View Single Post
Eski 07-05-04, 17:55
Tepeli Tepeli çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Hangi Virüs Programını Kullanıyorsunuz... ( Herkes Katılım Göstersin Mümkünse )

elky, yazdıklarını dikkatlice okudum. fakat antivir konusunda ya ben yanlış bişiyler yapıyorum, ya da sen yanılıyosun. bi makinada antivir kuruluydu, kafedeki bütün bilgisayarların pini arttığı için genel bi kontrol yaptım. Antivir kurulu bu bilgisayarın geneleve döndüğünü fark ettim. onlarca trojan ve bir o kadar da virus. temizlik yaptım, iki aylık 2004 demo versiyonunu kurdum da, anca kurtuldum. Dj sonsuzluk arkadaşımızın tavsiyeleri üzerine Kaspersky kurmaya çalıştım, beceremedim. O konuda daha kimsenin kafasını ağrıtmak istemiyorum. Sanıyorum problem daha önceden nortonun kurulu olmasıydı. Şu anda bilgisayarda mesela arama yapmak istersem, aranacak ögenin yazılacağı kutu gelmiyo. Bu bi tanesi, daha birsürü problem var. Ahiri kelam; Kaspersky kurma çabam, formatla son buldu.

antivirüs seçimi olarak da norton diyorum.

Neyse, şunu sormak istiyorum. Şimdi ebay'den 14 euroya norton antivirus 2004 satın alabiliyorum. lisanslı kullanmak için bir tane alsam 20 tane bilgisayara da yükleyebilirmiyim?

Teşekkürler