View Single Post
Eski 22-07-18, 16:47
ReCepx16 ReCepx16 çevrimdışı
Talking C: Bursa da ingilizce kursu tavsiyesi (Güncel Konu)

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen elasapanca Mesajı Göster
Arkadaşlar merhaba u.ü işletme mezunuyum.Benden sizlere tavsiye mezun olmadan önce yabanci dil eğitiminiz için iyi bir alt yapı yapın.ben bunun sıkıntısını mulakatlarda çok yaşadım bursa'nın önde gelen bir firması benden iyi derecede ingilizce bilmemi istedi ve bozuldum.Sanki yabancı ülkede yaşıyormuş gibi gendi mi kötü hissettim bana lisans kariyerim boyunda yabanci dil eğitimi vermediler ki sistem benden ingilizce bilmemi istiyor ayrı bir ironi Bursa' da bir aydır tüm kursları dolaştım %80 samimi değil sadece öğrencileri ticari gözle görüyorlar 2 kurum hoşuma gitti just english ve akademik batı dilleri .Hocaları nın kaç yıllık tecrube sahip olduklarını sordum sistem ve öğrenci odaklı ilgileri gayet iidi. 3 haftadır başladım birine kurumun ismini verip sizleri yanıltmak istemem,Gerçekten gayet başarılı öğrenciyi zorluyorlar pratik yapılması noktasında.Kısacası Araştırma yaparken kurumları iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim
Seni kurnazz çakalll, reklamın subliminalini yapıyorsun hea Bari davanın çakılmasını %50 'ye indireyim dedin 2 reklam yaparak. Soracaz tabi dimi ısrarla hangi kurs hangi kurs o altın yıldızlı olann diye sandın Ama sana inat sormayacam ))

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen samet12210 Mesajı Göster
Bursada Başarılı Olarak Bu İşi yapan iki kurum var. Ukla ve Aysun Uğuş. Öğrencilerini takip eden sistemleri ve ilgileri yüksek. Ben a1 Uklada aldım. a2 ve b1 Aysun Uğuş ta alıyorum.Aysun Uğuş ilgisi biraz daha fazla.ama her iki kurum da hakkını veriyor.
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen elasapanca Mesajı Göster
Yabancı dil eğitiminde hoca kalitesi ve kurumsal yapı çok önemli her defasında dile getirdim soran arkadaşlarımız oldu akademik batı dilleri bu kaliteyi çok iyi hissettiriyor.. Yanlız düşündürücü olan şubeler arasında fiyat farkı.İngilizce öğretim yöntemleri zorlayıcı ama kalıcı
Değerli dostlar ben ingilizce işini hallettim, sağolun. Sizin hiç adını bile anmadığınız ve size göre yine sıradan bir kurstan temel bir ingilizce dersi aldım, sonrasında yukarıda bazı arkadaşların tavsiyelerine kulak asıp bireysel olarak çalıştım. Soluğu da bir vesile ile Amerikada aldım. Şuan Chicago'dayım. Burada çalışıyorum, o dili yaşayınca daha da ilerletiyorsun çünkü. Sizlere tavsiyem vazgeçmeyin; kendinize ısrar edin, çabalayın. Yıllar sonra dönüp dolaşıp bir şekilde bu yazımı buldum ve size sadece şunu söylemek isterim:
Bizim buralarda Chicago'da bir söz çok söylenir ; No pain, no gain! Yani istediğin şey için uğraşmalısın!

Birde birşeyler daha eklemek istiyorum, bu ingilizce kursunda çalışanların başka işleri yok mu ya cidden? İşleri güçleri oturup bir bilgisayar başına hesap açıp, kendilerini övüp duruyorlar Bunların çoğu narsist yaaw
Bunları anlamıyoruz mu sanıyorsunuz? Çok yazık... Yapmayın böyle şeyler acayip sırıtıyorsunuz ve komik duruma düşüyorsunuz

Mesajı son düzenleyen ReCepx16 ( 22-07-18 - 16:52 )
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla