View Single Post
Eski 14-05-04, 19:36
askmelove askmelove çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Beyler Yardim Edin daha fazla dayanamiyorum

Dostum çok canını sıkma , bunlar gecici şeyler.Aslında bu düşüncelerinin kaynakladığı şey hiçbir şeyinin olmaması...Yani senin hiç bir şeyin yok!!! "Çare"-"siz" 'sin , yani sensin...Çareyi kendinde ara... Farklı şeyler yap.Hayatın rutinliğinden uzaklaştır kendini. Dün ne yapıyorsan bugün aynı şeyi yapma!!! Çok canın sıkılıyorsa buradan kendinden bahset , bir muhabbet ortamı oluşturalım!!! Ama yine söylüyorum bunların tamamı senden kaynaklanıyor.Ve care de sensin!!!

Üniversite zamanlarımda benimde hiçbirşeyden zevk almadığım zamanlar olmuştu. Yaptığım hiçbir şeyden zevk almıyordum.Sonra bunun o kadar büyütülecek bir şey olmadığını gördüm.Yani biz insanlar zor durumda olunca veya kendini yanlız hissettiğimizde birilerinin yardımını , desteğini bekliyoruz hep. Alışmışsak buna bırakmamız zordur. Kendimizi zor durumda ve yanlız hissedettiğimizde hep kolaya kaçmayı öğrenmişiz ya , birilerinin desteği olmadığı zamanda sanki büyük bir boşluktaymışız gibi geliyor bize.

Sonra korkular başlıyor.Bilmediğimiz ve tanımlayamadığımız korkular... İçimizdeki boşluk bizi alıp götürüyor uzaklara boşluklara. Aslında biz burdayız beden olarak fakat kafamız beynimiz başka yerlerde... Öyle oluyor ki belli bir zaman sonra ağaçta asılı duran ipi yılan zannediyoruz... Cesaretlenipte ağacın yanına giderek o ipin yılan olmadığını bakamıyoruz. Aslında baksak bütün o bulutlar gidicek gözümüzün önünden , berraklaşacak bir çok şey...

Sana tavsiyem kendini rahat bırak...Biraz dinlen...Herşeyi de kafana takma...

Saygılar...