Eski 25-10-06, 22:40 #1
IveBeenCurseD IveBeenCurseD çevrimdışı

bynogame
Varsayılan 1 Manes Hikayesi...

bynogame
Belki bazılarınıza göre çok önemli değil ama paylaşmak istediğim şeyler var... manesin başından beri yaşadıım şeyleri yazmak istedim... sizin de varsa anlatana +rep falan atarım

Manesin açılacaı haberinden sonra okulda ve çevremden bi kaç arkadaşla orada başlamaya karar verdik daha önce edanada bir priest, beramusta bir assasinim wardı +60 olan.. arkadaşlarla olunca beraber clan kurarız falan dedim aramızda en çok bilen bi arkadaş vardı o clan başkanı falan olur dedim o da priesttı ben de priest olayım rezzer olurum dedim..

sonra manes açıldı (sanırım 1 temmuz) msnden arkadaşa sordum açıldı dedim.. karus mu oluoz.. yok dedi hep karustuk human olak.. ok dedim nick ne olacak dedim PowerDagger dedi.. ii dedim ben de powerbuff olayım... diğerleri ne alemde sadece 2 si başlıcak dedi.. üzüldüm biraz ama takmadım. girdik oyuna pre vardı ama m1 almadı m2 ye girdik... her taraf civciv almaya çalışan insanlarla dolu zar zor buldum aldım civcivi gittim wormlara.. wormlara bile ks yapıolar kardeşim 3 lwl oldum party attılar... stiletto geldi partye girdiğim gibi.. bu power ı çaırdım verdim stiletto u. sonra tak crystal falan... çıtkım partyden 5-6 crystal buldum gittim. 10 lwl oldum gittim açtırdım skili el morada...

ilk 10 lwllerdendim :P, emc de çok az kişi var kapıda dikiliom ne yapsam diom.. Shattered die biri pm attı, dedi gel lycan keselim... ok dedim giridm 8 kişi zar zor lycan kestik kestik kestik... biraz geliştik... gittik smiladon'a o partydeki 8 kişiden türk olanlarla hala görüşürüm... sorna 30 olduk hepimiz aynı anda... parayı alan moradona item upg a gitti. bütün wariorlarda flamberge +7 en ii, bütün roquelerde +7 sword breaker en ii olarak vardı

ben bişi upg etmedim.. açtım seek. kestaneshekeri falan sugarboyz die clan kurdular sonra onlar partye aldı. hızlı hılzı köpek kesiolardı 33 oldum orada partyden attılar tanıdık priest gelmiş. seek açtım.. ApostoL , ash kesiolar 6-7 kişi gece takıldık geç saatlere kadar ben 41 oldum yattım, apostol da 47 falan oldu sanırım... ertesi gün 42 olan priesları deli gibi deru partilerine alıolardı.. powerdagger de o sıra 40 falandı.. ben de oldum ashte 42 çıktım partyden deruya..

o gün bir de savaş oldu ezik savaşı da deil büük savaş 42 im die ii bi partye girdim (ii dedim bütün assaslar +7 sword breakerlı +6 deil )

neyse günler geçti arkadaşlardan fazla başlayan olmayınca clan kurmak ben istedim... clan bug geçtiği gibi gittim clan kurdum hatta o sırada dahacker ile czdeydim. clanı kurdum heyecanlıyım deruda party kurdum kasıyorum.. karşıdan raptorlu bi warior gelio... freenp die yabancı heralde dedim daha ilk günlerden nasıl almış raptor... inglizce konuştuk sonra partye aldım baktım adam türkçe konuşuo tanıştık falan clana aldım... (şimdi en iyi arkadaşlarımdan biri msnde)

clan başkanı olunca havaya girdim.. dedim ki ben de çok para olmalı clana item almalıyım... yakınımda gb satan birisi vardı.. o sıra soruyordum sürekli yok daha gb diordu baya para biriktirdim ilk çıktığı gibi yüksek miktarda para aldım.. sağlam adamların arkadaşları ile başladığını biliyordum. ben de evde uzun süre kasan kişileri almak istedim itemsiz itemlerini ben alacaktım... bu dönemde tanıştığım arkadaşlarıma +4 ib (KingGorkem), +6 dual md, dual kekuri(powerdagger), 5-6 tane wizard staff +8(clandaki tüm magelere), 1 bardish +7, 1 glave +7, onlarca chitin, 1 de powerdaggerla ortaklaşa raptor... (manesin 3. haftası falan bu dediklerim o dönem çok sağlam itemlerdi)

bir ara exp scroll aldık çok hızlı kasıyorduk... bir gün gece yarısı aposta kasarken dc yedim... girmeye çalıştım invalid pass :S, charım hacklenmişti mail herşey değişmişti. çok moralim bozuldu.. tickett attım ilk cevaplar olumsuzdu. yeni bi char açtım.. saolsunlar arkadaşlarım kırmadı beni o clana geçti hepsi...(istesler giderlerdi hepsi +60 olmuştu istedikleri clana girebilirlerdi)ben o charı 48 e kadar kastım müşteri hizmetleri biraz geç te olsa charı geri verdi.

charı aldım 60 lwl.. dedim master zamanı... işte ilk defa koxpu orada clanca kullandık... en çok para eden şeylerden biri abbys blessingti.healerlara koxp aldık gittik abbyse 10 saat döndük... 8 tane abbys blessing düşürdük.. 650 milyondan gidiyordu tanesi o zaman... koydum pazara bi kaç kişi küfretti düper misin die dikkat çekmesin die bi kaçını powerdagger e verdim o koydu pazara kısa sürede bi iki tane sattım. kendime master açtım... powerdagger e master açtık..

o dönemlerde kinggorkem öss için oyunu bırakacak gibiydi... çok iyi anlaştığımız için charın şifresini bana verdi...ama şifre telimde msjdaydı ve bakmaya ihtiyacım olmadı kendi charımı zor kasıyordum.. ertesi gün kavga ettik charı soyulmuştu o vakitten sorna kimseye item yardımı yapmadım clanda.
o sıra firedrake geldi.. clan bug kalktı gittim clanı bozdum.. perfectteam a girdim.. bi süre sorna bozuldu.. discoverye girdim grade bug kalktı pelerin aldık.. tej charı satacaktı clanı bozdu.. arkadaşım freenp nin clana girdim girice g3 olduk pelerin aldık falan baya onla takıldım... o daıldı poweri yeniden kurduk... pelerin aldık saolsun beckett aramıza katıldı orada. sonra ben gene clanı bozdum.. o zaman karus olmak istedim.. ama olmadım.. sonra her türlü human clanına girdim çıktım... beğenmediiim hoşlanmadıım şeyler oldu... örneğin ; clandan bi warior gel dior boss düşerse bölüşcez ok diorum gidiyorum.. healliyorum buffluyorum onlarca pot harcıorum... drop oluyor bir daha ses çıkmıyor.. benim de alışkanlığım deil kimseden item istemek öle kalıyor ben de clandan çıkıyorum... en son ko da memnundum biraz bi kaç küçük olay dışında karus olmak aklımda deildi ben scroll basacz falan sanıyordum satacaktım scroll alıp submit dedim.. 24 saat sorna ready dedi bastım karus olmuşum... bunun için tüm ko clanından özür dilerim..

aşırı uzun oldu daha yazmadıım çok şey var... okuyan bile olursa rep atacam eziyet çünkü... gereksiz gibi düşünebilirsiniz ama aklımdaydı yazdım kurtuldum oh.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 22:56 #2
::Specialist:: ::Specialist:: çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
Hoş bir hikaye. Herkesin bir hikayesi var dinlemeye değer +rep.
Ben bir gece demoTR nin çarına girmiştim oda bu çara girmişti sanırım doğrumu hatırlıyom

Mesajı son düzenleyen ::Specialist:: ( 25-10-06 - 23:00 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 23:04 #3
InnervisioN InnervisioN çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
gerçekten bu tür yazıları okumaktan zevk duyuyorum teşekkürler kardeşim..
böle yazılar oldukça uzunluğu ne kadar olursa olsun okur,takip ederim.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 23:07 #4
eglencem eglencem çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
way be amma sürükleyici
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 23:08 #5
TheSargeraS TheSargeraS çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
çok beendim bende yazıyom şimdi bi tane

üniversite sınavı dolayısıyla k.o. ya 1 sene ara vermiştim. (önceden sadece diezde 52 priest vardı, oynamayı pek bilmiyodum ) arkadaşlarla konuştuk. yeni server açılırsa geçelim falan dediler. manes açıldı. bi arkadaş sargeras die rogue açtı. onda silver pre vardı. bende priestessofthemoon die bi priest açmıştım. ilk gün ikimizde 44 dük. 2 gün sonra benim beleş pre bitti. paypal olmadıı için pre alamadım ve dolayısıyla oyuna giremedim. arkadaşta beni ikna etti ve birlikte sargeras adlı asası kasmaya başladık. ben combo bilmiyodum sadece girip lvl kasıyodum. lvl 50 iken cz de troll partiye girdim. baktım isimlerin hepsi "taoten" ile yada "dontaskmefor" ile başlıyo. adamlarla partyde epey sohbet ettim. TropicalParadise klanına girişim biraz zor oldu. çünkü adamlar sadece arkadaşlarını alıyolardı. arkadaşın ingilizcesi biraz zayıftı o yüzden genelde klanla ben konuşuyodum. bu adamlar sayesinde çok hızlı level atladım. ama tabiki taotenloc ve dontaskmeforraptor a yetişemiyodum. adamlar çok iyi kasıyolardı. daa sonra "milk" ve "mynameisagri" ile tanıştım. hatta mynameisagri bana şifreyi verdi. geceleri dier ortak sargeras ile bende mynameisagri ile girip bowl dönüyoduk. bi kaç drop satıp item yaptık. başlarda klandakiler beni sadece exp ye çaırıyoalrdı. ama sonraları bana güvenleri arttı ve talos tk partylerini bile ben kurmaya başladım. daa sonra ft bugu kullanarktan biraz daa drop ve birazz da item yaptık. klan 2 kere daılıp kuruldu. en son Noobies olarak kolluğu yaktık. yaklaşık 2-2.5ay önce 65 lvl charım arkadşın bi yanlış anlamsı sonucu id hack yedi. yani hacker şifreyi deiştirmişti. binlerce ticket atmama rağmen charı geri alamadım. clandan bi vietnamlı ve bi meksikalı şifresini verdi. biraz onlarla takıldım. arada mynameisagri ile girip oynadım. ama git gide oyundan soğumuştum. oyuna artık sadece klandaki muhabett için giriyodum. şimdilerde ise bizim klandakiler charları satıyolar. oyuna artık günde yarım saat bile girmiyorum. klandakilerle de msn de falan konuşuyoruz. oyunda hiç koxp açmadım yada koxp partiye girmedim. dupe item almakta nasip olmadı benden bu kadar :... umarım beğenirsiniz
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 23:12 #6
ZeuceS ZeuceS çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
hos ve güzel bi hikaye ben de yapıcam :d
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 23:47 #7
FireStates FireStates çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
gusel bi hikaye hele o worm olayına koptum worm a ks mi olur lea
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 23:51 #8
trinkle trinkle çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
Güzel olmuş sürükleyiciydi eline sağlık +rep
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 23:51 #9
FieSTaA FieSTaA çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
okurken heyecanlandım desem yeridir.2charın hikayeside gayet güzeldi.BEnm hikayeme benzıyor..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 00:13 #10
ZeuceS ZeuceS çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
beramusda +60 magem gitmişti.yeni serwer açılmasını bekliyodum.bütün arkadaslarımı manese gecmeleri için ikna etmeye çalıstım onlarda berada oynuyordu fakat gelmediler.ben de tek basıma manesde mage açmaya karar verdim.çünki mageme daha doyamadan hacklenmişti.açtım charı deli gibi tek basııma solucan kesiyordum serwer açılalı 4 saat olmamıstı magelerde +8 wood sattf gördüm.deli oldum bende de olması lazımdı.sabahlara kadar benim için arakadasım lycan kesti.sabah ilk işim ona sormak oldu sonuc ne.bana +8 gracier damageli wood satafı gösterince dünyalar benim oldu.30 olunca paramla full +7 oldum.lvl 42 de ilk harpy partysine girdim +45 di ama sabahın 5 inde +45 yoktu
orda blizzardı açtım artık 54 e kadar full harpy yaptım.53 kagıdım blastım olmadıgı için moralim bozuluyodu.ya 54 kagıdım olucaktı ya da oynamıcaktım.kosp yaptım.ewt bi yan char açıp safir,opal cristal kastım.54 kagıdım hazır olunca yeniden mage me döndüm.kasmaya dewam etim.55-56-57-58 deken fatihx35 le tanıstım.cokdan 60 olmusdu.beramusdan dan tanısıyoduk.cokdan nowa towna basladık dedi neyse kasmaya dewam ettim .fire drake geliyo dediler eyvah dedim.harita değişcek alısana kadar cok cabuk gecer 60 olamam lazım dedim.deli gibi kastım ama olamadım fire drake geldiğinde 59 lvl dim.görevler gelinde 60 oldum.durmadan 61 e kastım.62 ye kasmadan np ye agırlık verdim.2-3 hafta item kastım pet oldum.işte hala oynuyozz
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 01:16 #11
virgilblitz virgilblitz çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
çok güzel hikayeler..
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 01:44 #12
reasinu reasinu çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
ne yalan söleyim bi ilkini okudum digerlerine üsendim kusura bakmayın bende yazacak olsam knight tarihini ohoo aresten başlayıp beradan cıkmam lazım neyse hem ben yazmaya üşeniorum hem siz okumaya yazmayım ben en iisi :P
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 01:53 #13
[McRapiC] [McRapiC] çevrimdışı

bynogame
13 Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
Ellerin Dert Görmesin PowerBuff


Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ::Specialist:: Mesajı Göster
Hoş bir hikaye. Herkesin bir hikayesi var dinlemeye değer +rep.
Ben bir gece demoTR nin çarına girmiştim oda bu çara girmişti sanırım doğrumu hatırlıyom

Evet Abi Arkadasla Nası Tanıstımı Hatırlamıorumda Baya Oluo yani Kendi Charımdan sıkılmıştım Öle arada bi arkadas buffer die geceleri girmio die PowerBuffla giriodum

bu arada karus olduna üzüldüm dostum
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 02:13 #14
ufooktay ufooktay çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
GODDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd....
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 02:30 #15
cakici15 cakici15 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
BENCE SİZİN KAFANIZ GÜZEL :

CaKiCiii D:
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 04:16 #16
ramses1044 ramses1044 çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
Ehehe güzel hikaye her server ın başında olur worm da ks
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 04:30 #17
KaaNcTN KaaNcTN çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
3 Hikayeyide okudum !! En sürükleyici hikaye 1. hikaye bana göre...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 04:45 #18
TheDevilMayCry TheDevilMayCry çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
ben de 2. ve 3. yu okudum 1. cok uzun geldi neyse okiim bari herkesler beyenmıs
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 10:37 #19
darksadist darksadist çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
efe güzel yazmışsın kardeşim kestimiz smiladonları lycanları hiç unutmıyacam tabi kesemedimiz bosslarıda
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-10-06, 11:16 #20
gencerker gencerker çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Cvp: 1 Manes Hikayesi...

bynogame
eet dinlemeye değer .tesekkürler
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla
Cevapla

Bu konunun kısa yolunu aşağıdaki sitelere ekleyebilirsiniz

Konu Araçları

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap yazamazsınız
Dosya gönderemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
Smiley Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu KapalıTüm saatler GMT +3. Şuan saat: 21:06
(Türkiye için artık GMT +3 seçilmelidir.)

 
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Tatil


bynogame