bynogame

bynogame


Bilgi

Cevapla
 
Konu Araçları
Eski 13-04-14, 11:20 #1
FREE 111 FREE 111 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame


Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli Sohbet Etmek


Erkeklerin neredeyse tamamı güzel bir kızla baş başa kaldığında "Kızla ne konuşacağım? Kıza ne söyleyeceğim? diye kara kara düşünmeye başlar.Peki gerçekten kızla konuşulacak konular bulmak bu kadar zor mu?Şu an söyleyeceğime gerçekten inanamayacaksınız ve aranızda bu söyleyeceğimi inkar edenleriniz olacak.

Aslında kıza ne söylediğinizin hiç bir önemi yok. Eğer gerçekten çekici, karizmatik bir erkekseniz ne söylerseniz söyleyin karşınızdaki kız etkilenecektir tabi ki saçmalamadığınız sürece.


Söyleyeceklerinizin bir önemi yok dedik fakat bunun da bir sınırı var. Eğer siz kıza aptalca espriler yaparsanız ya da daha ilk dakikadan itibaren çok güzelsin, harikasın gibi iltifatları arka arkaya sıralarsanız şansınız sıfıra inecektir.

Kızla önünüzde duran tuzluk hakkında bile sohbet edebilirsiniz fakat tabi ki bunu yapabilmek için kitap okuyan, bilgili bir erkek olmalısınız. Bu kadar basit bir konuyu bile çok etkileyici bir şekilde anlatabilir, tuzluğun bulunuşu hakkında bilgiler verebilir böylece ortamda ve kızın gözünde kendinize değer katabilirsiniz.


KIZLARLA NASIL KONUŞULUR


#1 - Rahatlamak Çok Önemli: Kızların ortak özelliklerinden biri etraflarında olan bitene karşı biz erkeklere oranla çok daha hassas olmalarıdır. Bu şu demek oluyor, biz heyecanlı davranırsak o da kendini rahatsız ve heyecanlı hisseder. Ancak biz rahatladığımızda ve sakin davrandığımızda etrafımızdaki insanlarda rahatlayacaktır.

#2 - Anlatırken Vücut Dilini Kullan:En sıkıcı konu bile doğru bir anlatımla heyecan verici olabilir. Bir şey anlatıyorken, onu şu an yaşadığınızı hayal edin ve öyle anlatmaya çalışın. Bir kaç denemeden sonra bu şekilde vücut dilini kullanarak anlatımın ne kadar hipnotize edici olduğunu sizde kendi gözlerinizle göreceksiniz.

#3 - Ses Tonu:Sesimiz, kızları etkilemek için en önemli enstrümanımızdır.
Bir kızla konuşurken sanki onun ruhuna hitap ediyormuş gibi konuşun.


#4 - Gözlerinizle Etki Altına Alın:Kızla konuşurken onun gözlerinin içine bak. Tabi bunu derken gözlerine kilitlenip, dövecekmiş gibi uzun uzun gözlerine bakmayı kastetmiyorum. Sadece normalden 5 saniye daha uzun süre bakın insanların gözlerine, özellikle bir şey anlatırken.#5 - Saatlerce Konuşmayın:Karşınızdaki kız istese bile uzun uzadıya konuşmaktan kaçınmalısınız. Çünkü ileride konuşacak konu bulamaz olursunuz ve ikinci büyük neden de, ne kadar uzun konuşursanız, yanlış, söylenmeyecek kelimeleri istemeden ağzınızdan kaçırma ihtimaliniz o denli yüksek olur. Ayrıca üçüncü büyük neden olarak her şeyi bir bir anlatırsanız gizeminizin kalmayacağını da sayabiliriz. Az konuşun ama bu eğlenceli bir konuşma olsun. Bırakın konuşmanız bittikten sonra neler yaptığınızı merak etsin. Kız arkadaşınıza bu ödülü verin

KONU ÖRNEKLERİ

- Astroloji: Onun hakkında bir kaç yorumda bulunabilecek kadar öğren derim
- Sinema Filmleri:İzlediği film türleri, hangi oyuncuları sevdiği ve aynı şekilde hangi dizileri seyrettiği ve oradaki can alıcı sahneler
- İlgi Alanlarından ve Hobilerden:Örneğin facebookta beğendikleri arasında evanescence, my silent wake gibi rock müzik grupları
- Çocukluk Anıları:Çocukken hangi şarkıları dinlediği, neler izlediği, nasıl giyindiği, başınızdan geçen heyecanlı olaylar
- Seyahat Maceraları:Eğlenceli ve ilginç hikayeler
-İlginç Konular ve Hayat Hikayeleriniz: Direkt kendini tanıtmaktan ziyade, yaşadığın ilginç olayları anlatabilirsin mesela
- Üstesinden Geldiğiniz Zorluklar:Mesela bir doğa yürüyüşünde arkadaşınızla kaybolmanız
- Etrafınızdaki Aşıklar:Mesela "Şu yan masa da oturanlar birbirlerini gerçekten seviyorlar mı sence?"
GENEL OLARAK:Kızla konuşulacak konular:
Müzik,Filmler,Kitaplar,Spor,Dans,Gündemdeki Olaylar,Sanatçılar,Tatil Planları
Dünya Gezisi,Gelecek Hayalleri,Meyveler,Hobiler,Aşk,Felsefe,Şiirler


Ne hakkında konuşuyor olursan ol, tutkulu bir şekilde konuş. Bu şekilde en sıkıcı konulardankonuşarak bile hoşlandığın kızı etkileyebilirsin. Bir olayı anlatırken sen de olayın içine gir. O olayı o anda yaşıyormuşsun gibi duygulu bir şekilde, hissederek anlat.

1-Güncel ve Populer Konulardan Konuş

Sohbetin başlangıcında kızla güncel ve popüler konular hakkında konuşmanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çünkü hem sizin hem de kızın rahatça konuşabileceği ve bilgi sahibi olduğu konu hakkında konuşmak iki tarafında sohbete kolayca katılımını sağlar.Popüler müzik gruplarından, danstan, sanattan, kitaplardan ve televizyon programlarından bahsederek kızla konuşulacak konular yaratabilir ve kızı sohbete dahil edebilirsiniz.

2-Eğlenceli Konulardan Konuş

Konuşabileceğin 3 eğlenceli konu:
Komedyenlerin yaptığı espriler hakkında…
Gündemde olan komik bir film hakkında…
Senin başına gelen komik bir olay hakkında…3-) Kızın ve senin hayatından ve amaçlarıdan konuş!
Dinlenmek için neler yaparsın?

Eğlenmek için neler yaparsın?

Hangi şehirleri dolaştın? (ya da “Hangi ülkelere gittin?”)

Tatil yapmak için nerelere gitmeyi seversin?

Kızla konuşulacak konular arasıda, kızla bağ kurmana en çok fayda sağlayacak olanı hayat amaçlarınız hakkında konuşmak olacaktır. Çünkü insanları ayakta tutan, onlara yaşama sevinci veren şey bu hayattaki hedefleridir. Bunlar üzerinden konuşman onu gittikçe sana yaklaştıracaktır.
-Bu hayatta gerçekleştirmek istediğin en büyük amacın nedir?
Burada kız kendi hakkında çok özel bilgiler vermeye başlayacak. Bunları büyük bir dikkatle dinlemeli ve zihnine not etmelisin. Diyelim ki kız “İleride güzel besteler yapan bir şarkıcı olmak istiyorum.” dedi.
Burada sana düşen görev bu cümlenin daha da derinlerine inmek. Şu şekilde kızla aranızdaki bağı kuvvetlendirmeye devam edebilirsin:
-Şarkıcı olmak istemenin nedeni nedir?
-Daha önce hiç güzel bir beste yaptın mı? Yaptıysa: “Nasıl bir besteydi. Biraz mırıldanır mısın?”
-Beste yapmak sana nasıl duygular hissettiriyor?
Bırak o anlatsın, sen dinle. Diyelim ki kız pasta yapıp satabileceği güzel bir kafe açmayı hedefliyor. Fakat bir türlü bunu yapamamış.

Kıza şu soruları sor:

-Neden pasta yapmak istiyorsun?

-Pasta yapmak sana nasıl duygular hissettiriyor?

-Şu anda dünyanın sonuna gelmiş olsan ve son bir pasta yapma hakkın kalmış olsaydı, nasıl bir pasta yapardın?

Bu tarz sorularla kızın sohbetine dahil olmuş ve onu konuşmak için teşvik etmiş oluyorsun. Bunları yaptığında kızların seninle konuşurken ne kadar keyif aldığını kolayca fark edebilirsin.
Kızın sorularına vereceği cevapları dikkatle dinle ve onu sana daha çok şey anlatması için cesaretlendir. Bunun için yüzüne samimi bir gülümseme kondur. Onun söylediklerini başınla onayla. Tabi ki kukumav kuşu gibi sürekli kafan aşağı yukarı hareket etmesin. Arada bir senin onu onayladığını, onu dikkatle dinlediğini hissetsin.
4) Kızla ilgili yorumlar yap! Egosunu Okşayacak Konulardan Konuş!

Onun hakkında yorumlar yapman onu mutlu edecektir. Çünkü herkes kendisi hakkında konuşmaktan hoşlanır. Özellikle kadınlar…
Ne tarz yorumlar yapacaksın?
Kıyafeti ile ilgili yorumlar yapabilirsin.
Kızlar her gün süslenip püslenerek evden çıkar. Güzel görünmek için saatlerce hazırlanırlar. Tüm bunları neden yaparlar?
Kadınlar ne kadar şık oldukları ile ilgili güzel sözler duymak ister. Burada önemli olan şey ise bu iltifatların karizmatik bir erkeğin ağzından çıkıyor olmasıdır. Ezik bir erkeğin ağzından çıkan iltifatlar hiç bir kızı etkilemez.
Kıyafetlerinin ne kadar uyumlu olduğundan, üzerindeki renklerin ona ne kadar yakıştığından bahset.
“Bugün çok alımlı görünüyorsun. Çünkü sana en çok yakışacak tarzda giyinmişsin. Üzerindeki renkler Mozart’ın eserlerindeki notalar kadar uyumlu. Ayrıca giydiği kıyafetlerin renkleri insanların karakteri hakkında bilgiler verir. Senin nasıl biri olduğunu sonra söyleyeceğim.”
Kızda merak duygusu uyandırmış oldun. Bu noktadan sonra, kendi hakkında yorumlar yapman için seni kovalayacaktır.
5-Özel Hayatından Konuş

Sohbet ilerledikten sonra da ilişkiler konusundan konuşabilir ve kızın eski ilişkilerini öğrenip kız hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.
“En son ne zaman aşık oldun? Peki aşık olduğunda içinda nasıl duygular oluşur? Bana tarif eder misin?”
“Hayatta değer verdiğin en önemli 3 duyguyu bana sayar mısın?”

Ayrıca kız kendi ilişkilerinden konuşmaya başladıkça kendini size daha da yakın hissetmeye başlayacaktır çünkü ilişkiler özeldir ve bir kız kendini, özel hayatını size açarken bulduğunda gerçekten size önem verdiğine ikna olacaktır.
Unutmamalısınız ki insanlar önem verdikleri insanlarla bu tür özel konuları konuşur, başlangıçta kız için yeterince önemli olmasanız bile kız bu konuları size anlattıkça size aslında ne kadar değer verdiğini düşünecektir ve tavırları da bu yönde değişecektir.

Fakat burada da ince bir ayrıntı önemlidir.


Kızın eski erkek arkadaşlarını dinlerken kız sanki kız arkadaşıyla konuşuyor gibi hissetmemelidir. Kızı dinlerken aynı zamanda da beden diliniz ve ses tonunuzla kendi erkeksi özelliklerinizi kıza yansıtmalısınız.


Yani kız sizinle ilişkiler konusunda konuşurken tutup da şu anki erkek arkadaşını anlatmamalı çünkü bu sizi sevgili veya sevgili adayı olarak görmediğini gösterir.

Öyle bir erkeksi enerji yaymalısınız ki tavırlarınızla kız erkek arkadaşı olsa bile bunu size anlatmamalı ve bunu sizden gizlemek istemeli. Fakat eski ilişkilerini rahatça dinleyebilirsiniz fakat bu konuda fazla yorum yapmamaya özen gösterin, kızı dikkatlice dinlemeniz yeterlidir çünkü kızlar eski ilişkilerini anlatıyorsa büyük ihtimalle eski sevgilisiyle problemler yaşamıştır ve bu yüzden ondan ayrılmıştır.

http://kadinlarietkile.blogspot.com....k-konular.html
http://kadinlarietkile.blogspot.com....-etkileme.html

Mesajı son düzenleyen FREE 111 ( 07-05-14 - 11:34 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-04-14, 11:25 #2
Börü Börü çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Futboldan konuş
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-04-14, 12:38 #3
CaIypSo CaIypSo çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Teşekkürler.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-04-14, 12:57 #4
ponkan ponkan çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Sağolasın dostum
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-04-14, 13:31 #5
FREE 111 FREE 111 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen wERADE Mesajı Göster
Futboldan konuş
Erkekte kendi ilgi alanlarından konuşmalı doğru ama mumkunse futbol değil başka hobilerinden konuşsan daha iyi olur
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-14, 14:49 #6
ANiiLUNAL ANiiLUNAL çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen wERADE Mesajı Göster
Futboldan konuş
hatta birlikte idda kuponu yapılabilir sonrasında verilen ofsayt kararları tartışılabilir. Oldukça fazla insiyatif var
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-04-14, 10:26 #7
MTH4CK3D MTH4CK3D çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Teşekkürle
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-05-14, 11:03 #8
diktac diktac çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Baya genel kültür bilmek gerekiyor yani.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-05-14, 11:20 #9
FREE 111 FREE 111 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen diktac Mesajı Göster
Baya genel kültür bilmek gerekiyor yani.
O kadarda değil herşeyi bilmen falan gerekmiyor
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-05-14, 16:09 #10
xARTUNCx xARTUNCx çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
en sevdiğim kızlara maç tahmini sormak kendilerini bi anda tahmin uzmanı sanıyorlar ya sende
onu takıyormuş gibi yapıyorsun egoları tavan yapıyor
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-05-14, 18:25 #11
Sercan988 Sercan988 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
baştan sona okudum çok iyi anlatılmış bir makale teşekkürler .
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-05-14, 23:58 #12
nefretims1n nefretims1n çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen FREE 111 Mesajı Göster


Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli Sohbet Etmek


Erkeklerin neredeyse tamamı güzel bir kızla baş başa kaldığında "Kızla ne konuşacağım? Kıza ne söyleyeceğim? diye kara kara düşünmeye başlar.Peki gerçekten kızla konuşulacak konular bulmak bu kadar zor mu?Şu an söyleyeceğime gerçekten inanamayacaksınız ve aranızda bu söyleyeceğimi inkar edenleriniz olacak.

Aslında kıza ne söylediğinizin hiç bir önemi yok. Eğer gerçekten çekici, karizmatik bir erkekseniz ne söylerseniz söyleyin karşınızdaki kız etkilenecektir tabi ki saçmalamadığınız sürece.


Söyleyeceklerinizin bir önemi yok dedik fakat bunun da bir sınırı var. Eğer siz kıza aptalca espriler yaparsanız ya da daha ilk dakikadan itibaren çok güzelsin, harikasın gibi iltifatları arka arkaya sıralarsanız şansınız sıfıra inecektir.

Kızla önünüzde duran tuzluk hakkında bile sohbet edebilirsiniz fakat tabi ki bunu yapabilmek için kitap okuyan, bilgili bir erkek olmalısınız. Bu kadar basit bir konuyu bile çok etkileyici bir şekilde anlatabilir, tuzluğun bulunuşu hakkında bilgiler verebilir böylece ortamda ve kızın gözünde kendinize değer katabilirsiniz.


KIZLARLA NASIL KONUŞULUR


#1 - Rahatlamak Çok Önemli: Kızların ortak özelliklerinden biri etraflarında olan bitene karşı biz erkeklere oranla çok daha hassas olmalarıdır. Bu şu demek oluyor, biz heyecanlı davranırsak o da kendini rahatsız ve heyecanlı hisseder. Ancak biz rahatladığımızda ve sakin davrandığımızda etrafımızdaki insanlarda rahatlayacaktır.

#2 - Anlatırken Vücut Dilini Kullan:En sıkıcı konu bile doğru bir anlatımla heyecan verici olabilir. Bir şey anlatıyorken, onu şu an yaşadığınızı hayal edin ve öyle anlatmaya çalışın. Bir kaç denemeden sonra bu şekilde vücut dilini kullanarak anlatımın ne kadar hipnotize edici olduğunu sizde kendi gözlerinizle göreceksiniz.

#3 - Ses Tonu:Sesimiz, kızları etkilemek için en önemli enstrümanımızdır.
Bir kızla konuşurken sanki onun ruhuna hitap ediyormuş gibi konuşun.


#4 - Gözlerinizle Etki Altına Alın:Kızla konuşurken onun gözlerinin içine bak. Tabi bunu derken gözlerine kilitlenip, dövecekmiş gibi uzun uzun gözlerine bakmayı kastetmiyorum. Sadece normalden 5 saniye daha uzun süre bakın insanların gözlerine, özellikle bir şey anlatırken.#5 - Saatlerce Konuşmayın:Karşınızdaki kız istese bile uzun uzadıya konuşmaktan kaçınmalısınız. Çünkü ileride konuşacak konu bulamaz olursunuz ve ikinci büyük neden de, ne kadar uzun konuşursanız, yanlış, söylenmeyecek kelimeleri istemeden ağzınızdan kaçırma ihtimaliniz o denli yüksek olur. Ayrıca üçüncü büyük neden olarak her şeyi bir bir anlatırsanız gizeminizin kalmayacağını da sayabiliriz. Az konuşun ama bu eğlenceli bir konuşma olsun. Bırakın konuşmanız bittikten sonra neler yaptığınızı merak etsin. Kız arkadaşınıza bu ödülü verin

KONU ÖRNEKLERİ
- Astroloji: Onun hakkında bir kaç yorumda bulunabilecek kadar öğren derim
- Sinema Filmleri:İzlediği film türleri, hangi oyuncuları sevdiği ve aynı şekilde hangi dizileri seyrettiği ve oradaki can alıcı sahneler
- İlgi Alanlarından ve Hobilerden:Örneğin facebookta beğendikleri arasında evanescence, my silent wake gibi rock müzik grupları
- Çocukluk Anıları:Çocukken hangi şarkıları dinlediği, neler izlediği, nasıl giyindiği, başınızdan geçen heyecanlı olaylar
- Seyahat Maceraları:Eğlenceli ve ilginç hikayeler
-İlginç Konular ve Hayat Hikayeleriniz: Direkt kendini tanıtmaktan ziyade, yaşadığın ilginç olayları anlatabilirsin mesela
- Üstesinden Geldiğiniz Zorluklar:Mesela bir doğa yürüyüşünde arkadaşınızla kaybolmanız
- Etrafınızdaki Aşıklar:Mesela "Şu yan masa da oturanlar birbirlerini gerçekten seviyorlar mı sence?"

1-Güncel ve Populer Konulardan Konuş

Sohbetin başlangıcında kızla güncel ve popüler konular hakkında konuşmanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çünkü hem sizin hem de kızın rahatça konuşabileceği ve bilgi sahibi olduğu konu hakkında konuşmak iki tarafında sohbete kolayca katılımını sağlar.Popüler müzik gruplarından, danstan, sanattan, kitaplardan ve televizyon programlarından bahsederek kızla konuşulacak konular yaratabilir ve kızı sohbete dahil edebilirsiniz.

2-Eğlenceli Konulardan Konuş

Konuşabileceğin 3 eğlenceli konu:
Komedyenlerin yaptığı espriler hakkında…
Gündemde olan komik bir film hakkında…
Senin başına gelen komik bir olay hakkında…3-) Kızın ve senin hayatından ve amaçlarıdan konuş!
Dinlenmek için neler yaparsın?

Eğlenmek için neler yaparsın?

Hangi şehirleri dolaştın? (ya da “Hangi ülkelere gittin?”)

Tatil yapmak için nerelere gitmeyi seversin?

Kızla konuşulacak konular arasıda, kızla bağ kurmana en çok fayda sağlayacak olanı hayat amaçlarınız hakkında konuşmak olacaktır. Çünkü insanları ayakta tutan, onlara yaşama sevinci veren şey bu hayattaki hedefleridir. Bunlar üzerinden konuşman onu gittikçe sana yaklaştıracaktır.
-Bu hayatta gerçekleştirmek istediğin en büyük amacın nedir?
Burada kız kendi hakkında çok özel bilgiler vermeye başlayacak. Bunları büyük bir dikkatle dinlemeli ve zihnine not etmelisin. Diyelim ki kız “İleride güzel besteler yapan bir şarkıcı olmak istiyorum.” dedi.
Burada sana düşen görev bu cümlenin daha da derinlerine inmek. Şu şekilde kızla aranızdaki bağı kuvvetlendirmeye devam edebilirsin:
-Şarkıcı olmak istemenin nedeni nedir?
-Daha önce hiç güzel bir beste yaptın mı? Yaptıysa: “Nasıl bir besteydi. Biraz mırıldanır mısın?”
-Beste yapmak sana nasıl duygular hissettiriyor?
Bırak o anlatsın, sen dinle. Diyelim ki kız pasta yapıp satabileceği güzel bir kafe açmayı hedefliyor. Fakat bir türlü bunu yapamamış.

Kıza şu soruları sor:

-Neden pasta yapmak istiyorsun?

-Pasta yapmak sana nasıl duygular hissettiriyor?

-Şu anda dünyanın sonuna gelmiş olsan ve son bir pasta yapma hakkın kalmış olsaydı, nasıl bir pasta yapardın?

Bu tarz sorularla kızın sohbetine dahil olmuş ve onu konuşmak için teşvik etmiş oluyorsun. Bunları yaptığında kızların seninle konuşurken ne kadar keyif aldığını kolayca fark edebilirsin.
Kızın sorularına vereceği cevapları dikkatle dinle ve onu sana daha çok şey anlatması için cesaretlendir. Bunun için yüzüne samimi bir gülümseme kondur. Onun söylediklerini başınla onayla. Tabi ki kukumav kuşu gibi sürekli kafan aşağı yukarı hareket etmesin. Arada bir senin onu onayladığını, onu dikkatle dinlediğini hissetsin.
4) Kızla ilgili yorumlar yap! Egosunu Okşayacak Konulardan Konuş!

Onun hakkında yorumlar yapman onu mutlu edecektir. Çünkü herkes kendisi hakkında konuşmaktan hoşlanır. Özellikle kadınlar…
Ne tarz yorumlar yapacaksın?
Kıyafeti ile ilgili yorumlar yapabilirsin.
Kızlar her gün süslenip püslenerek evden çıkar. Güzel görünmek için saatlerce hazırlanırlar. Tüm bunları neden yaparlar?
Kadınlar ne kadar şık oldukları ile ilgili güzel sözler duymak ister. Burada önemli olan şey ise bu iltifatların karizmatik bir erkeğin ağzından çıkıyor olmasıdır. Ezik bir erkeğin ağzından çıkan iltifatlar hiç bir kızı etkilemez.
Kıyafetlerinin ne kadar uyumlu olduğundan, üzerindeki renklerin ona ne kadar yakıştığından bahset.
“Bugün çok alımlı görünüyorsun. Çünkü sana en çok yakışacak tarzda giyinmişsin. Üzerindeki renkler Mozart’ın eserlerindeki notalar kadar uyumlu. Ayrıca giydiği kıyafetlerin renkleri insanların karakteri hakkında bilgiler verir. Senin nasıl biri olduğunu sonra söyleyeceğim.”
Kızda merak duygusu uyandırmış oldun. Bu noktadan sonra, kendi hakkında yorumlar yapman için seni kovalayacaktır.
5-Özel Hayatından Konuş

Sohbet ilerledikten sonra da ilişkiler konusundan konuşabilir ve kızın eski ilişkilerini öğrenip kız hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.
“En son ne zaman aşık oldun? Peki aşık olduğunda içinda nasıl duygular oluşur? Bana tarif eder misin?”
“Hayatta değer verdiğin en önemli 3 duyguyu bana sayar mısın?”

Ayrıca kız kendi ilişkilerinden konuşmaya başladıkça kendini size daha da yakın hissetmeye başlayacaktır çünkü ilişkiler özeldir ve bir kız kendini, özel hayatını size açarken bulduğunda gerçekten size önem verdiğine ikna olacaktır.
Unutmamalısınız ki insanlar önem verdikleri insanlarla bu tür özel konuları konuşur, başlangıçta kız için yeterince önemli olmasanız bile kız bu konuları size anlattıkça size aslında ne kadar değer verdiğini düşünecektir ve tavırları da bu yönde değişecektir.

Fakat burada da ince bir ayrıntı önemlidir.


Kızın eski erkek arkadaşlarını dinlerken kız sanki kız arkadaşıyla konuşuyor gibi hissetmemelidir. Kızı dinlerken aynı zamanda da beden diliniz ve ses tonunuzla kendi erkeksi özelliklerinizi kıza yansıtmalısınız.


Yani kız sizinle ilişkiler konusunda konuşurken tutup da şu anki erkek arkadaşını anlatmamalı çünkü bu sizi sevgili veya sevgili adayı olarak görmediğini gösterir.

Öyle bir erkeksi enerji yaymalısınız ki tavırlarınızla kız erkek arkadaşı olsa bile bunu size anlatmamalı ve bunu sizden gizlemek istemeli. Fakat eski ilişkilerini rahatça dinleyebilirsiniz fakat bu konuda fazla yorum yapmamaya özen gösterin, kızı dikkatlice dinlemeniz yeterlidir çünkü kızlar eski ilişkilerini anlatıyorsa büyük ihtimalle eski sevgilisiyle problemler yaşamıştır ve bu yüzden ondan ayrılmıştır.

http://kadinlarietkile.blogspot.com....k-konular.html
http://kadinlarietkile.blogspot.com....-etkileme.html
bence kızlarla konusulmaması gereken konu eski ilişkiler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-15, 21:30 #13
leodinas123 leodinas123 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
EYVALLAH ALLAH razı olsun
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-15, 21:45 #14
Berona Berona çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Amma yazmışsınız, bunla oluyormuş yani.. Kendin ol, olduğun gibi görün kabul eden seni olduğun gibi kabul eder zaten. Ne bu böyle.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-15, 21:56 #15
FREE 111 FREE 111 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Berona Mesajı Göster
Amma yazmışsınız, bunla oluyormuş yani.. Kendin ol, olduğun gibi görün kabul eden seni olduğun gibi kabul eder zaten. Ne bu böyle.
Bu konu kızla ne konuşacağız diyenlere hitap ediyor Bazı erkekler kızla ne konuşacağı konusuna çok uzak muhtemelen bu konudan faydalanan erkekler vardır.Zaten kızların erkeklerle ne konuşacağız dedğini hiç duymadığımdan o tarz bir konu paylaşmadım
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-15, 22:09 #16
sametcode sametcode çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Tabi bunları yapacak 1 tane kızda lazım olursa inşallah denerim
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-15, 22:20 #17
FREE 111 FREE 111 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen sametcode Mesajı Göster
Tabi bunları yapacak 1 tane kızda lazım olursa inşallah denerim
Kızlar heryerde var zaten geriside gidip konuşman
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-07-19, 10:14 #18
cambazoglu cambazoglu çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
kızla konuşulacak konular oldukça fazla.. her kız farklı bir birey oldugu için farklı konular farklı bir yaşam stilini tercih eder.

Mesajı son düzenleyen cambazoglu ( 26-07-19 - 10:19 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-08-19, 04:12 #19
neutralized neutralized çevrimdışı

bynogame
Varsayılan C: Kızla Konuşulacak Konular ve Kaliteli SOhbet Etmek

bynogame
Konu çok var da bakalım deneyeceğim işe yararsa geri dönerim.Bu arada bi kız var tanışmaya gideceğim bakalım.İlk defa pazar günü görmüştüm bundan yaklaşık 3 hafta önceydi.Ondan sonra ki 2 pazar günü daha gittim yine oradaydı.Uzun uzun bakışmalarımız oldu her gittiğimde.Sanırım o da bekliyor gibi.Benimde oraya niye geldiğimi az çok anlamıştır herhalde.Bu pazar artık tanışmaya çalışacağım tavsiyeleriniz varsa eğer memnun olurum.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 06:32
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Tatil


bynogame