View Single Post
Eski 25-04-07, 20:46
Koston_muska Koston_muska çevrimdışı
Varsayılan C: Herkez başından geçen ilginç olayları anlatsın..

bundan tam 7 sene önceydi ananemlerin evine tatile geldik saat 3 30 olmustu uyuduk hep birden.uyumaya çalıstım ama uyuyamadım bekledim dalmaya çalıstım sona gözlerimi hafif araladım üstümde bi baskı hissettim kıpırdayamıyordum konusamıyordum ve üstümde tam 3 tane gölge vardı birbirlerine fısıldıyolrdı karım karmasık ürkütücü bi ses ve bi şeyler yapıyorlrdı benim üstümde ve ben dokunduklarını hisedebiliordum cok garibdi sanki gercektiler baya farklıydı yanımda kardeşim vardı onu görebiliodum ve uyanıktım sbah ezaı okundu aniden kaçmaya başladılar sanki ezandan ürkmüşlerdi ama birisi geride kaldı ve duvarın köşesindekiiçinde esofmanlarımın olduğu poşete çarptı hala yerimde tutulup kalmıstım saat 6 30 oldu tuv kalktım tuv kapısını açtığım an bi cisim üstüme doğru hopladı tam olarak göremedim siyahtı ve kediye benziyordu ürktüm geri döndüğümde poşete baktım yerdeydi ve esofmanlarım dağlmıstı aradan 5 sane gecti hala etkisindeyim düşündükçe ürperiorm...ananem 3 yıl sonra o evden tasındı o evde her gece yatarken bazı sesler duyuyordum bir kızla bir erkek gülümsüyolardı birbirlerine fısıldıyorlardı...