Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 29-03-09, 13:38 #1
FREE 111 FREE 111 çevrimdışı
Varsayılan ilk buluşma ne yapmalı ne konuşmalı cevabı bu konuda1-İLK BULUŞMA SEÇENEKLERİ:


• En klasik ilk buluşma... Yemek ve sinema. Önce sinemaya giderseniz, ikiniz de rahatlayacak ve böylelikle yemeğin başında film üzerine sohbet edebileceksiniz. Lokantayı sinemaya yakın bir yerde seçin ve rezervasyon yaptırın.

• Eğlenceli bir fal gezisi planlayabilirsiniz. Tarot, kahve falı gibi seçeneklerle geleceğinize bir bakış attıktan sonra, umutlarınız, hayalleriniz üzerine sohbet etmeniz çok daha kolay olacaktır.

• Bir alışveriş merkezinde buluşup elinizde kahvelerinizle vitrinlere bakabilir, gördükleriniz üzerine sohbet edebilirsiniz. Aynı mekandaki bir lokantada yemeğinizi yiyebilir, sonra açık havada veya bahçeli bir kafede kahvelerinizi yudumlayarak sohbete devam edebilirsiniz.

• İkinizin de köpeği varsa, köpeklerinizi parka yürüyüşe götürüp, sonra da sahil kenarında, bir kafede yemek yiyebilirsiniz.

• Tarihi bir gün planlayın. Arkeoloji Müzesi. Yerebatan Sarayı gibi etkileyici ve birbirine yakın yerleri seçin. Buluşma gününüz için buraların ziyarete açık olup olmadıklarını önceden kontrol edin. Lokantanızı da önceden seçin ve rezervasyon yaptırın.

• Onun da hoşlanacağını düşündüğüz bir gösteri için ikinize bilet alabilirsiniz veya önceden ağzını yoklayıp seçtiğiniz bir konsere gitmek için organize olabilirsiniz.

• Bir sergi günü düzenleyin. Karşınızdaki sanatla çok ilgili biri olmasa bile, siz gitmeden önce bilgilenip, sergiyi gezerken anlatacak ilginç hikayeler toplarsanız, gününüz çok daha da keyifli geçecektir.

Ortak zevkleriniz sayesinde mi tanıştınız? ilk buluşmanızda, ortak zevkinizle ilgili yeni bir program deneyebilirsiniz.

• Bir dans dersi, fazla heyecanlanmadan birbirinize dokunmanız için iyi bir fırsattır. Üstelik müzik ikinizi de rahatlatacaktır. Hem böylelikle uyumlu olup olmadığınızı da görebilirsiniz.

• Sporla ilgileniyor musunuz? Yoga veya tai chi dersi almayı deneyin.

• "Çok rahat giyin ve bana üç saat ayır" diyerek ilk buluşmanız için ipucu verebilirsiniz. O üç saati bir spa merkezinde masajla geçirin. Sonra da bornozlarınız içinde, spa'nın kafesinde sağlıklı yemekler yiyin.

• Bowling ve yemek, hem eğlenceli, hem sportif bir buluşma olabilir.

• Yemeğinizi erken yiyin ve geceyi lunaparkta geçirin. Potansiyel sevgilinizin hastalanmaması için dikkat edeceğiniz nokta, yemekle lunapark eğlencesinin arasında, midenizin hazmetmeye başlaması için iki saat bırakmak.

• Raftinge gidin. Hem de ekip olarak uyumlu olup olmadığınızı keşfedersiniz.

• Yemek pişirmeyi seviyor musunuz? Birkaç değişik tarif seçip, size gereken alışverişi yapın. Sonra birlikte yemek pişirip, romantik bir sofra kurabilirsiniz.


Karşınızdakini etkilemek için, ilk buluşmayı planlamak çok önemli. Kötü planlanmış, üzerine fazla düşünülmemiş bir randevu, karşınızdakini umursamadığınız hissini yayabilir. İlk buluşmayı unutulmaz ve samimi kılmak için ne kadar çaba gösterirseniz, ikinci buluşmayı veya akıp giden bir ilişkiyi o kadar garantilersiniz.


2-İLK BULUŞMADA NELERE DİKKAT ETMELİ????

Öncelikle kendiniz olun. Tabii belirtmemiz gerekiyor; en iyi halinizde olun. Bu, zayıflıklarınızı, güvensizliklerinizi karşınızdakine itirat etme zamanı değil. Ayrıca hayat hikayeniz veya nişanlınızı bir başka erkek arkadaşınızla basıp sonrasında uzun süre psikolojik tedavi görmüş olmanız gibi "eğlenceli" hikayeleri sonraya bırakabilirsiniz.

Neşeli, eğlenceli bir havada olun. Bu arada, bazı tavırlarınızla içinizde bu şen şakrak kişiden daha fazlasının olduğunu da görmesini sağlayın.


• İlk buluşmayı iptal etmek zorunda kalırsanız, ona mümkün olduğunca çok ilgi gösterin. Onu küçük siyah not defterindeki bir başkasını aramaya yönlendirecek kadar değil tabii, ama sizin nazik davrandığını anlayacağı kadar. Mümkünse, hazır onunla telefondayken buluşmayı yeniden ayarlamaya çalışın. Eğer iptal etmenizin sebebi bugünlerde çok karışık ve yoğun günler yaşamanızsa, sabırlı olmasını isteyin ve ilk serbest gecenizde çıkacağınıza söz verin.

• Buluşmayı mümkünse bir mekânın içinde ayarlayın. Daha sıcak bir ortam olur, tuvalet yakındır ve içki vardır! Eğer geç kalacak olursa yanınıza bir dergi alın. Kitap okumak çok ciddi durabilir.


• İlk buluşmada sizden başkalarının da bulunması hiç doğru olmaz. Ailesiyle tanışma teklifini kabul etmeyin. Eğer ilk buluşmanız bir aile düğününde onun misafiriymişsiniz gibi bir şeye dönüşürse ölçülü davranmaya özen gösterin. Tahmin ettiğinizden daha çok gerçekleşen bir olaydır bu.

• 24 saati aşan bir ilk buluşma önerisini kabul etmeyin ama iptal nedeni de gösterin. Şehir dışı seyahatler iyi değildir.
3-İLK BULUŞMADA NASIL DAVRANMALI???

İlk buluşma her zaman için önemlidir. Çünkü eğer ilk günden iyi bir izlenim bırakamazsanız bu ilişki başlamadan biter. Evet, belki ilk olması nedeniyle bazı gerginlikler yaşayabilir ve kendiniz olmaktan uzaklaşabilirsiniz fakat unutmayın ki her ne olursa olsun karşınızdakini ilk etkileyiş çok önemlidir. Kadınlar ilk buluşmalarda genelde karşısındaki erkeğin dış görünüşüne önem verse de erkekler daha çok davranışlara bakarlar. İşte bu davranışlardan bazıları:

• Hep gözlerinin içine bakın; başka türlüsü ilgisizlik alameti olarak kabul edilir.

• İlk buluşmaya asla arkadaşlarınızı götürmeyin ya da gün ortasında annenizi aramayın. Bu olgunlaşamadığınız hissini uyandırır.

• İlk buluşmada cep telefonunuzdan birilerini aramak ya da birilerine mesaj yazmak kabalıktır. Mümkünse buluşur buluşmaz telefonunuzun sesini kapatın veya telefon görüşmelerinizi önceden bitirin.

• Eğer tuhaf sessizlikler yaşanıyorsa, saçma sapan şeylerden bahsetmeye kalkmayın. Ona kendiyle ilgili bir soru sorun; birçok erkek kendileri hakkında saatlerce konuşabilir.

• Mekânda bulunan diğer erkeklere bakışlar fırlatmayın.

• Sizin yerinize sipariş vermesine izin vermeyin (eğer sizden daha çok anlıyorsa şarap seçimini ona bırakabilirsiniz) ve aynı şeyi ısmarlamamaya gayret edin. Acıklı görünebilir.

• Ağzınızı aça aça yemek yemeyin. Dökülüp saçılması muhtemel, soslu, spagetti gibi yemesi zor olan bir tercih yapmayın.

• Arkadaşlarınızın aynı mekâna gitmediğinden emin olun, bunun bir komplo olduğunu düşünebilir.
ANI YAŞAYIN

Eğer ilk tanıştığınız anda onunla aranızda iyi bir elektrik oluştuysa, otomatik olarak ileriyi düşünmeye başlamak kaçınılmazdır. "Acaba aradığım kişi o mu?" diye düşünüyorsanız, kendinizi durdurun: Beklentilerinizin esiri olmayın çünkü bu şekilde yaşadığınız anların keyfini çıkaramazsınız.

"Randevuya gerekenden daha fazla önem verirseniz, bütün gece nasıl geçtiği hakkında düşünür ve onu bir daha görüp göremeyeceğinizin planlarını yaparak, strese girersiniz" diyor yazar ve psikoterapist Dr. Sheenah Hankin ve ekliyor; "Böyle bir ruh haline girdiğiniz zaman o anda yaşadıklarınızı tam olarak kavrayamazsınız." Bu da sizi ilgisiz biri gibi gösterebilir.

Kendinize bunun sıradan bir akşam olduğunu hatırlatın, olabildiğince rahatlayın ve keyfini çıkarmaya bakın. Tiger, "İlk randevu bir deneme gibidir. Her şeyin doğal akışında gelişmesini sağlayın ve yürüyüp yürümeyeceğini görün" diyor.

- İlk buluşmada, kişilerin birbirinden etkilenmesini sağlayacak olan şey dış görünüştür. Kıyafeti, saçları, temizliği, kokusu, ayakkabıları kısacası kendine gösterdiği özen ilk adımın atılmasında etkilidir. Kendine özen gösteren kişi karşı tarafa da özen gösterdiğini ifade eder. Sözsüz iletişim kimi zaman sözlü iletişimden daha önemlidir.

- Kişinin kendine duyduğu güveni belli eden davranışlar da ilk görüşmede dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Tabii bunun abartılı bir şekilde olmaması gerekir. Rahatsız etmeyecek şekilde göz teması kurmaya dikkat edip karşı tarafın dinlendiği ve önemsendiği izlenimi verilmeli.


Rahat olun

İlk buluşma heyecanıyla rahat davranamayabilirsiniz fakat onu beğendiyseniz gösterin. Çünkü eğer karşınızdaki sizden bir elektrik almazsa ya da sizin ondan hoşlanmadığınızı düşünürse bu ilişki başlamadan biter. Bu yüzden ona hareketlerinizle ne hissettiğinizi gösterin.

DÜRÜST OLUN

Ama eğer buluştuğunuz kişiyle yakın bir arkadaşınızla konuştuğunuz gibi rahatça sohbet ederseniz, aranızdaki ilişki giderek ısınacak ve her şey daha doğal bir şekilde akacaktır. "Böylelikle buluşmanız bir iş görüşmesine benzemeyecektir" diye uyarıyor Hankin. Örneğin ona, ofiste yaşadığınız komik bir olayı anlatabilir veya yakın bir arkadaşınızın erkek arkadaşıyla ayrılma hikayesinden bahsedebilirsiniz.

Hankin'e göre hepimiz, bize dürüst davrandığına inandığımız kişilere, kendimize daha yakın hisseder ve onlara güven duyarız. Ayrıca, olumsuz yönlerinizi açığa vurma tekniğini de uygulamanızı öneriyor Hankin. Yapılan araştırmalar, yükseklik korkunuz gibi zayıf bir yönünüzü anlatmanın, başkalarının sizden hoşlanmasını ve sizin yanınızda kendilerini rahat hissetmelerini sağladığını gösteriyor. Çünkü bazı küçük zaaflarınızı dışa vurmak, sizin insani yönünüzü gösteriyor.

Hatta bu konuşmalar sırasında ilk randevularda ne kadar tedirgin olduğunuzu bile itiraf edebilirsiniz. Bunu açık açık söylemek, sizi yakından tanımasını sağlarken, aranızdaki gerginliği de azaltacak ve en önemlisi de, bunu açıkça ifade edecek kadar kendinize güveniniz olduğunu da gösterecektir.

ÇILGIN OLUN

Onunla arabada giderken en sevdiğiniz şarkıyı söylemeye başlayarak veya bir bara giderken yarı yoldan sonra arabadan inip gideceğiniz yere kadar yürümeyi teklif ederek, karakterinizin korkusuz ve özgür tarafı hakkında ipucu verin. Bu da size çekici bir hava katacak özellikleriniz arasındadır.
- Konuşmalarda "ben" ile başlayan cümleleri çok sık kullanmaktan kaçınmalı. Konuşmada sürekli kendinden bahsetmek itici olabilir; karşı tarafı da dinlemeye özen göstermelidir. Tabii suskun kalmak da karşı tarafın güven duymasını engeller.Konuşun

Buluşmanın heyecanını atmak için yapılabilecek en iyi şey sohbeti canlı tutmaktır. Ortak konular bulun ve birbirinizi tanımaya çalışın. Konuşmadan hiçbir şey anlayamazsınız. Erkekler hoş sohbetli kadınlarla birlikte olmaktan çok hoşlanırlar. Bu nedenle bol bol konuşun ve onun sizi tanımasını sağlayın.• Eğer dışarısı soğuksa ve size ceketini vermeyi teklif ederse, hayır demeyin. Düşünceli davranmak istiyordur.

• Eğer siz sigara içiyorsanız ama o içmiyorsa, bir tane yakmak için yemeğin bitmesini bekleyin ve önce ona rahatsız olur mu diye sorun. İzin almak için değil elbette ama nazik olmak adına yapın bunu.

Hesabı göz ardı etmeyin

Bir yemeğe gittiyseniz ya da birşeyler içmeye, sonunda gelen hesabı görmemezlikten gelmeyin ve hiç olmazsa elinizi cebinize atın. Bu karşınızdakinin hoşuna gidecektir. Hatta hesabı paylaşmayı teklif edin bundan daha doğal birşey yoktur. Karşınızdaki erkek bunu kabul etmezse de fazla üsteleyip ilk kavgayı başlatmayın.


• Hesabı ödemek için ısrar ederse izin verin yapsın. Kadın erkek ayrımcılığı yapmıyordur, sadece nazik olmaya çalışıyordur. Yine de bazı modern erkekler ya modern kızları kızdırmaktan korkar ya da cimri davranırlar. Her halükârda yanınızda biraz nakit para bulundurun. Cimri olduğundan şüphelenirseniz, onunla bir daha çıkmayın.

• Siz ne kadar endişeliyseniz onun da aynı şekilde gergin olacağını her zaman hatırlayın. Bazen her ikinizin de gardını indirebilmesi için bunu itiraf etmek daha iyidir. Buzları eritmek için ihtiyacınız olan şey bu olabilir.

• İlk buluşmalarda aşk –ve şehvet- vardır. Keyfini çıkartın ve başkalarının aksini söylemesine izin vermeyin.
- İlk randevu ilişkinin devamlılığı için bir belirleyicidir. Ancak devamlılığı ve paylaşımın oluşması ile pekişir.4-İLK BULUŞMADA NE KONUŞULABİLİR????


1. Nelerden hoşlanıp, nelerden hoşlanmadığını sormak iyi bir fikirdir, filmler, kitaplar, müzik...laf lafı açar, saatlerce konuşabilirsiniz, üstelik ortak zevklerinizin neler olduğunu da anlamış olursunuz.2. Erkeklerde nelerden hoşlanıp, nelerden hoşlanmadığını öğrenmek için dolaylı sorular sorabilirsiniz, yani direkt sormamalısınız, örneğin kız arkadaşınız vaktiyle biriyle çıktığını ama sonra ayrıldıkların söylerse, "çok mu anlaşılmazdı? fazla mı iyiydi? " türünden dolaylı sorular sorabilirsiniz.3. Eğlenmek için neler yapar? Bunu öğrenince, ikinci buluşmada onu nereye götüreceğiniz hakkında da ipucu elde etmiş olursunuz, yalnızlıktan mı hoşlanıyor? Yoksa sosyal biri mi?4. Gelecek hakkında planlarını sormak da iyi bir fikirdir, hayallerini, amaçlarını, planlarını sormanızdan hoşlanacaktır, ideal mesleğinin ne olduğunu, nerede yaşamak istediğini, planlarını gerçekleştirmek için nasıl bir yol takip edeceği hakkında konuşabilirsiniz.

5. Ona arkadaşlarını sorun, arkadaşlarını tanımasanız bile, size kendi arkadaş çevresini anlatmak hoşuna gidecektir, arkadaşlarının ona ne ifade ettiğini, onlarla nerede tanıştığını ve birlikte neler yaptıklarını sorun, çok özel detaylara girmeden konuşun, arkadaşları hakkında konuşarak, hanım arkadaşınızın hakkındaki birçok şeyi hatta gizlediği sırları öğrenebilirsiniz.6. Çalışıyorsa, işini sorun, ama işinin sıkıcı yanlarına değinmeyin, ayrıca işi hakkında konuşursanız kız arkadaşınız ileride bir şirketin CEO' su olabilecek kapasitede biri olup olmadığını da anlayabilirsiniz, tabii ki bu o kadar mühim değil, yani ille herkes şirkette CEO olacak diye bir kaide yok, bir mağazada tezgahtar da olabilir...7. Genel bir kural olarak, geçmişteki sevgililerden konuşmamanız iyi olur, ama konuyu kendisi başlatırsa, konuşabilirisiniz, eski sevgilisinden bahsetmek onu üzebilir veya hala onu seviyor da olabilir! İlk buluşmada amacınız onu üzüp, ağlamasına sebep olacak konular seçmek olmamalı, seyahat ettiği yerler, kız kardeşi veya erkek kardeşi var mı gibi, zararsız, konulardan bahsed.8- En çok izlemeyi sevdiğin favori TV programı, film, tiyatro oyunu ya da müzik türü ne?
Bu soru onun duygusal yönü, dünyaya bakış açısı hakkında size bilgi verir. İzledikleriniz ile dinledikleriniz arasında benzerlik ya da farklılık olup olmadığını anlamaya, dünyaya aynı pencereden bakıp bakmadığınızı anlamaya çalışın.

9. Yaptığın işi seviyor musun?
"Ne iş yapıyorsun?" gibi üstü örtülü bir soru yerine onun kişiliği hakkında bilgi verecek bu tür bir soru sormanız onu daha iyi tanımanızı sağlacak. Kariyeriyle ilgili birkaç farklı soru sorarsanız, hoşlandığı ve hoşlanmadığı davranışlar, nelere kızdığı, güçlü olduğu durumlar, nasıl mutlu olduğu gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bazen ona "İnsanların hayallerinden ibaret olduğunu düşünüyorum" gibi cevap şeklinde sorular da sorabilirsiniz.

10. İlişki de açıklık senin için ne anlam ifade ediyor?
Genellikle bu konuda konuşmaya başladığınızda önceki ilişkilerinizden örnekler verirsiniz. Her ikinizde bir elmanın yarısı gibi mi olmak istiyorsunuz? Bu soruyu sorarken şu açıklamayı yapmanızı öneririz. "Bu soru senin için biraz erken olabilir ancak daha önce buluştuğum kişiler ilişkimizden ne beklediklerini bilmiyorlardı. Benden beklediği şeyleri yaptığı umarak görüşmeye devam ettik. Açıkçası bu şekilde yürümedi." Onun size vereceği cevap beklentilerinizi değerlendirmenizi ve gelecekteki kalp kırıklıklarını önlemenizi sağlayacak.

11. Para kazanmak zorunda olmasaydın, hayatta ne yapardın?
Buluşmalarda umutlar, hayaller hatta pişmanlıklar aranızdaki buzları eritir. Geçmişteki piyano çalma tutkunuz ya da seyahat etme isteğinizle ilgili cevabınız sizin ruh halinizi yansıtır. Paylaştıklarınızla gün geçtikçe ortak amaçlar ve ilgi alanlarınız oluşur.

12. En çok utandığın anı benimle paylaşır mısın?
Bu eğlenceli soru keyifli sohbetin kapılarını açar. Bu tür sakarlıkların ilk buluşmada anlatılkması ilk buluşmada rahatsız edici gelebilir. Sizin yanlış anlaşılmanızı sağlamayan, herkese paylaşabileceğiniz ufak tefek sakarlıkları paylaşmanızda bir sakınca yok.

Bu tür ufak tefek sohbetler ilişkinizin ne kadar süreceği konusunda size bilgi verecek ve siz de strese girmeden daha rahat şekilde mutlu bir birlikteliğe adım atabileceksiniz.

Veda zamanı

Ona veda ederken gecenizin güzel geçtiğine dair bazı sözler söyleyip tekrar buluşmayı beklediğinizi ona gösterin. Bu davranışlar onu cesaretlendirecektir.


KAYNAK:ASKMEN
__________________

Mesajı son düzenleyen FREE 111 ( 30-03-09 - 17:25 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-03-09, 14:32 #2
ckaan0626 ckaan0626 çevrimdışı
Varsayılan C: ilk buluşma ne yapmalı ne konuşmalı cevabı bu konudaPaylaşım için tşkkrlr..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-03-09, 14:47 #3
berkan402 berkan402 çevrimdışı
Varsayılan C: ilk buluşma ne yapmalı ne konuşmalı cevabı bu konudailk buluşmada sinemaya gidilmesini doğru bulmuyorum
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-03-09, 21:51 #4
BOZKURT_38 BOZKURT_38 çevrimdışı
Varsayılan C: ilk buluşma ne yapmalı ne konuşmalı cevabı bu konudabirde kız arkadaşım olsa konusacak sey cok olurda .......
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-03-09, 16:16 #5
FREE 111 FREE 111 çevrimdışı
Varsayılan Buluşmalarda Etkileyici Olabimek Elinizde


Kızları Nasıl Etkileyebilirsiniz?


1. adım

Sorular sorun
Yemekten sonra gününün nasıl geçtiğini, neler yaşadığını sorun.

Çok soru sormayın
Sizi yakınlaştıracak birkaç sorudan sonra artık soru sormayın. İlgi duyguğu konulardan bahsedin, iltifatlarda bulunun.


Yaşamını, tutkularını anlatmasını ve kendinden bahsetmesini isteyin. Anlattıklarını ilgiyle dinleyin. Her kadın uzun süre kendisiyle ilgili anlattıklarını dinleyen bir kadın ister. Zaman zaman anlatacağınız heyecanlı hikayelerinizle onu kendinize bağlayın.

2. adım
Düzgün giyinin. Sadece kadınların iyi giyinmesi gerektiği söylentisine aldırmayın. Kadınlar aksesuarı sever ve erkekler de onlar için bir aksesuardır. Diğer kadınlar size bakarak onun seçimini yargılarlar. Temiz, güzel kokan, iyi giyinmiş bir erkekle birlikte olmak onlar için gerçek bir ödüldür.

3. adım
Göz teması kurun. Çok fazla gözlerine bakın ve dostça gülümseyin. Şehvetli bakmayın.

4. adım
Centilmen olun. Kibarlığın öldüğü bir söylenti değil mi? Kapıları kendisine açan, oturmadan önce ona yer veren her erkeği tüm kadınlar sever.

5. adım
Dans etmeyi öğrenin. Kadınları en çok etkileyen şeylerden biridir. Hepsi etrafınızda toplanır.

6. adım
İtici olmayan bir şekilde komik olun. Espri sanatınızı geliştirin.

7. adım
Kompliman yapın. Onun saatini, ayakkabısını veya dikkatinizi çeken herhangi bir eşyasını farkettiğinizi gösteren sözler söyleyin. Kadınlar evden çıkmadan önce elbiselerini 6 kez değiştirir. En yapılan seçim karşımızdakine hoş görünmek içindir. Ona giydiklerini beğendiğinizi gösterin.

8. adım
Kadınlar için bir erkeği etkilemek, etkilenmesi kadar zor değildir. Eğer ona söylediğiniz gibi gerçekten ondan hoşlanıyorsanız büyük bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece onu düşündüğünüzü bilmesine izin verin.

Pinti olmayın
Buluşmalarınızda sinema bileti alma, taksi parası ödeme, cafe de hesabı ödeme zamanı geldiğinde cimri davranmayın.Çantasını taşıyın
Çantası ağırsa çantasını taşımaktan çekinmeyin. Bir yere girerken ilk olarak onun geçmesini bekleyin. Kaldırımın yola bakan tarafından siz yürüyün ancak tüm bunları aptal durumuna düşmeden yapın.

Bunları yapmayın
Parmakları iç içe geçirerek tutuşmak, insanların içinde homurdanmak, gıdıklamalar, çekip bırakma gibi şeyler yapmayın.

Bunları yapın
Bir kadın sıkı bir tutuş, yumuşak bir el, samimi ve doğal bir duruş açık ve keyifli cekici sohbetler, üzerinde istekli bakışlar ister.

Ona eski kız arkadaşlarınızı anlatın
Dikkatli olun. Çok fazla detay sizin idam edilmenize neden olabilir. Eski sevgilinizi ne çok kötüleyin ne de çok övün. Orta noktayı bulara onu anlatın.

Eleştiri
Neden onun arkadaşlarından, işinden, evinden, sofrasından hoşlandığınızı anlatın. Ancak her durumda onun ne kadar güzel olduğunu söyleyin. Gözünüz ondan başka bir şey görmesin tamam mı?

Beni arar mısın?
Birlikte geçirdiğiniz günün ertesinde böyle bir mesaj almanız yüksek ihtimal, hatta kesin. Bir erkek olarak 350 karakterde duygularınızı anlatın ya da hepsini anlatmayın. Hazır mesajlar ya da kalıplaşmış sözlerle cevap vermeyin. Duygularınızı anlatan : ), ; ) gibi gülücük simgeleri kullanmayın. Çoğu ilişki ; ) işareti yüzünden başlamadan bitiyor. En iyisi siz onu geri arayın.

Erkekler Nasıl Etkilenir?


Temizlik
Erkekler temiz kadınlardan hoşlanır. Temiz görünüm her zaman etkileyicidir.

İyi giyinin. Kendi tarzınızı yansıtan herşeyi giyebilirsiniz.

Süper modele benzemiyorsanız üzülmeyin. Dahası, hayatınızdaki erkek de bir film yıldızı değil öyle değil mi? Bundan daha önemli şeyler var. Hoşlandığınız kişilere bunları verin.


Karakterli olun
Bir kadın karakterli olmalıdır. Erkekler karakterli, söylediklerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Komik duruma düşmemeye dikkat edin.

Espri anlayışınız olsun
Kadınlar erkeklerin kendilerini güldürmesini ister ancak kadınlar da şaka ve espriden anlamalıdır. Ayrıca bir espriyi yüz kere dinlediğinde bile gülebilmelidir.

Dürüst olun
Bir erkek hayatının yarısını yemek sofrasında geçirir. Bu durumda her zaman onun yanında olacak mısınız?

Gerginliklerini azaltın
Sıkıcı ve stresli bir günün ardından onu sakinleştirin, gergin kaslarını rahatlatın. Biraz rahatladığında herşey çok güzel olacak..
Zeki olun
Erkeklerin kadınların sadece vücutlarıyla ilgilendiği söylemlerine kanmayın. Erkekler beyinlerine de sahip olm ak ister. Bir erkek yanındaki kadının başarılı olmasını ister.


İşinden, hobilerinden ve ilgi alanlarından bahsetmesini isteyin. Dikkatle dinleyerek sorular sorun.

Hobilerine eşlik edin. Baseball, araba yarışları, balık tutma gibi ilgi alanlarına sizde iştirak edebilirsiniz.

Onunlayken rahat olun. Siz rahatsanızsanız etrafınızdakiler de rahat olur. Huzursuz olan tek kişi siz olmayabilirsiniz

Memnun olduğunuzu gösterin. Teşekkür edin, minnettarlığınızı gösterir bir şekilde gülümseyin. Bu onunla olmayı çok istediğinizi gösterir.


Özgür bırakın ve özgür davranın. Erkekğin baskı altında olmayacağını bilmesi ve sürekli ne yaptığınızı düşünmek zorunda olmaması caziptir.Kadınsılık, zariflik, aşık, çekici..
Erkekler hayallerini süsleyen özelliklere sahip kadınlardan etkilenirler. Çok fazla ulaşılmaz olmayın, sizi tanıdıkça her gün daha fazla aşka doymasını sağlayın.

Çekici, atletik ve eğlenceli
Erkekler çekici, atletik ve eğlenceli olmalıdır. Nasıl çekici oolacağınız size kalmış. Erkekler sportif özelliklere sahi, sportla ilgili kadınlardan daha çok etkileniyor.

Etkilyici bakışlarınız olsun
Aynanın önüne geçerek etkili bakış egzersizi yapın. Ciddiyiz, çok faydalı olacak. Erkekler bu bakışları hemen tanır ve elektiriğine kapılır.

Taraftarlık
Çoğu erkek futbol takımlarını destekler.. Onlar gibi fanatik bir taraftar olabilirsiniz. Mağlubiyet ve galibiyette yanında olmanız onu etkiler.


Bir erkeğin ne giydiğine dikkat edin ve güzel şeyler söyleyin. Erkekler genellikle böyle şeylere önem vermez ancak nadir de olsa kadınlar gibi komplimanlardan hoşlananlar vardır.

Çok içmeyin. Alkol sizi çok etkiliyorsa daha sonra pişman olabileceğiniz şeyler söyleyebilirsiniz.

kaynak:ivillage

Mesajı son düzenleyen FREE 111 ( 13-04-09 - 15:57 ) Neden: değişklik
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 13:42
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası. Tatil
Copyright © 2016