View Single Post
Eski 09-04-04, 03:54
Murats Murats çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Leşlerinizi Yazın!(Yaktığınız ya da Bozduğunuz Donanımlar)

ilk olarak bir NEC marka 2.1 hdd yaktim.. üzerindeki karti yakmışım nasil yaktigimi bir türlü bulamadim.. cahellik işte 4-5 yil oldu belkide..
daha sonra yine o makinanın Cd rom unu canım sıkıldıgı için parçalamiştim :Pp
3-4 yil once ASUS bir ekran karti yaktım 16mb idi canavar gibi çalişiyordu :Pp
Daha sonra 64mb ram yaktim bir tane aldiktan 2 ay sonra nasil yandi bilmiyorum...

Şirkette geçtigimiz sene içinde main board üzerindeki tozu temizlerken hava tabancasi chip e su mu ne atti kurumasini beklemeden makinayi çaliştirdim.. gerçi sadece power a bastim kasanın işıgı yandı sondu.. Garantiye yolladim yenisi geldi :Pp

Şirkette işimiz geregi etrafimizda çok fazla toz oldugundan 6 ayda bir CD-rom değiştiriyom zaten en fazla 1 ay düzgün çalişiyor.. garantiye yollayinca çok fazla toz girmiş içine deyip kullanici hatasi diyorlar :Pp genelde cd-rom un kapaği geri çikmiyor şu anda geçen hafta söktüğüm cd-rom monitorun yanında duruyor :Pp

En son dün aksam eski bir P2 350 vardi.. toparlayimda hiç değilse divx izlerim dedim onda..
Makinaya gittim kasa aldim bi tane ram adam gibi yerine oturmadi.. zirttt zirtt diye ötüyordu tepemi attirdi.. zirtt ederken ram i yerinden tuttum söküp camdan aşagi attim ram zatn gitti makinin da artik ya board uçtü yada CPU kaldirip aticam çöpe :Pp