View Single Post
Eski 21-05-18, 18:22
Suskun97 Suskun97 çevrimdışı
Varsayılan C: Hoşlandığım Kızı Unutamıyorum

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen imam43 Mesajı Göster
Bak Dostum Tabiki canini yakacak kötü şeyler yaşarsın efkarlanirsin canini sikar ama bir sure sonra nefrete doner içindeki ona karsi olan duygu cunku o sozunu tutmadi yani seni sevmedi bu kiz senin kısmetin değilmiş boşa zaman kaybetme bu kiz için kendini paralara ihtiyaç duyma başka şeylerle meşgul ol, boyle biri sevgi hakediyor mu sence sana soruyorum ?

Elinde sabirli olmak ve kafandaki o onu seviyorum yok unutamam dusuncesini çıkarman lazim surekli onsuz yapamam onu dusunuyorum dersen tabi boyle olursun kafanda bitirrsen kalbindede biter zaten. unutma dostum bu kiz seni sevmiyor seni üzüyor bunun farkına var gözünü 4 aç gerçek hayatın farkına var

Yapacak birşey bir tek unutmak dediğim gibi bendede aynı durum var

Kiz taşındı hiç göremiyorum taşındıkları evin camına bakıp duruyorum ama en azından gözümün önünde değil yine kalbimde ama kafamdan çıkarmaya çalışıyorum çünkü hedeflerim var benim.

Sende hedefine birşeyler koy ve ona doğru yürü nasipse zaten ileride hayırlı biri çıkar karşına ozaman anlarsın gerçek sevgiyi...

Olaylar karisik Bu da benim konum ,istersen burdanda destek çıkabilirsin
Ben bu kızı hep okulda görüyorum oda beni görüyo kaç kez bugün onunla göz göze geldim,kız beni umursamıyor ama ben umursuyom nedense
Mesela bugün hedefimde hiç tenefüse çıkmayıp kızın yüzünü dahi görmicektim.Ama herzaman aynısı oluyor.Onu görme hissi uyanıyor içimde,aynı zamanda onunda beni farketmesini istiyom nedenini bilmiyom.
Her tenefüs arkadaşlarımı zar zor dışarı çıkartıyom gel gezek diye ama maksadım kızın beni farketmesi oluyor artık bıktım bu kendimi gösterme çabamdan

Bazen diyom hiç tenefüse çıkma zamanla unutacaksın diye.Onu gördükten sonrada boşver sen çık tenefüsüne sen umursamaz gibi davran o yinede seni görür diyom
Sence okulda nasıl davransam çıksammı dışarı çıkmasammı? ( çıksam bile kendimi farkettirmek için yanından fln geçiyom )

Dışarı çıkmazsamda içimde uhte kalıyor.
Ama sonrasında iyiki ç8kmadım diyip seviniyorum

Okulda sence tenefüslerde napsam?? Çıkıyımmı tenefüse