View Single Post
Eski 28-11-17, 23:37
MasterMakarov MasterMakarov çevrimdışı
Varsayılan C: Tatlı Sözlük | ENlerimiz | Sayı : 2

#8 EN Seçilmiş Üyesi ~ emrekrcl ~

Bu bölümde Tatlı Sözlüğün tüm görevlileri tarafından oylama sonucu seçilmiş kişinin #FRMTR ÜYELERİ bölümündeki konusundan dergi editörünün seçtiği bugünden - geçmişe rastgele seçilmiş bir kaç mesaj yer almaktadır. Tüm yazılanlara #FRMTR ÜYELERİ ~ emrekrcl ~
sayfasından ulaşabilir siz de yorum yazabilirsiniz.
Bu sayımızın seçimi emrekrcl

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Mütenahi Mesajı Göster
Gördüğüm en aktif bir kaç yönetici rankına sahip kardeşlerimden birisi. Özet geçen fazla kasmayan yorumlar, iyi ve kaliteli yapılan işleri takdir eden bir yapısı var.
Yaşından beklenmeyecek derecede de olgunluğa sahip, geleceğini iyi yerlerde göreceğimizi düşündüğüm her nekadar bir mrbmı olmasa da sevdiğim bir yönetici kardeşim
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Tabir-i Caiz Mesajı Göster
Forumun temel yapı taşlarındandır kendisi ummadık taşın baş yardığı bu mecrada umulmadık hareketlerin yerine kararlı ve özgün bir duruş sergileyerek sevgi ve saygı kelebeği olmuştur bizler için. "Ben saksı değilim" diye haykıran rahmetli Erol Büyükburç kadar haklıdır forumda ki vazgeçilmez yerine sahip olmakta. Adaşım olmasının da etkisiyle kendisini ayrı bir sevmekteyiz tabi.
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen WassagoTurk Mesajı Göster
Emre Emre Emre
O ki buluşmaların has adamı
O ki forum ustası..
Burada olduğu gibi çok çok ciddi değil -ciddi değil derken eğlenceli yani- ama fazla konuşkan değil söyleyeyim
Buluşmada bile forumsuz yapamıyor, boşuna yönetici olmamış tabi
Bunun dışında ne ekleyebilirim diyorum
Çok düzgün bir insan tartışmasız, konuşması hatta fotoğraflarda görüldüğü üzere gülmesi bile ölçülü
Tanıdıkça daha fazla şey yazarım diyerek kapatıyorum
Forumda ve hayatında başarılar

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Pretend Mesajı Göster
4 sene önce o taze bir kanka üyeyken yazmıştım,o günden zaten ümit veriyordu her şeyiyle.
Zamanla onu çok daha iyi tanıdım,bir çok konuda aynı zevklere sahibiz aynı şeyleri düşünüyoruz. Artı yöneticiliğin en çok yakıştığı arkadaşlarımdandır Emre.
Saygılar dostum
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen By_Diegones Mesajı Göster
Forumda aktif üye olarak ilk başladığım zamanlarda yönetici rankına sahip iken yardımseverliği ve yazmış olduğu mesajlardaki yapıcı, geliştirici tutum ve davranışları ile dikkatimi çeken, foruma ciddi manada emek vermiş bir kardeşimiz olarak tanımıştım. Ancak ilerleyen zamanlarda daha da yakından tanıma fırsatım olunca Emre'nin yaşından daha büyük düşüncelere sahip, hayata dair hedeflerini ortaya koyan ve bu hedeflerine belirlediği normlar ölçüsünde ulaşmaya çalışan azimli bir genç olarak tanıdım. İleride mesleki açıdan iyi yerlere geleceğine yürekten inanıyorum. Her şey gönlünce olsun kardeşim.
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen DISNEY CHANNNEL Mesajı Göster
Forumda ilk defa mesaj attığım yönetici aynı zamanda uzmanlığı başvurduğum yöneticimiz Uzman olduktan sonra arkadaşlar konuşurken (moderatör) lafı geçmişti dişarı yönetimden olmayan kişilere baya sert (çok ciddi) davranan ama aslında çok iyi biri olduğunu söylemişti 2-3 kere sohbetimiz oldu pek sohbette demiyelim ama 2-3 kereden sonra gayet sıcak kanlı birini olduğunu anladım hayatında ve forumda inşAllah daha güzel yerlere gelir
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Necrophos Mesajı Göster
Emre;
Kardeşim seni buraya anlatmak açıkçası çok zayıf kalır diye düşünüyorum. Anlatılacaklar belki de öylesine fazla ve öylesine yoğun ki. Kaç senedir birlikteyiz ve şükürler olsun ki, bugüne kadar dostluğumuzda tek bir sorun yaşanmadı.

Benim çoğu sıkıntımı paylaştığım, benden yaşça küçük olmasına rağmen bir çok konuda kendisini dinleyerek, söylediği üzerine hareket ettiğim, yaşına göre olgun, oturaklı ve beyefendi bir kişiliğe sahip. Kalbinin temizliğinden bahsetmeme hiç gerek yok ki, bütün forum bunu zaten biliyordur. Her konuda benden desteğini esirgemeyen, sürekli yanımda bulunan, belki de harbiden dost ve adam diyebileceğim üç veya dört insandan birisin.

Seneler geçti, bir çok şeyi eskitti ama; bir seni eskitemedi diyebilirim. Özellikle şu son iki günde bana olduğu desteği belki de hiçbir kimse olmamıştır, buna da eminim.

İstanbul işlerim nedeni ile gittiğimde kardeşim ile Cevahir Starbucks'da bir kahve içmiştik. Ondan öncesinde de hiç üşenmemiş Ankara'ya ziyaretime gelmişti, bunu da hiç unutmam.

Hayâllerin ve hedeflerin var, dilerim ki; hayâllerin ve hedeflerin ile birlikte hayatta istediğin her noktaya koşarsın, iyi ki varsın adamın dibi.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Bellatrix Mesajı Göster
Emrecik.
Daha tanışalı kısa zaman olmasına rağmen çok sevdiğim insanların başında yer alanlardan bir tanesisin. En önemlisi forumda buluştuğum ilk insansın. Oldukça keyifli ve güzel bir gün geçirmiştik. Kişilik olarak da birbirimize benziyoruz. Ortak olmayan yönlerimiz o kadar az ki,ikiz bile sayılabiliriz.
İstanbul'un her yerini alt üst ettik zaten benim ayaklar gün sonunda yerle bir oldu,sen hala dimdik ayaktaydın. Bu kadar da sağlıklı olma imreniyorum.
Çok iyi,temiz kalpli,sıcakkanlı,sempatik,fazla sessiz olmayan. (Açılınca oldukça konuşkan) ve iyi ki tanışmışım dediğim birisin. Birbirimize çok çabuk alıştık zaten,neşeli ve pozitif yönlerimizle.
Seninle daha nicelerine buluşmak isteriim,iyi ki varsıın.
Forum ve gerçek hayatında başarıların devamını dilerim arkadaşım.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen CyberiAn Mesajı Göster
Forumda buluşmaların müdavimi olan herkezden önce buluşma yerinde olan sessiz ve nezaketli eski yöneticimiz.
Hayatın her alanında başarı ve mutluluk seninle olsun (:
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Sergio Alvarez Mesajı Göster
Foruma uzun yıllar hizmet etmiş, forumun mesaj rekortmeni, emekli yöneticisi. Süper mod olduğu zamanlarda her konunun altından çıkan, yeni mesajlarda görmemenin mümkün olmadığı adam. Sessiz, sakin ve kibar çizgisini hiç bir zaman bozmamış, üniversite sebebiyle yönetimdeki görevine ara vermiş arkadaşım.
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Celine Mesajı Göster
Sessiz, sakin, sadece forumda işini yapmaya çalışan hatta layığıyla ve en doğru şekilde yapmaya çalışan, temiz kalpli ve iyi niyetli yönetici arkadaşım.
Buluşmada tanışamadık sanırım, hengameye geldi ama gözlemlediğim kadarı ile ki bunu zaten forumdan da anlayabilirsiniz, inanılmaz saygılı ve çok iyi dinleyicidir Emre.
Asla kalp kırmaz, burayı ve buradaki insanların çoğunu sevebilecek kadar da büyük yüreği vardır.
Hem real hayatında hem forum hayatında başarıların ve mutlulukların hep seninle olsun Emre.
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Ferman Mesajı Göster
Adaş, emrekrcl.

Forum içinde gayet sakin ve üyeler tarafından sevilen bir kardeşimiz. Saygı sevgi çerçevesinde güzel bir muhabbeti vardır. Birazda melankoli sanki Emre

Reelde de gerek forumtr buluşması ile gerek fenerbahçe buluşması ile tanıdığım, sevdiğim bir kardeşimizdir. Forumda nasıl ise reelde de öyledir, sakin olmak ya onun genlerinde var ya da o bunu seçiyor bilinmez lakin iyi bir moderatör olduğu kesin.

Forumda ve gerçek hayatında umarım her zaman istediğin noktalara gelirsin
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen MasterMakarov Mesajı Göster
Varlığıyla desteğini hala esirgemeyen onursal yöneticilerimizdendir..
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen I m OwL Mesajı Göster
Tanıdım tanıyalı çizgisini bozmayan foruma büyük emekler vermiş bir kardeşimdir emre bu foruma ilk geldiğimde bütün işleyişi sordum oda sıkılmadan herşeyi anlattı iyiki tanımışım dediğim bir insandır kendisi (Keşke geri gelse )
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen MT.ÖzTÜ®K Mesajı Göster
Sessiz calıskan bır yonetıcı kardesimiz. Forumda sanırım en cok mesaj atan kisi baska varsa ben gormedım´
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen LastDuty Mesajı Göster
Forumun David Beckham'ı olur kendisi . Zamanında oynadığı uzun toplar , frikikler insanlarda hayranlık bırakırken , şimdide jilet reklamlarında oynar gibi çıkıyor karşımıza .
Reklamda olsa karizması sabit.
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Lengolas Mesajı Göster
Tam anlamıyla Süperman diyebiliriz
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Le Paradis Mesajı Göster
Çalışkan, önü açık, sık sık muhabbetimiz olan iyi biri
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Avesequick Mesajı Göster
4 yıldır arkadaşız, adamın dibidir kendileri
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Elifçe Mesajı Göster
Yep yeni bir yorumla karşı karşıyasın Emre,hazır ol !

Sessiz,sakin fakat içinde fırtınalar kopan biri Emre..
Hiçkimseyi kaybetmek istemez.Gerçekten birine değer veriyorsa,asla bırakmaz.Arkadaşları için kendini feda edebilecek mükemmel bir kişilik o..

Dediğim gibi kimseyi kaybetmek istemez.Ama biri gittiyse eğer,onun için tamamen gider..Gidebilecek en uzağa,ondan daha da uzağa gider..Giden değil,uğurlayandır Emre..

Hayatta yalnızlıktan şikayet edecek kadarda şaşkındır aslında..
Çünkü o yalnız değildir.
Onu sevenler vardır (Burada bir kelime söylicem,gene en başa saracak.O kelimeyi kullanmıcam artık ya )

Dimdiktir Emre..İstanbul gibi..Bir Marmara depremi alıp,yerle bir olmuştur zamanında..
Ama şuan en lüksü yine Emredir.Emre'ye gelmek isteyen,Emre'den geri dönemez..
Emre özletir kendini..Sevinçte,üzüntüde her yerdedir..İstanbul gibi daha güçlü ve daha istekli..

Hırslı biri değil asla..Hırsını kötüye kullanmaz.
Onun tek derdi "hak"tır.Belki bu yüzden benim kardeşimdir..
Kendiyle yalnız kalamaz.Bir çığlık ister hep..Bir insan çığlığı..
Çığlıklarla boğuşurken bir el uzanır ve,o el hep Emredir..
Çıkarır çığlıklardan o kişiyi..Güven verir,korur..

Bir gün o batar çığlığa..Güvenilen kişi,güvenmek ister..Hiç yanılmaz tabikide.
Bir el uzanır ona..Çığlıklarla boğuşan Emre,birden bire o ele dokunur..
O el,çığlıklardan kurtardığı eldir..
O el,dostluk elidir..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Cyclone Mesajı Göster
Emre...Manevi kardeşim
Tanışalı daha 1.5 yıl falan ediyor Emre ile.Ama kendini o kadar sevdirdi ki artık gözümde yazdığımdan farksız..
Hayatımda gördüğüm en saygılı en sevecen insan neredeyse.Ne kimseyi kırar ne kavga eder sessiz sessiz takılır
Muhabbet ederken sıkılacağınız belki de en son insandır Emre.Kimi zaman sabahın 5 inde konuşuruz kimi zaman okul çıkışı kimi zaman gece yarısı mübarek zaten ne zaman bilgisayarı açsam online
Emre yle anlaşamamak için sanırım aşırı derecede sorunlu olmak gerekiyor.Zira ne sesini çıkarıyor ne zıtlaşıyor herşeye uyum sağlayan birisi
Çok emek verdi rankına kadar geldi.Eminim ki Emre yakın zamanda da rankına kavuşacak
Hayatında başarılar dilerim kardeşim .
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Okan Y. Mesajı Göster
Derdi Derya olmuş kendi sandal bir kardeşim, candır o , sanırım bir gün muhabbet etmesek bir birimize hal hatır sormasak bir şeyler eksik kalıyor, aramızda ki yaş farkına rağmende sınıf arkadaşı gibiyiz sebebi ya benim içimde ki çocuk yada onun olgunluğu orasını hala çözemedik

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen JacK DaNieL's Mesajı Göster
kendisini uzun zamandır tanıyorum ama bu sıralar msn de falan çok sıkı fıkı oldugum bi arkadaşım kardesim çok cana yakın ve sıcak kanlı sanki 10 yıllık mahalle arkadaşım gibi muhabbet ediyorum kendisi çok degerlidir benim için o forumun en çalışkan en sıcak kanlı ve samimi moderatörü Koyu Fenerli kardeşim

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Emre Mesajı Göster
Kendisine forum oyunlarında rastladığım, daha tanımadan kendisine adaşım olduğu için kanım ısınan. Tanıdıkça sevdiğim, eğlenceli, dertleşebileceğim, herhangi bir bilgiyi çekinmeden kendisine danışabileceğim forumdaki değerli arkadaşlarımdandır.
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Hakaη Mesajı Göster
Forumda kardeşim dediğim sayılı kişilerden.
Beni kendinden hızlı görüyor yalan yok hızlıyım
Az hızlı olması gerekiyor :P
Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Me Like Mesajı Göster
güvenebileceğim insan kardeşimden daha yakın @emrekrcl;
hoş sohbet, neşeli, takıntılı
herhangi bi sorunum olursa anlatabileceğim nadir insanlardan.

Mesajı son düzenleyen MasterMakarov ( 29-11-17 - 00:27 )