View Single Post
Eski 29-04-18, 03:17
Zombieex Zombieex çevrimdışı
Varsayılan Çirkinsen bu aşk hikayeleri falan yalan abi

Yaz geliyor evet, kimileri yaza bi ton hazırlık yaparak girme derdinde, kimileri ince vücut, fit olma derdi, tatil planları, sevgili ile güzel hayaller. Heh işte ben bu söylediklerimin hiçbirini yapamayacak kadar tipsizim. Ve kendimi bu tipsizliğin mahşerde karşılığı vardır ümidi ile avutup duruyorum. Çirkinim ve bu benim seçimim değil. Keşke olmasaydım da. Olmasaydım daha sosyal, daha özgüvenli, daha aktif ve dahaların dahası olurdum. İçimde bitmeyen bi enerji taşıyorum ama sırf çirkinim diye enerjim de dahil tüm duygularımı, özelliklerimi bastırmak zorunda kalıyorum. Yaptığım tek şey çalışmak ve bir an önce eve gelip ömrümü tüketmek. Sadece geceleri turlayıp, insanlardan kaçmak. Tabi ki çirkinim diye intihar edecek değilim, düşünmedim değil ama olsun. Çirkinsen eğer insanların senin hakkındaki düşünceleri, arkadaş kaygın, sana verilen değer, toplum içindeki duruşun ve nicesi gibi çoğu şey yok oluyor. Niye mi çünkü tipsizim. Kendi başına yaşamaya yönelik kuruyorsun tüm düzenini. Artık dünya senin etrafında dönmüyor, niye mi? Çünkü tipsizim. Bi sevgili edinemiyorsun, hoşlanıyorsun platonik aşık oluyorsun ama hepsi sende kalıyor, kimseye açamıyorsun kendini. Niye mi? Çünkü tipsizim. Yaz için ise bi planım yok, sadece işten eve gelip sosyal medyada insanların yaptıklarını izleyip, hayaller kurup bitirmek tüm yazı. Kış için mi? Gene aynısı. Böyle nereye varıcak hayatım bilmiyorum. Erkenden ölümün gelmesini bekliyorum. Özgüvensizlik falan değil aslında bu yazdıklarım. Tamamen tipsiz oluşum. Önceden bu kadar tipsiz olduğumu düşünmezdim fakat zaman ilerledikçe bunun daha çok farkına vardım. 22 yaşında tipsizlik abidesi. Yani bilmiyorum. Suriyelileri yardım eden devlet, keşke ülkemizde benim gibi olan insanlara umut kapısı olsaydı. Bende istiyorum bi çok şeyi ama olmuyo. Tipsizsen olmuyo, yapamıyorsun. Kalamıyorsun hiçbir yerde. Öyle işte derdimi kimseye anlatmadım bu zamana kadar. Dert ortağım olur diye yazmak istedim.
Salakça dans edip, sesime uyan şarkıları söyleyebiliyorum. Fakat çirkin olduğum için her şeyimi gizliyor ya da tek başına yapıyorum. Keşke yakışıklı olsaydım be abi diyorum....