View Single Post
Eski 29-03-04, 03:20
DJ SONSUZLUK DJ SONSUZLUK çevrimdışı
Varsayılan Cvp: Gizli Dosyalar arama yapıldığında görükmesin

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen FaTaLiTY
Açıklamayı yaparsan sevinirim...
Bu arada Xp kullanıyorum...

Ok konuyu şimdi anladım ( ıcq olayını )

Ben burdan açıklıyacam her yolu,bu sayede diger üyelerde faydalansın...

NOT: Dosya zip dosyasının içindedir... TWEAK UI exe

Kurulumu : Zip dosyasını download edin,dosya bittikten sonra zip dosyasını açın,içinde bulunan TWEAKUI.EXE dosyasına tıklayın.Nereye ayatım diye soracaktır size,siz C: yazın sadece ve UNZİP'e basın ve CLOSE basın.

Dosya HDD sector C: kısmında göreceksiniz,dosyayı açın ve orda göreceginiz,TWEAK UI KUR BİLGİLERİ dosyasını ( üzerinde çark işareti var ) ona sağ tuş yapın ve " kur veya Yükle'i " seçin,sol tarafınızda açılan bilgi pençerelerini kapatın.Yükleme bitmiştir...

Artık denetim masasına girme zamanı,denetim masasında TWEAKUI monitör şekilnde dosyasını göreceksiniz,üzerine tıklayın ve yukarda anlattıgım ayarları yerine getirin.

Benim önerecegim ayarları size önce yazayım :

Denetim masasına giriyoruz ( programı yükledikten sonra ) >>> Tweak Uİ dosyasını açıyoruz >>> Fare yazan bölümde " menü hızı = HIZLI " yapıyoruz ve fare bölümünde ki tüm işaretli kutuları kaldırıyoruz.

Genel bölümüne geliyoruz >>>>Burda ne kadar kutu işaretliyse hepsini kaldırıyoruz.
Bu sizin başlat ikonlarını çok hızlı şekilde kullanmanızı sağlar.

ARAMA özelligini kapatmak :

Bunun için yapmanız gereken denetim masasına girin >>> Tweak ui tıklayın >>> seçenkerlde MASAÜSTÜNE gelin ve arama kutusunu kaldırın / Tamam.

İstege göre ayarlar :

Masa üstü bölümüne geliyoruz >>> Burda Geri dönüşüm kutusunun işaretini kaldırıyoruz. " Önceden şunu yapın,masa üstüne gelin ve geri dönüşüm kutusuna sağ tuş yapıp,özelliklere girin,burda çöp tenekesine taşımadan dosyaları sil'i işaretleyin " Tekrar aynı yerde ( Ağ bağlantılarım ) kutusunuda kaldırıyoruz. Uygula / tamam.
Bilgisayarı yeniden başlatıyoruz...

Saygılar.
  Alıntı Yaparak CevaplaAlıntı Yaparak Cevapla