidir. Örneğin bir erkek grubu düşünün. Yolda yürürken biri bir espri yapmış olacak ki neredeyse yere yuvarlanıyorlar gülmekten. Acayip hoş görünürler dışarıdan. Ama bu grubun içindeki erkeklerden biri arkadaşları gibi gülmekten yarılmaz. Onun yerine diğerleri yerde debelenirken ayakta durup hafifçe tebessüm ederek arkadaşlarının kalkmasını bekler. İşte biz o yerde debelenenlere değil, ayakta bekleyene aşık oluruz. Bize göre erkek dediğin fazla konuşmamalıdır.

Ayrıyeten erkeklerin boy ya da yakışıklılık konusunu kafalarına takmasına deli oluruz biz. Örneğin ben sevdiğim erkeğin çok yakışıklı olmadığının ayırdındayım. Çoğu kız arkadaşımız öyle. Kızlar arasında konuşurken bazen sevdiğimiz erkeklerin ne kadar çirkin olduğundan bahseder komedi yaparız. Ama bu onlara olan sevgimizi asla azaltmaz. O yüzden yakışıklılık konusunu fazla kafaya takmanıza gerek yok. Kız sizi sevmişse bu yeterlidir. Sadece davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca kızlar masum erkeklerden hoşlanır. Hiçbir erkeğin hayalimizdeki kadar masum olmadığını biliriz ama bize 100 kızla çıkmış çakalın tekiyle hayatında bir iki kişiyle çıkmış kendi halinde birini getirseniz gözü açık olanı seçmeyiz.

Kızları GERÇEKTEN etkilemenin yolları:

*Gizemli olun. İlk günden hemen yavşamaya başlarsanız kız sizden soğur.
*Abazaysanız kesinlikle bunu kıza belli etmeyin. Kızlar zaten erkeklerin ne mal olduğunu bilir. Ancak siz bu tür takıntılarınızı onlardan saklarsanız gözlerinde değer kazanırsınız.
*Her gün farklı bir kıyafet giymeyin. Sabit bir aksesuarınız olsun. Örneğin kırmızı bir kapüşonlunuz olsun ve genellikle onu giyin. Kız o kapüşonlunuza aşina olur ve size daha çok bağlanır. Saçma fakat böyle
*Fazla gülmeyin. Daha az hareketli olun.
*Kızlara laf atmayın! Diyelim ki karşınızdan bir kız geçiyor, sizi kesiyor ama siz farketmiyorsunuz bile. Bu sizi sevdiğiniz kızın gözünde ne kadar yüceltir biliyor musunuz?
*Sakın ola ki emo kılıklarına falan girmeyin. Kız türünün bazı embesil ve yüz karası olan şahsiyetleri emo erkeklerden hoşlansa da biz kızların geneli öyle soytarılardan değil efendi olanlardan hoşlanırız.


Bir kızın sizi sevdiğini nasıl anlayacaksınız?
Bir kızın sizi sevip sevmediğini sadece bakışlarından anlarsınız. Kızlar genellikle sevip te karşılık alamadığı erkeklere ulaşmak için onların kankalarıyla dostluk kurar. Bir kız sizinle sürekli muhabbet kurmak istiyor ancak muhabbetin içinde şakaya ya da lafın altına gizlenerek kankanızı falan soruyorsa ya da siz kankanızla ilgili bir şey anlattığınızda ilgiyle dinleyip soru soruyorsa kız sizi değil kankanızı seviyordur.

Bir kız sizi seviyorsa size bakarken siz ona baktığınızda kafasını öteki yana çevirir. Siz onun bulunduğu ortama geldiğinizde ortamı terkeder. Bazı kızlarda bunun tam tersidir. Sizin peşinizde dolanırlar. Ama kız sizin ortama girip girmediğinize kayıtsızsa sevmiyordur.

Diyelim ki kız kankalarıyla dolaşıyor ve siz birden karşılarına çıktınız. Kız birden sesini kesiyorsa sizi seviyordur. Ya da ani bir tepki veriyorsa..

Mesela bir yolda yürüyorsunuz ancak çok çekingen bir erkek olduğunuzdan kıza yaklaşamıyorsunuz. Kız sizden geride yürüyorsa birden durun yolun kenarına geçin ve bir şeyle meşgul oluyormuş gibi yapın. Kız size yetişince hızlanın ve onunla aynı seviyede yürüyün. Yolda arada sırada arkanıza bakarak onun gelip gelmediğini kontrol edin. Kızlar bu küçük olaylardan büyük anlamlar çıkartırlar. Hele ki bir kaç defa tekrarlanırsa.!

Kızla facede arkadaşsanız duvarınıza birini çok seviyorum falan yazın. Ve bir arkadaşınızın size kim lan o sevdiğin? falan yazmasını sağlayın.Kız size karşı boş değilse bu onu iyice meraklandıracaktır. Ve sizde altına karşılık olarak "kanka adını veremem ama baş harfi a" dersiniz mesela. Kızın baş harfini vererek. Kız mutluluktan uçar o anda.

__________________
 
Eski 06-12-10, 17:06 #2
9648 9648 çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!


Bak yazdıklarını beğendim..Dediğin gibi ama tam dediğin gibi bir erkeğim.Bilemiyorum ama her tanıştığım kız benim çok iyi birisi olduğumu, arkadaş kalmayı istediklerini ve kaybetmemeyi istiyorlar bnden..Yani anladın sen sorumu?
 
Eski 06-12-10, 17:12 #3
TheSuiQast TheSuiQast çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!


Bayan üyelerimizden böyle bilgiler almak güzel.Teşekkürler.
 
Eski 06-12-10, 17:18 #4
sarı_16 sarı_16 çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Real'de Değil Ama Sanal'da Bir Çok Kişiyi Kendime Bağlamayı Başardım.Bunlardan % 60'ı Kadar'ı Yüz Yüze Görüşmeyi Talep Ettiler.Az Ağlatmadım.Şekilden Şekil'e Girmeye Gerek Yok.Neysen O Olucaksın.Esprili Değilsen Hiç Boşa Espiri Yapıcam Diye Kendini Paralama Daha Çok Rezil Olursun.Ciddi isen Arada Kendinden Ödün Vermesini Biliceksin.Fazla Spor Takılmıcaksın.Fazla Konuşmayıp,Sürekli Boş Laf Etmiceksin.Soru Sormucaksın,Fazla Şımartmıcaksın.Özgüvenini Kazanıp,Aynı Şeyi Ondan Beklediğini Hissetireceksin.
 
Eski 06-12-10, 17:18 #5
Bilecekmisinki Bilecekmisinki çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Dikkatlice sonuna kadar okudum fakat burda bir gariplik var aslında şöyleki evet yazdıklarında haklısın yani öyle düşünüyorum sonuçta bayansın ve erkeklerden daha çok bileceğin bir gerçektir. Bu yüzden dikkatlice okuyup inandım yazdıklarına belkide bazılarına.

Peki sana bir soru sorabilirmiyim madem kızsın soruma anlamlı bir cevap verirsin diye düşünüyorum aslında çok sorum varda sıkmak istemiyorum seni. : )

Soruma gelcek olursak bir sevdiğim kıza açıldım ve kızdan olumsuz bir cevap aldım fakat davranışları dersinki aynı sevgiliymişsiz gibi davranıyor. Bu kız daha sonra gelip kendisi açılıyor hala beni seviyormusun diyor tabi bizim cevabımızda bu kıza olumlu oluyor. Buraya kadar umarım açık anlatmışımdır daha sonra bu kız her şey yolundayken sizi çok kıskanırken bir anda nasıl olurda bizden ayrılır ve bir hafta geçmeden başka biriyle çıktığı halde seni aldatmadımder doğrumudur yalanmıdır bu ? Son olarak ayrıldıktan kısa süre sonra tekrar eskisi gibi davranıyorsa ve arkadaşlarıma benim hakkımda bazı şeyler diyorsa ve çıktığım kişiler arasında en iyi davranan buydu diyorsa bu kız nasıl biridir ? ne düşünüyordur ? Uzattım ama son sorum valla bu son : ) Siz kızlar aynı ortamda birini sevdiğiniz ilesiniz fakat biri çıkıpta sevdiğin kişiyi bağar deseler orda ortamda bulunanımı yoksa başka birinimi söylersiniz ve neden : )
 
Eski 06-12-10, 17:42 #6
nodisca34 nodisca34 çevrimdışı
Alarm C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Helal Çok Güzel Anlatım Çok Teşekkürler [esoyen]
 
Eski 06-12-10, 18:11 #7
pamuk611 pamuk611 çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

basıdan cok olaylar gecti cogunda olmadı bazen ınsan yanlıs anlayabilir veya kimisi dalga gecmek icin size hoslanıyor ıması verebilir. Veya kolay kolay kendini belli etmez her gulumseyende hoslanıyor manasına gelmez..

Daha önceden yazdıgım olayları biraz daha genis ve isim vererek anlatmaya calısacagım
Universiteden iken oyle kantinde oturuyordum baktım cok guzel bir bayanla karsılastım adını elifmis arasıra bakmaya calıstım surekli gozleri kacardı. Birgun kantin bombostu bende oturuyordum bir sure sonra o geldi ve karsıma oturdu. Ben o ne yaptıysa onu yaptım telefonlamı oynuyor bende oynadım bir sure sonra benim bir kız arkadaslar oturuyordu bende gittim bu guzel kız arkadasınız kim dedim pardon size ne diye cevap verdim gecen oyle sizi izliyordum dedim niye salakmısınız yoo cok guzelsiniz dedim Allah Allah laflar etmeye yok siz hoslanıyormusunuz evet ben hoslanmıyorum diye cevap dedim sizde bakıyordunuz benmi pardon yanlısınız var ben size bakmak degil ölürümde cıkmak dedi. Herkes icinde alay etmisti.. yanımdaki arkadaslar bosver gitsin dediler.. (adı elifti…)

Kpss icin dershaneye yazıldım bir gün oyle sınıfa cok tatlı guzel bir bayan girdi.. sinifta arkadasları ile konusurken bir ara gozum ona takıldı oda hemen basını cevirdi..birkac kez yakaldım facede oldugunu gordum davet gonderdim oda kabul etmis sevindim bir gun dershanede deneme sınavından sonra kantinde idik o karsıda oturuyordu ben arasıra ona bakmaya calıstım baktım davranıslarında bir degislik caktırmdan foto yapayım dedim basını one egdi. Bir sure sonra kalktı bir sure daha izledim sonrasında yerini benim goremeyecegim yere gecti..bir sure sonra cıktı bende onu takip ettim gittim hasta falanmısın diye sordum yok dedi durgunsun dedim oyle bir gulumsedi… bir sure sonra faceden oyle yemegine cagırdım yemek falan istemiyorum isim var dedi bende birsey demedi bazen faceden yazarım isim var der gecistirir.. sonrasında sadece faceden gorebiliyorum bir gun duvarına yazı yazdım bir daha boyle seyler yazarsan seni faceden silmek zorunda kalacagım kalbini kırmak istemiyorum… onceki davranıslarında farklı olunca teklif etmedim.. (adı guldu)

Siz birini seviyorsunuz o sizin sevdiginiz biliyor fakat abi gunaydın diyor . mesala cep telefonu bildigim var cepten mesaj atarım dunylar guzeli bitanesi falan ne yapıyorsun ne var ne yok gibisinden abi ne olsun iste bildigin gibi sende var ne yok özledim diyorum birsey demiyorum abı sen ne zaman istersen ara ne zaman hep telefonuma cevap veriri
En onemlisi siz birinde hoslanırsınız size abi der oyle derse siz ne yaparsınız…

Bügünsü hala aylardır bir iltifatta bulundugum var bazen sen dunyanın en tatlı en guzel kız arkadasınız derim yuzu kızarır tesekkur ederim sen benim icin dunyalar bedelsin derim sen sacmaliyorsun bir daha benle boyle konusma demesini bekliyorum soyledigim her ilftata gulumser. İltafatlar bir nedeni vardır. Onun bunu anladıgında emimin bir kimse kimseye surekli olarak bu sekilde ilftatlarda bulunmaz sanırım hoslanıyor olmalıkı surekli cok guzelsin bir kimseye denilmez…( adı gizem..)
(Adı birgül) bir gün dershande deneme sınavını beklerken bir bayanla karsılatım adını ilk basta tuba dedi bende sonra bask oldugunu ogrendim ilk tanıstıgımız gunlerde ona dedimki sen dunyanın en guzel tatlı kız arkadasınız insallah sık sık gorusuruz dedim iltafatlarıma gulerdim cıktım karsına ciddi oldugum soyledim oda kalbini kırarım rahatsız oluyorum birine ilftatlara gulumsemesi hoslantı olmadıgını bir gostergeside bu olay olmustu.
(Adı birsen) dershanede cok guzel tatlı bir bayanlar karsılatım surekli bakmaya calıstım tesaduf karsı karsıya geldik dedim konusayım gittim yanına merhaba dedim bir sure sonra cekildi sonrada yine izledim davranıslarında bakmaya calıstıgı gozledim bugun dershaneye giderken pesınde gittim bakayım ne yapacak diye arasıra donup bakıyordu. Dershane gireken bile durdu baktı oyle öyle iceri girdi..

Simdi gizeme o kadar ilftat etmeme ragmen birgulden dolayı hoslanıyorum diyemiyorum gizeme gul hediye edecegim sonucu beni kortuyor..ama ben kırmamaya calıstıgında emimin bakıslar ve gulumseler yanıltabılır. Sonuc burada konusunca ortaya cıkar..

Diger olayların linkleri ise asagıda oldugu gibidir…
http://www.frmtr.com/ask-doktorunuz/3376985-ask-nasil-baslar.html
http://www.frmtr.com/ask-doktorunuz/3606905-askta-ilk-adim-nasil-olmalidir.html
http://www.frmtr.com/ask-doktorunuz/3710411-kalbini-kirdim.html
 
Eski 06-12-10, 18:16 #8
SoNxKrAl SoNxKrAl çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Teşekkürler.
 
Eski 06-12-10, 18:33 #9
esoyen esoyen çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Uzun cevaplar verdiğimin farkındayım. Genellikle erkeklerin uzun yazılardan sıkıldıklarını tahmin ettiğimden elimden geldiğince kısa yazmaya çalışıyorum


Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Bilecekmisinki Mesajı Göster
Dikkatlice sonuna kadar okudum fakat burda bir gariplik var aslında şöyleki evet yazdıklarında haklısın yani öyle düşünüyorum sonuçta bayansın ve erkeklerden daha çok bileceğin bir gerçektir. Bu yüzden dikkatlice okuyup inandım yazdıklarına belkide bazılarına.

Peki sana bir soru sorabilirmiyim madem kızsın soruma anlamlı bir cevap verirsin diye düşünüyorum aslında çok sorum varda sıkmak istemiyorum seni. : )

Soruma gelcek olursak bir sevdiğim kıza açıldım ve kızdan olumsuz bir cevap aldım fakat davranışları dersinki aynı sevgiliymişsiz gibi davranıyor. Bu kız daha sonra gelip kendisi açılıyor hala beni seviyormusun diyor tabi bizim cevabımızda bu kıza olumlu oluyor. Buraya kadar umarım açık anlatmışımdır daha sonra bu kız her şey yolundayken sizi çok kıskanırken bir anda nasıl olurda bizden ayrılır ve bir hafta geçmeden başka biriyle çıktığı halde seni aldatmadımder doğrumudur yalanmıdır bu ? Son olarak ayrıldıktan kısa süre sonra tekrar eskisi gibi davranıyorsa ve arkadaşlarıma benim hakkımda bazı şeyler diyorsa ve çıktığım kişiler arasında en iyi davranan buydu diyorsa bu kız nasıl biridir ? ne düşünüyordur ? Uzattım ama son sorum valla bu son : ) Siz kızlar aynı ortamda birini sevdiğiniz ilesiniz fakat biri çıkıpta sevdiğin kişiyi bağar deseler orda ortamda bulunanımı yoksa başka birinimi söylersiniz ve neden : )
Kardeşim nasıl abaza erkekler varsa kızlar da gruplandırılır. Ben yazarken kendime göre yazdım kısmen. Mesela ben kimseyle çıkmadım çünkü bahsettiğim çocuğu çok seviyorum ancak ondan her hangi bir tepki görmüyorum. Belki de onu sevdiğimi bilmediği içindir. Ama benim bir kız arkadaşım var. Bir sürü erkekle çıkar. Çoğuna kendi teklif eder ve bununla gelir bizlere hava atar. Maalesef ki bahsettiğim kız türleri fazlasıyla var aramızda.
Senin bahsettiğin kız seninle oynuyor olabilir. Birini seviyordur ve onu kıskandırmak için seninle bir ilgilenip bir ters tepiyordur. Aynı ortamda isem ve biri sevdiğin kişiyi söyle derse ve benim sevdiğim çocukta o ortamda ise ben cevap vermem. Sizi ilgilendirmez der geçiştiririm. Ama sen o kızla çıkıyorsan bir iki arkadaşının kulağına adını fısıldarsın onlar da oo diyerek kıza bakarlar. Kız ters tepki verirse senin adını söylediğimi nereden biliyorsun dersin. Hafifçe gülümserse ya da geçiştirirse bir şey demene gerek kalmaz.

Ayrıca benden sana tavsiye: o bahsettiğin kızdan hayır geleceğini sanmıyorum. Biz kızlar arasında erkeklere gidip kendi teklif eden kız hakkında eleştiriler çok olur. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama böyledir. Kızlar hep erkekten beklerler. Ne bileyim ben masada otururken gelsin bana teklif etsin arkadaşlarım da olsun masada hem havam olur hem teklif almış olurum gibisinden. Ama çoğu kız karşısındaki erkeğin de bir insan olduğunu düşünmez. Erkeklerin utanabileceğini düşünmez. Gidin teklifinizi edin. Kızlar sizinle alay etmezler. Aksine sizi arkadaşlarına överler. Mesela ay ne kadar yakışıklı bak bana teklif eden buydu gibisinden. Ama kız seni sevmiyorsa acayip ters te tepebilir. Ben de bir yıl önce bana teklif eden birine " aç elini" demiştim. Açmıştı. "Yala şimdi avcunu. Hadi naş" demiştim. Bundan hala utanırım. O zaman o erkeği çok üzmüştüm. Şimdiki aklım olsa yapmam. Çünkü o zamanlar aşık değildim ama aşık olunca anlıyor insan. Dediğim gibi o kızdan hayır gelmez.

Millet sevdiğiniz kız siz öpüşmeyi, el ele tutuşmayı isteseniz bile reddetmelidir. Çünkü bugün sizinle cilveleşen kız yarın başka biriyle cilveleşir. Bir teklif edip bir yüzünü çeviriyorsa, bir seviyorum diyip bir ayrılıyorsa bu kız sizi sevmiyordur. Başka birini seviyordur. Sen teklif edince reddetmiştir. Sonra karşısındakinden karşılık alamayınca kıskandırmak için sana dönmüştür. Sonra karşısındaki karşılık verince senden ayrılmıştır diye uzar gider. Arada size yazık olur

[Not: Bu arada bazı mesajlarda yazılanlar hakikaten okunmuyor. Yani güzel Türkçe varken Turkche'ye ne hacet. Benim için bir sorun teşkil etmez ancak bazılarını gerçekten okuyamıyorum ]
 
Eski 06-12-10, 19:01 #10
Bilecekmisinki Bilecekmisinki çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Cevabın için çok ama çok teşekkür ederim. Güzel cevaplar vermişsin haklısındır. Bir yandanda haksız olduğuna inanmak istiyorum nedeni iste aşk... : )
 
Eski 06-12-10, 19:03 #11
sallayin94 sallayin94 çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Bence yazdıkların dogru olabilir. Fakat her kız da bir degildir, her erkek bir olmadıgı gibi.Bu yuzden yazdıkların bir kısım kız icin gecerli olabilir bence. Mesela ben sınıf ortamında espri yapan bir kisiyim ve kızlarla aramda cok iyi sevgi anlamında degil arkadas olarak. Hatta bazen benım hakkımda dedıkodu yaptıklarınıda soyluyorlar. Yanı dicem su soyledıklerın bı grup kız icin gecerli olabilir her kız aynı dusunmez senın soyledıklerını uygularsak dımdızlakta kalabiliriz
 
Eski 06-12-10, 19:27 #12
pamuk611 pamuk611 çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

degerli arkadasım bizim konu hakkında dusunceniz alamadım...
 
Eski 06-12-10, 20:08 #13
esoyen esoyen çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

pamuk611= Ne demek istediğini tam anlayamadım

sallayin94= Evet haklısın. Zaten cevabım da kısmen bana göre yazdım demiştim. Bana ve benim çevreme göre bu tip erkekler daha çok rağbet görüyor. Sana iki tane kız söyleyeyim, seç birini:

A = Şakacıdır. Bu kızın arkadaşlarıyla sokakta giderken neredeyse yere devrildiğini görürsün. Bir nevi hafiftir. Hemen herkesle konuşabilir. Yerli yersiz şaka yapar. Gereksiz cıvıklıklar yapar

B = Erkeklerle fazla muhattap olmayı sevmez. Arkadaşlarına göre daha saftır. Aşırı derecede gülmez. Haddini, hesabını bilir. Hemen herkesle konuşur ama herkesle arkadaş olmaz. Cıvık değildir.

B'yi seçersin doğal olarak. Ama sakın yanlış anlamayın. Benim efendi erkekten kastım moloz gibi sadece oturan bir tipleme değildir. Biz kızların efendi tanımı: Efendi olan erkek tabii ki şaka yapar ancak haddini aşmadan. Durduk yere zuhaha diye kahkahayı basmadan, yerlerde sürünmeden yapar esprisini. Yoksa eğlenceli biridir aslında. Bu yüzden insanlar onun yanında olmaktan mutluluk duyar. Yani dediğim şudur: Elbette ki esprili olunacak ancak dozu biraz kaçtığında ben karşımdaki erkekten soğurum.

Bir kızın gözünde saf melek olmaya da çalışmayın. Mesela erkek arkadaşlarınız sapık sapık hareketler yapıp konuşurken kıza dönüp: "Şu bizimkileri hiç anlamıyorum. Ben hayatta yapmam böyle şeyler. Benim gözümde bütün kızlar bacımdır. Sevdiğim kızlar hariç" falan diye edebiyat yaparsanız o kız içinden "Hadi len. Biz bilmiyoruz sanki senin ne mal olduğunu. Demek ki bu diğerlerinden daha beter ki saklamaya çalışıyor" falan diyebilir. Saklamayın kardeşim. Kızın gözünün önünde saçma sapık konuşmayın ama yüzüne karşı da ben hiç sapık değilim falan demeyin.
 
Eski 06-12-10, 20:10 #14
GloryOfDeath* GloryOfDeath* çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen 9648 Mesajı Göster
Bak yazdıklarını beğendim..Dediğin gibi ama tam dediğin gibi bir erkeğim.Bilemiyorum ama her tanıştığım kız benim çok iyi birisi olduğumu, arkadaş kalmayı istediklerini ve kaybetmemeyi istiyorlar bnden..Yani anladın sen sorumu?
*İyi bir kadınla iyi bir erkek birlikte değildir. Çünkü kadınlar, kötü erkeklere aşık olup iyi erkeklerle dertleşir.
 
Eski 06-12-10, 20:36 #15
esoyen esoyen çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

pamuk611 = Kardeşim bence o kız seni sevmiyor. Kız senin ondan hoşlandığını biliyor veya seziyor da yine de sana abi diyorsa seni kırmadan kendinden uzaklaştırmaya çalışıyordur. Sen onun için değerlisindir, iyi bir arkadaşsındır ya da kız özünde iyi biridir ve dolaylı yollardan bunu sana anlatmaya çalışıyordur. Ama kız senin ondan hoşlandığını bilmeden abi dediyse sorun yok. Bir kız arkadaşım geçen yıl hoşlandığı çocukla konuşmak istemişti. Çok utangaçtı. Çocuk yürürken arkasından seslendi. Çocuk döndü geldi "ne var?" dedi. Tabii bizim kız dediğine diyeceğine pişman oldu. Çocuğa direk "Ahmet abi biz çarşıya gideceğiz sen de bizimle gelecek misin?" diyiverdi. Çocuk suratını astı "yok" dedi gitti. Oysa çocukla aynı yaştalardı. Ama orada sırf çocuk kendini reddeder diye, çocuğa seslendiğinden pişman olduğu için abi demişti. Yanlış anlaşılmasın diye. Sonradan anlaşıldı ki çocuk ta onu seviyormuş ama o gün abi dedikten sonra kızla ilişkisini kesmiş. Bizim ki bayağı yandı tabii. Hay dilimi eşşek arıları soksun diye günlerce beynimi yemişti.
Ama şöyle bir durum var: Kız sana sürekli mi abi diyor? Sürekli diyorsa ihtimal azalır. Hadi bir iki defa yakınlaşmak için der. Yani direk senin adını söyleyerek seni çarşıya davet etse yanlış anlarsın ama sana abi diyerek davet ederse dostça bir davet olduğunu düşünürsün. Bunun gibi.
Ve evet kızlar arasında moda oldu bu abi lafı. İstemediklerine ya da yaklaşamadıklarına abi diyorlar ama bana sorarsan ben sevdiğim çocuğa demem. Onun beni sevme ihtimali varsa ben abi dedikten sonra o ihtimal sıfırlanır diye düşünürüm.
 
Eski 06-12-10, 21:13 #16
___::AzRaiL::___ ___::AzRaiL::___ çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Benimde sorucağım birkaç şey var esoyen kardeşim.

Ben bir kızla çıkıyorum ve konuşucak pek konumuz olmuyor mesajlaşırken. Zaten dışardayken buluştuğumuzda hiçbir sorunumuz yok kendi açımdanda bir sorunum yok, kendim olabiliyorum. Ama gel görki mesajlaşırken ne konumuz oluyor nede başka birşey konuşabiliyoruz kolay kolay... Ben resmen kendimi bırakıyorum herşeyimi ona veriyorum onu düşünmekten etmekten sürekli aklımada bi konu gelmiyor çözemedim bu işi. Ne kadar yakın olmam lazım ona, çok yakın olsam soğur uzak olsam yanlış anlar bu ortasını bende çözemedim :S
Birde nasıl güven verebilirim ona napmam lazım onu herşeyden çok seviyorum ben.
 
Eski 06-12-10, 21:30 #17
9648 9648 çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Esoyen ilk soru benim sorumdu hala cevap vermedin kırılıyorum bak..
 
Eski 06-12-10, 21:43 #18
esoyen esoyen çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen 9648 Mesajı Göster
Bak yazdıklarını beğendim..Dediğin gibi ama tam dediğin gibi bir erkeğim.Bilemiyorum ama her tanıştığım kız benim çok iyi birisi olduğumu, arkadaş kalmayı istediklerini ve kaybetmemeyi istiyorlar bnden..Yani anladın sen sorumu?
Pardon kardeşim. Görmemişim senin mesajını. Hemen cevap veriyorum. Tam dediğim gibi bir erkeksen daha ne istiyorsun bence. Zaten seninle çıkan kızlar da bunu doğruluyor. Eğer yakışıklı değilsen hiç üzülme. Kızların geneli dediğim gibi bu yakışıklılık konusunu fazla kafaya takmazlar. Hani siz dersiniz ya "Eğlenilecek kız var evlenilecek kız var.." bu da aynı mantık işte. Kızlar yolda yürüyen yakışıklı bir erkek görseler işte kendi aralarında fısır fısır ay ne yakışıklı, ay şöyle, ay böyle derler. Ben de derim Ama aşık olduğum çocuk yakışıklı değil. Aşık olana sevdiği güzeller güzeli gelirmiş derler. Bana da öyle geliyor ama objektif olunca çok ta yakışıklı olmadığını görüyorum. Ama hala inek gibi seviyorum. Kaba olduysam kusura bakma ama bu böyle. Onun yakışıklı olup olmaması benim için sorun değil. Seni seven kızlar da böyle düşünüyor. Belki yakışıklısındır ama değilsen bile kızlar sizin dediğiniz kadar paraya ya da yakışıklılığa takmazlar. Karizmatik adamları genellikle filmlerde severler.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ___::AzRaiL::___ Mesajı Göster
Benimde sorucağım birkaç şey var esoyen kardeşim.

Ben bir kızla çıkıyorum ve konuşucak pek konumuz olmuyor mesajlaşırken. Zaten dışardayken buluştuğumuzda hiçbir sorunumuz yok kendi açımdanda bir sorunum yok, kendim olabiliyorum. Ama gel görki mesajlaşırken ne konumuz oluyor nede başka birşey konuşabiliyoruz kolay kolay... Ben resmen kendimi bırakıyorum herşeyimi ona veriyorum onu düşünmekten etmekten sürekli aklımada bi konu gelmiyor çözemedim bu işi. Ne kadar yakın olmam lazım ona, çok yakın olsam soğur uzak olsam yanlış anlar bu ortasını bende çözemedim :S
Birde nasıl güven verebilirim ona napmam lazım onu herşeyden çok seviyorum ben.
Bence biraz atılgan ol. Ne bileyim fazla cıvık olma ama biraz daha konuşkan olabilirsin. Ona gününü sor, kendi gününü anlat. Eğlenmesini sağlayacak şeyler bulabilirsin. Mesela liseye falan gidiyorsan okuldaki komiklikleri anlatabilirsin. Ona güven vermen için kendi kendine kurallar koy ve bunları nazik bir dille ona açıkla. Örneğin tek dayanamayacağın şeyin ihanet ve şımarıklık olduğunu söyle ona. Ama nazik bir dille. Mesela önce sen sor. Sen bir çıkma olayın karşındakinin hangi hareketinden nefret edersin? de. Cevap gelecektir. Sen de kendi nefret ettiklerini belirt. Ama kesinlikle uzak olma. O da seni seviyorsa eğer, şu anda telefon başında sinir krizi bile geçiriyor olabilir. Senin uzak davrandığını düşünüp onu sevmediğin kanısına varabilir. Yakınlaş ama dediğim gibi dozunda. Benim bir kız arkadaşım biriyle çıkıyordu. Çocuk ilk günden seni öpmek istiyorum demiş. Kız da biraz süre geçsin sonra demiş. Sinir olmuştum. Ben olsam çocuğu terkederdim. Her insanın karakteri farklıdır. Mesela ben bu çıkma olaylarına bayağı ters bakıyorum. Ever burada fikir veriyorum ama bunlar bildiklerim. İnsan birini sevince gözü dünyayı görmüyor Yani nihayetinde önce sevgilinin karakterini öğren bence. Sonra ona göre yaklaş.
 
Eski 06-12-10, 21:49 #19
___::AzRaiL::___ ___::AzRaiL::___ çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

TeşekkrLer yazdıkların için.. Şuan daha rahatım ama sonlarda biraz kafam karıştı bişeyler ayarlamaya çalışıcam.. Telefondada kendim gibi olmam lzm, telefondayken hep soru soruyorum.. Normal olarak cevaplamaktan sıkılmıştır ( ki ben sormaktan sıkıldım )

Mesajı son düzenleyen ___::AzRaiL::___ ( 06-12-10 - 21:54 )
 
Eski 06-12-10, 22:26 #20
9648 9648 çevrimdışı
Varsayılan C: Dertli Olan Erkekler Buyurun. Kızlar Bu Tür Erkeklerden Hoşlanır!

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen esoyen Mesajı Göster
Eğer yakışıklı değilsen hiç üzülme. Kızların geneli dediğim gibi bu yakışıklılık konusunu fazla kafaya takmazlar.

.
Bunun ile ne alakası var ki?Hem ben tipten bahsetmedim.Bu davranışın benim için sadece arkadaşlığa yol açtığını söyledim.Kızlar için biraz piç olmak gerekiyor.Demek istedim?Yani seviyorum yahu ben kız çirkin sayılır .çevremdekilerde diyo zaten bunn neresini sev,yosun diye..Seviyorum uleyn
 
Kapalı Konu

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 07:32
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2018