View Single Post
Eski 15-06-22, 16:08
4OsT 4OsT çevrimdışı
Varsayılan Bir konuda yardım istiyorum.(PC deki oyunların listenmesi)

Merhaba Arkadaşlar,

Benim oynadığım knight online diye bir oyun var. Bunun bir hile engelleme xigncode programı var oyuna her girdiğinde açılır ve arkaplan denetlemesi yapar. Resmi bir yayında (konu farklı bir şeydi) şöyle bir açıklama geçmişti. Biz sizin hangi oyunları kurduğunu ne kadar zaman geçirdiğini dahi biliyoruz. Ben bunu yapabileceklerini şahsen düşünüyorum. Hani bunda bir şey yok. Ki bir çok nvidia geforce, discord vs bir çok program zaten bunları yapabiliyor. Ama ko forumda konuştuğum bir arkadaş bunun olamayacağını söylüyor. Bu konularda uzman bir arkadaş varsa aşağıdaki linke bununla ilgili yorum yapma şansı var mıdır ?

"...Rıse indirme yöntemi daha saçma öyle her isteyen benim şahsi bilgisayarıma girip programlarımı göremez rıse indirdiğimi gören benim banka giriş şifrelerimi de görür arama geçmişimi de görür her şeyi görür o biz programlarınızı görüyoruz muhabbeti cahil KO kitlesini kandırmak amaçlı uydurulmuş bir yalan Bir şeye tepki göstermek istiyorsanız oyunu silersiniz mis gibi tepki olur..."

"gmler yüklü oyunları görebiliyor ? o hile koruma programı, virüs koruma programı gibi calısıyor, pvp serverları gorme muhabbeti cart curt pvp server clientlerinde virüs olmasından dolayı senin bilgisayarında yüklü olan oyunu görme filan yok oyle bir dünya. yasal degildir o sen istersen rise yükle istersen yükle sil sonra bir daha yükle sil hatta uninstaller kullan oyle sil yükle D: gönlün ne kadar istiyorsa sil yükle onların haberi olmaz."

https://www.frmtr.com/knight-online/...1#post71952632
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla