View Single Post
Eski 23-10-13, 04:27
Niadru Niadru çevrimdışı
Varsayılan C: “Zina yapmanın günahı

Ya benim kafam çok karışıyor bu durumlarda , şimdiki nesil zinayı normal kaşılıyor ve çatır çatır yapıyor . Tamam yaptıkları yanlış ama zina yapan adama değnekle vurmak nedir abi ? Öldürmek nedir ? Bunlara hiç aklım sırrım ermiyor . !

Diyelim çarşıda halkın ortasında eli değnekli adam kadınla erkeği dövüyor , bunuda herkes izliyor . Hoş bişey mi ? Benim bildiğim günahlar saklanır , Allah affetsin diye dua edilir . Tabi o günaha dönmemek şartıyla . Vurmak öldürmek nedir ya ? Bunlar gerçekten islamda var mı ? Varsa kanıtı nedir ? Ayrıca dediğim gibi şimdiki nesil bunları çatır çatır yapıyor ve bi haltmış gibi anlatıyor . Ne yani zina yapanı öğrenince direk dövüp öldürelim mi ? Vicdanmı ulan bu ? Üslubum için kusura bakmayın ama bişey paylaşıyosanız adam gibi paylaşın , iyi açıklayın .

Allah'a inanmayan birine '' zina yapanlar öldülür '' desem , adam dine küfür etse de haklı . Neye göre zina ? Bunların belli şartları yokmudur ? Şahit olayları falan vardı galiba ? Bişey paylaşıyosunuz adam gibi paylaşın . Ben inançlı olmama rağmen bu kadar kafam karışıyosa , ateistler ne yapsın ? İnançsızlar ne yapsın ? Adamlar daha çok soğur .