View Single Post
Eski 15-05-04, 20:46
skassas skassas çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Beyler Yardim Edin daha fazla dayanamiyorum

MagicBox'a katılıyorum. Bende askerden geldikten sonra deprosyona girdim. Ve hala sürüyo. Demek ki bir yılı tamamlamak lazımmış.Çoğu bitti azı kaldı desenize :-))

Askerden döndüğümde her şey fazlasıyla normaldi. Yaklaşık üç hafta sonra 5 yıl önceki sevgilim aklıma geldi bir anda. Askerlikte dahil o kadar süre hiç aklıma gelmeyen biri birden bire karşımdaydı. Ondan sonra ilişkilerim olmasına karşın niye o bilmiyorum.(Hatta askerdeyken ayrıldığım sevgilimle arkadaşça da olsa hala görüşüyorum.) Sanki yeni ayrılmıştım. Beni bekliyordu 5 yıl önceki haliyle. Çaresizdim. İntiharı bile düşünmeye başlamıştım. Sonra hafifledi bu acı. Zaman zaman yokluyor yine. Ama o günkü kadar değil.En son bir iki hafta önce tekrar doruklara ulaştı.Bende bir arkadaşımla nehir kenarına gidip iki bira (İçkiyi asla ağzına koyan biri değilim.Ama o akşam içmem gerektiğine inandım.Garip) içtim.Birazda ağladım. Sonra cafenin birinde tavla attık.Galip bendim.:-)) Sabah olduğunda acayip rahatlamıştım. Hala öyleyim. Ama sevme duygusunu hala yakalayamadım. :-(((