View Single Post
Eski 06-11-18, 04:37
Yaheli Yaheli çevrimiçi
Varsayılan C: Sıkıntılardayım

Öncelikle yazdığım hic birşey hayatta sorum edilebilecek birşey değil çok eskiden bende senin düşüncendeydim ki herkes bu düşünceden öyle yada böyle bir şekilde geçiyor daha sonra insan kendini bildikçe hayatı yavaş yavaş öğrendikçe raylar yerine oturuyor. Ben sana şunu soliyim benim burnum emin ol seninkinden daha büyüktür öyle yakışıklı veya vücutlu biride değilim 1.75 / 77 kilo birisi düşün ama karsindaki insanı egerki konuşman ile etkilemeyi becerebiliyorsan tipin kilonun ve burnun bir önemi yok şunu hayatta kendine yol edin kendisi ile dalga geçebilen bir insan ile kimse dalga geçemez. Mesela bazen takılırdim ben acaba burnum büyük dalga geçerler mi diye ama sonra baktım ki bu böyle olmaz kendimle dalga geçmeye vasladiktan sonra gördüm ki kimsenin benim burnumla isi yokmuş konuşma konusuna gelince öyle kitap falan tavsiye etmeyeceğim dediğim taktiği uygula gerisini çözersin bir ortamda veya bire birde biri ile konuşuyorsan önce tane tane yavaş yavaş konus ilerleyen zamanlarda goreceksin ki alıcı ve uzun konuşabiliyorsun ama herşeyi yavaştan hızlıya doğru götürmeye çalış emin ol başarılı olursun dediğim gibi herkes bi şekilde bu düşüncelerde öyle yada böyle oluyor