View Single Post
Eski 15-08-18, 19:45
I wαLк αLoηє I wαLк αLoηє çevrimdışı
Varsayılan C: I wαLк αLoηє Günlüğü | İyiliğin Ve Kötülüğün Üzerine

Merhaba. Nasılsın? Günlük

Okulda; Yazlı/Kışlı olduğum için (Özellikle de Yazın Üniversite Tanıtım Günleri vs.) İstanbul'da Ailem ile Haziranda Yaz Tatili yapmak dışında bir Yaz Tatili alternatifim olmasa da Okuldan dolayı birçok 2018'deki Gençlik Festivalleri'nde olamasam da Kız Arkadaşımla, Mersin Erdemli'deki 16-17-18-19 Ağustos MilyonFest Konserlerinde olmanın mutluluğu var. Bir erkeği dünyanın en mutlu erkeği yapan olaylardan biridir; gençlik festivalinde kız arkadaşıyla birkaç gün boyunca, hem festival hem de festivallerde kamp yapabilmek, hem de kız arkadaşıyla özel anları yaşayabilmek. İyi bir MilyonFest'ti 2017'de Mersin'deki Umut Kuzey Organizatörlüğünde (Özellikle de) Pentagram'ın Akustik Konseri iyiydi. İnşallah 2018 Milyon Fest'te 2017'deki MilyonFest gibi iyi olacaktır.

Alıntı:
Bugün, Ankara Başkent Üniversitesi'nde 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının, 25 Mayıs 2018 Cuma itibariyle İngilizce Hazırlık Sınıflarına Son Dersimi de verdim, Okulda; Finalleri, Öğretmen Bilgi İşlem Sistemi'ne yazayım vs. derken Haziranda da Okulda olurum. Bir de Okulda 2017-2018 İngilizce için Yaz Okulu olabilir, Yaz Okulu olursa iyi olur çünkü Yaz Okulu'nda Ders vermek isterim, Yaz Okulu olmazsa da eğer kötü olmaz, çünkü İstanbul'da Ailemleyim. Mutluyum/z.

#İyikiBenimsinİyikiSeninim
demiştik.

Bu da 10 Eylül 2017 Pazar Mersin Erdemli MilyonFest Pentagram Konserinden;