View Single Post
Eski 19-05-18, 15:34
Suskun97 Suskun97 çevrimdışı
Varsayılan C: Hoşlandığım Kızı Unutamıyorum

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen imam43 Mesajı Göster
Bendede aynı durum var dedesi bizim mahallede bazen geliyorlar benim sevdiğim kızda ama ben umursamıyorum ama bende seviyorum onun ise belirsiz...
Seninkine gelirsek;
Ama senin başka birşeylerle meşgul olman lazım sanki turkiyede hiç kız yok bu seni psikolojik durumlara kadar iter, bu kızı unutmak lazım seni sevmeyen birinin sen onu aklından geçirerek veyahafta onun seni görmesini sağlayacak mücadelen için boşa zaman kaybetmek istemezsin herhalde...
Valla artık bıktım bu kızı unutsam ilk işim kendim olcak,istediğim meslek askerlik büyüdüğümde asker olup sadece hayatımı vatanıma vermek istiyorum bidaha hiçkimseye SEVGİ beslemek istemiyorum.
Çünkü biliyorumki kimi sevsem sevilemem...

Artık çevreme bakınmaya çalışıyorum kendime uygun biri varmıdır,varsa bu kızı unutmam için hiçbir engel olmayacak.
Birini buldum ama benden yüksek ihtimal bişi hissetmiyordur o yüzden hala şuanki kızı unutma çabasındayım.
Şimdi diceksin derslerine önem ver boşver hoşlantıyı felan diceksin.
Derslerime ne kadar önem versemde test çözerken aklıma geliyor.İÇİM YANIYOR.
1 ay ona karşı hissettiklerim boşaymış diye İÇİM ACIYOR...
Abazalıkla alakam yoktu ama galiba bu kıza açıldıktan sonra abazalık oluştu bana.
Kız bana baktımı galiba benden hoşlanıyormuş galiba gizliyormuş diyom kendime.Ama biraz düşündükten sonra bana bakması normal diyom çünkü ona açıldım sonuçta,hala benden hoşlanıyormudur diye bakması normal.

Sonra ver babam efkarı ver