View Single Post
Eski 27-10-06, 22:52
MeTCo MeTCo çevrimdışı

bynogame
Varsayılan Arçelik ve beko markaları yükleme talimatı

bynogame
Arçelik ve beko markaları yükleme talimatı
) Cihazı arkasındaki düğmeden kapatın ve bilgisayarla bağlantısını yapın.

2) Yazılım yükleme programını (DownLoader) açın.

3) Bilgisayarınızda 1'den fazla COM girişi varsa, programın sağtarafındaki COM seçeneklerinden ayarınızı yapın. Normalde COM 1 'de olur.

4) Program menüsünün sol üst kısmındaki File ve Open (Dosya ve Aç) tıklayıp; indirdiğiniz güncel yazılım dosyasının yerini bularak gösterin ve Open (Aç) tıklayın.

5) Sağ alttaki "Start" tuşuna tıklayın ve uydu alıcınızı arkasındaki düğmeden açın. Receiverin ön kısmında r001 - r002 şeklinde saymaya başlar. Bitene kadar hiçbir müdahale etmeyin!!

6) "Success" gibi bir yazı gördükten sonra cihazı arkasındaki düğmeden kapatıp açın. Ve receiveri açıp cihazı resetleyin (Menu > Installation > Factory Set).

7) Olayın ganatili olması için buraya kadar olan adımları bir kez daha tekrarlamanız tavsiye edilir.

Not 1 : Cihazınıza yazılım ile birlikte EMU'ya dahil olan ve yazılımın çıktığı tarihteki güncel şifreler de yüklenmiş olacaktır.

Not 2 : EMU (şifreli kanalı çözme) özelliğinin aktif olması için; şifreli kanalı açın ve 6969 tuşlayın. Herhangi bir kanalın şifresini değiştirmek için kanal üzerindeyken 69698282 tuşlayın.

Not 3 : Elektrik kesintisi veya aletin fişten çıkarılması durumunda EMU sistemi inaktif olacaktır. Bu gibi durumlardan sonra üstteki işlemleri (Not 2'deki) yapmanız yeterli olacaktır
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla