Konu: Ekran Kartı
View Single Post
Eski 10-03-04, 19:56
hedgehog hedgehog çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Ekran Kartı

Bence S-MEDIA GeForce FX5700 ULTRA al.fiatı 182$ hatta bu kartta ilgili bilgi www.andromeda.com.tr de mevcut.%18 kdv ile de tabii kartın fiatı 200 doları geçiyo.Ama dediğinin arkasında duruyorsan beni uzun yıllar idare etsin diyorsan fiat performans açısından bence şu an en ii kartlardan biri.overclock ta yapabilirsin bu karta bellekleri 2.2 ns lik.monitör soruna gelince philips ve lg i markalar ama bir parça alırken sadece ne kadar önemli de olsa servisine göre ve hemen bozulur diye almıyoruzki.monitor alırken özelliklerini karşılaştır,forumlarda yada ne bileyim ilgili yerlerdeki şikayetleri oku.ve en önemli örnek ben samsung 753 dfx kullanıyorum arkadaşımdada aynısı var ben ondan 1 sene önce almama rağmen onun görüntülerinde kaymalar filan başladı.ve bence samsung önerilecek bir monitor.bu kullanma ile de ilgili.speakerlerin monitorleri bozduğu bir gerçek ve bunu bilmeden kullanan sayısız insan var.senin saydığın markalar ve bence bir çok marka servis kalitesini yakalamış durumda.iyi bir seçim yapman dileğiyle...
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla