View Single Post
Eski 31-07-18, 14:00
I wαLк αLoηє I wαLк αLoηє çevrimdışı
Varsayılan C: Avrupa Liglerinde 2018-2019 Sezonu'nda Hangi Lig Hangi Kanalda?

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Pretend Mesajı Göster
Digitürk kullanmıyorum. Fakat Digitürk'ün kullandığı taktikleri, kullanıcılarının nelerden şikayet ettiğini biliyor -buna ilişkin forumlar, sözlükler, sosyal medya hesapları vs. takip ediyorum- ve bünyesinde bulundurduğu dizi-sinema arşivini seviyorum, araştıra araştıra öğreniyorum. Aslında biz müşteriler daha çok şey biliyoruz, adamlar hep aynı taktikleri kullanıyorlar. Ve içinde Home&Entertainnment, VH1 gibi çok başarılı kanallar var. Cazip fiyatlı paketleri olsa başımın üstünde yeri var. Fakat fiyatlar yüksek old. sürece her eve giremezler, Tivibu uydudaki üye sayısını TT Mobil kampanyasıyla 5'e katlarken. Gerçi şu anda dolar kuru aşırı pahalı. Digi'nin eleştirilecek çok yanı var Daha yeni yeni SD yayını bitiriyorlar, 4K'ya geçiş hazırlanırken. Şunu söyleyim, bu aralar Netflix almak Digitürk almaktan daha karlı spor amacı yoksa.

Ayrıca amacım sağdan soldan değil, benden en derli toplu bilgilerle bu işi öğrenmek. Sosyal medya aşırı derece karışık bilgiler barındırıyor. Bilgi kirliliğine son veriyoruz.

Bu arada güncellemeler:

1)Geçen hafta Rusya ligi yeniden start almış. Fakat Tivibu'nun henüz yayın akışında yok.
2)Son yılların ilgi çeken liglerinden Amerika MLS Eurosport ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.
Ben de Turkcell Superonline'ın 100 Mbps, 100 GB Adil Kota, 5 Mbps Sabit İnternet Hız'lı 99.99 Türk Lirasına Işık Hızında Fiber İnterneti vardı 69 Türk Lirasına 24 Mbps, Limitsiz, 200 GB Adil Kotası olan 69.9 Türk Lirası olan Paketi almayı düşünüyorum. Ben, Turkcell'den 2016'dan itibaren Işık Hızında Fiber İnternet aldığım için İnternetinin iyi olduğunu açık şekilde ifade etmek isterim. Turkcell'de Ayların 10, 20 ve 30'larında The Godfather Filmleri'ni açarak The Godfather I (Baba I), The Godfather II (Baba II) ve The Godfather III (Baba III) Akşam da 21.00 gibi The Godfather III yapacağım. Ayrıca, 16-19 Temmuz arası da Matrix Üçlemesi ile de Matrix, Matrix Reloaded ve Matrix Revolutions da yapıp Morpheus, Neo ve Trinity'le Zion'u Makinelerden aldık. ForumTR Yönetimi'nde 2015'te Evimin İnternet Altyapısı vs. iyi olmadığı için Moderatör iken Onursal Üye olmuştum çünkü Konularım ve Mesajlarımla Aktif olamıyordum 2015'te Moderatör olarak ilerlemiş olsaydım 2018 itibariyle Editör yerine Süper Moderatör de olabilirdim. Forumda, 2016 Yılı itibariyle Evdeki İnternet Altyapı sorunu çözüldüğü için şuan da Turkcell'den 100 Mbps de 1000 Mbps de Fiber alabildiğim için de Konularım ve Mesajlarımla Aktif olabiliyorum. Bir de 2016'da Turkcell Superonline'ın İnterneti'ne Abone olunca Turkcell'den Müşteri Temsilcisi ''Merhaba Berk Bey.'' demişti, Ben de ''Merhaba.'' dedim. Bana, ''Turkcell Superonline Aboneliğinizin 1. Yılı olduğu için Özel bir Kampanyamız var Aylık 1.9 Türk Lirasına Turkcell TV sahibi olmak ister misiniz?'' dedi. Ben de ''Evet ama 1.9 Türk Lirasına verecekseniz Turkcell TV'yi Abone olabilirim.'' dedim. Ardından da Turkcell'den Teknik Servis, Turkcell TV Cihazı ile ilgili Kurulumu vs. yaptı. Ben de hem Turkcell'in Ev için hem de Cep için de İnterneti var. İngiltere Premier League'i 2018-2019 Sezonu itibariyle BeInSporst'lar gibi Turkcell TV'deki S Sport'ta verecek bir de NBA League Pass alacağım Alternatif olarak da Turkcell TV'de NBA TV'im de var. Bence, Turkcell bir BeInSports olmasa da Turkcell olarak İngiltere Premier League gibi birçok Avrupa Ligleri de dahil Almanya, İtalya, Fransa vs. ki Futbol, Basketbol ve Voleybol'daki Maçları da alabilmesi iyi olabilir. @Pretend; Mert