View Single Post
Eski 06-01-07, 18:49
astek astek çevrimdışı
Varsayılan C: Hobi ile ilgili istek ve soru hattı

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen COLDCITY Mesajı Göster
Arkadaşlar gördüğüm ama arayıp bulamadığım bir resim hakkında yardıma ihtiyacım var . Resimde 2 güvercin var ikiside tahtırevan üstündeler birisi kafes içinde öbürüde onun karşısında durmakta ve bu tahtırevanda suyun içinde kafes içinde olmayan kafes içinde olanın suya batmaması için karşıda devamlı durmak zorunda, bir nevi çaresizliğini anlatan harika bir resim günlerdir arıyorum ama bulamıyorum bana yardım ederseniz minnettar kalırım şimdiden çok teşekkürler...
Al arkadaşım

[IMG]http://img487.**************/img487/4076/sevgi0kt0ob.jpg[/IMG]

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen oranos Mesajı Göster
arkadaşlar yuvarlak dünya haritasının açılmış halini bana ulaştırabilecek biri var mı acaba? Onu düzenleyip maket haline getirip yuvarlak bir dünya haritası yapmam gerekiyor coğrafya dersi için. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..
Google resimlere dünya haritası yada world map yazarsan birçok sonuç bulabilirsin ben buldum ama boyutları büyük olduğu için yüklemek yerine sana yöntemi anlatmak daha kolay geldi böylece başka alternatiflerede bakabilirsin

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen erdieksi Mesajı Göster
arkadaşlar yabancı dil öğrenmek için(tercihen almanca fransızca italyanca ispanyolca ama diğer dillerde olabilir) e-book ya da program link filan varmı internette acaba?
Birçok sitede bulabilirsin bunları google da arat yabancı dil e-book diye mutlaka bulursun

Mesajı son düzenleyen astek ( 06-01-07 - 18:54 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla