View Single Post
Eski 14-05-04, 11:31
sen sen çevrimdışı
Varsayılan Cvp: The Passion of the Christ-Tutku: Hz. İsa'nın Çilesi

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen demogorgon
... Hristiyanlarda her tarafta olmanın avantajıyla birbirlerine gaz veriyorlar...
Dogru biribirlerine gaz verdikleri dogru. filmi o yuzden bu kadar çok insan izledi zaten, iyi bir film oldugu için izlenmedi bu film.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen demogorgon
...filmleri din gözlüğüyle izlememek lazım.... Film gayet güzel olmuş, amacı orada isanın çektiği varsayılan ızdırabı vermekmiş onuda vermiş ... Propaganda falan hikaye. Neyin propagandası arkadaş? Propagandasımı kalmış 2000 sene önceki hadisenin...
haklısın filmleri din gözüyle izlememek lazım. ben filmi din gözüyle izlemedim. bunu nerden hangi lafımdan çıkarttığını anlamadım. benim hristiyan musevi şaman ya da taoist olmadığımı nerden biliyorsun? ya da benim hristiyanlığa karşı olduğumu nerden çıkarıyosun? propoganda falan hikaye diye düşünüyosan yanılıyosun. din fimleri propagandadır yoksa adam neden çeksin filmi.. propaganda olmasa isa'nın çektiği ızdırabı neden bütün dünyaya izlettirmek istesin.. propaganda nedir biliyomusun? tanıtımdır. al sana tanımını güzelce öğrenebileceğin bir link vereyim. türk dil kurumunun sayfası... bana inanmıyosan oraya inanırsın belki http://www.tdk.gov.tr/TDKSOZLUK/SOZB...ime=propaganda
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla